مطالب مرتبط:
دانشگاه محقق اردبیلی 375 نفر عضو هیات علمی دارد
عضو هیأت علمی دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی: وزیر بهداشت به دلیل توهین به مردم عذرخواهی کند
عضو هیئت علمی دانشگاه شیراز: جان مردم از سوء مدیریت ها و بی کفایتی ها به لب رسیده است
عضو هیأت علمی دانشگاه آزاد در گفت وگو با فارس بسته جدید ارزی آرامش روانی ایجاد کرد/ آتش خرید ارز توسط مردم دامن خود آنها را می گیرد
محقق اردبیلی در جمع موثرترین دانشگاه های مهندسی دنیا/ 8 دانشکده و 17 خوابگاه، پذیرای 11 هزار دانشجو
5 + 1
یارانه ها
مسکن مهر
قیمت جهانی طلا
قیمت روز طلا و ارز
قیمت جهانی نفت
اخبار نرخ ارز
قیمت طلا
قیمت سکه
آب و هوا
بازار کار
افغانستان
تاجیکستان
استانها
ویدئو های ورزشی
طنز و کاریکاتور
بازار آتی سکه
سه شنبه، 24 مهر 1397 ساعت 17:022018-10-16بين الملل

عضو هییت علمی دانشگاه محقق اردبیلی؛هدف از اقدامات تروریستی در دنیا ایجاد دلهره و تسلط و سروری بر مردم است


عضو هیئت علمی دانشگاه محقق اردبیلی در نشست بین المللی مقابله با اشغال و تروریسم  اظهار کرد: امروزه شاهد انجام حوادث تروریستی مختلف در دنیا مختلف جهان از جمله آسیا، - عضو هییت علمی دانشگاه محقق اردبیلی؛هدف از اقدامات تروریستی در دنیا ایجاد دلهره و تسلط و سروری بر مردم است 24 مهر 1397 عضو هیئت علمی دانشگاه محقق اردبیلی در نشست بین المللی مقابله با اشغال و تروریسم  اظهار کرد: امروزه شاهد انجام حوادث تروریستی مختلف در دنیا مختلف جهان از جمله آسیا، اروپا و آمریکا و سایر مناطق هستیم که هدف از این عملیات تروریستی ترساندن، ایجاد دلهره و تسلط و سروری بر مردم است.

به گزارش سایت قطره و به نقل ازمرکز فرهنگی قفقاز،ابراهیمی گفت: ولی این عملیات ترویستی تنها توسط مزدوران استکبار جهانی انجام نمی شود بلکه پشتیبانی از این عملیات تروریستی و اشتغالگری توسط قدرت های جهانی دلیل عمده توسعه و انجام حرکت های تروریستی است.

وی افزود: قره باغ را ارمنستان اشغال کرد ولی باید ببینیم پشتیبان و حامی ارمنستان برای تجاوز به منطقه ای از دنیای اسلام کدام کشورها و قدرت های جهانی است چرا که اگر بخواهیم با تروریست و حوادث از این قبیل مقابله کنیم باید منشا و پشتیبان آنها را بشناسیم.

عضو هیئت علمی دانشگاه محقق اردبیلی با اشاره به اینکه همفکری و تبادل نظر برای آزادی قره باغ باید به صورت متعدد و مداوم انجام شود تصریح کرد: قره باغ نه تنها متعلق به جمهوری آذربایجان بلکه متعلق به تمامی انسانیت و دنیا اسلام است که اشغال این منطقه تضییع حقوق انسانیت است.

ابراهیمی بیان کرد: برگزاری این نشست های بین المللی برای همکاری و همفکری در این زمینه و چگونگی نجات قره باغ مهم بوده ولی نه تنها سالی یک بار بلکه باید در تمامی طول سال و نیز در مدرسه و تمامی مراکز آموزشی این موضوع تبیین شده و جوانان و نوجوانان با پشت پرده اشغال یک منطقه از دنیای اسلام آشنا شوند.

وی افزود: اشغالگری از حادثه تروریستی بدتر بوده و در منطقه قره باغ چندین سال است که این حادثه تروریستی ادامه دارد که امیدواریم با وحدت دنیای اسلام هر چه زودتر شاهد آزادی قره باغ باشیم.


کلید واژه ها: تروریست - قره باغ - دانشگاه - عملیات تروریستی - بین المللی - حادثه تروریستی - هیئت علمی - اسلام - علمی - منطقه - جهان - ابراهیمی - ارمنستان - جمهوری آذربایجان - جهانی - حوادث - مردم - جوانان - حادثه - آزادی - آذربایجان - نوجوانان - جمهوری - آمریکا - فرهنگی - تجاوز - مدرسه - مناطق - گزارش - توسعه

آخرین اخبار سرویس:

عضو هییت علمی دانشگاه محقق اردبیلی؛هدف از اقدامات تروریستی در دنیا ایجاد دلهره و تسلط و سروری بر مردم است

عضو هییت علمی دانشگاه محقق اردبیلی؛هدف از اقدامات تروریستی در دنیا ایجاد دلهره و تسلط و سروری بر مردم است