مطالب مرتبط:
آقای رییس جمهورکجا قرار است افزایش دلار و طلا کجا متوقف شود؟/آقای رییس جمهورچه زمانی بنا است برای اصلاح تیم اقتصادی دولت اقدام کنید؟/آقای رییس جمهور!
آقای رییس جمهورکجا قرار است افزایش دلار و طلا متوقف شود؟/آقای رییس جمهورچه زمانی بنا است برای اصلاح تیم اقتصادی دولت اقدام کنید؟/آقای رییس جمهور!
آقای رییس جمهور سقوط ارزش ریال تا کجا؟کجا قرار است افزایش دلار و طلا متوقف شود؟/آقای رییس جمهورچه زمانی بنا است برای اصلاح تیم اقتصادی دولت اقدام کنید؟/آقای رییس جمهور!
آقای رییس جمهور سقوط ارزش ریال تا کجا؟کجا قرار است افزایش دلار و طلا متوقف شود؟/آقای رییس جمهورچه زمانی بنا است برای اصلاح تیم اقتصادی دولت اقدام کنید؟/مجلس شورای اسلامی! دقیقا کجایی؟!
ضرغامی: نامه اصلاح طلبان تکمیل سیاست ضدبشری ترامپ است/ این نامه دلسوزی برای ملت ایران نیست
5 + 1
یارانه ها
مسکن مهر
قیمت جهانی طلا
قیمت روز طلا و ارز
قیمت جهانی نفت
اخبار نرخ ارز
قیمت طلا
قیمت سکه
آب و هوا
بازار کار
افغانستان
تاجیکستان
استانها
ویدئو های ورزشی
طنز و کاریکاتور
بازار آتی سکه
یکشنبه، 3 تیر 1397 ساعت 07:322018-06-24سياسي

برخی اعتدالیون نمی خواهند "اصلاح طلبان" حامی روحانی باشند/ از اینکه به آقای روحانی رأی دادیم پشیمان نیستم


فکر می کنم وزرایی که روزه سکوت گرفتند بیشتر از وزرایی هستند که بسیاری از دلسوزان کشور به روحانی پیشنهاد کردند که از آنها در کابینه استفاده نکند و وقتی آنها را منصوب کردند و دیدند که این شرایط وجود دارد، - من اعتقاد دارم که تقاضای مذاکره با آمریکا در بدترین شرایط مطرح شده است.

ایران، جدی ترین و قوی ترین مذاکره مورد نیاز در بحث هسته ای را داشته است و درخواست از طرف ایران درخواست خیلی اشتباهی است چرا که مذاکرات را انجام داده است و این مذاکرات به نحوی بود که تمام کشورهای اروپایی را با خود داشته است و سازمان ملل آن را تضمین کرده است.

بنابراین در چنین شرایطی که یک آدم ویژه در آمریکا رییس جمهور شده و از یونسکو و حقوق بشر سازمان ملل و برجام خارج شده است، وقت توصیه به ایران برای مذاکره نیست.

اگر ایران وارد مذاکره جدید شود علاوه بر اینکه پشتوانه اروپایی خودش را از دست می دهد، قطعا خواست های آمریکایی قابل پاسخگویی از سوی ایران نیست.

نمی دانم با چه نگاه سیاسی تصمیم گرفته شده است که وقتی ایران مذاکراتش را با موفقیت انجام داده و درشرایطی است که طرف مقابل در دنیا به بدعهدی مشهور شده است، پیشنهاد مذاکره داده می شود.

زمان و محتوای نامه بدسلیقگی سیاسی است.

پس با توجه به اینکه اشاره کردید ایران در مذاکرات موفق بوده و اروپا در نقش حامی ایفای نقش می کند، آیا می توان اذعان داشت که خروج آمریکا از برجام برد ایران بود؟نه خروج آمریکا از برجام برد ایران نبود ولی توصیه به ایران لازم نبود.

گفت وگو در این شرایط نه تنها خطری را از ایران دفع نمی کند بلکه پشتوانه اروپایی و بین المللی ایران که به صورت نصفه و نیمه وجود دارد از بین می رود.

قطعا در این گفت وگوها دستاوردی نصیب ایران نخواهد شد.

وقتی برجام طی گفت وگوهای زیاد به امضا رسید، پس از آن آمریکا مانع نقل و انتقالات اقتصادی به ایران شد و کشور ما نتوانست از نظر اقتصادی رشد کند یعنی در برجام امتیاز اقتصادی خاصی نصیب ایران نشد چه برسد به اینکه دراین شرایط بخواهند این گفت وگو انجام شود.

روحانی با رأی اصلاح طلبان به ریاست جمهوری رسید و تردید دراین موضوع نیست اما برخی معتقدند رییس جمهور در مسیر تحقق وعده های خود موفق نبوده است.

این عدم موفقیت به نام اصلاح طلبان هم تمام خواهد شد.

جریان رقیب اصلاحات هم در بوق وکرنا می کند که اصلاح طلبان از رأی و حمایت از روحانی پشیمان هستند و به اعتراضات اخیر کامیونداران و انتقادات به گرانی استناد می کنند.

نظر شما چیست؟باید میان پشیمان شدن اصلاح طلبان از رأی به روحانی و نقد داشتن به رییس جمهور تفاوت قائل شد.

از اینکه به آقای روحانی رأی دادیم پشیمان نیستم اما واقعا توقع است که رییس جمهور و وزرای کابینه و مدیرانش تلاش جدی تری برای وضعیت اقتصادی و سیاسی جامعه داشته باشند.

این انتظار که اصلاح طلبان به دلیل حمایت تاثیرگذار از روحانی و به دلیل اینکه در ارتباط با وزرا نظرات و پیشنهادات زیادی دادند که مقبول روحانی قرار نگرفت و به دلیل اینکه جریانی اطراف آقای روحانی علاقه مند هستند حساب روحانی را ازاصلاحات جدا کنند، گلایه است و روحانی باید نقد شود.

به همان دلیلی که ما پشیمان نیستیم، به همان دلیلی که از او حمایت کردیم و به او رأی دادیم و تلاش کردیم رأی بیاورد به همان دلیل باید جدی ترین انتقادات توسط ما شکل بگیرد.

مخالفان دولت از نقد نکردن ما و این لختی دولت بیشتر سوءاستفاده می کند.

ملاک ما از رأی دادن به یک رییس حمهور این است که بتواند فضای جامعه را به فضای قابل قبولی برای زندگی راحت تبدیل کند.

بسیار اهانت آمیز که رییس جمهور درباره مشکلات پدید آمده اقتصادی در طی چند ماه اخیر بگوید اینها جنگ روانی است در حالی که نمی دانم درکارتابل های مدیران دولت چه نوشته می شود اما جیب مردم به کارتابل ها و آمارهایی که در دولت ارائه می شود وصل نیست جیب مردم به خیابان و کوچه وصل است.

جریان اصلاح طلب باید در خط مقدم انتقاد از دولت روحانی به ویژه در حوزه اقتصادی و سیاسی باشند که به معنای پشیمانی و ایراد نیست بلکه نشانه رشد یک جریان سیاسی است که بتواند از کاندیدای مورد حمایت خودش بیش از دیگران انتقاد کند و بخواهد شرایط جامعه راتغییر دهد.

ضمن اینکه اگر فضای روانی در وضعیت موجود تاثیرگذار بوده باشد، بخش عمده آن بر گردن مدیران دولتی است که اینگونه گنگ و لال در حوزه خودشان هستند.

هیچ کس نیست که دلایل این اتفاقات را به مردم بگوید.

گویا وقتی که نرخ اتومبیل، اجناس و ارزاق به شکل عجیبی افزایش پیدا می کند و دلار دچار بحران عظیم تاریخی می شود مدیران کشور مسئول این اتفاقات در جامعه نیستند.

گاهی رییس جمهور یا معاون اول صحبتی می کند اما از وزیر اقتصاد چند مصاحبه دیده شده و مسئولان این حوزه چقدر صحبت کردند؟ یکسری وزرای سوپر محافظه کار هستند که اگر روحانی سریعا آنها را تغییر ندهد، آسیب به کشور بیشتر می شود.

نگهداری مجموعه هایی که حتی عملکردشان خوب باشد اما نتوانستند به جامعه منتقل کنند که مشکلاتشان چیست زمینه ساز فضای روانی در جامعه است به عبارتی فضای روانی در خلأ اطلاعات شکل می گیرد.

وقتی اطلاعات لازم و مورد نیازی را که در کارتابل های وزرا و مسئولان است، به مردم منتقل نمی کنند طبیعی است که جامعه دچار التهاب می شود.

آقای روحانی گلایه داشتند که وزرا روزه سکوت گرفتند اما خودشان هم چندان به گفت وگوی بی پرده با مردم علاقه نشان نمی دهند.

چطور می توان آسیب این سکوت را به حداقل رساند؟فکر می کنم وزرایی که روزه سکوت گرفتند بیشتر از وزرایی هستند که بسیاری از دلسوزان کشور به روحانی پیشنهاد کردند که از آنها در کابینه استفاده نکند و وقتی آنها را منصوب کردند و دیدند که این شرایط وجود دارد، باید جلوی ضرر را گرفته و آنها را برکنار کند.

هم مجلس آمادگی دارد و هم دولت مدعی این موضوع است.

در هیچ یک از مشکلاتی که دولت داشته است وزرا کمکی نکردند و ادامه این وضعیت می تواند به از هم گسیختگی هر دولتی منجر شود.

مقام معظم رهبری تاکید زیادی بر حل مشکلات کشور دارند؛ چنان که چند روز پیش اختیاراتی را برای حل مشکلات کشور به 3 قوه واگذارکردند.

جزییات را اطلاع ندارم اما به طور کلی معتقدم کشور به اراده جدی تری در سطح روسای قوا احتیاج دارد.

مردم ملتهب هستند و این التهابات باید با ارائه اطلاعات دقیق تر و کنترل بازار فروکش کند.

وقتی هر روز صبح یک خبر گرانی جدیدی می شود و از سوی دیگر سرمایه عمومی مردم به دلایل بحران های مختلف نصف می شود، جامعه آسیب می بیند و مدیران جامعه باید این آسیب ها را از قبل پیش بینی کنند.

تحریم ها کلیدواژه خوبی برای برخی مدیران شده تا ضعف های خود را بپوشانند.

اینطور نیست؟حتی اگر تحریم هم وجود داشته باشد مدیران انتخاب شدند تا کشور را درهر شرایطی اداره کنند.

بالاخره راهکارهای مقابله باتحریم را هم باید مدیران طراحی کنند و بگویند چه بایدکرد.

مردم کشور که نباید به خاطر تحریم ها رو به قبله بنشینند.

مدیریت دشوار شاید مدیریت تحریم ها باشد.

باید از راه های دیپلماتیک با تحریم ها مواجه شوند و تحریم ها را کم کنند.

اگر نمی توانند درکاهش تحریم ها موفق باشند از کشورهای دیگر در اروپا کمک بگیرند اما مهم تر از همه، کمک گرفتن از مردم و فعال کردن و اعتنا کردن به مردم است.

بی اعتنایی و گزارش ندادن به مردم و افکار عمومی یک رسم رایج شده است.

الان یک دوره ای است که افکار عمومی اطلاعاتش را تنها از مسیر رسانه های دولتی نمی گیرد چرا که اطلاع رسانی آسان و گسترده شده است و البته برخی اطلاع رسان ها، بحران آفرین هستند.

رقبای دولت، دشمنان عمومی ملت، تحریم کنندگان و اپوزیسیون خارج از کشور حرف می زنند و اگر دولت و مسئولان پاسخ این شبهه افکنی ها را ندهند، بحران آفرین می شود.

رییس جمهور در مراسم افطار با اهالی رسانه تاکید به لزوم توجه جامعه به مراجع خبری داخلی داشتند که البته از اظهارات ایشان مشخص بود به ضعف اطلاع رسانی درداخل آگاه است.

با شعاردادن امور به پیش نمی رود.

راهکاری در ذهن دارید؟مشکل اصلی این است که جریان داخلی صحبتی از مشکلات نمی کند مانند روحانی که گفت وزرا روزه سکوت گرفتند.

بحث اعتماد مرحله دوم است.

اطلاع رسانی دولت در دو دوره ضعیف بوده است و به عبارتی ضعیف ترین دولتی است که نتوانسته با مردم ارتباط بگیرد.

آیا می توان گفت به جریان اصلاحات درجلب اعتماد مردم، برای انتخابات آتی مجلس 98 و ریاست جمهوری 1400 ضربه وارد شده است؟به همین دلیل است که نقدهایمان را با صدای بلند به دولت می گوییم.

ما می فهمیم این آسیب، کلی است و دراین آسیب ها دو جریان باهم همراه شدند که یکی جریان اپوزیسیون رسمی خارج کشور که همه گروه های ضد انقلاب را در برمی گیرد.

آنها می دانند که اصولگرایان ظرفیت چندانی ندارند اما اصلاح طلبان دارای ظرفیت هستند.

بنابراین تمرکزشان برای تضعیف جریان اصلاحات است.

یک بخش دیگر جریان رقیب هستند که می گویند درجامعه حامی زیادی نداریم پس فضا را باز می کنند که آن جریان حمله وسیع خود را به اصلاح طلبی انجام دهد، اصلاح طلبی به کمک مشترک جریان تندروهای داخلی و ضد انقلاب خارجی آسیب ببیند و مرجعیت اصلاح طلبی در داخل از بین برود.

جریان اصولگرا معتقد است هر کدام ازاین ناامیدی های عمومی که ایجاد شود رأی اصلاح طلبی در انتخاب کم می شود و برای آنها تعداد آرا مهم نیست و تنها به دنبال آن هستند که ظرفیت پیروزی برای آنها ایجاد شود.

یکی از وعده های آقای روحانی توجه به زنان در جامعه و هم بخش های مدیریتی بود که به طور کامل محقق نشد.

دربحث محدودیت سازی برای زنان معتقد نیستم که دولت مقصر بوده بلکه مجموعه ها و برخی نهادها در این موضوع نقش مهمی ایفا کرده اند.

دولت بیشتر در بخش های مدیریتی تاثیرگذار بوده یعنی به رغم شعارهایی که در بخش مدیریت دادند اما مدیریت جدی زنانه را در کشور شاهد نبودیم.

از سوی دیگر کسانی هم که منصوب شدند، کاری نکردند.

جامعه زنان باید آمار مشخصی از معاون رییس جمهور درامور زنان مطالبه کند که چه امور اجرایی شده است و با مصاحبه کردن مشکلی حل نمی شود.

کسانی که با امکانات دولتی انتخاب می شوند برای مصاحبه کردن تعیین نشده اند بلکه انتخاب شدند تا رفتار عملی خوبی ارائه دهند.

مدیران برای همدردی با جامعه انتخاب نشدند بلکه منصوب شدند که مشکلات جامعه را حل کنند و به مردم گزارش دهند.


کلید واژه ها: ایران - اصلاح طلبان - آمریکا - مذاکره - روحانی - شرایط - مذاکرات - اصلاح - اقتصادی - اروپایی - اروپا - رییس جمهور - سازمان ملل - موفق - مذاکره با آمریکا - کشورهای اروپایی - پیشنهاد - نقل و انتقالات - موفقیت - کشور - ریاست جمهوری - مذاکرات موفق - سیاسی - توصیه - بین المللی - خروج - انتقالات - آمریکایی - اعتراضات - حقوق بشر

آخرین اخبار سرویس:
شهادت یک سرباز وظیفه در درگیری با اشرار مسلح

روزنامه استخدامی استان البرز و شهر کرج | پنجشنبه 28 تیر 97

صعود 3 کماندار ایرانی به مرحله یک شانزدهم نهایی مسابقات جهانی

روزنامه کیهان کدام بازیگر را گستاخ می داند؟

زندگینامه آیت الله احمد جنتی منتشر شد

نگاهی بر کتاب تفسیر اجتهادی سوره تحریم

کدام نمایندگان در یک ماه گذشته دیر به مجلس رسیدند + اسامی

انتقادات تند و تیز عضو خبرگان رهبری از وضعیت بازار موبایل

تصاویر/ مراسم خطبه خوانی خادمان حرم حضرت معصومه(س) در ایام دهه کرامت

ملّت ایران بعد از پیروزی انقلاب، به برکت هدایت امام بزرگوار، یک معنای جدیدی از حج را فهمید

وقتی خداوند از بنده اش به خاطر این 4 صفت قدر دانی می کند

ابتکار: گزارش های خوبی از کارگروه رسیدگی به امور زنان سرپرست خانوار دریافت کردیم

زمان دیدار هیئت رییسه فراکسیون امید با "روحانی"

مریم سعیدیان جزی آثار امر به معروف و نهی از منکر در حوزه های اجتماعی

سیدعباس موسوی مقدم، محمد جعفری تجسم، تمثل و رویت جن از منظر عقل و نقل

محمدمهدی سلامی مروری اجمالی بر وضعیت «عزت ملی» در دوران قاجار و پهلوی

مرگ بیش از3 هزار تن دراثر آلودگی هوا، رسوایی ملی است

خطیب توانا می تواند در برابر هجمه های فضای مجازی بایستد

وقتی «ترانه علیدوستی» بابا برقی می شود! /عکس

امامزاده ای در دل جنگل های گیلان/ عکس

در سالروز پذیرش قطعنامه 598 از سوی ایران؛ آیا پذیرش قطعنامه به معنای دست کشیدن از مقاومت بود؟

جواد یعقوبی, عباسعلی سلطانی آسیب شناسی سبک زندگی ایرانیان و طـراحی الگـوی زنـدگی بهشتـی

نبرد سِدر و ستاره/15 اولین غافلگیری صهیونیست ها در جنگ 33 روزه/استتار حزب الله شگفت انگیز بود

به مناسبت سالروز تأسیس شورای نگهبان (2) نظائر شورای نگهبان در کشورهای دنیا

بی اعتمادی شدید مردم تهران به نهاد های حکومتی

خطیب نماز جمعه این هفته تهران کیست؟

نماینده مجلس مصر: مذاکرات آشتی فتح و حماس موفقیت آمیز بود

عبدالمجیدطالبتاش کاربست رسول و نبی در عقاید اسلامی

برنامه محرومیت زدایی سیستان برای 18 دستگاه اجرایی/آغاز روند تدوین برنامه محرومیت زدایی بلوچستان

وضعیت اضطراری یا فوق العاده در ترکیه پایان یافت

محمدرضا جاوید، محمدرضا ربیعی مندجین بررسی تطبیقی شرایط عقود اسلامی و قراردادهای پشتیبانی بانکداری اسلامی

الازهر: زیارت قبور و قرار دادن گیاه بر سر قبر سنت پیامبر است

غول ژاپنی در تهران!/ عکس

ابلاغ برنامه محرومیت زدایی از سیستان به 18 دستگاه اجرایی

سید حمیدرضا رئوف, زهره قادری مؤلفه های تحقق احساس شادمانی در اسلام

محمدمهدی قائمی امیری معنای زندگی، ضرورت و کارکرد نبوت

احتمال خانه تکانی در پاستور/برخورد ناموثر با بدحجابی/تیغ دو لبه مذاکره با آمریکا/تحریم فرصت نیست؛ اما...

پوتین و احیای محتاطانه سنت ها منطق تصمیم گیری روسیه در سیاست خارجی

دوران بلوغ روابط عمومی هاست

اوقات شرعی بیست و هشتم تیر شیراز

ماجرای قرائت مفاتیح بدون نیاز به عینک در حرم امام رضا(ع)

انتقادات تند و تیز عضو خبرگان رهبری از وضعیت بازار موبایل

تک تابعیتی، نه دو تابعیتی!

سیدمجید ظهیری نگاهی آسیب شناسانه به مدیریت چالش های اعتقادی در جهان اسلام

بابک شمشیری, نعمت الله بدخشان نسبت فرد و جامعه در نگاه اسلامی

امکانات استان کرمان در اختیار برگزاری راهپیمایی اربعین است

سیدعلی طالقانی‎ ‎ انگاره عقلانیت، معنویت، دینداری- دفاع از هم نشینی

"مریم معصومی" در یک ساحل رویایی + عکس

7 تیرانداز اهداف پروازی فردا راهی ایتالیا می شوند

«شاباش مرگ» مجلس عروسی را به خون کشید!

علی حیدری، مریم یاراحمدی، محمدرضا حسنی جلیلیان، علی نوری تجلی آیین «قصه برداشتن» در ادبیات فارسی

واکنش بروجردی به خبرسازی دروغین کانال های خبری درباره بازداشت وی

ورود صدها تانک جدید به سازمان رزم ارتش و سپاه

مدیرعامل پیشین مترو تهران، رییس بنیاد تعاون ناجا شد

دولت «شو» تبلیغاتی برای نماینده سنندج را متوقف کند

دادنامه چیست و از چه قسمت هایی تشکیل شده است؟

«اَرِنج» تیم روحانی باید تغییر کند

از "بی شناسنامه" خواندن منتقدان تا "چوپان" قلمداد کردن مردم

مقایسه جت های شخصی پوتین و ترامپ/ عکس

یک زن رییس قضات مالزی شد

ابراهیم همین طور که شنا می رفت، با صدای بلند شروع به گریه کرد

نعمت فیروزی, عباس معین فر آسیب شناسی مدیریت فرهنگی از منظر قرآن کریم

مسئولان رسیدگی به مشکلات مردم را از مکتب رضوی بیاموزند

درخواست از «جهانگیری» برای برخورد سخت با معاون زنگنه

حسن رستگارپور،‏ فائزه موحدی، زینب برخورداری مسئولیت های اخلاقی در حوزه فناوری و طراحی یادگیری ‏

وجود 9 درصد از جمعیت تهران در بافت فرسوده

پروین فرشچی تابعیت و مجوز اقامت از هیچ کشور خارجی را ندارد

مسکو یکی از پنج روشن ترین شهرهای جهان شد

روزنامه های پنج شنبه 28 تیر ماه 97

عارف از حضور بازرسان آژانس در دانشگاه ها اطلاع داشت؟

حسن کربلایی حاجی اوغلی، علی اکبر فرهنگی، محمد سلطانی فر، علی دلاور، علی گرانمایه پور رابطه برندسازی روزنامه های اقتصادی و رضایت مشتریان در کلان شهرهای کشور‎ ‎

ماجرای قتل فجیع 2 کودک دوقلو در زاهدان چه بود ؟ + جزییات

آیین چهلم شهید مدافع حرم خلیل تختی نژاد برگزار شد

نصرت الله دین محمدی کرسفی شعر تجسمی (کانکریت) در نیم نگاهی تحلیلی، انتقادی و تطبیقی

رییس جدید بیمه مرکزی مشخص شد

دادگاه انقلاب کوتاه نخواهد آمد /تازه نفس های دولت در جنگ اقتصادی /تغییر کابینه در مرحله تعیین افراد

سه رسالت مهم امروز طلاب

رود سرباز؛ سیستان و بلوچستان و سیلی سهمگین!

بازگشت همه سفرای ایران به تهران

رسانه ها را به گسترش ناامیدی متهم می کنند!

رضا برنجکار، مهدی سالکی کاربست عقل در استنباط آموزه های کلامی از دیدگاه فاضل مقداد

در پی شدت گرفتن فشارها ترامپ: پوتین را مسئول دخالت در انتخابات آمریکا می دانم

وحدت شیعه و اهل سنت دشمنان را ناامید کرده است

ذوق زدگی ترامپ از دیدار با پوتین

الهام اسمعیل پونکی ، محمدرضا اسمعیلی گیوی، فاطمه فهیم نیا سواد رسانه ای و سواد اطلاعاتی و تأثیر آن ها بر قابلیت های کارآفرینی

حالا نوبت هیئت وزیران است/ اولین دولتی که احضار شد

مردم را با زبان هنر با معارف دین مانوس کنیم

از بررسی 5 هزار مقاله پژوهشی تا برگزاری 50 کرسی آزاد اندیشی

راهکار ساده رسول خدا برای رسیدن به خیر دنیا و آخرت

آیین چهلم شهید مدافع حرم، خلیل تختی نژاد برگزار شد

نقدی بر دنیای فکری حجاریان ها

سفر رییس سازمان میراث فرهنگی و گردشگری کشور به بروجرد

نیشابور میزبان شب شعر «ملکوت هشتم»

سعید ملکی تحلیل فضایی و اولویت‎بندی شکاف درون‎منطقه‎ای مسکن

بوریس جانسون عملکرد ترزا می در پارلمان انگلیس را مورد انتقاد قرار داد

تحلیل سیاسی هفته

مرتد کیست؟ حکم مرتد و ارتداد چیست؟

یک زن رییس قضات مالزی شد

مریم بخشی، منوچهر تشکری، قدرت قاسمی پور مصادیق «پیرنگ» فرمالیستی در داستان های کوتاه فارسی

مستندات پرونده دمیرتاش در محضر دادگاه ارائه شد

برخی اعتدالیون نمی خواهند "اصلاح طلبان" حامی روحانی باشند/ از اینکه به آقای روحانی رأی دادیم پشیمان نیستم

برخی اعتدالیون نمی خواهند "اصلاح طلبان" حامی روحانی باشند/ از اینکه به آقای روحانی رأی دادیم پشیمان نیستم