مطالب مرتبط:
حفظ منافع مردم در تعریض راه های آستارا باید با حفظ منابع طبیعی همراه باشد
شهدا ضامن امنیت و آسایش مردم و اقتدار کشور هستند
عضو کمیسیون اقتصادی مجلس: طبقه متوسط در حال از بین رفتن است/ افزایش نقدینگی برای کشور سم است/ باید تا 6 ماه شرایط اضطرار وجود داشته باشد/ مردم به بازگشت اقتصاد کوپنی نقد دارند اما اگر دست به این کار نزنیم راه ونزوئلا را می رویم
شهدا ضامن امنیت و آسایش مردم و اقتدار کشور هستند
رهبر انقلاب: موقعیت کشور، موقعیت حساسی است| بن بست نداریم| دشمن می خواهد ملت ایران را به این نتیجه برساند که راه حلی وجود ندارد مگر تسلیم شدن مقابل آمریکا| تا جان و توان در بدن دارم نخواهم گذاشت این اتفاق بیفتد| اقتصاد ما می تواند تحریم را شکست دهد
5 + 1
یارانه ها
مسکن مهر
قیمت جهانی طلا
قیمت روز طلا و ارز
قیمت جهانی نفت
اخبار نرخ ارز
قیمت طلا
قیمت سکه
آب و هوا
بازار کار
افغانستان
تاجیکستان
استانها
ویدئو های ورزشی
طنز و کاریکاتور
بازار آتی سکه
جمعه، 18 آبان 1397 ساعت 12:422018-11-09اقتصادي

حاصل برجام نابودی اقتصاد و حاصل cft نابودی امنیت کشور است/ راه شهدا مقاومت و حفظ منافع مردم است نه تسلیم برابر دشمنان


نماینده سابق مجلس در دوره نهم به روشنگری درقبال پیامدهای برجام و لوایح مربوط به Fatf پرداخت و گفت: حاصل برجام نابودی اقتصاد و حاصل cft نابودی امنیت کشور است.

- "، حجت الاسلام سیدمحمود نبویان در یادواره شهدای روستای میانگله نکا یاد شهدا را یاد اسلام و سیدالشهدا دانست و اظهار کرد: متأسفانه نگاه ما به شهدا گاهی مانند نگاهمان به ائمه اطهار است.

وی افزود: نسبت به سیدالشهدا دو نوع نگاه وجود دارد که یکی این است که امام حسین(ع) مربوط به یک هزار چهارصد سال قبل بوده و چه ربطی به مشکلات امروز ما دارد، امروزی که قیمت دلار در حال صعود به آسمان است و وضع تورم در بستر اجتماعی ما بسیار بد است، آیا امام حسین برای حل این مشکل آموزه ای دارد یا خیر، آیا ائمه و امام حسین(ع) مانند برکه راکد یا چشمه جاری هستند.

نماینده سابق مجلس در دوره نهم با بیان اینکه ائمه برکه راکد نیستند و به شهدا نیز نباید صرفاً به عنوان برخی انسان های خوب نگریست که دوره آن ها گذشته است، خاطرنشان کرد: آنچه مهم است امروز را باید دید.

منطقه مبارزه، سیره شهدااین مسئول اضافه کرد: در پایان دو ماه عزاداری باید بدانیم که آموزه سیدالشهدا مذاکره با یزید نبود بلکه مبارزه با یزید بوده است، آن یزید مرد و ما باید به قول شهید مطهری یزید زمان خود را بشناسیم.

وی گفت: بنابر اظهارات مسئولان دولت، امروزه دو نوع رویکرد در کشور در مقابل آمریکا و دیگر کشورهای استکباری وجود دارد که رویکرد اول تقابل و دیگری تعامل است، البته این سوال مطرح می شود که در دوره های قبل آیا ما با صدام جنگ را شروع کردیم و یا ما آمریکا را تحریم کردیم که ما رویکرد تقابلی داشته باشیم.

نبویان تصریح کرد: آنچه ما داشته ایم تقابل نبود بلکه مقاومت بوده است که این شیوه رهبر انقلاب است جایی که می فرمایند روی منافع مردم بازی نکنید روی منافع مردم مقاومت کنید و این آموزه شهدا نیز هست.

وی افزود: رویکرد دیگر که مد نظر این دولت است، رویکرد تعامل است درحالی که رهبر انقلاب تعامل را سازش تعبیر کرده اند و مدام تأکید می کنند که هزینه های سازش زیاد است اما عده ای با کنار زدن روش شهدا رویکرد سازش در پیش گرفته اند.

دولت پرچمدار شعار سازش با آمریکااین استاد حوزه و دانشگاه بیان کرد: این دولت پرچم دار شعار سازش با آمریکا و غرب است اما باید ببینیم که مقاومت در برابر آمریکا جواب می دهد یا سازش، این دولت با پرونده هسته ای اولین اقدام سازش با آمریکا را آغاز کرد.

این مسئول در تشریح عقیده برخی که با سازش مشکلات کشور حل می شود، اضافه کرد: لابد الآن مشکلات اقتصاد، بیکاری، فساد و گرانی های ما حل شد، اما ببینیم در هسته ای چه دادیم.

وی گفت: برجام 6 جزء دارد که یک جزء آن خود برجام و پنج جزء دیگر آن ضمیمه های آن است که شامل تعهدات ایران، تعهدات طرف مقابل، همکاری های صلح آمیز، کمیسیون مشترک و مراحل اجرا می شود.

نبویان اظهار کرد: امروزه دنیا به سمت برق هسته ای حرکت کرده و کشور ما نیز نیازمند تأمین 20 هزار مگاوات برق هسته ای است، مجلس هفتم نیز این مقدار را مصوب کرده اما امروز پس از 40 سال تنها یک نیروگاه هزارمگاواتی برق هسته ای در کشور داریم.

تحقیر و دیگر هیچوی افزود: نیروگاه برق بوشهر برای تولید برق هسته ای و تحویل آن به کشور به 90 تن مواد غنی شده سه ونیم تا پنج درصد نیاز دارد که سالانه تنها 30 تن از آن کفایت می کند و نظام برای تأمین آن سایت نطنز را در نزدیکی اصفهان ساخت تا سالانه این میزان را بتواند تولید کند.

دبیر کمیسیون ویژه بررسی برجام در مجلس نهم خاطرنشان کرد: پیش از این دولت، در نطنز 11 تن غنی سازی سه ونیم تا پنج درصد و 447.

8 کیلو نیز غنی سازی 20 درصد انجام شد اما در برجام آمریکا از آقای ظریف تعهد گرفت که ملت ایران حق نگهداری این 11 تن را نداشته و تنها می تواند تا 300 کیلو را نگهداری کند و اکنون کمتر از 300 کیلو در کشور اورانیوم غنی شده سه ونیم تا پنج درصد وجود دارد.

وی اضافه کرد: غنی سازی 20 درصد نیز برای تولید رادیو داروهایی که در راکتور تحقیقاتی تهران مورد مصرف قرار می گرفتند انجام می شد که از میزان تولید شده کشور در این دوره آمریکا حق نگهداری یک گرم اورانیوم غنی شده 20 درصد در کشور را نداد که در این سه سال هرچه 20 درصد داشتیم نابود کرده و حتی خط تولید آن را نیز نابود ساخته اند و در قبال آن آمریکایی ها در برجام وعده داده اند که پنج کیلو پنج کیلو به ما بدهند.

این استاد حوزه و دانشگاه سازش و عدم مقاومت در برابر دشمن را سبب ذلت ملت برشمرد و تأکید کرد: در نطنز سانتریفیوژهای نسل یک، دو، سه، چهار، پنج، 6 و هشت وجود داشت که با اجرایی شدن برجام به جز نسل اول، باقی سانتریفیوژها به انبار انتقال پیدا کرده است.

سازش، گرانتر از مقاومتوی هزینه های سازش را بسیار بیشتر از مقاومت خواند و گفت: علاوه بر انبار کردن سانتریفیوژهای بالاتر از نسل یک، در برجام حق استفاده بیش از پنج هزار و 60 سانتریفیوژ نسل یک به ایران داده نشده است و این درحالی است که تنها از سانتریفیوژ نسل یک 16 هزار عدد در سایت نطنز وجود داشته است و الآن سه سال است که جمع آوری شده است.

نبویان ادامه داد: با جمع آوری بسیاری از سانتریفیوژها و واحدها در نطنز و دیگر مراکز تعداد هزار نفر از متخصصان هسته ای کشور از صحنه هسته ای کشور اخراج شده اند که یک مورد آن مسئول کل سایت نطنز بوده و امروز این متخصصان در مکان هایی مانند ادارات آب و فاضلاب در حال فعالیت هستند که این نابودی دانش هسته ای کشور را نیز به همراه دارد.

وی افزود: این یعنی آمریکا تنها صنعت هسته ای ما را نابود نساخته است بلکه درحال نابودی دانش هسته ای ما است چراکه وقتی یک متخصص زمان زیادی از فعالیت اجرایی مرتبط با تخصص خود دور بماند دانش عملی آن را نیز به مرور فراموش می کند.

نماینده دوره نهم مجلس شورای اسلامی در ادامه به شرایط پیش آمده برای سایت فوردو پرداخت و اظهار کرد: در فردو غنی سازی سه ونیم تا پنج و 20 درصد داشتیم و دو هزار و 710 سانتریفیوژ در این مرکز موجود بوده که به دستور آمریکایی ها در برجام به هزار و 44 عدد کاهش پیدا کرد، همچنین غنی سازی در فردو به صفر رسید و در برجام تعهد داده شد که حتی دانش غنی سازی نیز در فردو پیگیری نشود.

ذلت دیپلماسی تسلیم در برابر دیپلماسی دینیاین مسئول دیپلماسی تسلیم را در مقابل دیپلماسی دینی و حاصل آن را ذلیل شدن توصیف و اضافه کرد: در برجام به بیش از یک هزار و 500 سانتریفیوژ جمع آوری شده در فردو حتی اجازه انبار شدن در خود فردو داده نشد و برای انبار کردن این مواد در داخل خاک خودمان نیز به ما اجازه ندادند خودمان مکان آن را تعیین کنیم که مجبور شدیم سانتریفیوژهای جمع آوری شده در فردو را به نطنز انتقال دهیم.

وی همچین به تشریح شرایط مرکز اراک پرداخت و گفت: مرکز تولید آب سنگین اراک یکی از دلایل ترس اسراییل از ما بود چراکه با تولید پلوتونیوم امکان تولید بمب هسته ای فراهم می شود اما با وجود فتوای شرعی رهبر انقلاب مبنی بر حرام بودن بمب هسته ای امکان تولید بمب هسته ای به یک عامل بازدارنده در مقابل حمله احتمالی به کشور از سوی اسراییل تبدیل شده بود.

پیش به سوی جنگ با برجامنبویان با تأکید بر اینکه برجام کشور را به سمت جنگ برده است، تصریح کرد: امنیت کشور را دارند نابود می کنند دلیل هم این است که تا پیش از این تنها آمریکا ما را تهدید به جنگ می کرد اما الان بحرین، امارات و عربستان جرأت تهدید ما را پیدا کرده اند.

وی افزود: در اراک راکتوری تولید شده بود که سالانه 9 کیلو پلوتونیم تولید می کرد که دارای مصارفی ازجمله بمب، سوخت زیردریایی ها، سفینه های فضایی و سوخت های ترکیبی بوده که با سه تا هفت کیلوگرم از آن می شود یک بمب تولید کرد که تنها داشتن این راکتور یک عامل بازدارنده بوده است که آمریکا برای امنیت اسراییل خواستار نابودی کامل این راکتور شد و آقایان هم در قلب راکتور اراک بتن ریختند و با افتخار در کنار آن عکس یادگاری گرفتند.

دبیر کمیسیون ویژه بررسی برجام در مجلس نهم دومین دلیل بازدارندگی حمله اسراییل به کشور را پسماندهای حاصل از تولید برق هسته ای دانست و اذعان کرد: با مصرف 30 تن سوخت در نیروگاه برق هسته ای، سالانه 30 تن سوخت مصرف شده به دست می آمد که با بازفرآوری این سوخت می شود از آن پلوتونیوم بدست آورد که به عنوان تعهدات برجام حق نگهداری حتی یک گرم از این سوخت مصرف شده به کشور داده نشده و اکنون درحال اجرا است.

محدودیت های ابدی ایران در برجاماین مسئول اضافه کرد: 6 روز پس از تصویب برجام، این معاهده از سوی ایران در ذیل قطعنامه 2231 شورای امنیت سازمان ملل قرار داده شد تا کسی امکان خروج از آن را نداشته باشد چراکه قرار گرفتن در قطعنامه یک الزام بین المللی دارد اما اکنون آمریکا از برجام خارج شده و این نشان می دهد که این ها همه بازی است.

وی گفت: 12 مورد از محدودیت های کشور در برجام تا ابد است به عنوان مثال عدم حق نگهداری سوخت مصرف شده در تمام رئاکتورهای تحقیقاتی و تولید برق کشور، عدم بازفرآوری سوخت های هسته ای مصرف شده و حتی عدم کسب دانش بازفرآوری نیز توسط دانشجویان ما تا ابد یکی از همین تعهدات است.

ثبت برجام و cft به نام دو نفر در کشورنبویان تصریح کرد: باوجود هشدار علنی رهبر معظم انقلاب، یکی از تعهداتی که در برجام داده شده این است که غربی ها می توانند به تمام اماکن نظامی کشور دسترسی پیدا کنند و این مورد در بند 74 وجود دارد.

وی تأکید کرد: حتی مذاکره کنندگان اصلی کشور یک بار برجام را به دقت نخوانده اند و این در مباحثه حضوری با آن ها مشخص شده است و آنچه درمورد برجام در کشور روی داده را باید به نام دو نفر نوشت، یکی حسن روحانی و دیگری علی لاریجانی.

این استاد حوزه و دانشگاه متذکر شد: بنابر قول آمریکایی ها ما به چهار دلیل هسته ای، حقوق بشر، حمایت از تروریسم و فعالیت های موشکی تحریم شده ایم که 75 درصد از تحریم ها دست نمی خورد و از 25 درصد باقی مانده، در برجام آمده که تنها 12ونیم درصد برداشته می شود که یکی برداشته شدن تحریم های بانکی بوده اما سه سال است که هنوز این وعده عملی نشده است.

تعریفاتی در تعارض با آرمان های ملت ایرانوی گفت: پیش از این آمریکایی ها گفتند با عملی شدن برجام تحریم ها را بر می دارند که نکردند و اکنون می گویند با امضای cft و fatf تحریم ها را بر می دارند، این یعنی باید حاج قاسم سلیمانی را تحویل آنها بدهیم تا شاید تحریم ها را بر دارند.

نبویان اظهار کرد: اگر حاج قاسم سلیمانی را تحویل ندهیم و تنها به کشور برگردانیم نتیجه آن این است که وقتی در سوریه و عراق با داعش مبارزه نکنیم باید در اهواز یعنی در داخل کشور با داعش مبارزه کنیم که حاصل آن نا امنی کشور می شود پس حاصل برجام نابودی اقتصاد و حاصل cft نابودی امنیت کشور است.

وی افزود: پولشویی یکی از موارد مطرح شده در fatf است و این درحالی است که رهبر معظم انقلاب سه ماه است که از رییس جمهور معرفی اسامی دریافت کنندگان ارز و طلا را درخواست کرده اند اما هنوز دولت و رییس جمهور این کار را انجام نداده است.

این نماینده سابق مجلس شورای اسلامی عدم تأمین مالی تروریسم را دیگر مورد مهم در fatf خواند و بیان کرد: جالب این است که دو کشور عربستان و اسراییل دو عضو ناظر بر عدم حمایت مالی از تروریسم در fatf هستند.

این مسئول اضافه کرد: از نظر fatf دو کشور در دنیا بسیار خطرناک هستند که یکی ایران و دیگری کره شمالی است که اتفاقا هر دو کشور در تقابل مستقیم با آمریکا هستند و این یعنی fatf تنها ابزاری در دست اسراییل و آمریکا است.

تعهداتی برای هیچوی گفت: در کشور ما در زمستان 94 بر اساس منافع ملت و قانون اساسی قانون مبارزه با تأمین مالی تروریست ها مصوب شده است که در تاریخ 22 اسفند 94 در نامه ای از سوی رییس مجلس به جناب آقای حسن روحانی رییس جمهوری اسلامی ایران ارسال شد و رییس جمهور نیز در تاریخ 27 اسفند همان سال یعنی تنها پنج روز بعد این قانون را به دو وزارتخانه دادگستری و اقتصاد ابلاغ کرد.

نبویان تصریح کرد: اما تنها سه ماه بعد در خرداد 95 وزیر اقتصاد وقت این دولت تعهدات 41 بندی را بدون اطلاع مجلس به fatf امضا کرده است که آنچه تعریف آن ها از تروریسم است در مجلس شورای اسلامی مصوب شود چراکه در تعریف آنان مردم فلسطین، حزب الله لبنان و مردم یمن تروریست تعریف می شوند و بر همین اساس ایران حامی تروریسم است.

وی افزود: این درحالی است که آنچه در fatf آمده این است که اگر هرآنچه گفتند را انجام دادیم تازه آن ها گام های بعدی را در نظر خواهند گرفت و حتی اسم برداشته شدن تحریم ها روی کاغذ نیز نیامده است.

تعهد به تحویل حاج قاسم سلیمانیاین استاد حوزه و دانشگاه تأکید کرد: با امضای این تعهدنامه به صورت جهانی اعلام و ثبت شد که ایران حامی تروریست ها است چراکه وقتی قبول کنیم که حزب الله لبنان و ملت های فسطین، عراق، سوریه و یمن تروریسم هستند بزرگترین حامی آن ها ملت ایران است که سر دسته آن ها سپاه، سپاه قدس و به خصوص شخص حاج قاسم سلیمانی است.

وی اضافه کرد: طبق این تهدنامه اگر دادگاهی در کشورهای غربی فردی مانند حاج قاسم سلیمانی را محکوم کند به سرعت و به طور کامل این فرد درصورت درخواست استرداد مجرم باید تحویل داده شود.

در پایان نبویان بیان کرد: رهبری در 30 خرداد 97 در دیدار نمایندگان مجلس درخصوص عدم تصویب چنین معاهداتی هشدار داد اما مجلس پس از آن cft را تصویب کرد که شورای نگهبان 22 ایراد به آن گرفته اما مجلس مجدداً قصد تصویب آن را دارد که مردم باید هوشیار باشند.


کلید واژه ها: شهدا - آمریکا - سازش - امام حسین - نابودی - مقاومت - نماینده سابق - رهبر انقلاب - امروز - دولت - کشور - یزید - پرونده هسته ای - مبارزه - مشکلات - مردم - مشکل - امام - نبویان - اقتصاد - اسلام - امنیت - شهید مطهری - قیمت دلار - رهبر - پرچم - مجلس - اجتماعی - دانشگاه - مسئولان

آخرین اخبار سرویس:
قیمت سبد نفتی اوپک کاهش یافت

قیمت قطعه سازان باید بین 80 تا 140 درصد تعدیل شود

20 درصد تصادف ها ساختگی است!

یارانه دی ماه واریز شد

نیروگاه های برق آبی جور برق تابستان 98 را می کشند؟

هشدار درباره توقف فعالیت بیمارستان ها و مراکز درمانی غزه

رابطه قیمت انرژی با میزان مصرف

استخدام کارشناس فروش با مزایا در یک شرکت معتبر تولیدی chr(8211) صنعتی

مدیریت بحران: اهواز روی گسل زلزله جوان و فعال واقع شده

اسلام آباد به خرید گاز قطر ادامه می دهد

بازیافت رایگان لنزهای پلاستیکی در انگلیس

اسلام آباد به خرید گاز قطر ادامه می دهد

استخدام نیروی خدماتی خانم در شرکت بهینه کوشان سپهر

54 درصد معلمان تهرانی فقر درآمدی دارند

سرنوشت برجام چه می شود؟ /طرح چند پله ای مجلس برای سهمیه بندی بنزین/آقای موسوی خویینی ها وقایع تاریخی خوردنی نیست!

چند راهکار برای جلوگیری از هدررفت آب

معمای دارایی های شاه پس از فرار از ایران

میادین میوه و تره بار «تعاملات اقتصادی» را به «تعاملات اجتماعی» تبدیل کرده اند

قیمت انواع خودرو در بازار روز 24 دی 97

امروز کلانشهرها دیگر جایی برای تولید ندارند

14 هزار کودک بیوه زیر 18 سال در کشور

زندگی در 200 روستای یزد خشکید

موضع انجمن واردکنندگان خودرو درباره اصلاح مصوبه اخیر دولت

دزدی نفت در مکزیک به تجهیزات حفاری هم رسید

دامداری قطری ها در بوشهر

مجوز دامداری قطری ها در بوشهر صادر شد

قیمت آپارتمانهای با متراژ 80 تا 100 متر

روسیه آماده واردات نفت از ایران

رهن و اجاره در نارمک تهران چقدر است؟

سوالات استخدامی وزارت نفت -کامپیوتر (نرم افزار) 1383

بیماران مبتلا به سرطان استخوان ناتوان در خرید پروتز

سن استخدام افزایش می یابد؟

محدودیت، رانت می سازد و رانت، رانت خوار

حل مشکل مسکن فقط ساخت آن نیست

حساب سرانگشتی از درآمد طرح پولی کردن تونل ها؛ ماهی 18میلیارد تومان

سرنوشت خصوصی سوزی 5 غول صنعت ایران

خداروشکر ما تو خونه معتاد نداریم!

کدام آزادراه ها تا پایان امسال عوارض الکترونیکی می گیرند؟

موافقت دولت با اصلاحات مصوبه ترخیص خودرو

جدیدترین گام سپاه برای رفع محرومیت های سیستان و بلوچستان

پتروشیمی جم میزبان سومین اجلاس مدیران روابط عمومی صنعت پتروشیمی کشور

ایرانی ها بیشتر از کشورهای پیشرفته مالیات بر مصرف می پردازند

بررسی سهم استان های ایران از برف و باران +اینفوگرافی

آیا کاهش قیمت نفت نگران کننده است؟

چالش های بازگشت ارز حاصل از صادرات

احتمال افزایش قیمت طلا درپی وتوی بریگزیت

روند توسعه شبکه حمل و نقل در ایران

دستگیری تعدادی از اخلاگران نظام اقتصادی در مازندران/اخذ 22 میلیون دلار در تبانی با بانک ها و پرداخت رشوه

اختیارات سازمان خصوصی سازی محدود شد

خط و نشان وزیر برای خودروسازان

آمریکا در سال 2020 صادرکننده خالص نفت خام می شود

تعامل دولت و بخش خصوصی، برگشت ارز حاصل از صادرات را تسهیل می کند

آقای رییس متاهل مهناز را وقتی کسی نبود به شرکت کشاند/حرفش نفسم را بند آورد !

ترویج الگوی های موفق به بخش خصوصی

یارانه دی ماه واریز و قابل برداشت شد

رشد 13 درصدی بودجه سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس کشور در لایحه بودجه سال آینده

کشف فساد 22 میلیون دلاری در مازندران

توسعه آزمایش مبتنی بر DNA ارزان قیمت برای پیشبینی طول عمر

آخرین قیمت انواع غلات + جدول

قیمت پوشک بچه در بازار + جدول

آخرین قیمت انواع مکمل غذایی کودک + جدول

قیمت انواع میوه در بازار

قیمت انواع دهان شویه در بازار + جدول

سردار اشتری: متهمان اقتصادی را در هر جای دنیا که باشند، به کشور برمی گردانیم

کشف فساد 22 میلیون دلاری در مازندران + جزییات

فولکس واگن پاسات 2020 در نمایشگاه خودروی دیترویت معرفی شد

سه کتابخانه روستایی در نهبندان ساخته شد

رکوردشکنی فولکس واگن در سالی که گذشت + جدول

ایران در بدبینانه ترین حالت چقدر نفت صادر می کند؟

بی قانونی با خامه کیک پزی

متهمان اقتصادی را در هر جای دنیا که باشند، به کشور برمی گردانیم

واریز بسته حمایتی افراد تحت پوشش تأمین اجتماعی از شنبه

ورود دادستان اصفهان به نحوه نظارت و کنترل قیمت ها در بازار

هشت پروژه در بندر امام خمینی افتتاح یا کلنگ زنی شدند

135 هزار هکتار از اراضی ایلام زیرکشت گندم است

ایران در بدبینانه ترین حالت چقدر نفت صادر می کند؟

با هدف مدیریت صحیح بازار انجام شد ورود دادستان اصفهان به نحوه نظارت و کنترل قیمت ها در بازار

سه کتابخانه روستایی در نهبندان ساخته شد

هشت پروژه در بندر امام خمینی افتتاح یا کلنگ زنی شدند

آخرین نرخ ها از بازار ارز، طلا و سکه

هشت پروژه در بندر امام خمینی افتتاح یا کلنگ زنی شدند

رویدادهای خبری در قاب دوربین

قهرمانی یوونتوس در سوپر جام با گلزنی رونالدو

قیمت طلا، سکه و ارز امروز 97/10/26

نگاهی به بلندترین و شگفت انگیزترین آسمان خراش ها

135 هزار هکتار از اراضی ایلام زیرکشت گندم است

135 هزار هکتار از اراضی ایلام زیرکشت گندم است

چالش های بازگشت ارز حاصل از صادرات

کشف فساد 22 میلیون دلاری در مازندران + جزییات

افزایش بی سابقه واردات نفت هند از آمریکا

دادستان ساری خبر داد کشف فساد 22 میلیون دلاری در مازندران + جزییات

در کمتر از 9 دقیقه 100 هزار گوشی شرکت چینی به فروش رفت

کاهش خطرات سرمایه گذاری با قانونی شدن ارزهای دیجیتال

صادرکنندگان مجاهدان عرصه اقتصاد هستند

آمار بیکاران در ترکیه افزایش یافته است

پیش بینی کاهش 2 میلیون بشکه ای مصرف روزانه نفت عربستان تا 2030

توقف طرح مبارزه با پوشاک قاچاق تولید داخل را تعطیل می کند

بسته الحاقی بازی Celeste بزودی منتشر می شود

مهار یکه تازی تورم در کرمانشاه

صادرکنندگان مجاهدان عرصه اقتصاد هستند

حاصل برجام نابودی اقتصاد و حاصل cft نابودی امنیت کشور است/ راه شهدا مقاومت و حفظ منافع مردم است نه تسلیم برابر دشمنان

حاصل برجام نابودی اقتصاد و حاصل cft نابودی امنیت کشور است/ راه شهدا مقاومت و حفظ منافع مردم است نه تسلیم برابر دشمنان