مطالب مرتبط:
برگزاری آزمون قرآن ویژه کارکنان حوزه قضاییه مازندران
تقدیر استاندار مازندران از اجرای طرح اندوخته بانوان مهر ایران در این استان
استاندار مازندران به گران فروشان هشدار داد
اطلاعیه آموزش و پرورش مازندران درباره پذیرفته شدگان آزمون استخدامی
انتقاد استاندار از به کارگیری نیروی کار غیربومی در سر پل ذهاب
5 + 1
یارانه ها
مسکن مهر
قیمت جهانی طلا
قیمت روز طلا و ارز
قیمت جهانی نفت
اخبار نرخ ارز
قیمت طلا
قیمت سکه
آب و هوا
بازار کار
افغانستان
تاجیکستان
استانها
ویدئو های ورزشی
طنز و کاریکاتور
بازار آتی سکه
سه شنبه، 23 مرداد 1397 ساعت 22:352018-08-14سياسي

استاندار غیربومی مازندران در آزمون خوف و رجا


آنچه مسلم است اقدامات مشکوک و اصرار برای ایجاد منطقه آزاد در مکانی خاص این شبهه را ایجاد می کند که عده ای معلوالحال تنها منافع خود را در نظر می گیرند .

- .

چون آقازاده ها در مکانهای خاصی سرمایه گذاری کرده اند ؟؟؟ و اختاپوس وار همچنان از رانتها و ارتباطات ناصحیح بهره می برند .

آقای استاندار الان مازندران شرایط کازرون را دارد ، شک نکنید اگر درست این مسئله مهم را پیگیری نکنید بعنوان بالاترین مقام سیاسی استان باید پاسخگوی عواقب احتمالی این آتش زیر خاکستر باشید ، فریب مشاوران ضعیف و امتحان پس داده را نخورید .

شعارسال": در نشست امروز شورای برنامه ریزی و توسعه استان، با ایجاد منطقه ویژه گردشگری در رامسر، منطقه ویژه اقتصادی در بندر نوشهر، منطقه ویژه گردشگری دشت نور شهرستان نور، منطقه ویژه اقتصادی فریدونکنار، منطقه ویژه اقتصادی آمل و منطقه ویژه اقتصادی محمودآباد موافقت شد.

براساس این گزارش،نماینده محترم بابل که از این تصمیم شوکه شده بو به استاندار تذکر داد .

وی در قسمتی از نوشته اش گفت :چون اهل این استان نیستید و صد البته مازندران را نمی شناسید، پس به شما توصیه می کنم که از مشاورین صادق و دلسوز و انشاالله مستغنی! بهره گیرید.

بر اساس کار کارشناسی، در زمان استاندار پیشین دکتر فلاح ایجاد منطقه ازاد تجاری -فناوری بر اساس نظر کارشناسان و مشاوران و امضای 10 نماینده از 12 نماینده های محترم مجلس بهترین نقطه در استان برای ایجاد منطقه آزاد بخش مرکزی به محوریت بابلسر بوده است.

اما در کمال تعجب نامی از این شهر زیبا با این همه امکانات در بین شش شهر استان دیده نمی شود !؟ خجالت آور است، آقایان چرا از این شهر این همه وحشت دارتد !؟ آنچه مسلم است اقدامات مشکوک و اصرار برای ایجاد منطقه آزاد در مکانی خاص این شبهه را ایجاد می کند که عده ای خاص تنها منافع خود را در نظر می گیرند .

چون آقازاده ها در مکانهای خاصی سرمایه گذاری کرده اند ؟؟؟ و اختاپوس وار همچنان از رانتها و ارتباطات ناصحیح بهره می برند .

آقای استاندار الان مازندران شرایط کازرون را دارد ، شک کنید اگر درست این مسئله مهم را پیگیری نکنید بعنوان بالاترین مقام سیاسی استان باید پاسخگوی عواقب احتمالی این آتش زیر خاکستر باشید ، فریب مشاوران ضعیف و امتحان پس داده را نخورید .

پیشنهاد تعیین سه منطقه آزاد در مازندران به دولت ابلاغ شد نماینده مردم بابلسر و فریدون کنار عنوان کرد: بحث منطقه آزاد به گونه ای است که مردم نوشهر و چالوس مدعی هستند باید در آن حوزه منطقه آزاد شکل بگیرد.

فریدون کنار و بابلسر هم از دیگر مدعیان هستند.

بندر امیر آباد هم از اصلی ترین مدعیان منطقه آزاد است.

ما به عنوان نمایندگان مجلس مازندران پیشنهاد دادیم که سه نقطه از مازندران به عنوان منطقه آزاد معین شود.

برای مثال نوشهر و چالوس منطقه آزاد توریستی تجاری، بابلسر و فریدون کنار به عنوان منطقه آزاد فناوری و تجاری و در آخر بندر امیرآباد هم به عنوان منطقه آزاد صنعتی تجاری اعلام شوند.

این پیشنهاد از طرف مجمع نمایندگان استان مازندران به سازمان مناطق آزاد ارائه شده است و به رییس جمهور هم این پیشنهاد ها ابلاغ شد.

وی افزود: به عقیده من در این موضوع احتمالاً اتفاق نظر وجود نخواهد داشت؛ یعنی دولت این پیشنهاد را نخواهد پذیرفت.

بهتر است که در سه حوزه اشاره شده دو کارشناس و فرماندار حوزه با متخصصین منطقه آزاد کشوری جلسه ای ترتیب دهند و نظر کارشناسی ارائه کنند؛ مبنی بر اینکه اگر قرار بر انتخاب یک حوزه از حوزه های عنوان شده بود، کدام بخش برای مازندران بهتر و به صرفه تر است.

نامه تند نماینده مردم بابل به استاندار مازندران؛ اگر نمی توانید توسعه متوازن و عادلانه ابجاد کنید، عرصه را واگذارید جناب آقای اسلامی! سلام علیکم توجه شما را به نکات زیر جلب می کنم: 1.

شما استاندار مازندران هستید نه فرماندار_مرکزنشین! نگاه تان به سایر نقاط استان را فقط از دریچه استانداری ببینید! 2.

رویکرد مثبت اینجانب نسبت به انتخاب شما، خود ارزیابی شجاعانه نسبت به بازتاب و دستاورد این حمایت از سوی اینجانب را مانع نمی شود! شما مدیر اجرایی هستید نه تئوریسین و نه مبلّغ! بجای توجیه این و آن که مخالف دولت هستند و البته که هیچ وقت توجیه و راضی نخواهند شد، به مأموریت ذاتی خود بپردازید.

توصیه می کنم برای حفظ امیدِ خیل عظیم مردم و فعالین سیاسی و اجتماعی بویژه اصلاح طلبان که در انتخابات ریاست جمهوری، برای پیروزی رییس جمهور محترم فعالیت داشتند و جلوگیری از تعمیق یأس آنها، بکوشید.

3.

چون اهل این استان نیستید و صد البته مازندران را نمی شناسید، پس به شما توصیه می کنم که از مشاورین صادق و دلسوز و انشاالله مستغنی! بهره گیرید.

4.

بعنوان نماینده مردم شریف شهرستان بابل از شما می پرسم که توسعه گرایی مورد نظر شما در استان #مازندران و از جمله در بابل به عنوان بزرگ ترین شهرستان استان، چه مصداقی دارد؟ چند نشست راهبردی و مؤثر در رابطه با توسعه استان و از جمله #بابل تشکیل داده اید؟ چرا بعنوان نمونه در #بابل، نتایج این مهم، تاکنون مشاهده نمی شود؟ مشاورین شما چه کسانی هستند؟ نه ماه برای آشنایی شما در مدیریت سیاسی استان بس است! مصادیق #توسعه گرایی شما فراتر از حرف در ارتباط با شهرهای مختلف استان از جمله بابل کدامند؟ برنامه راهبردی شما برای حل یا کاهش مشکلات در بخش های همچون آب، فاضلاب، محیط زیست و پسماند، تجارت خارجی، واحد های تولیدی، گردشگری، کشاورزی و دامپروری، مسایل #فرهنگی و اجتماعی و انبوهی از مسایل دیگر، کدامست؟ چرا تاکنون اثر و نتیجه ای از برنامه ریزی شما مشاهده نمی شود؟ آیا با حضور برخی مدیران ضعیف و عافیت طلبی در اتخاذ تصمیمات مؤثر در مسیر برنامه های دولت محترم و تحقق اقتصاد مقاومتی و همچنین سرگرم شدن به آمارهای غیر واقعی و کارگروه های بی حاصل، تحول و توسعه در استان محقق می شود؟ 5.

به عنوان نمونه با توجه به تصمیم متخذه اخیر در شورای برنامه ریزی و توسعه، چرا توسعه گرایی مورد نظر شما در مقوله ایجاد منطقه آزاد تجاری و منطقه ویژه اقتصادی، به توزیع امتیازگونه و البته بی مبنای این فرصتِ توسعه، تقلیل یافته است؟ شما و شورای برنامه ریزی و توسعه استان با کدام منطق، برخی شهرها را مستحق راه اندازی منطقه آزاد یا ویژه دانستید ولیکن بزرگ ترین و با سابقه ترین شهرستان استان مازندران در اقتصاد و تجارت را نادیده گرفته اید؟ تصمیم شما درست است یا اظهارات دبیرشورای عالی مناطق آزاد و ویژه در گفتگوی امروز با اینجانب که صراحتا می گوید این تصمیم به هیچ وجه کارشناسی نبوده و مورد تایید آن نهاد نیست! ناظرین منصف استان، حتما تصدیق می کنند که اینجانب تاکنون در این مورد، با اتخاذ موضع متوازن و معقولانه، سعی کردم از اختلاف بپرهیزم و البته همواره تاکید کرده ام که حتما مازندران باید از این فرصت برخوردار شود که متاسفانه اختلافات و تعصبات محلی برخی از یکسو و عدم مدیریت شایسته مسئولین اجرایی استان از سوی دیگر، تاکنون مانع از آن شده است.

اکنون نیز با چنین تصمیماتی، بر آتش اختلافات می افزایید.

در این راستا یکبار دیگر شما را به بیانیه ای که یکسال قبل صادر کردم، ارجاع می دهم و با صدای بلند می گویم که منطقه_آزاد، منطق_آزاد می خواهد! ولیکن گویا اینجا، فشار و چانه زنی بر نزاکت و منطق برتری دارد! چنانچه نمی توانید این معادله را به نفع توسعه متوازن و عادلانه در استان، تغییر دهید، عرصه را به اهلش واگذارید.

شعارسال، با اندکی تلخیص و اضافات بر گرفته از سایت خبری تحلیلی تابناک، تاریخ انتشار: 21 مرداد 1397 ، کدخبر: 642114،www.

tabnakmazani.

ir
کلید واژه ها: منطقه - منطقه آزاد - استان - استاندار - مازندران - اقتصادی - آزاد - سرمایه گذاری - بابل - ارتباطات - بالاترین - گردشگری - کازرون - سرمایه - امتحان - خاکستر - برنامه ریزی - سیاسی - مکانی - نوشهر - شرایط - درست - برند - مردم - پیشنهاد - برنامه - بهترین - شورای - آزمون - توسعه

آخرین اخبار سرویس:
ضرورت تشریح دستاوردهای انقلاب اسلامی

در رسانه باید به خواسته عموم مردم توجه شود

مشارکت و هم افزایی از ویژگی های مهم رویدادهای کارآفرینی است

«فاطمهالزهرا(س) بشیر کرمان»؛ مؤسسه برتر هفته

استارت آپ ویکند کشت و کال در دانشگاه کردستان آغاز شد

87 دستگاه ملی و استانی برای بیمه تکمیلی درمانی ایثارگران شاغل قرارداد امضا کرده اند

استخدام 200 نفر نیروی انسانی موردنیاز بنیاد در شهرستان ها

پیشنهاد خانواده حجازی درباره محل دفن دانایی فرد/جشن تولد ناصر خان برگزار نمی شود

مونسان در آیین افتتاحیه نمایشگاه گردشگری پارس:شیراز باید بیشتر از گذشته به جهانیان معرفی شود

طلاب از فرصت فضای مجازی غافل نشوند

کنکور از امسال به صورت مرحله ای حذف می شود

تعمقی درباره اطلاق لقب «دشمن مردم» با هدفی متفاوت

ابوطالبی: بالاتر از لیست سیاه FATF لیستی نیست/این بار راه را اشتباه نرویم

بررسی مشکلات آب مجتمع ندامتگاه تهران بزرگ با حضور مسئولان استانی

تمجید استاندار کرمانشاه از عملکرد بیمه ایران / بیمه ایران عملکرد بسیار خوبی در رابطه با زلزله آبان 96 و زلزله آذر امسال داشت

استخدام 4 ردیف شغلی در گروه چرم درسا در تهران

سفیر جدید ایران در قزاقستان استوارنامه خود را تقدیم نظربایف کرد

استخدام نجار آقا در کارگاه منبت آریا محدوده پاکدشت

حسام الدین آشنا مشاور رییس جمهور: دولت روحانی آخرین فرصت برای عبور از یک گزار سخت است

پاسخ جالب آیت الله کاشانی به درخواست پهلوی برای کشف حجاب همسرش +فیلم

تفاهمنامه سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی و مرکز مدیریت حوزه های علمیه

تاکید سرپرست استانداری قم بر اجرای ثبت وقایع حیاتی در روستاها و بخشها

در دومین نشست حل بحران جنسی مطرح شد باید به دنبال انقلاب در حوزه ازدواج باشیم/ ضرورت بازگشت هویت زنانه به زنان

برنامه ساختارشکنانه دانشگاه تربیت مدرس مجوز نداشت/ نهاد رهبری مخالفت خود را اعلام کرده بود

کاهش آسیب های اجتماعی راهکاری مؤثرتر از نماز ندارد

بررسی مسائل گمرکی و بازرگانی شرکت های پتروشیمی

برخورداری 76 درصد جمعیت روستایی استان از نعمت آب شرب

برگزاری باشکوه چهلمین سالگرد انقلاب تیری بر قلب دشمنان است

ربات ها علیه دولت؛ استخدام بنفش چگونه ترند اول شد؟

رتبه دوم نماینده ایران در مسابقات بین المللی قرآن تونس در صدر اخبار معارفی رسانه ها

ویدئو/ لحظه هدف قرار دادن مزدوران سعودی

قانون منع بکارگیری بازنشستگان در بنیاد و تمامی سازمان های تابعه اجرایی شده است

شکست نقشه «تابستان داغ»؛ چهلمین سالگرد انقلاب باشکوه تر از همیشه

عزت الله ضرغامی محکوم به پرداخت جزای نقدی شد

مدارس علمیه شهرستان ها حمایت و تقویت شوند

خانه ات شهیدآباد است!

استخدام شرکت داروسازی باریج اسانس / خوزستان

استخدام کارشناس مکانیک آقادر(لیسانس مکانیک گرایش جامدات)-تهران

توافق طرف های یمنی درمورد بازگشایی فرودگاه صنعاء

لحظه ای تأثر برانگیز از تفحص یک شهید +فیلم

درجه شهرداری برازجان بعد از 25سال ارتقا یافت

ربات ها علیه دولت؛ استخدام بنفش چگونه ترند اول شد؟

21 استاندار پایتخت از دولت موقت تا امروز

برنامه بلندمدت حوزه علمیه کشور برای خودکفایی

شریعتی تندترین نقدها را به عوام داشت

اقدام شایسته امام جمعه شیراز

بدرقه پاییز با دورهمی هنرمندان موسیقی

ماجرای تشرف امام به حرم حضرت عبدالعظیم حسنی برای زیارت

تیتر 40 *تیترهایی که رنگ غیرت می دهند.

تاکید استاندار بر استفاده از توان شرکت های بومی

نشست فقه حکومتی برگزار می شود

هشتمین آیین اعطای تندیس ملی فداکاری دانشجویان ایران برگزار می شود

ابوطالبی: بالاتر از لیست سیاه FATF لیستی نیست/این بار راه را اشتباه نرویم

خانه ات شهیدآباد است!

ترویج معارف اسلامی و گسترش ارزش ها به برکت خون شهدا است

حضور پدر شهید نصیری در دیدار امروز رهبری

شهدا سرافرازی و عزت را برای کشور به ارمغان آوردند

مسئولیت حوزه بهداشت و درمان بنیاد نسبت به والدین شهدا سنگین است

خدمتگزاری به بازماندگان شهدا یک وظیفه عمومی است

تکریم خانواده شهدا یکی از شاخص های سبک زندگی اسلامی است

ترانزیت بیش از 2 میلیون بشکه نفت در دریای خزر

نگاهی عمیق به فناوری پیل سوختی متانول در گامپرت ناتالی

افزایش سفارش ساخت کشتی‎های متانول‎سوز

تردد 12میلیون تن کالا در دریای خزر

سنگین ترین و سریع ترین خودروی دنیا چگونه است؟ [تماشا کنید]

شناخت ماهیت بنزین و اثر آلایندگی آن بر محیط زیست و انسان

کدام سوخت دریایی در سال 2050 برنده میدان خواهد بود؟

تصاویر : انتخابات پارلمانی در بحرین در سایه تحریم از سوی شیعیان

5.3 میلیون نفر سود سهام عدالت دریافت کردند

امیرعبداللهیان: زمان اروپا برای SPV رو به پایان است

امیر سیاری: جنگ امروز جنگ دانش و سلاح های هوشمند است

قوه قضاییه در برخورد با متخلفان اقتصادی هیچ خط قرمزی ندارد

ترامپ: شنیده ام بن سلمان بسیار قدرتمند است

مهاجم حمله استراسبورگ 27 سابقه محکومیت در سه کشور دارد

الحاق ایران به FATF مشکلات بانک ها را حل نخواهد کرد

استخدام کارمند اداری خانم با حقوق ثابت و بیمه در تهران

انقلاب اسلامی ایران پایانی بر سال ها دخالت، نفوذ و سلطه بیگانگان بود

انتقاد روحانی نسبت به معاهدات کاهش گازهای گلخانه ای

مشارکت و هم افزایی از ویژگی های مهم رویدادهای کارآفرینی است

نجابتی: مرحوم دالوند در تاختن به هنرمندان غرب زده و اداهای روشنفکری مصمم بود

هشدار مرجع تقلید به برخی مسوولان/ اگر خدمت نمی کنید نمک به زخم مردم نپاشید

استعفای مدیران تحقیق و توسعه هیوندای موتورز

توافق طرف های یمنی درمورد بازگشایی فرودگاه صنعاء

فراخوان استخدامی شرکت بادبان دریای ساحل قشم

اقتصاد مقاومتی زاییده پژوهش های ثروت آفرین است

توافق طرف های یمنی درمورد بازگشایی فرودگاه صنعاء

هیلی: بن سلمان مسئول قتل خاشقچی است

هیئت نظامی پاکستان وارد پایگاه هوایی شهید بابایی شد

امام جمعه باید در کنار مردم باشد و درد آن ها را احساس کند

ویدئو : بی تابی مردم پس از شنیدن خبر شهادت آیت الله دستغیب در نماز جمعه

برگزاری باشکوه چهلمین سالگرد انقلاب تیری بر قلب دشمنان است

انجام صد در صدی تعهد اشتغالزایی کمیته امداد در اردبیل

آغاز بازشماری آرای انتخابات پارلمانی افغانستان

21 استاندار پایتخت از دولت موقت تا امروز

ولایتی: باید از انحرافات در جهان اسلام دوری کرد

چهل سالگی انقلاب مرهون پایداری جامعه ایثارگری است

همه در قبال نام و یاد شهدا مسئول هستیم

مهریه نماینده های مجلس چقدر است؟

فرهنگ ایثار و شهادت تامین کننده امنیت کشور است

رمانی به روایت محافظ آیت الله

استاندار غیربومی مازندران در آزمون خوف و رجا

استاندار غیربومی مازندران در آزمون خوف و رجا