مطالب مرتبط:
کارشناس فیفا: اقدام نایکی علیه تیم ملی ایران در دادگاه های بین المللی قابل پیگیری است / آنها به دنبال خوش خدمتی به دولت ترامپ هستند
کی روش :کمپانی نایک باید از ایران عذرخواهی کند ؛ رفتار آنها مضحک و مسخره بود !
شکایت از سعید طوسی در ترکیه/ پدر یکی از قربانیان: شده زندگی ام را بفروشم، دنبال احقاق حقوق فرزندم خواهم رفت/فرزندان ما بچه های قرآنی و مذهبی هستند/ این اتفاق روان آنها را رنجانده و هنوز فرزندم که حالا حدود 20 سال دارد، کماکان تحت نظر روان شناس است و باید دارو مصرف کند
اقدام نایکی علیه تیم ملی ایران در دادگاه های بین المللی قابل پیگیری است/ آنها به دنبال خوش خدمتی به دولت ترامپ هستند
اقدام نایکی علیه تیم ملی ایران در دادگاه های بین المللی قابل پیگیری است/ آنها به دنبال خوش خدمتی به دولت ترامپ هستند
5 + 1
یارانه ها
مسکن مهر
قیمت جهانی طلا
قیمت روز طلا و ارز
قیمت جهانی نفت
اخبار نرخ ارز
قیمت طلا
قیمت سکه
آب و هوا
بازار کار
افغانستان
تاجیکستان
استانها
ویدئو های ورزشی
طنز و کاریکاتور
بازار آتی سکه
پنجشنبه، 24 خرداد 1397 ساعت 03:152018-06-13پزشكي

رفتارهای مردانه ای که زنان را از آنها متنفر می کند!!


- در این مطلب چند رفتار مردانه که زنان از آنها بدشان می آید را برای تان می گوییم.

اگر شما هم می خواهید همسرتان از شما متنفر نشود این رفتارها را ترک کنید.

رفتارهای بد مردان از نظر زنانانحصاری کردن ریموت کنترل تلویزیونتماشای تلویزیون با هم می تواند برای یک زن، بینهایت رومانتیک یا فوق العاده آزار دهنده باشد که بستگی به این دارد که آقا کنترل تلویزیون را فقط در دست خودش بگیرد یا در اختیار همسرش هم بگذارد.

انحصاری کردن ریموت کنترل تلویزیون یک عادت مردانه است که بیشتر زنان از آن بدشان می آید.

درست همانطور که زن، گزارش های ورزشی خسته کننده را که ظاهرا هرگز تمام نمی شوند یا فیلم های اکشن و پُر سروصدا و خشن را تحمل می کند، انتظار دارد همسرش هم با او یک فیلم کمدی – رمانتیک تماشا کند و موهایش را نوازش کند!کاملا غیر رمانتیک بودن و ابراز نکردن احساساتیکی از بزرگ ترین چیزهایی که زن را ناراحت می کند، یکی از بی خطرترین و حساس ترین جنبه های یک رابطه است.

وقتی مرد، رمانتیک بودن را کاملا فراموش می کند و اهمیتی برایش قائل نیست، همسرش را به شدت آرزده می کند.

زنها توقع ندارند همسرشان مانند نوجوان های عاشق رفتار کند اما ابراز مکرر عشق و احساسات به صورت بوسه، یک آغوش ناگهانی و گرم، دادن یک شاخه گل بدون هیچ مناسبتی و یا تحسین زیبایی و ظاهر او، خواسته های بجای یک زن هستند.

فقط به وقت نیاز، شنونده خوبی بودناینکه مردها فقط زمانی یک شنوند ه خوب و فعال می شوند که نیاز دارند، مورد نفرت خانم هاست.

وقتی در مکالمات و گفتگوها، مرد به طور آشکار موضوعاتی را که دوست دارد بشنود جدا می کند و فقط در مواقعی خاص یک شنونده ی خوب است، زن را می رنجاند.

مثلا وقتی موضوع صحبت، تکنولوژی و اتومبیل و .

است، مرد مکالمه ای کاملا فعال و پُر جنب و جوش دارد و زمانی که زن صحبت از مدل جدید موهایش می کند، مرد در خاموشی مطلق فرو می رود، برای زن واقعا ناخوشایند است.

در نظر نگرفتن شرایط و احساسات زن در روابط جنسیاگر مرد بعد از یک روز سخت و پُر تنشی که زن پشت سر گذاشته از او توقع برقرار کردن رابطه ی جنسی داشته باشد یا انتظار داشته باشد با وجود بگومگوهای مکرر و فرسوده کننده ای که با هم دارند، زن به رابطه ی جنسی تمایل نشان بدهد، فکر و وجود او را پُر از نفرت و بیزاری خواهد کرد.

زنها، زندگی جنسی شان را با زندگی روزمره ی خود ارتباط می دهند.

تمایل جنسی زن مستقیما تحت تاثیر اتفاقاتی است که در خانه و محل کارش روی می دهد و برای همین انتظار دارد همسرش برای برانگیخته کردن او تلاش کند، نه اینکه بدون در نظر گرفتن شرایط و پیشنوازی، فقط نیاز خودش را در نظر بگیرد.

تداوم ارتباط با عشق گذشتهمردی که همچنان با عشق سابق خود در ارتباط است همسرش را از خودش بیزار می کند.

یک زن هر چقدر هم که اعتماد بنفس داشته باشد و در رابطه ی خود و همسرش احساس امنیت و اطمینان کند، باز هم نسبت به عشق گذشته ی شوهرش یا همسر سابق او حس حسادت دارد.

آیا دلش برای عشق سابقش تنگ شده؟ آیا ممکن است هنوز هم احساسی به او داشته باشد؟ آیا خاطراتی با او دارد که بهتر از رابطه ی کنونی ماست؟ این سوال ها مشغله های آزاردهنده ای هستند که اگر مرد به ارتباط با همسر سابقش ادامه بدهد، ذهن زن را تسخیر خواهند کرد و باعث رنجش و فرسودگی او خواهند شد.

چشم چرانی کردنوقتی مرد به زنان دیگر خیره می شود، زن واقعا دل آزرده می شود، چون در هر حالتی که باشد، یک توهین مستقیم به زن است.

مردها معمولا این ویژگی شان را تقصیر ژنتیک و ذات شان می اندازند و این نگاه کردن ها را بی منظور و عادی جلوه می دهند، اما زنان هم دلیل پشت این رفتار را به خوبی می دانند.

یک زن برای مردی که در روبرویی با یک زن یا دختر جذاب، چشم هایش را به او نمی دوزد، احترام و ارزش بسیار زیادی قائل است.

شلختگی و بهم ریختن خانهیکی از علت های شایع جر و بحث ها بین زوج ها، شلختگی مرد در خانه است.

بی نظم و شلخته بودن مرد، توهین مستقیم به زن است زیرا تلاش های او در حفظ تمیزی و نظم خانه نادیده گرفته می شود.

مردی که همچنان با عشق سابق خود در ارتباط است همسرش را از خودش بیزار می کند‎.

بی علاقگی نسبت به کارها و علاقه مندی های زنوقتی یک خانم از همسرش می خواهد برای خریدن کفش با او همراهی کند و مرد با بی حوصلگی و بی علاقگی رو برمی گرداند، باعث دلگیری و رنجش زن می شود.

یک زن دوست دارد درست همانطور که خودش نسبت به علاقه مندی های همسرش اهمیت می دهد، او نیز به فعالیت های مورد علاقه ی زن، اهمیت بدهد.

نادیده گرفتن کارهای مورد علاقه ی زن باعث می شود او احساس کند مورد بی عدالتی قرار گرفته.

مردی که همچنان با عشق سابق خود در ارتباط است همسرش را از خودش بیزار می کندافراط در بدنسازی و اندام اغراق آمیزمردی که تناسب اندامش را حفظ می کند و حتی بعد از ازدواج هم سعی می کند با ورزش و تغذیه ی مناسب، سالم و متناسب باشد، واقعا مورد تحسین همسرش قرار می گیرد، چه به طور مرتب باشگاه برود و چه در خانه روی تردمیل ورزش کند یا تمرینات هوازی در خانه انجام بدهد.

حتی این زن می تواند از اندام متناسب و عضلانی همسرش انگیزه بگیرد و خودش هم وزن ایده آلش را حفظ کند و اندامی جذاب داشته باشد.

اما اگر مرد زیاده روی کند و از راههای گوناگون اندامی مبالغه آمیز پیدا کند، این منبع انگیزه می تواند به منبعی از نفرت تبدیل شود، مگر اینکه در زمینه ی بدنسازی یا فیتنس یک حرفه ای باشد.

یک زن هیچ دلیل منطقی برای صرف هزینه های سنگین جهت مکمل های ورزشی، رژیم های احمقانه و صرف اوقات فراغت در باشگاه برای شبیه یک هیولا شدن نمی بیند!غرور بیش از حد در رابطهزنان دوست دارند وقتی با همسرشان هستند او غرورش را کنار بگذارد زیرا فضای شخصی زن، جایی برای غرور بیجای همسرش ندارد.

گاهی مردها نمی توانند این را درک کنند که نیازی نیست در رفتارشان با زنان، مثل زمانی که با همکاران و دوستان شان هستند، آنقدر مردانه و غرورآمیز باشند.

یک خانم واقعا دوست دارد غرور متعادل و جذاب همسرش را ببیند اما اصلا انتظار ندارد او در رابطه شان همان اندازه مغرور باشد که در مقابل دیگران است.

نفرت نشان دادن نسبت به مسائل بهداشتی زنانهیک زن دوست دارد همسرش نسبت به تمام مسائل بهداشتی زنانه اش مانند سیکل ماهیانه، پذیرا باشد.

بیشتر مردها معمولا نسبت به هر چیزی که مربوط به اینجور مسائل می شود کاملا خود را کنار می کشند.

یک زن وقتی که همسرش صورت خود را اصلاح می کند، چندشش نمی شود و بد نگاه نمی کند، پس چرا وقتی یک زن پاهایش را شِیو می کند، همسرش باید چهره در هم بکشد و برایش ناخوشایند باشد؟!تمام روز تعطیل را روی کاناپه لم دادنروزهای تعطیل به خودی خود اکثرا خسته کننده هستند.

وقتی مرد در این روزها فقط روی کاناپه لم می دهد و تلویزیون تماشا می کند و گِیم بازی می کند و خوراکی می خورد، برای زن اصلا خوشایند نیست.

زنها دوست دارند همسرشان بتواند یک تعادل مناسب بین استراحت و انجام کارهای مفرح در روزهای آخر هفته برقرار کند.

آروغ زدن و .

وقتی یک مرد در حضور همسرش با صدای بلند آروغ می زند یا صداهایی اینچنینی ایجاد می کند، همسرش را واقعا بیزار می کند، چون این یک رفتار نابهنجار و نخراشیده است! احساس صمیمیت و راحتی نباید مورد سوء استفاده قرار بگیرد.

یک زوج که مدتهاست با هم هستند ممکن است یک یا نهایتا دو بار طی سالها چنین چیزی برای شان پیش بیاید، اما واقعا فقط همین یک یا دو بار باید باشد!مقایسه کردن همسر با این دو نفر: مادر و عشق گذشتهمردی که همسر خود را با مادرش یا با عشق گذشته اش مقایسه می کند باعث می شود همسرش احساس بی ارزش بودن بکند.

مقایسه کردن، احساس حقارت به زن می دهد و فکر می کند مهمترین زن در زندگی همسرش نیست.

این اتفاق در بیشتر موارد زمانی روی می دهد که مرد دست پخت همسرش را با دست پخت مادرش و یا عادت یا رفتاری از همسرش را با ویژگی های عشق گذشته اش مقایسه می کند.

بیشتر این مقایسه ها ممکن است بدون منظور باشند یا به علت عصبانیت گفته شوند اما در هر صورت آسیبی که به زن وارد می کنند جدی است.

توجه وسواس گونه به اتومبیل و .

مردها ممکن است تمایل و علاقه شان به اتومبیل و موبایل و .

تا حدی باشد که یک سرگمی تبدیل به وسواسی اعصاب خردکن شود و زندگی را تحت تاثیر قراردهد.

مثلا مردی که عادت کرده مدام با موتورسیکلتش ور برود ممکن است هر ثانیه از وقت آزادش را در گاراژ سپری کند! این سرگرمی افراطی او می تواند صدها یا هزارها دلار را هدر بدهد و همسرش هم از اینکه ببیند رابطه شان همیشه در درجه ی دوم اهمیت قرار دارد متنفر است.


کلید واژه ها: تلویزیون - رفتار - رمانتیک - جنسی - مردان - انتظار - مردانه - زنان - رابطه - فیلم های اکشن - شرایط - زندگی - فوق العاده - زندگی جنسی - بزرگ ترین - تکنولوژی - فیلم - اتومبیل - نوجوان - مکالمه - فرسوده - زیبایی - ورزشی - روابط - گزارش - جدید - عادت - صورت - کمدی - عاشق

آخرین اخبار سرویس:
یک زن از هر 8 زن آمریکایی مبتلا به سرطان سینه است

یک زن از هر 8 زن آمریکایی مبتلا به سرطان سینه است

جزای استعمال سیگار در اماکن عمومی چیست؟

دردهای قاعدگی را با این ویتامین تسکین دهید

10 نکته که باید در مورد ریزش مو بدانید

ماسک های خانگی برای کاهش چروک دور لب

کمبود این ماده ضریب هوشی کودکان را به شدت کاهش می دهد

امکان تشخیص سرطان پروستات در بیمارستان مسیح دانشوری

هشدارهای پروفسور منوچهر جعفریان: عادات غذایی غلط ایرانیان علت اصلی بیماری هاست

کشوری که شادترین نوجوانان دنیا را دارد

چگونه از تولد نوزاد تالاسمی پیشگیری کنیم؟

پیش بینی زمان مرگ ممکن شد

چگونه بدون دارو فشار خون بالا را درمان کنیم؟

تشویق قرآن به انفاق پنهانی/ رسیدگی به محرومان یک وظیفه انسانی است

علل شایع سوزن سوزن شدن دست و پا

علل ریزش آب دهان در خواب

درمان قطعی پوکی استخوان

چگونه از تولد نوزاد تالاسمی پیشگیری کنیم؟

از علل تا درمان ریزش آب دهان در خواب

کمبود ید تا 13 درجه ضریب هوشی کودکان را کاهش می دهد

کمبود ید تا 13 درجه ضریب هوشی کودکان را کاهش می دهد

مجرد ماندن آدم را می کشد!

علاقه شدید به مصرف نمک از کجا می آید؟

فواید باور نکردنی طالبی

علت درد مچ دست و درمان آن

خطرناک ترین مضرات گوشت قرمز!

گوشت قرمز باعث سرطان می شود؟

این نوشیدنی اکسیر شفابخش صبحگاهی است

خواب آلودگی روزانه را با 5 نسخه کاملا رفع کنید

ناباروری؛ مشکلی قابل درمان

دردهای قاعدگی را با این ویتامین تسکین دهید

چگونه صبح با صورت زیبا بیدار شویم؟

چرا ژل رویال برای ناباروری مفید است؟

کمبود ید چه بر سر کودکان می آورد؟

برخورد با سودجویان در حوزه دارو و تجهیزات پزشکی تشدید می شود

آیا با عرق کردن می توان کالری سوزاند؟

علائم عجیب سرطان ریه که باید بدانید

شناسایی 12 هزار مبتلا به سرطان طی 5 سال با تکنولوژی" pet-ct"

اینگونه شاد زندگی کنید!

چگونه با داروهای گیاهی ضرب دیدگی را درمان کنیم؟

برای تقویت حافظه این دمنوش ها را مصرف کنید

با یک نوشیدنی خوشمزه نفخ و یبوست را درمان کنید

زمان مرگ خود را پیش بینی کنید!

تخم بلدرچین ،بمب ویتامینی و تغذیه ای

بدترین و بهترین بخش های مرغ برای خوردن

5 عامل اصلی شوره سر را بشناسید

6 غذایی که قلب شما آرزو می کند دیگر آنها را نخورید

با خواص خواص فوق العاده آب پیاز آشنا شوید

خانم ها سردرد خود را با پوشیدن این روسری ها کاهش دهید

زمانی که شغلتان شما را نابینا می کند

آرتروز لگن و زانو در کمین کودکان چاق

8 روش برای دستیابی سریع به شکم شش تکه

دلایل سرمایی بودن برخی افراد چیست؟

چگونه بدون دارو فشار خون بالا را درمان کنیم؟

نقش لباس در سردردها و بروز برخی بیماریها

علائم عجیب سرطان ریه که باید بدانید

بهترین رژیم غذایی برای دیابتی ها + زمان مناسب مصرف

شستشوی گوش چیست و چه موقع باید به پزشک مراجعه کرد؟

با خواص خواص فوق العاده آب پیاز آشنا شوید

هرآنچه درباره وزوز گوش باید بدانید

چرا جنین باید در رحم مادر حرکت کند؟

دختران شین آبادی به خارج از کشور اعزام نمی شوند

روزیاتو: هر آنچه که باید درباره قارچ پوستی و راه های پیشگیری از آن بدانید

تامین آب شرب با استفاده از بذر

6 غذایی که قلب شما آرزو می کند دیگر آنها را نخورید

برخورد با سودجویان در حوزه دارو و تجهیزات پزشکی تشدید می شود

دردهای قاعدگی را با این ویتامین تسکین دهید

6 غذایی که قلب شما آرزو می کند دیگر آنها را نخورید

5 عامل اصلی شوره سر را بشناسید

برگزاری کارگاه آموزشی راههای مقابله با تب کریمه کنگو در اندیمشک

دارویی که سلول های سرطانی را فریب می دهد

بدترین و بهترین بخش های مرغ برای خوردن

عقرب زدگی را جدی بگیریم

بدترین و بهترین بخش های مرغ برای خوردن

شرایط دریافت غرامت دستمزد ایام بیماری اعلام شد

بازیگر آمریکایی «ملانیا ترامپ» را تهدید کرد

تخم بلدرچین ،بمب ویتامینی و تغذیه ای

کشف و معدوم سازی حدود 2 تن مواد غذایی فاسد در اندیمشک

برگزاری کارگاه آموزشی ویژه سرپرستاران و رابطین آموزشی بیمارستان امام خمینی (ره)

توصیهای مدیر شبکه بهداشت و درمان اندیمشک در خصوص گرما زدگی

شرایط دریافت غرامت دستمزد ایام بیماری اعلام شد

جزییات مرگ کودک خرمشهری در بیمارستان

درخواست وزیر بهداشت از سازمان غذا و دارو: لیست و قیمت دارو های کشور را منتشر کنید

بشقاب غذای سالم حاوی چیست؟

برای تقویت حافظه این دمنوش ها را مصرف کنید

برگزاری کارگاه آموزشی تشریح کدهای 724 و 247 ویژه سرپرستاران و رابطین آموزشی بیمارستان امام خمینی (ره)

شرایط دریافت غرامت دستمزد ایام بیماری چیست؟

ساخت لیزر با الهام از آفتاب پرست

قلیه ماهی شمالی و نکات مهم و اصولی در تهیه آن

تشخیص سرطان پروستات در بیمارستان مسیح دانشوری فراهم شد

تاثیر آرتروز در بارداری و ریسک زایمان زودهنگام

راهکارهایی طلایی برای حفظ سلامت بعد از 40 سالگی

تامین آب شرب با استفاده از بذر

جزییات مرگ کودک خرمشهری در بیمارستان

کتاب نقش فوریت های اجتماعی در بلایا منتشر شد

دانستنی های جالب علمی

اعلام شرایط دریافت غرامت دستمزد ایام بیماری

جشن «ازدواج دانشجویی» دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی

چگونه با داروهای گیاهی ضرب دیدگی را درمان کنیم؟

کشف باکتری در اندام جنسی مردان

رفتارهای مردانه ای که زنان را از آنها متنفر می کند!!

رفتارهای مردانه ای که زنان را از آنها متنفر می کند!!