مطالب مرتبط:
اینکه قوه قضاییه مورد هجمه قرار می گیرد به سبب تلاش دشمنان برای از بین بردن امید مردم و اقتدار نظام است/ سال هاست در یک جنگ تمام عیار با همه شیاطین عالم به سر می بریم
نتایج یک پژوهش علمی: هوش مصنوعی می تواند تا سال 2040 باعث جنگ هسته ای شود
تلاش می کنیم در دسته دوم مسابقات جهانی باقی بمانیم/ در بالاترین سطح آمادگی به سر می بریم
ابراهیم زاده: استقلال را برای ذوب آهن می بریم
آمدم تا خطر سقوط را دور کنم / ابراهیم زاده: استقلال را برای ذوب آهن می بریم
5 + 1
یارانه ها
مسکن مهر
قیمت جهانی طلا
قیمت روز طلا و ارز
قیمت جهانی نفت
اخبار نرخ ارز
قیمت طلا
قیمت سکه
آب و هوا
بازار کار
افغانستان
تاجیکستان
استانها
ویدئو های ورزشی
طنز و کاریکاتور
بازار آتی سکه
پنجشنبه، 6 اردیبهشت 1397 ساعت 23:052018-04-26سياسي

سال هاست در جنگ تمام عیار با همه شیاطین عالم به سر می بریم


جانشین فرمانده کل سپاه گفت: همه دشمنان ما سال هاست فعال و با هم متحد شده اند و راهبردها و سیاست هایشان را همگرا و همسو کرده اند تا انقلاب و نظام ما را به شکست بکشانند.

- سردار حسین سلامی، صبح امروز در پانزدهمین همایش سراسری روسای کل دادگستری و دادستان های کل کشور، اظهار داشت: خدا را سپاسگزارم که امروز در جمع گسترش دهندگان عدالت و احیاکنندگان قسط و بر پا کنندگان حق یعنی دادستان های کل کشور که پناهگاه واقعی محرومان و مستضعفان و دشمنان واقعی ستمگران و مجرمان هستند حضور پیدا کرده ام و از این بابت صمیمانه از دادستان کل کشور حضرت حجت الاسلام و المسلمین حاج آقای منتظری سپاسگزارم.

وی در ادامه خطاب به دادستان های سراسر کشور که در همایش امروز حضور داشتند، گفت: شما قطعاً نقطه تمرکز ملامت مجرمان و ظالمان هستید چرا که عرصه کار شما یک جهاد پیچیده و سخت است و یک تلاش بسیار سازنده و موثر است.

جانشین فرماندهی کل سپاه پاسداران تصریح کرد: قطعاً اینکه شما نقطه تمرکز تیرهای سرزنش و ملامت ظالمان هستید، نقطه پایانی نخواهد داشت؛ شما با خدا معامله می کنید و از آن جهت که پیاده کننده عدل و حق هستید مخاطب مستقیم خداوند می باشید بنابراین نگران نیستید.

سردار سلامی در ادامه با بیان اینکه ما سال هاست در یک جنگ تمام عیار با همه شیاطین عالم به سر می بریم، گفت: همه دشمنان ما از کوچک و بزرگ و داخلی و خارجی سال هاست فعال شده و با هم متحد شده اند و راهبردها و سیاست هایشان را همگرا و همسو کرده اند تا انقلاب و نظام ما را به شکست بکشانند.

وی افزود: ما در طول این سال های مبارزه و نبرد با دشمنان اسلام و ایران یک تجربه بزرگ را به دست آورده ایم و آن این است که قدرت و بزرگی ما از دل همین تهدیدات و دشمنی ها به وجود آمده است.

جانشین فرماندهی کل سپاه پاسداران با بیان اینکه ما ملتی هستیم که همه عناصر قدرتمند بودن و شکست ناپذیر بودن را در اختیار داریم، گفت: هر ملتی که 4 عنصر رهبری بزرگ، ملت بزرگ، آرمان و مکتب بزرگ و دشمن بزرگ را داشته باشد قطعاً قدرتمند و پیروز خواهد شد و ما در طول این دهه ها از همه این 4 موهبت برخوردار بوده ایم.

سردار سلامی بیان داشت: ما از درون دشمنی دشمن های بزرگ رشد کرده ایم و الا کوتاه قد و ناقص می ماندیم؛ بنابراین هرگز از صف بندی دشمنان نگرانی نداریم چرا که تا بحال این صف بندی عامل قدرت ما بوده است.

وی در ادامه اظهار کرد: نتیجه پشت سر گذاشتن تجربه های سخت در دوران دفاع مقدس و مقابله با انواع توطئه های دشمنان این بود که امروز ما به چنان قدرتی در هوا رسیده ایم که تهاجم نظامی دشمن در هر مقیاس و پیوستگی و وسعتی را هم در ذهن دشمنان و هم در واقعیت های میدانی صحنه نبرد خنثی کرده ایم.

جانشین فرماندهی کل سپاه پاسداران تصریح کرد: ما می دانستیم که ثقل قدرت هوایی دشمن توان دریایی است لذا آنچنان قدرتی را در دریا گسترش داده ایم و آن را در معرض دید دشمنان قرار داده ایم و حتی با پرچم های افراشته در برخی از نقاط با آن ها درگیر شده ایم که امروز بزرگترین نگرانی دشمن این است که چنانچه در دریا اتفاقی بیفتد حرفی برای گفتن ندارد.

سردار سلامی تصریح کرد: ما در مرحله بعد متوجه شدیم که ثقل حرکت دشمن از دریا به هوا منتقل می شود؛ ما شاید تا 15 سال پیش تجهیزاتی برای یک مقابله هوایی اطمینان بخش در اختیار نداشتیم؛ حتی یکی از این کشورهای صاحب قدرت پدافند هوایی حدود 10 سال پیش به ما پیغام داد که شما عن قریب مورد تهاجم هوایی امریکا قرار می گیرید؛ بنابراین برای خرید تجهیزات پدافند هوایی به ما رجوع کنید؛ ما طبق قاعده این اقدام را نجام دادیم، اما آن کشور حتی به قراردادهای منعقدشده برای تحویل این تجهیزات به ما تحت فشار صهیونیست ها و امریکایی ها عمل نکرد و موعد اجرایی شدن قراردادها را عقب انداخت؛ لذا ما متوجه شدیم که نباید به این ها تکیه کنیم؛ و از همان روز تصمیم گرفتیم این تجهیزات پدافند هوایی را خودمان بسازیم و امروز شاهدیم که تجهیزات را بسیار پیشرفته تر از آن چیزی که آن ها می خواستند در اختیار ما قرار دهند در اختیار داریم و رادارها و سامانه های موشکی پدافند برد بلند ما پیشرفته تر از s300 های آنان است و این تجهیزاتی است که توسط جوانان مومن و انقلابی ما ساخته شده است.

وی در ادامه با اشاره به توان و اقتدار موشکی جمهوری اسلامی ایران گفت: ما می دانستیم که باید قادر باشیم هر پایگاهی را که از آن ها بخواهیم به آتش بکشانیم لذا بر اقتدار موشکی خود افزودیم و منافع حیاتی دشمن را شناسایی کردیم و با تست ها به دشمنان نشان دادیم که در هر زمینه ای قدرتمندیم و آن ها نیز این را فهمیده اند.

جانشین فرماندهی کل سپاه پاسداران در ادامه با اشاره به اقتدار زمینی نیروهای نظامی کشور گفت: فرزندان ایران اسلامی بر روی رفیع ترین قله ها دژ های مستحکمی را بنا کرده اند.

در حال حاضر بر روی ارتفاعات شمال غرب کشور اگر به آنجا سفر کنید خط نوری مانند کهکشان می بینید که فرزندان انقلاب اسلامی بر روی آن خط سرافرازانه در حال دفاع از مرزهای کشور هستند؛ در مرزهای جنوب شرقی نیز وضع به همین منوال است و عملیات های تروریست های انتحاری قبل از اجرا خنثی می شود.

سردار سلامی با بیان اینکه به پا کردن جنگ نظامی علیه ایران از منظر دشمنان کاملاً منتفی شده است گفت: امروز ما شاهدیم که اگر رییس جمهور قبلی امریکا از گزینه نظامی سخن می گفت: دیگر رییس جمهور جدید کشور در این زمینه سخنی به میان نمیاورد و این حکایت از اقتدار نظامی ما دارد.

وی با بیان اینکه ما توانسته ایم به عمق استراتژیک دشمن نفوذ کنیم گفت: منطقه غرب آسیا حیاتی ترین منطقه برای آمریکایی ها هست تمام تمرکز آن ها این بود که تمرکز قوا بر ایران باقی بمانند آن ها دنبال این بودند که خطوط اثر قوای خود را در ایران نگه دارند و اقلیم ایران را اقلیم یک جنگ جهانی کنند؛ بنابراین ما اگر دشمن را در عراق و سوریه تحت تعقیب قرار نمی دادیم و در مقابل او قدرت سازی نمی کردیم تمام تمرکزشان بر سرزمین ما معطوف می شد.

جانشین فرماندهی کل سپاه پاسداران در ادامه با بیان اینکه به اذن خداوند دشمنان ما پراکنده شده اند و نظام ما شروع به قدرت سازی کرده است گفت: رژیم صهیونیستی اولویت اصلی آمریکایی ها در بعد امنیت ملی و سیاست خارجی است؛ این امر در حالی است که دقیقاً در کنار مرزهای رژیم اشغالگر فرزندان متنوعی از امت اسلام با آرمان های ضدصهیونیستی قرار دارند و همه به دنبال محو این رژیم هستند.

سردار سلامی با بیان اینکه ما موجودیت و بقای رژیم صهیونیستی را به خطر انداخته ایم، گفت: ما توانسته ایم فاصله بین مرگ و حیات رژیم صهیونیستی را خیلی کوتاه کنیم و اینکه شما می بینید آن ها 4 موشک را به سمت پایگاهی شلیک می کنند که نیروهای ما در آنجا حضور دارند، این ضعیف ترین واکنش آن ها است.

وی با بیان اینکه سران رژیم صهیونیستی می دانند که فاقد عمق و عقبه هستند، گفت: آن ها می دانند اگر بلندی های جولان تصرف شود و عقب نشینی نیروهایشان آغاز شود فرار دومینو وار نیروهایشان آغاز می شود و فرار صهیونیست ها و سربازانشان از پادگان ها به امری غیرقابل انکار بدل می شود.

جانشین فرماندهی کل سپاه پاسداران با بیان اینکه ما در جنگ هستیم، اما کاملاً دست برتر را دارا می باشیم، گفت: امروز آمریکایی ها به تصریح خودشان در منطقه غرب آسیا فاقد راهبرد هستند؛ اینکه ترامپ رییس جمهور امریکا از خرج 7 هزار میلیارد دلار در این منطقه بدون کوچکترین دستاوردی سخن می گوید نشاندهنده شکست خوردن آن ها به اعتراف خودشان است.

سردار سلامی با بیان اینکه امروز آمریکایی ها صرفا در شمال شرق سوریه که آن هم فاقد خصوصیات راهبردی است، مستقرند گفت: معنای قدرت همین است که شما اقتصاد یک قدرت بزرگ را در طول چند سال درگیر یک موضوع کردید و خودتان هزینه ای نکردید و با درنظر گرفتن این جهات نیز دشمن را به سردرگمی راهبردی کشاندید.

وی در ادامه با اشاره به عملیات اخیر آمریکا و متحدانش در سوریه گفت: عملیات جدید آن ها در سوریه هیچگونه دستاورد راهبردی و میدانی غیر از فروپاشی ابهتشان نداشت؛ آن ها به گونه ای تبلیغ کردند که گویی سوریه با حمله آن ها کن فیکون می شود حال آنکه صرفاً چند ساختمان را توانسته اند منهدم کنند یعنی 200 میلیون دلار برای یک عملیات یک ساعته در سوریه خرج کردند و شاید 1 میلیون دلار هم به سوریه خسارت نزدند.

جانشین فرماندهی کل سپاه پاسداران در ادامه با اشاره به شکست های رژیم صعودی در لبنان و بحرین و عراق و یمن گفت: شاهد بودیم که وقتی بن سلمان ولیعهد رژیم صعودی قصد سفر به عراق را داشت مردم عراق پلاکاردهایی در دست گرفتند و او را به یزید تشبیه کردند و همین امر باعث شد بن سلمان از سفر به عراق منصرف شود.

سردار سلامی با بیان اینکه دشمنان به درستی فهمیده اند که نقطه مرکزی پیروزی های ایران، رهبری معظم انقلاب اسلامی است، گفت: هنر بزرگ رهبری معظم انقلاب ما این بود که نخست فضای مقابله با استکبار را ذره ای کوچک نکرد و با همان باور و انگیزه ای که امام (ره) داشت بیرق مبارزه با استکبار را در جهان اسلام برافراشته حفظ کرد.

وی ادامه داد: در این رابطه آنچه که مهم بود این بود که ما جنگیدیم و در عین حال آسیب هم ندیدیم و اوج تدبیر رهبری معظم و بزرگ ما این بود که در یک فضای نابرابر با دشمن جنگیدیم به آن ها آسیب زدیم و آسیب ندیدیم و در عین حال پیشرفت نیز کردیم.

جانشین فرماندهی کل سپاه پاسداران با بیان اینکه دشمنان تمرکزشان در ایران از بین بردن امید مردم و اقتدار نظام است، گفت: اینکه شما می بینید قوه قضاییه مورد هجمه قرار می گیرد به سبب تلاش دشمنان برای از بین بردن امید مردم و اقتدار نظام است؛ اما من به شما می گویم که ذره ای نگران نباشید چرا که بیوت آن ها عنکبوتی است و در فضای روان رجزخوانی می کنند، اما ما ماهیت آن ها را تست کرده ایم بسیار پوسیده و سستند.

سردار سلامی با بیان اینکه دشمنان در صددند این ادراک نادرست را تولید و القا کنند که نظام جمهوری اسلامی در حال فروپاشی است گفت: دشمنان می خواهند اعتبارنظام را از بین ببرند و می خواهند چنین القا کنند که مشکلات موجود در کشور به سبب اقدامات و اقتدار منطقه ای ما است.

در واقع آن ها می خواهند در ذهنیت مردم و حتی نظام محاسباتی مسئولان ما تغییر ایجاد کنند.

وی ادامه داد: البته سوء مدیریت هایی در بخش های اجرایی وجود دارد یعنی می توان خیلی بهتر کار کرد؛ بنابراین ممکن است عده ای ناراضی بانشند، اما این نارضایتی به معنای مخالفت با نظام نیست.

وی با بیان اینکه رهبری معظم انقلاب و قوه قضاییه و سپاه پاسداران نقطه تمرکز تهاجمات دشمن هستند گفت: دشمنان در صدد هستند تا مردم را به ارکان نظام نظیر قوه قضاییه و سپاه پاسداران بی اعتماد کنند.

جانشین فرماندهی کل سپاه پاسداران در ادامه با اشاره به موضوع برجام و نزدیک بودن ضرب العجل 22 اردیبهشت گفت: به احتمال قوی امریکایی ها از برجام خارج نمی شوند و تحریم ها را حفظ می کنند و چنین تبلیغ می کنند که این حفظ تحریم ها بخاطر اعمال سپاه است؛ از سویی دیگر چنین تصور و تبلیغ می کنند که هر موضعی در برجام بگیرند ایران از آن خارج نخواهد شد؛ البته در این رابطه دولتمردان ما در تلاش هستند که چنین ذهنیتی از بین برود.

البته ما از ان ها می خواهیم مقتدرانه تر سخن بگویند و حتی ما به دولتمردانمان پیشنهاد داده ایم که چنین بگویند ما از برجام و ان پی تی خارج می شویم و فعالیت های هسته ای را به شکل نامحدودی از سر می گیریم؛ در این صورت اروپایی ها و امریکایی ها دیوانه می شوند؛ آن ها نگرانی شان از ما وقتی قدرت بگیریم خیلی جدی است آن وقت مجبورند به اقتدار ما تن دهند.

سردار سلامی در ادامه با اشاره با اقدامات تحسین برانگیز دادستانی های سراسر کشور در سال های اخیر گفت: در سال های اخیر دادستانی ها اقدامات امیدبخشی کرده اند؛ شما ببینید یک حرکت در قزوین انجام شد و چقدر به مردم امید بخشید و آن ها زنده شدند.

وی تصریح کرد: یک عده آدم منفعت طلب می خواهند حیثیت و موجودیت نظام را به منافع خودشان گره بزنند؛ این ها را باید دهانشان را خورد کرد.

جانشین فرماندهی کل سپاه پاسداران افزود: اقتدار قوه قضاییه موضوع بسیار مهمی است، نباید این صلابت از بین برود؛ مردم باید اقدامات قوه قضاییه را ببینند و بدانند که وقتی یک مفسد اقتصادی معرفی می شود چند وقت بعد احکامش جاری می شود؛ مردم وقتی جاری شدن این حدود الهی را ببینند احیا می شوند.

سردار سلامی خاطرنشان کرد: ما ذره ای نگرانی نداریم.

نظام ما از همیشه مستحکم تر است و مردم دوستدار نظام و اقتدار نظام هستند.


کلید واژه ها: بزرگ - دادستان - سپاه پاسداران - امروز - جانشین - کشور - سلامی - سردار - فرمانده کل سپاه - دادستان کل کشور - قدرتمند - سپاه - شکست - نظام - همایش - تمرکز - اسلام - دادستان کل - دفاع مقدس - دادگستری - کوتاه قد - محرومان - منتظری - مبارزه - ایران - آرمان - پیاده - نظامی - مخاطب - رهبری

آخرین اخبار سرویس:
افزایش 20درصدی حداقل حقوق کارمندان دولت نهایی شد + سند

راه اندازی پایگاه جامع اطلاع رسانی بررسی دوره ای جهانی حقوق بشر (یو. پی. آر)

FATF مورد رسیدگی همه بخش های نظام قرار گرفته است

زنان به دنبال صدرنشینی در مجلس

انتخابات هیأت رییسه مجلس چهارشنبه برگزار می شود

وجه امنیتی برجام برای اروپایی ها مهم تر از وجه اقتصادی آن است

پاکستان 25 ژوییه انتخابات سراسری برگزار می کند

شاهرخ حکمت ، ابوالفضل نیکعهد واکاوی دیدگاه های تاویلی کلامی دیوان ناصر خسرو بر اساس آیات قرآنی

دکتر منصوره رحمانی، دکتر احد فرامرز قراملکی، دکتر قاسم کاکایی انگاره ملاصدرا از فلسفه

یادداشت/عباس حاجی نجاری عقبگرد زودهنگام و فرصتی که باید پاس داشت

جدیدترین عکس خانم مجری دوست داشتنی

ماجرای خوردن گربه در جنوب ایران چیست؟

حضرت خدیجه کبری؛ همسر رسول خدا (ص) و یار و یاور اسلام حضرت خدیجه کبری؛ الگوی اسلامی-انقلابی زن مسلمان

سیدروح الله حاج زرگرباشی، مجتبی عبدخدایی الگوی تصمیم گیری فرا سرزمینی نهاد مرجعیت؛ بنیادهای نظری و قواعد عملی

یادداشت/ سید رضا میرطاهر اروپا برجام را بدون هزینه می خواهد

«هدیه تهرانی» با تیپ جدید+عکس

قاسم ابراهیمی پور، عباس عالی زاده بازخوانی ابعاد عدالت اجتماعی از منظر متفکرین مسلمان با تاکید بر نظریه سیدقطب

شمخانی: برای توسعه توان دفاعی از هیچکس اجازه نمی گیریم /آمریکا قبل از برجام و بعد از برجام سیاست هایش تغییر نکرده است /ما میهمان دولت سوریه هستیم /ایران هیچگاه به عربستان سعودی تعدی نکرده است /آمریکا رای مردم کشورها را قبول ندارد

طرح جالب مانتو "سارا بهرامی" + عکس

سوپر استارهای آقا و خانم سینما با لباس یک شکل + عکس

اعلام آمادگی فعالان آمریکایی برای شهادت به نفع ایران آیا از فرصت ممانعت از غارت اموال مردم ایران استفاده می شود؟

بخوانیم و لبخند بزنیم

تعهد اعضای باقیمانده بر اجرای مستمر و کامل توافق هسته ای

استایل جدید "مریم معصومی" در سواحل خلیج فارس

هزینه های مضاعف چندبیمه ای ها/راهکارهایی برای رفع همپوشانی های بیمه ای

توسعه مناطق محروم در حوزه اجتماعی و قرآنی، اولویت برنامه های استانداری خوزستان است

دکتر شعیب بهمن انقلاب آرام ارمنستان؛ دلایل، اهداف و پیامدها

فیلم | سوزاندن 20 کودک و 2 زن باردار

سخن نگاشت | تردیدی در شکست آمریکا نیست

کاریکاتور | شگرد زنانه در برخورد با ناقضان برجام!

علی احمد ناصح، زهرا مولا قلقاچی، فاطمه محمدزاده واکاوی بداء از دیدگاه فریقین با نگاهی به آیات و روایات

فارس گزارش می دهد دوران 360 درجه «مرتضی بانک» درباره قاچاق از مناطق آزاد/ بالاخره قاچاق از مناطق آزاد داریم یا نداریم؟

شمخانی: تسلیم یاوه گویی های آمریکا نمی شویم/ تا دولت دمشق بخواهد در سوریه می مانیم

دکتر مصطفی مومنی شواهدی بر اصالت وجود در تفکر ابن سینا از منظر حکمت متعالیه

ضرغامی: اگر جای روحانی بودم با شوخی جواب ترامپ را می دادم/جامعه شناسی اعتراض های صنفی/چه کسی باید ابتدا استعفا کند؟

شمخانی: در مقابل یاوه گویی های آمریکا تسلیم نمی شویم/ تا دولت دمشق بخواهد در سوریه می مانیم

پنجمین روز از سیزدهمین نمایشگاه قرآن مشهد

تصاویر عجیبی که سوپراستار ایرانی از خود منتشر کرد

روزنامه استخدامی استان خراسان جنوبی و شهر بیرجند | یکشنبه 6 خرداد 97

برنامه پوتین برای ماندن در قدرت

افطاری با طعم سادگی/ عکس

دعوای زن و شوهری !/ عکس

حسین قربانپور آرانی، عباس زارعی، الهام عربشاهی بررسی کارکرد اجتماعی- فرهنگی ماشین نگاره ها بر اساس مدل قوم نگاری زبانی هایمز

مهدی زکوی تأثیر بازی های رایانه ای بر تمایلات بزهکارانه و انحراف کودکان و نوجوانان گیم نتی

نمایندگان استان بوشهر در مجلس متحد نیستند

لو رفتن سوالات امتحانات نهایی هر سال تکرار می شود / ضعف نظارت بر حوزه های امتحان

حمید پارسانیا ، نرگس حافظیان استراتژی واسازی و امکان تحقق عدالت

تولید قرائت احسن تولید ملی ما است/ علوم قاری در خدمت معانی برای اهتمام مستمع به آن باشد

چه حکمتهایی در تاخیر استجابت دعا وجود دارد؟

روایتی از لحظات آخر ناصر ملک مطیعی

روحانی: اقدامات برای حفظ برجام تا بحال مثبت بوده است

فرزند مهدی کروبی به ذوالنوری: پدرم سفر نرفته است

واکنش جالب زیدان به گل بیل+تصاویر

والپیپر زیبا

زندگی زیباست (120)

دعای روز یازدهم ماه مبارک رمضان + فیلم

کل استان بوشهر از نظر تامین آب شرب در وضعیت قرمز قرار دارد

عاقبت شوم کسانی که مؤمنان را سرزنش می کنند

نامه تاریخی رییسعلی دلواری در جواب پمپئو

محمود قیوم زاده زمینه های تاریخی و اجتماعی ظهور تصوف عملی درفرهنگ اسلامی

شمخانی: ثابت کرده ایم که در مقابل عربده کشی های آمریکا تسلیم نمی شویم

ارزش والای افطاری دادن از نگاه امام صادق (ع)/اعمال و نماز روز یازدهم ماه مبارک رمضان

عناوین روزنامه های سیاسی 6 خرداد 97/ ولیعهد غایب زخمی! +تصاویر

روش های از بین بردن موهای زائد ناحیه تناسلی

شمخانی: واشنگتن جرات حمله به ایران را ندارد

تیپ خاص خانم بازیگر در طبیعت/عکس

5 هزار فرزند شاهد و ایثارگر در تاکسیرانی شاغل می شوند

زینب اختری، ابوالفضل ذوالفقاری بررسی گفتمان عدالت اجتماعی و موانع دست یابی به آن

«دلتنگیام» با صدای فریدون آسرایی +فیلم

قانون های مهم برای ترکیب رنگ لباس آقایان

چرا صدای کمیته نظارت بر برجام درنمی آید؟

شمخانی: ثابت کرده ایم که در مقابل عربده کشی های آمریکا تسلیم نمی شویم

برجام زدگی ظرفیت اقتصادی عظیم کشور را گروگان گرفت

شمخانی: واشنگتن جرات حمله به ایران را ندارد

آسوشیتدپرس: سوریه، اعضای کمیته قانون اساسی را منصوب کرد

تصاویر/ انس با قرآن در حافظیه شیراز

امیدها و بیم های اصلاح قانون «ممنوعیت به کارگیری بازنشستگان»

وقتی "ترلان پروانه" با سهراب سپهری عکس می گیرد!/عکس

علت غیبت امام زمان(عج) خود ما هستیم

در گفت وگو با فارس مطرح شد پرسش برخی محققان درباره نحوه حمایت از نمایشگاه ایران ساخت و پاسخ مسؤولان

کلاس جبرانی زناشویی!

لاریجانی قانون افزایش 20 درصدی حقوق کارمندان حداقلی بگیر را به دولت ابلاغ کرد

سقط جنین در ایرلند

حمید رضانیا شیرازی، محمدحسن مطیعی واکاوی دیدگاه تناسخ در نظرگاه صدرالمتالهین شیرازی و تاثیر آن در مرگ اندیشی معاصر

اختر سلطانی ، مهدی مهریزی بررسی آراء و مبانی فکری محمد رشید رضا در زمینه حدیث

محمد فرهادی، سینا فروزش، رضا شعبانی تبیین و بررسی اخلاق پادشاهی و تاثیر اندیشه های ایرانشهری بر جهان بینی عنصرالمعالی در قابوسنامه

راز دستگیری زورگیران قوی هیکل

امیدها و بیم های اصلاح قانون «ممنوعیت به کارگیری بازنشستگان»

دعا برای برای رفع فراموشی و پیدا شدن اشیاء گمشده

استخدام راننده در تپ سی

انقلاب اسلامی فضای فکری حاکم بر جهان اسلام را متحول کرد

دکتر غلا مرضا حسین پور تاملی در عرفان فلسفی قونوی

بازخوانی تجربیات درس آموز برجامی

تعمیر داخل ضریح امام رضا(ع)

شهرزادهای قصه ساز

شعر زیبای فرزندان ایران

ماجرای تسلیت 40 میلیونی بازیگر مشهور/عکس

نرجس رودگر، راضیه میرعلی ملک بررسی «فقر زنانه» در جامعه ایران با توجه به مؤلفه های عدالت اجتماعی در اسلام

دانشگاه علامه طباطبایی صاحب کانون دانش آموختگان می شود

هوشیاری سیاسی، عامل موفقیت ما

سال هاست در جنگ تمام عیار با همه شیاطین عالم به سر می بریم

سال هاست در جنگ تمام عیار با همه شیاطین عالم به سر می بریم