مطالب مرتبط:
مدیرعامل سازمان انتقال خون استان تهران: اهدای 11 هزار واحد پلاکت و پلاسما در سال گذشته/ مراجعه 400 هزار تهرانی برای اهدای خون
گزارشی از مهمترین فعالیت های انجام شده دادگستری کل استان کرمان در سال گذشته
استان ها میزبان کنگره شهدا تا سال 1400
کنگره ملی شهدا تا سال 1400 در تمام استان ها برگزار می شود
کنگره های شهدا تا سال 1400 در همه استان ها برگزار می شود
5 + 1
یارانه ها
مسکن مهر
قیمت جهانی طلا
قیمت روز طلا و ارز
قیمت جهانی نفت
اخبار نرخ ارز
قیمت طلا
قیمت سکه
آب و هوا
بازار کار
افغانستان
تاجیکستان
استانها
ویدئو های ورزشی
طنز و کاریکاتور
بازار آتی سکه
سه شنبه، 29 خرداد 1397 ساعت 16:452018-06-19سياسي

دیگر هیچ هرمزگانی در سال 99 برای درمان نیاز به مراجعه به خارج استان ندارد


به جایی خواهیم رسید که در سال 99 نیاز نباشد، هیچ هرمزگانی برای درمان به یزد و کرمان و استان های دیگر برود.

- استاندار هرمزگان گفت: به جایی خواهیم رسید که در سال 99 نیاز نباشد، هیچ هرمزگانی برای درمان به یزد و کرمان و استان های دیگر برود.

به گزارش سایت قطره و به نقل ازایسنا، فریدون همتی صبح امروز در جمع خبرنگاران اظهار کرد: استانی مثل هرمزگان باید نشاطی بالاتر از بقیه مناطق داشته باشد، باید مسائل و مشکلات را خوب بشناسیم و تحلیل کنیم و تا جایی که مقدور است در برنامه های اجرایی قرار دهیم.

وی افزود: بنده مشارکت مردم را درمان بسیاری از مشکلات امروز می دانم، باید هماهنگی ها وحدت و همدلی ها را بیشتر کنیم و تلاش کنیم به نکات مثبت بپردازیم که موجب امید مردم شود و مشکلات را به گونه ای طرح کنیم که از ایجاد یاس و ناامیدی در مردم جلوگیری شود.

استاندار هرمزگان اضافه کرد: رسانه ها باید دقت کنند خبری را منتشر کنند که بیان آن جنبه یأس و ناامیدی نداشته باشد و حاشیه هایش بیشتر از خودش نباشد؛ مسیر زندگی و جامعه همیشه با مشکلات جدیدی روبه رو می شود و همیشه باید آمادگی روبه رو شدن با آن ها را داشته باشیم و بشناسیم.

همتی تصریح کرد: ما در استانی با ویژگی های استراتژیک هستیم استانی که مهد بازرگانی، بزرگ ترین بندر، صادرات و واردات، دروازه اقتصاد، منطقه آزاد و .

است و باید نگاهمان را هم با توجه به این ویژگی ها تنظیم کنیم، شرایط و جایگاه استان به گونه ای است که یک ایران کوچک بوده و از همه ایرانی ها در آن حضور دارند، ایده های خوب در آن اجرایی می شود و نقش آفرینی ملی می کند.

" وی خاطرنشان کرد: هرمزگان قلب ایران است، هر پیکری یک قلب بیشتر ندارد؛ ایران یک قلب دارد و آن هم هرمزگان است، باید قلم و فکرمان در سطح استانی که نقش آفرینی ملی دارد باشد تا روزبه روز در همه زمینه ها به جایگاهی رفیع با فاصله از سایر استان ها برسیم و این مسئله تلاش شبانه روزی می خواهد و رسانه ها می تواند در این زمینه بسیار تأثیرگذار باشد.

استاندار هرمزگان ابراز کرد: در سفر رییس جمهور به هرمزگان همدلی بسیار خوبی بین تمام آحاد و اقشار جامعه بود، کوچک ترین حاشیه ای در این سفر صورت نگرفت، خاطره خوبی خلق شد و هم برای مردم هم برای دولت نشاط آفرین بود، در آن سفر هم از محل بودجه عمومی و هم صندوق توسعه ملی و پروژه هایی که در برنامه اصلی نیاوردیم اعتباراتی دریافت کردیم که خوشبختانه در مصوبات ما آمد.

همتی بیان کرد: مشکلات بهداشت و درمان استان هرمزگان در سفر ریاست جمهوری جا افتاد و بیمارستان 530 تخت خوابی، بیمارستان زنان و زایمان، بیمارستان کودک و مادر و بیمارستان تخصصی قول هایی گرفتیم، پالایشگاه نفت ستاره خلیج فارس نیز یک بیمارستان تخصصی 270 تخت خوابی با تمامی تجهیزات برای سرویس دادن به مردم در نظر داشت که آن را با سقف زمانی دو سال کلنگ زدیم، نزدیک به 1700 تخت بیمارستانی تا سال 98 به سامان می رسانیم که این به مثابه یک تحول بزرگ در دولت یازدهم است و اتفاق بزرگی است که باید از روند این اتفاقات خبر تهیه شود.

" وی ادامه داد: به جایی خواهیم رسید که در سال 99 نیاز نباشد هیچ هرمزگانی برای درمان به یزد و کرمان و استان های دیگر برود، چنین کاری برای مردم می ماند و باید خودمان را برای رسیدن به این نقطه آماده کنیم، هر تخت بیمارستانی یک و نیم میلیارد تومان برای دولت هزینه خواهد داشت و دانشگاه های پزشکی مان هم باید به تناسب توسعه یابند.

استاندار هرمزگان گفت: هرمزگان در شرایط آب و هوایی فراخشک قرار دارد، در سال آبی 95-96 میزان بارندگی استان 242 میلی متر بوده که سال آبی 96-97 این مقدار به 42 رسیده است، دو آب شیرین کنی که روی آن حساب باز کردیم، اگر به بهره برداری برسد، ما را از مصرف آب شرق استان بی نیاز می کند و می توانیم آن ها را تنها به کشاورزی اختصاص دهیم و در مورد فروچاله هایی که در خطر فرو رفتن هستند من نگرانی ام از کشاورزان که هرکدام چند هکتار زمین دارند بیشتر است، چون آن ها نگران خود هستند و من نگران هزاران نفر با این شرایط، بار کاری و مالی آن به ما برمی گردد، ما هم به عنوان دستگاه اجرایی بهتر از هرکسی مشکلات استان را می شناسیم و شبانه روز در حال تنظیم برنامه هایی هستیم که آثار این مشکلات را برطرف کنیم.

همتی اظهار کرد: فاکتور زمان را نباید نادیده بگیریم برای آب شرب امسال با سختی ها و مشکلاتی روبه رو هستیم، ما جزء یکی دو استان با شرایط خاص هستیم، مجموعه ای از امکانات را در کنار هم قرار دادیم که هرکدام به نتیجه برسد، مشکلات بیشتری رفع خواهد شد، فاز دوم آب شیرین کن تا پایان امسال و اتمام آن تا پایان 98 تحویل داده می شود.

وی افزود: در خصوص آب شیرین کن مشترک هرمزگان و کرمان و یزد قول گرفته ایم در سال 98 اولین برداشت را داشته باشیم و واحدهای کوچک تر دیگری هم هستند اما این ها به تنهایی کافی نیست، حوزه رسانه و مردم هم بسیار مهم هستند اگر دولت، رسانه ها و مردم کنار هم باشند می توانیم از مشکلات آبی امسال عبور کنیم، رسانه ها باید با تبلیغاتی مستمر درزمینهٔ اصلاح الگوی مصرف آب داشته باشند، اگر این کار اتفاق بیفتد حتماً مشکلات حل می شود.

" استاندار هرمزگان اضافه کرد: ما در راستای کاهش مصرف انرژی در فصل تابستان ساعت کار ادارات را کم کرده و پنج شنبه ها را تعطیل اعلام کرده ایم، مسئله آب ساده نیست، باید آن را جدی بگیریم و درزمینهٔ آن با جدیت کار کنیم؛ برآورده اولیه کارشناسان این است که 10 میلیون مترمکعب آب توسط کولرهای گازی تولید می شود، یعنی یک سوم سد میناب! همتی تصریح کرد: قرار است کارخانه ای در استان راه اندازی شود که آب مقطر تولید شده توسط کولرهای گازی را تبدیل به آب شرب کند، اگر بتوانم همین آب کولرها را جمع و هدایت کنیم نه تنها آب موردنیاز فضای سبز بندرعباس بلکه مازاد آن را هم برایمان تولید می کند، از این گروه خواستم بیایند کارخانه را راه بیندازند، من به عنوان استاندار هزار مترمکعب آن را می خرم.

وی عنوان کرد: ما نمی گذاریم جایی در مضیقه بماند، طبیعی است که در بسیاری مناطق به راحتی آب رسانی می شوند، اما خبرها به گونه ای نباشد که مسئولین خواب هستند چراکه این گونه نیست، نمی گویم مشکلات را منعکس نکنید، بلکه آن ها را خوب منعکس کنید.

استاندار هرمزگان با اشاره به اینکه من علاقه مندم هیچ مشکلی از دست رسانه ها خارج نشود اما با لحن خوبی بیان شود و مردم را نگران و عصبانی و بی اعتماد نسبت به همه چیز نکنیم، خاطرنشان کرد: مبلغ 31 میلیارد تومان بابت ماه های فروردین و اردیبهشت از محل ارزش افزوده به شهرداری بندرعباس پرداخت شد که امیدواریم خروجی آن در خدمات دهی به مردم و افتتاح پروژه ها دیده شود، شهرداری پنج هزار نفر پرسنل دارد و هر پولی بگیرد باید صرف حقوق کارمندانش کند.

همتی بیان کرد: مردم عادی خدمت می خواهند، خروجی مهم است، خروجی خوب را فرقی نمی کند بومی داشته باشد یا غیربومی، عده ای که دنبال پست و مقام هستند این مسائل را مطرح می کنند، کاش در شهر ایلام من بهترین مسئولان کشور بروند کار کنند و آبادش کنند، من از بسیاری از مسئولین بومی استان راضی نیستم، چون ریسک نمی کنند، خطر نمی پذیرند و خروجی خوبی ندارند، ایران مال همه ایرانی هاست، مگر می شود شخصی از بندرعباس به اصفهان برود و بگویند چرا آمدی؟ اصلاً چنین موضوعی غیرامنیتی است، متأسفانه مدیریت کم بها شده است، درصورتی که کار هرکسی نیست، بخشی از توانمندی ها در حوزه مدیریت اکتسابی و بخشی ذاتی است، باید این دو کنار هم باشد، مدیر باید شجاع، باانگیزه و پیگیر باشد.

وی اظهار کرد: ما به رسانه ها نیاز داریم و نباید نقش رسانه را نادیده بگیریم اما رسانه هم باید اثرگذار باشد و کار خوب ارائه کند.

" استاندار هرمزگان افزود: من استان را درزمینهٔ طراوت در اوج می بینم و برای اثبات آن شاخص هم دارم، صادرات استان هرمزگان در سال 95 یک میلیارد و 100 میلیون دلار و در سال 96 از زمانی که بنده به این استان آمدم و روی صادرات تمرکز کردم به دو میلیارد و 68 میلیون دلار رسیده است، خیلی بنادر را فعال و شبانه روزی کردیم، فرایندها را کوتاه و حمایت کردیم تا به این شرایط رسیدیم، برای سال 97 سه میلیارد دلار پیش بینی کرده ایم و راه را سخت نمی بینم.

همتی اضافه کرد: یکی از خواسته های ما از هیئت دولت در سفرش به استان هرمزگان این بود که بنادر ما مجوز بگیرند و در آن ها گمرک مستقر شود، برای 8 نقطه جدید در استان مجوز مرز رسمی گرفتیم و افراد از مسافت دور نیاز نیست به بندر شهید رجایی بیایند، از زمانی که آیین نامه دولت را اجرایی کردیم نرخ بیکاری کاهش پیدا کرد و معدل استان تک رقمی شد، هدف گذاری ما ایجاد 20 هزار شغل بوده که به دست آمده و این ها نشان دهنده نشاط استان است.

وی تصریح کرد: برای سال جاری 30 هزار اشتغال پیش بینی کردیم، همه باید بسیج شوند تا به این ارقام برسیم، باید هدف ها را بزرگ بگیریم تا تلاش بیشتری کنیم، فاز دوم پالایشگاه نفت ستاره خلیج فارس در هفته های آینده با حضور رییس جمهور افتتاح می شود، این مجموعه بزرگ ترین پالایشگاه دنیاست، و تولیدات بنزین ما را بسیار بالاتر می برد که اتفاق خوبی برای کشور است؛ اگر مردم در مصرف بنزین دقت کنند و برای مثال 100 میلیون لیتر در روز را به 80 میلیون لیتر برسانیم می توانیم صادرات را افزایش دهیم و برای کشور ارزآوری کنیم.

استاندار هرمزگان خاطرنشان کرد: هرمزگان قطب تولید فرآورده های نفتی است، در خصوص مشکلات ملوانان نیز پیگیری کردیم، لنج های بسیاری بیکار شده بودند و حدود 800 لنج فعال در استان داشتیم، آیین نامه که اجرا شد خیلی ها راضی بودند اما برای بهتر شدن خواستیم تجدیدنظری داده شود و نتیجه این شد که هم معافیت ملوانان را از 10 به 15 میلیون رساندیم و هم به گونه ای شد که سوخت این ملوانان تا آخرین نقطه مرزی با نرخ داخلی حساب شود که کمک شایانی به لنج داران ما و تحولی روبه جلو بود.

همتی عنوان کرد: از ملوانان می خواهم از مبادی قانونی و از گمرکاتی که در همه شهرستان های استان تعریف شده اند خارج و از همان جا وارد شوند، در این صورت هیچ نیروی دریابانی مزاحم آن ها نخواهد شد اما اگر کسی خارج از این مسیر عمل کند، تبعاتش را باید بپذیرد؛ اگر دستگاهی هم از حدود خود عبور کند با آن برخورد می شود.

وی بیان کرد: سهم روستاهای هرمزگان از صندوق توسعه ملی 400 میلیارد تومان است که 136 میلیارد تومان آن تاکنون محقق شده، قرار است 50 میلیارد تومان دیگر نیز جذب کنیم که با این شرایط رتبه اول را در کشور کسب خواهیم کرد.

" استاندار هرمزگان ابراز کرد: هر جوانی که در حوزه کشاورزی تحصیلات دارد مراجعه کند، تسهیلات صفر درصد در اختیارش می گذارم، این که همه کارمند دولت شوند غلط است و باید راه غلط را ادامه ندهیم.

همتی اظهار کرد: چند شهرک جدید در حال تأسیس است، شهرک پارسیان که بیش از 8 سال راکد شده بود با پیگیری هایی که داشتم در حال حاضر راه افتاده است، این موضوع خیلی باید توسط رسانه ها پرداخته شود تا سرمایه گذاران جذب شوند، شهرک جدید پتروشیمی 700 هکتاری در حال راه اندازی است، ساخت یک شهرک صنایع دریایی در کنار کشتی سازی در حال انجام بوده و از مزایا و معافیت های خاص هم برخوردار است، ساخت یک شهرک نیز در شهرستان جاسک در حال انجام است، منطقه ویژه خلیج فارس کل محوطه اش پر شده است.

وی افزود: توافقی با رییس ایمیدرو، فولاد مبارکه اصفهان، فولاد قشم داشتیم که زیرمجموعه گلگهر است و تفاهم کردیم زمین در اختیارشان بگذاریم تا تولید فولاد هرمزگان را به 10 میلیون تن برسانند.

استاندار هرمزگان تصریح کرد: در مسئله مدیریت آب توافقی با وزیر جهاد کشاورزی کردیم، با توجه به شرایط آب و هوایی استان مبلغی از محل 200 میلیون دلار صندوق توسعه بیابان زدایی جذب کردیم تا 200 طرح مطالعه شده آبخیزداری و آبخوان داری برای حفظ خاک، جمع آوری آب، تقویت گونه های گیاهی، جلوگیری از جمع آوری رسوب پشت سدها، با بیش از 150 میلیارد تومان هزینه اجرایی شود که حرکتی جهادی و بزرگ خواهد بود.

همتی عنوان کرد: سهم مسکن روستایی 6 هزار و 200 واحد با تسهیلات 4 درصد واگذار می شود و حدود 160 میلیارد تومان بیشتر هزینه دارد، با برآوردهایی که کردیم 120 میلیارد تومانش صرف هزینه دستمزد می شود که به بخش روستایی نشاط می دهد.

وی خاطرنشان کرد: هدف گزاری کردیم امسال هزار کیلومتر جاده روستایی کار کنیم، قول گرفتیم قیر مجانی از دولت بگیریم، سالی هزار هکتار هدف گزاری کار گلخانه ای ماست و ما به عنوان یک صنعت این موضوع را پیش خواهیم برد.

استاندار هرمزگان بیان کرد: سه محله بافت فرسوده را در بندرعباس انتخاب کرده تا پروژه بهبود آن را به پایان برسانیم، رسانه ها باید روی آثار این کار تمرکز کنند تا مردم همراهی بیشتری با ما داشته باشند.

کار خیلی بزرگی است که به رییس جمهور قول دادیم به گونه ای کار کنیم که به چشم بیاید و حتی اگر در مرحله سفت کار هم باشد تا پایان سال برای بازدید آن به بندرعباس می آید.

" همتی ابراز کرد: به دستگاه های مسئول تکلیف دادیم تا پایان سال تمام دغدغه های مسکن مهر بندرعباس را به گونه ای برطرف کنند که نشاط در آن منطقه به سطحی برسد که مردم احساس رضایت بکنند.

وی خاطرنشان کرد: از ائمه جمعه می خواهم در بیانات خود دل مردم را خالی نکنند و همراهی بیشتری با دولت داشته باشند تا بتوانیم در کنار هم کارها را جلو ببریم.

استاندار هرمزگان اظهار کرد: همه سینماها و پارک ها و مکان هایی که می خواهند مسابقات جام جهانی را پخش کنند این مجوز را دارند و هرکس می خواهد مراجعه کند تا با هماهنگی با نیروی انتظامی امنیت آن فضا هم برقرار شود.

همتی با بیان اینکه در خصوص تیم آذرخش داریم با شهرداری بندرعباس به نتیجه می رسیم که زیر نظر شهرداری برود، افزود: شورای شهر و شهرداری اختیاراتشان محدود نیست و می توانند در همه زمینه ها ورود کنند، من می توانم سهم ارزش افزوده شهرداری را با رایزنی بگیرم تا درزمینه های مختلف کمک کنند، به اعضای تیم آذرخش این نوید را می دهم که نگران نباشند و با قوت کار را جلو ببرند، با رایزنی های که صورت گرفته بدهی هایشان پرداخت می شود و برای آینده حمایتی در حد حداقل ها خواهند داشت.

وی اضافه کرد: خط قرمز من این است که خبری از جانب من که دعوا ساز باشد منتشر نکنید، من با نقدهای سازنده مخالف نیستم.

به گزارش سایت قطره و به نقل ازایسنا، در پایان این نشست از لیدا رضایی(خبرنگار ایسنا) و امیرحسین خورگویی و مصطفی چشم براه(عکاسان ایسنا) به دلیل پوشش سفر رییس جهور و کابینه دولت دوازدهم در اسفندماه سال گذشته به هرمزگان تقدیر به عمل آمد.

" تهیه و تنظیم از لیدا رضایی، خبرنگار ایسنا، منطقه خلیج فارس انتهای پیام
کلید واژه ها: هرمزگان - استان - مشکلات - درمان - استاندار - ایران - بیمارستان - مردم - کرمان - صندوق توسعه ملی - سفر رییس جمهور - امید - همتی - برنامه - ریاست جمهوری - ایده های خوب - فریدون همتی - همیشه - امروز - حاشیه - رسانه - جامعه - منطقه آزاد - رییس جمهور - خبرنگاران - بزرگ ترین - کوچک ترین - ایرانی ها - کوچک - بهداشت

آخرین اخبار سرویس:
کاروان زیر سایه خورشید در سوادکوه

مراسم تکریم و معارفه فرماندار میاندورود برگزار شد

استخدام مدیر/سرپرست شعبه،سوپروایزر بخش،حسابدار

توصیه جالب کواکبیان به روحانی

دادگاه، متهمان پرونده تجمع روز جهانی زن را تبرئه کرد

در نشست بررسی تاریخچه جنبش های دانشجویی مطرح شد دانشجوی خسته چپ و راست نمی تواند مصلح باشد/ برای تحقق آرمان ها تلاش مضاعف نیاز است

توسط بسیج اساتید کشور صورت گرفت تجلیل از تاثیرگذار استاد مهدی گلشنی در عرصه علمی

هشدار شدیداللحن سپاه به سرویس های اطلاعاتی بیگانه

همایش روسای نمایندگی های ایران در خارج از کشور با حضور سران قوا

تشییع پیکر شهید مرزبان قانع کرم ویسه در سنندج

آغاز فصل دوم سریال کنسل شدن جلسات شورای شهر

روحانی در بحث تغییر کابینه به معاونانش هم توجه کند/ تغییرات دولت محدود به تیم اقتصادی نباشد

کمیسیون امنیت ملی با حضور زنگنه وضعیت «صادرات نفت» را بررسی کرد

توضیحات سعید جلیلی در مورد دولت سایه

پیام تسلیت وزیر اطلاعات به فرمانده کل سپاه پاسداران

آخرین وضعیت وزارت نفت و تحریم ها با حضور زنگنه بررسی شد

بازرسان خانه مطبوعات خراسان مشخص شدند

نبود زنجیره تولید چالش اصلی حوزه کشاورزی است

پژو پارس در برخورد با گاردیل متلاشی شد + تصاویر

پیش بینی سازمان زمین شناسی آمریکا از خسارت احتمالی زلزله کرمانشاه

واژگونی قطار حامل گندم

سیرک پوتین

محسن رضایی: از مواضع انقلابی رییس جمهور حمایت می کنیم

دوره میثاق طلبگی داوطلبان ورود به مدارس علمیه خوزستان برگزار می شود

لاریجانی :پیشرفت های موشکی ما چشمگیر و ارزشمند است

نمایندگان کمیته بررسی سانحه هواپیمای تهران-یاسوج در کمیسیون اصل 90 حضور نیافتند

مجمع تشخیص «منع رد صلاحیت منتخب مردم در مجلس» را در دستور کار قرار دهد

نقش چریک کت و شلواری را در جهان ایفا کنید

اخطارهایی که مجلس به دولت داد

بابایی خبر داد حضور لاریجانی در نشست کمیسیون اجتماعی/بررسی روند تقنینی در حوزه کاهش آسیب های اجتماعی

تأکید رییس پارلمان اسلوونی بر تقویت همکاری های پارلمانی با ایران

لغو جلسه امروز کمیسیون اصل 90 / نماینده مجلس: عدم همکاری تیم بررسی سانحه پرواز تهران-یاسوج ابهام برانگیز است

پیام تسلیت وزیر اطلاعات به فرمانده کل سپاه

آغاز به کار سالن اعلام بار در ارومیه

تشکیل انجمن یاوران وقف ترویج امربه معروف و نهی از منکر در سمنان

غار سهولان، دومین غار آبی ایران

قدردانی از معلول برتر کشوری

روایتی از نحوه آغاز مذاکرات هسته ای ایران و آمریکا/ تردید جدی درباره مذاکره با اروپا/ دیپلمات های ایرانی باید همانند چریک های کت و شلواری باشند/ پیشرفت موشکی چشم گیر است

جزییاتی از دیدار اخیر هیات دولت با رهبر انقلاب

خرد، پیشرفت، توسعه

حضور قاسم سلیمانی در مراسم ترحیم پدر وحید حقانیان +عکس

سالروز شهادت شهید داریوش رضایی نژاد

مدارس بلااستفاده دراختیار انجمن معتادان گمنام قرار می گیرد

ویدئو / سخنرانی روحانی در جمع دیپلمات های کشور

بازدید امیر صباحی فرد از گروه پدافند هوایی شرق کشور

اولین بازی اینیستا در جی لیگ ژاپن+عکس

اینفوگرافی / با 12 روش طبیعی درمان سرفه آشنا شوید

رسانه های بین المللی درباره هشدار شدید روحانی به رییس‎جمهور آمریکا چه نوشتند؟

فرزاد منصوری مدال طلای مسابقات کوریا اوپن را به گردن آویخت

همایش فصلی مدیران و کارکنان مدارس علمیه لرستان برگزار شد

استخدام کارشناس فروش خانم در شرکت آریابان تردد هوشمند در تهران

اساتید طلاب مجهز به علم روز تربیت کنند

بعد از سپنتا نیکنام نوبت مینو خالقی است؟ / علی مطهری: مجمع تشخیص بحث منع رد صلاحیت منتخب مردم از سوی شورای نگهبان را در دستور کار قرار دهد

عضو سابق تیم هسته ای در اتوبوس بی آر تی / عکس

ماشین سردار سلیمانی در مراسم ختم امروز چه بود؟ +عکس

مهمترین جاذبه های توریستی کانادا را بشناسید؛ از شیرینی های معروف مونترال تا سواحل رمانتیک پرنس ادوارد

سپاه وعده انتقام داد

ضرغامی : آفتابه داران احترام شان خوب است ولی تا حدی

پیام تسلیت سردار سلیمانی و سرلشکر جعفری به وحید حقانیان

با حکم رییس کمیته امداد امام خمینی (ره) معاون مشارکت های مردمی و معاون اداری و مالی کمیته امداد منصوب شدند

برداشت بیش از حد از منابع زیرزمینی مخازن ما را تهی کرده/ صحنه سازی برای ایجاد چاه های غیر مجاز/ بستر رودخانه ها را تصرف کرده اند

فردا؛ دیدار هیأت رییسه فراکسیون امید با رییس جمهور

مشکلات رشته صنایع دستی در دانشگاه ها

تأکید استاندار بر بررسی مشکلات و مسائل حوزه جوانان

مجمع تشخیص استفساریه قانون انتخابات درباره مینو خالقی را در دستور کار قرار دهد

مجمع تشخیص «منع رد صلاحیت منتخب مردم در مجلس» را در دستور کار قرار دهد

نحوه تخصیص ارز صنایع سه شنبه با حضور وزیر صنعت بررسی می شود

روایت علی لاریجانی از نحوه آغاز مذاکرات هسته ای میان ایران و آمریکا

بررسی طرح قانون جامع انتخابات در دستورکار کمیسیون شوراهای مجلس/ دولت از فرصت ارائه لایحه استفاده نکرد

داداشی در گفت وگو با فارس خبر داد ارسال پرونده سانحه هوایی تهران- یاسوج به قوه قضاییه در صورت عدم حضور مسئولان مربوطه در کمیسیون

هنر «های لاین» در اراک (عکس)

محسن رضایی: از مواضع انقلابی رییس جمهور حمایت می کنیم/واکنش به اظهارات واعظی

علی رغم همه شعارها، مشکلات کامیون داران همچنان پابرجاست

دستگیری از نیازمندان در سایه کرامات امام رئوف

دانلود آهنگ جدید آصف آریا بنام چه عجب

بازداشت شدگان تجمع روز جهانی زن تبرئه شدند

سرلشکر قاسم سلیمانی درگذشت پدر سیدوحید حقانیان را تسلیت گفت

عارف: استکبار علیه ما بسیج شده، خودزنی های داخلی را کنار بگذاریم

آغاز ساعت کاری ادارات استان تهران از فردا تا 19 مرداد؛ 6:30 صبح

مشکلات جامعه نتیجه دوری از معارف اهل بیت(ع) است

ماشین سردار سلیمانی در مراسم ختم سید حسن حقانیان +عکس

سبک زندگی رضوی بهترین راه رسیدن به خوشبختی است

این مراکز اعزام دانشجو به خارج از کشور بدون مجوز هستند!

حمایت محسن رضایی از رییس جمهور

استخدام حسابدار خانم در شرکت یادمان خوان گستر در تهران

آغاز ساعت کاری ادارات استان تهران از فردا تا 19 مرداد 6:30 صبح

عکس/ آخرین عضو یک قبیله در جنگل آمازون

صنایع دستی، 11 شهر و روستا را ثبت ملی کرد

پوسترهای 50 ساله بر دیوارهای موزه گرافیک

فرمانده قرارگاه پدافند هوایی از منطقه پدافند هوایی شرق بازدید کرد

اعتراض دانشمند هسته ای به بازرسی آژانس از اتاق اساتید دانشگاه ها/ در پنج سال گذشته یک ریال هم به تنها دانشکده هسته ای کشور پول ندادند

اطلاعیه مجمع تشخیص درباره تصاویر جنجالی دیروز

دستگیری شهردار و 3 کارمند شهرداری ایوان

حمایت دبیر مجمع تشخیص مصلت نظام از مواضع انقلابی آقای روحانی

از مواضع انقلابی رییس جمهور حمایت می کنیم

مجمع تشخیص مصلحت نظام هیچ مصوبه ای را بدون کارشناسی عمیق بررسی نمی کند

خانه احزاب استان مرکزی آغاز به کار کرد

تصاویر| تشییع پیکر شهید قانع کرم ویسه در سنندج

خانه احزاب استان مرکزی آغاز به کار کرد

آملی لاریجانی: دشمن شمشیر از رو بسته است | ایران مقتدرتر از هر زمانی است

دیگر هیچ هرمزگانی در سال 99 برای درمان نیاز به مراجعه به خارج استان ندارد

دیگر هیچ هرمزگانی در سال 99 برای درمان نیاز به مراجعه به خارج استان ندارد