مطالب مرتبط:
معاون اول رییس جمهور دولت از برنامه ارزی خود عقب نشینی نمی کند/ ترامپ به دروغ گفته بعد از برجام 150 میلیارد دلار نصیب ایران شد
دولت از برنامه ارزی خود عقب نشینی نمی کند/ ترامپ به دروغ گفته بعد از برجام 150 میلیارد دلار نصیب ایران شد
سرپرست وزارت خارجه آمریکا: هدف ترامپ تقویت برجام است/40 سال است ایران منافع آمریکا را تهدید می کند
هدف ترامپ تقویت برجام است/ 40 سال است ایران منافع آمریکا را تهدید می کند
دلار تنها تا 2 سال آینده ارز مبنای گزارشگری خواهد بود
5 + 1
یارانه ها
مسکن مهر
قیمت جهانی طلا
قیمت روز طلا و ارز
قیمت جهانی نفت
اخبار نرخ ارز
قیمت طلا
قیمت سکه
آب و هوا
بازار کار
افغانستان
تاجیکستان
استانها
ویدئو های ورزشی
طنز و کاریکاتور
بازار آتی سکه
سه شنبه، 4 اردیبهشت 1397 ساعت 02:452018-04-23سياسي

4 سال است با گونی دلار می آوریم سر برجام سلامت!


چهار سال گذشته می رفتیم با گرفتاری فراوان اسکناس تهیه می کردیم در هواپیما می گذاشتیم، بیمه می کردیم در فرودگاه با ماشین مسلح ارز را در بانک مرکزی می آوردیم.

- شعارسال:" حجت الاسلام روحانی رییس جمهور، صبح روز (شنبه) در نشست هم اندیشی مدیران ارشد دولت که در سالن اجلاس سران برگزار شد، گفت: باید باورمان شود که کشور، اداره اش و مدیریتش بر عهده و از آن ملت است و ما باید باورمان شود که چیزی بالاتر از نوکری ملت نداریم.

ما بالاتر از این نیست که خادمی برای مردم باشیم و اگر کسی خودش را بالاتر از خادمی می داند، پس معنای حکومت اسلامی و حتی مفهوم مردم سالاری دینی را لمس و حس نکرده است.

روحانی که خود و برخی وزرای کابینه اش رکورددار توهین ها و استفاده از الفاظ ناشایستی علیه منتقدان هستند در ادامه ، مدیر توهین کننده به مردم را غاصب میز و صندلی مدیریت عنوان کرد و گفت : اساس دولت همین است و سخن من همین یک کلمه است، به فکر مردم باشیم و برای خدمت به مردم تلاش کنیم و به مردم احترام کنیم.

اگر کارمند زیردست شما، مدیر زیردست شما به مردم، به آن پیرمرد، به آن پیرزن، به آن جوان و به آن روستایی احترام کافی نکرد و ادب لازم را به خرج نداد، او نمی تواند به عنوان صاحب آن صندلی و میز باشد.

او غاصب است.

این در حالی است که رییس جمهور محترم در جریان انتخابات ریاست جمهوری افرادی را که به وی رای نداده اند یعنی بیش از نیمی از مردم کشور را حامی افراط، تفریط، خشونت، خودرأیی، تک رأیی، عدم مشورت و عدم تدبیر معرفی کرده بود ، علاوه بر این رفتار توهین آمیز برخی وزرا و مشاوران رییس جمهوری به حدی زیاد بوده که مردم علاوه بر وعده هایی که رییس جمهور در ایام انتخابات داده، کابینه ای اخلاق مدار از او مطالبه می کردند.

از رفتارهای توهین آمیز و ناشایست وزرای بهداشت و راه و شهرسازی با خبرنگاران گرفته تا واکنش زشت و سخیف عباس آخوندی به پرسش یکی از مسافران در فرودگاه مهرآباد که خبرساز شده بود ، به خوبی نشان می دهد که دولت تا چه میزان به اخلاق مداری و احترام به مردم پایبند است.

روحانی در ادامه گفت: اگر در نظرسنجی ها فهمیدیم که مردم امسال نسبت به پارسال از حکومت، دولت و مسئولان به خاطر اخلاق و رفتارشان، راضی تر شده اند، موفق بوده ایم.

هر چند که در منطقه دشمن و بدخواه داریم و باید به فکر آن باشیم، اما باید اینها را کنار بگذاریم و خودمان را اصلاح کنیم.

چرا مدیران دولتی روزه سکوت گرفته اند؟ رییس جمهور در ادامه با طرح این پرسش که چرا مدیران دولتی روزه سکوت گرفته اند ؟ افزود : ما خیلی با مردم کم صحبت می کنیم و مدیران دولتی روزه سکوت گرفته اند.

نمی دانم چه کسی گفته و آنها از چه می ترسند، اما هر کس در پست دولتی و در هر رده مدیریتی که قرار دارد، باید بداند طبق قانون و وظیفه شرعی، دارای توانمندی و قدرت بالاست و باید به وظیفه خود عمل کند و اگر نمی تواند و از اخم این و آن می ترسد و هراس دارد، باید کنار برود، چرا که واجب نیست، صندلی که اشغال کرده تا پایان 4 سال به آن بچسبد.

رییس جمهور در حالی با فرافکنی تلاش می کند سکوت معنادار مدیران دولتی را به مسائلی مبهم و خیالی ارتباط دهد که کارنامه خالی از عملکرد و عدم تحقق شعارها و وعده های دولت در حوزه مختلف بویژه وعده های برجامی ، پشت پرده سکوت امروز مسئولان دولت در برابر مردم را به خوبی عیان کرده است.

دولتی که تا قبل از توافق برجام شاه کلید تمام مشکلات کشور را برجام می دانستند ولی امروز بعد از آن توافق کذایی از هیچ کدام مسئولان دولتی خبری نیست تا پاسخ مردم در این زمینه را بدهند.

دولتی که تا قبل از برجام حتی آب خوردن مردم را به برجام مربوط می کرد ، مسائل محیط زیست را به برجام ربط می دادند اما امروز هزاران کلیدی که آقای روحانی برای اقتصاد کشور ساخته بود هیچ کدام به کار نیامد و اوضاع مردم حتی بدتر از دوران پیش از برجام شده است و یکی از انتقادهای عمومی مردم چرایی سکوت امروز مسئولان دولت در قبال وعده های برجامی و همچنین انتخاباتی است.

از توصیه به اخلاق تا توهین به دستگاههای نظارتی روحانی که در ابتدای سخنرانی خود مدیران دولتی را به رعایت ادب و اخلاق توصیه می کرد در ادامه در اظهاراتی توهین آمیز : دستگاههای نظارتی را ناقص العقل خواند وگفت : با تأکید بر اینکه هیچ دستگاه نظارتی حق ندارد در مدیریت دخالت کند، گفت: دستگاه نظارتی حق ورود به کار اجرایی را ندارد، البته اگر نظری دارد می تواند اعلام کند، اما مدیر اجرایی باید کار خود را انجام دهد.

رییس جمهور افزود: زمانی یک دستگاه نظارتی برای یک وزارتخانه دولت نوشته بود که در خرید هواپیما چه نوع هواپیمایی را باید خریداری کند و بنده برای آن دستگاه نوشتم که به تو چه ربطی دارد و تو چه کاره ای که دخالت می کنی.

تصور کرده اند که چون دستگاه نظارتی هستند، باید نوع هواپیما، خودرو و دارویی را هم که می خواهیم خریداری کنیم آنها مشخص کنند.

در صورتی که آنها اگر تخلفی بر مبنای قانون دیدند، باید اعلام کنند.

البته اگر بر مبنای قانون باشد، نه بر مبنای عقل ناقص خود؛ عقل ناقص تو که مبنا نیست، آقای دستگاه نظارتی! وی با تأکید بر اینکه باید در چارچوب قانون سخن گفته و عمل کنیم، خطاب به مدیران ارشد دولت گفت: نباید به برخی نامه ها و تهدیدها اعتنا کنیم و اگر می ترسید به آنها جواب دهید برای من بفرستید تا خود پاسخ آنها را بدهم.

همچنین حمله روحانی به دستگاه های نظارتی که از لحاظ قانون اساسی نظارت جزو وظایف آنان است، جای تعجب دارد.

اگر قوه مجریه، وظیفه اجرای امور را دارد ، نهادهای نظارتی هم طبق وظیفه باید بر حسن اجرای کار دولت نظارت داشته باشند و هر گونه خطایی در این زمینه را گزارش داده و دولت بررسی و اقدام به اصلاح آن کند.

اینکه رییس جمهور بیان می کند که منتقدان باید اجازه انتقاد داشته باشند و با واژه به تو چه و ناقص العقل دستگاه های نظارتی که وظیفه قانونی در این عرصه را دارند مورد خطاب قرار می دهد، بسیار قابل تامل است.

از دولت انتقاد کنید ولی منتقدان دولت کم عقلند ! روحانی در ادامه اظهارات خود بازهم بیان داشت که از دولت انتقاد کنید.

وی در همین رابطه اظهار داشت: از ما انتقاد کنید؛ چرا که ما دلنازک و زود رنج نیستیم و برای یک انتقاد آسمان و زمین را به هم نمی بافیم.

ظاهرا جز دولت از کس دیگری هم نمی توانید انتقاد کنید.

از رییس جمهور انتقاد کنید؛ چرا که برخی ها خیلی خوشحال می شوند، انتقاد کردن جزو حقوق شهروندی است.

روحانی درحالی با کنایه بازهم به منتقدان چراغ سبز نشان داد که پیشتر در برابر منتقدان دولت مواضع تندی اتخاذ کرده است.

آخرین تعبیر و اصطلاح منفی که رییس جمهور درباره منتقدان به کار برد اسفندماه سال گذشته بود که آنان را مشتی کم عقل نامید که بر اساس بی تدبیری و کم عقلی از دولت انتقاد می کنند.

این موضوع مورد توجه افکارعمومی در شبکه های اجتماعی قرار گرفت.

این درحالی بود که پیش از این روحانی گفته بود از بستن دهان منتقدان به خدا پناه می برد، اما با کم عقل خواندن منتقدان پنجاه و چهارمین توهین طی این چند سال ریاست جمهوری را نسبت به منتقدان روا داشت که در همین نشست هم اندیشی مدیران ارشد دولت که امروز (شنبه اول اردیبهشت) برگزار شد، مجدداً در پنجاه وپنجمین توهین رسمی ثبت شده، منتقدان دولت را ناقص العقل خواند.

فتح الفتوح برجام و توزیع دلار با گونی! رییس جمهور همچنین در ادامه سخنرانی خود در همایش مدیران دولت نکات تازه ای درباره نحوه نقل و انتقال ارز به کشور بیان کرد که با سخنان قبلی وی متناقض بود.

برخلاف سیاست دولتی ها در سانسور تداوم مشکلات نقل و انتقال ارز، روحانی در نشست مدیران دولتی به این موضوع اشاره کرد و گفت : نمی خواهم به صراحت نکاتی را بگویم، ممکن است برای بعضی ها خوشایند نباشد.

من از سیستم ارز در گذشته چهار سال ناراضی بودم از سیستم فعلی هم خیلی خشنود نیستم.

ما باید به سیستم سوم برسیم.

چهار سال گذشته می رفتیم با گرفتاری فراوان اسکناس تهیه می کردیم در هواپیما می گذاشتیم، بیمه می کردیم در فرودگاه با ماشین مسلح ارز را در بانک مرکزی می آوردیم.

وی ادامه داد: صبح چند گونی دلار را به صرافی ها می دادیم، صرافی ها هم خداوند عاقبت همه ما را به خیر کند.

چطور تقسیم می کردند و به کی می دادند جنس هایی هست در میوه فروشی وقتی پرتقال می آید میوه های خوب را زیر می گذارد و می گوید قبلا فروختم، پرتقال خوب زیر می ماند برای از ما بهتران .

هرچند فعالان اقتصادی و تاجران کشورمان در این دو سال و چند ماهی که از اجرای برجام در دی ماه 1394 می گذرد بارها از تداوم تحریم های بانکی علیه کشورمان گلایه کرده اند؛ اما مسئولان دولت بارها اعلام کرده اند که کشور هیچ مشکلی در نقل و انتقال پول نفت و سایر منابع ارزی خود ندارد.

به عنوان مثال، سه شنبه 28 دی 1395 روحانی در نشست خبری به مناسبت یک سالگی برجام گفت : در رابطه با برجام مقصود تحریم های هسته ای است و الا درباره تحریم های دیگر اصلاً مذاکره نکردیم و دنبالش هم نبودیم.

تحریم های هسته ای با اجرایی شدن برجام در بخش های دولتی، تقریباً برداشته شده است، و در بخش نفت و گاز چیزی به نام تحریم نداریم و به اندازه ای که بخواهیم تولید و صادر می کنیم و به هر که بخواهیم می فروشیم و پولش به حساب می آید.

نه در نقل و انتقال نفت مشکل داریم و نه در فروش نفت.

با این حال، کارشناسان اقتصادی معتقدند دولت همچنان در نقل و انتقال ارز به کشور دچار مشکل است و بحران ارزی اخیر نیز ناشی از ناتوانی در دسترسی به اسکناس دلار و انتقال آن به داخل برای تامین تقاضای موجود در بازار بوده است؛ وگرنه در اقتصادی که 100 میلیارد دلار درآمد ارزی دارد، تقاضای فعلی نباید موجب گرانی و التهاب بازار ارز شود.

جالب آنکه همین دولت فعلی نیز با وجود اجرای برجام، به علت حل نشدن مشکل نقل و انتقالات بانکی، مجبور به حمل اسکناس دلار به کشور با شرایط غیرعادی بوده اما تا پیش از سخنان روحانی، هیچ مقام دولتی به آن اذعان نکرده بود.

روحانی نکته مهم دیگر درباره این سیاست را مربوط به تحولات احتمالی پیش رو در عرصه بین المللی عنوان و تصریح کرد: اجرای این سیاست یک تودهنی جدی به کاری بود که احتمالا آمریکایی ها می خواهند در 22 اردیبهشت انجام دهند.

زدن پیشاپیش این تودهنی کار لازمی بود که انجام شد.

رییس جمهور با اشاره به اینکه تمام امید آمریکایی ها این بود که اگر آنها در 22 اردیبهشت قدمی علیه ملت بردارند، بازار داخلی ایران بهم بخورد، خاطرنشان کرد: الان مردم می توانند کاملا خیالشان راحت باشد.

قول می دهم که بر مبنای اجرای سیاست جدید، آمریکایی ها هر تصمیمی بگیرند، توطئه ای که طراحی کرده بودند، نقش بر آب شده است و ما بازار داخلی را بر مبنای این سیاست سامان می دهیم.

روحانی اظهار داشت: ما مشکلی نداریم.

دولت برای برجام هر فکری که لازم بوده، نه امروز، که ماهها پیش تدبیر و برنامه ریزی کرده است.

ما مشکلی نداریم.

زندگی ، تجارت و رفت و آمد مردم دچار مشکلی نخواهد شد.

البته اگر لازم باشد روزی در مقابل، ما هم راحتی را از آنها سلب کنیم، خیلی برای ما مشکل نیست.

کار سختی در پیش نخواهیم داشت.

جا خوردن وزیر ارتباطات از آمار اشتغال روحانی! رییس جمهور در ادامه سخنانش با بیان اینکه تصمیم دولت بر این است که امسال در زمینه ایجاد اشتغال تحرک خوبی بوجود آوریم، گفت: آماری که وزیر ارتباطات در سال گذشته اعلام کرده است 2 میلیون اشتغال در این فضا بوده که گزارشاتی که اخیرا دست من رسیده اشتغال بالاتر از این است .

این اظهارات روحانی با واکنش توام با بهت و تعجب آذری جهرمی وزیر ارتباطات و فن آوری اطلاعات که در سالن حضور داشت همراه و تصاویر آنکه به صورت زنده از سیما پخش می شد به سرعت در شبکه های اجتماعی منتشر شد تا جایی که وزیر ارتباطات را مجبور به بیان توضیح کرد.

آذری جهرمی در واکنش به اظهارات رییس جمهور و تعجب وی درباره ایجاد دو میلیون شغل در سال 96گفت که تصویری که از من منتشر شد، بیش از یک تعجب بود.

انتشار این تصاویر خصلت فضای مجازی است و نشان دهنده نظارت مردم بر مسئولان و اشراف آنها به موضوعات است.

وی ادامه داد: گزارشی که خدمت آقای رییس جمهور دادیم، مبنی بر این بود که در دو سال گذشته در فضای مجازی بالغ بر 200هزار شغل ایجاد شده است.

فکر می کنم که بیان دو میلیون شغل یک اشتباه لفظی از آقای رییس جمهور بود که با خستگی های ایشان همراه شده است.

همچنین دفتر رییس جمهور با صدور اطلاعیه ای اعلام کرد: عدد صحیح تعداد شغل ایجاد شده در شبکه های اجتماعی 200هزار شغل است.

بر همین اساس اگر قرار باشد آمارهای اقتصادی اعلامی رییس جمهور بررسی مجدد شود، لابد باید از اغلب آمار های مثبت ادعایی، مثلا یک صفر کم گردد یا اصلاح شود که آمار اعلامی، برای دو سال است نه یک سال.

یا آمار منفی اعلامی، ضرب در 2 شود یا یک صفر مقابل آن قرار گیرد تا واقعیت را بازگو کند.

در این صورت آیا نرخ رشد اقتصادی 8 تا 10 درصدی، نرخ بیکاری 12 درصدی، نرخ تورم 8 درصدی و از این قبیل خواهد بود؟ دقیقا به دلیل همین بی دقتی ها یا دستکاری در آمار بود که دولت از سال 94 هر سال یکی در میان می گوید از رکود خارج شدیم و دوباره معلوم می شود رکود اقتصادی و بیکاری شدید تر شده است! حالا با این حساب آیا مردم حق ندارند قیمت گذاری دستوری و 4200 تومان اعلام کردن نرخ دلار را دلار نایاب جهانگیری بخوانند و درباره کاهش نرخ تورم، سراغ مغازه های سرکوچه روحانی و جهانگیری را بگیرند؟! سایت شعارسال، با اندکی اضافات و تلخیص برگرفته از خبرگزاری تسنیم، تاریخ انتشار: 2اردیبهشت1397 ، کدخبر: 1706388: www.

tasnimnews.

com
کلید واژه ها: مردم - رییس جمهور - مدیر - دولت - رفتار - انتخابات ریاست جمهوری - مدیران - روحانی - حجت الاسلام روحانی - انتخابات - فرودگاه مهرآباد - فرودگاه - کابینه - جمهوری - مدیریت - ریاست جمهوری - رییس جمهوری - عباس آخوندی - حکومت - بانک مرکزی - خبرنگاران - رکورددار - کشور - نظرسنجی - روستایی - مسئولان - هواپیما - مهرآباد - مسافران - شهرسازی

آخرین اخبار سرویس:
سه طرح زیرساختی در روستاهای قم افتتاح شد

حضور استاندار بوشهر در غرفه خبرگزاری شبستان

یکم بیشتر با یزد آشنا بشیم

مستندات قرآنی درباره جریان های تکفیری در نمایشگاه قرآن بررسی شد

آژانس بین المللی انرژی اتمی بار دیگر پایبندی ایران به برجام را تایید کرد

کامنت عجیب بیرانوند زیر پست مرتضی تبریزی/ خبری در راه است؟

علی لاریجانی: بنگاه های اقتصادی بزرگ دولتی دردی را دوا نمی کنند

حمله به اصلاح طلبان؛ برنامه مشترک تمامی خواهان و براندازان

آژانس مجدداً پایبندی ایران به برجام را تأیید کرد

تجلیل از جانبازان وفرزندان شهدا در قزوین

مستند آریاسب

غرب مخالف ایفای نقش تعادل بخش ایران در جهان است

غرب مخالف ایفای نقش تعادل بخش ایران در جهان است

نماهنگ | مذاکره برای چه بود؟!

اسراییل، ایران را به انجام آزمایش موشکی متهم کرد

ایران به تعهدات خود در توافق هسته ای پایبند بوده است

دیدار دوباره فاتحان خرمشهر در تجمع فاتحان

آژانس بار دیگر اقدامات هسته ای ایران را تایید کرد

حضور مؤسسه تدبر در قرآن و سیره مشهد در نمایشگاه قرآن با 2 غرفه

برگزاری جشن گلریزان برای آزادی 339 زندانی جرائم غیرعمد در کردستان

سخنان پمپئو نشان ازعدم بلوغ سیاسی وی است

تاثیر کاهش رشد جمعیت در 20 سال آینده خود را نشان می دهد

کشف چهار پیکر کامل از سانحه هوایی یاسوج

مجلس نمایندگان آمریکا با توسعه سلاح های هسته ای خود موافقت کرد

ویزیت رایگان عشایر اصلاندوز توسط پزشکان بسیجی

آغاز یازدهمین کنگره ملی تجلیل از ایثارگران

سخنان پمپئو نشان ازعدم بلوغ سیاسی وی است

رایتل یکی از مدیران سابق همراه اول را به سمت معاونت تجاری منصوب کرد

اعلام تحریمات امریکا علیه ایران و ترکیه

عکس همسر بن سلمان برای اولین بار منتشر شد!

اجرای طرح رجیستری گوشی همراه نمونه موفق مبارزه پیشگیرانه و نرم افزاری با قاچاق کالا است

محبت قلبی به مردم؛ وظیفه مسئولان

عبور از کم آبی تنها با ساخت سد ممکن نیست/ لزوم اصلاح روش های مصرف

روزآمدی، جامعیت و رویکرد تحلیلی سه ویژگی کتاب جدید علامه مصباح یزدی

بنگاه های اقتصادی بزرگ دولتی دردی را دوا نمی کنند/ حادثه کازرون حاصل بی تدبیری بود

بیانیه جامعه پزشکی در حمایت از فرمایش های دیشب رهبر معظم انقلاب

عکس/ طلایی ترین "BMW" موجود در کشور

ظرفیت های مغفول مانده در عرصه های مختلف در فارس باید مورد توجه قرار گیرد

آژانس بین المللی انرژی اتمی بار دیگر پایبندی ایران به برجام را تایید کرد

نبیه بری: تشکیل سریع دولت امری ضروری است

چه خبر از افزایش 20 درصدی حقوق کارمندان دولت؟

آژانس برای یازدهمین بار پایبندی ایران به برجام را تایید کرد

چهره جدید بهناز جعفری

در مناطق آزاد چقدر قاچاق می‎‏شود؟

مراسم سومین روز درگذشت حجت الاسلام حسنی در ارومیه

بصیرت و زمان شناسی شهدا مثال زدنی است/ حفظ ولایت؛ مهمترین هدف شهدا

دژاگه: ایران رونالدو و اینیستا ندارد اما برای تحقق رویایمان 150 درصد تلاش می کنیم/می خواهم جواب اعتماد کی روش را بدهم

حفظ ارزشهای 40 ساله کشور مرهون اراده جوانان است

جزء خوانی قرآن کریم در حرم حضرت شاهچراغ (ع)‎

بنگاه های اقتصادی بزرگ دولتی دردی را دوا نمی کنند/ فتح خرمشهر معادلات را تغییر داد

آژانس بار دیگر فعالیت های ایران را منطبق با برجام خواند

روند ثبت نام نامزدان انتخابات هفته آینده آغاز می شود

دستگیری مسافرهای زورگیر +عکس

حمله رژیم سعودی با بمب های خوشه ای به استان صعده یمن

اطاعت از ولایت رمز تداوم عزت انقلاب است

بازخوانی سرودهای دفاع مقدس در نمایشگاه قرآن

دیدار ترامپ و اون لغو گردید

فیلم/ مراسم دومین سالگرد محاصره بیت آیت الله شیخ عیسی قاسم

جنجال بر سر افتتاح آمبولانس بانوان / سخنگوی اورژانس کشور واکنش نشان داد

باید افق چندین دهه ای برای مبانی فلسفی فرهنگ و هنر ترسیم کرد

آژانس انرژی اتمی باردیگر پایبندی ایران به برجام را تایید کرد

رونمایی ازتندیس یادمان شهدای اطلاعات در سنندج

آژانس بار دیگر اقدامات و فعالیت های هسته ای ایران را کاملا منطبق با برجام دانست

فیلم/ نصرالله پژمانفر: غرفه فراکسیون قرآن، عترت و نماز مجلس برای ارتباط مستقیم مردم با اعضای آن به زودی افتتاح می شود/ تمرکز محتوایی نمایشگاه، ویژگی مطلوب این دوره

آژانس انرژی اتمی باردیگر پایبندی ایران به برجام را تایید کرد

اداره حفظ آثار دفاع مقدس فردیس آغاز به کار کرد

برگزاری نمایشگاه از حرا تا حرم

رهبر ایران، شروط تداوم برجام با اروپا را اعلام کرد

نشست «وسواس، شناخت و درمان آن از منظر فقه و روانشناسی» برگزار شد

تصاویر/ چهلمین همایش ائمه جماعات قم

مراسم بزرگداشت حضرت خدیجه در پاکستان برگزار شد

تصاویر/ مراسم تشییع پیکر مرحوم سید علی صدر، فرزند آیت الله سید صدرالدین صدر

سرنوشت 9 بازیگر زن و مرد محبوب مردم در قبل از انقلاب / از جواد یساری تا حسین گیل

اجرای طرح رجیستری گوشی همراه نمونه موفق مبارزه پیشگیرانه و نرم افزاری با قاچاق کالا است

MIUI 10 در تاریخ 10 خرداد معرفی خواهد شد

نماهنگ «گنبد سبز» در لار رونمایی می شود

همکاری اداره کل اوقاف و کمیته امداد استان

غبارروبی گلزار شهدا در مناطق مختلف استان

فهم منسجم قرآن با حضور در غرفه تدبر در کلام وحی قم

بصیرت و زمان شناسی شهدا مثال زدنی است

چهار پیکر کامل از سانحه هوایی تهران _ یاسوج کشف شد

برگزاری همایش بین المللی «هیدرولوژی مناطق نیمه خشک با محوریت آب، انسان و طبیعت» در کردستان

چهره جدید بهناز جعفری

اعضای فراکسیون زنان مجلس از دستاوردهای حوزه حجاب و عفاف در نمایشگاه قرآن بازدید می کنند

3 راهکار برای بهبود شرایط رانندگان کامیون

روایت محمدرضا زائری از دو گروهی که به امام ظلم کردند

اقامه نماز جمعه در سراسر خراسان شمالی

حماسه آفرینی خلبان اخراجی

جوانان مومن ماه رمضان را به ماه امام زمان تبدیل کنند

50 شهردار کشور در سمنان گردهم می آیند

اگر می خواهی خدا دعات را مستجاب کند به این عمل کن

تعهدی که به ما دادی یادت نرود، نماز اول وقت! +داستان

هشتمین برنامه ماه عسل 97 روی آنتن رفت

طرح سه صفحه ای برای تغییر نظام در ایران با استفاده از اقلیت های قومی و مذهبی

نماهنگ معجزه بزرگ فتح خرمشهر

آژانس انرژی اتمی باردیگر پایبندی ایران به برجام را تایید کرد

تصاویر کمتر دیده شده از شادی رزمندگان بعد از فتح خرمشهر

گمانه زنی ها درباره رد خرابکاری بیولوژیکی در ماجرای قارچ های آلوده

تکفیری ها فقط ظاهر آیات قرآن و نصوص دینی را می بینند!

پیروان تفکر بنی صدر هنوز وجود دارند؟

4 سال است با گونی دلار می آوریم سر برجام سلامت!

4 سال است با گونی دلار می آوریم سر برجام سلامت!