مطالب مرتبط:
با تأکید بر عدم تخلف در صدور این گواهینامه معاون وزیر ارشاد، گواهینامه درجه یک هنری اش را برگرداند
معاون وزیر ارشاد، گواهینامه درجه یک هنری خود را پس داد
معاون وزیر ارشاد، گواهینامه درجه یک هنری اش را برگرداند
معاون وزیر گواهینامه درجه یک هنری خود را پس داد!
معاون هنری وزارت فرهنگ و ارشاد به توصیه «تابناک» عمل کرد و نشان درجه یک هنری را پس داد
5 + 1
یارانه ها
مسکن مهر
قیمت جهانی طلا
قیمت روز طلا و ارز
قیمت جهانی نفت
اخبار نرخ ارز
قیمت طلا
قیمت سکه
آب و هوا
بازار کار
افغانستان
تاجیکستان
استانها
ویدئو های ورزشی
طنز و کاریکاتور
بازار آتی سکه
جمعه، 1 تیر 1397 ساعت 11:162018-06-22فرهنگي

با تأکید بر عدم تخلف در صدور این گواهینامه معاون وزیر ارشاد، گواهینامه درجه یک هنری اش را بازگرداند


معاون امور هنری در پی شائبه های اخیر درباره اعطای گواهینامه درجه یک هنری که توسط شورای ارزشیابی هنرمندان به او اعطا شده بود، در نامه ای خطاب به سیدعباس صالحی، - معاون وزیر ارشاد، گواهینامه درجه یک هنری اش را بازگرداند معاون امور هنری در پی شائبه های اخیر درباره اعطای گواهینامه درجه یک هنری که توسط شورای ارزشیابی هنرمندان به او اعطا شده بود، در نامه ای خطاب به سیدعباس صالحی، وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی این گواهینامه را تودیع کرد.

به نقل از مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، سید محمد مجتبی حسینی در نامه ای خطاب به سیدعباس صالحی با تاکید بر طی شدن روند قانونی برای اعطای گواهینامه درجه یک هنری به وی، دلیل تودیع آن را جلوگیری از ایجاد حاشیه دانست.

وی در این نامه آورده است: روند بررسی پرونده اینجانب در شورای ارزشیابی هنرمندان چنانکه رییس وقت شورا هم اعلام کرده اند به طور دقیق طبق آیین نامه انجام شده و بعد از بررسی های صورت گرفته با اعطای گواهینامه درجه یک هنری بر اساس سوابق نزدیک به سه دهه فعالیت هنری اینجانب موافقت شد؛ چنانکه تعدادی از اساتید شناخته شده و پیشکسوت خوشنویسی هم بر این موضوع مهر تایید زده اند.

حسینی با اشاره به تایید در جه هنری اش توسط اساتید خوشنویسی نوشته است: مایه افتخار اینجانب است که تاییدیه هنری ام توسط پدر خوشنویسی معاصر ایران جناب استاد غلامحسین امیرخانی و هفت نفر از نامداران و بلندآوازه ترین خوشنویسان به امضا رسیده است.

وی ادامه داده است : اگرچه هیچگونه تخلفی در این موضوع صورت نگرفته اما توجه به این موضوع، چند سال بعد از انجام، قابل توجه و تامل است.

حسینی در پایان با ابراز احترام به رای هنرمندان خوشنویس و اعضای وقت شورای ارزشیابی هنرمندان برای اعطای گواهینامه درجه یک هنری به وی نوشته است: برای پیشگیری از ایجاد شائبه و برطرف شدن شبهه های به وجود آمده و دور ماندن ساحت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی از حاشیه های برساخته، گواهینامه اعطا شده را به جنابعالی به عنوان وزیر محترم و رییس شورای ارزشیابی هنرمندان تودیع می کنم تا در زمانی دیگر که مسئولیتی در وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ندارم بررسی بایسته در این خصوص صورت گیرد.

] به موضوع اعطای نشان درجه یک هنری به سیدمجتبی حسینی، معاون کنونی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی پرداخته و نظرات و نامه های هنرمندان حوزه خوشنویسی به وزیر را بازتاب داده بود.

انتهای پیام/ http://fna.

ir/bn5do8
کلید واژه ها: نامه - هنرمندان - هنری - وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی - سیدعباس صالحی - ارشاد - وزیر فرهنگ و ارشاد - خوشنویسی - وزارت فرهنگ - اسلامی - فرهنگ - شورای - معاون - وزیر - شورا - حسینی - تودیع - وزارت - صالحی - صورت - اطلاع رسانی - روابط عمومی - حاشیه - تخلف - پیشکسوت - پیشگیری - بازتاب - ایران - رسانی - اطلاع

آخرین اخبار سرویس:

با تأکید بر عدم تخلف در صدور این گواهینامه معاون وزیر ارشاد، گواهینامه درجه یک هنری اش را بازگرداند

با تأکید بر عدم تخلف در صدور این گواهینامه معاون وزیر ارشاد، گواهینامه درجه یک هنری اش را بازگرداند