مطالب مرتبط:
جزییات6خبر ویژه امروز دوشنبه 23 مهرماه 1397
صفحه اول روزنامه های کشوری و استانی؛دوشنبه دوم مهرماه 1397/تصاویر
جزییات5خبر ویژه امروز شنبه 28 مهرماه 1397
جزییات6خبر ویژه امروز دوشنبه نهم مهرماه 1397
جزییات5خبر ویژه امروز سه شنبه 17 مهرماه 1397
5 + 1
یارانه ها
مسکن مهر
قیمت جهانی طلا
قیمت روز طلا و ارز
قیمت جهانی نفت
اخبار نرخ ارز
قیمت طلا
قیمت سکه
آب و هوا
بازار کار
افغانستان
تاجیکستان
استانها
ویدئو های ورزشی
طنز و کاریکاتور
بازار آتی سکه
دوشنبه، 30 مهر 1397 ساعت 00:322018-10-21اقتصادي

جزییات5خبر ویژه امروز دوشنبه 30 مهرماه 1397


- چاره قاچاق بنزین الزاماً گران کردن آن نیست.

سهمیه بندی بنزین در دولت دهم تقریباً مشکل قاچاق را حل کرده بود.

شبکه راه دانا در گزارشی نوشت: بررسی آمار و ارقام نشان می دهد همزمان با حذف کارت سوخت و سهمیه بندی بنزین مصرف بنزین در کشور نیز یکباره به اوج خود رسیده است.

به گزارش سایت قطره و به نقل ازمشرق، رهبر معظم انقلاب نیز در دیدار خود با هیئت دولت به نکته مهمی در خصوص مصرف بنزین اشاره کرده و فرمودند: آن روز ایشان (رییس جمهور) به من گفتند که روزانه 105میلیون لیتر مصرف بنزین کشور است؛ حالا یک جای دیگر من خواندم در یک گزارشی که بیشتر است، 120 میلیون [لیتر].

حالا، 105 میلیون لیتر! چرا؟ چرا باید این قدر ما مصرف بکنیم؟ یک دوره ای مسئولین توانستند مصرف روزانه را برسانند به حدود 65 میلیون لیتر، یعنی کمتر از 65 میلیون لیتر؛ شد این کار.

طبق آمارهایی که در مورد میزان مصرف سوخت در کشور از ابتدای تابستان تاکنون منتشر شده است در تیرماه سال جاری متوسط مصرف روزانه بنزین در کشور به 91 میلیون و 700 هزار لیتر در روز رسید که اوج مصرف نیز در روز 31 تیرماه با سوختن 121 میلیون و 800 هزار لیتر بنزین بود.

در یک نگاه ساده و راه حل پیش پا افتاده افزایش قیمت بنزین روش معقولی است؛ این افزایش قیمت موضوعی بود که در ماه های گذشته بارها از سوی دولت در دستور کار قرار گرفت اما هراس از نارضایتی بزرگ مردمی مانع از انجام این طرح شد.

سهمیه بندی سوخت در ایران طرحی برای هدف مندی مصرف سوخت در کشور بود که از تیر 1386 تا خرداد 1394 اجرا شد.

به همین منظور برای تمامی خودروها در ایران کارت هوشمند سوخت صادر گردید و تمامی تلمبه های جایگاه های سوخت مجهز به دستگاه های کارت خوان و پین پد شدند.

طرح سهمیه بندی بنزین با هدف کنترل مصرف بنزین و مصون ساختن کشور از طرح تحریم واردات این فرآورده نفتی اجرایی شده بود و نقش مهمی در کنترل مصرف بنزین، جلوگیری از قاچاق و کاهش واردات آن ایفا کرده بود تا جایی که تقریبا قاچاق بنزین از کشور به کشورهای حاشیه ای به شدت کاهش پیدا کرده بود.

با روی کار آمدن دولت در سال 92 زنگنه به عنوان وزیر نفت اعلام کرد که مردم نباید محدودیتی در مصرف بنزین داشته باشند و حق آنهاست از هر میزان بنزینی که می خواهند استفاده کنند(!) زنگنه در حالی این اظهارات را بیان می کرد که بررسی های آماری نشان می داد در سال هایی که کارت سوخت وجود نداشته هر ساله مصرف بنزین بالا و بالاتر رفته و دولت هم ناگزیر به اختصاص یارانه بیشتر به بنزین و واردات بیشتر این محصول بوده است اما به یک باره با سهمیه بندی بنزین روند مصرف مسیر کاهشی به خود گرفته بود.

بررسی آمار نشان می دهد با حذف کارت سوخت و سهمیه بندی، مصرف بنزین و قاچاق آن یکباره به اوج رسید.

مصرف بنزین در سال 85، معادل 74 میلیون لیتر بود که با سهمیه بندی به 64 میلیون در سال 86 و سپس 59 میلیون در سال 90 رسید، اما به دنبال حذف سهمیه بندی، مصرف بنزین حتی تا 120 میلیون لیتر در روز هم رسید.

عمل به استانداردهای بانکداری یا خودتحریمی طبق خواست آمریکا؟!معاونت حقوقی رییس جمهور تاکید کرد: لوایح چهارگانه مبتنی بر یک بانکداری صحیح العمل و استاندارد است که از نظر من با آنچه در نظام حقوقی و مالی مطلوب ما مدنظر است، مغایرتی ندارد تا بتوان گفت خیانتی صورت گرفته است.

لعیا جنیدی در گفت وگو با ایلنا، درباره تصویب لایحه الحاق دولت به کنوانسیون بین المللی مقابله با تامین مالی تروریسم (CFT) که عده ای عنوان می کنند با تصویب این لایحه به کشور خیانت شده است، گفت: تمامی لوایح چهارگانه که CFT یکی از آنهاست همگی درباره یک بانکداری مرسوم بین المللی و استانداردهایی است که این بانکداری باید داشته باشد.

وی با بیان اینکه FATF گروه جهانی است، افزود: لازم است بانکداری داشته باشیم که در آن بانک ها مراقبت کنند که ابزار نقل و انتقال منابع مالی ناشی از جرم نشوند.

از نظر من این امر، بیش و پیش از هرچیز، یکی از الزامات بانکداری اسلامی واقعی است؛ بانکداری که تاکید می کند مراقب باشید پول ناشی از جرایمی مانند قاچاق انسان، مواد مخدر، فحشا، رشوه و ارتشا و.

آزادانه در درون کانال های بانکی به جریان درنیاید.

معاون حقوقی رییس جمهور توضیح نداد که آیا مثلا بخشنامه بانک ها برای همکاری نکردن با افراد و نهادهایی که در فهرست وزارت خارجه آمریکا قرار دارند هم جزو استانداردهای بانکداری بین المللی و اسلامی است؟! ارائه اطلاعات صرافان به دشمن و تنگ کردن حلقه تحریم علیه اقتصاد کشور چطور؟!البته لابد از معاونتی که پیش از این متن جا به جا و غلط ترجمه شده لایحه مربوط به کنوانسیون پالرمو را تحویل مجلس داده بود، نباید چندان توقع دقت و حساسیت را داشت.

گفتنی است چهارم بهمن ماه سال 1396 نمایندگان مجلس به لایحه دولت مبنی بر پیوستن ایران به کنوانسیون پالرمو رای مثبت دادند.

کنوانسیونی که در کنار چندین و چند معاهده دیگر - همچون FATF- زمینه را برای تحت نظارت و فشار قرار دادن ایران در زمینه مالی و بانکی بیش از پیش فراهم می کند.

همانند سایر مصوبات مجلس، لایحه مزبور نیز برای بررسی و تایید روانه شورای نگهبان شد که این شورا در بررسی خود متوجه موضوعی عجیب شد؛ آنچه دولت به مجلس فرستاده و نمایندگان به آن رای مثبت داده اند، با اصل این کنوانسیون مغایریتی فاحش و غیرقابل چشم پوشی داشت.

29 فروردین ماه سال جاری 45 نفر از نمایندگان به رییس جمهور در مورد اقدام بی سابقه در دولت در ارائه متن ترجمه غیرواقعی و لایحه پالرمو و موارد مشابه تذکر دادند و تاکید کردند؛ ارائه متن غیرواقعی لایحه پالرمو با امضای جنابعالی به مجلس به جایگاه حقوقی شما و اعتقاد نمایندگان ملت خدشه وارد می کند!پس از اعتراضات فراوانی، معاونت حقوقی ریاست جمهوری ادعا کرد: ایرادات شورای نگهبان نسبت به ترجمه کنوانسیون، در متن لایحه ارسالی از سوی آقای رییس جمهور به مجلس محترم شورای اسلامی وجود ندارد و متن ارسالی دولت متضمن یک ترجمه دقیق و صحیح از زبان اصلی به زبان فارسی است.

لذا این اشکالات در فرآیندهای بعدی و پس از خروج لایحه از حوزه مسئولیت دولت به وجود آمده است.

با این وصف، اشکالات به سادگی و از طریق تعامل کارشناسی قابل حل است و جنبه سیاسی دادن به موضوع با توجه به اینکه بسیاری از موارد احتمالا در مرحله تایپ مجدد به وجود آمده، موجه نیست.

اصلاح طلبان همه سوء مدیریت هایی را که به رقبا نسبت می دادند مرتکب شدندبسیاری از ادعاهایی که مدعیان اصلاح طلبی از باب رقیب هراسی انتخاباتی مطرح می کردند، در عملکرد اقتصادی خودشان نمود پیدا کرده است.

به گزارش سایت قطره و به نقل ازجهان نیوز رقیب هراسی از جمله تاکتیک های انتخاباتی اصلاح طلبان از ابتدای امر بوده است.

در زمان انتخابات سال 1376 ناطق نوری که رقیب رییس دولت اصلاحات بود و امروز به عنوان شیخ نور و همپیمان ائتلافی اصلاح طلبان به شمار می رود، گرفتار همین تاکتیک شد.

وی در بخشی از کتاب خاطرات خود در این باره می نویسد: جنگ روانی علیه من بسیار شدید بود و متأسفانه کسی هم این ها را پیگیری نکرد.

بیشترین تهمت ها به من زده شد و انعکاس آن به این صورت بود که دیگران خیلی مظلوم واقع شدند.

مثلاً اینکه اگر فلانی بیاید، مثل طالبان عمل می کند.

آنها با تبلیغات خود فرصت فکر کردن و اندیشیدن را از مردم گرفتند که این از مصادیق استثمار فکری است! یکی از حربه های تبلیغاتی رسانه های زنجیره ای در انتخابات سال 96 قیمت دلار بود و رسانه های زنجیره ای اصلاح طلبان در ایام تبلیغات انتخاباتی مردم را از اوج گرفتن دلار در صورت شکست روحانی و پیروزی رییسی یا قالیباف می ترساندند.

روزنامه اصلاح طلب تعادل اردیبهشت ماه 96 در گزارشی از دلار 6 هزار تومانی در صورت انتخاب رییسی و قالیباف خبر داده بود.

اخیراً هم غرویان روحانی حامی دولت مدعی شد اگر رییسی رییس جمهور بود دلار تا حدود 40 هزار تومان افزایش می یافت.

از سوی دیگر مردم هنوز اسم رمز ونزوئلاهراسی را در انتخابات فراموش نکرده اند.

جلایی پور گفته بود اگر همین آقای جلیلی بیاید ایران در عرض 4 سال ونزوئلا می شود و وضع معیشتی به هم می ریزد.

همچنین عبدالله رمضان زاده سخنگوی دولت اصلاحات- دی 96 - در مصاحبه با روزنامه آفتاب یزد گفت: ما همین که کشورمان در دولت آقای روحانی مثل ونزوئلا نشده باید خوشحال باشیم.

در حالی که وقتی آقای روحانی روی کار آمد مثل ونزوئلا بودیم.

موسی غنی نژاد از کارشناسان اقتصادی حامی دولت نیز در جریان رقابت های ریاست جمهوری سال 96 مدعی شده بود: مردم باید انتخاب کنند؛ یا ادامه سیاست های روحانی و اصلاحات اقتصادی تدریجی یا افتادن در تله پوپولیزم و تبدیل به ونزوئلا.

کاربران شبکه اجتماعی که به دولت روحانی رأی داده اند پس از اختلالات اقتصادی و بالا رفتن جهشی نرخ دلار و متعاقب آن سقوط ارزش ریال به حافظه تاریخی خود در یک یا 5 سال پیش رجوع و بیان می کنند جریانی که خود ادعا می کرد با حضور رقیب در جایگاه قوه مجریه، اقتصاد ایران مانند اقتصاد آشفته ونزوئلا می شود، کشور را به سمت بحران پیش می برد.

اکنون سوء مدیریت، بسیاری از ادعاهای منتسب اصلاح طلبان به دیگران را در کارنامه خود آنها عملی کرده است.

آقای مرعشی! اول چک برگشتی قبلی را پاس کنیدسخنگوی کارگزاران می گوید باید پیش از این، مشکلات با آمریکا را حل می کردیم تا وضعیت امروز را نداشته باشیم.

حسین مرعشی در گفت و گو با خبرگزاری ایلنا و درباره راه حل برون رفت از شرایط و مشکلات اقتصادی امروز اظهار داشت: ما باید قبل از اینکه به این نقطه برسیم خودمان را آماده می کردیم.

قبل از پایان جنگ روزی آیت الله هاشمی به امام نامه نوشت و بیان کرد تا شما هستید مسئله جنگ و رابطه ایران و آمریکا را حل کنید.

ایشان آن موقع این روزها را می دید من بارها و بارها از آقای هاشمی شنیده ام که نباید کشور را برای همیشه در پرتگاه نگه داریم تا یک حادثه ما را به دره پرتاب کند.

وی افزود: ما باید تا فرصت داریم کشور را از لبه پرتگاه دور کنیم و به یک نقطه امن ببریم اما این کار را انجام ندادیم و امروز یک دیوانه در آمریکا یقه ما را گرفته است .

این فرار به جلو در حالی است که افراطیون لیبرال فعلا باید پاسخگوی وعده های قبلی خود درباره اعتماد به آمریکا و حل مشکلات اقتصادی از این طریق باشند.

آنها باید پاسخ دهند که با وجود انفعال در برجام، چرا دشمنی های دولت اوباما در حوزه تحریم ها تدوام پیدا کرد؟ امثال مرعشی باید توضیح دهند که چرا آقای هاشمی از چند نوبت اعتماد به آمریکا و اروپا (ازجمله مذاکره و معامله یکطرفه با دولت بوش پدر و مذاکرات موهن موسوم به گفت وگوهای انتقادی اروپا با ایران) هیچ بهره ای نبرد و با این وجود در سال 92 نسبت به شکسته شدن تابوی مذاکره ابراز ذوق زدگی کرد؟جالب اینکه مرحوم هاشمی 28 آذر 1392 -زمانی که آمریکا درباره توافق موقت ژنو بدعهدی می کرد- در مصلای کرمان خطاب به مردم گفته بود وزیر خارجه آمریکا با اعتراف به خلف وعده آمریکا، قول داده که واشنگتن جبران کند.

وقتی وزیرخارجه آمریکا به وزیر خارجه ایران می گوید ما خلف وعده خود را جبران می کنیم و مذاکرات باید ادامه یابد؛ یعنی عزم قدرت های غربی برای گفت وگوهای دوستانه با ایران جدی است.

تغییر رویکرد غرب و آمریکا نسبت به ایران، به خاطر هوشیاری مردم است.

شما مردم به گونه ای در انتخابات حاضر شدید و دولتی را آوردید که دنیا را مجبور و متقاعدکرد باید با ایران در فضای برابر مذاکره کند .

اما گذر زمان و بدعهدی های دولت اوباما نشان داد که آمریکایی ها دنبال فریب و امتیازگیری و مهار بیشتر ایران بوده اند.

به جای دون کیشوت بازی خدمت به مردم را نوبر کنید!صادق زیباکلام از آشفتگی اصلاح طلبان ابراز نگرانی کرد و شورای شهر تهران را نشانه ای از همین موضوع دانست.

وی در روزنامه سازندگی می نویسد: این روزها به بهانه ماندن یا نماندن آقای افشانی شهردار تهران اختلافات، ناهماهنگی ها و عدم انسجامی که در بعضی از بخش های شورای شهر پنجم می بینیم، می تواند انعکاسی از وضعیت اصلاحات و اصلاح طلبان باشد.

ساده ترین و جدی ترین آن عدم جایگزینی برای راس اصلاحات پس از 20 سال است، یعنی اگر خدایی ناکرده رییس جریان اصلی اصلاحات را از دست بدهیم اصلا معلوم نیست که چه کسی می خواهد جای ایشان را بگیرد و هنوز نه احزاب ما و نه اصلاح طلبان جامعیت کامل را نیافته اند تا مورد وثوق مردم باشند.

متاسفانه در حال حاضر نیز برخی احزاب اصلاح طلب آقای خاتمی را با شک و تردید قبول دارند و این برای یک جریان بزرگ سیاسی اصلا خوب نیست.

باعث تاسف است که پس از 20 سال افراد تحصیلکرده و ترقی خواه نتوانسته اند حتی یک جمع مثلا 15 نفره را به عنوان رهبری اصلاح طلبان برگزینند.

حال همین جریان از یکسو شورای شهر را دست گرفته اند و از سوی دیگر فراکسیون امید را در مجلس دهم به وجود آورده اند.

وی در عین حال در ادامه می نویسد: اگر شورای شهر دست اصولگرایان بود و شهردار هم تحت حمایت این جناح بود آیا باز هم این قانون (عدم به کارگیری مدیران بازنشسته) شامل حالشان می شد؟ اگر آقای افشانی مورد حمایت اصولگرایان بود حتما تبصره ای برایش در نظر می گرفتند تا قانون منع به کارگیری بازنشستگان شامل حال او نشود مانند بسیاری از تبصره هایی که اصولگرایان در این مورد برای حامیانشان استفاده می کنند.

سئوال غلط زیباکلام درحالی است که قانون مذکور را اعضای فراکسیون امید با حرص و ولع پیگیری کردند و جزو تصویب کنندگان آن بودند.

با این وصف معلوم نیست چرا آقای زیباکلام مانند همیشه مشغول فرافکنی و حمله به دشمن فرضی به سیاق دون کیشوت است که به آسیاب بادی حمله می کرد.

درمقابل باید امثال زیباکلام پاسخ دهند که چرا پس از یک سال ونیم، هنوز هم شورای شهر و شهرداری، کمر خدمت به مردم نبسته و کار و تلاش و اقدام را نوبر نکرده است؟!
کلید واژه ها: بنزین - مصرف بنزین - سهمیه بندی بنزین - مصرف - کشور - سهمیه - افزایش قیمت - دولت - قاچاق - دستگاه های کارت خوان - واردات - کارت سوخت - مصرف سوخت - گزارش - رهبر معظم انقلاب - کارت هوشمند سوخت - افزایش - کاهش - آمار - آمار و ارقام - کارت هوشمند - میزان - زنگنه - ایران - ایران کارت - قیمت بنزین - کارت خوان - قیمت - نارضایتی - مردم

آخرین اخبار سرویس:
افزایش قیمت مسکن و اجاره بها فشار زیادی به مردم وارد کرده است

توجه به اشتغال پایدار شهری در کنار اشتغال روستایی ضروری است

مردم هرمزگان 75 میلیارد ریال به مرکزهای نیکوکاری کمک کردند

نرخ مشارکت اقتصادی در هرمزگان 3.38 درصد ثبت شد

صاحبان حساب بانک آینده نگران سپرده خود نباشند

نرخ جایزه خوش حسابی پرداخت نقدی مودیان تغییر نمی کند

هشدار ترامپ درباره سقوط بازار سهام آمریکا!

الزام خودروسازان به اجرای تعهدات قطعی به قیمت مندرج در قرارداد

خودرو بیمه می شود یا راننده؛ تداوم یک ابهام

ترامپ: مرا استیضاح کنید اگر می خواهید بازار سهام سقوط کند

خرید خدمت یعنی 40 دانش آموز و 500 هزار تومان حقوق!

با برادر سوییسی اپل واچ که نه عقربه دارد و نه نمایشگر آشنا شوید

حک شدن لوگوی لویی ویتون روی این ایرباد 700 دلار هزینه می برد

درآمد میلیاردی بازی های دیجیتال رایگان!

پراید ظرف یک هفته 13 میلیون گران شد!

توضیحات بیمه مرکزی در مورد بیمه نامه های جدید شخص ثالث

ایجاد اشتغال پایدار در سال حمایت از کالای ایرانی

مردم هرمزگان 75 میلیارد ریال به مرکزهای نیکوکاری کمک کردند

آشنایی با مزایا و معایت پکیج دیواری

هشدار دادستان: ثبت یک شرکت دلیلی برای پرداخت وام نیست

موتور محرکه سه سیکل اخیر گرانی مسکن، بانک های خصوصی بودند

اعلام جزییات کاهش 1.2 میلیون بشکه نفت تولیدی اوپک و متحدانش

صاحبان حساب بانک آینده نگران سپرده خود نباشند

سیستمی که سالمندان را از مراقبت بی نیاز می کند

نرخ مشارکت اقتصادی در هرمزگان 3.38 درصد ثبت شد

صاحبان حساب بانک آینده نگران سپرده خود نباشند

ایران خودرو: قیمت در فروش قطعی خودروها تغییر نمی کند

مصرف بخاری های سنتی برابر با پارس جنوبی

اتحاد غول ها؛ فولکس واگن و فورد اتحاد خود را رسما در نمایشگاه دیترویت تایید کردند

بسته حمایتی نگرفتید پیامک بزنید

خرید خدمت یعنی اداره کردن 40 دانش آموز با حقوق 500 هزار تومانی!

اعلام جزییات کاهش 1.2 میلیون بشکه نفت تولیدی اوپک و متحدانش

ایران خودرو: قیمت در فروش قطعی خودروها تغییر نمی کند

پیشنهاد افزایش 25 درصدی حقوق کارگران برای سال آینده

فارس من| زیرساخت های ایستگاه راه آهن بادرود سال 98 افتتاح می شود

قابلیت های ویژه سرمایه گذاری در سواحل مکران سیستان و بلوچستان

850 میلیون تومان برای تالاب کجی نهبندان اختصاص یافت

تاکید بر جذب سرمایه گذار خارجی در استان

مشکلات پیش روی سرمایه گذاران باید برداشته شود

مقایسه خدمات شرکت های گارانتی هارد اکسترنال در ایران

حال «ناخوش» هوای شهر

افزایش قیمت قبور بهشت زهرا تکذیب شد

واریز بسته حمایتی 13 میلیون کارگر تا پایان امشب / مشمولین بسته حمایتی به شماره #4*4* پیامک بزنند

«بسته حمایتی» امروز و فردا به حساب بیمه شدگان تأمین اجتماعی واریز می شود

مجوز وزارت صنعت به خودروسازان

آخرین جزییات پرداخت بسته حمایتی / اتمام تمام پرداخت ها تا فردا

«بسته حمایتی» امروز و فردا به حساب بیمه شدگان تأمین اجتماعی واریز می شود

جذب 600 سرباز وظیفه نخبه به وزارت صمت تا پایان سال/تلاش برای اشتغال پایدار نیروهای متخصص

صنایع پایین دستی پتروشیمی قربانی اقدامات سوداگرانه

مشتریان قربانی شدند؛ حمایت عجیب وزارت صنعت از خودروسازان

کمک­ هزینه بنیاد ملی نخبگان برای سفر به عتبات عالیات/ زمان ثبت نام اعلام شد

کاهش 25 درصدی قیمت در انتظار بازار تلفن همراه

گازوییل یورو4 علاوه بر کلانشهرها در 112شهر دیگر عرضه می شود

صنایع پایین دستی پتروشیمی قربانی اقدامات سوداگرانه

گازوییل یورو4 علاوه بر کلانشهرها در 112شهر دیگر عرضه می شود

850 میلیون تومان به تالاب کجی نهبندان اختصاص یافت

بورس بهترین گزینه برای مدیریت نقدینگی است

امنیت روانی مردم در خصوص سالم بودن محصولات کشاورزی تامین شود

کرمانشاه دارای ظرفیت های خوبی برای ایجاد اشتغال است

قابلیت های ویژه سرمایه گذاری در سواحل مکران سیستان و بلوچستان

«بسته حمایتی» امروز و فردا به حساب بیمه شدگان تأمین اجتماعی واریز می شود

تحفه سنتی تفرش

توزیع مرغ و گوشت منجمد در بندرعباس از فردا

از تحریم های نفتی تا خودکفایی در تولید بنزین

خودروسازان متعهد به رعایت حقوق مردم هستند

اختصاص 32 میلیارد تومان برای توسعه بندری مکران

خبر های خوش حمایتی

نگاه دقیق تر به برند نوظهور Emoi؛ لایف استایل مدرن با چاشنی طبیعت

کاهش 10 دلاری قیمت نفت‎خام سنگین ایران

استخد ام د ولتی د ر فارس کلید خورد

استخدام کارشناس بازرگانی در یک شرکت معتبر

صرف ثبت شرکت موجب پرداخت تسهیلات و ارز نخواهد بود

استخدام کارمند اداری در شرکت بازرگانی پالیزگام در تهران

سوالات آزمونهای استخدامی کارشناسان رسمی دادگستری - نقشه برداری و اطلاعات مکانی 1390

قیمت طلا، سکه و ارز در آخرین شنبه دی ماه

در اینجا با یک دلار صاحب خانه شوید+عکس

مشمولین بسته حمایتی به شماره #4*4* پیامک بزنند

مشمولانی که بسته حمایتی دریافت نکرده اند پیامک بزنند + شماره

بررسی کاهش صادرات کالا از مرز شلمچه

قاچاق چالش عمده گیاهان دارویی خراسان جنوبی است

سیستم جامع مدیریت پسماند نیازمند بازنگری است

سند راهبردی گیاهان دارویی به استان ها ابلاغ می شود

مرغداران خوزستان برای تامین مرغ در بازار استان همکاری کنند

الزام خودروسازان به اجرای تعهدات قطعی به قیمت مندرج در قرارداد

هدف منطقه آزاد کیش جذب سالیانه 6 میلیون گردشگر خارجی است

رسانه های جهان خواستار آزادی مرضیه هاشمی شدند

بخشی از هزینه مراسم مرحوم شدگان را به آزادی زندانیان جرایم غیر عمد اختصاص دهیم

طرح های برگزیده پلاسکوی جدید

محبوبیت ترامپ کاهش یافته است

پلمپ 20 حلقه چاه غیرمجاز در مهر

توزیع غذای رایگان بین نیازمندان همدان

راه اندازی پنجره واحد سرمایه گذاری در سیریک

«بسته حمایتی» امروز و فردا به حساب بیمه شدگان تأمین اجتماعی واریز می شود

هزینه ساخت ماهواره پیام

آخرین جزییات پرداخت «بسته حمایتی»

در رویداد «روز بازاریابی دیجیتال» چه گذشت؟

توزیع سراسری گازوییل یورو 4 در 412 جایگاه سوخت

استخدام کارشناس فروش در شرکت شبکه تجارت جهان گستر در تهران

استخدام شرکت بازار گستر پگاه / مشهد

استخدام کافی‎ من جهت کافی شاپ کتابخانه ملی در تهران

جزییات5خبر ویژه امروز دوشنبه 30 مهرماه 1397

جزییات5خبر ویژه امروز دوشنبه 30 مهرماه 1397