مطالب مرتبط:
قول شریعتمداری در مورد روند ترخیص کالا از گمرک
ترخیص 5 هزار گوشی تلفن همراه از گمرک
ترخیص کالاهای اساسی در گمرک روان تر شد
معاون وزیر اقتصاد: ترخیص کالا در گمرک به حالت عادی بازگشت
آذری جهرمی: موانع قانونی ترخیص 600 هزار گوشی تلفن همراه موجود در گمرک رفع شد
5 + 1
یارانه ها
مسکن مهر
قیمت جهانی طلا
قیمت روز طلا و ارز
قیمت جهانی نفت
اخبار نرخ ارز
قیمت طلا
قیمت سکه
آب و هوا
بازار کار
افغانستان
تاجیکستان
استانها
ویدئو های ورزشی
طنز و کاریکاتور
بازار آتی سکه
سه شنبه، 3 مهر 1397 ساعت 12:052018-09-25سياسي

ترخیص چهار نرده بان 64 متری آتشنشانی از گمرک/ جمع آوری متکدیان تا شهریور98


شهردار تهران در تشریح جزییات برنامه پنج ساله سوم شهرداری تهران از احداث خانه "اقوام" در این شهر خبر داد و افزود: همزمان با هفتم مهر ماه روز "آتشنشانی" از چهار نرده بان 64 متری آتشنشانی برای تهران رونمایی خواهد شد.

- شهردار تهران در تشریح جزییات برنامه پنج ساله سوم شهرداری تهران از احداث خانه "اقوام" در این شهر خبر داد و افزود: همزمان با هفتم مهر ماه روز "آتشنشانی" از چهار نرده بان 64 متری آتشنشانی برای تهران رونمایی خواهد شد.

به گزارش سایت قطره و به نقل ازایسنا، محمدعلی افشانی امروز در هشتاد و نهمین جلسه علنی شورای اسلامی شهر تهران و در جریان تقدیم برنامه پنج ساله سوم شهرداری تهران، گفت: امروز (سه شنبه) برنامه سوم شهر تهران را تقدیم نمایندگان پارلمان شهری تهران می کنیم.

لازم است که از همه کسانی که در تدوین این لایحه با ما همکاری کرده اند سپاسگزاری کنم.

همکاری ما در معاونت های مختلف با همکاری کارشناسان و صاحبنظران کمک شایانی در تدوین این برنامه داشتند.

وی افزود: برنامه ریزی در ایران سابقه 70 ساله ای را طی کرده است.

اولین برنامه هفت ساله توسعه کشور در سال 1327 در مجلس شورای ملی وقت به تصویب رسید و از سال 1328 اجرایی شد.

امروز پس از گذشت 70 سال برنامه های متعدد هفت ساله و پنج ساله ای در کشور تدوین شد و شهرداری نیز دو برنامه را پشت سر گذاشت و امروز سومین برنامه پنج ساله را تدوین کرده است.

شهردار تهران ادامه داد: تغییر فاحشی در نگرش ما و همه مدیران کشور در نظام برنامه ریزی مبتنی بر برنامه متناسب با تجربه 70 ساله ایجاد شده است.

در حقیقت برنامه ها امروز برای اجرا نوشته می شود.

لذا در تدوین برنامه تلاش کرده ایم که به شکلی عمل کنیم که برنامه اجرایی باشد.

وی خاطر نشان کرد: قطعا باید برنامه ها با توجه به محدودیت های منابع در کشور و شرایطی که گاها در اختیار ما نیست و در طول برنامه ایجاد می شود هم تنظیم شوند.

بنابراین مبتنی بر منابع در اختیار این برنامه را تنظیم کردیم.

شهردار تهران در بخش دیگری از صحبت های خود به حضور رییس شورای اسلامی شهر تهران در جلسات تلفیق تدوین برنامه پنج ساله سوم اشاره کرد و افزود: من گاها به ایشان اعلام می کردم که این حضور شما نقش شورای نگهبان را ایفا می کند.

به شکلی که تصور می کنم این حضور شما به معنای تصویب برنامه است، چرا که زمانی که شورای نگهبان بخواهد برنامه ای حتما تصویب شود حتما در جلسات تلفیق حضور پیدا می کند.

امیدواریم که این برنامه با تصویب اعضای شورای اسلامی شهر تهران از ابتدای سال آینده ابلاغ و اجرایی شود.

وی در بخش دیگری از صحبت های خود به اهداف مهم برنامه اشاره کرد و گفت: در این برنامه توسعه عدالت، کاهش نابرابری و بهبود حکمروایی مناسب در دستور کار قرار گرفته است.

این لایحه در 11 فصل و 91 ماده شامل حکمروایی شهری، سرمایه سازمانی ، هوشمندسازی ، اقتصاد مالیه شهری ، فنی و عمرانی، فضای کالبدی ، حمل و نقل و ترافیک، محیط زیست و انرژی ، فرهنگی و اجتماعی ، ایمنی و مدیریت بحران و مدیریت راهبردی برنامه تنظیم شده است.

افشانی ادامه داد: معمولا لایحه برنامه نسبت به لایحه بودجه با اعداد و ارقام کمتری همراه است، اما به دلیل این که این برنامه باید در کمیسیون های شورا مورد بحث و بررسی قرار گیرد و در مرحله بعد در صحن علنی به تصویب برسد و در این روال ممکن است تغییراتی در آن ایجاد شود، از اعلام آمار و ارقام خودداری می کنم.

وی در ادامه صحبت های خود، خاطر نشان کرد: درباره حکمروایی مناسب امیدواریم در ایجاد رضایتمندی شهروندان و ارتقای کیفیت زندگی آنها در طول برنامه با ایجاد شاخص های حکمروایی مناسب بتوانیم نقش موثری را ایفا کنیم.

بی تردید باید مدیریت هماهنگ در شهر را به وجود بیاوریم.

تنقیح قوانین باید به طور جد مدنظر قرار گیرد.

اگر قانونی امروز کمبودش احساس می شود باید به قوانین اضافه شود، لذا تنقیح این قوانین در طول این برنامه مدنظر قرار گرفته است.

من در اعلام برنامه های خودم دو اصل ارتقای کیفیت زندگی و رضایت مندی شهروندان را با شعار "شهر زیست پذیر، شهروند مشارکت پذیر" اعلام کرده ام که تمام این شاخص های زیست پذیری باید در طول این برنامه از سطح محلات شهر تهران اندازه گیری شود.

باید انسان ها قدرت انتخاب در حوزه های مختلف زیست پذیری شهر داشته باشند.

برای مثال در حوزه حمل و نقل باید شهروندان بتوانند که انتخاب مترو، اتوبوس یا تاکسی را داشته باشند.

در سایر شاخص ها همچون سلامت نیز باید این انتخاب شهروندان وجود داشته باشد.

رتبه بندی محلات پایتخت براساس شاخص های زیست پذیری شهردار تهران خاطر نشان کرد: با سنجش شاخص های زیست پذیری در سطح محلات، رتبه بندی آنها انجام می شود و محلاتی که نیازمندی های بیشتری دارند منابع بیشتری تحت عنوان "تبعیض مثبت" برای آنها اختصاص پیدا می کند.

ساز و کار لازم برای مشارکت مردم در برنامه سوم به خوبی دیده شده است، چرا که بدون مشارکت مردم مدیریت شهر دیگر امکان پذیر نیست، لذا به طور قطع نیازمند مشارکت مردم هستیم.

افشانی در بخش دیگری از سخنان خود، تاکید کرد: دیگر نمی توان با چاه های نفت شهرها را اداره کرد، باید به سمت جذب مشارکت شهروندان و سرمایه های آنها حرکت کنیم.

در این برنامه این موضوع پیش بینی شده است و ساز و کار لازم در این حوزه تنظیم شده است.

وی به موضوع مقابله با فساد و سلامت اداری اشاره کرد و گفت: مبارزه با فساد که یکی از معضلات توسعه هر کشوری است، ممکن نیست مگر با مشارکت شهروندان.

در فضایی که فساد در آن وجود دارد توسعه محقق نخواهد یافت.

در این راستا نیازمند اصلاحات بنیادی هستیم.

باید شاخص های فساد مشخص شود و سامانه های قابل دسترس برای تمام بخش هایی که شهرداری در آن ارائه خدمات دارد، ایجاد شود و شهروندان بتوانند همه بخش های شهرداری را از طریق این سامانه ها رصد کند.

افشانی ادامه داد: تدوین سند نظام جامع ارزیابی عملکرد در تمامی سازمانهای شهرداری باید در دستور کار قرار گیرد.

ارتقا کیفیت پدید آوری و اجرای پروژه ها در طول این برنامه مدنظر قرار گرفته است.

به شکلی که باید در کمیته ها و کارگروه های مشخص پروژه هایی که قصد پدید آمدن آنها وجود دارد دلایل تعریف و اجرای آنها به روشنی عنوان شود.

وی در بخش دیگری از صحبت های خود، تاکید کرد : هوشمند سازی فرایندهای ماموریت های سازمانی شهرداری تهران اولین و مهم ترین نیاز شهرداری در مسیر شفافیت و امکان مبارزه با فساد است.

امروز سلامت اداری و شفافیت نسبت به سال های گذشته اگر مقایسه شود به دلیل عدم شاخص های مشخص خیلی قابل رصد نیست.

الکترونیکی شدن صدور پروانه های ساختمانی تا شهریور سال آینده شهردار تهران در ادامه ، بیان کرد: یکی از سیستم های هوشمند همین روند صدور پروانه های ساختمانی است که باید تا شهریور ماه سال آینده به طور کامل شکل بگیرد، به شکلی که شخص برای اخذ پروانه نیاز به مراجعه حضوری به شهرداری تهران نداشته باشد.

باید از طریق این سیستم تمام خیابان های شهر برای صدور پروانه ساماندهی شوند و مردم نیز به طور مشخص از تمامی جزییات صدور پروانه از جمله هزینه های آن مطلع باشند.

وی با اشاره به حوزه سرمایه انسانی در برنامه پنج ساله سوم، گفت: اصلاح ساختار سرمایه انسانی و همچنین بازنگری در آیین نامه های استخدامی شهرداری تهران به همراه کاهش کارکنان مازاد پست های سازمانی مشخص شده اند و حتی کاهش نیروهای مازاد نیز به طور سالانه در برنامه مشخص شده است.

باید اصلاح فرایندها در دستور کار قرار گیرد.

شهردار تهران ادامه داد: فرایند بهبود و کنترل ترافیک که از مهم ترین مسائل شهر تهران محسوب می شود، با ساماندهی پارک های حاشیه ای در این برنامه محقق خواهد شد.

تمام پارک های حاشیه ای دارای مختصات قابل کنترل خواهند شد که از تردد اضافه در شهر جلوگیری به عمل می آید.

ترافیک را کاهش می دهد و زمان را برای شهروندان معنادار خواهد کرد.

بی تردید با هوشمند سازی این موارد مشکلات بسیاری هم در حوزه حمل و نقل و هم در حوزه هایی همچون مدیریت پسماند قابل حل و فصل خواهد شد.

حتی موضوع شفاف سازی و کنترل منابع شهرداری در بخش هوشمندسازی قابل تحقق خواهد بود.

افشانی تاکید کرد: موظف هستیم هر شش ماه یک بار تمام درآمدها و هزینه ها را منتشر و تمامی منابعی که به پروژه ها اختصاص پیدا کرده است را در اختیار شهروندان قرار دهیم.

این یک اصل قانونی است.

وی با تاکید بر اجرایی شدن فرایند کاهش هزینه ها و افزایش درآمدها در طول اجرای برنامه پنج ساله سوم شهرداری تهران ، خاطر نشان کرد: درآمدهایی که در طول برنامه باید سامان دقیقی پیدا کنند، پیش بینی شده است و در آینده با تصویب لایحه درآمدهای پایدار شهرداری ها شاهد افزایش درآمدهای پایدار شهرداری تهران خواهیم بود.

باید از حوزه هایی همچون گردشگری و حوزه فرهنگی بهره بیشتری ببریم.

در حال حاضر ما از این حوزه ها درآمدی نداریم، در حالی که در دنیا شهرداری ها از این حوزه ها درآمد خوبی دارند.

شهردار تهران افزود: باید سیستم واحدی برای وصول عوارض داشته باشیم که این موضوع در این برنامه پیش بینی شده است و تدوین سند مشارکت و سرمایه گذاری باید سند مشخصی باشد که زمینه سرمایه گذاری را فراهم کند.

وی با اشاره به توجه برنامه سوم به فضای کالبدی شهر تهران، خاطر نشان کرد: در این بخش طرح تفصیلی جدید شهر تهران باید بازنگری و جایگزین طرح قبلی شود.

افشانی ادامه داد: همه در جریان شرایط فعلی شهر تهران قرار داریم.

بخش قابل توجهی از ساختمان های ما فرسوده هستند و با کمتر تکانی فرو می ریزند.

برای مدیریت بحران بهتر هنگام بروز حوادث باید اقدامات اساسی و بنیادی در طول برنامه صورت بگیرد.

تدوین طرح ضوابط نماد شهری در راستای از بین بردن ناهماهنگی موجود در این بخش در برنامه مدنظر قرار گرفته است.

موضوع معماری و زیبایی شهر نیز یکی از مواردی است که باید نسبت به آن توجه جدی داشته باشیم.

البته حفظ و احیای آثار تاریخی و طبیعی با توجه به ظرفیت های زیادی که در شهر تهران وجود دارد باید در دستور کار قرار گیرد.

شهردار تهران در بخش دیگری از صحبت های خود ، در خصوص آن چه که در حوزه حمل و نقل و ترافیک برنامه پنج ساله سوم شهرداری تهران پیش بینی شده است، خاطر نشان کرد: توسعه حمل و نقل عمومی با تاکید بر مترو مد نظر قرار گرفته است و خوشبختانه در این رابطه 630 واگن که خرید آنها در شورای اقتصاد تصویب و قرارداد آن نیز منعقد شده است و بیش از 14 میلیارد یورو ارزش آن به نرخ امروز است، به زودی ساخت و تولیدشان آغاز خواهد شد.

سال ها است در قانون بودجه پیش بینی برای استفاده از منابع اوراق انجام می شده، اما شهرداری تهران از آن استفاده نکرد.

امسال 700 میلیارد اوراق مشارکت صادر شده و 1200 میلیارد تومان دیگر نیز پیگیری و نهایی شده است.

باید در تامین منابع حوزه حمل و نقل عمومی توجه ویژه ای به این منابع یعنی صدور اوراق مشارکت داشته باشیم.

وی افزود: توسعه و ساماندهی مجتمع های ایستگاهی که علاوه بر ایجاد منابع درآمدی موجب رفاه و آسایش مردم نیز می شود، در این برنامه پیش بینی شده است .

طراحی شبکه بی آر تی و ال آر تی همراه با نوسازی ناوگان اتوبوسرانی، هوشمندسازی حمل و نقل و یکپارچه سازی اطلاعات ترافیکی در این برنامه مورد توجه قرار گرفته است.

درختکاری 1250 هکتار برای پیشگیری از کوه خواری افشانی ادامه داد: توسعه فضای سبز و تکمیل کمربند فضای شهر تهران در دستور کار قرار گرفته است.

باید به این نکته اشاره کنم که ظرف سه ماه گذشته از ابتدا تا انتهای تهران در شمال برای پیشگیری از کوه خواری تمامی این مسیر برای درختکاری به وسعت یک هزار و 250 هکتار آماده شده است.

آب مورد نیاز برای این درختکاری تامین شده و برای احداث مخازن لازم مناقصه آن نیز برگزار شده است.

به این ترتیب کسی نمی تواند کوه را در جهت منافع شخصی تصاحب کند.

شاید مهم ترین کاری که در این دوره انجام خواهد شد و نقش مهمی در رفاه و آسایش مردم دارد همین موضوع باشد.

به گزارش سایت قطره و به نقل ازایسنا، شهردار تهران تاکید کرد : توسعه امکانات معاینه فنی به شکلی که امکان اخذ معاینه فنی برای همه خودروها فراهم شود، در برنامه پیش بینی شده است و ما امیدواریم این معاینه فنی با رعایت استانداردهای دقیق امکان پذیر شود.

توسعه سهم پیاده روی و دوچرخه سواری نیز در برنامه پیش بینی شده است.

وی در بخش دیگری از تشریح این برنامه به موضوع بازچرخانی آب و مشارکت سرمایه بخش خصوصی در حوزه پسماند اشاره کرد و افزود: برای تکمیل شناسنامه باغات و درختان شهر تهران پیش بینی لازم انجام شده است تا دیگر کسی نتواند درختان و باغات شهر تهران را از بین ببرند.

افشانی خاطر نشان کرد: حفظ هویت شهری و طبیعت درون و بیرون شهر مدنظر گرفته شده است و در کنار حفظ هویت تاریخی باید هویت طبیعی شهر نیز مد نظر قرار گیرد.

وی تاکید کرد : تهران پایتخت ایران است و در آن تنوع قومی و مذهبی وجود دارد.

در حقیقت این جا مرکز تنوع دینی ، مذهبی و قومی است.

اگر به این نکته توجه ویژه انجام شود موجب همگرایی ملی برای کل ایران می شود.

در همین راستا یکی از برنامه های اصلی من ایجاد کانون "اقوام" در این شهر است.

شما مشاهده کردید در 31 شب، 31 استان کشور در شهر تهران شب های فرهنگی استانی را برگزار کردند و مورد استقبال مردم قرار گرفت.

بر این اساس این یک ضرورت تاریخی برای شهر تهران است، چرا که این شهر پایتخت ایران است.

افشانی به اقتصادی نمودن فرهنگ در طول برنامه پنج ساله سوم تاکید کرد و افزود: تا این امر محقق نشود، حفظ فرهنگ غیر ممکن خواهد بود.

در برنامه پنج ساله سوم در حوزه آسیب های اجتماعی که رهبر انقلاب و رییس جمهوری برای آن برنامه دارند، خوشبختانه شهرداری نیز اقدامات ویژه ای انجام داده است.

ما در جلسات شش ماهه رهبری در حوزه آسیب های اجتماعی حضور داریم و موارد مختلفی از جمله بازآفرینی بافت ناکارآمد شهری و .

برنامه های بسیاری را در برنامه سوم پیش بینی کرده ایم.

جمع آوری متکدیان تا شهریور ماه سال آینده شهردار تهران ادامه داد: در حوزه تکدی گری اگر انسانی قربانی می شود نباید تحقیر شود، چرا که یک انسان در پایتخت این کشور چطور سر چهار راه ها باید برای نان شب دستش دراز باشد.

بی تردید باید این افراد جمع آوری شوند که من قول تحقق این کار را تا شهریور ماه سال آینده داده ام، اما ان شاء الله این کار زودتر عملیاتی خواهد شد.

البته سازمان بهزیستی نیز باید وظایف خود را انجام دهد.

افشانی در بخش دیگری از صحبت های خود با تاکید بر این که در برنامه پنج ساله سوم شهرداری تهران شناسایی نیازهای هر محله و اعمال سیاست های تبعیض مثبت برای رفع نیازهای محلات مد نظر قرار گرفته اند، افزود: تمام محلاتی که فاقد پارک هستند، تا سال آینده یک پارک در آنها احداث خواهد شد.

به گزارش سایت قطره و به نقل ازاینسا، وی تاکید کرد: کار فرهنگی نیازمند آموزش مردم است و آموزش در حوزه فرهنگ در همه بخش ها از جمله پسماند باید در دستور کار قرار گیرد.

افشانی در خصوص حوزه ایمنی و مدیریت بحران در برنامه سوم، خاطر نشان کرد: شناسایی و ساماندهی داشته های شهر و شهرداری در این برنامه پیش بینی شده است تا به این ترتیب بدانیم در هنگام وقوع حوادث در چه لحظه ای و چگونه باید از تجهیزات خود استفاده کنیم.

همچنین اطلاع رسانی و هشدار سریع به همراه آموزش و افزایش نیروهای آتشنشانی در این برنامه پیش بینی شده است.

ترخیص چهار نردبان 64 متری آتشنشانی از گمرک شهردار تهران در بخش دیگری از صحبت های خود، از ترخیص چهار نردبان 64 متری از گمرک خبر داد و یادآور شد: برای این کار نامه نگاری های بسیاری صورت گرفت که خوشبختانه این امر نیز محقق شد تا ما بتوانیم در روز هفتم مهر ماه یعنی روز "آتشنشانی" از این نردبان ها رونمایی می کنیم.

افشانی در خصوص پادگان های نظامی از شهر تهران و از پیش بینی آن در برنامه پنج ساله سوم شهرداری تهران، بیان کرد: می توان از فضای باز موجود در این پادگان ها در هنگام بروز حوادث استفاده کرد.

شهر تهران بدون اورژانس هوایی امکان مدیریت بحران را ندارد و یکی از محل هایی که می توان برای این کار استفاده کرد، همین پادگان ها است.

ما حاضر هستیم با همکاری وزارت راه کلیه پادگان های موجود در شهر را برای بهره گیری مردم خریداری کنیم و آنها را به حاشیه شهر منتقل کنیم.

بی تردید این فضای باز نیاز شهر تهران است.

وی خاطر نشان کرد: تدوین طرح آمادگی برای حوادث طبیعی (سیل ، زلزله) در این برنامه پیش بینی شده و باید محلات برای بروز این حوادث آمادگی لازم را کسب کنند.

افشانی در خصوص نظارت و پایش بر تحقق برنامه نیز، اظهار کرد: برای اجرایی شدن برنامه و کنترل و پایش برنامه دبیر خانه ویژه ای تشکیل شده است که هر ساله روند تحقق برنامه را پایش و گزارش آن را ارائه خواهد کرد.

انتهای پیام
کلید واژه ها: برنامه - تهران - شورای اسلامی شهر تهران - شهردار - شهردار تهران - شهرداری تهران - شهر تهران - شورای - شهرداری - رییس شورای اسلامی شهر تهران - امروز - نشان - شورای نگهبان - برنامه ریزی - اسلامی - کشور - رونمایی - شهر خبر - مهر ماه - نگهبان - برنامه هفت - خانه - متکدیان - مدیران - ایران - توسعه - آینده - گزارش - اولین - مجلس

آخرین اخبار سرویس:
حجاریان در دانشگاه تربیت مدرس: نباید فضای مجازی را تبدیل به لجن زار کرد/ اولین استادی بودم که از دانشگاه اخراج شدم

جامعه ما استعداد بازگشتن به دوران احمدی نژاد را دارد

خبرگرام شبکه اترک. قسمت دوم

کتاب حلوای عروسی/زندگی مادری که مانند اوشین بود/معرفی کتاب ونویسنده

روایت یک نماینده از جهت گیری های رنگارنگ سیاسی

جلالی در دیدار مدیر اجرایی شبکه رهبری امنیت اروپا: طولانی شدن ایجاد کانال مالی بین ایران و اروپا منجر به بی اعتمادی می شود

آیین نکوداشت دکتر محمد رضا واعظ مهدوی

توسعه عدالت اجتماعی از دغدغه های مجلس شورای اسلامی است

آسیب رسانان به گلزار شهدای مدافع حرم در مشهد دستگیر شدند

میزگرد چالش های نبود مدیریت یکپارچه شهری در ایرنا برگزار شد

هشت میلیون نفر در کشور مبتلا به دیابت هستند

حضور فعالانه بانک در عرصه های مختلف اجتماعی/ هنر، ادب، سلامت و خانواده در چتر حمایت بانک رفاه

توسعه عدالت اجتماعی از دغدغه های مجلس شورای اسلامی است

سفر معاون اول رییس جمهوری به هرمزگان

نشست شورای مرکزی کنگره جهانی محبان اهل بیت (ع)-2

نشست شورای مرکزی کنگره جهانی محبان اهل بیت (ع)-1

دانشگاه باید کانون مبارزه با فساد باشد/ از دولت بخاری به نفع مردم بلند نمی شود

برگزاری نشست هم اندیشی فرمانده ارتش با تعدادی از دانشجویان دافوس

پوتین و ترامپ، نامزدهای دریافت نشان شخص سال 2018

جلالی در دیدار مدیر اجرایی شبکه رهبری امنیت اروپا: طولانی شدن ایجاد کانال مالی بین ایران و اروپا منجر به ناامیدی و بی اعتمادی می شود

آمریکا با قلدری سعی در دیکته کردن تحریم ها به ایران دارد

دانلود آهنگ جدید رها بنام دلتنگیام

کتاب حلوای عروسی

عضو انجمن علوم مدیریت : توسعه کشور نیازمند امنیت روانی است

سردار حاجی زاده: برد 2هزار کیلومتری موشکی وحی منزل نیست

سرلشگر صفوی: در مورد مداوای مجروحان سوری و یمنی اطلاع رسانی شود

همایش «مهدی یاوران» در کرج برگزار می شود

تشرف مرحوم فشندی به محضر امام عصر(عج)

سرمایه گذار پتروشیمی بویراحمد روانه زندان شد

جزییات جدید صدور ویزای انگلستان

فلاحت پیشه: استیضاح ظریف منتفی شد

ضرغامی: تلگرام با دستور روحانی فیلتر شد

چه بخور بخوریه سپاه! +عکس

انگشت فرزندان انقلاب برای دفاع روی ماشه است

رهایی 5 محکوم به قصاص از چوبه دار در شوشتر

تاکید رحمانی موحد بر تقویت و توسعه همکاری های فرهنگی میان ایران و ژاپن

جامعه استعداد بازگشتن به دوران احمدی نژاد را دارد

استخدام کارشناس امنیت موبایل در شرکت آشنا ایمن

استخدام کمک حسابدار در شرکت آداک نت ایرانیان

ایجاد دهلیز جدید هوایی افغانستان با اروپا در شمال کشور

آسیب رسانان به گلزار شهدای مدافع حرم در مشهد دستگیر شدند

دانشجویان روس با ادبیات معاصر ایران آشنا می شوند

گفتمان حقوق بشر در انحصار هیچ فرهنگی نیست

طرح تحول نظام سلامت از برندهای دولت تدبیر و امید است

رای گیری سرنوشت ساز برگزیت به تعویق افتاد

روایت یک نماینده از جهت گیری های رنگارنگ سیاسی

میزگرد چالش های نبود مدیریت یکپارچه شهری در ایرنا برگزار شد

معلولان نخبه قزوین تجلیل شدند

اگر قدرت و حکومت نقد نشود، منجر به فساد خواهد شد/ بهتر است حوزه های علمیه به کمک های مردمی متکی باشند

دانلود آهنگ جدید جاوید احمدی بنام دیوونه تر

«بی اسمی»؛ رمانی پرسش گر یا پاسخ گو/ نویسنده سالاری فرصت نقد را گرفته است

شهیدی که اولین گلوله را به سمت ضدانقلاب شلیک کرد

ایرانسل اولین ایستگاه یادگیری مجازی خود را افتتاح کرد

استخدام برنامه نویس حرفه ای .C# Net , ASP.Net در تهران

کرباسچی در دانشگاه تربیت مدرس: دانشگاه و دانشجو نباید پیاده نظام احزاب یا نظام سیاسی کشور شود

هشت میلیون نفر در کشور مبتلا به دیابت هستند

سفر معاون اول رییس جمهوری به هرمزگان

حقوق بشر تفکیک ناپذیر است

وزارت علوم بار اسلامی سازی را روی دوش حوزه گذاشته است

فرماندار گنبد: دستاوردهای انقلاب به مردم گزارش شود

کسی حاضر نیست سِمت ریاست کارکنان کاخ سفید را بپذیرد

حجت الاسلام کرمی در برنامه افق: دنیای استکبار برای تک تک واحدهای دانشگاهی ما برنامه دارد

درخواست وزیر نیرو از نمایندگان در لایحه بودجه 98 برای توجه به حوزه آب و برق

کلاهی که دفاتر تسهیل گری برسر مردم نهاده اند برملا می کنیم

مواضع رییس جمهور و نخست وزیر عراق در اولین سالروز غلبه بر داعش

توسعه خدمات بهداشتی و درمانی از اقدامات دولت تدبیر و امید است

تصادفات رانندگی در پارس آباد کاهش یافت

نشست شورای اداری هرمزگان با فعالان اقتصادی

بیش از 450 هزار مشترک گاز طبیعی در استان وجود دارد

قتلی بر سر اراضی پایاب خداآفرین در شهرستان صورت نگرفته است

نماینده مجلس: راهی جز کار و تلاش در جنگ اقتصادی نداریم

تصادفات جاده ای منجر به فوت در گلستان 16 درصد کاهش داشته است

ورود معاون اول رییس جمهوری به هرمزگان

مداح معروف آرزوی بیمار اعصاب را برآورده کرد

تحلیلی بر انتخابات پارلمانی ارمنستان و تاثیرات آن بر سیاست خارجی این کشور

دل نوشته ای خطاب به مسئولان دلسوز، از طرف دلسوز مسئولان!

استخدام مهندس تاسیسات مکانیکی ساختمان در زنجان

استخدام برنامه نویس اندروید جهت مجموعه استارتاپی در فارس

چه کسانی پشت وزیر بهداشت را خالی کردند؟ +فیلم

فرماندار گنبد: دستاوردهای انقلاب به مردم گزارش شود

ویدئو/ تلاش خستگی ناپذیر مادر شهید یمنی برای کمک به فقرا

آغاز دوره آموزشی، تربیتی پیشگیری از اعتیاد در مشهد

فرماندار گنبد: دستاوردهای انقلاب به مردم گزارش شود

دانلود آهنگ جدید امیرعلی بنام یا هیچکی یا تو

روشنگری دبیرستاد حقوق بشر در مورد ریاکاری استکبار در مواجهه با گردش اطلاعات

اجرای سرودهای انقلابی در 40 نقطه از سطح رشت / جانمایی تندیسی ماندگار برای چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی

نگاهی به شاخص های مهم بودجه در سال آینده

افتتاح همزمان یک هزار و 200 طرح اشتغالزا در سراسر کشور

عصر امروز صورت گرفت اعتراض دانشجویان به حضور محکومان سال های 78 و 88 در دانشگاه تربیت مدرس

نیازمند بازتعریف دقیقی از کتاب و سرانه مطالعه هستیم/ قرآن خوانی بدون تأمل مطالعه نیست

کسانی که نظام محاسبات فکری شان انقلابی نیست، نباید در رأس تصمیم گیری ها باشد

توسعه خدمات بهداشتی و درمانی از اقدامات دولت تدبیر و امید است

خودسرها امروز دست به هر کاری می زنند/ افشاگری وظیفه دانشجویان برای خلاص شدن از گروه های خودسر است

دانشگاه باید کانون مبارزه با فساد باشد/ از دولت بخاری به نفع مردم بلند نمی شود

دوره آموزشی، تربیتی پیشگیری از اعتیاد در مشهد آغاز شد

رییس جمهور و تیم اقتصادی دولت هنوز جنگ اقتصادی را باور نکرده اند

مستند هاشمی زنده است در دانشگاه ها رونمایی می شود

انگشت فرزندان انقلاب برای دفاع روی ماشه است

مطهری: اگر شهید مطهری بود اجازه اشغال سفارت آمریکا را نمی داد

نحوه مواجهه غرب با حوادث فرانسه، معیارهای دوگانه جهان سلطه را آشکار کرد

ترخیص چهار نرده بان 64 متری آتشنشانی از گمرک/ جمع آوری متکدیان تا شهریور98

ترخیص چهار نرده بان 64 متری آتشنشانی از گمرک/ جمع آوری متکدیان تا شهریور98