مطالب مرتبط:
شمارش معکوس برای تغییر مدیران وزارت راه
وزارت خارجه آمریکا شمارش معکوس تحریم به راه انداخت
بوی تغییر در مدیران بخش مسکن وزارت راه به مشام می رسد
فارس گزارش می دهد بوی تغییر در مدیران بخش مسکن وزارت راه به مشام می رسد +عکس
بوی تغییر در مدیران بخش مسکن وزارت راه به مشام می رسد
5 + 1
یارانه ها
مسکن مهر
قیمت جهانی طلا
قیمت روز طلا و ارز
قیمت جهانی نفت
اخبار نرخ ارز
قیمت طلا
قیمت سکه
آب و هوا
بازار کار
افغانستان
تاجیکستان
استانها
ویدئو های ورزشی
طنز و کاریکاتور
بازار آتی سکه
پنجشنبه، 24 آبان 1397 ساعت 00:052018-11-14اقتصادي

شمارش معکوس برای تغییر مدیران وزارت راه


اجرای برنامه های مد نظر روحانی در وزارت راه باعث می شود تا وزیر جدید راه به زودی برخی معاونان این وزارتخانه را تغییر دهد.

در این بین تغییر معاونان مسکنی بیش از معاونان حمل ونقلی محتمل به نظر می رسد.

- شعارسال": اجرای برنامه های مد نظر روحانی در وزارت راه باعث می شود تا وزیر جدید راه به زودی برخی معاونان این وزارتخانه را تغییر دهد.

در این بین تغییر معاونان مسکنی بیش از معاونان حمل ونقلی محتمل به نظر می رسد.

کمی بیش از سه هفته از استعفای دقیقه نودی و البته طلبکارانه آخوندی می گذرد و در این مدت لابی های گسترده ای را برای در اختیار گرفتن پُست شهرداری تهران انجام داده است.

رزومه 5 ساله آخوندی در وزارت راه و شهرسازی نشان می دهد که در صورت انتخاب وی به عنوان سومین شهردار دوره پنجم شواری شهر تهران به جز جنجال های وقت و بی وقت عملا نمی تواند گرهی از مشکلات عدیده پایتخت باز کند.

62 ماه پیش وزیر مستعفی راه و شهرسازی بر خلاف ادعاهای متعدد تغییرات اتوبوسی را در وزارت راه و شهرسازی اجرایی کرد.

حال با رفتن وزیر سابق راه و شهرسازی از ساختمان دادمان و روی کار آمدن وزیر جدید، تغییر و تحولات مدیریتی برای همراه کردن مدیران با انتظارات موردنظر رییس جمهوری قابل پیش بینی است.

تغییرات مدیریتی در حوزه مسکن بیش از حوزه حمل ونقل خواهد بود.

در این بین تعدادی از معاونان و مدیران وزارت راه و شهرسازی جزو بازنشسته ها هستند و عملا ادامه حضور آنها در این وزارتخانه بر اساس قانون تخلف است.

وزیر جدید راه و شهرسازی در روز معارفه اش تاکید کرد: مهم ترین قولی می دهیم این است که تغییرات آنچنانی ندهیم و به دنبال آن باشیم که کار متفاوتی انجام دهیم.

روی دغدغه های مردم و ریاست جمهوری متمرکز می شویم و باید با توجه با شرایط کنونی کشور اهتمام ویژه ای روی آن داشته باشیم.

با توجه به این اظهارات می توان پیش بینی کرد، زیرمجموعه وزارت راه چندان دستخوش تغییر و تحول مدیریتی نخواهند شد.

در ادامه سرنوشت احتمالی برخی معاونان وزیر راه و شهرسازی بررسی می شود؛ *علیرضا محفوظی معاون حقوقی و امور مجلس علیرضا محفوظی در سایت وزارت راه و شهرسازی به عنوان معاون حقوقی و امور مجلس وزیر راه و شهرسازی معرفی شده، حال این کهوی دیماه 93 از سوی وزیر سابق راه و شهرسازی به مشاور وزیر در امور مجلس منصوب شد.

حضور در سه استیضاح وزیر مستعفی راه و شهرسازی یکی از خاطرات دوران حضور محفوظی در وزارت راه و شهرسازی است.

وی در دولت قبل نیز معاون تلفیق بودجه و امور مجلس وزارت راه و شهرسازی بوده است.

گفته می شود محفوظی مشمول قانون منع به کارگیری بازنشستگان است.

*حامد مظاهریان معاون مسکن و ساختمان مظاهریان اوایل اسفندماه سال 92 طی حکمی از سوی وزیر مستعفی راه و شهرسازی به عنوان معاون امور مسکن و ساختمان جایگزین صومعلو شده بود.

شاید بتوان از ابلاغ حکم تعلیق پروانه اشتغال رییس سازمان نظام مهندسی استان تهران، رییس شورای مرکزی نظام مهندسی و رییس اسبق سازمان نظام مهندسی به عنوان مهم ترین اقدامات دوره حضور مظاهریان در معاونت مسکن و ساختمان وزارت راه و شهرسازی نام برد.

در دوره حضور وی مسئولیت طرح مسکن مهر نیز به قائم مقام وزیر راه و شهرسازی در طرح مذکور سپرده شد.

چنانچه آخوندی به عنوان شهردار انتخاب شود، احتمالا مظاهریان یکی از افرادی خواهد بود که پس از حدود دو ماه دوری به مافوق سابق خود ملحق خواهد شد.

*سازمان ملی زمین و مسکن این سازمان پس از رفتن ناگهانی پژمان به حیات خلوت وزارت راه و شهرسازی تبدیل شد.

از اردیبهشت ماه 95 و از زمانیکه آخوندی رفیق 25 ساله خود را برکنار و یک مدیر صنعتی را به مدیرعاملی سازمان ملی زمین و مسکن منصوب کرد، تغییرات مشهودی در سیاست های یکی از پولدارترین زیرمجموعه های وزارت راه و دولت به وجود آمد.

یکی از مهم ترین وظایف این سازمان راه اندازی سامنه ملی املاک و اسکان بود که عظیمیان در دو سال حضورش وقعی به آن ننهاد.

در این مدت البته حواشی سازمان مذکور روز به روز بیشتر شد و به دفتر مدیریت نیز کشیده شد.

سازمان ملی زمین و مسکن در آخرین روز حضور آخوندی در وزارت راه نیز همچنان در کانون توجه بود.

آخوندی 28 مهرماه امسال در روزی که استعفا داده بود، مدیر حراست وزارت راه و شهرسازی را به عنوان یکی از مدیران بازنشسته به عنوان سرپرست سازمان ملی زمین و مسکن منصوب کرد.

انتصاب عجیب که شائبه هایی را به وجود آورد.

با توجه به اهمیت این سازمان در برنامه ریزی های وزارت راه و شهرسازی در حوزه به خصوص مسکن، شاید وزیر راه و شهرسازی هر چه زودتر برای مدیرعامل آن دست به قلم شده و با دقت فراوان حکم انتصاب سرپرست یا مدیرعامل جدید را امضا کند.

*سیدرضا حسینی مدیرعامل آزمایشگاه فنی و مکانیک خاک حسینی اوایل مردادماه سال 93 طی حکمی از سوی وزیر سابق راه و شهرسازی به عنوان مدیرعامل آزمایشگاه فنی و مکانیک خاک منصوب شد.

طی چهار سال اخیر می توان از خروج نام این شرکت از شرکت های مشمول واگذاری در سهام عدالت نام برد.

این اقدام نیز به طور حتم در راستای انتقادات متعدد وزیر مستعفی راه و شهرسازی به روند خصوصی سازی در کشور صورت گرفته است.

به گفته کارشناسان و فعالان این بخش، آزمایشگاه فنی و مکانیک خاک نتوانسته به وظایف خود در پروژه های عمرانی در راستای کیفیت بخشی به آنها عمل کند.

البته این زیرمجموعه وزارت راه و شهرسازی طی سال های اخیر هر از چندگاهی با دعوت از برخی نمایندگان مجلس میزبان شایسته ای برای آنها بوده است.

به نظر می رسد آزمایشگاه فنی و مکانیک خاک باید یکی از زیرمجموعه های وزارت راه باشد که با هدف ارتقای کیفیت پروژه های عمرانی دستخوش تغییرات مدیریتی شود.

داوود پرهیزکار سازمان هواشناسی آبان ماه سال 92 تقریبا حدود دو ماه پس از ورود آخوندی به ساختمان دادمان، وی در حکمی پرهیزکار را به عنوان رییس سازمان هواشناسی کشور منصوب کرد.

در دوران مدیریت وی چند اتفاق ناگوار روی داد که طوفان سال 93 و حواشی هواشناسی مربوط به سقوط هواپیمای ATR هواپیمایی آسمان بارزترین آنها به شمار می آید.

در زمان وقوع طوفان تهران که تعدادی کشته به جای گذاشت، برخی کارشناسان سازمان هواشناسی در پیش بینی این اتفاق طبیعی مقصر دانستند.

سازمان هواشناسی نیز با توجه به نیاز کشور به توسعه زیرساخت های این بخش و وجود ضعف های مشهود، جزو سازمان هایی است که احتمالا در فهرست تغییرات مدیریتی قرار دارد.

*رحمت الله مه آبادی مدیرعامل شرکت فرودگاه ها وزیر سابق راه و شهرسازی اسفند 93 در اقدامی ناگهانی محمد ایلخانی مدیرعامل شرکت فرودگاه ها را برکنار و رحمت الله مه آبادی را به عنوان مدیرعامل این شرکت منصوب کرد.

وی در سال 96 نیز از سوی وزیر مستعفی به مدت دو سال در این سمت ابقا شد.

"وزیر متفاوت راه و شهرسازی" جمله اختصاصی مدیرعامل شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران شده است.

به ظن مه آبادی، وزیر سابق راه و شهرسازی در بخش فرودگاه ها عملکردی متفاوت داشته است.

وی در برنامه ها و آیین های مختلف همواره بر این نکته که آخوندی وزیری متفاوت بوده تاکید کرده است.

در دوره حضور حدود چهار ساله مه آبادی، اتفاقاتی در حوزه زیرساخت های فرودگاهی کشور روی داده است.

خرید هواپیما فلایت چک با حاشیه های قابل تامل آن نمونه ای از کارهای صورت گرفته در دوره مدیریت مه آبادی بوده است.

بررسی رزومه کاری مه آبادی حاکی از آن است که وی احتمالا در سال سی و سوم خدمت خود به سر می برد و بازنشسته است.

*علیزاده سازمان مجری ساختمان ها و تاسیسات دولتی و عمومی محمدجعفر علیزاده یکی از مدیران با سابقه وزرات سابق مسکن و شهرسازی و فعلی ر اه و شهرسازی است.

وی از سال 88 با حکم علی نیکزاد وزیر وقت به عنوان رییس سازمان مجری ساختمان ها و تاسیسات دولتی و عمومی منصوب شد.

علیزاده در دوران ادغام وزارتخانه های مسکن و شهرساز و راه و ترابری در دوره حضور نیکزاد و پس از آن در دوره 62 ماهه نیز همچنان به عنوان رییس سازمان مجری ساختمان ها و تاسیسات دولتی و عمومی مشغول بوده است.

مصلای امام خمینی (ره) یکی از مهم ترین پروژه های این سازمان است که همچنان روند ساخت آن در حال انجام است.

علاقه کم به رسانه ها یکی از نقاط ضعف رییس سازمان مجری ساختمان ها و تاسیسات دولتی و عمومی طی حدود یک دهه اخیر بوده است.

*محمدسعید ایزدی معاون معماری و شهرسازی ایزدی یکی از معاونانی است که آخوندی وی را از دانشگاه به وزارت راه و شهرسازی آورد.

ایزدی ابتدا مدیرعامل شرکت عمران و بهسازی شهری ایران شد و در ادامه با برکنار پیروز حناچی (معاون معماری و شهرسازی) و رقیب کنونی وزیر مستعفی برای پُست شهرداری تهران، به عنوان معاون معماری و شهرسازی منصوب شد.

وی از شهریور سال گذشته که به این سمت منصوب شد در بسیار سخنرانی ها و اظهارات خود همواره وارد حوزه های دیگر به جز حوزه تحت مدیریتش یعنی معماری و شهرسازی شده است.

ایزدی نیز یکی از معاونان وزیر راه و شهرسازی است که در لیست تغییر قرار دارد، وی نیز با توجه به نزدیکی به وزیر مستعفی در صورت شهردار شدن آخوندی به خیابان بهشت نقل مکان می کند.

*حبیب الله طاهرخانی شرکت عمران شهرهای جدید ایران انتصاب طاهرخانی به عنوان یکی از مدیران جوان و مجرب در شرکت عمران شهرهای جدید ایران، یکی از معدود انتصاب های خوب وزیر مستعفی راه و شهرسازی است.

شهریور ماه سال گذشته وزیر سابق راه وشهرسازی به مدت ها گمانه زنی برای برکناری محسن نریمان در شرکت عمران شهرهای جدید ایران پایان داد و حبیب الله طاهرخانی را به عنوان معاون وزیر و مدیرعامل شرکت مذکور منصوب کرد.

در دوره حضور نریمان، برخی انتصاب های مدیریتی در شهرهای جدید، روند ساخت و ساز مسکن مهر را با چالش های اساسی مواجه کرده بود که البته طی یکسال و چند ماه اخیر دیگر خبری از چنین چالش هایی نیست.

برنامه های طاهرخانی و انتصاب مدیران مجرب علاوه بر تسریع ساخت و ساز مسکن مهر ، تامین زیرساخت های این طرح را نیز تسریع کرده است.

*خیرالله خادمی شرکت ساخت و توسعه زیربناهای حمل ونقل کشور آذرماه 95 یعنی همان ماهی که شاهکار آخوندی به وقوع پیوست و تعدادی از هموطنانمان در آتش سوزی قطار جان باختند، وزیر سابق در حکمی خیرالله خادمی را به , عنوان مدیرعامل شرکت ساخت و توسعه زیربناهای حمل ونقل منصوب کرد.

طی دو سال اخیر روند اجرای زیرساخت های حمل ونقل با وجود محدودیت های مالی با روند مناسبی پیش رفته است.

احتمالا وی یکی از معدود معاونان باقیمانده از دوره انتصابات وزیر سابق راه و شهرسازی خواهد بود.

یکی از چالش های این زیرمجموعه وزارت راه طی دو سال اخیر، اظهارات وقت و بی وقت معاون حمل ونقل وزیر بوده که مشخص نیست به چه دلیلی اثرات مثبت پروژه های زیرساختی حمل ونقل از جمله آزادراه قزوین-رشت و آزادراه تهران-شمال را زیر سئوال برده است.

*عبدالهاشم حسن نیا سازمان راهداری و حمل ونقل جاده ای حسن نیا اسفندماه سال گذشته از سوی وزیر مستعفی راه و شهرسازی جایگزین کشاورزیان مرد با صراحت سازمان راهداری و حمل ونقل جاده ای شد.

سازمان راهداری به خصوص در زمستان ها و فصول بارش وظیفه بسیار سنگینی را بر عهده دارد.

بهمن سال گذشته بارش برف در استان های مختلف کشور باعث گرفتاری های بسیاری برای مردم در جاده ها و خیابان ها شد، امسال نیز با توجه به افزایش بارش ها پیش بینی می شود داستان سال گذشته تکرار شود.

این بار باید دید مسئولان وزارت راه و سازمان راهداری پیش بینی های لازم را انجام داده اند یا این که همزمان با بارش برف شاهد گیر افتادن وسایل نقلیه و رها کردن آنها از سوی مردم خواهیم بود یا خیر.

طی هفته های گذشته همزمان با ایام اربعین، بلیت اتوبوس از مبدا مهران به برخی شهرها چند برابر شد.

ماجرایی که باعث شد تا وزیر جدید راه و شهرسازی دستور استقرار معاون حمل ونقل سازمان راهداری را در مهران صادر کند.

وی جزو مدیران بازنشسته وزارت راه و شهرسازی نیست.

*علی عابدزاده سازمان هواپیمایی کشوری خودش می گوید جز مدیران بازنشسته نیست.

مردادماه سال 94 و پس از چند هفته از استعفای مشکوک علیرضا جهانگیریان، وزیر راه و شهرسازی در حکمی علی عابدزاده را به عنوان رییس سازمان هواپیمایی کشوری منصوب کرد.

طی سه سال اخیر با دستور وزیر مستعفی، نرخ بلیت پروازهای داخلی در کشور آزادسازی شد که تنبعات منفی متعددی را برای مردم به همراه داشت.

قرار بود با آزادسازی قیمت ها ، نرخ بلیت کاهش یافته و کیفیت خدمات رسانی ارتقا یابد، اما با آزادسازی عکس این دو اتفاق افتاد؛ یعنی افزایش سرسام آور قیمت ها و کاهش کیفیت خدمات رسانی.

*شهرام آدم نژاد شهر فرودگاهی امام (ره( آدم نژاد دیماه سال گذشته با حکم آخوندی مدیرعامل شهر فرودگاهی امام شد.

سابقه مدیریتی در سازمان راهداری و حمل ونقل جاده ای، موفقیت نسبی وی در پیشبرد برنامه های توسعه ای شهر فرودگاهی امام را تضمین کرد.

طی حدود یکسال اخیر پروژه ترمینال سلام که زمانی پاشنه آشیل وزارت راه و شهرسازی بود، مراحل پایانی ساخت و بهره برداری را پشت سر می گذارد.

این احتمال وجود دارد که وزیر راه و شهرسازی از آدم نژاد در پست های بالاتر وزارت راه استفاده کند.

*هوشنگ عشایری باز آفرینی شهری ایران عشایری اسفندماه سال گذشته با حکم آخوندی به عنوان مدیرعامل شرکت عمران و بهسازی شهری ایران (شرکت بازآفرینی شهری) منصوب شد.

وی مامور اجرای طرح مورد نظر رییس جمهوری یعنی بازآفرینی شهری یا همان "بکوبید و بسازید" مطرح شده از سوی وزیر سابق راه و شهرسازی در روز تودیعش است.

با توجه به تعامل سازنده وی با مشاور رییس جمهوری، قطعا عشایری جزو مدیرانی است که در وزارت راه و شهرسازی و در سمت مدیرعاملی شرکت بازآفرینی شهری ایران باقی خواهد ماند.

*سیدسعید سید علایی معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی علایی آبان ماه سال 95 از سوی آخوندی به عنوان معاون توسعه مدیریت منابع انسانی منصوب شد.

وی مسئولی است که اطلاعات نیروهای وزارت راه و شهرسازی از جمله مدیران بازنشسته این وزراتخانه را دارد.

سیدعلایی تا قبل از این سمت، یکی از مدیران کل در سازمان زمین و مسکن بود.

وی احتمالا همچنان در پُست معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی وزارت راه و شهرسازی باقی خواهد ماند.

*محمدزاده راه آهن جمهوری اسلامی ایران آذرماه سال 95 با استعفای محسن پورسیدآقایی، سعید محمدزاده از سوی وزیر سابق راه و شهرسازی به عنوان مدیرعامل راه آهن جمهوری اسلامی ایران منصوب شد.

در دو سال اخیر راه آهن علاوه بر ایفای نقش حاکمیتی در حمل ونقل ریلی، اجرای برخی پروژه های زیرساختی راه آهن را نیز بر عهده گرفته است.

با توجه به وضعیت مناسب حمل ونقل ریلی هم برای مردم و هم شرکت های حمل ونقل می توان پیش بینی کرد که محمدزاده همچنان در ساختمان راه آهن به فعالیت خود ادامه خواهد داد.

شعارسال، با اندکی تلخیص و اضافات بر گرفته از پایگاه خبری تحلیلی مشرق، تاریخ انتشار: 22آبان 1397 ، کدخبر:910600 www.

mashreghnews.

ir،
کلید واژه ها: وزارت راه و شهرسازی - شهرسازی - وزارت راه - وزارت - معاون - وزیر - وزیر راه و شهرسازی - حمل ونقل - مدیران - مجلس - جدید - پیش بینی - وزیر راه - تغییر و تحولات - شهرداری تهران - آخوندی - روحانی - مسکن - جمهوری - شهردار - برنامه - ریاست جمهوری - رییس جمهوری - قانون - تهران - شهر تهران - بینی - دولت قبل - ساختمان - استیضاح

آخرین اخبار سرویس:
صفحه نخست روزنامه های اقتصادی 22 آذر ماه

کاهش 10 درصدی قیمت آجیل و خشکبار

ایران از اجرای قطعنامه کاهش تولید اوپک مستثنا است

بهانه دلار برای قیمت نجومی خانه

تولید زعفران افغانستان رکورد زد/رشد 22 درصدی تولید

مرکز کارآفرینی بانوان سفیر در قزوین افتتاح شد

استخدام دو نفر همکار خانم جهت پشتیبانی سایت - اصفهان

استخدام بازاریاب جهت پخش نان فانتزی در مشهد

استخدام بازاریاب جهت سیستم های امنیتی در مشهد

استخدام راننده با ماشین کامیون ایسوزو جهت توزیع و پخش در مشهد

استخدام نقاش اتومبیل ماهر و نیمه ماهر در اصفهان

1200 مددجوی روستایی برای دریافت وام اشتغال معرفی می شوند

ماجرای احتکار ماشین های بهمن خودرو چیست؟/ پول بدهید، خودروی دیگر تحویل بگیرید!

استخدام فروشنده دارویی با سابقه کار در شهر مشهد

استخدام برقکار صنعتی با سابقه کار در شهر مشهد

قیمت خودروهای داخلی و وارداتی در بازار

استخدام حسابدار صنعتی خانم جهت همکاری در مشهد

استخدام منشی خانم جهت همکاری در اصفهان

استخدام تعدادی MDF کار نیمه ماهر در شهر مشهد

استخدام شاگرد در زمینه چوب و MDF در مشهد

آغاز اجرای طرح آبیاری کم فشار روستای رباط سرخ

راه بران شغلی کمیته امداد استان مرکزی

نمایشگاه کشاورزی کرمان ؛ تحریم فرصتی برای توسعه

چه چیزی قیمت ها را بالا نگه داشته است؟

طرح «یارانه سوخت»، طرح نپخته ای است

توییتر:: دلار ارزان شد پس چرا کالا ها ارزان نمی شود

نپرداختن حق بیمه کارگران جریمه کارفرما را در پی دارد

سهمیه بندی و تغییر قیمت سوخت مطرح نیست/قاچاق سوخت؛ 5میلیون لیتر

قیمت سوخت و سراب توسعه

تصاویر| روزنامه های پنجشنبه 22 آذر

نرخ ارز آزاد و ثانویه در حال یکی شدن است

انتخاب مدیران لایق و مسلط به کار مشکلات کشور را حل می کند / دولت از اطلاعات بخش خصوصی در تصمیم گیری ها استفاده کند

تأکید بر بهره گیری بیشتر از ظرفیت مناطق آزاد و ویژه اقتصادی

پیام نمایشگاه کشاورزی کرمان: تحریم فرصتی برای توسعه

توجه به صنعت گردشگری مهمترین راهکار برای دسترسی به توسعه پایدار است

کاهش 25 درصدی قیمت مسکن تا اسفند 97

استخدام پیک موتوری جهت پخش غذا در البرز

تخفیف 90 درصدی هزینه تخلیه و بارگیری در بندر چابهار

ایدئولوژی لیبرال در نگاه لویی آلتوسر چگونه سرمایه داری به طور نامحسوس استثمار می کند؟

کاغذ تحریر در زنجان بازیافت می شود

350 میلیارد ریال معوقات شهرداری از طریق اوراق تهاتر می شود

جزییات کامل برنامه تولید و اشتغال صنعتی در سال 97

استخدام نیروی ماهر و نیمه ماهر جهت کارواش - اصفهان

استخدام جوشکار لوله جهت همکاری در اصفهان

استخدام نیروی تاسیساتی ماهر و نیمه ماهر در اصفهان

24 میلیارد تومان تسهیلات اشتغال پایدار روستایی جذب و پرداخت شد

قیمت خودرو/ قیمت بازار و کارخانه تمام خودروهای داخلی (پنجشنبه 22 آذر 1397)/ قیمت صبح

استخدام مدیر انبار و برنامه ریزی،مدیر تولید،کارشناس HSE/ بم

استخدام مدیر فروش،کارشناس فروش، انباردار در همراه پارس تتیس

واردات واکسن دامی با ارز دولتی انجام می شود/ اکوسیستم زاینده رود تحت کنترل دامپزشکی است/ خرید ارز از دولت بر عهده اتحادیه ها است

کارخانه آسفالت در خورموج بهره برداری شد

ساخت جاده های مواصلاتی از خواسته مردم بخش محروم بهمن است

20 میلیون ریال؛ هزینه درمان هر یک درصد سوختگی

1000میلیارد ریال کمک اعتباری به صنعت آذربایجان غربی تخصیص یافت

سپاه خراسان شمالی 118 پروژه اقتصاد مقاومتی اجرا کرد

640 کیلوگرم زعفران در استان مرکزی تولید شد

615 پرونده قاچاق در استان اردبیل تشکیل شد

جمعی از باغداران: پول فروش پرتقال شب عید را هنور نگرفتیم

مراتع دام عشایر درون کوچ لردگان بهبود یافت

400فقره تسهیلات به زنان سرپرست خانوار اردبیل پرداخت شد

صادرکنندگان هراسی از تحریم ها ندارند

خیز تسه ها از کف هفتگی

امسال 33 میلیارد و 800 میلیون دلار کالای غیرنفتی صادر شد

پول قبوض برق به جیب چه کسانی می رود؟

ردپای هیجان در بازار سهام

صادرکنندگان هراسی از تحریم ها ندارند

اولین خودرو تولید مشترک چین و مالزی راهی بازار شد

استخدام فروشنده خانم جهت پوشاک بچه گانه - کرج

استخدام آشپز جهت همکاری در رستوران در کرمانشاه

استخدام خانم با روابط عمومی بالا جهت امور دفتری - ملارد

استخدام منشی مجرب جهت همکاری در حوزه آسانسور در کرمانشاه

استخدام فروشنده باتجربه جوان جهت کار در کرج

استخدام تعدادی راننده جهت کار با اتومبیل در آژانس در اصفهان

استخدام برشکار جهت تولیدی پوشاک ورزشی در اصفهان

استخدام مهندس عمران آقا در قزوین

استخدام نصاب ماهر درب و پنجره UPVC در کرج

استخدام پیک موتوری 3 سی سی در اصفهان

استخدام تعدادی بازاریاب جهت شرکت خدمات نظافتی در اصفهان

وقتی فورد وانت سفارشی می سازد

استخدام کارشناس مالی،کارشناس حسابداری - صنعتی در تهران

قیمت طلای جهانی افزایش یافت

عراق قیمت نفت را برای بازار آسیا و آمریکا کاهش داد/ واکنش وزارت کشاورزی به گرانی مرغ/ جهش صادرات آلمان به ایران؛ 400 میلیون یورو در اکتبر/ ترامپ: افزایش نرخ بهره کار احمقانه ای است

پیام مرگ صابری چه بود؟

کاهش 760 واحدی شاخص صنعت در بورس تهران

400فقره تسهیلات به زنان سرپرست خانوار اردبیل پرداخت شد

احتمال افزایش 20 درصدی حقوق کارگران

مراتع دام عشایر درون کوچ لردگان بهبود یافت

احتمال آغاز طرح فروش مسکن در بورس

زنگنه: برنامه ای برای سهمیه بندی و تغییر قیمت بنزین نداریم

بهره برداری از طرح آموزشی در قوچان

عملیاتی شدن صدور ویزای بدون برچسب/ثبت جهانی تقویم رویدادهای گردشگری

تازه ترین قیمت خودروها در بازار + جدول

هدرروی 25درصدی آب در ایران به دلیل فرسودگی شبکه

استخدام نصاب ماهر درب و پنجره UPVC در البرز

استخدام ناخن کار در محدوده نارمک تهران

استخدام برشکار، وسط کار، خیاط و اتوکار در در تهران

جمعی از باغداران: پول فروش پرتقال شب عید را هنور نگرفتیم

615 پرونده قاچاق در استان اردبیل تشکیل شد

640 کیلوگرم زعفران در استان مرکزی تولید شد

استخدام کارمند مسلط به کامپیوتر جهت رزرویشن در اصفهان

شمارش معکوس برای تغییر مدیران وزارت راه

شمارش معکوس برای تغییر مدیران وزارت راه