مطالب مرتبط:
سخنگوی نیروی انتظامی در گفت وگو با فارس: اهمال کاری پلیس در تخلیه ملک لواسان ذره ای واقعیت ندارد
یادداشت سخنگوی پلیس درباره حواشی ویلای رییس سابق ستاد کل نیرو های مسلح
رییس جمهور برای توضیح گرانی درخواست جلسه غیر علنی به مجلس دهد
مایکروسافت با پتنت های جدید خود چگونگی تولید محصولات باریک تر را توضیح داد
توضیح معاون دانشجویی شهید چمران اهواز در خصوص وضعیت کنونی خوابگاه دخترانه
5 + 1
یارانه ها
مسکن مهر
قیمت جهانی طلا
قیمت روز طلا و ارز
قیمت جهانی نفت
اخبار نرخ ارز
قیمت طلا
قیمت سکه
آب و هوا
بازار کار
افغانستان
تاجیکستان
استانها
ویدئو های ورزشی
طنز و کاریکاتور
بازار آتی سکه
یکشنبه، 3 تیر 1397 ساعت 17:352018-06-24سياسي

توضیح سخنگوی ناجا درباره حواشی ملک لواسان


سخنگوی نیروی انتظامی به اتهامات منتسب به پلیس در ماجرای تخلیه مکانی در لواسان که متعلق به یکی از فرماندهان عالی رتبه نظامی بود، توضیحاتی را ارائه کرد و گفت: - در توضیح سردار سعید منتطرالمهدی آمده است: این روزها بحث بر سر تخلیه مکانی در لواسان که در اختیار رییس سابق ستاد کل نیروهای مسلح بوده بالا گرفته است؛ تعدادانگشت شماری ازشخصیت های حقیقی و حقوقی در این باره اظهار نظر کردند؛ اما همچون همیشه برخی کوتاه تر از دیوار پلیس، دیواری پیدا نکرده اند و باز هم هجمه هایشان نوازشگر تن این نیروی خدمتگزار شده است.

مدعیان، مدعی هستند پلیس اهمال کاری کرده و اقدام به تخلیه ملک مورد نظر نکرده است؛ ادعایی که حتی ذره ای و اندکی واقعیت ندارد.

هنگامی که رییس دادگستری تهران تاکید می کند، درباره موضوع فوق هیچ دستور قضایی صادر نشده و پرونده ای به دادگستری ارجاع داده نشده و به تازگی ساعت 14:30 عصر روز 29 خرداد سال جاری پرونده ای به دادگستری رسیده و برای رسیدگی به آن تعیین وقت شده است؛ پس چگونه پلیس باید اقدام به تخلیه ملک مزبور می کرد؟ وقتی هنوز رأیی صادر و حکمی امضاء نشده و ابلاغی به نیروی انتظامی صورت نگرفته است؟پلیس در چارچوب قانون عمل می کند، چه در غیر این صورت خود در مظان اتهام قرار می گیرد.

پلیس نمی تواند خارج ازقوانین و مقررات تعیین شده دست به اقدامی بزند چرا که برای پلیس قانون ، قانون است، رییس و مرئوس نمی شناسد ؛ پلیس با کسی مماشات ندارد، وکیل و وزیر، مالک و مملوک و .

برایش به یک اندازه قابل احترامند؛ پس اگر حکمی مبنی بر تخلیه مکانی به نیروی انتظامی ارجاع می شد، بی درنگ برحسب قانون اقدام می کرد؛ پس برچسب زدن به سازمانی که عمل به وظیفه و احترام به قانون در اولویت برنامه هایش است دور از انصاف بوده و این وصله ها به پلیس نمی چسبد.

بگذریم که هوچی گری، مدعی شدن بی پایه و اساس و .

از هر کسی بر می آید هر گاه کسی بتواند بر پایه ادله و مدارک سخن بگوید هنر کرده است و حرفش بر دل و بر کرسی خواهد نشست، نه افرادی که غیر از جنجال گری و فرافکنی رسانه ای راهی در پیش ندارند و کاری نمی دانند.

آن قدر نیروی انتظامی بر خدمت گذاری خود برای این مردم که ولی نعمتان اصلی انقلاب و نظام هستند مطمئن است که نمی پذیرد کسی به قدمی، قلمی و یا لحنی این خدمتگذاری صادقانه را آلوده کرده و در جامعه شبهه افکنی کند.


کلید واژه ها: نیروی انتظامی - پلیس - قانون - دادگستری - ستاد کل نیروهای مسلح - مکانی - دادگستری تهران - نیروهای مسلح - دیوار - صورت - نظام - واقعیت - برنامه - دیواری - خرداد - تهران - نظامی - قضایی - حقیقی - سردار - آلوده - وظیفه - جامعه - همیشه - رسانه - عالی - سعید - رتبه - مردم - ساعت

آخرین اخبار سرویس:

توضیح سخنگوی ناجا درباره حواشی ملک لواسان

توضیح سخنگوی ناجا درباره حواشی ملک لواسان