مطالب مرتبط:
«پهلبد»؛ مامور ترویج فحشا در دوران «پهلوی»/ وقتی بی بی سی «فاسد» را «فاخر» جا می زند
افشاگری درباره دختر وزیر سابق، محتکر دارو های فاسد
حرف مشترک احمدی نژاد و رضا پهلوی /FATF سوژه دعوا های جناحی نشود/نخست وزیر عراق حرفش در مورد ایران را تصحیح کند/محیط زیست محل انتقامجویی نیست
شوهرشمس پهلوی و مردهمیشه وزیر دولت شاه،در 101سالگی درگذشت
شوهرشمس پهلوی و مردهمیشه وزیر دولت شاه،در 101سالگی درگذشت
5 + 1
یارانه ها
مسکن مهر
قیمت جهانی طلا
قیمت روز طلا و ارز
قیمت جهانی نفت
اخبار نرخ ارز
قیمت طلا
قیمت سکه
آب و هوا
بازار کار
افغانستان
تاجیکستان
استانها
ویدئو های ورزشی
طنز و کاریکاتور
بازار آتی سکه
پنجشنبه، 25 مرداد 1397 ساعت 20:512018-08-16سياسي

بی بی سی، وزیر باجگیر و فاسد پهلوی را چگونه تطهیر می کند؟


مهرداد پهلبد با نام اصلی عزت الله مین باشیان، که اخیرا خبر مرگش مخابره شد، از کارگزاران فرهنگی دستگاه فاسد پهلوی بود.

وی همسر شمس پهلوی و داماد رضاخان محسوب می شد و از سال 1343 تا سال 1357 وزیر فرهنگ و هنر رژیم پهلوی بود.

- پهلبد که پیش از ورود به خاندان فاسد پهلوی، صرفا یک ویولن زن و مطرب کافه ای بود، در مدت کوتاهی مدارج ترقی را چنان در آن خاندان فاسد طی نمود که در زمره عناصر پیشگام در واردات کالا های فرهنگی منحط غربی به کشور درآمد.

این غلام خانه زاد پهلوی ها، خط ابتذال، برهنگی، بیگانگی فرهنگی و رواج بی بندوباری را در تمامی برنامه های فرهنگی دوران منحوس پهلوی دنبال می کرد.

در واقع پیگیری این خط یک نسخه تجویز شده از سوی آمریکایی ها به دربار پهلوی بود تا طی فرایندی میان مدت، سویه های مذهبی را از جامعه ایرانی بستانند.

پهلبد یا همان مین باشیان، یکی از وابستگان به دولت انگلیس بود که مهم ترین دستور کارش اجرای سیاست های فرهنگی انگلیس و آمریکا در ایران بود.

توطئه فرهنگی رژیم پهلوی و ماموریت ویژه پهلبد از موسیقی و کتاب تا تئاتر و سینما؛ همه این حوزه های فرهنگی در دوران ستم شاهی، با کارگزاری فردی همچون پهلبد عرصه تاخت وتاز عناصر و نماد های ضداسلامی و آلوده به مظاهر غیراخلاقی بود.

رژیم پهلوی قصد داشت از طریق این عناصر ضدفرهنگی، جوانان ایرانی را از اهداف متعالی اسلامی و انسانی تهی کند و درون مایه ای تسلیم گونه و خودباخته به هویت ایرانیان دهد؛ تا از این رهگذر، مطامع قدرت های استعماری برای چپاول بیشتر ایران در عصر سیاه پهلوی بیشتر فراهم آید.

بر این اساس پهلبد را باید یکی از کارگزاران قدرت های سلطه گر در ایران عصر پهلوی دانست که با پیشبرد پروژه های ضدفرهنگی در صدد مخدوش کردن هویت اسلامی ایرانیان و به ابتذال کشاندن جامعه ایرانی بودند تا نقشه های شوم سلطه گران با سهولت بیشتری در کشور ما پیاده سازی شود.

مشهود بودن این امر زمانی رخ نمایی می کند که بدانیم پهلبد نیز همچون همسرش شمس پهلوی، جزو مرتدین دین مبین اسلام بود.

ترویج اباحه گری و بی بندوباری در سینما سینما یکی از مقولات و صنایع فرهنگی است که بهره گیری درست و اصولی از آن برای ارتقاء مفاهیم تعالی بخش و انسان ساز و ایجاد حمیت و اتحاد ملی، بسیار حائزاهمیت است.

در دوران ستمشاهی دقیقا کارکردی معکوس از سینما مدنظر دست اندرکاران فرهنگی رژیم بود.

به طوری که در فیلم های سینمایی تولید و اکران شده در آن دوران سیاه، مسائل ضداخلاقی و ترویج اباحه گری و بی بندوباری و ذلیل و حقیر نشان دادن عامه مردم، مضامین غالب را تشکیل می دادند.

این همان خطی بود که از سوی پهلبد بعنوان عضوی از دستگاه رژیم فاسد پهلوی پیگیری می شد.

پهلبد را باید بنیانگذار و مروج فیلم فارسی قلمداد کرد.

ژانری مبتذل که در آن نه سویه های اخلاقی و انسانی وجود دارد و نه حتی زیبایی شناسی هنری؛ بلکه فقط و فقط در آن از نمادها و اِلمان ها و انگاره های جنسی و مفسده انگیز بهره گرفته می شود.

پهلبد که عنصر نشان دار آمریکا و انگلیس در ایران بود با ابداع و ترویج فیلم فارسی قصد داشت پروژه بی هویت کردن و منحرف کردن جوانان ایرانی را با سرگرم کردن آنها به محتویات مبتذل فیلم فارسی فراهم آورد.

در یک کلام می توان گفت که سینمای ایران در دوران رژیم ستمشاهی با کارگزاری فردی همچون پهلبد، مظهر فساد اخلاقی بود.

کارویژه مشخص سینما در آن دوران منحوس، فاسد و بی غیرت کردن جوانان ایرانی و دور کردن آن ها از مضامین دینی و اخلاقی بود.

پهلبد و عواملش در وزارت فرهنگ و هنر رژیم ستمشاهی، بودجه های مخصوص را به فیلم هایی تخصیص می دادند که دارای سکانس های مستهجن بودند.

در واقع فیلمسازان آن دوران سیاه، حتی اگر از به تصویرکشیدن این صحنه ها اکراه نیز داشتند به دلیل بهره مند شدن از بودجه های خاص پهلبد و دربار باید به ارائه صحنه های مستهجن مبادرت می ورزیدند.

امری که نه تنها تباهی افراد جامعه را در پی داشت بلکه باعث معذوریت قشر عظیم متدینین جامعه ایران اسلامی می شد؛ به نحوی که در آن دوران منحوس بسیاری از خانواده های متدین به سبب پوستر های این فیلم های مستهجن که در خیابان ها نصب شده بود، از تردد غیرضرور و تفریحی در معابر شهر خودداری می کردند و بدین ترتیب حقوق شهروندی آن ها زائل می گشت.

یکی از عناصر دستگاه فاسد پهلوی که بعد از انقلاب اسلامی به آمریکا گریخت، در کتاب خاطراتش نوشته که نشریات، سینما و رادیو تلویزیون مملکت به تریبون و ارگان فاحشه گری تبدیل شده بودند.

تلویزیون فیلم های بی پروا و دارای صحنه های جنسی نمایش می داد ! ترویج انواع مفاسد اخلاقی در جشن هنر شیراز با کارگزاری فرح پهلوی و پهلبد یکی دیگر از اقدامات پهلبد در دوران تصدی اش در وزارت فرهنگ و هنر رژیم ستمشاهی که در ضدیت کامل با فرهنگ و هویت دینی و هنجار های جامعه ایرانی قرار داشت، راه انداختن مراسمی موسوم به جشن هنر شیراز بود.

مراسمی که اوج تلاش دستگاه فاسد پهلوی برای نهادینه کردن بی بندوباری و اباحه گری در کشور ما بود.

البته طراح و پیش برنده اصلی جشن هنر شیراز کسی نبود جز فرح پهلوی همسر شاه مخلوع که در باب فساد های اخلاقی او نیز حتی کسانی همچون اسدالله علم از نزدیکان دربار پهلوی، لب به سخن گشوده اند.

با این حال، نقش فردی همچون پهلبد در افتضاح جشن هنر شیراز غیرقابل انکار است.

جشن هنر شیراز قریب به یک دهه از سال 1346 تا 1356 در مقاطع معینی از سال در شهر شیراز یکی از مراکز مذهبی کشور اسلامی ما در جریان بود.

این جشن به قدری دربرگیرنده برنامه های قبیح و سخیف و مبتذل بود که باعث کوچ خودخواسته بسیاری از مردمان متدین شیراز از خانه و کاشانه خود برای درامان ماندن از تجاوزات فرهنگی دستگاه فاسد پهلوی و حفظ فرزندانشان از رذیله های ترویج شده توسط این دستگاه مزدور آمریکا بود.

هدف اصلی از برگزاری جشن هنر شیراز با کارگزاری افرادی همچون فرح پهلوی و رضا قطبی و مهرداد پهلبد ، استحاله فرهنگ اسلامی مردم و باز کردن راه نفوذ فرهنگ منحط غرب به داخل کشور بود.

برنامه های اجرا شده در جشن هنر شیراز تا سال 1355 مستهجن و خلاف اخلاق عمومی بود، اما اوج ابتذال در سال 1356 و در ماه مبارک رمضان آن سال صورت گرفت؛ آنتونی پارسونز- سفیر وقت انگلیس- در کتاب غرور و سقوط می نویسد: موضوع را با شاه در میان گذاشته و به او گفتم اگر چنین نمایشی به طور مثال در شهر منچستر انگلیس اجرا می شد کارگردان و هنرپیشگان آن جان سالم به در نمی بردند، شاه مدتی خندید و چیزی نگفت ! اما رژیم وابسته و آلوده ستمشاهی برای ترویج بیشتر مضامین غیراخلاقی و ابتذالات رخ داده در جشن هنر شیراز، اقدام به پخش برخی از برنامه های مستهجن این جشن ضداخلاقی و ضدعرفی از طریق تلویزیون می کرد.

رضا قطبی که سمت مدیرعاملی جشن هنر شیراز را بر عهده داشت، مسئول رادیو و تلویزیون نیز بود و از نوچه های فرح در دربار به حساب می آمد.

این فرد با هماهنگی پهلبد، بخشی از برنامه های مستهجن جشن ضداخلاقی شیراز را در تلویزیون پخش می کرد.

سوء استفاده های مالی پهلبد و همسرش یکی دیگر از مسائل پیرامونی پهلبد و همسرش شمس پهلوی، مانند بسیاری دیگر از عناصر خاندان فاسد پهلوی، ثروت افسانه ای آن ها بود که از غارت منابع مالی ایرانیان حاصل کرده بودند.

شمس مانند خواهرش اشرف، در انواع مفاسد از مالی تا اخلاقی غرق بود.

وی بدون آنکه طبق سنت اسلامی و موازین قانونی و عرفی از همسر نخستش یعنی فریدون جم طلاق بگیرد به زندگی مشترک با معلم موسیقی اش یعنی عزت مین باشیان روی آورد و پس از مدتی نام عزت مین باشیان به مهرداد پهلبد تغییر کرد و آن دو مشترکا به چپاول ثروت ملی ایرانیان به طرق مختلف از جمله زدوبند های مفسده انگیز روی آوردند.

بنا به تصریح حسین فردوست از نزدیکان دربار رژیم ستمشاهی، مهرداد پهلبد و شمس پهلوی، رییس ده ها سازمان خیریه و غیرخیریه بود که این سازمان ها مراکزی برای سوءاستفاده های مالی و ثروت اندوزی آن ها بود.

فریده دیبا مادر فرح پهلوی در کتاب خاطرات خود، فساد های مالی شمس پهلوی و همسرش مهرداد پهلبد را اینچنین شرح می دهد: عمل زشتی که آن ها انجام می دادند، گرفتن مبالغ هنگفت از واردکنندگان اشیای گرانبها، طلا، جواهر و کالا های پرقیمت بود.

سرمایه داران به آن ها باج می دادند و در مقابل، کالا های خود را به عنوان دربار شاهنشاهی وارد مملکت می کردند و از هرگونه بازرسی و مالیات معاف می شدند.

خودِ پهلبد نیز یکی از بزرگترین قاچاقچیان اشیاء عتیقه و فروش این اشیاء به خارجی ها بود.

اشیایی که بعضا در زمره میراث ملی و ثروت عمومی بودند اما توسط وابستگان خاندان فاسد پهلوی از جمله پهلبد به ثمن بخس در اختیار دشمنان مردم ایران قرار می گرفت و اینچنین در دوران سیاه پهلوی، ثروت مردم ایران به سهولت توسط بیگانگان به تاراج می رفت.

پهلبد همچنین با موافقت فرح پهلوی، برای فروش تابلوهای نقاشی گرانقیمت موجود در دربار خاندان فاسد پهلوی نیز نقش دلالی را ایفا می کرد و از انتقال این تابلوهای گرانقیمت و نفیس به خارج کشور، پول زیادی به جیب می زد.

وقتی بی بی سی فاسد را فاخر جا می زند اما پس از مخابره خبر مرگ مهرداد پهلبد از کارگزاران فرهنگی رژیم فاسد پهلوی در ایران، همانطور که انتظار می رفت بی بی سی فارسی رسانه دولتی انگلیس برای این عنصر فاسد، رپورتاژ ویژه ای منتشر کرد و او را معمار وزارت فرهنگ و هنر ایران نامید! گردانندگان بی بی سی فارسی، همانطور که پیش تر به همراه سایر شبه رسانه های معاند نشان داده بود که در قلب واقعیت و وارونه نمایی تبحر دارد و جای جلاد و شهید را به راحتی عوض می کند -که نمونه بارز این امر در قضیه قاتل خیابان پاسداران نمود داشت- در موضوع رپورتاژ رفتن برای عناصر فاسد پهلوی نیز دستگاه تبلیغاتی امنیتی بی بی سی، تلاش دارد تا جای فاسد و فاخر را عوض کند.

تطهیر عناصر فاسد رژیم ستمشاهی و برجسته سازی اخبار پیرامونی ته مانده های این رژیم ساقط شده و ضدمردمی، از جمله دستورکار های شبه رسانه بی بی سی فارسی "است که با ولع خاصی از سوی گردانندگان این شبکه انگلیسی دنبال می شود و هدف آن زدودن جنایات و خیانت های پهلوی ها از حافظه مردم ایران است.

بی بی سی فارسی، برای این منظور نه تنها در مورد عناصر مرده رژیم پهلوی به تحریف تاریخ روی می آورد که حتی تریبون خود را نیز مشتاقانه در اختیار ته مانده های این رژیم قرار می دهد تا اکاذیب و اهانت های خود را نثار مردم و نظام ایران کنند.


کلید واژه ها: فرهنگی - فرهنگ - ایران - ایرانی - سینما - اسلام - کارگزاران - اسلامی - رژیم - ایرانیان - فیلم های سینمایی - انگلیس - آمریکا - دربار پهلوی - آمریکایی ها - واردات کالا - انسان - فرهنگ و هنر - جامعه - هویت - سیاه - وزیر - همسر - آمریکایی - کشور - برنامه - واردات - جوانان - موسیقی - اتحاد

آخرین اخبار سرویس:
یادواره شهدای روحانی استان کرمان در قم برگزار می شود

تهیه 2476 مصاحبه درباره شهدای استان کرمان

اوقاف یک سازمان انقلابی در راستای گسترش دین اسلام است

ساختار اقتصادی آموزش و پرورش نیازمند بازاندیشی است

آیا نمایندگان می توانند رییس جمهور را استیضاح کنند؟

روایتی از قزلّی قیام/ فیروزه سرخ/ روایتی از قیام تاریخی مردم تبریز

یادداشت/ محمد ایمانی افق 1437 چرا از نان شب واجب تر است؟

اذعان رسمی FATF نقش FATF در تحریم های شورای امنیت علیه ایران چیست؟ + سند

مهلت رای دهی بخش مردمی جشنواره جام جم تا پایان هفته

ابراهیمی به فارس خبر داد جامعه روحانیت مانند قبل انقلاب فراگیر می شود/به زودی مجمع عمومی جامعه برگزار خواهد شد

دیدار گریفیتس با رهبر جنبش انصار الله یمن

برای مبارزه با فساد دردهه جدید به خانه تکانی دستگاه ها نیاز داریم

«گام دوم انقلاب» به روایت دانشجویان/ سلام کن به فردا!

قیامی که کمر رژیم پهلوی را شکست/ مروری بر نقش دانشجویان تبریزی در هدایت قیام 29 بهمن تبریز

معاون وزیر کشور: باید آرایش جنگ اقتصادی بگیریم

دلایلی که باید به همسرتان وفادار باشید

تحریم دو دانشگاه ایران از سوی کشورهای خارجی

نمایندگان آمریکایی: شواهد تبانی ستاد ترامپ با روسیه قانع کننده است

آمریکا از نشست ورشو چیزی عایدش نشد

با انتخاب شورای شهر پارس آباد؛ پورعباس سکان شهرداری پارس آباد را بر عهده گرفت

ویدئو / «بودجه های در اختیار» به جیب چه کسانی می رود؟

استیضاح رییس جمهور بصیرت انقلابی یا همسویی با دشمن؟ /راز معیوب بودن بودجه در چیست؟ /پشت پرده حواشی تشییع همسر دکتر شریعتی چیست؟

بخش اول /تذکرات کتبی نمایندگان به مسئولان اجرایی کشور

این حدیث زیبای امام جواد(ع) را از دست ندهید

ساختار تجاری کشور برای استفاده از ظرفیت بازارهای منطقه ای تغییر کند/نگاه به دوردست ها اصلاح شود

فروشگاه های زنجیره ای و تعاونی ها ظرفیت مناسبی برای توزیع کالاهای اساسی

انتقاد از منوط کردن اجرای قوانین به تهیه آیین نامه اجرایی توسط دولت

افزایش خودباوری و توانمندی جوانان از مهمترین سیاستهای مجلس و دولت ایران

شکایتی درباره اظهارات مطهری به دست هیات نظارت بر رفتار نمایندگان نرسیده است

بُرد پهپادهای نهاجا به 1000 کیلومتر افزایش می یابد

تحریم دو دانشگاه ایران از سوی کشورهای خارجی

یادداشت/ تبریزی ها با چه سکانسی قیام کردند

آزمایشگاهیان کشور در جشنواره حکیم جرجانی گردهم می آیند

مراسم درهای باز مسجد اعظم پونه، غیرمسلمانان هند را تحت تاثیر قرار داد

مردم از عملکرد مسئولین گله مندند/ دوره آزمون و خطا گذشته است

پالس عضو حلقه انحرافی به سلطنت طلبان فسیل

ناگفته های تشکیل بسیج، گشت ثارالله و جذب کمک های خارجی برای جبهه ها از زبان رحمانی

دانشجویان بسیج قزوین اعلام کردند اجرایFATF یعنی به خطر انداختن امنیت ملی به دست دولتمردان خودی

«سفرهای باجناقی» ادامه دارد؟

در چهارمین جشنواره رسانه ای ابوذر اردبیل؛ درخشان چون گوهر/خبرنگاران فارس اردبیل جوایز را دِرو کردند

یادداشت/ محمدکاظم انبارلویی بودجه معیوب و نامتوازن

گفت و شنود/ چرا نمی روی؟!

تابوشکنی کردم با جوان ها به استخر رفتم/ آقازاده ها مقصرند...

تشریح موانع جذب دانشجویان بین المللی

کاربرد سلول های بنیادی در درمان بیماری های چشمی

زیرساخت نظارت اقتصادی بر مسئولان چیست؟

یا همه غرق می شویم یا به ساحل می رسیم!

وزیر اطلاعات: جزیره کیش می تواند موتور محرکه اقتصاد کشور باشد

بستن حسینیه ارشاد به روی پیکر همسر دکتر شریعتی

پیش بینی فلاحت پیشه از نشست FATF

با استقبال همشهریان؛ جشنواره آدم برفی در شورابیل برگزار شد

وزیر اطلاعات: جزیره کیش می تواند موتور محرکه اقتصاد کشور باشد

نظر اسد درباره انتخابات

عواقب چشم چرانی و نگاه به نامحرم از دیدگاه امیرالمؤمنین(ع)

صدور کیفر خواست برای حسین فریدون /مسکن سفته‎بازان در بازار /دفاع موشکی ایران در مونیخ

وزیر خارجه به تهران بازگشت

بختیار: زیر پاگذاشتن منافع ملی با اختلاف نظرهای جناحی، خیانت به نظام است

حجتی: قانونگذار برای جرم زدایی از برخی رفتارها دست به کار شود

نهضت 4 ضلعی برای استقرار اقتصاد مقاومتی

پربیننده ترین اخبار خبرگزاری فارس اصفهان در 24 ساعت گذشته

برجام آینه عبرت اعتماد به غرب/ 5 26 مورد فشار اهرم های سیاسی و اقتصادی برجام بر ایران

قاسمی: هیچگونه تعهدی به هیچ طرف و کشوری درباره یمن نداده ایم

منشور چله دوم/7/صادقلو در گفت وگو با فارس: بیانیه رهبر انقلاب «منشور نوین تمدن اسلامی در عصر جدید» است/ لزوم ترجمه بیانیه به زبان های مختلف

سهمیه ایران برای ثبت جهانی آثار تاریخی در هر سال یک اثر است

مسئولان به موضوع بسته شدن حسینیه ارشاد در مراسم تشییع پیکر مرحومه پوران شریعت رضوی ورود کنند

سپاه پاسداران 14 فروند از 90 فروند شناور صید غیرمجاز چینی را توقیف کرد

جزییات نظرات موافقان و مخالفان لوایح CFT و پالرمو از سوی رسانه ملی پخش شود

دلایل بروز حادثه تروریستی زاهدان اعلام شد

سهمیه ایران برای ثبت جهانی آثار تاریخی در هر سال یک اثر است

آیا انتظار امام زمان(عج) به معنای بی ‏تفاوتی در برابر ظلم و فساد است؟

تأکید بر توسعه همکاری های ملی و بین المللی جهت تولید و مصرف پایدار

واکنش رییس کمیسیون فرهنگی مجلس به حواشی مراسم تشییع پوران شریعت رضوی

تسهیل گری برای ایجاد و توسعه ی کسب و کارهای فضاپایه در اولویت سازمان فضایی

پایان رایزنی های ظریف در مونیخ/وزیر خارجه به تهران بازگشت

سمینار چشم انداز فضای مجازی: راهنمای روندها، الگوها و توسعه های 2019

پزشکیان: برخی اساتید دانشگاهی متخصص تئوری هستند و در عمل کاری بلد نیستند

سهمیه ایران برای ثبت جهانی آثار تاریخی در هر سال یک اثر است

بختیار: زیر پاگذاشتن منافع ملی با اختلاف نظرهای جناحی، خیانت به نظام است

آیین تکریم و معارفه مدیرکل بازرسی منطقه 6 کشور

گزارش واجا و سپاه از حمایت اطلاعاتی عربستان و امارات از تروریست ها

انصارالله با طرح استقرار نیروهای بین المللی در الحدیده موافقت کرد

متن کامل طرح اصلاح قانون ممنوعیت بکارگیری بازنشستگان

فارس گزارش می دهد همایشی فرهنگی که حاشیه هایی پررنگ تر از متن داشت

پیکر زائر شهید ایرانی در کاظمین تشییع شد

نکاتی راجع به قرص رانیتیدین،قرص معده

روزنامه استخدامی استان خراسان شمالی و شهر بجنورد | دوشنبه 29 بهمن 97

روزنامه استخدامی استان خراسان رضوی و شهر مشهد | دوشنبه 29 بهمن 97

فارس از شورای اجتماعی خوزستان گزارش می دهد مسئولیت های اجتماعی به ابزار چانه زنی مدیران تبدیل نشود / برنامه های سپاه در زمینه آسیب های اجتماعی

نسلی که مسائل جامعه را نمی بیند

ویدئو / مراسم الحاق زیردریایی فاتح به نیروی دریایی ارتش

جزییات 5خبر ویژه امروز دوشنبه 29بهمن ماه 1397

مدیرعامل انجمن انقلاب و دفاع مقدس: «نامیرا» نمایشی معناگرا و قابل ارائه در سطح بین الملل است

ایران در تولید پوشاک جایگاه جهانی خود را احیاء کند

ایران در تولید پوشاک جایگاه جهانی خود را احیاء کند

استاندار خوزستان: مسئولیت های اجتماعی نباید به ابزار قدرت چانه زنی مدیران تبدیل شود

آیا دموکراسی بدون شفافیت بودجه امکان دارد؟ شفافیت چگونه راهگشای توسعه و غلبه بر بحران های امروز است؟ مقایسه شفافیت بودجه ایران و آمریکا

ایران در ثبت شهرهای صنایع دستی از جهانیان پیشی گرفت

کلیه فرمانداران خوزستان موظف به تشکیل جلسات هفتگی ستاد سفرهای نوروزی هستند

مقابله جنبش جهاد اسلامی فلسطین با توطئه معامله قرن

تصاویر/ دیدار رییس دانشگاه علامه طباطبایی و اعضای ستاد برگزاری همایش ملی نقد مبانی سلفی گری با آیت الله العظمی مکارم

بی بی سی، وزیر باجگیر و فاسد پهلوی را چگونه تطهیر می کند؟

بی بی سی، وزیر باجگیر و فاسد پهلوی را چگونه تطهیر می کند؟