مطالب مرتبط:
دستورکاردشمن تصویرسازی منفی و ناامیدکننده از ایران است
رهبر معظم انقلاب: از نخبگان باید در برنامه ریزی برای مسائل کشور استفاده کرد/ برنامه دشمن، تصویرسازی غلط از ایران است؛ در این جنگ پیروز خواهیم شد
دستورکاردشمن تصویرسازی منفی و ناامیدکننده از ایران است
ملت ایران پشت سر رهبر معظم انقلاب نخواهند گذاشت توطئه های دشمنان تحقق یابد
رهبر معظم انقلاب اسلامی در مراسم ویژه هفته دفاع مقدس: روح مجاهدت و شکست ناپذیری ملت ایران در روایت دفاع مقدس متبلور باشد
5 + 1
یارانه ها
مسکن مهر
قیمت جهانی طلا
قیمت روز طلا و ارز
قیمت جهانی نفت
اخبار نرخ ارز
قیمت طلا
قیمت سکه
آب و هوا
بازار کار
افغانستان
تاجیکستان
استانها
ویدئو های ورزشی
طنز و کاریکاتور
بازار آتی سکه
چهارشنبه، 25 مهر 1397 ساعت 20:322018-10-17سياسي

رهبر معظم انقلاب: دستورکاردشمن تصویرسازی منفی و ناامیدکننده از ایران است


به گزارش سایت قطره و به نقل ازاصلاحات نیوز ، حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی صبح امروز (چهارشنبه) در دیدار با بیش از دو هزار نفر از نخبگان جوان و استعدادهای برتر علمی، - " به گزارش سایت قطره و به نقل ازاصلاحات نیوز ، حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی صبح امروز (چهارشنبه) در دیدار با بیش از دو هزار نفر از نخبگان جوان و استعدادهای برتر علمی، تلاش و فعالیت ده ها هزار نخبه در سراسر ایران را ترسیم کننده ی تصویری امیدبخش و واقعی از کشور خواندند و با اشاره به نقش و تأثیرگذاری نخبگان جوان در برنامه ریزی صحیح برای آینده، پیشرفت علمی ایران و جلو بردن مرزهای دانش بشری، تعامل متقابل، دوجانبه و جدی تر نخبگان و نظام، مراقبت هوشمندانه و استفاده ی صحیح از گنجینه ی نیروی انسانیِ نخبه، و تقویت هویت ملی و آرمانخواهی در مجموعه ی نخبگان کشور را ضروری خواندند و تأکید کردند: تصویرسازی غلط و منفی و ناامیدکننده از اوضاع ایران، مهم ترین دستور کار امروز دشمن است اما به فضل الهی تصویر واقعی کشور در مجموع، نقطه ی مقابل تصویرسازی نظام سلطه است.

رهبر انقلاب اسلامی در ابتدای سخنان خود، دیدار با نخبگان جوان را امیدبخش و شادی آفرین خواندند و با اشاره به سخنان تعدادی از جوانان نخبه گفتند: این مطالب عمدتاً بسیار متین و متقن و کاملاً مورد تأیید بنده بود و مسئولان محترم باید با جدیت آن ها را پیگیری کنند.

حضرت آیت الله خامنه ای با اشاره به تأثیرگذاری ملی و فراملی نخبگان از زوایای مختلف، افزودند: وجود ده ها هزار نخبه، از یک منظر نشانگرِ تصویر صحیح و واقعی از کشور و مایه ی خرسندی و احساس امید است، ضمن آنکه با بهره مندی از نخبگان قطعاً چارچوب های برنامه ریزی برای مسائل کشور باید ارتقا یابد و از دیدگاه های آنان استفاده شود.

ایشان خاطرنشان کردند: از نظرات نخبگان جوان، فعال، دلسوز و بانشاط و پای کار در بخش های مختلف از جمله نفت، استفاده و برای تبدیل اقتصاد نفتی به اقتصاد مستقل و دانش پایه و اقتصاد مقاومتی، برنامه ریزی شود.

رهبر انقلاب اسلامی با اشاره به تأثیر نخبگان در پیشرفت علمی کشور گفتند: بهره گیری صحیح و مناسب از دانش و توانایی های نخبگان موجب پیشرفت علم در کشور و در نتیجه رسیدن به موضع عزت و اقتدار و کاهش آسیب پذیری ها خواهد شد.

حضرت آیت الله خامنه ای تأکید کردند: اگر از لحاظ علمی پیشرفت کنیم، تهدید دشمنانِ تمدنی و سیاسی و اقتصادی ما دائمی نخواهد بود و کاهش خواهد یافت.

ایشان یکی دیگر از عرصه های تأثیرگذاری نخبگان کشور را ایفای نقش در شکستن مرزهای جهانیِ دانش دانستند و افزودند: در قرون اخیر، سهم ما در جلو بردن مرزهای دانش بسیار کم بوده است و باید با استفاده از ظرفیت بالای نخبگان جوان کشور، مرزهای اکتشاف و دانش جهانی را توسعه دهیم.

حضرت آیت الله خامنه ای گفتند: جوانان باید با مطالعه ی تاریخ، از دوران تلخ 200ساله ی قبل از پیروزی انقلاب اسلامی که به دلیل بی اعتنایی به استعدادها و نخبگان، کشور دچار عقب ماندگی شد، مطلع شوند و قدر دوران کنونی را بدانند.

ایشان با تأکید بر اینکه در دوران قاجار و پهلوی، ایران یکی از عقب مانده ترین کشورها از لحاظ دانش روز بود، افزودند: درحالی که جمعیت ایران حدود یک درصد جمعیت جهان است، سهم ما در تولید علم در دوران پهلوی، یک دهم درصد بود اما اکنون سهم ایران در تولید علم در دنیا به حدود دو درصد رسیده است که به این حد نیز نباید قانع بود.

رهبر انقلاب اسلامی به یک نمونه ی دیگر از بی اعتنایی به علم و دانش در دوران پهلوی اشاره کردند و گفتند: از زمان تأسیس دانشگاه تهران به عنوان اولین دانشگاه کشور در سال 1313 تا سال 1357 که 44 سال می شود، تعداد دانشجویان کل کشور، 150 هزار نفر بود اما اکنون که 40 سال از پیروزی انقلاب اسلامی می گذرد، تعداد دانشجویان کشور بیش از 4 میلیون نفر است.

حضرت آیت الله خامنه ای با تأکید بر اینکه چنین مقایسه هایی، تفاوت دو حکومت و دو نظام را به روشنی نشان می دهد، خاطرنشان کردند: علت عمده ی عقب ماندگیِ علمی و اخلاقی و سیاسی کشور در آن دوران تاریک، وجود حکمرانان بی کفایت، دنیاطلب، وابسته و بی عرضه بود که در مقابل ملت تکبر می فروختند و به فکر مصالح آنان نبودند اما در مقابل بیگانه تا کمر خم می شدند.

ایشان تأکید کردند: همه ی ما باید به دلیل رهایی از آن دوران تلخ و پیشرفت های کنونی، سپاسگزار نظام جمهوری اسلامی و امام بزرگوار باشیم.

رهبر انقلاب اسلامی سپس چند توصیه درخصوص نخبگان بیان کردند.

اولین توصیه ی ایشان لزوم تعامل دوجانبه میان نخبگان و نظام مدیریت کشور بود که در این زمینه گفتند: از یک طرف مسئولان باید جدی تر به دنبال تعامل با نخبگان و ارائه ی خدمات و رفع موانع کار آنان باشند و از طرف دیگر نخبگان نیز باید همه ی ظرفیت های خود را در اختیار پیشرفت کشور قرار دهند.

حضرت آیت الله خامنه ای منابع انسانی خوب و نخبه ی متحرک و پیش رونده را یک گنجینه و ثروت عظیم خواندند و تأکید کردند: این ثروت همانند هر گنجینه ی دیگری در معرض طمع و چپاول نظام سلطه است تا ضمن آنکه از این ثروت برای خود بهره می برد، درخصوص علم و فناوری یعنی داشته های ثروت آفرین و قدرت آفرین نیز انحصار ایجاد کند.

ایشان حذف فیزیکی نخبگان را یکی از روش های نظام سلطه برای خارج کردن این گنجینه از چنگ ملت ها برشمردند و با اشاره به ترور دانشمندان هسته ای کشور گفتند: علاوه بر حذف فیزیکی، امحاء فرهنگی و یا مشغول کردن نخبگان به امور دیگر ، از دیگر روش های نظام سلطه برای گرفتن این ثروت عظیم کشور است، بنابراین مسئولان و نخبگان باید هوشیار و مراقب باشند.

حضرت آیت الله خامنه ای، راه مقابله با فریب های نظام سلطه برای مجموعه ی نخبگی کشور را تقویت هویت ملی و آرمان خواهی در میان نخبگان دانستند و خاطرنشان کردند: جوان نخبه ی ما باید به ایرانی و مسلمان بودن، هویت ملی، آرمان ها و تاریخ بسیار شرافتمندانه ی خود افتخار کند.

ایشان تأکید کردند: یکی از برنامه های دشمن، آرمان زدایی و هویت زدایی است که همه باید مراقب و متوجه این نقطه ی تهاجم باشند.

یکی دیگر از توصیه های رهبر انقلاب اسلامی به نخبگان، مراقبت برای غافل نشدن از مسئولیت های خود در قبال مردم و مسائل مهم کشور بود.

حضرت آیت الله خامنه ای گفتند: نخبه نباید در فضای تخصصی خود غرق شود و به مسائل جامعه همچون استقلال، عدالت، پیشرفت و آسیب های اجتماعی اعتنایی نداشته باشد.

ایشان خطاب به نخبگان تأکید کردند: اگر شما نخبگی را در زیر پرچم عدالت خواهی و استقلال و هویت ملی انجام دهید، قطعاً ارزش آن بیشتر خواهد بود.

حضرت آیت الله خامنه ای با اشاره به جنگ تحمیلی اقتصادی، سیاسی و امنیتی علیه ایران عزیز، افزودند: یک نخبه نمی تواند به این جنگ بی تفاوت باشد.

رهبر انقلاب اسلامی با تشبیه جنگ تبلیغاتی و رسانه ای بسیار شدید دشمن به جنگ تحمیلی، افزودند: امکانات تبلیغاتی ما مانند اوایل دفاع مقدس، اندک است اما همان گونه که در آن نبرد پیروز شدیم، به فضل الهی در این جنگ هم بدون تردید پیروز خواهیم شد.

ایشان تصویرسازی غلط را مهم ترین کار امروز دشمن برای اغوای افکار عمومی جهان و ایران برشمردند و خاطرنشان کردند: نخبه ی جوان ما باید در این رویارویی سنگین، وظیفه ی خود را برای پیروزی و سرافرازی ایران انجام دهد.

حضرت آیت الله خامنه ای در جمع بندی این بخش از سخنانشان، این دستور کار را برای نخبگان جوان ترسیم کردند: تلاش علمی زیر پرچم عدالت خواهی، انحصارشکنی، ستم ستیزی و حساسیت و رسیدگی به مسائل و مشکلات مردم .

رهبر انقلاب اسلامی همچنین در بیان چند نکته درباره ی بنیاد نخبگان، ضمن تشکر از زحمات بنیاد، کار و تلاش شبانه روزی را به مسئولان آن، توصیه ی مؤکد کردند و افزودند: در شناسایی، جذب، هدایت، ساماندهی، شنیدن سخن نخبگان و درمان کردن دردهای آنان، شب و روز نشناسید.

پرهیز از روزمرگی، همراه با ابتکار دائم و نوسازی روش ها در بخشی که هدایت نخبگان را در بنیاد بر عهده دارد ، برنامه ریزی دقیق و صحیح برای فعالیت های هویت بخش ، استفاده از دفتر نمایندگی رهبری در دانشگاه ها ، استفاده از شرکت های دانش بنیان و مراقبت درباره ی تنزل نیافتن ضوابط این شرکت ها از دیگر توصیه های رهبر انقلاب به مسئولان بنیاد نخبگان بود.

ایشان همچنین استفاده از نخبگان در چیدمان مدیریت های میانی کشور را مهم خواندند و افزودند: ممکن است جوانان نخبه تجربه ی سطوح اول مدیریتی را نداشته باشند اما سطح مدیریت های میانی حتماً به جوانان نخبه نیاز دارد.

حضرت آیت الله خامنه ای در بخش دیگری از سخنانشان با رد تصوری که دانشگاه ها را در خدمت مسائل کشور نمی داند، خاطرنشان کردند: در چهار دهه ی اخیر، جوانان دانشگاهی در صنایع مهم کشور نقش اول را داشته اند.

ایشان هوا فضا ، علوم زیستی ، سدسازی ، صنعت دفاعی ، صنعت هسته ای در ابعاد گوناگون آن ، سلول های بنیادی ، زیست فناوری و ساخت داروهای نوترکیب را از جمله ی عرصه ها و صنایعی برشمردند که دانشگاه ها در شکل گیری و پیشرفت آن ها نقش ارزنده ای داشته اند.

رهبر انقلاب اسلامی درعین حال افزودند: البته در کار دانشگاه ها نقص های زیادی وجود دارد که باید رفع شود و نخبگان جوان نیز امروز برخی از آن ها را بیان کردند.

حضرت آیت الله خامنه ای دانشگاه ها را به اهتمام به پژوهش در همه ی سطوح فراخواندند و افزودند: ارتباط متقابل و پُرمنفعت دانشگاه با صنعت جدی تر گرفته شود.

رهبر انقلاب در همین زمینه خاطرنشان کردند: با گسترش ارتباط با صنعت و شناسایی نیازها به گونه ای عمل کنید که همانند برخی از کشورها، هر پایان نامه ی دانشجویی یک حامی از بخش خصوصی یا دولتی داشته باشد.

ضرورت به روزرسانی نقشه ی جامع علمی پس از 9 سال از تدوین آن و لحاظ کردن مسائل جدید در این نقشه، نکته ی دیگر ایشان خطاب به مسئولان بود.

حضرت آیت الله خامنه ای همچنین با تأکید بر ضرورت ارتباط علمی با کشورهایی که در مسیر رشد جهشی قرار دارند ، افزودند: این گونه کشورها عمدتاً در آسیا هستند، بنابراین باید نگاهمان به شرق باشد نه به غرب؛ ضمن اینکه نگاه به غرب و اروپا جز معطل ماندن، منت کشیدن و کوچک شدن فایده ای ندارد.

رهبر انقلاب با تأکید بر تعامل دانشگاه ها با دولت برای شناخت نیازها و اولویت ها، از اقدام گروه های مختلف اساتید دانشگاهی و صاحب نظران از جمله اساتید بسیجی در نوشتن نامه به مسئولان و ارائه ی راه حل مشکلات اقتصادی ابراز مسرت کردند و افزودند: نمی دانیم دولت چقدر به این راه حل ها عمل می کند اما احساس مسئولیت اساتید و همچنین نخبگان جوان و خوش فکر در قبال مشکلات کشور بسیار خرسندکننده است.

حضرت آیت الله خامنه ای در پایان سخنانشان بار دیگر به تلاش پُرحجم دشمن برای تصویرسازی منفی از اوضاع ایران اشاره کردند و افزودند: نوسانات ارزی و مشکلات معیشتی وجود دارد اما در مجموع تصویر واقعی کشور، به کوری چشم دشمنان، عکس تصویری است که بیگانگان سلطه طلب از ایران عزیز ترسیم می کنند.

پیش از سخنان رهبر انقلاب اسلامی، دکتر ستاری معاون علمی و فناوری رییس جمهور و دکتر غلامی وزیر علوم، تحقیقات و فناوری، گزارش هایی از شرایط علمی کشور و نخبگان بیان کردند.

همچنین 11 تن از نخبگان و استعدادهای برتر علمی کشور به بیان دغدغه ها و دیدگاه های خود در مسائل مختلف علمی، پژوهشی، مدیریتی و فناوری پرداختند.

آقایان: – مصطفی زمانیان، مؤسس شرکت دانش بنیان در زمینه ی تدوین سندهای راهبردی – سید ابوالفضل میررضی، دارنده ی مدال نقره ی المپیاد ادبیات – مصطفی اسماعیلی شایان، دانشجوی دکترای مهندسی انرژی های تجدیدپذیر – احمد آبنیکی، دانشجوی مهندسی کامپیوتر دانشگاه صنعتی شریف – امین جهان بخشی، دانشجوی پسادکترا و عضو بنیاد ملی نخبگان – علی نظامی، دارنده ی مدال نقره ی المپیاد فیزیک کشوری و خانم ها: – الهام حیدری، برگزیده ی جایزه ی دکتر کاظمی آشتیانی – سارا محمدی، نفر برتر مسابقات جهانی ریاضی و المپیاد زیست شناسی – منصوره نادری پور، برنده ی جایزه ی بنیاد ملی نخبگان – نکو پناهی، دارنده ی مدال طلای المپیاد شیمی و زینب اکبری، دانشجوی نمونه ی کشوری و دارنده ی مدال نقره ی المپیاد دانش آموزی این نکات و محورها را مورد تأکید قرار دادند: – لزوم حضور جوانان نخبه در عرصه ی تصمیم گیری و مدیریت کشور – لزوم تدوین برنامه ی راهبردی و نظام نامه ی عالمانه در حوزه ی تربیت غیررسمی – انتقاد از تحول صوری و برخورد دستوری با مقوله ی تحول در علوم انسانی – اهمیت توجه مسئولان به نخبگان در آموزش و پرورش و هموار کردن مسیر فعالیت آنان – پژوهش ها و پایان نامه های دانشگاهی باید در خدمت نیازهای کشور و بهتر شدن زندگی مردم باشد – توجه به این نکته که ایجاد درآمد ملی و اشتغال، نیازمند رونق تولید و بهره وری است – انتقاد از کمبود بودجه برای اجرای پروژه های تحقیقاتی و پژوهشی – لزوم توسعه ی امکانات مراکز درمانی در حاشیه ی شهرها – انتقاد از استفاده نکردن از فناوری های مجازی برای حل مشکلات کشور – لزوم مراقبت از زبان فارسی و پرهیز از کم توجهی رسانه ای در حوزه ی زبان فارسی در پایان این دیدار، نماز ظهر و عصر به امامت رهبر انقلاب اسلامی اقامه شد.

انتهای پیام/
کلید واژه ها: حضرت آیت الله خامنه ای - نخبگان - آیت الله خامنه ای - انقلاب اسلامی - رهبر معظم انقلاب - رهبر معظم انقلاب اسلامی - رهبر انقلاب اسلامی - کشور - برنامه ریزی - آیت الله - تصویر - اقتصاد - جوان - پیشرفت - اسلامی - رهبر انقلاب - خامنه - امید - علمی - ایران - رهبر - برنامه - نخبه - امروز - برنامه ریزی صحیح - دیدار - اصلاحات - اقتصاد نفتی - گزارش - آسیب پذیری

آخرین اخبار سرویس:
میرزاده:
 
 «فیلترینگ» هم یک روز مانند «مزاحمت تلفنی»تمام خواهد شد/ فضای مجازی باعث شده مفاسد بهتر دیده شود

سراج:
 
 به دنبال مبارزه همه جانبه با انواع فساد و ایجاد نهادهای شفاف و پاسخگو هستیم

دعوت به همکاری پزشک تغذیه جهت مطب پوست و مو

وزیر آموزش و پرورش جزییات جدید اجرای طرح رتبه بندی معلمان را اعلام کرد

مرمت 50قلم شیء تاریخی در مازندران

دعوت به همکاری متخصص پوست و مو در درمانگاه

استخدام همکار خانم مسلط به کار اداری و کامپیوتر در تهران

استخدام مدرس و مربی آموزش زبان انگلیسی در تهران

استخدام کارشناس تغذیه آقا در بیمارستان فرمانیه

اتحادیه اروپا خواستار برگزاری انتخابات آزاد و منصفانه در ونزوئلا شد

استخدام کارگر ساده و ماهر جهت امور انبار در محدوده محمدشهر

استخدام نماینده علمی ( Medrep ) در شرکت معتبر دارویی و غذایی

فرشاد مومنی در برنامه زاویه علی رغم روشنگری ها مناسبات رانتی تغییری نمی کند

متاسفانه سی و هفتمین جشنواره فجر پرچمدار افرادی با کارنامه غیرقابل قبول شده/ مسئولان جشنواره تا پیش از آغاز این فستیوال اشتباه خود را اصلاح کنند

تصادف شدید سردار سعید قاسمی با یک خرس +عکس

واکنش دور از انتظار بختیار رحمانی به سپاهانی شدن مسلمان+ عکس

سهمیه بندی روزی یک لیتر بنزین برای هر فرد زیبنده ملت ایران نیست

می خواستم ببوسم ات باران گرفت منتشر شد

ماجرای تحصن رهبر انقلاب در دانشگاه تهران

آزمایش موفقیت آمیز اولین تاکسی هواپیما خودران+عکس

نماینده مجلس: فیلترینگ هم یک روز مانند مزاحمت تلفنی تمام خواهد شد

مرزبانان ربوده شده ایرانی در سلامت هستند

مشعل گاز در شهر توحید و هفت روستای هلیلان روشن می شود

سازندگان مسکن سال آینده نگران ریسک در سرمایه گذاری نخواهند بود

بعد از پایان تعطیلی دولت سخنرانی می کنم

سردارنقدی: رضاخان بی سواد تاریخ 8 هزار ساله ایران را 2500 ساله کرد

وزیر کشاورزی: خوداتکایی در گندم عامل بی اثر شدن تحریم غذایی ایران/ در این شرایط ما باید غذای مورد نیاز مردم خود را تامین کنیم

نماینده مجلس: سهمیه بندی روزی یک لیتر بنزین برای هر فرد زیبنده ملت ایران نیست

روایت جدید کیهان از نامه وزرا به رهبر انقلاب

انتشار داستان مستند مبارزات یک انقلابی در «زخم سکوت»

اصطلاحاتی که فقط سربازها می دانند!

شکست، جزیی از فرآیند موفقیت است

ثبت نام دوره های قرآنی و حدیثی نیمسال دوم تحصیلی 98-97 جامعه الزهرا آغاز شد

تصاویر/ بیستمین همایش کتاب سال حوزه-1

آیه ای که تمام ادیان قبل از اسلام را نسخ کرده است

استخدام طراح در شرکت پادیر ابنیه در تهران

استخدام پیک موتوری برای تهیه غذای پایتخت در قم

حدیثی از امیر المومنین (ع) درباره سرنوشت و تقدیر انسانها

وزیر راه از آزادراه تهران-شمال بازدید کرد

استخدام قنادی کاکائو

استخدام تعدادی نیروی برقکار نیمه ماهر جهت کار در خراسان رضوی

استخدام تعدادی قالی باف با حقوق عالی در قم

خط و نشان علی ضیا برای کارلوس کیروش

همسر بن سلمان برای نخستین بار در ملأ عام ظاهر شد +عکس

استخدام فروشنده،صندوقدار آقا در سرزمین فرش خاورمیانه/تهران

استخدام استخدام پیک موتوری با حقوق ثابت و عیدی و سنوات /فارس

استخدام کمک آشپز خانم در یک رستوران معتبر در یزد

دیدار با خانواده شهید نوجوان در سمنان

روحانی دارای شجاعت بیان برخی مباحث است

بازخوانی انتقادی وقایع 88 ازسوی تاجزاده و زاکانی

80 درصد دولت در اختیار جریانی با 10درصد محبوبیت

نمایشگاه دستاورد های انقلاب اسلامی استان مرکزی

دونالد ترامپ تسلیم شد

منتفی بودن فعالیت 8 نهاد در انتشار بوی بد در تهران

محبی: بخش بندی رفتاری رأی دهندگان مهمترین نوع بخش بندی در کمپین های انتخاباتی است

برندسازی حلقه مفقوده توسعه گردشگری پارس آباد

طرح روزی یک لیتر بنزین برای هر فرد در کمیسیون انرژی طرح نشده است

ضرورت شفافیت مالی تشکل ها وجود یک میلیون تشکل کارگری و کارفرمایی در کشور آلمان

رویش جوانان انقلابی از دستاورد های نظام اسلامی است

ترامپ اجازه سخنرانی سالانه ندارد

برنامه عملیاتی میان مدت شهرداری مشهد رونمایی شد

اهمیت توسعه فضای کسب و کار با بهره گیری درست از منابع طبیعی/ کوچکترین خللی نباید در امنیت سرمایه گذاری ایجاد شود

سازندگان مسکن سال آینده نگران ریسک در سرمایه گذاری نخواهند بود

گردهمایی فرماندهان ارتش در شاهرود

ساخت مستند زندگی علامه شهید مرتضی مطهری در فریمان

تاکید اعضای هیات مدیره بانک ملی بر لزوم وصول مطالبات معوق

واکنش یک مقام قضایی به ادعای شکنجه در زندان زنان

راه آهن تهران - مشهد کی برقی می شود؟

معاون فرماندار یکی از شهرستان های قزوین دستگیر شد

16 راز برای موفقیت زوج های جوان

مراسم ازدواج تعدادی از زندانیان در دهه 60 +عکس

روزنامه استخدامی استان اصفهان | عصر پنجشنبه 4 بهمن 97

استخدام چرخکار، راسته دوز و وسط کار در البرز

رشد علمی ؛ دست آوردها؛ موانع

ناصر سراج: به دنبال مبارزه همه جانبه با انواع فساد و ایجاد نهادهای شفاف و پاسخگو هستیم/ ایران در کشف مواد مخدر در بین کشورهای جهان، در رده اول قرار دارد

«فیلترینگ» هم یک روز مانند «مزاحمت تلفنی»تمام خواهد شد/ فضای مجازی باعث شده مفاسد بهتر دیده شود

استخدام دو نفر استادکار ماهر داربست فلزی در قم

استعفای مدیر یک مدرسه به خاطر ضرب و شتم دانش آموز!

استخدام تعدادی نیروی ساده برای یک رستوران در قم

استخدام چند نفر نیروی آقا در تریا گلبرگ

کشته شدن 36 طالب در نقاط مختلف افغانستان

یک بانک را باید داد به حوزه علمیه تا مطابق قواعد موردنظر اداره کنند

انتقاد شدید آیت الله نوری همدانی از طرح مسائل حاشیه ای

رمز های موفقیت در کنکور

یوفو در برنامه زنده آمریکایی

فعالیت کمرنگ اصلاح طلبان در هفته نخست بهمن ماه/ لغو جلسه حزب کار و تولد شورای عالی سیاستگذاری زنان

«فیلترینگ» هم یک روز مانند «مزاحمت تلفنی»تمام خواهد شد/ فضای مجازی باعث شده مفاسد بهتر دیده شود

سهمیه بندی روزی یک لیتر بنزین برای هر فرد زیبنده ملت ایران نیست

استخدام نیروی رزرواسیون تالار خانم در قم

استخدام مسئول دفتر مدیر عامل،کارشناس اداری در شرکت نیک فرجام

استخدام نیروی پذیرش اقامتی مسلط به زبان عربی - قم

استخدام کارشناس روابط عمومی،کارشناس توسعه و پشتیبان سیستم

استخدام مسئول مالی پروژه،مسئول انبار پروژه در کرمان

تحریف و تقطیع سخنان روحانی

استخدام راننده در یک شرکت معتبر در کرمان

رشد علمی ؛ دست آوردها؛ موانع

کسانی که کارهای خود را به خدا بسپارند

لزوم بازنگری در سیستم آموزش و پرورش کشور

توییتر:سطح دغدغه معاون اول رییس جمهور!

ناصری نژاد در گفت وگو با فارس: استانی شدن انتخابات تمرکز نمایندگان را بیشتر می کند

رهبر معظم انقلاب: دستورکاردشمن تصویرسازی منفی و ناامیدکننده از ایران است

رهبر معظم انقلاب: دستورکاردشمن تصویرسازی منفی و ناامیدکننده از ایران است