مطالب مرتبط:
صدور67 فقره محکومیت در پرونده خیابان پاسداران/ برای 126 متهم حوادث دی ماه کیفرخواست صادر شد
دادستان تهران: صدور67 فقره محکومیت در پرونده خیابان پاسداران/ برای 126 متهم حوادث دی ماه کیفرخواست صادر شد
دادستان تهران: صدور67 فقره محکومیت در پرونده خیابان پاسداران/ صدور 126 کیفرخواست برای متهمان حوادث دی ماه
دادستان تهران خبر داد: صدور67 فقره محکومیت در پرونده پاسداران/ کیفرخواست برای 126 متهم حوادث دی ماه/آخرین وضعیت پرونده ثامن الحجج، تصریح، بابک زنجانی، متهمان ارزی، پرونده دکل نفتی، صندوق ذخیره فرهنگیان و بانک سرمایه
دادستان تهران خبر داد: صدور 13 فقره کیفرخواست در پرونده های ارزی /صدور 67 فقره محکومیت در پرونده خیابان پاسداران/ صدور کیفرخواست برای 126 متهم حوادث دی ماه
5 + 1
یارانه ها
مسکن مهر
قیمت جهانی طلا
قیمت روز طلا و ارز
قیمت جهانی نفت
اخبار نرخ ارز
قیمت طلا
قیمت سکه
آب و هوا
بازار کار
افغانستان
تاجیکستان
استانها
ویدئو های ورزشی
طنز و کاریکاتور
بازار آتی سکه
یکشنبه، 6 خرداد 1397 ساعت 20:022018-05-27سياسي

صدور67 فقره محکومیت در پرونده خیابان پاسداران/ برای 126 متهم حوادث دی ماه کیفرخواست صادر شد


دادستان تهران از صدور67 فقره محکومیت در پرونده خیابان پاسداران خبر داد و گفت که برای 126 متهم حوادث دی ماه 96 نیز کیفرخواست صادر شده است.

- به گزارش سایت قطره و به نقل ازشما نیوز ، سومین نشست دادستان تهران با مدیران مسؤول رسانه ها در سال جاری با حضور بیست نفر از مدیران پایگاه های خبری و به ریاست جعفری دولت آبادی برگزار شد.

دادستان تهران طی سخنانی در این نشست، آشنایی مطبوعات با ظرفیت های قوه قضاییه را ضروری دانست و گفت: اگر این ظرفیت ها برای مطبوعات روشن گردد شاید فضای همکاری دو سویه با دستگاه قضایی بیشتر شود.

وی ظرفیت های موجود در قوه قضاییه که در قانون اساسی و قوانین عادی آمده است را چراغ راهی در مسیر فعالیت مطبوعات عنوان کرد و با اشاره به مصادیقی از این ظرفیت ها، اظهار کرد: دستگاه قضایی مرجع رسیدگی به تظلمات و تعدیات در کشور است و یکی از شاخصه های مهم قوه قضاییه این است که مرجع تظلم خواهی مردم نسبت به همه امور است، بنابراین آغازی برای تحقق عدالت و ایمنی بخشی به شکایات مردم از دستگاه ها و افراد می باشد و با وجود این که دستگاه های دیگر از جمله هیات های رسیدگی به تخلفات، سازمان تعزیرات حکومتی و اتحادیه های صنفی نیز ممکن است اختیارات مشابهی را داشته باشند، اما اختیارات قوه قضاییه در این زمینه می تواند در موضوع اختلافات دستگاه ها و افراد حرف آخر را بزند.

جعفری دولت آبادی پیشگیری از وقوع جرم را به عنوان ظرفیت دیگر مورد اشاره قرار داد و افزود: خبرگان قانون اساسی این موضوع را در زمره وظایف دستگاه قضایی پیش بینی کرده است، و در این زمینه یک لایحه قانونی چالشی با پیچ و خم های زیاد تصویب شد که به واسطه آن شورای پیشگیری از وقوع جرم پیش بینی گردیده است.

وی پیشگیری از وقوع جرم را ظرفیت مغفول کشور دانست و گفت: دستگاه های اجرایی باید از ظرفیت پیشگیری از وقوع جرم قوه قضاییه بیشتر استفاده کنند تا کشور کمتر دچار فساد و مسائل مرتبط با ارتکاب جرم گردد، این ظرفیت مهمی است که در دنیا به خصوص در حوزه بهداشت به آن عمل شده و موفقیت آمیز هم بوده است ولی در ایران هنوز نتوانسته ایم از این ظرفیت به خوبی استفاده کنیم.

دادستان تهران به عنوان سومین و چهارمین ظرفیت، مطالبه گری و احیای حقوق عامه را مورد توجه قرار داد و خاطر نشان کرد: دستگاه قضایی به خصوص دادستانی کل، دادستان ها و سیستم های نظارتی مثل سازمان بازرسی کل کشور به دلیل وظایف خود حق مطالبه گری دارند که این نقش ممکن است در دستگاه ها و مدیران از زیرمجموعه خود به صورتی کمرنگ وجود داشته باشد ولی دستگاه قضایی قدرت و ظرفیت مطالبه گری در همه امور کشور دارد و این همان امری است که قانون اساسی به عنوان احیای حقوق عامه از آن یاد کرده است.

وی مطالبه گری و احیای حقوق عامه را دو ظرفیت مهم و موثر قوه قضاییه دانست و افزود: مطبوعات می توانند به این موضوعات نگاه جدید داشته باشند.

جعفری دولت آبادی با انتقاد از متهم کردن دستگاه قضایی به انسداد آزادی بیان و مطبوعات، استناد برخی در این زمینه به قانون اساسی را ناموجه دانست و گفت: برخی نقش قوه قضاییه را به عنوان یک نهاد منفی مطرح می کنند در حالی که خبرگان قانون اساسی هرگز این گونه فکر نمی کردند و قوه قضاییه را مرجع رسیدگی تظلمات، حمایت از آزادی های مشروع و گسترش عدل مطرح کرده اند که نکته ظریف و مهمی است.

وی خاطرنشان کرد: اگرچه ممکن است در اجرای بخشی از وظایف قوه قضاییه رویکرد سلبی و یا مسدود سازی رخ دهد اما اگر علت این برخوردها واقعی باشد، به نوعی حمایت از آزادی های واقعی مردم خواهد بود؛ و این در حالی است که بعد از چهل سال با نگاه به عملکرد برخی مطبوعات و سایت ها مشاهده می شود که در این حوزه ها به قوه قضاییه جفا می شود.

دادستان تهران با اشاره به امکان ابطال آیین نامه ها و بخشنامه های خلاف قانون به عنوان یکی دیگر از ظرفیت های مهم قوه قضاییه که از سوی دیوان عدالت اداری اجرایی می شود، افزود: دستگاه قضایی این ظرفیت را دارد که بتواند بخشنامه های خلاف قانون را ابطال کند، به عنوان مثال دستگاه اجرایی و یا نیروی انتظامی بخشنامه ای را صادر می کند اما در یک پروسه قانونی ابطال می شود و این گونه اختیارات ظرفیت هایی است که باید رسانه ها به آن توجه کنند و به مردم اطلاع دهند که می توانند با استناد به آن از حقوقشان دفاع کنند.

جعفری دولت آبادی حمایت از تصمیمات سایر دستگاه های اجرایی، نهادهای عمومی و حتی اتحادیه های صنفی را به عنوان ظرفیت دیگر مورد اشاره قرار داد و اظهار داشت: قوه قضاییه، پلیس و دستگاه های امنیتی از جمله نهادهایی هستند که می توانند حمایت هایی از دستگاه ها انجام دهند.

به عنوان مثال کمیسیون ماده صد شهرداری برای تخریب ساختمان ها به پلیس و قوه قضاییه متوسل می شود در حالی که جز وظایف ذاتی قوه قضاییه نیست اما این امر همان ظرفیتی است که کمتر به آن توجه می شود.

دادستان تهران افزود: اقداماتی در اتحادیه ها، سازمان تعزیرات و سایر نهادهای اجرایی انجام می شود که از جمله می توان به اقدامات حمایتی، دستگاه قضایی در مسئله ارز اشاره کرد.

وی با بیان این که حمایت دستگاه قضایی از افراد و دستگاه ها ظرفیتی است که امروزه در حمایت از امنیت سرمایه گذاری بیشتر جلوه گر می شود، خاطرنشان کرد: در حوزه سلبی تعطیل کردن فعالیت مراکز تولید محصولات مضر به سلامت افراد و یا مخل امنیت جامعه یا نظم عمومی قابل توجه است به طوری که اگر کارخانه ای کالایی ضد سلامت تولید کند دادستانی آن را پلمپ می کند و در واقع نقش سلبی قوه قضاییه در این حوزه ها کاملا می تواند برای مردم ملموس باشد.

جعفری دولت آبادی با بیان این که اتحادیه های صنفی در حوزه نظارت وظیفه ذاتی دارند، به تجربه موفق دادستانی تهران در برخورد با تولید و عرضه پوشاک مبتذل اشاره کرد و اظهار داشت: سال گذشته اتحادیه ها در حوزه پوشاک و نظارت بر تولید البسه مبتذل بسیج شدند و آن ها هم خواستار حمایت دادستانی بودند و با همکاری اتحادیه های مربوطه برخی مراکز تولیدی پلمپ شدند و تأثیرات خوبی هم داشت.

دادستان تهران در بیان ظرفیت دیگر قوه قضاییه مهار جرم را مورد توجه قرار داد و افزود: رسیدگی به جرایم وظیفه ذاتی دستگاه قضایی است و اگر امروز آمار جرایم کم یا زیاد می شود مرتبط با وظیفه قوه قضاییه در کنترل جرم می باشد.

وی با یادآوری اقدامات دادستانی تهران در حوزه بهداشت، آب، تغذیه و شیرینی فروشی ها و تاخیر پروازها، به درخواست اخیر سازمان تعزیرات برای ایجاد گشت های مشترک با دادستانی تهران اشاره کرد و این موضوع را نشات گرفته از ظرفیت حمایتی دادستانی و مراجع قضایی دانست.

جعفری دولت آبادی از مدیران رسانه ها خواست به اختلافات دامن نزنند؛ چرا که اکنون فضای کشور به صورتی است که نیازمند همکاری و همدلی بیشتر است.

دادستان تهران با بیان این که رسانه ها از انتشار اخباری که از صحت آن اطلاع ندارند خودداری کنند، به ادعای منتشر شده در یکی از رسانه ها مبنی بر بلاتکلیفی پرونده امیرمنصور آریا پاسخ داد و با بی مبنا خواندن آن اعلام کرد: یکی از اقدامات مهم دادستانی و قوه قضاییه، رسیدگی به پرونده امیرمنصور آریا بوده است، در این پرونده 650 میلیارد تومان جزای نقدی وصول شده و 2 هزار و سیصد میلیارد تومان به بانک ها رد مال شده و بخش کوچکی از پرونده باقی مانده است که در حال رسیدگی است.

وی با اشاره به این که رسانه ها در انعکاس اخبار به گونه ای عمل نکنند که جلوه گر ناکارآمدی نظام باشد، گفت: به عنوان مثال فردی به عنوان جامعه شناس، آماری از مشکلات کشور را کنار هم قرار داده که مرور آن، موجب نگرانی و ناامیدی مردم به ویژه جوانان می شود و این گونه سیاه نمایی ها به نفع جامعه نیست.

جعفری دولت آبادی با خاطرنشان کردن بیانات اخیر مقام معظم رهبری در دیدار با مسؤولان نظام، مبنی بر این که به ناامیدی دامن زده نشود، ادامه داد: در کشور مشکلاتی وجود دارد اما نباید با سیاه نمایی این مشکلات را بزرگ جلوه داد.

به علاوه یک جامعه شناس مسؤول اعلام آمار آسیب ها و مشکلات کشور محسوب نمی شود.

دادستان تهران در این زمینه آمار اعتیاد در کشور را مورد توجه قرار داد و اظهار داشت: در رابطه با آمار اعتیاد هر نهادی رقمی را اعلام می کند.

بنابراین انتشار آمارها و اخبار بی مبنا وجاهت ندارد؛ چرا که همه کشورها با مشکلات ناشی از آسیب های اجتماعی دست و پنجه نرم می کنند.

وی با تاکید بر این که عملکرد خروجی رسانه ها نباید متضمن سیاه نمایی و ناامید کردن مردم باشد، توجه به توصیه های قرآنی را ضروری خواند و گفت: در برابر دشمن ثابت قدم باشیم؛ چراکه مشکلات کشور از لحاظ تحریم ها و مسایل جدید رو به تزاید خواهد بود.

پس نهراسیم و به فرمایش مقام معظم رهبری گوش جان فرا دهیم که اگر در مسیر اسلام حرکت کنیم آسیبی به ما نمی رسد؛ همان طور که در جنگ بدر خداوند به مسلمانان در برابر لشکر انبوه مشرکین و کفار وعده پیروزی داد و این وعده نیز محقق شد.

دادستان تهران افزود: دستگاه قضایی وظایفش را با قدرت انجام می دهد و از رسانه ها انتظار داریم به واقعیت ها توجه کنند و برای انتشار اخبار قضایی از مرجع مربوطه موضوع را پیگیری نمایند و از نشر خبر کذب بپرهیزند.

جعفری دولت آبادی در ادامه به اقدامات دستگاه قضایی در برخی پرونده های مهم اشاره کرد و گفت: در پرونده تعاونی اعتبار ثامن الحجج 156 میلیارد تومان اموال موسسه که پس از معرفی هیئت تصفیه جدید به فروش رفته و سپرده یک میلیون نفر (98/5درصد) از سپرده گذاران پرداخت شده و بدهی 1/5درصد سپرده گذاران باقی مانده که 5 هزار میلیارد تومان طلب دارند.

وی اعلام کرد: کلیه اموال این تعاونی اعتبار شناسایی شده و تلاش بر آن است که حمایت قضایی، کلیه شرکت ها و کارخانه ها به فعالیت خود ادامه دهند.

دادستان تهران در رابطه با پرونده بابک زنجانی اعلام کرد: 2 هزار و سیصد میلیارد تومان اموال بابک زنجانی به وزارت نفت واگذار شده است.

دکتر جعفری دولت آبادی در مورد موسسات اعتباری تصریح کرد: مسؤولان 12 موسسه تحت تعقیب قرار گرفته اند و چهارده متهم در بازداشت بسر می برند و برای همه تعاونی ها هیئت تصفیه تعیین شده در حالی که این امر جز وظایف و کارهای قوه قضاییه نبود و مشکلات سایر دستگاه ها به دلیل عدم نظارت به دستگاه قضایی سرریز شده و قوه قضاییه باید پاسخگوی اقدامات دیگران هم باشد.

وی افزود: دستگاه قضایی در بخش موسسات اقدامات زیادی انجام داده اما گستردگی این موسسات و میزان وجوه سپرده گذاران بر حجم مشکلات افزوده است.

صدور 13 فقره کیفرخواست در پرونده های ارزی دادستان تهران اقدامات قابل توجه دادسرای تهران در مبارزه با متهمان ارز را مورد اشاره قرار داد و اعلام کرد: در حوزه ارز 60 پرونده تشکیل شده، 180 نفر تحت تعقیب قرار گرفته اید، 2400 حساب و 70 میلیارد تومان از وجوه متهمان توقیف گردیده و برای سیزده نفر کیفرخواست صادر شده است.

دکتر جعفری دولت آبادی در بیان آخرین وضعیت پرونده اختلاس در مدیریت اکتشافات شرکت ملی نفت، خاطرنشان کرد: در این پرونده سی نفر متهم تحت تعقیب قرار گرفته و 70 میلیارد تومان از اموال متهمان توقیف شده است.

اقدامات دادسرا در پرونده های مهم مالی وی اظهار داشت: پرونده صندوق ذخیره فرهنگیان و بانک سرمایه به دویست جلد رسیده است که در آن 60 نفر متهم تحت تعقیب قضایی قرار گرفته اند، 5 نفر بازداشت شده اند، 165 میلیاد تومان توسط 2 متهم رد مال شده و برای یکی از متهمان به مبلغ 700 میلیارد تومان کیفرخواست صادر گردیده و 700 میلیارد تومان از اموال متهمان پرونده شناسایی و توقیف شده است.

دادستان تهران خاطرنشان کرد: در پرونده ضمانت نامه های بانک سپه 1200 میلیارد تومان به بیت المال بازگشته است.

سال گذشته این موضوع ساعت 12 شب طی تماس تلفنی به دادستانی تهران اعلام و گفته شد که متهم در حال خروج از کشور است که منتهی به دستگیری متهم تا بامداد روز بعد گردید و هم چنین اقدامات مهمی در این زمینه انجام گرفته است.

و متهم پرونده همچنان در بازداشت به سر می برد.

وی افزود: محاکمه پرونده دکل نفتی هنوز در حال انجام است و 91 میلیون دلار در این پرونده مطرح است.

جعفری دولت آبادی تصریح کرد: پرونده ی صندوق پارسیان اعتماد ایرانیان 84 شاکی دارد که کیفرخواست آن نیز صادر شده است.

دادستان تهران با بیان این که در پرونده های قاچاق کالا 46 فقره کیفرخواست صادر شده و 71 متهم تحت تعقیب قضایی قرار گرفتند، یادآور شد: در سال 96، در مورد 118 متهم جرایم اقتصادی حکم صادر شده و در مجموع به 104 سال حبس محکوم شده اند.

هم چنین از این تعداد محکوم علیه، 31 میلیارد تومان جزای نقدی وصول و 8 میلیاد تومان رد مال انجام شده است.

جعفری دولت آبادی در مورد اقدامات صورت گرفته در حوزه زمین خواری اعلام کرد: در این زمینه 1800 پرونده تشکیل و 40 متهم تحت تعقیب قرار گرفتند و از 141 هکتار اراضی دولتی رفع تصرف شده است.

صدور 67 فقره حکم محکومیت در مورد متهمان آشوب های خیابان پاسداران وی با اشاره به آخرین وضعیت پرونده اغتشاشات دی و اسفندماه سال 96 اعلام کرد: تا هفته گذشته 67 حکم در مورد متهمان آشوب های خیابان پاسداران مبنی بر حبس و مجازات تکمیلی صادر شده و هم چنین در مورد متهمان آشوب های دی ماه 126 کیفرخواست صادر گردیده که قریب به پنجاه درصد آن منجر به صدور حکم شده است.

دادستان تهران گفت: هفته گذشته در راستای مقابله با ترویج فساد در فضای مجازی 21 نفر که در این زمینه فعالیت می کردند تحت تعقیب قضایی قرار گرفتند که در حال حاضر 5 نفر در بازداشت به سر می برند.


کلید واژه ها: دادستان تهران - قوه قضاییه - دستگاه قضایی - قضایی - دادستان - پیشگیری - قانون اساسی - مطبوعات - تهران - سازمان تعزیرات حکومتی - سازمان بازرسی کل کشور - مدیران - اختیارات - کشور - قانون - پیش بینی - سازمان تعزیرات - تعزیرات حکومتی - سازمان بازرسی - خیابان - حوادث - جعفری - مردم - بینی - دولت - تعزیرات - بهداشت - قوانین - موفقیت - برگزار

آخرین اخبار سرویس:
استخدام نیروی فست فود برای شیفت عصر در اصفهان

تصویری از مراسم تشییع دکتر شریعتی در لندن که هرگز ندیده اید + عکس

استخدام منشی برای دفتر وکالت در شیراز

استخدام شرکت آناهیتا آدرینا

پاسخ فیروز آبادی درباره مکان «فوق سری» + دستخط

استخدام اپیلاسیون کار جهت سالن زیبایی در تهران

استخدام شرکت دلپذیر

دولت از بازار سرمایه حمایت می کند/ هدایت نقدینگی به بورس در دستور کار ستاد اقتصادی دولت

پالرمو در ایستگاه آخر؛ شورای نگهبان "لایحه جنجالی" را تایید می کند؟

استخدام تعدادی نیروی ماهر جهت کار MDF در فارس

عارف رییس کمیسیون آموزش مجلس شد

استخدام دستیار ناخن جهت سالن زیبایی در منطقه ولنجکِ تهران

پاسخ فیروز آبادی درباره مکان فوق سری +اسناد

مرگ مرد 60 ساله در پی سقوط از کوه

نحوه طراحی و روش پاسخگویی به سوالات کنکور سراسری

همدانی ها از ترس حرف مردم تن به اهدای عضو نمی دهند

استخدام پرسنل خانم و آقا جهت رستوران در اصفهان

تولیت آستان قدس رضوی سخنران بزرگداشت آیت الله مدنی کاشانی

طرحی دیگر در چارچوب اشغالگری های صهیونیست ها/ ممنوعیت استفاده از بلندگو برای پخش اذان در کنست بررسی می شود

حدود یک میلیون و هشتصد هزار خانوار تک والد هستند

استخدام شرکت یونیلیور ایران

جریمه نقدی و حبس مردان چند زنه در ترکمنستان

سال گذشته بیش از دو تن انواع مخدر در اطراف مدارس کشف شد

تزکیه اخلاقی در اغلب دانشگاه ها فراموش شده است/ در محیط ما احساس حقارت نسبت به غرب خیلی بالاست

طرح نوبت بندی آب در مازندران

طرح ساماندهی اراضی محدوده فرحزاد در آستانه تصویب نهایی

ارتش یمن حمله ائتلاف سعودی به فرودگاه الحدیده را دفع کردند

برگزاری مراسم ترحیم دکتر قانعی راد

زن بی رحم پدربزرگش را با 120 ضربه چاقو کشت+عکس

الجزایر هم جمع مخالفان افزایش تولید نفت پیوست

مزارع تایباد به سامانه آبیاری نوین تجهیز شدند

خاطرات جالب از کارگردانی که ابراهیم حاتمی کیا در فیلمش بازی کرد

مجازات سرقت و کلاهبرداری رایانه ای

دبیر شورای عالی مناطق آزاد: مناطق آزاد باید بارانداز کالای صادراتی شوند/ حمایت از استارت آپ ها در مناطق آزاد

درخواست فراکسیون زنان از آملی لاریجانی برای بازدید از وضعیت زنان درویش بازداشتی

پاسخ سرلشکر فیروز آبادی به ماجرای تحویل ندادن ویلای مصادره ای

پیام تسلیت معاون مطبوعاتی برای درگذشت «حسن صدر حاج سیدجوادی»

نخستین مجمع عالی نخبگان منطقه ای استان مازندران در قائم شهر

جمعی از فرهنگیان بازنشسته مقابل مجلس تجمع کردند

ندیدم پرونده سعید طوسی خروجی مشخصی در کمیسیون اصل 90 داشته باشد

جهانگیری: پرچم مبارزه با فساد را بالا نگه می داریم

توجیهی از سوی مسئولان برای انجام ندادن کارهای پذیرفتنی نیست/ بخش خصوصی مددکار دولت باشد

مراسم ترحیم دکتر قانعی راد برگزار شد

شریعتی؛ آزادی خواه یا بنیادگرا؟

انتخابات هیات رییسه کمیسیون امنیت ملی هفته آینده برگزار می شود

بررسی مسائل اصلی اقتصاد کشور در جلسه شورای عالی هماهنگی اقتصادی

عارف رییس کمیسیون آموزش مجلس شد

همکاری فائو با ایران برای مقابله با خشکسالی و چالش های بیابان زایی

دو فوریت طرح «تبیین شروط مذاکره با اروپا» به هیئت رییسه مجلس ارائه شد

عارف رییس کمیسیون آموزش مجلس شد

دعوت به همکاری دفتر املاک افرا

استخدام خانم آشنا و مسلط به نرم افزار آفیس در یک شرکت

توضیحات سرلشکر فیروز آبادی درباره ویلای لواسان + سند

اتفاق مهم: عارف رییس کمیسیون آموزش مجلس شد/وزیر احمدی نژاد کنار رفت

تصویب درجه هنری 17 نفر از هنرمندان رسته موسیقی نظامی

نشیمن فرورفته؛ ایده ای زیبا در چیدمان

عارف رییس شد

وکیل ثلاث ادعای انتشار اسناد بی گناهی را رد کرد

قول نماینده تهران در مورد دانشجویان بازداشتی دی ماه

سران قوا تصمیم گرفتند: تشکیل ستادی برای مقابله با جنگ روانی و تبلیغاتی آمریکا

تصاویر/ نشست خبری مدیرکل صدا و سیمای مرکز قم با اصحاب رسانه

4 کشته در آتش سوزی مرگبار هتلی در لکهنو+تصاویر

اعضای هیئت رییسه کمیسیون های تخصصی مجلس مشخص شد + اسامی

اعلام نظر وزارت بهداشت درباره اعزام دختران شین آبادی به خارج از کشور طی هفته آینده

مسیب زاده: هدف مسابقات قرآن دانش آموزی ایجاد نشاط برای انس با قرآن است

خط تولید دیزل ملی افتتاح شد

هشدار عریقات درباره "بازی خیلی خطرناک" آمریکا

پیدا شدن 5 گمشده در جنگل های نور

مجله فرانسوی: اصلاحات بن سلمان تنها اندکی برای جامعه جهانی قانع کننده بوده است

تصویر دیده نشده از مراسم تشییع دکتر شریعتی در لندن

مصرف آب درآذربایجان شرقی بیش از سرانه کشوری

وزیر به اعتراض کاربران در خصوص پیامک های تبلیغاتی پاسخ داد

فیلم/ واکنش فرمانده کل سپاه به نامه برخی اصلاح طلبان برای مذاکره با ترامپ

ادامه کشمکش ها در شورای شهر پیرامون خط 7 مترو/ انتقاد هاشمی به تعویق مجدد خط پرحاشیه مترو/ علیخانی: منابع مالی ما محدود است

درخواست کنندگان مذاکره با امریکا عقل سیاسی کاملی ندارند/ تشکیل جلسه شورای عالی هماهنگی قوا با حضور سران سه قوه

پدر فلسفه علم ایران: دانشگاه نوابغ را به مقاله محوری سوق می دهد/ اساتید دنبال ترفیع هستند نه نوآوری

پژوهشی که از دیپلماسی رسانه ای آمریکا در صنایع فرهنگی دیجیتال حکایت دارد

عارف رییس کمیسیون آموزش مجلس شد

برنامه های متعددی در شهرستان یزد برگزار می شود

عارف رییس کمیسیون آموزش مجلس شد

نوبخت:اصلا زمینه مذاکره با ترامپ وجود ندارد/با ارز4200 تومانی کالا وارد می کنند و در کوچه‎ها با ارز دیگر می فروشند

بینا در گفت وگو با فارس مطرح کرد آمادگی بسیج دانشجویی امام صادق(ع) برای برگزاری مناظره مخالفان و موافقانFATF / نمایندگان موافق از اعلام نظرات خود در مورد این لایحه نترسند

توضیحات سرلشکر فیروزآبادی پدرباره دفتر فوق سری رییس ستادکل+سند

دستور ترامپ برای تشکیل نیروی نظامی ویژه فضا

پارک علم و فناوری کردستان یکی از پیشتازترین مجموعه های کشور است

عارف رییس کمیسیون آموزش مجلس شد/ کوچکی نژاد و احمدی لاشکی، نواب اول و دوم

طرح جامع اشتغال برای کشاورزان تدوین شده است/ مافیای آب را قبول ندارم

جرم اتفاق افتاده در مدرسه معین خشونت جنسی است/قوه قضاییه به درستی در مورد این پرونده تصمیم گیری کند

جلسه علنی مجلس شورای اسلامی

جلسه علنی مجلس

ظرفیت های دینی بستری مناسب برای مقابله با دشمن است

فرمانده ارشد آجا در خراسان جنوبی معرفی شد

مرحوم آیت الله ایمانی در تمام مسائل تقوا را رعایت می کرد/ رضایت خدا و رهبری؛ ملاک اعمال آن عالم ربانی

مشاجره و قهر در هیات رییسه مجلس

پایان نشست ایران و ایتالیا در رم/ تفسیر عقلانی دین؛ راه برون رفت از افراط گرایی

پرچم مبارزه با فساد را بالا نگه خواهیم داشت

نماینده سازمان ملل در یمن چه می کند

پدر شهیدان «غاری ساری» آسمانی شد

در جلسه سران قوا مطرح شد: رسیدگی به مسایل اقتصادی کشور به ویژه موضوع اشتغال و ایجاد امنیت اقتصادی

تریلر Cyberpunk 2077 محوریت توصیف کردن جهان آن توسط Ciri

صدور67 فقره محکومیت در پرونده خیابان پاسداران/ برای 126 متهم حوادث دی ماه کیفرخواست صادر شد

صدور67 فقره محکومیت در پرونده خیابان پاسداران/ برای 126 متهم حوادث دی ماه کیفرخواست صادر شد