مطالب مرتبط:
16 میلیون تومان حقوق می گیرم نه 27 میلیون/ هر وقت زنگنه فیش حقوقی اش را منتشر کرد، من هم منتشر می کنم
حدود 7 میلیون حقوق بگیر بسته جبرانی می گیرند
نوبخت: بسته جبرانی دولت برای حدود 7 میلیون حقوق بگیر
نوبخت :​ حدود 7 میلیون حقوق بگیر از بسته جبرانی استفاده می کنند
بسته جبرانی دولت برای حدود 7 میلیون حقوق بگیر
5 + 1
یارانه ها
مسکن مهر
قیمت جهانی طلا
قیمت روز طلا و ارز
قیمت جهانی نفت
اخبار نرخ ارز
قیمت طلا
قیمت سکه
آب و هوا
بازار کار
افغانستان
تاجیکستان
استانها
ویدئو های ورزشی
طنز و کاریکاتور
بازار آتی سکه
سه شنبه، 24 مهر 1397 ساعت 10:512018-10-16سياسي

فیش حقوقی ندارم و حدود 2 تا 3 میلیون حقوق می گیرم/ اساتید باید حرمت دانشگاه را نگاه دارند


به گزارش سایت قطره و به نقل ازخبرنگار دانشگاه خبرگزاری دانشجو از مشهد، آیت الله سید احمد علم الهدی، نماینده ولی فقیه در خراسان رضوی در همایش عاشورایی می مانیم که به همت بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد مشهد در سالن شهدای گمنام مجموعه فرهنگی این دانشگاه برگزار شد، - " نماینده ولی فقیه در خراسان رضوی در دیدار با دانشجویان دانشگاه آزاد مشهد گفت: بنده فیش حقوقی ندارم، استاد بازنشسته دانشگاه هستم که حدود 2 تا 3 میلیون تومان حقوق دریافت می کنم.

به گزارش سایت قطره و به نقل ازخبرنگار دانشگاه خبرگزاری دانشجو" از مشهد، آیت الله سید احمد علم الهدی، نماینده ولی فقیه در خراسان رضوی در همایش عاشورایی می مانیم که به همت بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد مشهد در سالن شهدای گمنام مجموعه فرهنگی این دانشگاه برگزار شد، گفت: نکته قابل توجه این است که قبل از اینکه عاشورایی بمانیم باید عاشورایی شویم، سقف عاشورایی شدن سقف آسانی نیست.

علم الهدی با طرح این پرسش که چگونه می توان عاشورایی شد؟؛ ادامه داد: عاشورا یک انقلاب و زمینه ساز این انقلاب امام حسین(ع) بود که مدیریت اجرایی آن را سیدالشهدا بر عهده داشتند و رهبری نهادینه سازی آن را امام چهارم، حضرت زین العابدین (ع) بر عهده داشتند.

نماینده ولی فقیه در خراسان رضوی با بیان این موضوع که عاشورایی یعنی انقلابی و خود عاشورایی شدن به معنای انقلابی شدن است، تصریح کرد: ما ابتدا باید عاشورایی شویم تا در نهایت عاشورایی باقی بمانیم.

وی ضمن اشاره به این موضوع که ماهیت حرکت امام حسین (ع) بر افراد روشن نبود، خاطرنشان کرد: در مقابل ماهیت حرکت امام حسین(ع) دو پندار وجود داشت برخی تصور می کردند که ایشان در اندیشه کنار زدن خلیفه و گرفتن قدرت است و برخی دیگر در این تصور بودند که ایشان می خواهند حکومت را واژگون کنند و در سایه ایجاد عدل علی (ع) حکومت تشکیل دهند.

علم الهدی با تاکید بر این موضوع که پندار هر دو گروه نادرست بود، افزود: حتی افرادی، چون عبدالله بن جعفر که همسر حضرت زینب (س) بود نیز به امام می گفت در این حرکت نمی توانید حکومت تشکیل دهید و جز اینکه تلف شوید و جریان بنی امیه با یک سرکوب گری شدید وارد می شود و نتیجه دیگری هم نمی گیرید.

نماینده ولی فقیه در خراسان رضوی تاکید کرد: هیچ کدام این افراد نمی توانستند تشخیص دهند که عاشورا، انقلابی دائمی در جریان جامعه اسلامی است که باید باقی بماند.

وی ادامه داد: امام حسین (ع) درصدد بودند انقلابی را ایجاد کنند که تمام نشود و به دنبال آن، نسل ها و جمعیت ها در طول تاریخ ادامه دهنده این انقلاب باشند که متاسفانه هیچ کس این مسئله را متوجه نمی شد.

علم الهدی در ادامه سخنان خود حضرت علی اکبر (ع) را از همه شهدای کربلا به امام حسین (ع) نزدیک دانست و متذکر شد: باتوجه به اینکه حضرت علی اکبر (ع) به بینش ایشان نزدیک تر بودند در زیارت عاشورا ابتدا بر امام حسین (ع) و بعد به علی اکبر (ع) سلام می دهیم.

نماینده ولی فقیه در خراسان رضوی در بخش دیگری از سخنان خود به عدم پذیرش کمک امام حسین (ع) از افرادی همچون عبدالله بن مطیع و ابا حرم اشاره کرد و گفت: این ها افرادی بودند که چنانچه در وسط میدان مشاهده می کردند، امام حسین (ع) در حال شکست است، میدان را خالی می کردند و این برگشت آنان سیدالشهدا را بیشتر تضعیف می کرد و چنانچه مشاهده می کردند، امام در حال پیروزی است در صحنه می ماندند و در نهایت تقاضای مقام و منصب می کردند که با عدالت اجتماعی در تضاد بود.

وی با بیان این موضوع که امام حسین (ع) با کسی است که انقلابی و عاشورایی بماند، تصریح کرد: انقلابی و عاشورایی یعنی انسانی که در حرکت جهادگرایانه باقی می ماند و در این مسیر اداره زندگی و مقام اجتماعی برایش جایگاهی ندارد.

علم الهدی در پاسخ به این پرسش که چرا عاشورایی بمانیم، بیان کرد: برخی تصور می کنند انقلاب مقطعی دارد و می گذرد در حالی که انقلاب مقطعی نیست، پیروزی انقلاب سرآغاز انقلاب بود و نه پایان آن.

نماینده ولی فقیه در خراسان رضوی با تاکید بر اینکه ما هنوز در اواسط راه هستیم؛ ادامه داد: هدف ما توسعه انقلاب، حاکمیت آن بر جهان و اجرای عدالت در تمام جهان، آخر انقلاب است.

وی اضافه کرد: عاشورایی بمانیم یعنی انقلابی بمانیم، چراکه انقلاب تمام نشده و عاشورا هم همچنان باقی مانده و تمام نشده است.

علم الهدی ضمن اشاره به اینکه مشکل ما در جامعه این است که عده ای در جامعه از انقلاب بودن خسته شده اند، خاطرنشان کرد: دشمن برای ما مهم نیست، مهم این افراد خسته از انقلاب هستند که بر سر دو راهی ماندن یا رفتن، هستند، مدام توجیه می کنند و مصلحت اندیشی می کنند.

نماینده ولی فقیه در خراسان رضوی درخصوص عدم برگزاری کنسرت در مشهد نیز بیان کرد: متاسفانه در حاشیه برگزاری کنسرت فساد هایی رخ می دهد که همین امر سبب می شود با این امر مخالفت کنیم، البته این حواشی در دیگر شهر ها نیز جود دارد و حتی در خود تهران نیز تا حدودی جلوی این مسائل را می گیرند.

وی در ادامه سخنان خود خطاب به دانشجویان گفت: آرمان های انقلاب برای شما روشن است و سواد شما اقتضا می کند، هیچ ابهامی در مسیر انقلاب برای شما به وجود نیاید و پای انقلاب بمانید، چنانچه فردی خسته شده، جای او را پر کنید، در این صورت شما عاشورایی می مانید.

علم الهدی در بخش پرسش و پاسخ در پاسخ به دانشجویی درخصوص توطئه ای که دشمنان برای حضور زائران عرب در مشهد کردند، بیان کرد: البته نمی گوییم که هیچ مشکلی رخ نداده است، اما اینکه یک مسئله شایع و متداول رخ داده باشد، وجود ندارد.

نماینده ولی فقیه در خراسان رضوی با یادآوری این نکته که این تبلیغات ریشه سیاسی دارد، گفت: اولین بار این سخنان از جانب روزنامه گاردین انگلستان مطرح شد؛ بنابراین توطئه، یک توطئه انگلیسی است.

وی در خراسان رضوی ادامه داد: دشمنان مشاهده می کنند که مشهد مورد توجه بیش از 300 میلیون شیعه در دنیا است، به همین دلیل می خواهند این شهر را از قداست بیاندازند.

علم الهدی درخصوص وظیفه تشکل های دانشجویی در مسیر انقلاب گفت: ما در مدیریت هم به ابتکار نیاز داریم و هم تجربه، اما میدان کار را باید به دست مبتکران دارد، بنابراین مسئله مدیریت جوان یک اصل است.

نماینده ولی فقیه در خراسان رضوی با اشاره به اینکه رهبری معظم انقلاب در رابطه با دانشجویان از تعبیر افسری جنگ نرم استفاده کرده اند؛ گفت: در میدان جنگ افسر علاوه بر مدیریت فضا وارد رزم هم می شود، تشکل های دانشجویی نیز باید نیرو ها را به گونه ای مدیریت کنند که در جامعه اثرگذار باشند.

وی در رابطه با کنواسیون های fatf و cft یادآور شد: رهبر معظم انقلاب در دیداری که با نمایندگان داشتند، نظر خود را درخصوص این کنواسیون ها ارائه کردند، اما در آخر گفتند خودتان به عنوان نمایندگان مردم به بررسی این کنوانسیون ها بپردازید.

علم الهدی تاکید کرد: نظام ما یک نظام مردمی است و نمایندگان و دولت نمی توانند خود را کنار بکشند، چراکه آنان از جانب مردم مسئولیت گرفته اند، بنابراین باید در جریان همه مسائل باشند و مسائل را بررسی و در نهایت جوانبگوی عوارض آن باشند.

نماینده ولی فقیه در خراسان رضوی تاکید کرد: چنانچه شورای نگهبان درخصوص این کنواسیون به نتیجه رسید و آن را تایید کرد که هیچ، اما در صورت عدم وصول نتیجه این کنواسیون برای بررسی به مجمع تشخیص مصلحت می رود.

وی در پاسخ به پرسش یکی از دانشجویان در رابطه با میزان درآمد، گفت: بنده فیش حقوقی ندارم، استاد بازنشسته دانشگاه هستم که حدود 2 تا 3 میلیون تومان حقوق دریافت می کنم.

علم الهدی در رابطه با سخن یکی از دانشجویان مبنی بر اینکه در دانشکده هنر و معماری این دانشگاه از من خواسته شد که چادر از سر درآوردم؛ بیان کرد: اساتید باید حرمت دانشگاه را نگاه دارند، البته چادر واجب نیست، اما نفی چادر یک حرکت فرهنگی ضد حجاب است، ما می خواهیم دانشگاه، جامعه را بسازد، چنانچه در دل دانشگاه فساد باشد، این دانشگاه چگونه می تواند جامعه را بسازد؟!
کلید واژه ها: نماینده ولی فقیه - عاشورا - دانشگاه - خراسان رضوی - دانشگاه آزاد - امام حسین - خراسان - دانشجو - بسیج دانشجویی - برگزار - امام - مشهد - فقیه - خبرگزاری - حقوق - دانشجویی - آیت الله - حکومت - خبرنگار - فرهنگی - آزاد - جامعه اسلامی - گزارش - همایش - گمنام - دانشجویان - بسیج - سالن - عبدالله - نهادینه

آخرین اخبار سرویس:
دولت در مورد جزییات بسته های حمایتی اطلاع رسانی کند

سردرگمی های عاشقانه «ترلان پروانه» /عکس

تیپ حدادعادل قبل از انقلاب (عکس)

اگر امام (ره) امروز بیایند در برابر فساد چه می کند؟

اگر امروز امام خمینی(ره)بیایند در برابر فساد چه می کند؟

از واگذاری اجازه انتشار اسکناس به هیات نظارت اندوخته اسکناس تا تصویب کلیات طرح اصلاح قانون چک

جمع بندی روز: سه شنبه، 29 آبان 1397

روزنامه استخدامی استان همدان | چهارشنبه 30 آبان 97

درخواست ترامپ برای تعقیب قضایی کلینتون و کومی

اتاق مدیریت ضدتحریم در وزارت اقتصاد تشکیل می شود

رونمایی از یک پروژه علیه «جهانگیری»

آمریکا به دنبال فرمانبرداری طالبان از داعش در افغانستان است

روزنامه استخدامی استان خراسان شمالی و شهر بجنورد | چهارشنبه 30 آبان 97

نفوذی های آمریکا نمی گذارند چرخ اقتصاد کشور بچرخد

استخدام تعویض کار گلس ال سی دی موبایل در یک مجموعه معتبر/البرز

استخدام کارشناس IT در گروه مبلمان یاتاش در تهران

استخدام حسابدار در یک شرکت معتبر در تهران

فال آنلاین دیوان حافظ چهارشنبه 30 آبان ماه 97

افشانی از هویت تهران غفلت نکرد

ملتی با منطق شهادت در جمیع جهات پیروز است

فرمانده جدید یگان حفاظت هواپیمایی کرمان معرفی شد

بزرگترین گناهان کبیره از نگاه رسول خوبی ها(ص)

چگونه عکس های واضح و تأثیرگذار بگیریم؟

استخدام مترجم زبان روسی در شرکت دریای متحد کاسپین

استخدام آمارگیر در شرکت برنامه نویسان ارج گستر در مهریز

استخدام مدیر دفتر آقا درشرکت بین المللی تاکسی ماکسیم در اصفهان

چگونگی باز کردن رشته ی مسلمانی از گردن شخص

تکلیف بازنشسته های قانون شکن چیست؟

ایران با تمام وجود از فلسطین حمایت می کند

استخدام بازاریاب میدانی (مسافر و راننده) در شهریار و ملارد

استخدام مشاور تحصیلی در یک موسسه معتبر در گیلان

دعـای حضرت فاطمـه سلام الله علیها در روز چهارشنبه

تبریک تولد متولدین آذر با پیام های زیبا و عکس های دلنشین

شیرین ترین لحظه قیامت برای مومنان، چه لحظه ایست؟

ملت ایران، هفته وحدت را رمز و نماد اتحاد بین مسلمانان قرار داد

واقعیت فساد و قاعده حمله به ظریف/راهبرد اصلاح طلبان برای انتخابات سال آینده چیست؟

رونالدو محل مراسم عروس خوود را انتخاب کرد+عکس

تکلیف بازنشسته های قانون شکن چیست؟

افزایش آمار مقالات isi اساتید استکبار علمی است

درخواست تحقیق از ایوانکا ترامپ درمورد یک تخلف

اقدام نژاد پرستانه یک کافه در تهران!/ عکس

تکلیف بازنشسته های قانون شکن چیست؟

استخدام حسابدار در یک شرکت تولیدی معتبر در خرم آباد

تحریم ها تاثیرگذار نبوده و نیست

طرح های قرارگاه خاتم الانبیاء (ص)در لرستان پیگیری شد

طرح های قرارگاه خاتم الانبیاء (ص)در لرستان پیگیری شد

سوءتدبیر مدیران مخرب تر از تحریم های آمریکا علیه ایران است

طرح های قرارگاه خاتم الانبیاء (ص)در لرستان پیگیری شد

آزادی اندیشه مردم ارمغان نبوت پیامبر(ص) است

تست هوش دانش آموزان نابغه در برنامه فرمول یک

لزوم تسریع در انتخاب جایگزین استانداران بازنشسته

تخریب جنگل های گردنه حیران!/ عکس

درونگراها و برونگراها چه شغلی انتخاب کنند؟/اینفوگرافی

کیفیت صلوات فرستادن از زبان پیامبر(ص)

مسلمانان به سمت وحدت حرکت می کنند

جنبش دانشجویی در دانشگاه پیام نور بجنورد حال خوشی ندارد/ علت را از زبان دانشجویان بشنوید+ فیلم

فهم فراگیری از نیازهای واقعی مردم در جنبش دانشجویی به وجود آمده/ برخی تشکل ها مصداق دورهمی اند

بیشتر قطعه سازان خودرو روزانه میلیاردی ضرر می کنند

این بیمارستان در کرج فقط 2 بیمار دارد !

طالبان اجازه فعالیت داعش در قلمرو خود را نمی دهد

معرفی مسجد النبی قزوین +تصاویر

چرا حیدرالعبادی با تحریم های ضدایرانی آمریکا اعلام همراهی کرد؟

مراقب ظهور «متولدان فصل تحریم» باشیم!

(تصویری)مرز های آمریکا و مکزیک با سیم خاردار پوشانده شد

علت کاهش طلاق کاهش آمار ازدواج است نه کم شدن آسیب اجتماعی

پزشک ناصرالدین شاه به ایران می آید

چرا آدمی شبیه ترین چیز به ترازوست؟

توقیف خودروی های میلیاردی سارقان تهران/ عکس

استخدام کارشناس تست و تحلیل نرم افزار بصورت تمام وقت در تهران

محکومیت عوامل تعلیف غیر مجاز در درگز

زعفران ایران در بازار جهانی به نام اسپانیا

جزییات جلسه کمیسیون امنیت ملی مجلس با وزیر دفاع

عواملی که قاتل رنگ اتومبیلتان هستند

استخدام حسابدار جهت شرکت ساختمانی در تهران

چهره جدید «مرجانه گلچین» جوان تر از همیشه /عکس

کیهان نوشت: دولت در چاله مدعیان اصلاحات در حال فرار

شرکتهای خلاق بنیان و ماجرای استارت آپها

در اولین قرار ملاقات عاشقانه تان این سوالات را نپرسید

لیتوانی درخواستی برای میزبانی سازوکار ویژه مالی اروپا نداشته است

اتاق مدیریت ضدتحریم در وزارت اقتصاد تشکیل می شود

حضور وزیر دفاع در کمیسیون امنیت ملی/ نمایندگان از پاسخ های امیر حاتمی قانع نشدند

تلاش رییس کمیسیون صنایع و معادن مجلس برای گرانی خودروهای داخلی

سفارت ایران حمله تروریستی هتل اورانوس کابل را محکوم کرد

آیت الله سیستانی: اهل تسنن برادر ما نیستند، نفس و جان ما هستند

چهره جدید «مرجانه گلچین» جوان تر از همیشه /عکس

حکم شرعی رقصیدن داماد در مجلس زنان

پولشویی؛ پول از کجا می آید و به کجا می رود

دژپسند: در بودجه 98 پروژه عمرانی جدیدی را شروع نخواهیم کرد

ادعای مضحک اصلاح طلبان درباره قالیباف

شهید بهشتی: برادرها، خواهرها، عاشق شویدchr(8230) زندگی به عشق است

روزنامه های چهارشنبه 30 آبان 97

استخدام بازاریاب در بزرگترین شرکت استارت آپ خاورمیانه

آمریکا با خروج از برجام وحدت اروپا را به چالش کشیده است

استخدام سالن کار و گارسون آشنا به امور سالن در تهران

عناوین روزنامه های سیاسی 30 آبان 97/ شفافیت ناجی عدالتخواهی +تصاویر

عاقبت حذف پیام رسان سروش

ترمیم بکارت مانعی ندارد و جایز است: حضرت آیت الله صانعی

خودروی زرهی طوفان رونمایی شد

ترامپ پاسخ پرسش های بازپرس پرونده روسیه را داد

بیمه سلامتی از جمعه تا جمعه بعد

فیش حقوقی ندارم و حدود 2 تا 3 میلیون حقوق می گیرم/ اساتید باید حرمت دانشگاه را نگاه دارند

فیش حقوقی ندارم و حدود 2 تا 3 میلیون حقوق می گیرم/ اساتید باید حرمت دانشگاه را نگاه دارند