مطالب مرتبط:
انتقام خون شهدای اهواز ، سیلی سخت به ریاض
بیانیه حجت الاسلام انصاریان: اهواز قهرمان را به خون پاک شهدای این واقعه رنگین کردند
سلبریتی های بی سواد مسؤول خون شهدای مظلوم اهواز هستند
اهواز قهرمان را به خون پاک شهدای این واقعه رنگین کردند
تصویب FATF را خیانت برجام گونه به مردم و رهبری می دانیم/ نمایندگان حامی را به مردم معرفی می کنیم
5 + 1
یارانه ها
مسکن مهر
قیمت جهانی طلا
قیمت روز طلا و ارز
قیمت جهانی نفت
اخبار نرخ ارز
قیمت طلا
قیمت سکه
آب و هوا
بازار کار
افغانستان
تاجیکستان
استانها
ویدئو های ورزشی
طنز و کاریکاتور
بازار آتی سکه
دوشنبه، 2 مهر 1397 ساعت 00:022018-09-23سياسي

تصویب FATF خیانت به خون شهدای اهواز


رییس مجلس و وزرای خارجه و اطلاعات به همراه برخی از نمایندگان مجلس همزمان با اقدام تروریستی اهواز، جلسه ویژه ای با موضوع FATF برگزار کردند.

تصویب FATF خیانت به خون شهدای اهواز است.

- "، صبح شنبه یک تیم تروریستی وابسته به بیگانگان که ارتباطات آشکار آن با برخی رژیم های مرتجع منطقه و برخی کشورهای اروپایی قابل کتمان نیست، در شهر اهواز و در حین برگزاری رژه نیروهای مسلح، در اقدامی رذیلانه مردم را به رگبار بست.

در پی این اقدام تروریستی 25 نفر از هموطنانمان شهید و حدود60 نفر نیز مجروح شدند.

نشست ویژه!بعدازظهر شنبه، سخنگوی هیئت رییسه مجلس از نشست ویژه رییس مجلس و برخی نمایندگان با وزرای خارجه و اطلاعات خبر داد.

در ابتدای امر آنچه به ذهن خطور می کند این است که موضوع جلسه، بررسی ابعاد مختلف اقدام تروریستی اهواز و هماهنگی و تصمیم گیری درباره آن در سطح دو قوه است.

اما با کمال تأسف موضوع جلسه هیچ ارتباطی با این حادثه تلخ ندارد.

بهروز نعمتی سخنگوی هیئت رییسه مجلس، روز شنبه از نشست مشترک رییس مجلس با وزرای امور خارجه و اطلاعات برای بررسی لایحه الحاق به کنوانسیون منع تامین مالی تروریسم(CFT) خبر داد.

نشستی که عصر شنبه در دفتر علی لاریجانی برگزار شد تا ابعاد مختلف این لایحه بررسی و درباره آن جمع بندی شود.

لایحه الحاق دولت جمهوری اسلامی ایران به کنوانسیون مقابله با تأمین مالی تروریسم (CFT) یکی از همان لوایح چهارگانه است که با FATF (گروه ویژه اقدام مالی) پیوند و اتصال تام دارد.

نعمتی در مصاحبه با مهر گفته بود: این نشست از آن جهت برگزار می شود که مهلت دو ماهه مسکوت ماندن لایحه مورد اشاره مدتی است به پایان رسیده و باید سریع تر در مجلس تعیین تکلیف شود.

وی تصریح کرد: در نشست مذکور روسای کمیسیون های امنیت ملی و سیاست خارجی و حقوقی و قضایی، روسای سه فراکسیون اصلی سیاسی مجلس و تعدادی از نمایندگان منتخب از فراکسیون ها حضور داشتند.

خیانت به خون شهدارییس مجلس و وزرای خارجه و اطلاعات به همراه برخی از نمایندگان مجلس درخصوص برگزاری جلسه ویژه با موضوع FATF آن هم فقط چند ساعت پس از اقدام تروریستی اهواز، کاری نسنجیده و تامل برانگیز است.

به عبارت دیگر، این کج فهمی و بی غیرتی است که درست در روز جنایت تروریست های وابسته به غرب، یکی از مطالبات مافیای FATF در سطح دو قوه بررسی شود!این در حالی است که نمایندگان مجلس باید در اعتراض به جنایت مزدوران دولت های صحنه گردان FATF لایحه مذکور را از دستور خارج کنند.

کارگروه FATF کجاست؟!کشورهای سلطه گر غربی در نمایشی مضحک کارگروه FATF را با عنوان ادعایی نهاد مبارزه با پولشویی و تروریسم تشکیل داده اند.

کارگروهی که مقر اصلی آن در فرانسه است.

کشوری که میزبان گروهک تروریستی منافقین است.

گروهکی که دستش به خون 17 هزار ایرانی آلوده است.

بزک کنندگان FATF در داخل کشور به این سؤالات پاسخ دهند؛در حال حاضر کارگروه FATF کجاست؟! چرا با تامین کنندگان مالی تروریست های الاحوازیه برخورد نمی کند؟! چرا برخوردی با قاتلان 17 هزار شهید ایرانی که مورد حمایت فرانسه قرار دارد، انجام نمی دهد؟! آیا آمریکا، انگلیس و فرانسه خبر ندارند سرکردگان و اعضای این گروهک ها در کدام خیابان از کدام شهرهای اروپا و آمریکا اقامت دارند؟! چرا FATF فقط برای مقابله با سپاه قدس و حزب الله لبنان و محور مقاومت که کمر گروهک تکفیری تروریستی داعش را شکسته، ساخته شده است؟!در حال حاضر سرکرده های گروهک های تروریستی ضدایرانی از جمله گروهک الاحوازیه تحت حمایت برخی دولت های اروپایی (گردانندگان FATF) قرار داشته و به راحتی در این کشورها کنفرانس خبری و میتینگ برگزار می کنند و در مصاحبه با شبکه های تلویزیونی ضدایرانی مستقر در اروپا نحوه ترور مردم ایران را شرح می دهند!جالب اینجاست که فرانسه و انگلیس و برخی دیگر از کشورهای اروپایی با وجود حمایت گستاخانه و بی ملاحظه از قاتلان 17 هزار شهروند ایرانی و تروریست های تجزیه طلب، به عنوان مالکان مافیای FATF از ما می خواهند در راستای شفافیت و صداقت(!) و برای استفاده از مزایای برجام، تعهدات جدیدی را ذیل FATF و ملحقات آن بپذیریم که وجه مشترک آنها ادعای مبارزه با تروریسم و پولشویی حمایت های مالی از تروریست ها می باشد!FATF در خدمت خزانه داری آمریکاگفتنی است مارشال بیلینگسلیا دستیار معاون وزارت خزانه داری آمریکا(اتاق جنگ اقتصادی آمریکا علیه ایران)، تیرماه سال جاری رییس FATF شد.

وی همزمان پیگیر تحریم های ضدایرانی است.

بیلینگسلیا در هفته های گذشته گفته بود: با اسراییل علیه ایران همکاری نزدیک داریم .

حال به نظر شما، FATF حامیان غربی تروریست هایی مثل الاحوازیه و منافقین را تحت فشار می گذارد؟!براساس FATF ایران باید تراکنش های مالی سپاه قدس به فرماندهی حاج قاسم سلیمانی، وزارت دفاع، وزارت اطلاعات، مراکز علمی از جمله دانشگاه صنعتی شریف و گروه های مقاومت را به آمریکایی ها تحویل بدهد.

از سوی دیگر بنابر مستندات موجود، تعریف تروریسم از سوی کشورهای عضو FATF باید مطابق تعریف وزارت خزانه داری آمریکا صورت گیرد.

بر همین اساس FATF در خدمت وزارت خزانه داری آمریکا در جهت تسهیل اجرای تحریم های آمریکاست.

به عبارت دیگر آمریکا برای دقیق تر شدن تحریم ها نیاز بسیار زیادی به اجرای استانداردهای FATF در ایران دارد و اتاق جنگ اقتصادی این کشور (در وزارت خزانه داری) ازFATF به عنوان یک بازوی قدرتمند در این راستا استفاده می کند.

تصویب FATF و کنوانسیون های وابسته به آن، ریل گذاری برای تسلیم سازی کشور در جنگ اقتصادی است.

FATF و افزایش قیمت ارز موسی شهبازی غیاثی کارشناس مسائل اقتصادی در مصاحبه با فارس در پاسخ به این سؤال که گفته می شود اطلاعات 400 صرافی در شرایط تحریمی در قالب FATF به طرف های خارجی ارائه شده است، گفت: برخی می گویند در قالب پازل FATF جلو رفته اند و صرافی ها را محدود کرده اند؛ چون FATF روی صرافی ها دست گذاشته بود که مبادلاتشان شفاف نیست.

غیاثی در پاسخ به این سؤال که آیا افشای اطلاعات صرافی ها برای آوردن ارز به داخل کشور از طریق سیستم بانکی و پر کردن فرم مربوط به مبارزه با پولشویی که در قالب FATF مطرح است منجر به مسدود شدن کانال های ارزی خارج از کشور نمی شود، تصریح کرد: این حرف درست است.

متأسفانه پیش از شوک ارزی برای اینکه می خواستیم در بستر شفافیتی که FATF مدنظر داشت حرکت کنیم مبادلات بانکی به خارج از کشور اعم از حواله، ضمانت نامه و ال سی باید در بستر سوییفت انجام می شد.

وی توضیح داد: پیش از سامانه سپام ارزی بانک مرکزی و قبل از تحریم، حتی مبادلات داخلی بانک ها نیز با سوییفت انجام می شد و پس از آن سپام راه افتاد.

قبل از آنکه بیانیه خزانه داری آمریکا برای تحریم سوییفت منتشر شود کار با سوییفت انجام می شد و بانک خارجی اطلاعات مشتری را درخواست می کرد و سؤال می پرسید که رویه های پولشویی در کشور ما چگونه است؛ متأسفانه از این طریق ضربه خوردیم و امر مسلمی است.

این کارشناس اقتصادی تصریح کرد: ارائه اطلاعات صرافی ها باعث افزایش قیمت ارز شد.

هوشمندتر شدن تحریم هابرخلاف برخی ادعاها در داخل کشور، آمریکا نه تنها از اجرای دستورات FATF توسط ایران ناراحت نمی شود، بلکه این اقدام را تکمیل کننده پازل تحریم های بانکی و هوشمندتر شدن تحریم ها می داند.

آخرین شاهد این مدعا، سخنان چندی پیش سیگال مندلکر معاون خزانه داری آمریکا- اتاق جنگ اقتصادی آمریکا- است که جزییات درخواست های FATF از ایران را مطرح کرده و حتی نسبت به طولانی شدن روند تصویب لوایح استعماری در مجلس ایران از جمله کنوانسیون مبارزه با تامین مالی تروریسم (CFT) معترض شد.

اقتصاد و امنیتحمله تروریستی اهواز نشان داد دشمن پس از اقتصاد، امنیت کشور را نشانه رفته است.

امنیت ایران به اعتراف دوست و دشمن نظیر ندارد.

دشمن با این گونه حملات کور به دنبال گرفتن این مولفه رشک برانگیز از مردم است.

پذیرش FATF و به عبارتی پذیرش قانون مطلوب آمریکا و اروپا نسبت به مبارزه با تامین مالی تروریسم، به معنای خط بطلان کشیدن بر محور مقاومت، بازگذاشتن دست اسراییل و آمریکا در منطقه، دست کشیدن از عمق استراتژیک نظام جمهوری اسلامی ایران، محصور نمودن ملت ایران در مرزهای خودش و بازگذاشتن دست دشمنان برای اعزام گروهک های تروریستی و حمله به ملت ایران است.

تصویب FATF خیانت به خون شهدای اهواز است.

لازم و ضروری است که نمایندگان مجلس به جای برگزاری نشست ویژه برای تسریع در تصویب لوایح مرتبط با FATF، در اعتراض به جنایت مزدوران دولت های صحنه گردان FATF لوایح مرتبط را از دستور خارج کنند.


کلید واژه ها: مجلس - تروریست - نمایندگان مجلس - رییس مجلس - وزرای خارجه - اهواز - برگزار - هیئت رییسه مجلس - اطلاعات - خارجه - شنبه - خیانت - کشورهای اروپایی - تروریسم - جمهوری اسلامی - مالی - علی لاریجانی - سیاست خارجی - جنایت - همراه - تصمیم گیری - دولت - لاریجانی - ارتباطات - بیگانگان - مطالبات - اروپایی - مصاحبه - اسلامی - اعتراض

آخرین اخبار سرویس:
فرماندار، شورای شهر و مردم می توانند پیشنهاد همه پرسی دهند

کاری که اموات را شاد می کند

مادورو: بولتون برای ترور من برنامه ریزی کرده بود

چرا دور اول مذاکرات یمنی - یمنی در سوئد امید بخش نبود؟

استخدام راننده برای تاکسی تلفنی واقع در بیرجند

استخدام دوزنده ماهر جهت مزون در کرج

استخدام راننده بازنشسته جهت رانندگی با وانت در اصفهان

عجله برای پیوستن به موافقت نامه پاریس ممنوع!

استخدام تکنسین داروخانه آقا در تهران

استخدام آشپز ماهر فست فود در اصفهان

استخدام خیاط آقا جهت دوخت مبلمان در خراسان رضوی

انگشتری فوروشان دوره گرد

استخدام پذیرش خانم و آقا جهت همکاری در شهر مشهد

استخدام طراح چاپ سیلک و سابلی میشن در شرکت جامه پوش آرا- تهران

استخدام حسابدار آقا در یک شرکت معتبر در اصفهان

رمانی به روایت محافظ آیت الله

50 اقدام برای رونق گردشگری هرمزگان انجام می شود

شرکت 12 نوجوان در دوره شبانه روزی حفظ یک ساله قرآن در آبادان

جمهوریخواهان به پیشبرد قطعنامه ضدسعودی رای مثبت دادند

قصه بازور

داستان ماشین تحریر

از ورود کاربران بدعکس معذوریم!

لایه چینی نقوش ایرانی روی چوب

فرشبافان روستایی نیاز به حمایت دارند

گاز به سیستان و بلوچستان رسیده، اما مردم گاز ندارند

زندگی؛ فرصتِ جانکاه تولید محتوا برای اینستاگرام

با تو حرف می زنم، اما نگاهت نمی کنم

سرکی به اتاق ویرجینیا وولف

زندگی در یاد و غروب جاده و دلتنگی

زندگی با فیلتر اینستاگرام

چرایی افزایش مصرف مواد دخانی و روانگردان در دختران و زنان

خواهی بشوی رسوا....

انهدام خاطره و بسط روزمرگی

تفاوتهای جنسیتی در زمینه سوءمصرف موادمخدر

سنگینی بار گناهان پدر بر دوش پسر

جایزه احمد شاملو در گام چهارم

چند پیشنهاد برای کتابخوانان

تئاتر هنر گفت وگو

توصیه های معجزه هزاره سوم به مکرون

با شهرزاد قصه گو داستان بسازید

دعوای ترامپ و رهبران دموکرات مقابل دوربین ها

دارم خودم را می کشم؛ مرا ببین!

کمیته «ضد تحریم» در حوزه فاوا تشکیل می شود

کریسمس خونین استراسبورگ

اینستاگرام؛ ثبت تاریخ و آرشیو حقیقت زندگی اجتماعی

دورنـــما

آزمون اعتماد به می

«تحدید» به جای «تمهید»

این سفره خانه مجردی نیست!

من، رسول، 64سال دارم

اختصاص 7هزار میلیارد تومان برای حمایت از مددجویان

جنـایت به خاطر پول آب و برق

وصول چک های مسروقه دست قاتل را رو کرد

تریاک هایی که در تانکر قیر جاسازی شده بود

صدای بوق در خیابان های طهران

قمی: برای مقابله با توطئه های آمریکا همه باید وحدت داشته باشیم

کلیه استخدامی های قم - 22 آذر 97

استخدام شرکت ملاصدرا

استخدام نصاب حرفه ای دوربین مداربسته، دزدگیر و کابل کشی شبکه در البرز

استخدام مشاور تحصیلی در موسسه آموزشی ونوس

استخدام برنامه نویس net. و طراح سایت و گرافیک در شیراز

تصاویر/ مراسم استقبال از شهدا تفحص شده در معراج شهدای اهواز

وحشت رانندگان با مشاهده شی غلتان سرگردان در اتوبان!+فیلم

یک محقق: گسترش باغ های آبی در خراسان شمالی نگران کننده است

اعتراف مشمئزکننده وکیل ترامپ درباره اقداماتش

تذکر نماینده روسیه به نقض قطعنامه 2231

روسیه مخالف ارتباط دادن برجام با مسائل دیگر

«میز خدمت» تا چه میزان سبب کاهش بروکراسی اداری شده است

آگهی استخدام رشته حقوق و الهیات - استخدام امروز 22 آذر 97

کلیه استخدامی های فارس و شیراز - 22 آذر 97

آگهی استخدام مدیر - امروز 22 آذر 97

آگهی های استخدام حسابدار - 22 آذر 97

کلیه استخدامی های استان هرمزگان - 22 آذر 97

کلیه استخدامی های تهران - 22 آذر 97

استخدام لیفتراک ساراصنعت در خراسان رضوی

استخدام چند نفر پیک موتوری و یکنفر منشی در پیک تیزرو

استخدام مدیر پروژه، برنامه نویس و طراح وب سایت در شیراز

استخدام نیرو جهت ثبت فاکتور سیستمی تمام وقت در خراسان رضوی

موافقت اکثریت محافظه کاران با ادامه نخست وزیری ترزا می

پرس وجوی پیامکی، طرح دولت برای حذف فقر آموزشی

تبدیل خیابان 16 آذر به راسته علمی ـ دانشجویی

سناتور آمریکایی: برجام «یک پنی» به ایران نداد/ اوباما 150 میلیارد دلار به ایران داد و هیچ چیزی به دست نیاورد

استاندار سمنان معرفی شد

مناظره زیباکلام و قدیری ابیانه درباره تقابل ایران و آمریکا

«می» نخست وزیر انگلیس باقی ماند

احتمالات افزایش حقوق کارگران از زبان رییس مرکز پژوهش های مجلس

دلیل غیبت رضا رشیدپور در آخر برنامه امروزِ «حالا خورشید»

استخدام کادر اداری در شرکت معتبر فرهنگی

استخدام کافی من آشنا به پذیرایی در تهران

هلال احمر نیروهای با 3 سال سابقه را استخدام می کند

استخدام مشاور تحصیلی آقا در یک انتشارات معتبر در کرمانشاه

11 هزار لوح گلی تخت جمشید به کشور بازمی گردند

مناظره داغ زیباکلام و یک چهره اصولگرا پیرامون تقابل ایران و آمریکا

آیین تجلیل از نقش آفرینی زنان در عرصه های فرهنگ و اقتصاد

توصیه وزیر به معلمان در مورد طرح رتبه بندی

واکنش نماینده روسیه به نقض قطعنامه 2231

مازنی: گردشگر خارجی که به ایران می آید دنبال فساد نیست/ باید دست آنها را بوسید

واکنش ظریف به اظهارات پمپئو در شورای امنیت

تنها عملی که قبل از انجام آن هم خدا برایتان گناه می نویسد!

روزنامه استخدامی استان البرز و شهر کرج | پنجشنبه 22 آذر 97

تصویب FATF خیانت به خون شهدای اهواز

تصویب FATF خیانت به خون شهدای اهواز