مطالب مرتبط:
نظری، عضو شورای شهر تهران پاسخ داد: آیا وعده شهردار درباره جمع آوری متکدیان طی یکسال آینده در پایتخت محقق می شود
آیا این شفافیت است که همه مطالب یک پرونده اعم از ثابت شده و ثابت نشده مطرح شود؟/گاهی اگر بخشی از مسائل یک پرونده در یک مقطع زمانی گفته شود، دیگر ادامه کار تحقیقات آن ممکن نیست /نمی توانیم بگوییم می خواهیم عدالت را محقق کنیم، اما از راه توهین، افترا
عضو کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس مطرح کرد مهدکودک های زندان ها و خطر تربیت بزهکاران آینده
100 درصد تعهد پرداخت وام ازدواج بانک آینده محقق شد
آنچه در پنل اول نشست «مساله زیارت زیربنای آینده شهر قم» مطرح شد
5 + 1
یارانه ها
مسکن مهر
قیمت جهانی طلا
قیمت روز طلا و ارز
قیمت جهانی نفت
اخبار نرخ ارز
قیمت طلا
قیمت سکه
آب و هوا
بازار کار
افغانستان
تاجیکستان
استانها
ویدئو های ورزشی
طنز و کاریکاتور
بازار آتی سکه
دوشنبه، 29 مرداد 1397 ساعت 02:152018-08-19پزشكي

آینده ای که منتقدان مطرح می کردند محقق شد


همانگونه که مانند هر موضوع دیگری ، حل مشکل از پذیرفتن آن آغاز میشود , پیشنهاد میکنیم که وزارت بهداشت و درمان حتی برای یکبار هم که شده در موضوعی خاص روند تصمیم سازی و تصمیم گیری را با مشارکت نیروهای منتقد به اشتراک بگذارد و از طرد و دفع دایمی آنان با داشتن .

- همانگونه که مانند هر موضوع دیگری ، حل مشکل از پذیرفتن آن آغاز میشود , پیشنهاد میکنیم که وزارت بهداشت و درمان حتی برای یکبار هم که شده در موضوعی خاص روند تصمیم سازی و تصمیم گیری را با مشارکت نیروهای منتقد به اشتراک بگذارد و از طرد و دفع دایمی آنان با داشتن پیشفرض های خاص دست بردارد.

شعارسال:" 4 سال از آغاز و شروع طرح تحول سلامت میگذرد و تقریبا از لحظه شروع آن با انتقاداتی جدی مواجه بوده است و به نظر میرسد که تمامی آن انتقادات با درصد های متفاوت صحیح بوده است و آینده ای که منتقدان مطرح میکردند محقق شده است.

بسیاری از مشکلات در حال حاضر چنان به هم پیچیده شده اند که انگار کلاف سر در گم آنها هیچگاه سر باز شدن نخواهد داشت.

اما همانگونه که مانند هر موضوع دیگری ، حل مشکل از پذیرفتن آن آغاز میشود , پیشنهاد میکنیم که وزارت بهداشت و درمان حتی برای یکبار هم که شده در موضوعی خاص روند تصمیم سازی و تصمیم گیری را با مشارکت نیروهای منتقد به اشتراک بگذارد و از طرد و دفع دایمی آنان با داشتن پیشفرض های خاص دست بردارد.

روند تحولات در 4 سال اخیر نشان داد که آنچه بسیاری از آنان گفته اند , از پیش بینی های وزارت وقوع بیشتری داشته است که نشانه عمق دانش و تجربه مناسب آنان است.

دعوت به استفاده از ظرفیت ها و توانایی های کشور وظیفه ما فعالان مدنی جامعه پزشکی است و از آن نه شرم داریم و نه قصد انتفاع , این دعوت نشان از آن دارد که ما خود را نه در تقابل با اجرا کنندگان , که در جایگاه تعامل میدانیم ولی منتقد جدی نیز هستیم و با توجه به صحت بسیاری از ادعاهای ما و دیگر کارشناسان و دلسوزان , توجه جدی به نظرات را ، بسیار حیاتی و ضروری میدانیم.

آنچه تاکنون رخ داده است الگویی ناموفق از نحوه مشارکت نیروهای موجود است که ما تلاش خود برای اصلاح این الگو را بخشی از ماموریت خود در توسعه جامعه مدنی میدانیم.

تعییر در روند فعلی قطعا برای اجرا کنندگان دارای تبعات و هزینه هایی خواهد بود که یک مدیر شجاع میتواند آنرا تقبل کرده و از آنها عبور نماید.

کاهش هزینه ها و افزایش بهره وری موضوعی است که قبل از همه جا باید در ذهن مدیران رخ دهد و استفاده از تمامی نیروهای موجود راهی بهینه برای تحقق آن است.

سایت شعارسال، با اندکی اضافات و تلخیص برگرفته از سایت پزشکان و قانون ، تاریخ انتشار: 27مرداد1397 ، کدخبر: -: www.

irdrl.

ir
کلید واژه ها: وزارت بهداشت - تصمیم - تصمیم گیری - پیشنهاد - وزارت - بهداشت - مشکل - درمان - منتقدان - طرح تحول سلامت - کاهش هزینه ها - نشان - جامعه پزشکی - آینده - هزینه - جامعه - کاهش هزینه - مدنی - شروع - مدیر - پیش بینی - بهره وری - مدیران - ناموفق - مشکلات - متفاوت - افزایش - پزشکی - اصلاح - وظیفه

آخرین اخبار سرویس:

آینده ای که منتقدان مطرح می کردند محقق شد

آینده ای که منتقدان مطرح می کردند محقق شد