مطالب مرتبط:
کانون پرورش فکری شهرستان ها نیازمند ساختار اداری است
هشت شهرستان خراسان رضوی فاقد کانون پرورش فکری کودکان هستند
هشت شهرستان خراسان رضوی فاقد کانون پرورش فکری کودکان هستند
کانون پرورش فکری کرمان یکهزار جلد کتاب به دانش آموزان اهدا کرد
مهارت آموزی سرلوحه فعالیت های کانون پرورش فکری است
5 + 1
یارانه ها
مسکن مهر
قیمت جهانی طلا
قیمت روز طلا و ارز
قیمت جهانی نفت
اخبار نرخ ارز
قیمت طلا
قیمت سکه
آب و هوا
بازار کار
افغانستان
تاجیکستان
استانها
ویدئو های ورزشی
طنز و کاریکاتور
بازار آتی سکه
چهارشنبه، 25 مهر 1397 ساعت 17:462018-10-17اجتماعي

کانون پرورش فکری شهرستان ها نیازمند ساختار اداری است


ایرنا - مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان اصفهان گفت: گسترش فعالیت و خدمات این کانون نیازمند تعریف ساختار اداری در شهرستان ها است.

- به گزارش سایت قطره و به نقل ازایرنا، مهدی قربانی روز چهارشنبه در نشست با فرماندار و مدیریت شهری شهرستان تیران و کرون افزود: نبود ساختار نظام مند اداری کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان در شهرستان ها مانع از گسترش فعالیت های این کانون ها و انجام هم افزایی اداری برای انجام فعالیت های حوزه کودک و نوجوان است.

وی بیان کرد: اگر در کنار مدیریت اجرایی برای کانون های پرورش فکری کودکان و نوجوانان در شهرستان ها ساختار اداری تعریف شود نظارت بر فعالیت ها و همچنین هم افزایی بین بخشی بیش از پیش فراهم خواهد شد.

مدیر کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان اصفهان با بیان اینکه فعالیت اداری و نظارتی این کانون ها در مرکز استان انجام می شود، تصریح کرد: تمرکز این دسته از فعالیت های کانون در مرکز استان مانع ارائه خدمات به شهرستان ها شده است.

وی ادامه داد: برای توسعه فعالیت های کانون و انجام فعالیت های فرهنگی و پرورشی برای کودکان و نوجوانان نیاز به هم افزایی بین بخشی است اما زمینه تحقق این هم افزایی به دلیل نبود امکانات اداری در مناطق مختلف کمتر فراهم می شود.

قربانی با بیان اینکه مدیران مراکز پرورش فکری کودکان و نوجوانان هدایت فعالیت های هر مرکز را برعهده دارند، خاطرنشان کرد: کمبود نیروی انسانی در کانون های پرورش فکری کودکان و نوجوانان مانع انجام فعالیت های بین بخشی و بین دستگاهی آن ها می شود.

وی با بیان اینکه روستاهای استان اصفهان کمتر از برنامه های کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان بهره مند می شوند، افزود: برای ارائه خدمات این کانون به روستاها مراکز سیار با ظرفیت کتابخانه، نمایش فیلم، اجرای برنامه و فعالیت فرهنگی راه اندازی شده که در استان اصفهان این برنامه ها به وسیله چهار دستگاه خودرو سیار انجام می دهند.

مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان اصفهان با بیان اینکه برای توسعه خودروهای سیار کانون نیاز به مشارکت مسئولان محلی هر شهرستان است، گفت: خرید خودرو برای راه اندازی مرکز سیار کانون پرورش فکری توسط مسئولان محلی و تجهیز آن توسط کانون پرورش فکری انجام می شود.

فرماندار شهرستان تیران و کرون در این نشست با اشاره به اینکه فعالیت های کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان در این منطقه فراگیر نشده است، افزایش نیروی انسانی و راه اندازی یک مرکز جدید در بخش کرون این شهرستان را ضروری دانست.

مجید حججی افزود: امکان واگذاری یک خودرو جهت راه اندازی خودرو سیار کانون پرورش فکری و همچنین مکان مناسب برای افتتاح یک باب کانون پرورش فکری و کودکان در بخش کرون این شهرستان وجود دارد.

وی با اشاره به اینکه حوزه کودکان و نوجوانان کمتر مورد توجه قرار گرفته است ، افزود: با مشارکت کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان توزیع عادلانه امکانات و ارائه برنامه برای این قشر لازم است.

شهرستان تیران و کرون دارای یک باب کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان است.

این شهرستان در 45 کیلومتری غرب اضفهان و دارای بیش از 72 هزار نفر جمعیت است که بیش از 15 هزار نفر آن ها کودک و نوجوان هستند.

60 مرکز کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان در استان اصفهان فعالیت می کند.


کلید واژه ها: کانون پرورش فکری کودکان - نوجوانان - نوجوان - کودکان - فکری - کودک - استان - اداری - اصفهان - ساختار - نیروی انسانی - برنامه - خودرو - روستاها - مسئولان - فرهنگی - کودک و نوجوان - مدیریت - قربانی - ایرنا - نظارت - توسعه - خرید خودرو - چهارشنبه - روستاهای - مدیران - افزایش - مناطق - تمرکز - نمایش

آخرین اخبار سرویس:

کانون پرورش فکری شهرستان ها نیازمند ساختار اداری است

کانون پرورش فکری شهرستان ها نیازمند ساختار اداری است