مطالب مرتبط:
ساداتی نژاد در گفت وگو با فارس: نطق دیروز برخی نمایندگان فرافکنی برای انحراف افکار عمومی از مسببین وضع موجود اقتصادی بود
آدرس غلط فرصت‎طلبان؛ در خدمت مردم یا منافع حزبی؟ / پشت‎پرده فشارها برای استعفای رییس سازمان برنامه و بودجه/ نقد سازمان برنامه و بودجه بخاطر مشکلات اقتصادی و بازار ارز و سکه، انحراف افکار عمومی است
زیر سوال بردن مسائل دفاعی به جای پرداختن به معیشت مردم برای انحراف افکار عمومی است
تنش آفرینی ترامپ برای انحراف افکار عمومی آمریکا است
رنجبرزاده در گفت وگو با فارس: زیر سوال بردن مسائل دفاعی به جای پرداختن به معیشت مردم برای انحراف افکار عمومی است
5 + 1
یارانه ها
مسکن مهر
قیمت جهانی طلا
قیمت روز طلا و ارز
قیمت جهانی نفت
اخبار نرخ ارز
قیمت طلا
قیمت سکه
آب و هوا
بازار کار
افغانستان
تاجیکستان
استانها
ویدئو های ورزشی
طنز و کاریکاتور
بازار آتی سکه
پنجشنبه، 22 شهریور 1397 ساعت 03:262018-09-12سياسي

نارنجک های دودزا برای انحراف افکار عمومی از مطالبات اقتصادی


در حالی که جامعه درگیر مشکلات اقتصادی است و افکار عمومی خواهان ارائه راهکار های عملی مسئولین برای حل مشکلات معیشتی خود هستند، عده ای می کوشند با طرح مباحث انحرافی اولویت های کشور را به حاشیه برانند.

- به گزارش سایت قطره و به نقل ازگروه سیاسی خبرگزاری دانشجو"، بنر شهرداری می آید و در معابر جا خوش می کند.

بنری که عملا علیه سبک زندگی ایرانی اسلامی بود و با کمال تاسف از بودجه بیت المال برای تیشه زدن به ریشه بهترین شکل حجاب استفاده شد.

در یک فیلم شبکه خانگی! یکی از زشت ترین و کثیف ترین مسایل جنسی (که از آن با عنوان ضربدری یاد می شود) مطرح می شود.

آری یک فیلم شبکه خانگی! که ظاهرا باید مناسب برای نمایش در بین اعضای خانواده تهیه شود.

لایحه حق تحصیل آن هم در زمانی که تورم چون زنگی مست تیغ کشیده در پی مردم می دود! حق تحصیل در زمانی که افزایش دو سه برابری اجاره بها عملا برای بسیاری از خانواده ها پیدا کردن خانه ای دیگر پس از اتمام قرارداد را غیرممکن کرده است، لایحه حق تحصیل برای همه البته به جز بورسیه ها !! بورسیه هایی که تا ابد به عنوان لکه ننگی بر دامن حاشیه سازان و هوچی گران سیاست زده خواهد ماند.

نطق های انتحاری در مجلس.

توسط نمایندگانی که در ساختار نظام جمهوری اسلامی به اینجا رسیده اند ولی اکنون نام و نان را در ژست گیری اپوزیسیونی می بینند! نطق های انتحاری با حرف های صدمن یه غاز! که رفع حصر را عامل بهبود اوضاع اقتصادی مردم عنوان می کنند و اگر حرف صد من یه غاز نیست پس یعنی اقتصاد و معیشت جامعه توسط عده ای گروگان گرفته شده است؟! خطر مسخ رسانه ای؛ مراقب مطالبات خود باشید و بسیاری مطالب دیگر که بر حاشیه سالاری این روزهای جامعه ما خاصه بخش رسانه های مکتوب و نوشتاری دلالت دارد.

نشریاتی که غالب آنها در اختیار هم میهن نانی است که متاسفانه منافع ملی و اقتصاد و معیشت مردم را فدای سیاست بازی های خود می نمایند.

و اگر این فضا به مدد تاخت و تازهای طیف موسوم به اصلاح طلب فراهم نمی شد قطعا اکنون با هدف کمک به دولت برای اصلاح امور و بهبود شرایط اقتصادی مطالبه گری صورت می گرفت.

برای نمونه نشریات این طیف و نمایندگانشان در لیست امید مجلس نه تنها با سؤال از رییس جمهور در 5محور اقتصادی همراهی نکردند بلکه علیه آن تیغ کشیدند و فرمان تاختن بر آن صادر شد.

نکته ای دیگر موضوع استیضاح وزرای کار و اقتصاد است.

چندهفته از استیضاح آن وزرا گذشته در شرایط جنگ اقتصادی که در آن قرار داریم هنوز برای این وزارتخانه ها وزیر معرفی نشده است.

همچنین وقتی سؤال های مجلس اعلام وصول شد آقای روحانی یک ماه وقت داشت تا در مجلس حاضر شود و برنامه های دولتش را حول محور سؤال های مجلس بگوید.

اما متاسفانه هیچ برنامه ای از سوی دولت ارائه نشد.

عبدالرضا مصری، نماینده مردم کرمانشاه و از اعضای فراکسیون نمایندگان ولایی همین اواخر در مصاحبه با کیهان گفته بود: نیاز آن است که از طرف دولت برنامه اجرایی و عملیاتی ارائه شود.

متأسفانه در روز سؤال از رییس جمهور ما برنامه ای از ایشان دریافت نکردیم.

زیرا وقتی نمایندگان سؤال می کنند، فرصت زیادی وجود دارد که دولت بنشیند و برنامه های جمع بندی شده خود را ارائه دهد، از برنامه های آینده خود برای حل مشکلات بگوید و اگر نیازی به کمک مجلس دارد، آن را طرح کند اما متأسفانه ما آن روز چیزی به این صورت ندیدیم.

حاشیه های هیپنوتیزم کننده! حاشیه چیست؟ متن کدام است؟ می توان گفت حاشیه آن چیزی است که در نسبت با یک متن تعریف می شود.

این نسبت در تلاش برای جلب نگاه ها و هوش و حواس ها تعریف می شود.

چه وقتی برای جلب نگاه دیگران تلاش می شود؟ نخست وقتی واقعا چیزی برای ارئه دارید.

حالت دوم وقتی است که واقعا چیزی برای ارائه ندارید! بلکه هدف شما تنها این است که با جلب توجه حواس ها را از جایی دیگر پرت کنید.

حاشیه مانند نگارگری های دورتادور صفحات یک کتاب است.

این تذهیب ها هر چقدر هم که ظاهرا زیبا باشند اما آنها هدف نیستند.

به عبارتی متنی که در میانه صفحات قلمی شده ماهیت کتاب را مشخص می کنند.

این یعنی اصلی ترین وظیفه دولت موضوع معیشت و اقتصاد جامعه است.

این سه سال باقی مانده نیز به سرعت خواهد گذشت و در پایان 4سال دوم آنچه دولت برای بهبود شرایط اقتصادی انجام داده به عنوان متن مورد قضاوت مردم قرار خواهد گرفت.

آن وقت کسی تکرار کردن تصریح های قانون اساسی (حق تحصیل برای همگان) در قالب چیزی به نام حقوق شهروندی را به عنوان نمونه ای از عملکرد موفق دولت برای بهبود اوضاع نخواهد خواند.

دولت باید توجه کند که در شرایط عادی اقتصاد و معیشت برای مردم بسیار مهم است دیگر چه برسد به شرایط این ماه ها و روزها.

اقتصاد و معیشت همان متن است.

متنی که در نهایت تعیین کننده است به این معنا که شعر و شعار در قالب های مثلا حقوق شهروندی مشکل عدم نظارت دولت را بر تورم افسار گسیخته حل نمی کند.

اینکه می گوییم ظاهرا حقوق شهروندی به این خاطر است که حتی این لوایح آنقدر دست خالی هستند که روزنامه های زنجیره ای برای عظیم نشان دادن آنها به دروغگویی روی آورده اند.

دروغگویی مدعیان اصلاح طلبی با نگاهی به مطبوعات زنجیره ای این پرسش به ذهن می رسد که مگر اقلیت های دینی در ایران حق تحصیل نداشته اند؟ یا اینکه این پرسش به ذهن می رسد که مگر پس از چهل سال از گذشت انقلاب ما هنوز قانونی در مورد حقوق ملت در تحصیلات نداریم؟ روزنامه اعتماد در یادداشتی عجیب به موضوع لایحه پیشنهادی معاون حقوقی رییس جمهور پرداخته است، عجیب از این بابت که یادداشت مذکور چنان نگاشته شده که انگار در ایران، پیروان ادیان الهی (مسیحی، کلیمی، زرتشتی) حق تحصیل نداشته اند.

دروغگویی رسانه مدعی اصلاح طلبی تاسف بار و حیرت انگیز است.

آنها برای آنکه یک لایحه را عظیم نشان دهند ضمن دروغگویی منافع ملی را نیز به راحتی قربانی می کنند.

در یادداشت این روزنامه مدعی اصلاح طلبی آمده است: دیروز لایحه پیشنهادی معاون حقوقی ریاست جمهوری درباره برخورداری همگان از حق آموزش عالی در دولت تصویب شد ! همین سطر ابتدایی طوری نوشته شده که انگار تاکنون چنین حقی وجود نداشته است.

سپس در ادامه این یادداشت با صراحت بیشتری باب خلاف واقع گویی را می گشاید: لازم به ذکر است که کسب علم و دانش مورد تاکید و توجه دین اسلام است و هیچ موردی هم سراغ نداریم که در دین اسلام گفته شده باشد فقط مسلمانان باید درس بخوانند.

فرا گرفتن علم و دانش برای همه لازم است بنا به تاکید این فرموده که اطلبو العلم ولو بالصّین و به این معنا که اگر در چین هم علم و دانش یافتید باید دنبال آن بروید.

بنابراین محروم کردن افراد از ادامه تحصیل آن هم به دلیل اینکه آنها یهودی، مسیحی یا زرتشتی هستند کار درستی نیست !! کار درستی نیست! ملت ایران از این روزنامه زنجیره ای و همچنین نویسنده یادداشت که با کمال تاسف نماینده مردم پاکدشت در مجلس است تشکر می کند که در توضیح لایحه دولت گفتند که ممانعت از تحصیل مسیحیان یا یهودیان یا زرتشتیان کار درستی نیست!! چنان نوشته اند کار درستی نیست که انگار 40سال است راه غلطی در موضوع آموزش اقلیت ها طی شده و حالا ایشان می خواهند بگویند باید جلوی این مسیر غلط گرفته شود!! اگر این نماینده مجلس که قلم به مدح لوایح دولت ساخته گشوده و چنین در این باره عنان اختیار از کف داده در خیابان های محله هایی که هموطنانمان از اقلیت های دینی در آنها حضور دارند قدم می زد حتی مدارس ویژه آنها را می دید.

اگر این نماینده و روزنامه اعتماد در پاسخ بگویند که منظور از آن جمله که جلوگیری از تحصیل پیروان ادیان دیگر تنها بیان این بوده که چنان روشی غلط است باید در پاسخ گفت: در کشوری مثل ایران که قانون اساسی آن به حقوق همه پیروان ادیان الهی به تحصیل علم صحه گذاشته و هیچ فردی نه در میان مسئولان و نه در میان کارگزاران نظام به خلاف این قایل نیست و مهم تر آنکه عملا این حق اجرا می شود دیگر بیان جمله ای به آن صورت که در یادداشت اعتماد آمده برای چیست؟! قانون اساسی چه می گوید؟! قانون اساسی کشور در اصل سی ام تاکید می کند: دولت موظف است وسایل آموزش و پرورش رایگان را برای همه ملت تا پایان دوره متوسطه فراهم سازد و وسایل تحصیلات عالی را تا سر حد خودکفایی کشور بطور رایگان گسترش دهد.

البته اصل دوازدهم نیز در رابطه با حقوق اقلیت آورده است: دین رسمی ایران، اسلام و مذهب جعفری اثنی عشری است و این اصل الی الابد غیرقابل تغییر است و مذاهب دیگر اسلامی اعم از حنفی، شافعی، مالکی، حنبلی و زیدی دارای احترام کامل هستند و پیروان این مذاهب در انجام مراسم مذهبی، طبق فقه خودشان آزادند و در تعلیم و تربیت دینی و احوال شخصیه (ازدواج، طلاق، ارث و وصیت) و دعاوی مربوط به آن در دادگاه ها رسمیت دارند و در هر منطقه ای که پیروان هر یک از این مذاهب اکثریت داشته باشند، مقررات محلی در حدود اختیارات شوراها بر طبق آن مذهب خواهد بود، با حفظ حقوق پیروان سایر مذاهب.

اصل سیزدهم نیز تاکید کرده است: ایرانیان زرتشتی، کلیمی و مسیحی تنها اقلیتهای دینی شناخته می شوند که در حدود قانون در انجام مراسم دینی خود آزادند و در احوال شخصیه و تعلیمات دینی بر طبق آیین خود عمل می کنند.

آقای رییس جمهور مراقب چاه اصلاحات باش! دوره اصلاحات با چالش های همواره آن برای کشور شناخته می شود.

شاید هیچ کشوری مانند ایران در جهان پیدا نکنید که مثلا شخصی در فرایند یک نظام مراتب ترقی را طی کند و هم زمان که بر کرسی ریاست یا معاونت یا مدیریت تکیه زده به اپوزیسیون نظام بدل گردد!تزی که بیشتر سال های دولت اصلاحات از سوی تئوریسین های آن دنبال می شد و در قالب ایده های مختلف به رییس دولت وقت پیشنهاد می گردید توسعه سیاسی بود.

اما هر چه به پایان 8ساله اصلاحات نزدیک تر شدیم پشیمانی از پافشاری بیش از حد تنها بر توسعه سیاسی بیشتر شد.

برخی از صاحب نظران این طیف در سال های پایانی با انتقاد از توجه بیش از اندازه به توسعه سیاسی و به تبع آن غفلت از توسعه اقتصادی این موضوع را پاشنه آشیل اصلاح طلبان دانستند.

آقای روحانی به خوبی آن دوران را به یاد دارد.

او خود در آن دوران مسئولیت داشته و از روند آنچه بر کشور و نظام قصد تحمیلش را داشتند کاملا باخبر است.

سرگرم بازی های سیاسی شدن و سیاست بازی و حزب زدگی برای مردم آب و نان نمی شود و برای دولت نام نیک نمی آورد.

یک داستان تخیلی اما شیرین تصور کنید اگر خروجی جلسه هیئت دولت به جای لایحه آزادی تحصیل چیزی دیگر بود.

تصور کنید به جای لایحه مذکور لایحه دولت چیزی دیگر بود.

مثلا اینکه ناگهان در اخبار می دیدید یا می خواندید که دولت در لایحه ای جامع به آشفته بازار بی سر و سامان مسکن و خانه پرداخته است.

دولت در این لایحه به منظور حمایت از مستاجرین حداقل سال های قرارداد را 2سال ذکر کرده و برای نقره داغ کردن سودجویان خانه های خالی در سطح کردن اجرای مالیات سنگین بر خانه های خالی را آن هم به صورت تصاعدی در هرسال به زودی اجرا خواهد کرد.

همچنین تصور کنید در این طرح دولت راهکاری برای تعیین اجاره بها اندیشیده تا دیگر یک صاحب خانه بی انصاف در پایان قرارداد ناگهان اجاره بها را بیش از دو برابر افزایش ندهد.

اما شیرین ترین بخش این تصورات آنجاست که در اخبار به جای لایحه تحصیلی شنیده بودید که دولت در همین یکی دو هفته پیش رو کار ساخت خانه هایی را که در قالب طرح امید تعریف کرده آغاز خواهد کرد.

در واگذاری این خانه ها به زوج های جوانی که تازه ازدواج کرده اند نیز دولت راهکارهای حمایتی بسیاری اندیشیده است.

تبدیل کردن این گونه تصورات به واقعیت و پاسخ به مطالبات برحق مردم، کاری محال نیست، اول باید از غرب دل کند و سپس آستین همت بالا زد.

مدیران غرب زده و خسته، در پناه نارنجک های دودزا و حاشیه ساز، به سوءمدیریت خسارت بار خود ادامه می دهند.


کلید واژه ها: اقتصاد - اقتصادی - سؤال از رییس جمهور - حاشیه - جامعه - تحصیل - مطالبات - خانواده - انتحاری - استیضاح - مشکلات اقتصادی - جمهوری اسلامی - بورسیه - مشکلات - اسلامی - مردم - مجلس - رسانه - شرایط - اصلاح - رییس جمهور - سبک زندگی - اصلاح طلب - شبکه - خانه - خبرگزاری - فیلم - زشت ترین - شهرداری - قرارداد

آخرین اخبار سرویس:
دید ما به عاشورا سطحی‎نگر شده است

برگزاری هفتمین جلسه ستاد تهیه و تدوین لایحه بودجه سال 1398

اعلام آمادگی ایران برای توسعه همکاری ها در زمینه گردشگری

نسخه طلایی امام علی(ع) برای درمان خستگی دِل

واکنش های جهانی به سخنرانی ترامپ

داعش گروه خفته تشکیل می دهد

واکنش روحانی به جمله ترامپ که وی را مردی دوست داشتنی خطاب کرد: به جای حرف، صداقت و جدیت لازم است/ او دو سال پیگیر دیدار است

جنایت هولناک با نقاب تصادف لو رفت +عکس

بازتاب گسترده سخنرانی روحانی در رسانه های روسیه

تصویب کلیات طرح اصلاح بودجه 97 در خصوص تهاتر قیر

ماجرای شوخی غیربهداشتی وزیر بهداشت چه بود

راه اندازی سامانه ثبت و پیگیری مکاتبات مردمی وزارت بهداشت

فرسودگی 50 درصد مدارس تهران

کنترل ساخت برعهده شهرداری است نه نظام مهندسی

دست و پای رسانه ها را برای مبارزه با فساد بسته اند

برای ترکان متاسفم؛ درخواست او غیرقانونی است

شلیک، شات، شهید!

برگزاری 3 مسابقه کتابخوانی در هفته دفاع مقدس

سخنرانی روحانی در مجمع عمومی سازمان ملل

عناوین روزنامه های سیاسی 4 مهر 97/ تهدید مقابل تهدید +تصاویر

روحانی بدرستی اشاره کرد که ­مذاکره تنها یک عکس گرفتن نیست و منطقی خاص دارد/ جلسه شورای امنیت برخلاف خواست و میل ترامپ برگزار خواهد شد

نخست وزیر نروژ با روحانی دیدار کرد

رییس جمهور روحانی: هیچگاه درخواستی برای ملاقات با رییس جمهور آمریکا نداشتیم/ به جای حرف، صداقت و جدیت لازم است/ ملاقات باید زمانی انجام شود که واقعا به نفع دو ملت و دو کشور باشد/ هیچ قدرت و دولتی نمی تواند در برابر یک ملت بایستد

اعلام آمادگی ایران برای توسعه همکاری ها در زمینه گردشگری

چهلمین دوره نمایشگاه بین المللی گردشگری در پاریس آغاز به کار کرد

داعش گروه خفته تشکیل می دهد

نقش مشاوره های پیش از ازدواج در موفقیت زندگی ها

شرط عجیب نماینده مجلس برای منتشرکردن فیش حقوقی اش

عملیات انتقام جویانه ایران در قبال حادثه تروریستی اهواز

واکنش روحانی به جمله ترامپ درباره او

فرش تا عرش فاصله مشکلات مردم و دغدغه های نمایندگان اصلاح طلب

موج پیامک های تهدیدی به نمایندگان همچنان ادامه دارد/ پیامک ها بیشتر با کد مشهد است

ملاقات باید زمانی انجام شود که واقعا به نفع دو ملت و دو کشور باشد

سفر رییس پارلمان به کویت

جزییاتی از نتایج حضور دیپلماتیک ایران در نیویورک

وقتی رهبران جهان به ترامپ خندیدند + عکس

روزنامه استخدامی استان خراسان رضوی و شهر مشهد | چهارشنبه 4 مهر 97

نخست وزیر نروژ با روحانی دیدار کرد

نخست وزیر ارمنستان با رییس جمهوری ایران دیدار کرد

ملاقات باید زمانی انجام شود که واقعا به نفع دو ملت و دو کشور باشد

دیدارهای دوجانبه رییس جمهور در نیویورک/ محکومیت حمله تروریستی اهواز از سوی شورای امنیت/ تاکید وزرای خارجه ایران، 1+4 و موگرینی بر ارتقای روابط گسترده تر اقتصادی با تهران/ سخنرانی رییس جمهور در سازمان ملل

مستندسازان متعهد و انقلابی در کشور جریان ساز هستند/ مطالبه گری در حمایت از تولید ملی ؛ هدف از ساخت مستند ایرانیش

مداحی که با توسل به شهیدان دار فانی را وداع گفت +عکس

گریم باورنکردنی ارژنگ امیرفضلی!

باید از مظاهر دل فریب دنیا گذشت

نشست «نگاهی به نقش منافقین در جنگ تحمیلی» برگزار شد

نشست شورای امنیت به جلسه ای در حمایت از برجام تبدیل خواهد شد

فال روزانه چهارشنبه 4 مهر 1397

تصویب لایحه حمایت ازمحیط بانان

درخواست الویری از لاریجانی برای تجدیدنظر در قانون بازنشستگان

مقایسه ترامپ و روحانی از منظر آذری جهرمی

استماع گزارش روسای دانشگاه فنی و حرفه ای در کمیسیون آموزش

آقا میرزایی: دیدار با رهبری خستگی را از تنمان درآورد / قویدل: دیدار با رهبر انقلاب انگیزه مان را دوچندان کرد

پرونده فعالان محیط زیستی هنوز به دادگاه ارسال نشده

بزرگداشت روز ملی تهران در باغ ملی برگزار می شود

273 هزار و 300 راس دام در سلسله وجود دارد

لایحه CFT به صحن علنی مجلس ارجاع شد

وقتی رهبران جهان به ترامپ خندیدند +عکس

نقوی حسینی: مخالف شدید FATF هستم

پاسداشت سی و هفتمین سالگرد دفاع مقدس/14 چشمهایش را نگاه کردم و دروغ گفتم!

نخست وزیر ارمنستان با رییس جمهوری ایران دیدار کرد

پیام صلح ایران در سازمان ملل

دبیر فدراسیون اسکی راهی زوریخ شد

ذکر روز چهارشنبه

بدرقه شهید 4ساله حادثه تروریستی اهواز

آمریکایی ها ماشین جنگی جنگ روانی را بسیار فعال وارد ایران کردند

عیادت جانشین فرمانده کل سپاه از مجروحین حادثه تروریستی اهواز

روایتی زیبا از بغض و اشک مردم خوزستان در تشییع شهدای محرم/ انتقام می گیریم

رزمایش «شیفت ایثار» در شاهرود اجرا شد+ تصاویر

هدف دشمن تضعیف توان دفاعی ایران است

خلاهای برنامه درسی حوزه رفع شود/طلاب حوزه ها ثمرات انقلاب هستند

220 گروه جهادی در رزمایش خدمت رسانی خراسان جنوبی

تشییع کوچکترین شهید حادثه تروریستی اهواز در اصفهان

پرچم عاشورایی را در سه قاره به اهتزاز در آوردم/ شیرینی حضور در جمع مسلمانان آفریقا

تعطیلی مهم ترین پروژه راهسازی کهگیلویه و بویراحمد/ نان 100 کارگر بریده شد

اولین تصویر واضح یکی از تروریست ها حین ترور در حادثه اهواز

جنگ اقتصادی راهبرد جدید آمریکایی ها است/ عقب نشینی آمریکایی ها پس از 13 سال از عراق

تکذیب استعفای قائم مقام تولیت آستان قدس رضوی

مردم نگران تامین شیرخشک نباشند/ به انبارهای گمرک فورا رسیدگی شود

شهادت «قاسم» در ماموریت 13 روزه/ جانبازی که با شهادت به کمال انسانیت رسید

پیام تسلیت کنسولگری پاکستان در مشهد در پی حادثه تروریستی اهواز

تشرف یک بانوی مسیحی به اسلام شیعی و ازدواج با یک جوان رشتی + تصاویر

زائران اربعین به مقررات عراق پایبند باشند

پیکر مطهر یک شهید گمنام در شمیرانات تشییع شد

بیمه هیات های مذهبی در مقابل حوادث

تخریب 30 هکتار ساخت و ساز غیرمجاز در دماوند+تصاویر

ایرادات لایحه «حمایت از کودکان و نوجوانان» فردا بررسی می شود

در گفت وگو تفصیلی با فارس مطرح شد ناگفته های فتح المبین با روایت یک پزشک

دعوت از شرکت های ایرانی برای سرمایه گذاری در سوریه

زن موبایل دزد حرم حضرت عبدالعظیم به دام افتاد ! + جزییات

خوابگاه های دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی ایلام بهسازی شد

تصاویر/ بزرگداشت شهدای حادثه تروریستی اهواز و طلبه مظلوم شهید تولایی

من گفت وگو را از همین جا آغاز می کنم

ارسال لایحه مبارزه با قاچاق انسان به دولت

تسلیت رییس رسانه ملی در پی درگذشت صمدی

عراقچی: روحانی، چهره واقعی ترامپ را افشا کرد

جزییات5خبر ویژه امروز چهارشنبه چهارم مهرماه 1397

نخست وزیر نروژ با روحانی دیدار کرد

تشکیل چند گروه برای بررسی حادثه تروریستی اهواز/ تعقیب و بازجویی عوامل برگزاری رژه اهواز صحت ندارد

هیچ توطئه ای در کار نیست

نارنجک های دودزا برای انحراف افکار عمومی از مطالبات اقتصادی

نارنجک های دودزا برای انحراف افکار عمومی از مطالبات اقتصادی