مطالب مرتبط:
مدیران برای موفقیت برنامه های دولت شب و روز نداشته باشند
مدیران برای موفقیت برنامه های دولت شب و روز نداشته باشند
تلگرام چگونه ضعف دولت روسیه را آشکار کرد؟
600 هکتار از اراضی ملی استان تهران به دولت بازگردانده شد
مدیران برای موفقیت برنامه های دولت شب و روز نداشته باشند
5 + 1
یارانه ها
مسکن مهر
قیمت جهانی طلا
قیمت روز طلا و ارز
قیمت جهانی نفت
اخبار نرخ ارز
قیمت طلا
قیمت سکه
آب و هوا
بازار کار
افغانستان
تاجیکستان
استانها
ویدئو های ورزشی
طنز و کاریکاتور
بازار آتی سکه
یکشنبه، 2 اردیبهشت 1397 ساعت 22:512018-04-22سياسي

مایکل اسنایدر زمان باز پس گرفتن دولت فرارسیده


کن باک که پیروز انتخابات سال 2014 کنگره بود اخیرا کتابی را به رشته تحریر درآورده که ارکان واشنگتن را به لرزه درآورده است.

- به گزارش سایت قطره و به نقل ازگروه غرب از نگاه غرب فارس، مایکل اسنایدر فعال سیاسی آمریکایی که در پی نامزدی برای انتخابات آتی کنگره آمریکاست، در مقاله ای می نویسد: چه می گویید اگر به شما بگویم که کرسی های کمیته ها در کنگره فروشی هستند؟ و چه می گویید اگر بگویم که بسیاری از اعضای کنگره مدت زمانی را که پای تلفن برای پول درآوردن می گذرانند، بسیار بیشتر از زمانی است که صرف کاری می کنند که مردم ایالت هایشان به واقع با این هدف آنها را روانه کنگره کرده اند؟ حتما دلیلی برای نفرت شدید عده بسیار زیادی از آمریکایی ها از کنگره وجود دارد.

در حال حاضر نرخ مقبولیت کنگره فقط 15 درصد است و این نرخ مقبولیت مدت زمانی بسیار طولانی است که چنین است.

همه ما می دانیم که این نهاد به کلی از پاسخگویی به مردم آمریکا سر باز می زند و تنها چیزی که برای آن موضوعیت پیدا کرده پول است و بس.

بسیاری پرسیده اند که پس چرا من در پی آن هستم که عضوی از یک نهاد فاسد شوم و من در پاسخ آنها گفته ام  زمان آن است که دولت خود را بازپس بگیریم.

درمبارزات بسیار نزدیکی که من اکنون درگیر آن هستم، هر چه می گذرد موضوع انتخاب بین سیاست های معمول با کسی که خود را متعهد می داند به واشنگتن برود و سیستم را به کلی وارونه کند، شفاف تر می شود.

به باور من ما باید کسانی را به واشنگتن بفرستیم که تمایل دارند در برابر رهبری هر دو حزب ایستادگی کنند.

در ادامه قصد دارم برخی از مطالبی را که یک عضو کنگره درباره فساد در واشنگتن گفته با شما در میان بگذارم؛ مطالبی که شما را به حیرت می اندازد.

ممکن است عده ای بگویند که فساد چنان فراگیر شده که تلاش برای انجام دادن هر کاری برای مقابله با آن بی فایده است ولی من می گویم که اگر ما مردم توانستیم دونالد ترامپ را به کاخ سفید بفرستیم، پس ما مردم می توانیم کنگره را نیز بازپس بگیریم.

برای درک اینکه من تا چه اندازه نسبت به این مسئله اشتیاق دارم، لطفا به دو سخنرانی کوتاهی که در طول آخر هفته در جمهوریخواهان لاتا کانتی و جمهوریخواهان نز پرس کانتی ایراد کرده ام، گوش کنید.

واکنش ها نسبت به هر دو مطلب من به شکل حیرت آوری مثبت بوده و هر روزی که می گذرد ما در حال جلب آرای بیشتری هستیم.

ما به تازگی برنامه جذب کمک های مردمی آخر خودمان را برای کارزارهای انتخابات مقدماتی سال2018 آغاز کرده ایم و تلاش داریم 35 هزار دلار گردآوری کنیم تا بتوانیم کل برنامه مان را برای پیش بردن این مبارزه بسیار تنگاتنگ در طول 60 روز باقیمانده  به طور کامل به اجرا بگذاریم.

اگر تمایل به مشارکت دارید از چندین راه می توانید این کار را انجام دهید.

کن باک که پیروز انتخابات سال 2014 کنگره بود اخیرا کتابی را به رشته تحریر درآورده که ارکان واشنگتن را به لرزه درآورده است.

یو اس ای تو دی درباره این کتاب چنین می نویسد: این جمهوریخواه پیروز در دوره دوم با انتشار کتاب ناگفته هایش زهکشی مرداب: چرا واشنگتن از آنچه می اندیشید بدتر است که به طورمشترک با بیل بلنکزشن نوشته، بسیار بعید است بتواند از این جلوتر برود.

باک در این کتاب می گوید که قانونگذاران عمدتا تمساح هایی چاق و شنگولند که از پلکیدن در این مرداب کاملا احساس راحتی می کنند.

او از رهبران جمهوریخواه تحت عنوان قلدرهای زمین بازی یاد می کند که از هیچ کوششی فروگزار نمی کنند، از جمله کش و واکش برای تصاحب ریاست کمیته های فرعی و لغو کردن سفرهای خارجی قانونگذاران تا مجازات کردن مخالفان.

وی یک سیستم بپرداز و بازی کن را به باد انتقاد می گیرد که در آن سهمیه اعضا و روسای کمیته ها بیشتر به مهارت های جذب پول قانونگذاران بستگی دارد تا مهارت های سیاسی آنها.

یکی از چیزهایی که باک فاش کرده و بیش از همه مرا عصبانی می کند، این واقعیت است که کرسی های کمیته ها در واشنگتن اساسا فروشی هستند.

در فرازی از کتاب باک چنین آمده است: روش کار جمهوریخواهان این است.

اگر می خواهید در کمیته ای خدمت کنید، باید برای کمیته ملی کنگره ای جمهوریخواهان پول جمع آوری کنید.

مقدار این پول بسته به نوع و نقش کمیته متفاوت است.

مثلا برای خدمت در یک کمتیه سطح B یا C، یک عضو تازه وارد حزب جمهوریخواه باید هر دو سال یک بار 220 هزار دلار جذب پول جذب کند.

کهنه اعضای  کمیته های سطح A باید بیشتر از دو برابر این مبلغ یعنی 450 هزار دلار جمع آوری کنند.

اگر رییس یک کمیته سطح B شده اید - تبریک می گوییم- اکنون از شما انتظار می رود هر سال 875 هزار دلار برای کمیته ملی کنگره ای جمهوریخواهان جمع آوری کنید.

ریاست یک کمیته سطح A بدین معناست که شما باید یک میلیون و 200 هزار دلار پول جذب کنید.

به منظور گردآوردن چنین مبالغ کلانی از اعضای کنگره انتظار می رود روزانه تا 4 ساعت از وقتشان را پشت تلفن و برای جذب پول صرف کنند.

این چیزی است که من هفته گذشته مقاله مفصلی درباره آن نوشته بودم.

من پیشاپیش خود را ملزم کرده ام که قصد ندارم در این سیستم مشارکت کنم و نمی خواهم وارد چنین بازی هایی شوم.

با باور من اعضای کنگره باید وقت خود را در واشنگتن صرف انجام کاری کنند که برای آن انتخاب شده اند و اگر می خواهید شاهد کنار گذاشته شدن این سیستم فاسد باشید، امیدوارم در کنار ما بمانید.

از آنجا که ماشین پول واشنگتن پشت سر من قرار ندارد، ما به طور کامل در حال تامین بودجه مبارزات خود از طریق اهدای پول های مردمی هستیم.

صدها و صدها میهن پرست در سراسر کشور برای حرکت کردن ما به سمت نوک پیکان این مبارزه کمک کرده اند و اگر شما نیز میل دارید به این تیم ملحق شوید، می توانید از این طریق راه ها مشارکت مالی خود را انجام دهید.

چنانچه ما دربرابر فساد در واشنگتن نایستیم، هر چه می گذرد فساد بدتر و بدتر می شود.

به همین دلیل است که ما باید جنگاوران را به واشنگتن بفرستیم و من نسبت به این واقعیت کاملا آگاهم که قرارنیست درآنجا از من استقبال شود.

من قصد دارم میزها را واژگون و سیستم فاسد فعلی را وارونه کنم و معلوم است که رهبری حزب به هیچ وجه از این کار خوشش نخواهد آمد.

به نوشته سایت هیل کسانی که با سیستم فاسد فعلی همراهی نمی کنند، معمولا تاوان بسیار سنگینی می پردازند: و چه می شود اگر شما به عنوان یک عضو کنگره تصمیم بگیرید در این بازی همراهی نکنید؟ اول از همه قادر نخواهید بود از دفاتر کار کمیته ملی کنگره ای جمهوریخواهان استفاده کنید که به طور سنتی دو بلوک دورتر از ساختمان های اداری مجلس واقع شده اند.

همچنین  رهبری به کمیته لابی گران خیابان K خبر می دهد که فلان کس اگر تمایل دارد همچنان مورد محبت رهبری باقی بماند، پولی اهدا یا جمع آوری نکرده .

اگر به طور مشخص شورشی باشید از سمت هایتان در کمیته ها بر کنار خواهید شد و حتی شاید از سوی یک نامزد مورد حمایت رهبری در انتخبات مقدماتی به چالش کشیده شوید.

اگر آنها چنین اقداماتی را در مورد من انجام ندهند من باز هم عقب نخواهم نشست.

چرا که قصد من این است که به عنوان یک سیاستمدار در آنجا حضور یابم.

قصد دارم بخشی از یک جنبش ملی برای بازگرداندن کنگره آمریکا به مردم آمریکا باشم.

کن باک در کتاب خود با رسایی تمام از ضرورت زهکشی مرداب سخن می گوید: موضع مقرر پدران بنیانگذار ما دور نگه داشتن قدرت تا جای ممکن از دست واشنگتن بود.

ما دیگر نمی توانیم نادیده گرفتن این خرد و دوراندیشی آنان را تحمل کنیم.

به این دلیل که واشنگتن دارای قدرت بسیارزیادی است ما با یک بدهی ملی فلج کننده دست به گریبانیم.

فساد در دولت فدرال یکی از نتایج مستقیم این است که افراد بسیار زیادی هستند که در مرداب های سیاسی راکد کنار رود پوتوماک کاملا احساس راحتی می کنند.

تمرکز قدرت در واشنگتن  بدترین ها را به خود جذب و بهترین ها را اغوا می کند و کار برخاستن و هدایت کردن کشورمان به سوی مکانی سالم تر را برای مردان و زنان صاحب شخصیت به غایت دشوار می سازد.

بهترین راه برای زهکشی مرداب موجود در واشنگتن حذف کردن انگیزه ها برای سوء استفاده است.

مرداب ها زمانی به وجود می آیند که آب در یک مکان جمع می شود و در طول زمان راکد می ماند.

زهکشی مرداب به معنای زهکشی واشنگتن صاحب قدرت است.

در این صورت واشنگتن نمی تواند از قدرتی سوء استفاده کند که فاقد آن است.

اگر شما هم می خواهید در زهکشی این مرداب به ما کمک کنید، اکنون زمان عمل است.

تنها 60 روز دیگر به انتخابات مقدماتی جمهوریخواهان در 15 ماه می باقی مانده و چهار کارزار انتخاباتی وجود دارد که بسیار به هم نزدیک هستند.

همه ما همپای هم حرکت می کنیم، اما دو تا از اردوگاه ها هستند که تاکنون مبالغ اندکی بیشتر جمع آوری کرده اند.

ما باید این شکاف را پر کنیم و دقیقا می دانیم که برای برنده شدن در این رقابت ظرف 60 روز باقی مانده باید چه کنیم.

ما در حال حاضر از منابع لازم برای اجرای طرح های خود برخوردار نیستیم و به همین دلیل است که واقعا به کمک شما نیازمندیم.

چنانچه باور دارید که زمان باز پس گرفتن دولت ما فرا رسیده، کسی را به واشنگتن بفرستید که دقیقا نسبت به انجام همین کار متعهد باشد.

من خواهان پشتیبانی مالی شما هستم.

نویسنده:  مایکل اسنایدر(  (Michael Snyderیکی از نامزدهای کنگره در آیداهو منبع: yon.

ir/8i29P انتهای پیام/ http://fna.

ir/blyrfs
کلید واژه ها: کنگره - واشنگتن - آمریکا - انتخاب - انتخابات - مردم - آمریکایی - اسنایدر - برنامه - دونالد ترامپ - مردم آمریکا - آمریکایی ها - بازپس - فساد - دولت - کاخ سفید - آخر هفته - سخنرانی - طولانی - نامزدی - مبارزه - سال 2014 - درگیر - واکنش - رهبری - فروشی - مقاله - سیاسی - گزارش - شفاف

آخرین اخبار سرویس:
دورخیز عارف و لاریجانی برای ریاست مجلس؟

حضور احمدی نژاد در دیدار مسئولان و کارگزاران نظام با رهبر معظم انقلاب + عکس

رییس جمهور کنونی آمریکا سرنوشتی بهتر از بوش و ریگان نخواهد داشت

برنامه ریزی گسترده برای برگزاری برنامه های دهه کرامت در قم

تاکید شیخ صباح بر حمایت از راهپیمایی "بازگشت"

فرمانده جدید حوزه بسیج اداری، کارگری و اصناف لنگرود معرفی شد

اپلیکیشن رایگان حفظ 30 جزء قرآن کریم در موسسه جامعه القرآن

دوئل جالب آنچلوتی با مدیر عامل ناپولی+عکس

تکنیک هایی برای مقهور نشدن در برابر تهاجم

روابط عمومی ها، پل ارتباطی مدیران و رسانه ها هستند

مجری صدا وسیما درگذشت

وکیل ترامپ از اوکراین رشوه گرفته بود

تلاش اروپایی ها برای تداوم همکاری با ایران

رهبر معظم انقلاب: آمریکا مثل گربه داستان تام و جری باز هم شکست خواهد خورد/دولت ایران نمی تواند با آمریکا تعامل کند/ به شرط اداء وظیفه مسئولان، شکست آمریکا قطعی است/ رییس جمهوری کنونی آمریکا هم سرنوشتی بهتر از بوش و نئوکان ها و ریگان نخواهد داشت/ بنای دعوا با اروپا نداریم اما این سه ک

پاسخ وزارت کشور به جریان سازی رسانه ای درباره ادعای اقدامات غیرقانونی در ساوجبلاغ

آمادگی همه جانبه سپاه برای مقابله قاطعانه با هرگونه تهدید

اولین پرواز جنگنده اف 35 ترکیه+ویدیو

پست های مدیریتی میانی کشور حق نسل سوم انقلاب است/به کارگیری بازنشستگان مانع استفاده از نیروی جوان

مردم از احزاب اصلاح طلب جلو افتادند/ باید پوست بیاندازیم/ عملکرد مجلس ششم به اصلاحات صدمه نزد

سردار رحیم صفوی: خداوند هم آلترناتیوی برای جمهوری اسلامی ندارد/ آدم های ترسو و پولدار به جنگ نمی آیند

عون از گروه های سیاسی لبنان خواست روند تشکیل دولت را تسریع کنند

بر اثر ایست قلبی، مجری سابق تلویزیون درگذشت

صفحه جدید سردار سلیمانی در اینستاگرام راه اندازی شد

تشییع پیکر حجت الاسلام غلامرضا حسنی در ارومیه‎

فیلم/ گزارش ایکنا از کارگاه «روش ها و فنون تبلیغ با بهره گیری از کلام الله مجید»؛ غرفه جهاددانشگاهی، مرکز آموزش سازمان قرآنی دانشگاهیان کشور

25 نقطه حادثه خیز جاده ای البرز اصلاح می شود

پاسخ وزارت کشور به جریان سازی رسانه ای درباره ادعای اقدامات غیرقانونی در ساوجبلاغ پاسخ وزارت کشور به جریان سازی رسانه ای درباره ادعای اقدامات غیرقانونی در ساوجبلاغ

رییس جمهور کنونی آمریکا سرنوشتی بهتر از بوش و ریگان نخواهد داشت

پمپئو: با فشار مالی از مردم ایران حمایت می کنیم

مسئولان و کارگزاران نظام با رهبر معظم انقلاب اسلامی دیدار کردند

تصویری متفاوت؛ در حاشیه دیدار مسئولان نظام با رهبر انقلاب

دیدار مسئولان نظام با مقام معظم رهبری

مجری معروف تلویزیون درگذشت

سازمان ملل از دخالت خارجی در انتخابات عراق جلوگیری کند

روابط عمومی ها، پل ارتباطی مدیران و رسانه ها هستند

سید مصطفی موسوی دار فانی را وداع گفت

25 نقطه حادثه خیز جاده ای البرز اصلاح می شود

مجری صدا وسیما درگذشت

14 نهاد و شخص در حادثه پلاسکو مقصر شناخته شدند

نمایشگاه قرآن تاثیر مطلوبی در تجلی توانمندی های جهاد دانشگاهی دارد

مجری پیشکسوت تلویزیون درگذشت

چند روایت ناگفته درباره امام جمعه فقید ارومیه

رهبر انقلاب: دولت نمی تواند با آمریکا تعامل بکند/اگر می خواهید کاری کنید که دشمنی کم شود، انجام بدهید+فیلم

رهبر انقلاب: دولت نمی تواند با آمریکا تعامل بکند/اگر می خواهید کاری کنید که دشمنی کم شود، انجام بدهید

سرلشگر باقری: دولت و مسئولان سیاست خارجی در معرض آزمون حساس قرار دارند

سپاه پاسداران: آمریکا در صورت تعرض به ایران سرنوشتی مانند صدام دچار خواهد داشت/جعفری دولت آبادی: آقای کلانتری بهتر است درباره کاوه مدنی توضیح دهد

مجری صدا وسیما درگذشت

تصاویر/ دیدار مسئولان و کارگزاران نظام با رهبر معظم انقلاب

نکات مهم رهبر انقلاب درباره برجام، عمق دشمنی آمریکا و تجربه ملت ایران

پاسخ وزارت کشور به جریان سازی رسانه ای درباره ادعای اقدامات غیرقانونی در ساوجبلاغ

آمریکا مثل گربه معروف تام و جری باز هم شکست خواهد خورد

اولین حکم افشانی شهردار جدید تهران؛ قالیباف از حراست رفت

خبر 20 دوم خرداد 97

⁨مراسم ختم مرحوم علیزاده در مسجد نور تهران برگزار شد

دشمنی آمریکا بر محور مسئله ای مثل اتمی نیست، بحث فراتر است / نباید مسائل کشورمان را به امری که از اختیارمان خارج است گره بزنیم / نباید از یک سوراخ دو بار گزیده شویم و به چیزهای کم اهمیت دل خوش کنیم

مشاور پیشین ترامپ؛ به اف بی آی دروغ گفتم

رسانه ها در بیان حقایق نباید ترسی به دل راه دهند

رسانه ها در بیان حقایق نباید ترسی به دل راه دهند

نخست وزیر جدید ایتالیا منصوب شد

مسائل حوزه صنایع دستی در کمیته ارز بررسی و پیگیری می شود

دولت جمهوری اسلامی نمی تواند با آمریکا تعامل بکند

ارتباط مستقیم تلفنی با مدیر امور بازرسی و نظارت بانک شهر

برگزاری آیین تجلیل از ایثارگران بانک کشاورزی

وجود ضرب المثل "کار امروز را به فردا مینداز" در نهج البلاغه

توضیحات ذوالنوری درباره یک کلیپ حاشیه ساز

برندگان هشتمین دوره قرعه کشی جشنواره کارت هدیه بانک اقتصادنوین معرفی شدند

علت فوت مادر باردار مازندرانی و جوان آملی تشریح شد

ایجاد آرامش در فضای اجتماعی و سیاسی از وظایف رسانه هاست

توضیحات ذوالنوری درباره یک کلیپ حاشیه ساز: سخنان بنده را تقطیع کرده اند

مهدی مریزاد شب شعر سبوی عاشقان

آلبوم «قلک عنکبوتی» اثر مشترک «سینا و صدرالدین حجازی» منتشر می شود

جزییات گرفتار شدن سه دریانورد ایرانی در کشتی

فیلم/ ممنوعیت بکارگیری بازنشستگان در ادارات

دشمنی آمریکا بر محور مسئله ای مثل اتمی نیست، بحث فراتر است / نباید مسائل کشورمان را به امری که از اختیارمان خارج است گره بزنیم

نمایش آثار فاخر نگارگری قرآنی در بخش هنری نمایشگاه قرآن

سوم خرداد، نقطه عطف دفاع مقدس است

اولین بیانیه دختر جاسوس بریتانیا پس از مسمومیت

توضیحات ذوالنوری درباره یک کلیپ حاشیه ساز: سخنان بنده را تقطیع کرده اند

مراسم شام غریبان حجت الاسلام حسنی در ارومیه

پمپئو: فشار و تحریم بیشتری بر ایران اعمال می کنیم

جزییات درگذشت سید مصطفی موسوی ، مجری و مدیحه سرای رسانه ملی +عکس

ویدئو / سخنان رهبر انقلاب درباره برجام و آمریکا

رد ادعای مالکیت بازار ماهی فروشان به نفع شهرداری بندرعباس

مذاکراتی با تلگرام در حیطه رعایت الزامات فرهنگی کشور انجام شده است

بی تدبیری جدید وزارت نفت

رییس جمهور کنونی آمریکا سرنوشتی بهتر از بوش و ریگان نخواهد داشت

مجری صدا وسیما درگذشت

جعفر سمیعی مدیر کل حراست شهرداری تهران شد/ قالیباف رفت + حکم

توانبخشی،زمینه همکاری ایران و پاکستان است

شمخانی: واشنگتن جرات حمله به ایران را ندارد

ماجراهای خواندنی از شوهرداری همسران علما

اقتدار و آرامش کشور مرهون خون پاک شهدا است

زلاتان ابراهیموویچ، سلطان حاشیه!

ترامپ هم در تاریخ گم خواهد شد

حدیث قابل تامل در دیدار رهبری با کارگزاران نظام +عکس

در گفت وگو با فارس مطرح شد توضیحات ذوالنوری درباره یک کلیپ حاشیه ساز: سخنان بنده را تقطیع کرده اند

موفقیت های سازمانی، ناشی از عملکرد درست روابط عمومی است

روحانی درگذشت حجت الاسلام حسنی را تسلیت گفت

رییس جمهور کنونی آمریکا سرنوشتی بهتر از بوش و ریگان نخواهد

موفقیت حاصل همت و کار بلند است

مایکل اسنایدر زمان باز پس گرفتن دولت فرارسیده

مایکل اسنایدر زمان باز پس گرفتن دولت فرارسیده