مطالب مرتبط:
مدارکم را به حراست وزارت ورزش دادم، کمیته اخلاق یک سال است پیگیر آکادمی استقلال است برومند:جعل مهر باشگاه دولتی استقلال کار کوچکی است که آن را پیگیری نکردند؟/افتخاری با افتخار گفته دیگر این کار را نکنید!
برومند:جعل مهر باشگاه دولتی استقلال کار کوچکی است که آن را پیگیری نکردند؟/افتخاری با افتخار گفته دیگر این کار را نکنید!
برومند:جعل مهر باشگاه دولتی استقلال کار کوچکی است که آن را پیگیری نکردند؟ / افتخاری با افتخار گفته دیگر این کار را نکنید!
ماجرای جعل مهر باشگاه استقلال
ماجرای جعل مهر باشگاه استقلال
5 + 1
یارانه ها
مسکن مهر
قیمت جهانی طلا
قیمت روز طلا و ارز
قیمت جهانی نفت
اخبار نرخ ارز
قیمت طلا
قیمت سکه
آب و هوا
بازار کار
افغانستان
تاجیکستان
استانها
ویدئو های ورزشی
طنز و کاریکاتور
بازار آتی سکه
چهارشنبه، 30 خرداد 1397 ساعت 15:552018-06-20ورزشي

ستاره پیشین استقلال به سیم آخر زد ! مگر جعل مهر باشگاه دولتی استقلال کار کوچکی است ؟


دروازه بان سابق تیم فوتبال استقلال گفت:مگر جعل مهر باشگاه دولتی استقلال کار کوچکی است که رسیدگی به آن یک سال است طول کشیده و هیچ کس هم در مورد آن اظهار نظر شفاف نمی کند.

- هم جعل شده و عنوان کردم جعل مهر یک باشگاه چه از نظر قانونی و چه از نظر انسانی خلاف است.

این موارد را به کمیته اخلاق فدراسیون فوتبال منتقل کردم، البته یک سال از این موضوع گذشته ولی هنوز پاسخی داده نشده است.

وی تاکید کرد: چند وقت پیش یکی از اعضای محترم کمیته اخلاق را در فدراسیون دیدم و از او در مورد پرونده سوال کردم که گفت خیلی مسائل محرمانه است اما کمیته اخلاق به صورت جدی پیگیر موضوع شده و مطمئناً آنها می خواهند دست برخی افراد را از فوتبال کوتاه کنند به همین علت وارد جزییات نشده و عنوان کرد که در کمیته اخلاق مورد در حال پیگیری است.

فکر می کنم چون بعضی موارد محرمانه است آنها حق دارند.

پرویز برومند در خصوص اینکه افتخاری مدعی شده اتفاقات رخ داده در سال گذشته در دوره مدیریت او نبوده است گفت: آقای افتخاری اشتباه می کند چون قبل از او بهرام افشارزاده مدیرعامل استقلال بود که حسن روشن را به عنوان مدیر آکادمی انتخاب کرده بود.

در اواخر دوره مدیریت افشارزاده بوده که ورمزیار انتخاب شد، البته افتخاری اینجا را درست می گوید چون در آن زمان بلافاصله راهی کلمبیا شد تا در مسابقات جهانی فوتسال شرکت کند به همین دلیل در همان برهه مهر باشگاه استقلال جعل شد و از روی همان مهر قراردادها به هیئت فوتبال رفت و اتفاقاتی افتاد که من همه این موارد را با سند و مدرک در اختیار دارم.

وی با اشاره به اینکه افتخاری مدعی شده بعد از آن با ورمرزیار صحبت کرد که دیگر نباید چنین اتفاقاتی در استقلال رخ بدهد گفت: جالب است که افتخاری با افتخار چنین حرفی زده است و گفته از آنها خواستم دیگر این کار را نکنید! مگر جعل مهر کار کوچکی است که آقایان گفتند دیگر این کار تکرار نشود؟ من تمام مدارک و اسناد را در اختیار حراست وزارت ورزش و جوانان قرار دادم و حتی این مدارک به دست آقایان زمانی و مسعود معینی هم رسید ولی نمی دانم چرا پیگیری نشد! پرویز برومند تأکید کرد: اتفاقاً آقای زمانی جلسه ای را با دوستان ترتیب داد و اشاره کرد که چه اتفاقاتی رخ داده، حتی مدارک من را هم به مسئولان باشگاه استقلال منتقل کرد ولی نمی دانم چرا ترتیب اثری داده نشد.

تخلف به این بزرگی بیش از یکسال است که هیچ کس آن را پیگیری نکرده است.

من از شما سوال می کنم آیا جعل مهر باشگاه دولتی استقلال تخلف نیست که به سادگی از آن عبور کرده اند؟ آیا اگر چنین اتفاقی در جای دیگری رخ می داد آقایان دادگاهی نمی شدند؟ پرویز برومند در ادامه تاکید کرد: جالب است اتفاقات زنجیروار ادامه پیدا کرده و همان رشته زنجیر در حال ادامه همکاری است، آقایان گودرز حبیبی پیشکسوت و دلسوخته واقعی باشگاه را انتخاب کردند تا او کارهای آکادمی را زیر نظر بگیرد اما کاری کردند که این شخص فرار کند و بدترین خبر ممکنی که شنیدم این بود که آکادمی استقلال دو تکه شده بود، یک گروه در زمینه هویزه زیر نظر ورمزیار تمرین می کردند و یک عده دیگر هم زیر نظر گودرز حبیبی در ورزشگاه شهید کشوری.

پرویز برومند در پایان در خصوص اینکه آیا اتفاق دیگری بعد از اسنادی که در اختیار حراست وزارت ورزش و جوانان قرارداد افتاد یا خیر گفت: هیچکس صحبتهای ما را پیگیری نکرد و خبری نشد.

الان هم همه از اتفاقات آکادمی استقلال خبر دارند از وزارت ورزش بگیرید تا خود مسئولان باشگاه ولی واقعاً نمی دانم چرا هیچ کس با آن برخورد نمی کند.


کلید واژه ها: استقلال - کمیته اخلاق - باشگاه استقلال - کمیته اخلاق فدراسیون فوتبال - فوتبال - پرویز برومند - افشارزاده - وزارت ورزش و جوانان - فدراسیون - مدیر - مدیرعامل استقلال - بهرام افشارزاده - فدراسیون فوتبال - فوتبال استقلال - مسابقات جهانی - مدیریت - برومند - انتخاب - ورزش و جوانان - پرویز - دروازه بان - وزارت ورزش - تیم فوتبال - تخلف - مدیرعامل - حسن روشن - مسابقات - مسئولان - اشتباه - جوانان

آخرین اخبار سرویس:

ستاره پیشین استقلال به سیم آخر زد ! مگر جعل مهر باشگاه دولتی استقلال کار کوچکی است ؟

ستاره پیشین استقلال به سیم آخر زد ! مگر جعل مهر باشگاه دولتی استقلال کار کوچکی است ؟