مطالب مرتبط:
جنوب شهر بارانداز عمده فروشان مشروب و مواد مخدر/ ده پیاله تگزاس نیست!
کشف 900 کیلوگرم مواد مخدر در رودبار جنوب
بیش از چهار و نیم تن مواد مخدر در رودبار جنوب کشف شد
خرده فروشان مواد مخدر در تایباد دستگیر شدند
جزییات دستگیری سارقان سرقت های سریالی دوچرخه از جنوب غرب تهران/ تهیه هزینه مواد مخدر مصرفی انگیزه سارقان
5 + 1
یارانه ها
مسکن مهر
قیمت جهانی طلا
قیمت روز طلا و ارز
قیمت جهانی نفت
اخبار نرخ ارز
قیمت طلا
قیمت سکه
آب و هوا
بازار کار
افغانستان
تاجیکستان
استانها
ویدئو های ورزشی
طنز و کاریکاتور
بازار آتی سکه
چهارشنبه، 28 شهریور 1397 ساعت 22:152018-09-19حوادث

جنوب شهر بارانداز عمده فروشان مواد مخدر و مشروب/ ده پیاله تگزاس نیست!


محله ده پیاله شیراز یکی از محلات منطقه 2 شیراز است که با مشکلات متعددی دست وپنجه نرم می کند، فروش مواد مخدر و حضور پررنگ معتادان از جمله گلایه های مردم این محله است که موجب بدنامی و سایه انداختن مشکلات بر روی نقاط قوت و ظرفیت های این محله شده است - جنوب شهر بارانداز عمده فروشان مواد مخدر و مشروب/ ده پیاله تگزاس نیست! " محله ده پیاله شیراز یکی از محلات منطقه 2 شیراز است که با مشکلات متعددی دست وپنجه نرم می کند، فروش مواد مخدر و حضور پررنگ معتادان از جمله گلایه های مردم این محله است که موجب بدنامی و سایه انداختن مشکلات بر روی نقاط قوت و ظرفیت های این محله شده است شعارسال": محله ده پیاله شیراز یکی از محلات منطقه 2 شیراز است که با مشکلات متعددی دست وپنجه نرم می کند، فروش مواد مخدر و حضور پررنگ معتادان از جمله گلایه های مردم این محله است که موجب بدنامی و سایه انداختن مشکلات بر روی نقاط قوت و ظرفیت های این محله شده است.

محلات محروم در کلان شهرها همواره با مشکلات متعددی دست وپنجه نرم می کنند که شناخت دقیق مسائل موجود در محلات کمتربرخوردارِ بافت تاریخی و حاشیه شهر، همین طور فرصت ها و ظرفیت های بالقوه آن به برنامه ریزی صحیح در جهت کاهش معضلات و آسیب ها برای اِحیای این محلات کمک می کند.

اگرچه معضلات و مسائل اجتماعی، فرهنگی اقتصادی و.

تنها مختص جنوب شهر نیست، اما متولیان متعددی در جهت پیشگیری، کنترل و کاهش آسیب های اجتماعی در محلات محروم جنوب شهر فعالیت می کنند.

آنچه امروزه شاهد آن هستیم کم کاری نیست، بلکه بیشتر موازی کاری یا اقدامات مقطعی و ضعیف است؛ اقداماتی که مردم محلی در برنامه ریزی و اجرای آن کمتر دخیل هستند و خود مسؤولان به دور از وقایع ملموس محلات و گاهاً به صورت جزیره ای تصمیم گیری و اقدام می کنند.

شهر شیراز به عنوان یک کلان شهر کشور دارای حواشی نگران کننده است؛ زیرپوست شهر اتفاق هایی می افتد که نیازمند توجه عمیق و جدی تری است.

برنامه بازتاب شبکه استانی فارس در میزگردی به مشکلات محلات محروم شیراز پرداخت که علاوه بر ارائه گزارش های تصویری و مستند از زبان مردم، فرصتی برای طرح معضلات و سؤال و توضیح خواستن از مسؤولان در خصوص محله ده پیاله و شیخ علی چوپان بود.

گزارش های مردمی که در دو بخش منتشر شد بیانگر گلایه و ناراحتی مردم از وجود ضایعات فروشی های متعدد، حضور اتباع غیرمجاز، فروش مواد مخدر، تجمع معتادان، عدم تحقق وعده ها و قول های مسؤولان شهری، عدم وجود امکانات تفریحی مناسب، بلاتکلیفی مردم پس از 7 سال در بحث فاضلاب شهری و .

بود.

7 محله شیراز درگیر با مشکل ضایعات فروشی شهردار منطقه 2 شیراز در این برنامه با اشاره به اینکه منطقه 2 شیراز 200 هزار نفر جمعیت دارد و محدوده خدماتی اش از میدان امام حسین(ع) تا تقاطع غیره همسطح خلیج فارس، میدان امام حسین (ع) به سمت فلکه فرودگاه، فلکه فرودگاه به بلوار ارتش و بلوار ابوذر غفاری است، اظهار داشت: چند محله در این منطقه جای می گیرد که ده پیاله، شیخ علی چوپان، شهرک بهار، کوزه گری، گود شیری، گود دباغی و گود گل کوب دارای معضلاتی هستند.

قاسم اکبری ادامه داد: از یک هزار و 800 هکتار بافت فرسوده شهر شیراز، 500 هکتار آن در منطقه 2 شهرداری شیراز واقع است؛ دو سال از حضور من در منطقه 2 می گذرد و پیش ازاین هم در منطقه 5 شیراز مسؤولیت داشته و کم وبیش از مشکلات خبر دارم.

وی افزود: در بحث ضایعات فروشی ها که از گلایه های مردم است، شهرداری اقدامات بسیاری انجام داده، اما نتوانستیم آن ها را در یک مکان متمرکز ساماندهی کنیم.

اکبری گفت: تقریباً 6 الی 7 محله درگیر مشکل ضایعات فروشی هستند که بخشی از آن به شهرداری برمی گردد، چون باید آن ها را ساماندهی کند.

حدود 80 ضایعات فروشی در منطقه 2 وجود دارد که 40 مورد آن را تعطیل کردیم، 18 مورد هم مجوز اصناف دارند که البته هیچ اجازه ای از شهرداری نگرفتند.

به گفته وی چون شهرداری شیراز اجازه صدور مجوز فعالیت ضایعات فروشی در بافت مسکونی شهری را ندارد و باید به خارج از شهر هدایت شوند، شهرداری به صورت موقت در ضلع جنوبی کمربندی شیراز، بعد از شهرک صنایع ضایعات فروشی ها را مستقر کرده است تا از طریق اصناف زمین هایی را در اطراف شهر تملک و ضایعات فروشی ها را تجمیع کنند تا معضلات مربوط به آن نیز کاهش پیدا کند.

بازگشت دوباره به چرخه اعتیاد این مقام مسؤول با بیان اینکه من مشکلات موجود در محلات مهدی آباد، شیخ علی چوپان و.

را می پذیرم، در پاسخ به این سؤال که طی این مدت 2 سال چقدر موفق بوده اید، تصریح کرد: ازلحاظ آماری شاید 40 درصد موفق بودم، اما از جهت اینکه نتوانستم زمینه جرم را کاهش بدهم شاید شهردار موفقی در منطقه 2 شیراز نبودم.

البته شهرداری هم به تنهایی نمی تواند کار کند؛ در بازآفرینی محلات فرسوده 28 ارگان از فرمانداری تا دادگستری، آموزش وپرورش، بهزیستی، کمیته امداد، سپاه و بسیج و.

باید همکاری کنند، اما بیشتر به صورت جزیره ای و نه متمرکز فعالیت می شود.

اکبری تأکید کرد: مشکلات موجود در محلات محروم شیراز تنها مربوط به مدیریت فعلی شورا و شهرداری نیست، بلکه در طول چندین سال و به مرور ایجاد شده است.

شهردار منطقه 2 شیراز در ادامه سخنانش ابراز داشت: مسئله توزیع مواد مخدر به شهرداری مربوط نمی شود، اما جمع آوری معتادان جزء وظایف شهرداری است که به دهکده سلامی مرکز بازپروری معتادان منتقل می شوند، اما متأسفانه بعد از 2 ماه که در مرکز درمان می شوند با ورود به شهر مجدد به سمت اعتیاد برمی گردند؛ البته معتادین از شهرهای دیگر نیز به شیراز می آیند.

وی افزود: در بحث اشتغال زایی در محلات به جای مردان برای زنان کلاس آموزشی و کارآفرینی دارند.

در جلسات محله که 15 روز یک بار برگزار می شود فقط کارشناسان حضور دارند و تصمیم گیران غائب هستند.

اکبری همچنین خاطرنشان کرد: ساخت خانه محله در ده پیاله 50 درصد پیش رفته، در دباغی و گود گل کوب و شیری 60 درصد که امسال به بهره برداری می رسد، کار احداث پارک در نیمه دوم سال شروع می شود و یک زمین ورزشی نیز در کنار آن برای استفاده جوان ها طراحی شده است.

گسترش ناامنی در زیر پوست محلات محروم شیراز در این برنامه یکی از فعالین فرهنگی اجتماعی شیراز نیز حضور داشت که با مجموعه جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی در ده پیاله، شیخ علی چوپان و مهدی آباد همکاری دارد.

مرادی که خود از نزدیک شاهد مشکلات مردم است، اظهار داشت: وقتی امنیت در برخی محلات نباشد، کار فرهنگی تأثیر چندانی ندارد، البته به کمک کلانتری محله، بسیج و خود مردم امنیت به محلات بازگشته است، اما در زیرپوست این محلات ناامنی در حال گسترش است و برای محو آن همت جمعی لازم است.

وی ادامه داد: یک عمده فروشی خواروبار در محله است که ثروتمندان شیراز به آنجا می آیند و عمده فروشی مواد مخدر انجام می شود، اگر کسی دوربین مخفی کار بگذارد می تواند به راحتی شاهد عمده فروشی و خرده فروشی مواد مخدر باشد.

این فعال فرهنگی افزود: علاوه بر مواد، فروش اسلحه و مشروبات الکلی و حضور معتادین متجاهر به شکل وسیعی قابل مشاهده است.

تن فروشی و قاچاق انسان! مرادی گفت: مسؤولان شهری افتخار می کنند که محله سنگ سیاه از حضور معتادان پاک شده، درحالی که به محلات دیگر رانده می شوند.

به گفته وی در محله ده پیاله شیراز قاچاق انسان و تن فروشی نیز صورت می گیرد، افرادی که از کشورهای همسایه به ایران می آیند، مقصد اولشان شیراز است و ازاینجا به دیگر نقاط کشور می روند.

نماینده جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی در محله ده پیاله شیراز ابراز داشت: مسؤولینی که نگران معالی آباد و فرهنگ شهر هستند باید بدانند که مفاسدی که در مناطق جنوب شهر اتفاق می افتد بخشی از آن به بالا شهر سرایت می کند.

مرادی با بیان اینکه در محلات جنوب شهر هم افراد بد حضور دارند و هم مردمانی بااخلاق خوب سکونت دارند، یادآور شد: در محله ده پیاله و دیگر محلات محروم، افراد نخبه علمی و فعال فرهنگی هم حضور دارند، حتی برخی مسؤولان فعلی از همین محلات هستند.

وی معتقد است در محلات محروم بیشتر کار اداری انجام می شود و کارمندان منتظر هستند که ساعت اداری آ ن ها تمام شود و بروند، درحالی که مسؤولین باید در ساعت های مختلف در محله حاضر و شاهد مشکلات باشند.

این فعال فرهنگی تصریح کرد: پس از دو ماه یکی از اعضای شورای شهر را به محله ده پیاله دعوت کردیم و خانه هایی را نشانش دادیم که باور نمی کرد در شیراز چنین وضعیتی هم باشد.

نماینده جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی در محله ده پیاله شیراز با تشکر از سرهنگ حدادی در پاسگاه 24 ابوذر و سروان ده بزرگی فرمانده حوزه بسیج به خاطر تلاش ها و فعالیت هایشان در محله، بیان کرد: در تصمیم گیری هایی که برای محلات می شود باید از مردم خود محله هم به نمایندگی حضور داشته باشند و نیاز است که یک قاضی ویژه نیز در محله باشد.

وی در پایان سخنانش تأکید کرد: من به عنوان نماینده مردم ده پیاله وظیفه دارم نقاط سیاه را بگویم و مسؤولان هم نقاط سفید را می گویند؛ البته نباید غلو کرد و مردم دیگر مناطق شیراز تصور نکنند که ده پیاله تگزاس است، خود مردم محلی با همکاری نیروی انتظامی و سپاه فضا را تغییر داده اند.

استفاده از ظرفیت های محلی در جهت پیشگیری و کاهش جرم در ادامه مدیر پیشگیری از وقوع جرم دادگستری فارس که میهمان تلفنی این برنامه بود، بابیان اینکه ما در دادگستری و مرجع قضایی در جریان مسائل و مشکلات محلات هستیم، اظهار داشت: یکی از محلات ده پیاله است اما در یازده محله دیگر در شیراز که جزء اولویت ما هستند، مسائل مربوط به مواد مخدر، اتباع غیرمجاز از عمده جرائم مشخص است.

اکبری ادامه داد: سازمان های مختلف با توجه به شرح وظایفشان اقدامات مختلف را انجام می دهند، برای ما هم بحث ارتقاء توانمندی مردم محلات مهم است و فعالیت های محله محور نیز از تأکیدات قوه قضاییه در سطح کشور است تا بتوانیم از ظرفیت ها و قابلیت های مردم در جهت پیشگیری از بروز معضلات استفاده کنیم.

وی افزود: ما به متولیان محلات محروم شیراز پیشنهاد کردیم تا طرح جامع را تهیه کنند تا همه ارگان های دولتی به صورت هماهنگ فعالیت کنند، البته این نهادهای حاکمیتی باید در کنار مردم باشند و مردم نیاز باید فعالیت مضاعفی داشته باشند.

برنامه بلندمدت نداریم اکبری خاطرنشان کرد: در خصوص مواد مخدر جلسات متعددی را با نیروی انتظامی و سپاه شیراز داشتیم و در خصوص جمع آوری معتادین و فروشندگان خرد و کلان مواد مخدر صحبت کردیم، البته فروش مواد به صورت گسترده که در محلات گفته می شود را من باور ندارم.

مدیر پیشگیری از وقوع جرم دادگستری فارس تصریح کرد: در محلات محروم شیراز برنامه های ما فعلاً بلندمدت نیست، اما دستورات فوری برای برخورد با فروشندگان مواد و اتباع بیگانه صادر شده است و برای برنامه های بلندمدت هم نیاز به همکاری مردم و سمن ها است.

اکبری تأکید کرد: مطالبه گری مردمی می تواند هشداردهنده و کمک کننده به مسؤولان باشد تا جدی تر مسائل را دنبال کنند، آمادگی حضور نماینده مردم محلات در جلسات را داریم، اما استقرار قاضی ویژه در محلات طبق قانون امکان پذیر نیست.

با نصب یک بنر نمی شود کار فرهنگی کرد شیر احمدی یکی از یاوران شورای ده پیاله و شیخ علی چوپان نیز در ارتباط تلفنی با این برنامه با اشاره به جمله ای از امام خمینی (ره) که خدا نیاورد آن روزی را که سیاست ما و سیاست مسؤولین کشور ما پشت کردن به دفاع از محرومین باشد ، اظهار داشت: در محلات جنوب شهر ظرفیت های زیادی وجود دارد و مسؤولان باید پاسخ بدهند که چه قدمی برای مردم این مناطق برداشتند.

وی ادامه داد: ناراحتی مردم از مسؤولان نباید به پای انقلاب و نظام نوشته شود، با زدن یک یا دو بنر هم نمی شود در این محلات کار فرهنگی کرد.

ضرورت راه اندازی مرکز نگهداری خرده فروشان مواد مخدر دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر فارس دیگر میهمان تلفنی برنامه با اشاره به اینکه جمع آوری معتادان متجاهر از سطح شهر از 4 سال گذشته تاکنون در دستور کار این شورا بوده است، بیان کرد: در ایام نوروز امسال حدود یک هزار و 50 نفر از معتادین حاد و پرخطر جمع آوری شده که در این موضوع همکاری بین دستگاه ها هم خوب بود.

محمدرضا ابراهیمی ادامه داد: راه اندازی مرکز ماده 16 قانون مبارزه با مواد مخدر یک اقدام خوب برای استان بود که در حال حاضر 240 نفر از معتادین حاد و پرخطر در این مرکز نگهداری می شوند.

به گفته وی جمع آوری معتادان متجاهر یکی از اولویت ها است و افزایش ظرفیت مرکز ماده 16 نیز ضروری به نظر می رسد که امور اجرایی آن بر عهده اداره بهزیستی شیراز است.

این مقام مسؤول در پایان تصریح کرد: برخورد با خرده فروشان مواد مخدر از دیگر اولویت های ما است که حداقل 100 نفر از این افراد جمع آوری شدند؛ اما بحث برخورد با خرده فروشان مواد مستلزم زیرساخت هایی است که ماده 42 مبارزه با مواد مخدر گویای لزوم نگهداری قاچاقچیان خُرد است و ما نیز به دنبال راه اندازی چنین مرکزی هستیم.

شعارسال، با اندکی تلخیص و اضافات بر گرفته از خبرگزاری فارس، تاریخ انتشار: 28 شهریور 1397 ، کدخبر: 13970614000556،www.

fars.

farsnews.

com
کلید واژه ها: مواد مخدر - مشکلات - شیراز - مردم - معتادان - فروش - مخدر - برنامه ریزی - برنامه - جنوب - منطقه - محروم - آسیب های اجتماعی - برنامه ریزی صحیح - اجتماعی - بافت تاریخی - گزارش - تگزاس - تصمیم گیری - کاهش - اقتصادی - تفریحی - فرهنگی - تصویری - تاریخی - فاضلاب - بازتاب - مستند - اتباع - چوپان

آخرین اخبار سرویس:
وقوع زلزله 6 ریشتری در تایوان

زلزله لوشان بدون خسارت

زمین لرزه 6.1 دهم ریشتری در اوکیناوای ژاپن

کشف 90 راس دام قاچاق در سنقر و کلیایی

تیراندازی در ایالت یوتا/کشته شدن یک دانشجوی دختر/پلیس آمریکا به دنبال قاتل سفیدپوست

حبس 24 ساعته در یک چاه 40 متری

کشف 32 کیلوگرم مواد مخدر در هریس

حادثه برای خودروی دانش آموزان ساوه ای 7 نفر مصدوم شدند

عامل انسانی دلیل عمده حوادث رانندگی در خلخال است

تصادف زنجیره ای در اتوبان شهید کسایی تبریز

کشف 90 راس دام قاچاق در سنقروکلیایی

الجبیر: مسئولان قتل خاشقجی بازداشت می شوند!

تصادف در محور تایباد با یک کشته

قاتل فرشید هکی، وکیل معروف دادگستری کیست و چرا جسد او را به آتش کشید؟

معمای خودکشی های مکرر نوجوانان تهرانی در یک شبانه روز

مرد جوان: همکارم خامم کرد دخترش خیلی باکلاس است و بعد ازدواج فهمیدم چه فریبی خورده ام!

رابطه نامشروع با زن متاهل، راننده تاکسی را هفت سال ونیم پشت میله ها فرستاد

وقوع زمین لرزه 6 ریشتری در تایوان

عامل انسانی دلیل عمده حوادث رانندگی در خلخال است

وقوع آتش سوزی در کارگاه کمک فنرسازی در تبریز+تصاویر

11تن و 770کیلوگرم مواد مخدر دراستان بوشهر کشف شد

سارق اماکن خصوصی در مرند دستگیر شد

امنیت زائران اربعین به خوبی تامین شده است

حبس 24 ساعته در یک چاه 40 متری

محکومیت جنایت مزدورانه گروهک تکفیری در ربودن مرزبانان هنگ مرزی میرجاوه

صدور همزمان گذرنامه و ویزا

رفع تصرف زمین های ملی در منطقه مرق اصفهان

بخش خبری 20 و 45 دقیقه، مرکز فارس 97/07/30

حبس 24 ساعته مرد افغانی در یک چاه 40 متری

تصادف زنجیره ای در اتوبان شهید کسایی تبریز

بیش از 335 هزار لیتر سوخت قاچاق در کرمانشاه کشف شد

11تن و 770کیلو گرم مواد مخدر در استان بوشهر کشف شد

خودکشی مکرر نوجوانان تهرانی در یک شبانه روز

قاتل در دادگاه: از روی شوخی، چاقو را در سینه مقتول فرو کردم، بعد صورتش را بوسیدم و گفتم خوب می شوی!

آتش سوزی بر اثر نشت گاز پیک نیک/ حریق گسترده در کارگاه کمک فنرسازی

11تن و 770کیلوگرم مواد مخدر دراستان بوشهر کشف شد

سارق اماکن خصوصی در مرند دستگیر شد

کشف مقادیری لاستیک و رینگ خودروی قاچاق در یزد

از پشت میز نمی شود با تخلفات برخورد کرد

سیستان و بلوچستان جزو 7 استان بحرانی کشور از نظر حوادث ترافیکی

حبس 24 ساعته در یک چاه 40 متری

حمله یک زندانی فراری به عابران در استانبول

مرگ 927 نفر در تصادفات رانندگی 3 ماهه تابستان،در طول پنج سال

کشف سوخت قاچاق در تایباد

حمله دانش آموز با بطری شیشه ای به ناظم مدرسه

کلاهبردار میلیاردی بورس در اراک دستگیر شد

رابطه نامشروع با زن متاهل، راننده تاکسی را هفت سال ونیم پشت میله ها فرستاد

استخدام فروشنده در فروشگاه آرایشی و عطر حسام در مهرشهر

اهدای 50 جهیزیه به زوج های نیازمند خلخالی

قاتل در دادگاه: از روی شوخی، چاقو را در سینه مقتول فرو کردم، بعد صورتش را بوسیدم و گفتم خوب می شوی!

تجاوز پسر معلم به دختر 5 ساله در دستشویی مهدکودک

تجاوز فجیع به دختر 6 ساله در کنار کانال آب

جادوگری که به مراجعانش می گوید کجا شوهر پیدا کنند!

خودکشی پسر 15 ساله در حیاط خانه به علت باخت در بازی رایانه ای + عکس

2 کشته در تصادف نیسان و کامیون در محور چمن بید به جنگل گلستان

مرد بداخلاق به خواسته همسر جدیدش، زن سابقش را کشت + عکس

حضور مأموران زن در ورزشگاه آزادی

مرگ 927 نفر در تصادفات رانندگی 3 ماهه تابستان،در طول پنج سال

تصادف در محور تربت حیدریه با 2 کشته

حبس 24 ساعته در یک چاه 40 متری

آغاز برداشت نشاء پیاز در رابر

دستگیری عامل اخاذی از خانم های جوان

دستگیری یک زن مرتبط با حادثه تروریستی اهواز

واکنش پلیس به خبر تردد سارقان مسلح در تهران

فاجعه هولناک مرگ خاموش 5 عضو یک خانواده +عکس

قاتل فرشید هکی، وکیل معروف دادگستری کیست و چرا جسد او را به آتش کشید؟

راننده اینترنتی به هفت سال و نیم حبس محکوم شد

قاتل خاموش جان 5 عضو یک خانواده را گرفت

2 متخلف حوزه محیط زیست در دشتستان دستگیر شدند

2 متخلف حوزه محیط زیست در دشتستان دستگیر شدند

زیتون گوهری برای اشتغال در خشکسالی های منطقه سیستان

دستگیری کلاهبردار میلیاردی بورس در اراک

حبس 24 ساعته در یک چاه 40 متری

دزدان طلای کودکان دستگیر شدند

قاتل آشنا زن میانسال و دختر جوان را کشت

فاجعه هولناک مرگ خاموش 5 عضو یک خانواده +عکس

کشف ده قلم داروی گیاهی تقلبی در خراسان شمالی

گزارش تحقیقی و مشاهدات میدانی از تنش آبی در یزد

حمله زندانی فراری با سلاح سرد در استانبول/ 9 نفر زخمی شدند

امدادرسانی به 200 نفر حادثه دیده در مهر ماه سال جاری

از امروز :آغاز طرح برخورد با موتورسیکلت سواران متخلف

سانحه برای دانش آموزان روستای جوشقان ساوه

معمای خودکشی دو دختر و پسر نوجوان تهرانی در یک شبانه روز

واکنش پلیس به خبر تردد آزادانه سارقان مسلح/ رفت وآمد آزادانه سارقان در این محل صحت ندارد

ماجرای خودکشی های مکرر نوجوانان تهرانی در یک شبانه روز

7.5 سال حبس و شلاق برای رابطه نامشروع با زن متاهل

توضیح پلیس درباره خبر تردد آزادانه سارقان مسلح در تهران

قاتل: چاقو را در سینه مقتول فرو کردم

سرانجام رابطه نامشروع راننده تاکسی با زن متاهل

جادوگری که به دختران دم بخت می گوید کجا شوهر پیدا کنند!

راننده اینترنتی به اتهام ارتباط نامشروع با یک زن جوان و متأهل به هفت سال ونیم حبس وشلاق محکوم شد

روایت تلخ پدری که پاهای دختر 7 ساله اش را با خوراندن متادون «لمس» کرد

مرد جوان: همکارم خامم کرد دخترش خیلی باکلاس است و بعد ازدواج فهمیدم چه فریبی خورده ام!

معمای قتل مشکوک زن میانسال و دختر جوان

قاتل در دادگاه: از روی شوخی، چاقو را در سینه مقتول فرو کردم، بعد صورتش را بوسیدم و گفتم خوب می شوی!

گاز شهر دهدشت به مدت 10 ساعت قطع می شود

تصادف در خراسان شمالی 2 کشته داشت

بیمه مکمل مدیریت بحران در زمان حوادث است

81 کیلوگرم مواد مخدر در تایباد کشف شد

پیرمرد تهرانی پسرش را با بنزین به آتش کشید!

جنوب شهر بارانداز عمده فروشان مواد مخدر و مشروب/ ده پیاله تگزاس نیست!

جنوب شهر بارانداز عمده فروشان مواد مخدر و مشروب/ ده پیاله تگزاس نیست!