مطالب مرتبط:
احضار 1500 نفر، بازداشت 170 نفر و صدور 69 کیفرخواست در پرونده های اخیر اقتصادی/جزییات بدهی شرکت های خودرویی به مردم
احضار 1500 نفر، بازداشت 170نفر و صدور 69 کیفرخواست در پرونده های اخیر اقتصادی
دادستان تهران خبر داد: احضار 1500 نفر، بازداشت 170نفر و صدور 69 کیفرخواست در پرونده های اخیر اقتصادی
احضار 1500 نفر، بازداشت 170نفر و صدور 69 کیفرخواست در پرونده های اخیر اقتصادی
دادستان تهران خبر داد احضار 1500 نفر، بازداشت 170نفر و صدور 69 کیفرخواست در پرونده های اخیر اقتصادی
5 + 1
یارانه ها
مسکن مهر
قیمت جهانی طلا
قیمت روز طلا و ارز
قیمت جهانی نفت
اخبار نرخ ارز
قیمت طلا
قیمت سکه
آب و هوا
بازار کار
افغانستان
تاجیکستان
استانها
ویدئو های ورزشی
طنز و کاریکاتور
بازار آتی سکه
سه شنبه، 22 آبان 1397 ساعت 23:052018-11-13سياسي

دولت آبادی: 1500 نفر در پرونده اخیر اقتصادی احضار شدند


دادستان تهران با تاکید بر این که «عملکرد مسؤولان در حوزه جلب اعتماد مردم نقش زیادی دارد»، جلب اعتماد را بدون توجه به نوع حکومت عنوان کرد و گفت: - " - عباس جعفری دولت آبادی دادستان تهران در نشستی با رییس اتاق تعاون ایران و تعدادی از مدیران شرکت های تعاونی و مراکز تولیدی یکی از طرح های دشمن را سلب اعتماد مردم از حاکمیت و مسئولین دانست و با مقایسه این موضوع در چهل سال گذشته، اظهار کرد: مردم در رژیم گذشته برعکس آنچه حکومت اعلام می کرد، عمل می نمودند و در اوایل پیروزی انقلاب اسلامی در مواجهه با افراد مرتبط با برخی جریان های سیاسی که به طور مستمر علیه حاکمیت فضاسازی می کردند؛ اعتماد زیادی به اطلاع رسانی مسؤولان داشتند و به ادعای این جریان ها توجه نمی کردند ولی هرچه به سمت جلو حرکت کردیم، مشکلاتی در این زمینه بروز کرد تا رابطه بین مسؤولین و مردم را کم رنگ کند و باور برخی مسائل در اذهان عمومی سخت شود.

وی با طرح این سوال که چرا دشمنان کمرنگ کردن اعتماد مردم نسبت به مسؤولان را آغاز کرده اند؟ ، خطاب به کسانی که اغلب از قوه قضاییه با ادبیات تخریبی یاد می کنند، بیان داشت: قوه قضاییه در عین حال که مبارزه سلبی با عوامل اصلی فساد را امری ضروری و ملی می داند، نقش های دیگری نیز ایفا می کند.

وی با طرح سؤال هایی در رابطه با نقش نداشتن قوه قضاییه در مسایلی از قبیل تک نرخی شدن ارز بیان داشت: قوه قضاییه در اتخاذ این گونه تصمیم ها نقشی نداشته و به یکباره در 21 فروردین ماه سال جاری اعلام شد که قیمت ارز 4200 تومان است و غیر از آن، قاچاق محسوب شود و بر این اساس دادستانی مکلف به تعقیب اشخاصی شد که مغایر این تصمیم دولت اقدام می نمایند.

در فروش سکه چه دستگاهی دستور اقدام داد؟ در این زمینه نیز با قوه قضاییه مشورت نشده بود.

مردم تا پیش از اجرای این تصمیم، دنبال خرید ارز و سکه به نحو انبوه نبودند اما با این تصمیم، نسبت به خرید سکه تشویق شدند.

دادستان تهران با اشاره به چند برابر شدن قیمت ارز و فروش ارزهای دولتی در بازار آزاد، افزود: اگر قوه قضاییه با این مسائل برخورد نکند، به اهمال و سستی متهم می شود و اگر برخورد کند، ممکن است با واکنش برخی دستگاه ها مواجه گردد و اعلام شود که قوه قضاییه با تولید، سرمایه گذاری و کسب و کار مخالف است.

وی با تاکید بر این که مردم بین مسئولین دستگاه های مختلف فرقی نمی گذارند و همه را به عنوان کارگزاران نظام می شناسند ، تصریح کرد: بسیاری از مشکلات کشور مبتنی بر تصمیماتی است که در نهادهای دیگر اتخاذ می شود امّا مشکلات آن به قوه قضاییه سرریز می شود.

وی هم چنین در پاسخ به این که قوه قضاییه در برخی حوزه ها اقدامی انجام نمی دهد، این شبهه را ناشی از نرسیدن صدای قوه قضاییه به گوش مردم و نقش نداشتن دستگاه قضایی در برخی موضوعات دانست و اظهار کرد: قوه قضاییه در بروز برخی مسائل نقشی ندارد و یا نقش آن کم رنگ است.

اموری مثل طلاق، کم آبی یا مشکلات محیط زیستی، در بسترهای دیگر شکل می گیرد.

وقتی ازدواج صحیح انجام نگیرد آمار طلاق افزایش می یابد.

وقتی تعداد چاه های غیر مجاز بیش از حد باشد، هر روز ارتفاع چاه ها پایین تر می رود و کم آبی رخ می دهد.

آن وقت انگشت اتهامات به سمت قوه قضاییه می رود که چرا فلان مکان تخریب و یا چاه ها مسدود نمی شود.

جعفری دولت آبادی با بیان این که قوه قضاییه در خیلی از مسائل در سنگر آخر قرار دارد اما در زمان پاسخگویی در خط اول است، دو دلیل را در بروز این اتفاق موثر دانست و افزود: از جنبه روانی مردم علاقه دارند که قوه قضاییه به عنوان سنگر نهایی مشکلات آن ها را حل کند و از سوی دیگر آن ها تکیه گاهی ندارند که به آن پناه ببرند.

وی با اشاره به عملکرد دادستانی تهران در رابطه با پرونده های اخلال در نظام اقتصادی اخیر اعلام کرد: ظرف سه ماه گذشته 1500 نفر احضار ، 170 نفر بازداشت و 145 نفر با صدور 69 فقره کیفرخواست تحت تعقیب قرار گرفته، 486 نفر از متهمان ممنوع الخروج شده و در مورد پنجاه نفر حکم صادر شده است.

وی برگزاری جلسه دادستانی با شرکت های خودروسازی، پتروشیمی، مسئولان بورس و صرافی ها را در راستای ایجاد زبان مشترک برای حل مشکلات دانست و خاطرنشان کرد: این قشرهای متنوع فکر می کردند که قوه قضاییه زبان دیگری جز شمشیر ندارد و رفع مشکلات را صرفاً از طریق زندان و بازداشت می­ داند.

در حالی که بعد از برگزاری نشست ها به خوبی متوجه شدند که قوه قضاییه در عین حال که وظیفه دارد با مجرمین و مفسدین واقعی و تضییع کنندگان حقوق مردم برخورد کند، از سرمایه گذاری مشروع و امنیت اقتصادی نیز حمایت می کند و در حوزه های پیشگیرانه و ایجابی به دولت و بخش خصوصی کمک خواهد کرد.

دادستان تهران یادآور شد: اگر بخش خصوصی از تولید ناامید شود، مشکلات کشور مضاعف خواهد شد.

بارها ریاست قوه قضاییه بر حمایت از سرمایه گذاری سالم، امنیت اقتصادی و رفع موانع کسب و کار تاکید کرده اند اما در صحنه عمل، این حرف ها به گوش تولید کنندگان نمی رسد یا اگر می رسد آن را جدی نمی گیرند و فکر می کنند که قوه قضاییه با زبان قهر آمیز با آن ها سخن می گوید.

وی با تاکید بر این که مبارزه با عوامل فساد جنبه سلبی و ایجابی دارد ، خاطرنشان کرد: بخش سلبی آن برخورد با کسانی است که مرتکب جرم می شوند؛ اما منظر ایجابی مواردی است که می توانیم با کمک شرکت های تعاونی، اتحادیه ها، بخش خصوصی و مشارکت مردم برخی مشکلات را رفع کنیم.

وی با اشاره به برگزاری جلسه با مسؤولان اتحادیه های صنفی در سال جاری و سؤال از آن ها در مورد عدم انجام وظایف شان نسبت به فعالیت یک میلیون مغازه غیررسمی در برابر 100 هزار مغازه رسمی اظهار داشت: قبل از پیروزی انقلاب اتاق اصناف با همکاری پلیس، اصناف را مدیریت می کرد ولی امروز با این همه امکانات و وجود اتاق بازرگانی، اتاق تعاون و برخی نهادهای دیگر، به لحاظ عدم نظارت اتفاقات ناگواری رخ می دهد؛ چرا که هیچ کس به وظایفش عمل نمی کند و همگی توپ را به میدان دیگری پاس می دهند.

جعفری دولت آبادی وجود قیمت های متفاوت برای یک جنس در مغازه های مختلف را ناشی از عدم نظارت متولیان امر دانست و به عنوان مصداق به پرونده گوشی های تلفن همراه اشاره و اظهار کرد: پس از این که برخی برای واردات تلفن های همراه ارز دولتی را گرفته و موبایل ها را به چند برابر قیمت فروختند، رییس اتحادیه با ارسال نامه به دادستانی تهران، ادعا کرد که در قانون، گران فروشی موبایل جرم نیست.

از معاون خود خواستم که این فرد را به دادسرا دعوت کند و قانون را به وی نشان دهد.

زیرا که دادسرا متهمان را تحت عنوان اخلال در نظام اقتصادی با مصداق گرانفروشی کلان تعقیب کرده است.

وی در پاسخ به تداوم اتهام زنی ها در رسیدگی به پرونده های تلفن همراه، افزود: چه کسی گفته است موبایل ها به چند برابر قیمت مصوب فروخته شود؟ چرا ارز 4200 تومانی دریافت کردید و در بازار آزاد فروخته و بعد هم نامه می نوسید و مدعی می شوید؟ اگر قوه قضاییه به موضوع تلفن های همراه ورود نمی کرد، مشخص نبود این موضوع به کجا می رسید.

وی با تاکید بر این که اتحادیه ها و بخش خصوصی به رغم آن که مورد حمایت قوه قضاییه می باشند اما به وظایفشان عمل نمی کنند ، افزود: اکنون که اتفاق تلخ گوشی های تلفن همراه رخ داده، اتحادیه ها و متولیان امر باید به خاطر اشتباهاتشان از مردم عذرخواهی کنند.

جعفری دولت آبادی پیرامون تاثیر عدم نظارت متولیان در موضوع فروش سکه گفت: خرید و فروش سکه جرم نیست ولی چگونه می شود از خانه فردی که صاحب شرکت های هرمی بوده است، 25 هزار سکه و 108 کیلو طلا کشف می شود.

در عین حال معتقدیم مبارزه با فساد از مطالبات جدی مردم است و باید در کنار برخوردهای قضایی، از مشورت های بخش خصوصی استفاده شود.

وی با تاکید بر این که دادستان حامی بخش خصوصی سالم است، شرط این حمایت را حرکت بخش خصوصی در مسیر صحیح اعلام کرد و به عنوان مصداق گفت: در رابطه با پتروشیمی ها وقتی جلسه برگزار شد، آن ها به عنوان دغدغه عنوان کردند که به دلال های ارز تبدیل شده اند لذا موضوع را به رییس بانک مرکزی انعکاس دادیم دولت هم در تصمیمی مؤثر ارز آن ها را به تدریج خرید و روانه بازار کرد.

دادستان تهران با اشاره به جلسه با مدیران مسؤول رسانه های اقتصادی که برای اولین بار صورت گرفت، تصریح کرد: به مدیران آن ها توضیح داده شد که پیام های قوه قضاییه به گوش آن ها نمی رسد و آن ها در انتخاب و انتشار اخبار قضایی سلیقه ای عمل می کنند.

وی با تاکید بر این که رسانه ها باید در مورد تصمیمات منجر به بروز فساد که سرریز آن به قوه قضاییه یا پلیس است روشنگری کنند افزود: آیا قوه قضاییه در ماجرای فردی که 240 میلیون دلار ارز دولتی گرفته است تا مواد اولیه وارد کشور کند اما به جای این اقدام، ارز را در بازار آزاد فروخته و با مابه التفاوت آن اقدام به خرید کارخانه ماشین سازی تبریز کرده است و یا فرد دیگری که در خوزستان 800 میلیون دلار ارز گرفته و نه تنها ارزها را پس نمی دهد، بلکه چند ماهی است که فراری شده، نقش داشته است؟ قوه قضاییه از این که مجرمین از ما بترسند نگران نیست اما از بخش خصوصی سالم، مراکز تولید و کسانی که قصد خدمتگزاری به مردم را دارند، حمایت خواهد کرد.

وی با اشاره به این که نظام اسلامی در برخورد با فساد جدی است ، اجماع همه قوا، بستن منافذ فساد و اقدامات پیشگیرانه را سه عامل موثر در این مبارزه دانست.

جعفری دولت آبادی افزود: در رابطه با پیش فروش خودرو 17 پرونده در دادسرای تهران تشکیل شده که شکات زیادی دارد و حدود 500 میلیارد تومان مطالبات مردمی وجود دارد.

مفتوح شدن این پرونده ها ناشی از عدم نظارت دستگاه های مرتبط با موضوع است.

هر کسی شرکت فروش خودرو تاسیس کرده و نظارتی بر آن ها صورت نگرفته و حال که تخلفاتی مرتکب شده اند، پرونده آنها به قوه قضاییه ارجاع شده است درحالی که باید گفت چه کسی به آنها مجوز داده است.

آمادگی داریم از تولیدکنندگان و کسانی که نسبت به سرمایه گذاری مشروع اقدام می کنند حمایت کنیم که این امر مستلزم همکاری متقابل است.

در این نشست، عبداللهی رییس اتاق تعاون ضمن قدردانی از اقدامات دادستانی تهران در حمایت از تولید کنندگان و بخش خصوصی اظهار کرد: این چندمین جلسه است که دادستان تهران برای بررسی مشکلات بخش خصوصی برگزار کرده و اقدام دادستانی برای پیگیری مشکلات قابل تقدیر است و نشان از اهتمام جدی قوه قضاییه برای کمک به حل مشکلات و معضلات اقتصادی کشور و فعالان اقتصادی دارد.

رییس اتاق تعاون افزود: بر اساس اصل 44 قانون اساسی، اقتصاد کشور در سه بخش دولتی، تعاونی و خصوصی پیش بینی شده که بخش تعاونی در کشور از قریب به 80 سال پیش سابقه فعالیت دارد.

وی بیان داشت: درحال حاضر بالغ بر 100 هزار شرکت تعاونی فعال در کشور مشغول به کار است و نزدیک به 2 میلیون نفر در این شرکت ها فعالیت می کنند و بیش از ده درصد از اشتغال کشور در حوزه تعاونی ها است.

عبداللهی گفت: بیش از 14 میلیون نفر مستقیما عضو تعاونی ها هستند و بالغ بر 45 میلیون نفر از جمعیت کشور از خدمات تعاونی ها استفاده می کنند که نشان از شمولیت آن ها و استفاده از خدمات تعاونی دارد، بنابر این تعاونی ها به عنوان فعالان اقتصادی تاثیرات بسیاری در فعالیت اقتصادی کشور دارند.

دادستان تهران ارتباط میان اتاق تعاون و دادستانی را دو سویه خواند و گفت: برخی مشکلات با ارتباط و همکاری متقابل قابل حل است.

وی با اشاره به این که امروز ایران درگیر جنگ اقتصادی طراحی شده توسط دشمن است ، گفت: آمریکایی ها تلاش می کنند انقلاب اسلامی را در حوزه اقتصادی شکست دهند و می خواهند مردم را در این حوزه خسته کنند.

در این بخش هر خدمتی که بخش خصوصی و دیگر دستگاه ها بتوانند انجام دهند بزرگترین خدمت است و دشمن به دنبال این است که بخش های مختلف را به تعطیلی بکشاند و کارآمدی نظام را زیر سؤال ببرد.

وی از مسئولان تعاونی ها خواست به مسائلی که دشمن برای ما در نظر گرفته است، نگاه عمیق تری داشته باشند و افزود: امروز تعطیل شدن مراکز تولیدی و ایجاد اخلال در توزیع کالاهای اساسی یکی از خطراتی است که طرح های دشمن را عملی می کند.

در رسیدگی به مشکلات اتحادیه ها و اصناف قرار نیست دادستانی جای دولت، دستگاه های اجرایی و بانک­ها قرار گیرد و فقط در امور و وظایفی که با دادستانی مربوط است، آماده همکاری هستیم.

جعفری دولت آبادی با اشاره به فعالیت کمیته های استانی حمایت از سرمایه گذاری، خاطرنشان کرد: بر اساس دستورالعمل قوه قضاییه در خصوص اقتصاد مقاومتی، کمیته های استانی به ریاست رییس کل دادگستری تشکیل شده است تا هر جا مشکلاتی برای تولید و مراکز تولیدی رخ دهد کمک کند و به این معنا نیست که دستگاه قضایی می خواهد در وظایف دولت ورود و یا دخالت کند.

وی با اشاره به گلایه برخی مدیران تعاونی ها مبنی بر بی توجهی دستگاه قضایی به بخش داوری بیان داشت: از نظر دادستانی تهران در مواردی که به موجب توافق طرفین، داوری اولین راه حل است، و باید به داوری و سپس به سیستم قضایی مراجعه شود؛ و این روند موجب خلوت شدن مراجع قضایی می شود.

بخش تعاون هم باید مکمل بخش های دولتی و خصوصی باشد و ما در عین حال که با جریان های فساد مبارزه می کنیم، حامی بخش تعاون نیز هستیم؛ همان طور که اگر دستگاه قضایی با اخلال گران جاده ای برخورد نمی کرد کالاها در سطح استان ها جابجا نمی شد.

به گزارش سایت قطره و به نقل ازایسنا، به نقل از پایگاه اطلاع رسانی دادسرای عمومی و انقلاب تهران، دادستان تهران اعلام کرد: دادستانی و قوه قضاییه برای حمایت از حقوق عمومی بدون دخالت در وظایف ذاتی دولت و دستگاه های اجرایی ورود می کند و هر جا که تشخیص دهد مصالح ملی و منافع عموم مردم در خطر است اقدام خواهد کرد؛ و در برخورد با محتکران و اخلال گران جاده ای بر همین مبنا اقدام شد.

در این نشست مدیران شرکت های تعاونی به بیان مشکلات و دغدغه های خود پرداختند.


کلید واژه ها: قوه قضاییه - دادستان تهران - مردم - دادستان - تصمیم - پیروزی انقلاب اسلامی - مشکلات - دولت - قیمت ارز - تهران - کارگزاران نظام - تک نرخی شدن ارز - انقلاب اسلامی - سرمایه گذاری - اطلاع رسانی - حکومت - تعاون - رابطه - کارگزاران - فروش - خرید - قیمت - اقتصادی - تعاونی - ادبیات - سرمایه - مدیران - مبارزه - اسلامی - واکنش

آخرین اخبار سرویس:
آیا توبه از گناهان غسل دارد؟پاسخ حضرت آیت الله خامنه ای

سلوک مراجع/ محمد قاضی ­زاده اراکی: آیت­ الله شبیری زنجانی مورد قبول تمام طیف­ های مختلف حوزه است/ مطالبی که بیان می کنند از روی حب و بغض نیست

توضیحات حجت الاسلام والمسلمین خاتمی درباره انتصاب دامادش در دولت + متن

دستور امام خمینی(ره) سه ماه پس از پیروزی انقلاب

لاریجانی: برخی از معضلات در کشور مزمن شده اند

دانشگاه تهران 102مقاله در پایگاه های بین المللی چاپ کرده است

فارس گزارش می دهد فرمان حمایت از «سوت زنی» در وزارت کار

«عید الشهاده» جدید ترین اثر گروه انوار الهدی رونمایی شد+صوت

فاصله هایی که غرق ابهامند

خودمان را جای جوانی بگذاریم که مجبور است از پدرش پول بگیرد/ دوران زیاد حرف زدن گذشته است

وقف، چراغ همیشه فروزان

جریان ضد اصلاحات می خواهد با هر روشی اصلاح طلبان را از چشم مردم بیندازد/ موفقیت شورایعالی سیاست گذاری به خاطر انتساب به خاتمی است/ اصلاح طلبان به منافع دراز مدتشان توجه نکنند با آزادترین انتخابات هم شکست می خورند

صادق زیباکلام: شایدمجبور شویم به ناطق نوری و علی لاریجانی رأی دهیم/ بهزاد نبوی تغییر کرده همانطور که هاشمی رفسنجانی تغییر کرد/رأی به روحانی درست بود/ عدم شرکت در انتخابات یقینا ما را به عقب می برد

اصلاح طلبان خود را قربانی کنند تا اصلاح طلبی در کشور هموار شود

جدایی قوچان نژاد از آپوئل جدی شد

عاشقان فیلترینگ و پیامک‎های تهدیدآمیز به نمایندگان مجلس| تهدیدکنندگان از کجا خط می‎گیرند؟

انتقاد دونماینده اصلاح طلب از انتصاب داماد رییس جمهور توسط وزیر صنعت

توجیه به سبک حسین شریعتمداری!

قرائتی: بسیاری از افراد نسل جدید دیگر آنگونه که باید علاقه ای به ما ندارند/ تاریخ اسلام نشان داده که می توان با کفار نیز شریک شد/ دیر یا زود پرده ها کنار می رود و معلوم می شود دستمان خالی است

هاشمی طبا: اصلاح طلبان در انتخابات بعدی رای ندارند/دولت روحانی به دنبال لیبرالیسم کاذب است

شکوری راد: آنچه کشور را دچار مشکل کرد نبود شفافیت در فعالیت های هسته ای بود/ نبویان: مشکل آژانس مخفی کاری ایران نیست

ازدواج ساده دختر رییس جمهور در بی خبری

استعفای نمایشی نمایندگان اصفهان؛چانه زنی سیاسی برای امکانات اقتصادی

محرومیت زدایی ارتش در راستای فرامین رهبر انقلاب

کشاورزی ناموفق در دشت جگین

آقای رییس جمهور! چه می کنید با این سرمایه اجتماعی!؟

خرازی: انتظار است اروپا در موضوع ساز و کار مالی گام های عملی بردارد

کمبود ظرفیت مکانی و فرآیند بازپروری معضل جامعه در جمع آوری معتادان

بدمینتون ‎بازان به آنکارا سفر کردند

ازدواج ساده دختر رییس جمهور در بی خبری

اسماعیلی: حضور مسئولان در شبکه های اجتماعی ممنوع، نقض قانون است

انتقاد شدید روزنامه «جمهوری اسلامی» از انتصاب داماد روحانی

فهرست اولیه کاندیداهای کمیته ملی المپیک برای حضور در انتخابات OCA

لاریجانی: اصلاح ساختار بودجه مبتنی بر کاهش هزینه ها و قطع وابستگی به نفت است

علیجانی: جلسه واحد راهبردی مجمع عمومی با حناچی و محسنی بندپی برگزار می شود

جریمه 3 میلیاردی برای صاحب مرسدس بنز

تشریح 5 ایراد اصلی اجرای طرح زوج و فرد از زبان یک کارشناس حوزه حمل و نقل

کانادا به دنبال راهی برای خروج از توافق تسلیحاتی با عربستان

حداکثر قیمت گوشت گوسفندی باید کیلویی 59 هزار تومان باشد

بودجه در شرایط تحریم باید با شرایط عادی متفاوت باشد

انتظار است اروپا گامهای عملی برای اجرایی کردن SPV بردارد

نامه اعتراضی کمیسیون امنیت ملی درباره بودجه دفاعی سال آینده

طعم تلخ گرانی زیر دندان یلدا

ادبیات دفاع مقدس و زندگینامه مدافعان حرم باید به جهانیان معرفی شود

قاچاق خاک ایران به بهانه صادرات گُل!

ویژه برنامه های شبکه دو سیما در بلندترین شب سال

جلسه لاریجانی با نمایندگان مستعفی اصفهان آغاز شد

ویژه برنامه های شبکه دو سیما در بلندترین شب سال

انتشار گزارش سنا درباره کمک روسیه به ترامپ در انتخابات

اسماعیلی: حضور مسئولان در شبکه های اجتماعی ممنوع، نقض قانون است

چند پروژه عمرانی توسط ارتش در سه نقطه محروم استان مرکزی افتتاح شد

محسن غرویان:بعضی ائمه جمعه دچار کبر سن شده اند/ ائمه که عالم به زمان نیستند بازنشسته شوند

علیجانی: جلسه واحد راهبردی مجمع عمومی با حناچی و محسنی بندپی برگزار می شود

نامه اداری شخص به اداره و ارگان

نمونه نامه برای درخواست انتقالی از دانشگاه

نمونه نامه رسمی درخواست همکاری

مسافر عصبانی فرودگاه را به هم ریخت +فیلم

زیر گرفتن 4 مشتری یک رستوران توسط راننده ناشی اتوبوس + فیلم

رییس پلیس مهاجرت و گذرنامه ناجا تشریح کرد چگونگی استعلام ممنوع الخروجی/ احتمال افشای اطلاعات محرمانه، نقص سامانه جدید

پیکر «سردار قدرت الله منصوری» در مشهد تشییع شد

دشمنان اسلام از انقلاب ایران سیلی عجیبی خورده اند/ضرورت استفاده از شیوه های مختلف برای تثبیت تقریب

آیت الله حائری شیرازی دُر ناشناخته ای بود/ او علوم انسانی را تنگه اُحد نظام می دانست

مشکلات حوزه حمل و نقل باید حل فصل شود

شهید مفتح منادی وحدت حوزه و دانشگاه بود

فناوری های نو دارای فرصت و تهدید توامان هستند

دنیامالی و تیمورتاش عازم هند شدند

تراکت پخش کن ترجیحاً دانشجوی مکانیک!

عضو شورای نگهبان: حضور مسئولان در شبکه های اجتماعی ممنوع است

هدفگذاری مبتنی بر دانش روز مهمترین نیاز راهبردی کشور

«کودک آنلاین»،فرصت های نو در فضای مجازی

جهان از دریچه لنز عکاسان

دبیر ستاد توسعه فناوری های حوزه اقتصاد دیجیتال و هوشمندسازی منصوب شد

جریان اجتماعی استارتاپی در کشور شتاب گرفته است

از نظام شایسته سالاری نخبگان تا فرودگاه امام خمینی

نهضت آموزش حقوق برای پیشگیری از جرم

پول و اعتبار حساب های رییس قوه قضاییه کجا هزینه می شود؟

عکس/ داماد روحانی در سمت جدیدش

پاسخ وزیر ارتباطات به تهدید استخر فرح

پیامک های فیلتر اینستاگرام از کجا ارسال می شود؟

وزارت بهداشت نسبت به جمع آوری و بی خطر سازی زباله های عفونی اقدام کند

افزایش مهاجرت از سیستان و بلوچستان به یزد

تجاری سازی 2 طرح برگزیده جشنواره جوان خوارزمی/حضور 8000 دانش آموز در یک رقابت علمی

«عید الشهاده» جدید ترین اثر گروه انوار الهدی رونمایی شد+صوت

رییس کمیته نظارت شورای اسلامی شهر تهران: جمع آوری روزانه 60 تن پسماند عفونی/وزارت بهداشت به وظایف خود برای بی خطرسازی پسماندهای عفونی عمل کند

جلالی در همایش نقش پژوهش در فرایند قانونگذاری: بزرگترین دغدغه ما باید کارآمدی نظام جمهوری اسلامی باشد

خط انتقال آب رسانی روستاهای بخش قلعه شاهین ترمیم شد

ترفند سلطان قیر برای فراری دادن همدستش

بودجه 98 باید براساس قطع وابستگی به نفت باشد

قرائتی: می توان با کفار نیز شریک شد/ گاهی اوقات اسلام را بد فهمیدیم برای مثال سوءظن در اسلام حرام است

لوله کشی در اعماق دریا برای قاچاق سوخت!

ماجرای نقشه ناکام فرار باقری درمنی از زندان و دستمزد 10 میلیاردی همدستان وی

وام ازدواج و مسکن سال 98 افزایش می یابد؟

همیشه از رفراندوم می ترسیم| مردم درباره مسائل، آخرکار مطلع می‎شوند و نظری هم نمی توانند بدهند

چند ترفند روانشناختی مؤثر و کاربردی که همیشه به کارتان می آید

سرپرست مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت صمت تغییر کرد

افزایش مهاجرت ها از سیستان و بلوچستان به یزد

تنها شهر ساحلی مازندران که زمین ساحلی ندارد

صباغیان: وحدت و همدلی نقش پررنگی در مقابله با نفوذ دشمن دارد

فلاحت پیشه: احتمال تصویب لوایح پالرمو و CFT زیاد است

تاکید کمیسیون امنیت ملی بر تقویت بودجه دفاعی در جلسات مشترک با مسئولان مربوطه

دولت آبادی: 1500 نفر در پرونده اخیر اقتصادی احضار شدند

دولت آبادی: 1500 نفر در پرونده اخیر اقتصادی احضار شدند