مطالب مرتبط:
موافقت با استخدام پیمانی 127 عضو هیات علمی وزارت بهداشت
استخدام پیمانی 127 عضو هیات علمی در وزارت بهداشت
اعطای اعتبار نامه «معاینه فنی ساختمان کشور» به مدیرکل امور پشتیبانی و رفاهی وزارت بهداشت
مسؤول دبیرخانه ستاد کشوری کنترل دخانیات وزارت بهداشت: دخانیات سالانه 100 هزار میلیارد تومان به کشور ضرر می زند
مهاجرت بیماران "اس ام ای" به خارج از کشور بدلیل نبود دارو/ وزارت بهداشت زیر بار واردات داروها بدلیل هزینه بالا نمی رود/ افزایش قیمت 70 درصدی آزمایش های ژنتیک
5 + 1
یارانه ها
مسکن مهر
قیمت جهانی طلا
قیمت روز طلا و ارز
قیمت جهانی نفت
اخبار نرخ ارز
قیمت طلا
قیمت سکه
آب و هوا
بازار کار
افغانستان
تاجیکستان
استانها
ویدئو های ورزشی
طنز و کاریکاتور
بازار آتی سکه
شنبه، 5 خرداد 1397 ساعت 11:222018-05-26پزشكي

جذب هیات علمی در وزارت بهداشت


جذب هیات علمی در وزارت بهداشت ایران استخدام گام به گام تا زمان شروع به کار شما همراهتان خواهد بود دریافت آگهی های استخدامی مهم در گوشی و ایمیل شما به محض انتشار، - ایران استخدام گام به گام تا زمان شروع به کار شما همراهتان خواهد بود دریافت آگهی های استخدامی مهم در گوشی و ایمیل شما به محض انتشار، اینجا کلیک نمایید" خبر 5 خرداد 97: استخدام پیمانی 127 عضو هیات علمی در وزارت بهداشت (منبع: خبرگزاری ایسنا) رییس مرکز امور هیات علمی وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی اعلم کرد: در جلسه هیات مرکزی جذب که در مرکز امور هیات علمی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی برگزار شد، با استخدام پیمانی 127 عضو هیات علمی موافقت بعمل آمد و درباره 44 مورد تمدید استخدام پیمانی و 10 مورد خاص تصمیم گیری شد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید" خبر 1 خرداد 97: پیگیری برای افزایش سهمیه جذب هیات علمی در وزارتخانه های علوم و بهداشت (منبع: خبرگزاری مهر) رییس مرکز جذب وزارت علوم از رایزنی هیات عالی جذب شورای عالی انقلاب فرهنگی با سازمان اداری و استخدامی کشور برای افزایش جذب هیات علمی در وزارتخانه های علوم و بهداشت خبرداد.

محمد رضا رضوان طلب در گفتگو با خبرنگار مهر گفت: اخیرا هیات عالی جذب شورای عالی انقلاب فرهنگی برای افزایش جذب هیات علمی در وزارتخانه های علوم و بهداشت با سازمان اداری و استخدامی رایزنی کرد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید" خبر 14 فروردین 97: تمدید مهلت ثبت نام فراخوان جذب هیات علمی وزارت بهداشت (منبع: خبرگزاری آنا) امکان ثبت نام اینترنتی در پانزدهمین فراخوان جذب هیات علمی وزارت بهداشت از 18 تا 21 فروردین 97 فراهم شد.

به گزارش سایت قطره و به نقل ازگروه دانشگاه خبرگزاری آنا، مرکز امور هیات علمی وزارت بهداشت اعلام کرد: با توجه به درخواست های مکرر واصله از سوی متقاضیان ثبت نام در فراخوان جذب اعضای هیات علمی و نظر به مصادف شدن ایام ثبت نام با تعطیلات پایان سال 96 و عدم امکان ثبت نام برای گروهی از داوطلبین، مجددا از روز شنبه مورخ 18 فروردین 97 تا سه شنبه 21 فروردین 97 ثبت نام اینترنتی در سایت مرکز امور هیات علمی وزارت بهداشت جهت شرکت در فراخوان پانزدهم جذب اعضای هیات علمی امکانپذیر خواهد بود.

امکان ثبت نام اینترنتی در پانزدهمین فراخوان جذب هیات علمی وزارت بهداشت از 18 تا 21 فروردین 97 فراهم شد.

خبر 23 اسفند 96: اصلاحیه آگهی جذب هیات علمی در وزارت بهداشت (منبع: سایت امور هیات علمی وزارت بهداشت) با توجه به عدم وجود دانش آموختگان دکترای تخصصی Ph.

D رشته بهداشت و ایمنی مواد غذایی متقاضیان رشته های علوم و صنایع غذایی گرایش کنترل کیفی و بهداشتی و بهداشت مواد غذایی می توانند در فراخوان دانشگاههایی که اعلام نیاز بهداشت و ایمنی مواد غذایی رو داده اند شرکت نمایند.

بدیهی است تایید پرونده منوط به موافقت هیئت اجرایی جذب دانشگاه خواهد بود استخدام هیأت علمی دانشگاه های علوم پزشکی و وزارت بهداشت- 3 اسفند 96 با استعانت از درگاه خداوند متعال به اطلاع می رساند، هیات مرکزی جذب اعضای هیات علمی مرکز امور هیئت علمی معاونت آموزشی وزارت بهداشت ، درمان و آموزش پزشکی پانزدهمین فراخوان جذب و استخدام عضو هیات علمی پیمانی در رشته های علوم پایه و بالینی دانشگاهها / دانشکده های علوم پزشکی و موسسات آموزش عالی و پژوهشی وابسته را برگزار می نماید ثبت نام به صورت متمرکز و اینترنتی بوده و ملاک ثبت نام در فراخوان متقاضیان گرفتن کد رهگیری می باشد.

مهلت ثبت نام از اول اسفند 96 تا پایان ساعت 24 مورخ 28 اسفند 96 می باشد.

شرایط عمومی الف) اعتقاد به مبانی نظام مقدس جمهوری اسلامی و قانون اساسی ب) تدین به یکی از ادیان رسمی مصرح در قانون اساسی ج) داشتن تابعیت جمهوری اسلامی ایران د) عدم محکومیت به محرومیت از استخدام دولتی و سابقه محکومیت کیفری و جزایی ه) عدم اعتیاد به دخانیات ، مواد مخدر و روانگردان و) انجام خدمت وظیفه عمومی ، دارا بودن کارت پایان خدمت وظیفه عمومی یا داشتن معافیت قانونی و یا پایان دوره ضرورت نظام (ویژه آقایان) ز) تایید صلاحیت های علمی و عمومی داوطلبان در هیات های اجرایی جذب دانشگاهها و هیات مرکزی جذب وزارت متبوع طبق مصوبات شورای عالی انقلاب فرهنگی  شرایط اختصاصی 1  دارا بودن دانشنامه تخصصی و فوق تخصصی (و یا گواهی دوره فلوشیپ) در رشته های بالینی و دانشنامه دکترای تخصصیPh.

D) ) و یا مدرک کارشناسی ارشد در رشته های علوم پایه 2  حداکثر سن برای داوطلبین استخدام که مدرک کارشناسی ارشد داشته باشند 35 سال و برای دارندگان دانشنامه دکتری تخصصی (Ph.

D) و دانشنامه تخصصی و فوق تخصصی و یا دوره فلوشیپ 45 سال است.

تبصره 1: متقاضیانی که دارای سن بیشتر از 35 سال برای کارشناسان ارشد و 45 سال برای دارندگان دانشنامه تخصصی، فوق تخصصی(ویا فلوشیپ) و دکترای تخصصی (Ph.

D)هستند در صورت دارا بودن سوابق آموزشی ، پژوهشی و مدیریتی با تایید هیات ممیزه مرکزی حداکثر تا 5 سال به سقف سنی آنان افزوده خواهد شد .

بنابر این دانشگاه ها می توانند مدارک این متقاضیان را بصورت مشروط بپذیرند.

تبصره2: مستخدمینی که دارای مدرک دکترای تخصصی پی اچ دی، کارشناسی ارشد، بورد تخصصی و فوق تخصصی هستند تنها درصورت باقی ماندن حداقل 15سال از سنوات خدمت می توانند در فراخوان جذب هیات علمی شرکت نمایند.

3- شرکت افراد مشغول به تحصیل در فراخوان ممنوع می باشد و این دسته از افراد می توانند پس از فراغت از تحصیل و اخذ مدرک دانشگاهی بالاتر و انجام یک سال از تعهدات در فراخوان های آتی شرکت نمایند.

تبصره : چنانچه متقاضیان در زمان انجام مراحل جذب در آزمونPh.

D  یا فوق تخصص و یا فلوشیپ پذیرفته شوند نیز مشمول این بند بوده و پرونده آنها از دستور کار جذب خارج خواهد شد.

4  شرکت متعهدین خدمت به دانشگاهها و دانش آموختگان مقاطع مورد تایید تحصیلی، در آزمون فراخوان دانشگاهها بلامانع است.

شرکت در فراخوان (متعهدین خدمت که تعهدات را در یکی از دانشگاههای علوم پزشکی می گذرانند در فراخوان سایر دانشگاهها به غیر از دانشگاه محل تعهد یا خدمت با موافقت کتبی موسسه مبداء ممکن خواهد بود.

تبصره 4-1) متقاضیان کارشناس ارشد و پی اچ دی که بنا به نیاز دانشگاه بصورت کتبی، تعهدات خود را بصورت غیر هیئت علمی می گذرانند نیز می توانند در فراخوان دانشگاه محل تعهد شرکت نمایند.

تبصره4-2) شرکت در فراخوان برای مشمولین قانون نحوه تامین هیات علمی، بعد از گذشت دوره ضرورت (24 ماه) میسر می باشد.

بدیهی است جذب نهایی و پیمانی شدن افراد مذکور پس از اتمام تعهد و انجام فرایند صدور کارت پایان خدمت خواهد بود.

تبصره 4 -3) متعهدین خدمت درمانی پس از یکسال از  انجام تعهدات در قالب درمانی تنها در صورت تایید کمیسیون مشترک درمان و آموزش وزارت متبوع می توانند در فراخوان دانشگاه محل تعهد و در صورت موافقت کتبی دانشگاه مبدا در فراخوان سایر دانشگاهها شرکت نمایند.

تبصره 4 -4) دارندگان مدرک قبولی دانشنامه فوق تخصصی که تعهدات فوق تخصص را به صورت درمانی یا هیات علمی میگذرانند تنها می توانند در فراخوان دانشگاه محل تعهد خود شرکت نمایند.

این متقاضیان پس از شروع تعهدات می توانند در فراخوان دانشگاه محل تعهد شرکت نموده و تنها در صورت باقی ماندن حداکثر 6 ماه از تعهدات و با تایید کتبی دانشگاه مبداء در فراخوان سایر دانشگاهها نیز شرکت نمایند.

تبصره 4-5) دانش آموختگان دانشگاههای وزارت علوم در صورت داشتن تعهد به کشور در صورت تمایل به شرکت در فراخوان جذب هیات علمی دانشگاههای علوم پزشکی کشور نیز تابع این بند می باشند.

5- عنوان رشته متقاضی می بایست با عنوان رشته درج شده در فراخوان دقیقا مطابقت داشته باشد و پذیرش مدارک مشابه ممنوع می باشد .

6- بر اساس مصوبات هیات عالی جذب شورای عالی انقلاب فرهنگی، نخبگان می توانند جهت شرکت در فراخوان 4 انتخاب داشته باشند که می بایست دو انتخاب آموزشی و دو انتخاب پژوهشی باشد.

واجدین شرایط نخبگی با امتیاز ویژه در فرآیند پذیرش هیات علمی دانشگاهها دارای اولویت می باشند مشروط بر آنکه گواهی نخبگی را در زمان شرکت در فراخوان ارائه نمایند.

7-  ایثارگران شامل رزمندگان با بیش از 6 ماه حضور داوطلبانه در جبهه ، جانبازان بالای 25 درصد، آزادگان بالای 3 سال اسارت ، همسران و فرزندان جانبازان بالای 50 درصد ، همسران و فرزندان شهدا و فرزندان آزادگان با بیش از 3 سال اسارت که دارای مدرک دکترای مورد تایید وزارتین علوم و بهداشت می باشند از اولویت جذب برخوردارند.

8- در هر دانشگاه / دانشکده در شرایط مساوی ، اولویت استخدام با متقاضیان بومی می باشد.

9- دارندگان مدرک کارشناسی ارشدیا سطح 3 حوزوی در گروه معارف اسلامی تنها در صورت دارا بودن حداقل 3 سال سابقه تدریس می توانند در فراخوان دانشگاههای علوم پزشکی کشور شرکت نمایند 10- متقاضیانی که از طریق آموزش از راه دور (دوره های مجازی) و یا دوره های غیرحضوری تحصیلات خود را به پایان رسانیده اند نمی توانند در فراخوان جذب هیات علمی دانشگاههای علوم پزشکی کشور شرکت نمایند.

11- اعضای هیات علمی رسمی و پیمانی دانشگاههای وزارت بهداشت در صورت موافقت دانشگاه مربوطه، در وزارت علوم با موافقت معاون آموزشی وزارت علوم و در دانشگاه آزاد اسلامی با موافقت معاون علوم پزشکی دانشگاه آزاد اسلامی می توانند در فراخوان دانشگاههای علوم پزشکی کشور شرکت نمایند.

تبصره: اعضای هیات علمی پیمانی دانشگاههای وزارتین علوم و بهداشت و دانشگاه آزاد اسلامی تنها در صورت گذراندن حداقل 5 سال از خدمت خود در صورت تمایل می توانند در فراخوان دانشگاههای علوم پزشکی کشور شرکت نمایند.

بدیهی است استخدام جدید آنان نیز به صورت پیمانی خواهد بود.

12- متقاضیانی که بورسیه دانشگاه خاصی هستند تنها در صورت انتقال تعهدات بورس به دانشگاه دیگر می توانند در فراخوان آن دانشگاه شرکت نمایند، در غیر این صورت تنها می توانند در فراخوان دانشگاه محل تعهد بورسیه شرکت نمایند.

13- متقاضیان دارنده مدرک تحصیلی بالاتر از رشته و مقطع اعلام شده در فراخوان ، حق شرکت در فراخوان اعلام شده در مقطع پایین تر را ندارند.

·  دانش آموختگان رشته های مامایی، بهداشت باروری و کلیه گرایش های پرستاری تنها به صورت بالینی جذب دانشگاههای علوم پزشکی خواهند شد.

·  دانش آموختگان رشته های طب هوا فضا  طب ورزشی  طب کار و پزشکی اجتماعی پس از فراغت از تحصیل می توانند در فراخوان شرکت نمایند.

·  دانش آموختگان رشته پزشکی قانونی به شرط  ارایه عدم نیاز سازمان پزشکی قانونی می توانند در فراخوان شرکت نمایند.

· چنانچه در هر یک از مراحل پذیرش یا پس از آن خلاف اطلاعات اعلام شده توسط متقاضی محرز شود، مراحل طی شده کان لم یکن تلقی شده و در صورت صدور حکم استخدامی حکم صادره لغو و بلا اثر می گردد شرکت در فراخوان دو دانشگاه مجاز خواهد بود، لیکن داوطلب فقط می تواند یکی از دانشگاهها را دانشگاه مادر (تهران– ایران- شهید بهشتی – شیراز- اصفهان – تبریز- مشهد  کرمان و اهواز) انتخاب نماید.

تبصره: درصورت انتخاب دو دانشگاه اولویت با انتخاب اول خواهد بود .

تذکرات بسیار مهم استخدام اعضای هیات علمی دردانشگاهها: 1- منوط به موافقت سازمان اداری استخدامی کشور با اعضای مجوز جهت جذب خواهد بود 2- منوط به داشتن ردیف و مجوزهای استخدامی توسط دانشگاههای ذیربط خواهد بود.

3- استخدام اعضای هیات علمی در مرتبه استادیار و بالاتر به صورت تمام وقت جغرافیایی و در مرتبه مربی به صورت تمام وقت می باشد .

امکان ثبت نام اینترنتی در پانزدهمین فراخوان جذب هیات علمی وزارت بهداشت از 18 تا 21 فروردین 97 فراهم شد.

جهت دانلود جدول اعلام نیاز دانشگاه ها اینجا کلیک نمایید" توجه: مهلت ثبت نام پایان پذیرفته است.

شما کاربران گرامی می توانید از طریق بخش نظرات همین صفحه (پایین این صفحه) در خصوص این آزمون استخدامی بحث و تبادل نظر بفرمایید.

جهت اطلاع از آخرین اخبار استخدامی وزارت بهداشت عضو کانال تلگرامی ایران استخدام شوید" خبر 17 بهمن 96: فراخوان جذب 2 هزار هیئت علمی وزارت بهداشت به زودی اعلام می شود (منبع: خبرگزاری مهر) معاون آموزشی وزارت بهداشت درباره مجوز استخدام اعضای هیئت علمی در دانشگاه های علوم پزشکی گفت: در حال حاضر متوسط کشوری نسبت استاد به دانشجو در دانشگاه های علوم پزشکی یک به 10 است و با توجه به اینکه 1400 نفر عضو هیئت علمی جدید امسال اضافه کردیم به زودی فراخوان مجوز جذب 2 هزار هیئت علمی را منتشر خواهیم کرد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید" خبر 15 بهمن 96: ثبت نام متقاضیان هیات علمی وزارت بهداشت از اول اسفند آغاز می شود (منبع: خبرگزاری ایسنا) دکتر سید علی حسینی در گفت و گو با خبرنگار ایسنا، ضمن اعلام این مطلب با بیان اینکه در حال حاضر در حال جمع آوری اطلاعات و نیازهای دانشگاه ها و بارگذاری رشته ها در سامانه جذب هیات علمی از سوی دانشگاه ها هستیم، گفت: به دانشگاه ها اعلام کرده ایم که مجوزها و ردیف های خالی که امکان جذب هیات علمی در آن ها وجود دارد را اعلام کنند و دانشگاه ها نیز این اطلاعات را ارائه کرده اند و هم اکنون بارگذاری اطلاعات دانشگاه ها در سامانه جذب اعضای هیات علمی در حال انجام است.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید" خبر 10 دی 96: پذیرش سرباز در هییت علمی وزارت بهداشت (منبع: خبرگزاری مهر) با موافقت ستاد کل نیروهای مسلح و براساس اولویت های دانشگاه های علوم پزشکی، افراد واجد شرایط سرباز هیات علمی انتخاب و برای تایید نهایی به ستاد کل نیروهای مسلح معرفی شدند.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید" خبر 17 اردیبهشت 96: جذب 2000 عضو هیات علمی در دانشگاه های علوم پزشکی (منبع:خبرگزاری ایسنا) دکتر لاریجانی گفت: از ابتدای اجرای برنامه تحول و نوآوری در آموزش علوم پزشکی تلاش های زیادی برای ارتقای بدنه هیات علمی دانشگاههای علوم پزشکی کشور انجام و باتوجه به وضعیت اعضای هیات علمی در دانشگاهها و مطالعه 200 دانشگاه برتر جهان نیاز حوزه سلامت به اعضای هیات علمی برآورد شد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید" خبر 12 اردیبهشت 96: به کارگیری 2 هزار هیات علمی در فراخوان وزارت بهداشت (منبع:خبرگزاری ایسنا) رییس مرکز امور هیات علمی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: با توجه به برنامه ریزی های صورت گرفته و با فراخوانی که از اسفندماه سال گذشته آغاز شد که تا ماه های آینده نیز ادامه خواهد داشت، امسال دو هزار نفر به اعضای هیات علمی وزارت بهداشت اضافه خواهند شد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک کنید" خبر 19 فروردین 96: خبر استخدام 2 هزار نفر در هیات علمی وزارت بهداشت (منبع:خبرگزاری ایسنا) رییس مرکز امور هیات علمی وزارت بهداشت از برنامه های این مرکز برای جذب 2000 عضو هیات علمی جدید در سال 96 خبر داد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک کنید" خبر 11 اسفند 95: آخرین مهلت ثبت نام فراخوان جذب هیات علمی وزارت بهداشت 13 اسفند است.

(منبع: بازارکار) بازارکار: فرصت ثبت نام در چهاردهمین فراخوان جذب اعضای هیات علمی دانشگاه های علوم پزشکی سراسر کشور روز جمعه 13 اسفند تمام می شود.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک کنید" خبر 13 بهمن 95: آغاز جذب اعضای هیات علمی دانشگاه علوم پزشکی سراسر کشور از 13 بهمن  دکتر حسینی از آغاز چهاردهمین فراخوان جذب اعضای هیات علمی دانشگاههای علوم پزشکی کشور از تاریخ 13 بهمن ماه سالجاری به مدت یکماه خبرداد و بر عدم تمدید تاریخ ثبت نام تاکید کرد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک کنید" خبر 12 بهمن 95: جذب 500 عضو هیات علمی علوم پزشکی در دانشگاه آزاد دکتر سید علی ابطحی، معاون علوم پزشکی دانشگاه آزاد اسلامی از جذب 500 عضو هیات علمی در فراخوان جدید این حوزه خبر داد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک کنید" خبر 31 خرداد 95 : جذب هیات علمی ضریب کا در مرکز تحقیقات طب سنتی و تاریخ پزشکی  نظر به اهداف مراکز تحقیقات مبنی بر گسترش فعالیت های تحقیقاتی و بنا بر مصوبه کمیته 7 نفره جذب هیات علمی مراکز تحقیقاتی دانشگاه ، به اطلاع می رساند که مرکز تحقیقات طب سنتی و تاریخ پزشکی متقاضی جذب هیات علمی پژوهشی ضریب کا می باشند.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک کنید" خبر 19 اردیبهشت 95 : کمبود 7 هزار هیات علمی در دانشگاههای علوم پزشکی (منبع : خبرگزاری صدا و سیما) قائم مقام وزیر بهداشت درمان و آموزش پزشکی افزود :کمبود این تعداد عضو هیات علمی را دیگراعضا باید جبران کنند که برکیفیت آموزش تاثیر می گذارد.

جهت مشاهده متن کامل آگهی اینجا کلیک کنید" آگهی استخدام عضو هیات علمی پیمانی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی -سال 95: جهت مشاهده شرایط جذب هیات علمی در وزارت بهداشت (سال 95) اینجا کلیک نمایید" _________________________________________ آگهی استخدام عضو هیات علمی پیمانی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی  سال 94:
کلید واژه ها: هیات علمی - وزارت بهداشت - بهداشت - وزارت - علمی - استخدام - ثبت نام - شورای عالی انقلاب فرهنگی - فراخوان - استخدامی - خبرگزاری - برگزار - ایران استخدام - انقلاب فرهنگی - افزایش - عالی - علوم - عضو هیات - فرهنگی - آگهی - خرداد - شورای - اداری - پزشکی - ایران - درمان - آموزش - وزارت علوم - مواد غذایی - تصمیم گیری

آخرین اخبار سرویس:
کنه ها را له نکنید!

دلایل فقر آهن در بدن را بشناسید

3 عامل خطر بروز سکته مغزی در زنان را بشناسید

عیادت وزیر بهداشت از دختر فداکار سرپل ذهابی

شیوه تشخیصی جدید برای شناسایی آرتروز قبل از شروع بیماری

مردان و زنان کدام استان ها چاق ترند؟

مصرف سموم کشاورزی و خوشبوکننده ها از دلایل افزایش آسم است

97 درصد از دارو های مورد نیاز بیماران تولید داخل است

چهار بیماری که با خشکی پوست همراه هستند

آرتروز گردن و روش های درمان آن

خواص سرمه چهار مغز چیست؟

کاهش ترس در کودکان با 10 راهکار موثر

هر آنچه که لازم است درمورد حجامت بدانید!

کنه ها را له نکنید!

علت مرگ سید امامی اعلام شد

توییت مولاوردی درباره دیوارنگاره جدید میدان ولیعصر

قهوه سبز، خواص، عوارض جانبی و…

میوه ای که در تابستان حتما باید بخورید

از خواص بی نظیر سرکه سیب بدانید

عیادت وزیر بهداشت از دختر نوجوان فداکار سرپل ذهابی (+عکس)

بند آوردن گریه نوزاد با 10 روش ساده

وضعیت های درست بدن در امور روزمره چگونه است؟

این میوه از گرمازدگی نجات تان می دهد

برای پیشگیری از پوکی استخوان چه کنیم؟

بند آوردن گریه نوزاد با 10 روش ساده

آنچه درباره فشار خون باید بدانید | تازه ترین نتایج یک مطالعه جهانی

علت های آب نشدن چربی شکم را ازما بپرسید!

چرا شکمتان ورم می کند؟

14ماده غذایی که شما را پیرتر از سن خودتان نشان می دهد

برای تقویت مغز خود این خوراکی ها را بخورید

عیادت وزیر بهداشت از دختر نوجوان فداکار سرپل ذهابی

دسری که مانند عینک طبی عمل می کند+طرز تهیه

سنگ لوزه چیست

این ادویه لب های شما را قلوه ای و حجیم می کند

عیادت وزیر بهداشت از دختر نوجوان فداکار سرپل ذهابی

از خواص بی نظیر سرکه سیب بدانید

حضور ناگهانی پسر جوان در مراسم سوگواری اش

عیادت وزیر بهداشت از دختر نوجوان فداکار سرپل ذهابی

ویتامین هایی که بعد از 40 سالگی حتما باید بخورید

عیادت وزیر بهداشت از دختر نوجوان فداکار سرپل ذهابی

جامعه دانشگاهی با همراهی قرآن می تواند روشنی بخش جامعه باشد

جامعه دانشگاهی با قرآن می تواند روشنی بخش جامعه باشد

ویتامین که کمبود و فقر آن در ایران بیداد می کند

این والدین مانع رشد کودک می شوند

5 کمیته مسئول پیشگیری و کاهش آسیب های مواد مخدر در استان

اختلال اضطراب فراگیر؛ علت، علائم و راه های درمان

بیش از 83 تُن مواد غذایی غیرقابل مصرف در کردستان ضبط شد

زیرساخت های تولید واکسن فلج اطفال تزریقی باید فراهم شود

مردان و زنان کدام استان ها چاق ترند؟

دفع خطر ابتلا به دیابت با مصرف «عدس»

اختلال استرس با بیماری های خودایمنی مرتبط است

مجری مشهور زیر تیغ جراحی رفت + عکس

معجزه سلامت میل کنید

اهدای عضو بیمار کاشانی به سه نفر زندگی دوباره بخشید

تجهیز خانه های بهداشت با کمک نیکوکار زرقانی

چالش بیماری های مشترک بین انسان و دام

صبحانه یک وعده غذای اصلی برای کودکان و بزرگسالان است

روش نوین جراحی از راه دور در انگلیس

عیادت وزیر بهداشت از قهرمان سرپل ذهاب

خواص لاغری شاهدانه

راه های افزایش وزن با ترفندهای طبیعی

چالش های بیماری های مشترک بین انسان و دام

خواص سرمه چهار مغز چیست؟

با این کار درد مفاصل را تسکین دهید

در شب های تابستان شام چی بخوریم؟

چالش های بیماری های مشترک بین انسان و دام

بیش از نیم تن مواد غذایی فاسد در فسا معدوم شد

مدیریت درد زایمان طبیعی به روش لاماز

فراموش شده ای به نام سالمند

معاون وزیر بهداشت بر افزایش نشاط اجتماعی در کشور تاکید کرد

10 نشانه هشداردهنده بدن که به هیچ عنوان نباید نادیده بگیرید

تمرکز دور جدید طرح تحول نظام سلامت بر ارتقای کیفیت خدمات و اصلاح فرایندهای بالینی

بهترین روش مراقبت از موهای رنگ شده

مجری مشهور زیر تیغ جراحی رفت + عکس

آفتاب سوختگی را چگونه درمان کنیم؟

دستور وزیر بهداشت برای تامین کمبود های تجهیزاتی بیمارستان های پایتخت

سلامت ایرانی های با « نمک » در خطر است / کمپین « نه » به نمکدان

افزایش 39درصدی مرگ ناشی از فشار خون بالا در ایران

زخم عمیق ته سیگار بر تن آبزیان

مرکز طب سنتی بدون مجوز در کاشان پلمب شد

برنامه ملی سلامت گوش و شنوایی در سطح کشور در حال اجرا است

خودکفایی در تولید رادیو داروها

برنامه هلال احمر برای تأمین داروهای خارج از فهرست و تک نسخه ای بیماران خاص

دستور وزیر بهداشت برای رفع مشکلات بیمارستان های تهران

چرا برخی از شخصیت ها برای درمان به خارج از کشور می روند؟

مشارکت مناطق آمایشی برای تدوین کتب مرجع گروه پزشکی با اولویت های ملی

تسکین درد مفاصل با کاهش وزن

ازدواج برای قلب، مفید است

دستور وزیر بهداشت برای رفع مشکلات بیمارستان های تهران

دکتر فاضل: دلیلی برای سفر درمانی برخی بزرگان به خارج نمی بینم

جایجایی دام باید با نظارت دامپزشکی باشد

با داشتن استرس کوری و فراموشی در کمین شماست!

در معرض امواج موبایل هستید؟ این میوه را بخورید!

جایجایی دام باید با نظارت دامپزشکی باشد

باورهای غلط در دوران بارداری کدامند؟

پیشگیری از سکته قلبی با یک "استنت" هوشمند

نوشیدنی خوشمزه ای که کبد چربتان را درمان می کند!

راههای درمان خانگی برای رفلاکس اسیدی معده ی نوزادان

کاهش وزن درد مفاصل را تسکین می دهد

افراد دیابتی رژیم غذایی گیاهی داشته باشند

جذب هیات علمی در وزارت بهداشت

جذب هیات علمی در وزارت بهداشت