مطالب مرتبط:
5 + 1
یارانه ها
مسکن مهر
قیمت جهانی طلا
قیمت روز طلا و ارز
قیمت جهانی نفت
اخبار نرخ ارز
قیمت طلا
قیمت سکه
آب و هوا
بازار کار
افغانستان
تاجیکستان
استانها
ویدئو های ورزشی
طنز و کاریکاتور
بازار آتی سکه
دوشنبه، 4 تیر 1397 ساعت 15:222018-06-25پزشكي

تعیین جنسیت جنین بدون سونوگرافی!


همین که ماد ری بارد ار می شود، گمانه زنی ها برای د اشتن د ختر یا پسر شروع می شود به خصوص اگر خانمی فرزند اولش را بارد ار باشد، این موضوع برای خانواد ه خانم هم مهم می شود، - "، اما جذابیت تشخیص و اظهار نظر د رباره جنسیت بچه آنقد ر زیاد است که تا نزد یک شد ن روز سونوگرافی و تشخیص جنسیت بچه توسط متخصص، ماد ر با تشخیص های مختلفی از سوی نزد یکان و آشنایانش روبه رو می شود که بر اساس باورها و اعتقاد ات قد یمی صورت گرفته است اما چقد ر تعیین جنسیت بد ون سونوگرافی د قیق و باورهایی که از روی علائم ظاهری د رباره جنس جنین گفته می شود ، قابل استناد است؟! علائم چه می گویند ؟ براساس بعضی باورهای قد یمی، روش هایی وجود د ارد که می توان به کمک آنها پیش یا بد ون سونوگرافی هم به جنسیت بچه پی برد ؛ از جمله ضربان قلب.

گفته می شود اگر تعد اد ضربان قلب کود ک 140بار د ر هر د قیقه یا بیشتر باشد ، فرزند د ختر و اگر زیر 140ضربه د ر د قیقه باشد ، پسر است.

حتی اعتقاد ی هم وجود د ارد که می گوید اگر زن بارد ار میل شد ید ی به خورد ن غذاهای شور د اشته باشد ، فرزند ش پسر است و اگر شیرینی د وست د اشته باشد فرزند ش د ختر است.

یکی از علائم د یگری که به آن بسیار استناد می شود ، تست انگشتر است.

آخرین اخبار سرویس:

تعیین جنسیت جنین بدون سونوگرافی!

تعیین جنسیت جنین بدون سونوگرافی!