مطالب مرتبط:
فیش حقوقی ندارم و حدود 2 تا 3 میلیون حقوق می گیرم/ اساتید باید حرمت دانشگاه را نگاه دارند
16 میلیون تومان حقوق می گیرم نه 27 میلیون/ هر وقت زنگنه فیش حقوقی اش را منتشر کرد، من هم منتشر می کنم
حدود 7 میلیون حقوق بگیر بسته جبرانی می گیرند
نوبخت: بسته جبرانی دولت برای حدود 7 میلیون حقوق بگیر
نوبخت :​ حدود 7 میلیون حقوق بگیر از بسته جبرانی استفاده می کنند
5 + 1
یارانه ها
مسکن مهر
قیمت جهانی طلا
قیمت روز طلا و ارز
قیمت جهانی نفت
اخبار نرخ ارز
قیمت طلا
قیمت سکه
آب و هوا
بازار کار
افغانستان
تاجیکستان
استانها
ویدئو های ورزشی
طنز و کاریکاتور
بازار آتی سکه
سه شنبه، 24 مهر 1397 ساعت 11:412018-10-16سياسي

فیش حقوقی ندارم و حدود 2 تا 3 میلیون حقوق می گیرم/ چادر واجب نیست اما نفی آن یک حرکت فرهنگی ضد حجاب است


به گزارش سایت قطره و به نقل ازخبرنگار دانشگاه خبرگزاری دانشجو از مشهد، آیت الله سید احمد علم الهدی، نماینده ولی فقیه در خراسان رضوی در همایش عاشورایی می مانیم که به همت بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد مشهد در سالن شهدای گمنام مجموعه فرهنگی این دانشگاه برگزار شد، - " نماینده ولی فقیه در خراسان رضوی گفت: بنده فیش حقوقی ندارم، استاد بازنشسته دانشگاه هستم که حدود 2 تا 3 میلیون تومان حقوق دریافت می کنم.

به گزارش سایت قطره و به نقل ازخبرنگار دانشگاه خبرگزاری دانشجو" از مشهد، آیت الله سید احمد علم الهدی، نماینده ولی فقیه در خراسان رضوی در همایش عاشورایی می مانیم که به همت بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد مشهد در سالن شهدای گمنام مجموعه فرهنگی این دانشگاه برگزار شد، گفت: نکته قابل توجه این است که قبل از اینکه عاشورایی بمانیم باید عاشورایی شویم، سقف عاشورایی شدن سقف آسانی نیست.

علم الهدی با طرح این پرسش که چگونه می توان عاشورایی شد؟؛ ادامه داد: عاشورا یک انقلاب و زمینه ساز این انقلاب امام حسین(ع) بود که مدیریت اجرایی آن را سیدالشهدا بر عهده داشتند و رهبری نهادینه سازی آن را امام چهارم، حضرت زین العابدین (ع) بر عهده داشتند.

نماینده ولی فقیه در خراسان رضوی با بیان این موضوع که عاشورایی یعنی انقلابی و خود عاشورایی شدن به معنای انقلابی شدن است، تصریح کرد: ما ابتدا باید عاشورایی شویم تا در نهایت عاشورایی باقی بمانیم.

وی ضمن اشاره به این موضوع که ماهیت حرکت امام حسین (ع) بر افراد روشن نبود، خاطرنشان کرد: در مقابل ماهیت حرکت امام حسین(ع) دو پندار وجود داشت برخی تصور می کردند که ایشان در اندیشه کنار زدن خلیفه و گرفتن قدرت است و برخی دیگر در این تصور بودند که ایشان می خواهند حکومت را واژگون کنند و در سایه ایجاد عدل علی (ع) حکومت تشکیل دهند.

علم الهدی با تاکید بر این موضوع که پندار هر دو گروه نادرست بود، افزود: حتی افرادی، چون عبدالله بن جعفر که همسر حضرت زینب (س) بود نیز به امام می گفت در این حرکت نمی توانید حکومت تشکیل دهید و جز اینکه تلف شوید و جریان بنی امیه با یک سرکوب گری شدید وارد می شود و نتیجه دیگری هم نمی گیرید.

نماینده ولی فقیه در خراسان رضوی تاکید کرد: هیچ کدام این افراد نمی توانستند تشخیص دهند که عاشورا، انقلابی دائمی در جریان جامعه اسلامی است که باید باقی بماند.

وی ادامه داد: امام حسین (ع) درصدد بودند انقلابی را ایجاد کنند که تمام نشود و به دنبال آن، نسل ها و جمعیت ها در طول تاریخ ادامه دهنده این انقلاب باشند که متاسفانه هیچ کس این مسئله را متوجه نمی شد.

علم الهدی در ادامه سخنان خود حضرت علی اکبر (ع) را از همه شهدای کربلا به امام حسین (ع) نزدیک دانست و متذکر شد: باتوجه به اینکه حضرت علی اکبر (ع) به بینش ایشان نزدیک تر بودند در زیارت عاشورا ابتدا بر امام حسین (ع) و بعد به علی اکبر (ع) سلام می دهیم.

نماینده ولی فقیه در خراسان رضوی در بخش دیگری از سخنان خود به عدم پذیرش کمک امام حسین (ع) از افرادی همچون عبدالله بن مطیع و ابا حرم اشاره کرد و گفت: این ها افرادی بودند که چنانچه در وسط میدان مشاهده می کردند، امام حسین (ع) در حال شکست است، میدان را خالی می کردند و این برگشت آنان سیدالشهدا را بیشتر تضعیف می کرد و چنانچه مشاهده می کردند، امام در حال پیروزی است در صحنه می ماندند و در نهایت تقاضای مقام و منصب می کردند که با عدالت اجتماعی در تضاد بود.

وی با بیان این موضوع که امام حسین (ع) با کسی است که انقلابی و عاشورایی بماند، تصریح کرد: انقلابی و عاشورایی یعنی انسانی که در حرکت جهادگرایانه باقی می ماند و در این مسیر اداره زندگی و مقام اجتماعی برایش جایگاهی ندارد.

علم الهدی در پاسخ به این پرسش که چرا عاشورایی بمانیم، بیان کرد: برخی تصور می کنند انقلاب مقطعی دارد و می گذرد در حالی که انقلاب مقطعی نیست، پیروزی انقلاب سرآغاز انقلاب بود و نه پایان آن.

نماینده ولی فقیه در خراسان رضوی با تاکید بر اینکه ما هنوز در اواسط راه هستیم؛ ادامه داد: هدف ما توسعه انقلاب، حاکمیت آن بر جهان و اجرای عدالت در تمام جهان، آخر انقلاب است.

وی اضافه کرد: عاشورایی بمانیم یعنی انقلابی بمانیم، چراکه انقلاب تمام نشده و عاشورا هم همچنان باقی مانده و تمام نشده است.

علم الهدی ضمن اشاره به اینکه مشکل ما در جامعه این است که عده ای در جامعه از انقلاب بودن خسته شده اند، خاطرنشان کرد: دشمن برای ما مهم نیست، مهم این افراد خسته از انقلاب هستند که بر سر دو راهی ماندن یا رفتن، هستند، مدام توجیه می کنند و مصلحت اندیشی می کنند.

نماینده ولی فقیه در خراسان رضوی درخصوص عدم برگزاری کنسرت در مشهد نیز بیان کرد: متاسفانه در حاشیه برگزاری کنسرت فساد هایی رخ می دهد که همین امر سبب می شود با این امر مخالفت کنیم، البته این حواشی در دیگر شهر ها نیز جود دارد و حتی در خود تهران نیز تا حدودی جلوی این مسائل را می گیرند.

وی در ادامه سخنان خود خطاب به دانشجویان گفت: آرمان های انقلاب برای شما روشن است و سواد شما اقتضا می کند، هیچ ابهامی در مسیر انقلاب برای شما به وجود نیاید و پای انقلاب بمانید، چنانچه فردی خسته شده، جای او را پر کنید، در این صورت شما عاشورایی می مانید.

علم الهدی در بخش پرسش و پاسخ در پاسخ به دانشجویی درخصوص توطئه ای که دشمنان برای حضور زائران عرب در مشهد کردند، بیان کرد: البته نمی گوییم که هیچ مشکلی رخ نداده است، اما اینکه یک مسئله شایع و متداول رخ داده باشد، وجود ندارد.

نماینده ولی فقیه در خراسان رضوی با یادآوری این نکته که این تبلیغات ریشه سیاسی دارد، گفت: اولین بار این سخنان از جانب روزنامه گاردین انگلستان مطرح شد؛ بنابراین توطئه، یک توطئه انگلیسی است.

وی در خراسان رضوی ادامه داد: دشمنان مشاهده می کنند که مشهد مورد توجه بیش از 300 میلیون شیعه در دنیا است، به همین دلیل می خواهند این شهر را از قداست بیاندازند.

علم الهدی درخصوص وظیفه تشکل های دانشجویی در مسیر انقلاب گفت: ما در مدیریت هم به ابتکار نیاز داریم و هم تجربه، اما میدان کار را باید به دست مبتکران دارد، بنابراین مسئله مدیریت جوان یک اصل است.

نماینده ولی فقیه در خراسان رضوی با اشاره به اینکه رهبری معظم انقلاب در رابطه با دانشجویان از تعبیر افسری جنگ نرم استفاده کرده اند؛ گفت: در میدان جنگ افسر علاوه بر مدیریت فضا وارد رزم هم می شود، تشکل های دانشجویی نیز باید نیرو ها را به گونه ای مدیریت کنند که در جامعه اثرگذار باشند.

وی در رابطه با کنواسیون های fatf و cft یادآور شد: رهبر معظم انقلاب در دیداری که با نمایندگان داشتند، نظر خود را درخصوص این کنواسیون ها ارائه کردند، اما در آخر گفتند خودتان به عنوان نمایندگان مردم به بررسی این کنوانسیون ها بپردازید.

علم الهدی تاکید کرد: نظام ما یک نظام مردمی است و نمایندگان و دولت نمی توانند خود را کنار بکشند، چراکه آنان از جانب مردم مسئولیت گرفته اند، بنابراین باید در جریان همه مسائل باشند و مسائل را بررسی و در نهایت جوانبگوی عوارض آن باشند.

نماینده ولی فقیه در خراسان رضوی تاکید کرد: چنانچه شورای نگهبان درخصوص این کنواسیون به نتیجه رسید و آن را تایید کرد که هیچ، اما در صورت عدم وصول نتیجه این کنواسیون برای بررسی به مجمع تشخیص مصلحت می رود.

وی در پاسخ به پرسش یکی از دانشجویان در رابطه با میزان درآمد، گفت: بنده فیش حقوقی ندارم، استاد بازنشسته دانشگاه هستم که حدود 2 تا 3 میلیون تومان حقوق دریافت می کنم.

علم الهدی در رابطه با سخن یکی از دانشجویان مبنی بر اینکه در دانشکده هنر و معماری این دانشگاه از من خواسته شد که چادر از سر درآوردم؛ بیان کرد: اساتید باید حرمت دانشگاه را نگاه دارند، البته چادر واجب نیست، اما نفی چادر یک حرکت فرهنگی ضد حجاب است، ما می خواهیم دانشگاه، جامعه را بسازد، چنانچه در دل دانشگاه فساد باشد، این دانشگاه چگونه می تواند جامعه را بسازد؟!
کلید واژه ها: نماینده ولی فقیه - عاشورا - خراسان رضوی - دانشگاه - امام حسین - خراسان - بسیج دانشجویی - دانشجو - برگزار - امام - دانشگاه آزاد - فقیه - فرهنگی - خبرگزاری - مشهد - حقوق - دانشجویی - آیت الله - حکومت - خبرنگار - جامعه اسلامی - گزارش - همایش - گمنام - بسیج - آزاد - سالن - عبدالله - نهادینه - اندیشه

آخرین اخبار سرویس:
توکلی: مردم به دیده بان شفافیت و عدالت اعتماد و با آن همکاری خوبی دارند

توزیع عادلانه و متوازن سازی بودجه حمل و نقل را در دستور کار داریم

رییس کانون عالی کارگران بازنشسته و مستمری بگیر سراسر کشور درگذشت نوربخش را تسلیت گفت

پیام تسلیت مشترک وزیر کار و استاندار گلستان در پی درگذشت نوربخش و معاونش

تاکید عراقچی بر اهمیت بهره مندی ایران از منافع برجام

مسأله خشونت علیه زنان را نمی توان فقط با قانون رفع کرد

واکنش احزاب سیاسی در برابر احتمال تاخیر در برگزاری انتخابات ریاست جمهوری

طرح طبیعت گردی آشوراده وارد فاز اجرایی می شود

پیام تسلیت جمعی از مسئولان کشور درپی درگذشت مدیرعامل و معاون سازمان تامین اجتماعی

پیامبرانی که مقبرشان در ایران است+ تصاویر

دانلود مداحی ویژه شهادت امام حسن عسکری(ع)

اشعار ویژه شهادت امام حسن عسکری (ع)

آخرین تصاویر از جزییات تصادف سید تقی نوربخش

رییس دانشکده ادیان در قم: تقریب ادیان الهی یکی از سیره های بارز امام رضا(ع) است

فال روزانه جمعه 25 آبان 1397

ایران بازهم در پول شویی از افغانستان پیشی گرفت

گزارش تصویری از برگزاری کارگاه سواد رسانه ای و تجلیل از سه خبرنگار در حاشیه چهاردهمین نمایشگاه کتاب کرمانشاه

عکس؛ هدیه ویژه دیبالا برای کودک ایرانی

تاکید عراقچی بر اهمیت بهره مندی ایران از منافع برجام

حکومت، امانت مردم است دردست مسئولان

رییس دانشگاه دولتی باکو بخاطر قاچاق شراب در پرواز دیپلماتیک برکنار شد

لاریجانی درگذشت نوربخش و معاونش را تسلیت گفت

وزیر تحصیلات اسراییل می خواهد وزیر دفاع شود

حجت الاسلام شهیدی: فرهنگ ایثار وشهادت در کتب دانش آموزان بیشتر می شود/ترامپ درکی از مقاومت وشهادت طلبی ما ندارد

مفاهیم دفاع مقدس با زبان روز به نسل جدید منتقل شود

بازدید الهی تبار معاون سیاسی و امنیتی در چهاردهمین نمایشگاه کتاب به روایت تصویر

توضیحات انتظامی در آبان ماه 93 درباره نامزد شدن در انتخابات نماینده مدیران مسئول در هیأت نظارت

تلاوت مجلسی سوره مبارکه مریم

فضایل امام حسن عسکری (ع)

آیت الله فیض مشکینی دار فانی را وداع گفت

هشدار آمریکا به بانک ها و شرکت های اروپایی

آقای واعظی؛ بودجه معاونت اجرایی در سال 97؛ شش میلیارد تومان است نه صفر!!

واکنش رییس سازمان بازرسی کل کشور به خبر دادگاهی شدن بازنشستگان از 15 آذر

درگیری شدید در سلف دانشگاه حکیم سبزواری، دانشجویان را نگران کرد

پیام تسلیت رییس مجلس به مناسبت درگذشت دکتر نوربخش و معاونش

واعظی درگذشت مدیرعامل و معاون سازمان تامین اجتماعی را تسلیت گفت

پیام تسلیت دکتر جهانگیری در پی درگذشت رییس و معاون سازمان تامین اجتماعی

رییس جمهور عراق شنبه به ایران سفر می کند

لاریجانی درگذشت نوربخش و معاونش را تسلیت گفت

عراقچی: مسئولیت مستقیم بهره مندی ایران از منافع برجام با اروپا است

محمد فاضلی: دولت کارگروهی را متولی بررسی شیوه راندن خودروهای دولتی کند

پیکر «نوربخش» روز شنبه از مقابل سازمان تامین اجتماعی تشییع می شود + جزییات

دفاع مقدس زمینه ظهور اندیشه دینی در مدیریت کشور را فراهم کرد

استعفای آگشته و جلسه سرنوشت ساز شورا

توجه و همیاری به اعتلای تحصیلی کودکان استثنایی، راهبرد شورای پنجم

لزوم تولید محتوا و مدیریت فضای مجازی

واکنش سلامی به توهین وزیر ترامپ: دورریز غذای ایرانی ها 40 میلیون گرسنه آمریکایی را سیر می کند/ تاریخ ثابت کرد هر کس که با آمریکا دوستی کرد، غارت شد و بی حیثیت شد

بازدید رییس پلیس راهور استان فارس از مجتمع فرهنگی، اردویی شهید آیت الله دستغیب شیراز

فرمانده سپاه: پاسخ های ما به آل سعود چراغ خاموش اما دردناک است / این پاسخ ها گاهی قابلیت رسانه ای شدن ندارد اما به شدت آن ها را می سوزاند

نشست خبری هادی بهادری، نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی

چرا تعداد نگهبانان دوزخ 19 نفر است؟

واکنش سردار سلامی به سخنان توهین آمیز وزیر آمریکایی/ دورریز غذای ایرانی ها 50 میلیون گرسنه آمریکایی را سیر می کند

توضیحات انتظامی درباره نامزد شدن در انتخابات نماینده مدیران مسئول در هیأت نظارت بر مطبوعات

افتتاح رسمی مصلای دهستان حصارچه راز و جرگلان

واعظی درگذشت مدیرعامل و معاون سازمان تامین اجتماعی را تسلیت گفت

فیلمسازی یک فریضه بود، اکنون بیزنس است

استاد انصاریان: قرآن و اهل بیت ملاک تبلیغ هستند

نمایندگان خراسان جنوبی درگذشت نوربخش را تسلیت گفتند

رمزگشایی از یک علت بر زمین ماندن مهمترین توصیه های رهبر انقلاب

آب را گِل نکنید!

توضیحات انتظامی درباره نامزد شدن در انتخابات نماینده مدیران مسئول در هیأت نظارت بر مطبوعات

دانشمندان و نخبگان سبک زندگی اسلامی را طراحی کنند

بررسی و پیگیری مسائل مهم هرمزگان در دیدار استاندار هرمزگان با معاون رییس جمهور و رییس سازمان برنامه و بودجه کشور

رییس جمهور درگذشت مدیرعامل و معاون پارلمانی سازمان تامین اجتماعی را تسلیت گفت

بازداشت یک مدیر آموزش و پرورش به اتهام اختلاس

جلسه روسای شورای دانش آموزی منطقه گله دار

استقرار اتوبوس دیابت درسطح شهر بیرجند

بازدید دانش آموزان پیشتاز از کتابخانه استاد کامبوزیا در زاهدان

نمایشگاه بین المللی هوایی در بحرین

مراسم تشییع مرحوم نوربخش فردا ساعت 8:30 در گرگان

اعتبارات سالانه پاسخگوی خسارت سیل نیست

عراقچی: امریکا حاکمیت ملی اروپایی ها را به چالش کشیده است

حضرت آیت الله مکارم شیرازی: نهج البلاغه درس رسمی حوزه شود/ تبلیغات منحصر به منبر و حسینیه نشود

اعتبارات سالانه پاسخگوی خسارت سیل نیست

سامرا داغدار پدر مهدی موعود (عج)

زمینه فعالیت کولبران در ایلام باید فراهم شود

حل مسأله سرطان در کشور نیازمند حضور و همکاری مردم است

عزت و اقتدار کشور مرهون خون شهداست

چیت چیان مسئولیت استانداری را نپذیرفت

دستکند اشتهارد تافته ای جدا بافته از معماری صخره ای ایران

فال روزانه جمعه 25 آبان ماه 97

توییت آشنا درباره مرحوم نوربخش

دولت انگلیس در آستانه ی ماندن و رفتن

واکنش سردار سلامی به گستاخی پمپئو: بروید ملت خودتان را از گرسنگی نجات دهید

مدیر عامل شرکت سرمایه گذاری آتیه صبا درگذشت دکتر نوربخش و تاج الدین را تسلیت گفت

تعریف ردیف جدید بودجه برای تکمیل محور بام به قوچان

11 درصد جا به جایی بار کشور توسط شبکه ریلی انجام می شود

ایران بیشترین آمار اعمال زیبایی نامتعارف را دارد

منبرهای مبلغان قرآنی‎تر برگزار شود

پیام تسلیت دکتر جهانگیری در پی درگذشت رییس و معاون سازمان تامین اجتماعی

در جلسه پیروز حناچی با کمیسیون سلامت شورای شهر تهران چه گذشت

وزیر آموزش و پرورش درگذشت نوربخش را تسلیت گفت

پیام درگذشت عارف به مناسبت در گذشت رییس سازمان تامین اجتماعی

هاشمی درگذشت مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی را تسلیت گفت

تعریف ردیف بودجه جدید برای تکمیل محور بام به قوچان

استاد دانشگاه: مفهوم توسعه، نیازمند بازاندیشی است

11 درصد جابه جایی بار کشور توسط شبکه ریلی انجام می شود

مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی جان باخت

11 درصد جا به جایی بار کشور توسط شبکه ریلی انجام می شود

واکنش سردار سلامی به سخنان وزیر آمریکایی: دورریز غذای ایرانی ها 40 میلیون گرسنه آمریکایی را سیر می کند

فیش حقوقی ندارم و حدود 2 تا 3 میلیون حقوق می گیرم/ چادر واجب نیست اما نفی آن یک حرکت فرهنگی ضد حجاب است

فیش حقوقی ندارم و حدود 2 تا 3 میلیون حقوق می گیرم/ چادر واجب نیست اما نفی آن یک حرکت فرهنگی ضد حجاب است