مطالب مرتبط:
16 میلیون تومان حقوق می گیرم نه 27 میلیون/ هر وقت زنگنه فیش حقوقی اش را منتشر کرد، من هم منتشر می کنم
حدود 7 میلیون حقوق بگیر بسته جبرانی می گیرند
نوبخت: بسته جبرانی دولت برای حدود 7 میلیون حقوق بگیر
نوبخت :​ حدود 7 میلیون حقوق بگیر از بسته جبرانی استفاده می کنند
بسته جبرانی دولت برای حدود 7 میلیون حقوق بگیر
5 + 1
یارانه ها
مسکن مهر
قیمت جهانی طلا
قیمت روز طلا و ارز
قیمت جهانی نفت
اخبار نرخ ارز
قیمت طلا
قیمت سکه
آب و هوا
بازار کار
افغانستان
تاجیکستان
استانها
ویدئو های ورزشی
طنز و کاریکاتور
بازار آتی سکه
سه شنبه، 24 مهر 1397 ساعت 10:512018-10-16سياسي

فیش حقوقی ندارم و حدود 2 تا 3 میلیون حقوق می گیرم/ اساتید باید حرمت دانشگاه را نگاه دارند


به گزارش سایت قطره و به نقل ازخبرنگار دانشگاه خبرگزاری دانشجو از مشهد، آیت الله سید احمد علم الهدی، نماینده ولی فقیه در خراسان رضوی در همایش عاشورایی می مانیم که به همت بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد مشهد در سالن شهدای گمنام مجموعه فرهنگی این دانشگاه برگزار شد، - " نماینده ولی فقیه در خراسان رضوی در دیدار با دانشجویان دانشگاه آزاد مشهد گفت: بنده فیش حقوقی ندارم، استاد بازنشسته دانشگاه هستم که حدود 2 تا 3 میلیون تومان حقوق دریافت می کنم.

به گزارش سایت قطره و به نقل ازخبرنگار دانشگاه خبرگزاری دانشجو" از مشهد، آیت الله سید احمد علم الهدی، نماینده ولی فقیه در خراسان رضوی در همایش عاشورایی می مانیم که به همت بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد مشهد در سالن شهدای گمنام مجموعه فرهنگی این دانشگاه برگزار شد، گفت: نکته قابل توجه این است که قبل از اینکه عاشورایی بمانیم باید عاشورایی شویم، سقف عاشورایی شدن سقف آسانی نیست.

علم الهدی با طرح این پرسش که چگونه می توان عاشورایی شد؟؛ ادامه داد: عاشورا یک انقلاب و زمینه ساز این انقلاب امام حسین(ع) بود که مدیریت اجرایی آن را سیدالشهدا بر عهده داشتند و رهبری نهادینه سازی آن را امام چهارم، حضرت زین العابدین (ع) بر عهده داشتند.

نماینده ولی فقیه در خراسان رضوی با بیان این موضوع که عاشورایی یعنی انقلابی و خود عاشورایی شدن به معنای انقلابی شدن است، تصریح کرد: ما ابتدا باید عاشورایی شویم تا در نهایت عاشورایی باقی بمانیم.

وی ضمن اشاره به این موضوع که ماهیت حرکت امام حسین (ع) بر افراد روشن نبود، خاطرنشان کرد: در مقابل ماهیت حرکت امام حسین(ع) دو پندار وجود داشت برخی تصور می کردند که ایشان در اندیشه کنار زدن خلیفه و گرفتن قدرت است و برخی دیگر در این تصور بودند که ایشان می خواهند حکومت را واژگون کنند و در سایه ایجاد عدل علی (ع) حکومت تشکیل دهند.

علم الهدی با تاکید بر این موضوع که پندار هر دو گروه نادرست بود، افزود: حتی افرادی، چون عبدالله بن جعفر که همسر حضرت زینب (س) بود نیز به امام می گفت در این حرکت نمی توانید حکومت تشکیل دهید و جز اینکه تلف شوید و جریان بنی امیه با یک سرکوب گری شدید وارد می شود و نتیجه دیگری هم نمی گیرید.

نماینده ولی فقیه در خراسان رضوی تاکید کرد: هیچ کدام این افراد نمی توانستند تشخیص دهند که عاشورا، انقلابی دائمی در جریان جامعه اسلامی است که باید باقی بماند.

وی ادامه داد: امام حسین (ع) درصدد بودند انقلابی را ایجاد کنند که تمام نشود و به دنبال آن، نسل ها و جمعیت ها در طول تاریخ ادامه دهنده این انقلاب باشند که متاسفانه هیچ کس این مسئله را متوجه نمی شد.

علم الهدی در ادامه سخنان خود حضرت علی اکبر (ع) را از همه شهدای کربلا به امام حسین (ع) نزدیک دانست و متذکر شد: باتوجه به اینکه حضرت علی اکبر (ع) به بینش ایشان نزدیک تر بودند در زیارت عاشورا ابتدا بر امام حسین (ع) و بعد به علی اکبر (ع) سلام می دهیم.

نماینده ولی فقیه در خراسان رضوی در بخش دیگری از سخنان خود به عدم پذیرش کمک امام حسین (ع) از افرادی همچون عبدالله بن مطیع و ابا حرم اشاره کرد و گفت: این ها افرادی بودند که چنانچه در وسط میدان مشاهده می کردند، امام حسین (ع) در حال شکست است، میدان را خالی می کردند و این برگشت آنان سیدالشهدا را بیشتر تضعیف می کرد و چنانچه مشاهده می کردند، امام در حال پیروزی است در صحنه می ماندند و در نهایت تقاضای مقام و منصب می کردند که با عدالت اجتماعی در تضاد بود.

وی با بیان این موضوع که امام حسین (ع) با کسی است که انقلابی و عاشورایی بماند، تصریح کرد: انقلابی و عاشورایی یعنی انسانی که در حرکت جهادگرایانه باقی می ماند و در این مسیر اداره زندگی و مقام اجتماعی برایش جایگاهی ندارد.

علم الهدی در پاسخ به این پرسش که چرا عاشورایی بمانیم، بیان کرد: برخی تصور می کنند انقلاب مقطعی دارد و می گذرد در حالی که انقلاب مقطعی نیست، پیروزی انقلاب سرآغاز انقلاب بود و نه پایان آن.

نماینده ولی فقیه در خراسان رضوی با تاکید بر اینکه ما هنوز در اواسط راه هستیم؛ ادامه داد: هدف ما توسعه انقلاب، حاکمیت آن بر جهان و اجرای عدالت در تمام جهان، آخر انقلاب است.

وی اضافه کرد: عاشورایی بمانیم یعنی انقلابی بمانیم، چراکه انقلاب تمام نشده و عاشورا هم همچنان باقی مانده و تمام نشده است.

علم الهدی ضمن اشاره به اینکه مشکل ما در جامعه این است که عده ای در جامعه از انقلاب بودن خسته شده اند، خاطرنشان کرد: دشمن برای ما مهم نیست، مهم این افراد خسته از انقلاب هستند که بر سر دو راهی ماندن یا رفتن، هستند، مدام توجیه می کنند و مصلحت اندیشی می کنند.

نماینده ولی فقیه در خراسان رضوی درخصوص عدم برگزاری کنسرت در مشهد نیز بیان کرد: متاسفانه در حاشیه برگزاری کنسرت فساد هایی رخ می دهد که همین امر سبب می شود با این امر مخالفت کنیم، البته این حواشی در دیگر شهر ها نیز جود دارد و حتی در خود تهران نیز تا حدودی جلوی این مسائل را می گیرند.

وی در ادامه سخنان خود خطاب به دانشجویان گفت: آرمان های انقلاب برای شما روشن است و سواد شما اقتضا می کند، هیچ ابهامی در مسیر انقلاب برای شما به وجود نیاید و پای انقلاب بمانید، چنانچه فردی خسته شده، جای او را پر کنید، در این صورت شما عاشورایی می مانید.

علم الهدی در بخش پرسش و پاسخ در پاسخ به دانشجویی درخصوص توطئه ای که دشمنان برای حضور زائران عرب در مشهد کردند، بیان کرد: البته نمی گوییم که هیچ مشکلی رخ نداده است، اما اینکه یک مسئله شایع و متداول رخ داده باشد، وجود ندارد.

نماینده ولی فقیه در خراسان رضوی با یادآوری این نکته که این تبلیغات ریشه سیاسی دارد، گفت: اولین بار این سخنان از جانب روزنامه گاردین انگلستان مطرح شد؛ بنابراین توطئه، یک توطئه انگلیسی است.

وی در خراسان رضوی ادامه داد: دشمنان مشاهده می کنند که مشهد مورد توجه بیش از 300 میلیون شیعه در دنیا است، به همین دلیل می خواهند این شهر را از قداست بیاندازند.

علم الهدی درخصوص وظیفه تشکل های دانشجویی در مسیر انقلاب گفت: ما در مدیریت هم به ابتکار نیاز داریم و هم تجربه، اما میدان کار را باید به دست مبتکران دارد، بنابراین مسئله مدیریت جوان یک اصل است.

نماینده ولی فقیه در خراسان رضوی با اشاره به اینکه رهبری معظم انقلاب در رابطه با دانشجویان از تعبیر افسری جنگ نرم استفاده کرده اند؛ گفت: در میدان جنگ افسر علاوه بر مدیریت فضا وارد رزم هم می شود، تشکل های دانشجویی نیز باید نیرو ها را به گونه ای مدیریت کنند که در جامعه اثرگذار باشند.

وی در رابطه با کنواسیون های fatf و cft یادآور شد: رهبر معظم انقلاب در دیداری که با نمایندگان داشتند، نظر خود را درخصوص این کنواسیون ها ارائه کردند، اما در آخر گفتند خودتان به عنوان نمایندگان مردم به بررسی این کنوانسیون ها بپردازید.

علم الهدی تاکید کرد: نظام ما یک نظام مردمی است و نمایندگان و دولت نمی توانند خود را کنار بکشند، چراکه آنان از جانب مردم مسئولیت گرفته اند، بنابراین باید در جریان همه مسائل باشند و مسائل را بررسی و در نهایت جوانبگوی عوارض آن باشند.

نماینده ولی فقیه در خراسان رضوی تاکید کرد: چنانچه شورای نگهبان درخصوص این کنواسیون به نتیجه رسید و آن را تایید کرد که هیچ، اما در صورت عدم وصول نتیجه این کنواسیون برای بررسی به مجمع تشخیص مصلحت می رود.

وی در پاسخ به پرسش یکی از دانشجویان در رابطه با میزان درآمد، گفت: بنده فیش حقوقی ندارم، استاد بازنشسته دانشگاه هستم که حدود 2 تا 3 میلیون تومان حقوق دریافت می کنم.

علم الهدی در رابطه با سخن یکی از دانشجویان مبنی بر اینکه در دانشکده هنر و معماری این دانشگاه از من خواسته شد که چادر از سر درآوردم؛ بیان کرد: اساتید باید حرمت دانشگاه را نگاه دارند، البته چادر واجب نیست، اما نفی چادر یک حرکت فرهنگی ضد حجاب است، ما می خواهیم دانشگاه، جامعه را بسازد، چنانچه در دل دانشگاه فساد باشد، این دانشگاه چگونه می تواند جامعه را بسازد؟!
کلید واژه ها: نماینده ولی فقیه - عاشورا - دانشگاه - خراسان رضوی - دانشگاه آزاد - امام حسین - خراسان - دانشجو - بسیج دانشجویی - برگزار - امام - مشهد - فقیه - خبرگزاری - حقوق - دانشجویی - آیت الله - حکومت - خبرنگار - فرهنگی - آزاد - جامعه اسلامی - گزارش - همایش - گمنام - دانشجویان - بسیج - سالن - عبدالله - نهادینه

آخرین اخبار سرویس:
اصلاح طلبان خواستار اهتمام بیش تر دولت و مجلس برای رفع مشکلات اقتصادی شدند

راهکارهایی برای عبور از بحران معیشتی مردم

«بهاره رهنما» و چالش عکس 10 سال پیش /عکس

بازگشت بینایی با پیوند شبکیه، دستاورد علمی انقلاب

گزیده روزنامه های 1 بهمن 1397

سید مهدی طباطبایی از تکثیر و پخش اعلامیه های تحریم جشن های 2500 ساله شاهنشاهی می گوید

جلسه علنی مجلس با 96 کرسی خالی نمایندگان آغاز شد

گزارش مرکز پژوهش های مجلس در زمینه بحران صندوق بازنشستگی تامین اجتماعی

جلسه علنی مجلس شورای اسلامی آغاز شد/ بررسی سامان دهی بازار خودرو در دستور کار پارلمان

چین شریک تجاری قابل اعتمادی برای ایران نیست/ هر لحظه امکان فریب ترامپ از سوی جنگ طلبان وجود دارد/ تهران به دنبال راهی برای حفظ تعامل با جهان باشد

تاثیر نامزدی حکمتیار و عبدالله بر فضای انتخابات ریاست جمهوری/ مولفه های رای آوری چهره های سیاسی در افغانستان

همت بلند خیران مدرسه ساز در جنوب سیستان و بلوچستان

اوقات شرعی امروز به افق یاسوج

روشهای ثابت شده تعیین جنسیت فرزند بدون سونوگرافی

انتخاب همسر خوب

طرح حفظ قرآن «مشکوه» ویژه مددجویان بهزیستی اجرا می شود

پشت پرده بحرانی شدن صنعت دارو

مرمت پایه های تاقدار پل هزار ساله لرستان آغاز شد

به برکت انقلاب، آمریکا از خاورمیانه بیرون رانده شد

صفحه اول روزنامه های 1 بهمن

سیاست مدار با تقوا

صفحه نخست روزنامه های امروز دوشنبه 1 بهمن

رژیم صهیونیستی اردن را عصبانی کرد

کلاهبرداری به بهانه فروش قرص لاغری

مردم با آگاهی از بودجه می توانند در رفع ایرادات، به مجلس کمک کنند

مهندسی آرا با استانی شدن انتخابات

نیازمندی های استخدامی قم 1 بهمن 97

استخدام فروشنده ماهر جهت عطر و لوازم آرایشی و پوستی در کرج

رییس جمهور ازبکستان راهی آلمان شد

جزییات بازداشت اسماعیل بخشی

توضیحات ابتکار درباره حذف پست سازمانی «مشاور امور زنان»

سوءاستفاده از اطلاعات فرهنگیان در نرم افزار سینا

تصاویر/ صفحه نخست روزنامه های دوشنبه 1 بهمن 97

استخدام حسابدار آشنا به امور مالیاتی جهت همکاری در تهران

واکنش مدیر کمیته بین الملل نمایشگاه کتاب28 و 29 به انتقادها صحه دو قاضی بر عدم انحراف یارانه نمایشگاه کتاب/ افشاگری ادامه دارد

از سوی هیأت رییسه اعلام شد اسامی تأخیرکنندگان آغاز جلسه علنی امروز مجلس

استخدام کارشناس در حوزه مشاوره و فروش تلفنی،طراح در تهران

وضعیت جوی امروز کشور+نقشه

استخدام منشی آموزشگاه در یک شرکت معتبر در تهران

جلسه علنی مجلس با 96 کرسی خالی آغاز شد/ خیز برای «ساماندهی بازار خودرو»

رهبرانقلاب: ورود به آستانه ی ماه بهمن را تبریک عرض میکنم.

برنده و بازنده ادامه دار شدن تعطیلی دولت فدرال آمریکا چه کسانی هستند؟

سازمان برنامه و بودجه فراتر از وظیفه قانونی اطلاعات بودجه شرکت های دولتی را آورده ایم

دبیرکل سازمان ملل نگران وضع تحریم ها علیه ایران است

فرودگاه اصفهان میزبان مسافران 27 پرواز

اوقات شرعی امروز دوشنبه به افق شهرکرد

روز شمار انقلاب - 1 بهمن 57

شک و بدبینی همسران

معاون اداری مالی جهاد کشاوررزی سوادکوه معرفی شد

فراخوان مرکز قرآن سازمان بسیج دانشجویی برای دریافت محتواهای قرآنی

اخلاص؛ تنها تفاوت جلسات قرآنی پیش از انقلاب با جلسات کنونی

آیه نگاشت/ سبقت گرفتن در کار خیر

نکاتی که باید درباره «وکالت بلا عزل» بدانید!

ملاک بدبختی و خوشبختی

برای معلم خصوصی فرزندمان هزینه می کنیم اما برای اخلاق او نه

فال روزانه 1 بهمن 97

تشکر ترامپ از کسانی که کار می کنند، اما حقوق نمی گیرند!

رایزنی دوباره ترامپ با اردوغان بر سر سوریه

محمدرضا تاجیک: اصلاح طلبان سرشناس باید در پیشگاه تاریخ محاکمه شوند

استخدام راننده وانت جهت دفتر باربری در تهران

استخدام راننده بدون اتومبیل جهت یک آژانس در تهران

دستگاه های اجرایی احساس مسؤولیت کنند/صبرمان حدی دارد!

محسن چاوشی: هنوز هم فرهاد، فرهاد است

اقدام عجیب شهرداری شوشتر برای ترمیم خیابان! + فیلم

استخدام کارشناس حسابداری در یک شرکت معتبر در شیراز

تصاویر| روزنامه های دوشنبه، 1 بهمن

استخدام کارشناس کنترل مدارک فنی(مکانیک،بازرسی فنی)درشرکت معتبر

آغاز جلسه علنی مجلس/ ساماندهی بازار خودرو در دستور کار

دقایقی قبل جلسه علنی مجلس با 96 کرسی خالی نمایندگان آغاز شد

40 مسکن مددجویی در یزد آماده بهره برداری شد

1 بهمن 1357؛ استعفای رییس شورای سلطنت

ظرفیت هایی در استان در حوزه های مختلف وجود دارد که بدون استفاده مانده است

مشکلات کشور حل نمی شود مگر آن که به سوی مردم برویم

بهره مندی 2500 مددجوی سمنان از دوره های آموزش خانواده

رویدادهای خبری دوشنبه 1 بهمن ماه؛ مرکز لرستان

انتصاب مدیر جدید امور آب و فاضلاب روستایی شهرستان رشت

حفظ کاربری اراضی و نظارت بر فعالیت های انسانی اولویت ستاد سواحل است

دستگاه های نظامی و قضایی باید از آمران به معروف و ناهیان از منکر حمایت کنند

سرپرست فرمانداری خرمشهر منصوب شد

اخلاص؛ تنها تفاوت جلسات پیش از انقلاب با جلسات کنونی

مبحثی پیرامون اعجاز عددی قرآن کریم

تفاوت دیه زن و مرد، مربوط به گذشته است

زیادی فالوور به کسی رفعت نمی دهد/ مهمترین اصل حضور روحانیت در عرصه مجازی

تبیین گفتمان فاطمی(س)/ از بندگی خدا تا حضور در عرصه های تکلیف

شهادت اوج کمال است/ دستیابی حضرت فاطمه(س) به اوج کمال

امروزه گشودن گره ها، بدون پارتی بازی و رشوه مشکل است

طرح جریمه ریالی سربازی در سال آینده متوقف شد

کتاب رهبری در تونس طوفان به راه انداخت/ کشف سجاده نماز بهانه ترامپ را جور کرد/ ریاض پنبه مفتی های سعودی را زد/ ابوظبی قرآن دست نویس نایاب جهان را رو کرد

روزنامه امروز 1 بهمن 97

دفع 4 موج حمله هوایی رژیم صهیونیستی به دمشق

آیا ترک فیس بوک یک وظیفه اخلاقی است؟

کمالوندی: سیاست ها را به روز کنیم، نه اصول و ارزش ها را

استخدام تعدادی راسته دوز ماهر خانم و بردست در خراسان رضوی

بادامچی: استانی شدن انتخابات مجلس گامی اساسی در راستای دموکراسی است

استخدام فرکار ساندویچی ماهر دارای کارت بهداشت در خراسان رضوی

استخدام برنامه نویس و طراح سایت PHP بصورت تمام وقت در تهران

موج عجیب حاصل از انفجار + فیلم

در گفت وگو با فارس مطرح شد راهکارهایی برای کسب موفقیت/ کلید طلایی خلاقیت را فراموش نکنید

استاد سطح عالی حوزه علمیه تهران: حضرت زهرا (س) سخت ترین تحریم ها را در خردسالی تحمل کرد

استخدام کارمند حسابداری در یک شرکت معتبر در البرز

فیش حقوقی ندارم و حدود 2 تا 3 میلیون حقوق می گیرم/ اساتید باید حرمت دانشگاه را نگاه دارند

فیش حقوقی ندارم و حدود 2 تا 3 میلیون حقوق می گیرم/ اساتید باید حرمت دانشگاه را نگاه دارند