مطالب مرتبط:
استخدام منشی در یک شرکت معتبر در خراسان رضوی
استخدام کارشناس فروش محصولات دکوراسیون داخلی در خراسان رضوی
استخدام دو نفر کارگر ماهر جهت جوشکاری اسکلت در خراسان رضوی
استخدام مکانیک و سیم کش ماهر خودرو در خراسان رضوی
استخدام همکار خانم جهت کار حسابداری در خراسان رضوی
5 + 1
یارانه ها
مسکن مهر
قیمت جهانی طلا
قیمت روز طلا و ارز
قیمت جهانی نفت
اخبار نرخ ارز
قیمت طلا
قیمت سکه
آب و هوا
بازار کار
افغانستان
تاجیکستان
استانها
ویدئو های ورزشی
طنز و کاریکاتور
بازار آتی سکه
یکشنبه، 2 اردیبهشت 1397 ساعت 12:512018-04-22اقتصادي

استخدام استانداری خراسان رضوی سال 97 (خبر جدید)


استخدام استانداری خراسان رضوی برای دریافت اخبار و اطلاع از آگهی های استخدام بانک ها و سازمانهای دولتی و خصوصی در ایمیل و گوشی همراه خود اینجا کلیک کنید.

- 1- داشتن حداکثر سی و پنج سال تمام سن برای مشاغل کارشناسی و متصدی و داشتن حداکثر بیست و پنج سال تمام سن برای کاردان آتش نشان و سی سال تمام برای راننده وسائط نقلیه تندرو و سنگین در اولین روز ثبت نام (1394/9/24) .

2- داشتن تابعیت ایرانی 3- دارا بودن کارت پایان خدمت یا معافیت قانونی برای آقایان در زمان ثبت نام (در مشاغل آتش نشانی و راننده آتش نشان معافیت غیر پزشکی ).

4- عدم اعتیاد به مواد مخدر و دخانی 5- نداشتن سابقه محکومیت جزایی موثر 6- نداشتن ممنوعیت استخدام در دستگاههای اجرایی به موجب آراء مراجع قانونی 7- داشتن سلامت جسمانی و روانی و وتوانایی برای انجام کاری که در آن شغل استخدام میشود.

8- دارا بودن حداقل مدرک تحصیلی پیش بینی شده در جدول شرایط احراز رشته های شغلی 9- اعتقاد به دین مبین اسلام و یا یکی از ادیان شناخته شده در قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران 10-التزام به قانون جمهوری اسلامی ایران تبصره 1: شرکت شهرداران و دهیاران فعلی به شرط داران بودن شرایط مربوطه در آزمون استخدامی بلامانع است.

تبصره 2 : داوطلبان عنوان شغلی راننده وسائط نقلیه تندرو سنگین ( برای تصدی آتش نشان راننده ) می بایست دارای گواهینامه رانندگی پایه یک و برای شغل کاردان آتش نشانی دارای گواهینامه پایه دو قدیم یا پایه سوم جدید در زمان ثبت نام باشند .

تبصره 3 : کارکنان قراردادی واحدهای آتش نشانی و سازمانهای آتش نشانی شهرداریها و کارکنان شرکت های طرف قرارداد باشهرداری در واحدها و یا سازمانهای آتش نشانی که تا قبل از سال 1390 بطور تمام وقت طرف قرارداد با پرداخت حقبیمه اشتغال دارند ، می توانند با مدرک تحصیلی دوره متوسطه در آزمونشرکت نمایند .

ب ) شرایط اختصاصی1- داوطلبان نمی توانند از مستخدمین رسمی ثابت و پیمانی سایر دستگاههای اجرایی و بازنشسته یا بازخرید خدمت باشند .

2- داوطلبانی که دارای معافیت پزشکی میباشند و همچنین معلولین مجاز به شرکت در آزمون مشاغل عملیاتی آتش نشانی نمیباشند .

3- داوطلبان استخدام در آزمون مشاغل عملیاتی آتش نشانی می بایست علاوه بر آزمون تخصصی در آزمون عملی نیز حائز شرایط لازم شوند .

4- پذیرفتهشدگان نهایی موظفند حداکثر ظرف مدت ده روز کاری پس از اعلام رسمیاستانداری نسبت به ارائه مدارک لازم و تکمیل پرونده و ارائه تعهد محضری برای هفت سال مبنی برعدم هر گونه انتقال و ماموریت به سایر شهرداریها و سایر سازمانهای وابسته و نیز دستگاههای اجرایی دیگر اقدام نمایند .

عدم مراجعه و ارائه مدارک لازم در مهلت مقرر به منزله انصراف وی از استخدام تلقی خواهد شد .

5- موارد زیر بهشرط ارائه تاییدیه های معتبر به حداکثر سن مقرر اضافه خواهد شد .

 داوطلبانی که در جبهه های حقعلیه باطل ( از تاریخ 59/6/31 لغایت 67/5/29) بطور داوطلبانه خدمت نموده اند ، به میزان مدت حضور در جبهه و همچنین مدت زمان بستری شدن و یا استراحت پزشکی رزمندگان داوطلب در اثر مجروحیت در جبهه های نبرد حقعلیه باطل  اعضای خانواده شهدا، آزادگان ، مفقودالاثرها، جانبازان ( همسر ، فرزندان ، پدر ، مادر ، خواهر و برادر ) تا میزان پنج سال  داوطلبانی که در طول جنگ تحمیلی بهاسارت دشمن بعثی و یا گروهک های ضد انقلاب در آمده اند به میزان مدت اسارت و حضور در جبهه .

 داوطلبانی که به صورت غیر رسمی و تمام وقت در وزارتخانه ، موسسات و شرکت های دولتی ، بانکها و شرکت های تحت پوشش آنها ، شرکت های بیمه دولتی ،شهرداریها ، موسسات و شرکت های تابعه و وابسته به آن موسسات و شرکت های دولتی که شمول قانون بر آنها مستلزم ذکر نام است و همچنین موسسات و شرکت های ملی و مصادره شده و موسساتی که به نحوی از بودجه و کمک دولت استفاده می کنند، نهادهای انقلاب اسلامی و شرکت های تحت پوشش آنها از تاریخ 1357/11/22 به خدمت اشتغال داشته اند، به میزان مدت خدمت غیر رسمی آنها .

لازم به ذکر است سابقه خدمتی افراد در شرکتهای طرف قرارداد با شهرداری ها مشمول امتیاز این بند نمی باشد، به استثناء کارکنانی که به طور تمام وقت با پرداخت حق بیمه در شرکت های طرف قرارداد با شهرداری که تا قبل از ابتدای سال 1390 در شهرداری اشتغال داشته اند .

تبصره : طول مدت خدمت نظام وظیفه داوطلبان به حداکثر سن داوطلباناضافه نخواهد شد .

6- انتخاب نهایی پذیرفته شدگان آزمون پس از موفقیت در کلیه مراحل آزمون تخصصی ، مصاحبه یا آزمون عملی و گزینش صورت خواهد گرفت و تا قبل از صدور احکام استخدام پیمانی برای پذیرفته شدگان حقی ایجاد نخواهد شد .

7- نمرات نهایی داوطلبان مشاغل کارشناسی بر اساس امتیاز آزمون تخصصی با ضریب 2 و امتیاز مصاحبه با ضریب 1 محاسبه و داوطلبان بر اساس نمرات فضلی و در سقف تعداد مجوز در هر رشته شغلی و هر شهرداری برای طی مراحل گزینش معرفی می شوند .

8- نمرات نهایی داوطلبان رشته شغلی کاردان آتش نشانی و راننده وسائط نقلیه تندرو سنگین بر اساس امتیاز آزمون تخصصی با ضریب 1 و امتیاز آزمون عملی با ضریب 2 محاسبه و داوطلبان بر اساس نمرات فضلی در سقف تعداد مجوز در هر رشته شغلی و هر شهرداری برای طی مراحل گزینش معرفی می شوند .

9- داوطلب بومی : به داوطلبی گفته می شود که حداقل دارای یکی از ویژگی های زیر باشد .

 شهر محل صدور شناسنامه داوطلب یا همسر وی با شهر مورد تقاضا برای استخدام یکسان باشد .

 داوطلب حداقل چهار (4) سال از سنوات تحصیلی ( ابتدایی، راهنمایی، دبیرستان یا دانشگاه) را به صورت متوالی یا متناوب در شهر محل مورد تقاضا برای استخدام طی کرده باشد .

 همسر و فرزندان کارمندان رسمی و پیمانی دولت و یا نیروهای مسلح (اعم از شاغل و یا بازنشسته) که شهر محل خدمت شغلی فعلی یا بازنشستگی آنان باشهر محل مورد تقاضا برای استخدام یکسان باشد .

 داوطلب یا پدر، مادر و یا همسر وی ، حداقل چهار (4) سال سابقه پرداخت حق بیمه در شهر محل مورد تقاضا برای استخدام داشته باشند.

پرداخت حق بیمه به مدت تعیین شده صرفاً توسط یکی از موارد مذکور قابل احتساب است .

تبصره 1: مبنای استان و شهرستان برای تعیین بومی بودن ، تقسیمات کشوری در زمان ثبت نام می باشد .

تبصره 2 : در صورتیکه شهرداری متقاضی استخدام ، در شهرستان یا استانی قرار داشته باشد که شهر داوطلب در آن شهرستان و یا استان واقع باشد داوطلب به ترتیب مشمول مزایای داوطلبین بومی شهرستان و استان خواهد بود .

ج : ثبت نام و مدارک مورد نیاز : 1- داوطلبین می توانند تنها در یک عنوان رشته شغلی و در شهرهای مختلف یک استان و به ترتیب اولویتی که در هنگام ثبت نام اعلام می نمایند حداکثر تا سه گزینه محل جغرافیایی مورد تقاضا را انتخاب و از طریق سایت استانداری خراسان رضوی (http://khorasan.

ir) و به صورت اینترنتی ثبت نام کنند .

2- شروع ثبت نام از ساعت روز سه شنبه تاریخ 1394/9/24 به مدت 7 روز ( ساعت 24 روز دوشنبه مورخ 1394/9/30) می باشد .

3- داوطلبان استخدام می‏بایست عکس پرسنلی 4*3 خود را با عرض 150 و ارتفاع 200 پیکسل و با فرمت jpg و حداکثر 200 کیلو بایت در رایانه اسکن نموده و آن را در قسمت مربوطه در سایت وارد نمایند .

4- واریز وجه به مبلغ چهل و پنج هزار تومان ( 450.

000 ریال)بصورت اینترنتی به نام موسسه تحقیقات، آموزش و مشاوره شهرداریهای استان خراسان رضوی از طریق کارتهای عضو شتاب به عنوان حق شرکت در آزمون استخدامی داوطلبان استخدام ( ایثارگران از پرداخت 50% مبلغ مذکور و فرزندان شاهد از واریز وجه مذکور معاف می باشند ) و نهایتاً پس از بررسی مجدد صحت اطلاعات درج شده و تایید مراتب توسط سایت ، شماره رهگیری خود را برای پیگیری مراحل بعدی آزمون و دریافت کارت ورود به جلسه اخذ و نزد خویش نگهداری نمایند .

5- تکمیل فرم درخواست شغل و سایر فرم‏های مورد نیاز در سایت مذکور (http://khorasan.

ir) 6- کارت ورود به جلسه آزمون استخدامی روز یکشنبه(94/10/6) از طریق وب‏سایت http://khorasan.

ir به داوطلبان ارائه می شود.

7- زمان برگزاری آزمون روز جمعه مورخ 94/10/11 ساعت 8 صبح است و محل برگزاری آزمون بر روی کارت ورود به جلسه آزمون داوطلبان درج خواهد شد.

8- داوطلبان می بایست اطلاعات مورد نیاز را در سایت و در قسمت های مربوطه درج نموده و قبل از اعلام نتایج در صورت لزوم مدارک لازم به شرح زیر را جهت تطبیق با اطلاعات زمان ثبت نام به استانداری ارائه نمایند .

( زمان تحویل مدارک در سایت استانداری درج خواهد گردید .

) 1- اصل و تصویرآخرین مدرک تحصیلی 2- اصل و تصویر تمامی صفحات شناسنامه 3- اصل و تصویر کارت ملی (پشت و روی کارت) 4- اصل و تصویر کارت پایان خدمت وظیفه عمومی یا کارت معافیت برای آقایان 5- مستندات ایثارگری و سوابق پرداخت بیمه در شهرداری‏ها، سازمانهای وابسته و دهیاری ها 6- مستندات استفاده از سهمیه معلولین 7- اصل و تصویر گواهینامه های پایه یک و پایه دو ( مشاغل عملیاتی آتش نشانی ) 8- اصل و تصویر مستندات مربوط به قهرمانان ورزشی(قهرمان مسابقات المپیک، جهانی، آسیایی،دانشجویان جهان و قهرمانی کشور ) برای متقاضیان رشته شغلی کاردان آتش نشان و راننده وسائط نقلیه تندرو سنگین 9- گواهی پرداخت اینترنتی حق ثبت نام شرکت در آزمون .

د) مواد آزمون تخصصیآزمون تخصصی در هر عنوان رشته شغلی به صورت چهار گزینه ای و به تعداد 120 سئوال شامل 90 سئوال به صورت کاربردی و تخصصی در رشته شغلی مربوطه و 30 سئوال برای سنجش هوش ، سرعت ، دقت و استعداد یادگیری با احتساب نمره منفی می باشد.

(سقف امتیاز آزمون تخصصی 100 می باشد و به ازای هر سه پاسخ غلط یک نمره منفی در نظر گرفته می شود .

)هـ ) اعلام نتایجاسامی داوطلبان پذیرفته شده برای شرکت در مصاحبه و یا آزمون عملی در سایت رسمی استانداری خراسان رضوی بعد از برگزاری آزمون اعلام خواهد شد.

و) تذاکرات1- پنج درصد (5%) سهمیه استخدامی به ایثارگران و خانواده های آنان شامل رزمندگان با سابقه حداقل شش ماه حضور داوطلبانه در جبهه ها و همسر و فرزندان آنان ، آزادگان کمتر از یکسال اسارت و همسر و فرزندان آنان ، جانبازان و همسر و فرزندان آنان و خواهران و برادران شهداء اختصاص دارد .

انتخاب ایثارگران در حدسهمیه تعیین شده پنج درصد (5%) به ترتیب امتیاز کسب شده از بین ایثارگران واجد شرایط که حد نصاب لازم در آزمون تخصصی و موفقیت در مصاحبه و یا آزمون عملی را کسب نموده باشند و مراحل مربوطه را با موفقیت طی نموده باشند انجام خواهد شد .

2- به مدارک ارسالی توسط دانشجویان و دارندگان مدارک پایین تر از مقاطع تحصیلی اعلام شده در شرایط احراز مشاغل مورد اشاره و همچنین مدارک در رشته های غیر مرتبط و معادل ( به استثنای دارندگان مدارک تحصیلی معادل صادر شده از دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی کشور که در آزمون جامع سازمان سنجش آموزش کشور شرکت نموده و قبول شده اند و گواهی مبنی بر ادامه تحصیل در مقاطع بالاتر با ارزش علمی دارند ) ترتیب اثر داده نخواهد شد .

3- حداکثر دهدرصد (10%) نیازهای استخدامی شهرداریها به قهرمانان ورزشی مشمولین ماده دو آیین نامه تسهیلات تشویقی رتبه اول تا سوم مصوب 1376 هیات وزیران ( قهرمانان مسابقات المپیک ، جهانی ، آسیایی ، دانشجویان جهان و قهرمانی کشور ) که به تایید وزارت ورزش و جوانان می رسد ، برای تصدی رشته شغلی کاردان آتش نشان و راننده وسائط نقلیه تندرو سنگین به شرط دارا بودن شرایط عمومی ورود به خدمت و اخذ حد نصاب از آزمون تخصصی و آزمون عملی اختصاص خواهد یافت.

4- داوطلبان شاغل در شهرداریها ، مشروط به دارا بودن سابقه پرداخت بیمه در شهرداری تا 120 روز قبل از تاریخ برگزاری آزمون تخصصی و کتبی از اولویت استخدام برخوردارند ( متقاضی تصدی پست های کارشناسی شهرداری ) 5- امتیاز آزمون تخصصی کارکنان شاغل ( در شرکتهای طرف قرارداد شهرداری تا قبل از ابتدای سال 1390 و قراردادی ) در شهرداری شهر متقاضی استخدام یا سربازان وظیفه که دوران خدمت سربازی خود را به صورت کامل ( بدون دریافت و کسر خدمت ) و منع انضباطی به صورت امریه در شهرداری گذرانده اند به ازای هر سال سابقه خدمت 3 درصد تا سقف 25% بیست و پنج درصد و برای کارکنان شاغل ( در شرکت های طرف قرارداد شهرداری تا قبل از ابتدای سال 1390 و قراردادی) در یکی از شهرداری های شهرستان همان شهر به ازای هر سال سابقه خدمت 5/2 درصد تا سقف 20 درصد و برای کارکنان شاغل ( در شرکتهای طرف قرارداد شهرداری تا قبل از ابتدای سال 1390 و قراردادی) در یکی از شهرداری های همان شهر به ازای هر سال سابقه خدمت 2درصد تا سقف 18 درصد ضرب شده و مبنای محاسبه امتیاز آزمون تخصصی قرار می گیرد.

اعمال امتیاز مربوطه برای کارکنان دارای قررداد مستقیم با شهرداری مشروط به دارا بودن سابقه پرداخت بیمه در شهرداری‏ها تا 120 روز قبل از تاریخ برگزاری آزمون تخصصی می باشد .

6- امتیاز آزمون تخصصی داوطلبان بومی شهر متقاضی استخدام در 1.

15 و داوطلبان بومی شهرستان شهر متقاضی استخدام در 1.

1 ضرب شده و مبنای محاسبه امتیاز نهایی آزمون تخصصی قرار می گیرد.

7- امتیاز آزمون تخصصی دهیاران در یکی از دهیاریهای استان شهر متقاضی استخدام به ازای هر سال سابقه خدمت با تایید بخشدار ذیربط 3 درصد تا سقف 20 درصد ضرب شده و مبنای محاسبه امتیاز آزمون تخصصی قرار می گیرد.

8- امتیاز آزمون تخصصی شهرداران که در یکی از شهرهای استان شهر متقاضی استخدام ، شهردار بوده اند به ازای هر سال سابقه خدمت با تایید استانداری ذیربط 3درصد تا سقف 25% درصد ضرب شده و مبنای محاسبه امتیاز آزمون تخصصی قرار می گیرد.

9- امتیاز آزمون تخصصی فرزندان کارکنان فوت شده حین خدمت ناشی از کار و یا از کار افتاده کلی دائم حین خدمت در شهرداری در 1.

2 ضرب شده و مبنای محاسبه امتیاز آزمون تخصصی قرار می گیرد.

10- در صورتی که داوطلبان مشمول بیش از یک امتیاز از مزایای پیش بینی شده در موارد 5،6،7،8،9 این آگهی شوند ، صرفاً بالاترین امتیاز برای آنها مبنای محاسبه قرار خواهد گرفت.

11- چنانچه در هر مرحله از مراحل آزمون محرز شود داوطلب به اشتباه یا به عمد اطلاعات خلاف واقع اعلام نموده یا فاقد شرایط مندرج در آگهی باشد ، از انجام مراحل بعدی محروم خواهد شد و مسئولیت ناشی از عدم رعایت دقیق ضوابط و شرایط اعلام شده در متن آگهی و یا ارسال مدارک به صورت ناقص بر عهده داوطلب خواهد بود، در این صورت خسارت و هزینه تحمیل شده برابر مقررات از داوطلب اخذ خواهد شد.

12- در صورت مساوی بودن نمره نهایی کسب شده داوطلبان ، اولویت معرفی به گزینش به ترتیب با شاغلین قراردادی و بومی شهرداری شهرستان و استان می باشد.

13- داوطلبان می توانند حداکثر ظرف مدت دو هفته پس از اعلام نتایج ، اعتراض خود را به استانداری برای بررسی و اعلام نظر ارائه نمایند.

پس از مدت مذکور به اعتراض داوطلبان ترتیب اثر داده نخواهد شد.

14- انتخاب نهایی پذیرفته شدگان آزمون پس از موافقت در کلیه مراحل آزمون تخصصی ، عملی یا مصاحبه و گزینش صورت خواهد گرفت .

دفتر امور شهری و شوراها استانداری خراسان رضوی شورای اداری و استخدامی شهرداریهای استان خراسان رضویاستخدام 91 نفر واجد شرایط، در شهرداری های استان خراسان رضویمدیر کل دفتر امور شهری و شوراهای استانداری خراسان رضوی از استخدام 91 نفر واجد شرایط، در شهرداری های استان از طریق آزمون خبر داد.

به گزارش سایت قطره و به نقل ازاداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی، سید مجتبی علوی مقدم با اعلام این خبر اظهار داشت: استانداری برای تامین نیروی انسانی مورد نیاز شهرداری های استان از محل سهمیه استخدامی شماره 166181 مورخ 94.

7.

18  سازمان مدیریت و برنامه ریزی و نامه شماره 35659 مورخ 94.

8.

17 سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور، این تعداد افراد را به صورت پیمانی جذب می کند.

وی با تاکید بر این که جذب افراد صرفا از طریق آزمون صورت می پذیرد؛ افزود: متقاضیان برای اطلاعات بیشتر و ثبت نام می توانند به آدرس الکترونیکی: khr.

iran-azmoon.

ir مراجعه کنند.

مدیر کل دفتر امور شهری و شوراهای استانداری خراسان رضوی خاطر نشان کرد: زمان شروع ثبت نام از روز سه شنبه 94.

9.

24 به مدت هفت روز یعنی ساعت 24 روز دوشنبه 94.

9.

30 می باشد.

علوی مقدم گفت: متقاضیان شرکت در آزمون می بایست مبلغ 45 هزار تومان به صورت اینترنتی به نام موسسه تحقیقات، آموزش و مشاوره شهرداری های خراسان رضوی از طریق کارت های عضو شتاب به عنوان حق شرکت در آزمون استخدامی واریز کنند.

(ایثارگران از پرداخت 50 درصد مبلغ مذکور و فرزندان شاهد ار واریز وجه مذکور معاف می باشند.

) وی ادامه داد: پس از بررسی مجدد صحت اطلاعات درج شده و تایید مراتب توسط سایت، شماره رهگیری خود را برای پیگیری مراحل بعدی آزمون و دریافت کارت ورود به جلسه اخذ و نزد خود نگهداری کنید.

خبر 24 مرداد 94  پنج درصد از سهمیه استخدامی جدید در خراسان رضوی جذب شد خبرگزاری ایرنا : رییس سازمان برنامه ریزی و بودجه خراسان رضوی گفت: براساس مجوزهای استخدامی سالهای 1391 و 1392 تاکنون پنج درصد از نیروهای استخدامی جدید در دستگاه های اجرایی استان جذب شده اند.

پنج درصد از سهمیه استخدامی جدید در خراسان رضوی جذب شد رضا جمشیدی پنجشنبه شب در شورای برنامه ریزی و توسعه خراسان رضوی که با حضور استاندار خراسان رضوی تشکیل شد، متذکر شد: از بین 702 نفر نیروی انسانی جدید الاستخدام سهمیه این استان تاکنون فرآیند استخدامی 41 نفر طی شده و جذب دستگاه های اجرایی شدند.

وی اظهار کرد: براساس بند واو ماده 44 قانون برنامه پنجم توسعه دستگاه های اجرایی موظف هستند حداقل 25 درصد از نیاز استخدامی خود را فرزندان محترم شهدا، جانباران، آزادگان بکار گیرند.

جمشیدی بیان کرد: برای استان خراسان رضوی امکان جذب 702 نفر فراهم شده است که از این تعداد 535 نفر در دستگاه های مشمول بودجه استانی قرار می گیرند و 167 نفر آنها هم در دستگاه های بنیاد شهید و حمل و نقل و پایانه ها که اعتبارات آنها به صورت ملی تامین می شود، استخدام می شوند.

وی ادامه داد: هشت میلیارد و 98 میلیون تومان اعتبار در تیرماه امسال برای استخدام این نیروها به خراسان رضوی ابلاغ شد که از این میزان شش میلیارد و 784 میلیون تومان مربوط به حقوق آنان و یک میلیارد و 314 میلیون تومان مربوط به سایر هزینه هاست.

وی افزود: 50 درصد از این میزان اعتبار تاکنون بین دستگاه های اجرایی توزیع شده و باقی آن نیز تا پایان سال توزیع خواهد شد تا دستگاه ها این نیروهای انسانی جدید را جذب کنند.

رییس سازمان مدیریت و برنامه ریزی خراسان رضوی گفت: از 320 میلیارد تومان بودجه امسال استان 267 میلیارد تومان در قالب سه هزار و 35 پروژه پیشنهادی کارگروه زیربنایی شهرستان ها بین دستگاه های اجرایی توزیع شد.

رضا جمشیدی افزود: از این تعداد پروژه، دو هزار و 677 پروژه با مبلغ 223 میلیارد تومان را کمیته برنامه ریزی شهرستانها تصویب کردند و 358 پروژه با مبلغ 44 میلیارد تومان را تغییر دادند.

وی بیان کرد: پنج پروژه از 358 پروژه ای که کمیته برنامه ریزی شهرستان ها تغییر دادند مورد مخالفت دستگاه های اجرایی قرار گرفت که آن هم مربوط به شهرستان های فیروزه و سرخس است.

وی اظهار کرد: براساس تصمیم کمیته برنامه ریزی شهرستانی مبلغ 500 میلیون تومان از اعتبارات تکمیل انبار مکانیزه شرکت غله و بازرگانی در شهرستان فیروزه کسر و بین هفت پروژه توزیع شده که این مورد اعتراض شرکت غله قرار گرفته است.

وی افزود: براساس تصمیم کمیته برنامه ریزی شهرستانی نیز حدود600 میلیون تومان از اعتبارات پروژه های جهاد کشاورزی و منابع طبیعی در شهرستان سرخس کسر و به پروژه های دیگر اختصاص پیدا کرده است که سازمان منابع طبیعی استان نسبت به آن اعتراض دارد.

رییس سازمان برنامه و بودجه خراسان رضوی درباره میزان تخصیص اعتبارات امسال استان گفت: مجموع اعتبارات استان تا این لحظه یکهزار و 108 میلیارد تومان است که از این میزان 367 میلیارد تومان معادل 33.

1 درصد تخصیص یافته است.

جمشیدی افزود: از کل اعتبارات امسال 432 میلیارد تومان اعتبارات هزینه ای است که 41.

7 درصد تخصیص دارد و 676 میلیارد تومان دیگر اعتبارات عمرانی است که 27.

7 درصد تخصیص یافته است.

وی درباره نحوه توزیع اعتبارات ماده 180 قانون برنامه پنجم توسعه و قانون استفاده متوازن از امکانات کشور در استان گفت: این اعتبارات برای افزایش سطح برخورداری شهرستان هایی است که از میانگین شاخص های کشوری سال 1389 پایین تر هستند.

وی افزود: به استناد این بند از قانون باید سالانه 10 درصد شاخص برخورداری شهرستان هایی که پایین تر از میانگین شاخص های کشوری هستند، ارتقا پیدا کند و اعتبارات این ماده قانونی در عملیاتی که مجاز است، قابل هزینه می باشد.

وی بیان کرد: در توزیع اعتبارات ماده 180 قانون برنامه پنجم توسعه اولویت با پروژه های نیمه تمامی است که هم پیشرفت فیزیکی بالایی دارند و هم تاثیرگذاری آنها بیشتر است، از سوی دیگر برای هزینه کرد این اعتبارات نیز حوزه هایی خاصی تعیین شده است.

وی اظهار کرد: برای توزیع اعتبارات ماده 180 و جبران 10 درصد عقب ماندگی شهرستان های در عملیات های مجاز، میزان عقب ماندگی هر شهرستان را در عملیات های مجاز معین کردیم که اعتبار مورد نیز آن 480 میلیارد تومان محاسبه شد.

وی افزود: تاکنون از این میزان اعتبار فقط 219 میلیارد تومان در اختیار استان قرار گرفته است که باید طبق آن با رعایت سرفصل ها اولویت را به پروژه های نیمه تمام در شهرستان ها اختصاص یابد.

رییس سازمان برنامه و بودجه خراسان رضوی درباره اعتبارات مطالبات پایان خدمت بازنشستگان دستگاه های اجرایی زیر مجموعه وزارت جهاد کشاورزی در استان گفت: پارسال 12 میلیارد تومان برای پاداش پایان خدمت این بازنشستگان در نظر گرفته شد که متاسفانه نقدینگی این اعتبار تامین نشد.

جمشیدی افزود: امسال مجددا مبلغی برای پاداش پایان خدمت بازنشستگان چهار دستگاه اجرایی زیر مجموعه وزات جهاد کشاورزی به میزان شش میلیارد و 235 میلیون تومان در نظر گرفته شد که بین دستگاه ها توزیع می شود.

در این جلسه 27 مصوبه کارگروه امور زیربنایی و شهرسازی شورای برنامه ریزی و توسعه استان که عمدتا درباره واحدهای تولیدی و خدماتی و تعدادی هم مربوط به تقاضای شهرداریها مبنی بر کاربری های غیرمجاز بود مورد بحث و بررسی قرار گرفت و اعضا نظرات خود را درباره برخی از آنها اعلام کردند.

در این جلسه مقرر شد درباره دو مصوبه مربوط به شهرستان های سرخس و فیروزه که اعضای کارگروه امور زیربنایی و شهرسازی نسبت به آن مخالفت داشتند کارگروهی تشکیل شود و موضوع را مورد بررسی قرار دهند.

خبر 19 مرداد 94  کارآفرینی برای 950 نفر در جایگاه های سوخت خراسان رضوی باشگاه خبرنگاران : مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه خراسان رضوی از اشتغال بکار 950 نفر در جایگاه های خراسان رضوی خبرداد.

به گزارش سایت قطره و به نقل ازخبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از مشهد، محمد مهدی قرایی در نخستین دوره آموزشی اپراتوری جایگاههای CNG در منطقه خراسان رضوی با بیان اینکه این منطقه با 127 جایگاه CNG برای بیش از 950 نفر کار آفرینی کرده است؛ اظهار کرد: با وجود منابع غنی گاز و لزوم گسترش جایگاه های CNG شاهد توسعه جایگاه ها در مدت زمان کوتاهی بوده ایم.

وی در خصوص برگزاری این دوره آموزشی گفت: این دوره آموزشی با حضور مدیر کل فنی وحرفه ای استان خراسان رضوی برای اپراتورهای جایگاه های CNG در محل انبار شهید بیخوش مشهد برگزارشد و اغلب افراد آموزش های لازم را برای حضور در جایگاه ها گذرانده اند.

مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه خراسان رضوی ادامه داد: با وجود ریسک پذیری بالای این جایگاه ها به علت وجود تاسیسات پر خطر و نیاز به اهمیت افزایش ضریب ایمنی در جایگاهها, ضرورت مهارت آموزی کارکنان این جایگاه ها در راستای کاهش ریسک ها ی بالقوه موجود وکاهش خسارات جانی و مالی امری لازم و ضروری است.

مدیر کل سازمان فنی وحرفه ای استان خراسان رضوی نیز با اشاره به لزوم تداوم این آموزش ها اظهار کرد: مدیران شرکت کننده آموزش ها را به اپراتورها و نفرات میدانی وپای کار منتقل کرده اما از این دوره به بعد آموزش های کاربردی وخاص به طور مستقیم به اپراتورهای جایگاه ها داده خواهد شد.

در پایان دوره تئوری ،30 نفر از اپراتورهای جایگاه های CNG برای گذراندن دوره 15 روزه عملی توسط کارشناسان سازمان فنی و حرفه ای برگزیده شدند.

خبر 8 مرداد 94  بخش کشاورزی 24 درصد اشتغال خراسان رضوی را تامین کرده است خبرگزاری تسنیم : مدیرکل جهاد کشاورزی خراسان رضوی گفت: در حال حاضر، بخش کشاورزی 24 درصد اشتغال خراسان رضوی را تامین کرده است.

به گزارش سایت قطره و به نقل ازخبرگزاری تسنیم از مشهد مقدس، مجتبی مزروعی عصر امروز در نشست خبری سازمان جهاد کشاورزی در محل این سازمان اظهار داشت: در استان خراسان رضوی بیش از 24 درصد اشتغال مربوط به بخش کشاورزی است که 14 درصد از ارزش افزوده کل استان را به دنبال داشته است.

وی پیرامون میانگین اشتغال در بخش کشاورزی تصریح کرد: میانگین اشتغال بخش کشاورزی در کشور 18.

2 درصد و در استان 24.

6 درصد است که در بررسی های انجام شده در طی 30 سال گذشته کاهش مهاجرت از روستاها به شهر با توجه دولت ها به بخش کشاورزی تعریف شده است.

مدیرکل جهاد کشاورزی خراسان رضوی در زمینه نرخ مهاجرت از روستا به شهر تاکید کرد: نرخ مهاجرت از روستا به شهر در کشور 6.

2 درصد است در حالی که این نرخ در استان خراسان رضوی به میزان 13.

2 درصد مشخص شده و 2 برابر نرخ کشوری است.

مزروعی کاهش قیمت محصولات کشاورزی را یکی از راهکارهای کاهش مهاجرت از روستا به شهر دانست و خاطرنشان کرد: کاهش قیمت محصولات کشاورزی نسبت به هزینه های تولید می تواند از مهاجرت روستا به شهر جلوگیری کند.

وی در ارتباط با مناطق مستعد مهاجرت از روستا به شهر بیان کرد: در مناطقی که کشاورزان از الگوهای کشت صحیح استفاده نمی کنند شاهد بیشترین میزان مهاجرت از روستا به شهر هستیم و باید توجه داشت که نرخ بیکاری و ناهنجاری های اجتماعی در این مناطق بیشتر است.

مدیرکل جهاد کشاورزی خراسان رضوی ادامه داد: شهرستان های خلیل آباد، مه ولات، تربت حیدریه و بردسکن دارای الگوی کشت مطلوب و شهرستان های رشتخوار، کاشمر و گناباد دارای الگوی کشت نامطلوب هستند.

مزروعی سرمایه گذاری و ایجاد اشتغال در حاشیه شهر مشهد را ضروری دانست و بیان کرد: به سبب مهاجرت از روستا به شهر شاهد حضور یک میلیون و 300حاشیه نشین در اطراف شهر مشهد هستیم که انتقال سد آب دوستی به این مناطق با صرف صدها میلیارد تومان انجام می شود و ضرورت سرمایه گذاری و ایجاد اشتغال در این مناطق بیشتر احساس می شود.

وی امنیت غذایی را از جمله برنامه های ملی عنوان کرد و افزود: در برنامه های ملی، بحث امنیت غذایی از اهمیت ویژه ای برخوردار است و باید توجه داشت که اساس رشد و توسعه جامعه در گرو تغذیه سالم است.

مدیرکل جهاد کشاورزی خراسان رضوی در زمینه آبیاری تحت فشار تصریح کرد: در افزایش راندمان آبیاری و انتقال آب نیاز به تمهیدات ویژه ای داریم و بحث آبیاری تحت فشار از جمله دغدغه های کشاورزان است که در سال93 این نوع از آبیاری 40 درصد تخصیص بودجه و اعتبار داشت.

مزروعی روستاها را بخشی از اکوسیستم طبیعی دانست و بیان کرد: روستاها بخشی از اکوسیستم هستند و اگر قناتی در منطقه ای خشک شود در واقع اکوسیستم و حیات آن ناحیه خشک شده و برای پایداری در استقلال کشور و توسعه اقتصادی توجه به اکوسیستم ها ضروری است.

وی پیرامون صرفه جویی در مصرف آب تاکید کرد: امروزه حضور آب تعیین کننده رشد کشاورزی هر منطقه است و اگر در بحث صرفه جویی آب فرهنگ سازی نشود با تزلزل محصولات کشاورزی مواجه می شویم و لازم به ذکر است که با صرفه جویی 25 درصدی منابع آبی چند دهه به عمر آب افزوده می شود.

خبر7 مرداد 94  اختصاص 81 میلیارد ریال برای استخدام های جدید در خراسان رضوی خبرگزاری صدا و سیما: 81 میلیارد ریال اعتبار برای استخدام های جدید دستگاه های اجرایی خراسان رضوی اختصاص یافت.

به گزارش سایت قطره و به نقل ازخبرگزاری صدا و سیما، رییس سازمان مدیریت و برنامه ریزی خراسان رضوی امروز افزود: این اعتبار مربوط به استخدام 535 نفر از کارکنان جدید دستگاه های اجرایی است که سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور آن را ابلاغ کرده است.

رضا جمشیدی افزود: از این مبلغ 68 میلیارد ریال مربوط به اعتبارات حقوق مستمر و 13 میلیارد ریال هم دیگر هزینه های این کارکنان است.

او گفت: همچنین 162 نفر در 2 دستگاه مشمول اعتبارات ملی به کار گرفته می شوند.

خبر6 مرداد 94  هر گردشگر با خود 15 شغل می آورد خبرگزاری ایسنا :شهردار نیشابور گفت: هر گردشگر با خود 15 شغل می آورد.

به گزارش سایت قطره و به نقل ازخبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)- منطقه خراسان، حسینی در نشست خبری خود با خبرنگاران که در محل شهرداری برگزار شد، عنوان کرد: مطبوعات نیز در این زمینه بسیار مهم هستند، چرا که انعکاس دهنده نظرات مردمی هستند و حتی مطبوعات می توانند هدایتگر نیز باشند؛ نقد منصفانه و رعایت اعتدال نکته ای است که باید به آن توجه شود.

وی افزود: نیشابور شهر با عظمتی است و در تمام بخش ها پیشتاز است؛ در زمینه گردشگری باید نقاط ضعف و قوت را شناخت و شهر را به سمت پیشرفت هدایت کرد، ما در بحث گردشگری در حالی که پتانسیل بسیار بالایی داریم، اما با آنچه باید باشیم خیلی فاصله داریم.

حسینی اظهار کرد: هر گردشگر با خود 15 شغل می آورد و ما باید به توانمندی وضعیت اقتصاد مردم فکر کنیم که در اقتصاد شهرداری هم موثر است و این مهم باید پیگیری شده و با همکاری همه به دست خواهد آمد.

شهردار نیشابور اضافه کرد: سرمایه ما از جیب مردم است، اگر ریالی هم خرج می کنیم، باید عادلانه باشد و قرار نیست که هرچه درمی آوریم حقوق بدهیم، ما باید ساختار انسانی خود را آماده کنیم و کسانی را در بدنه شهرداری داشته باشیم که متخصص و مدیر باشند.

وی در رابطه با تشکیل سازمان ها گفت: سازمان ها مستقل شده اند، اما خودکفا نیستند؛ ما می خواهیم سازمان هایی مثل عمران و تاکسیرانی و سازمان های دیگر مستقل و خودکفا باشند وگرنه چرا اصلاً باید تشکیل شوند؟ اگر سازمان عمران ما قوی باشد، می توانم در شهرهای دیگر پروژه برداریم.

حسینی با بیان اینکه برای ایجاد یک مدیریت واحد شهری تمام ارگان های ذی ربط باید تقویت کننده یکدیگر باشند و همه با هم همکاری کنیم، اظهار کرد: عزل و نصب ها در هر مدیریتی طبیعی است و هرجا ضرورت و الزام باشد هر مسئولی این کار را می کند، اما شهرداری جای کار سیاسی نیست؛ ما یک نهاد خدمتگزار هستیم و آنچه اهمیت دارد، کار است.

وی به انجام برخی پروژه های لازم در شهر اشاره کرد و گفت: برون سپاری و واگذاری به بخش خصوصی یکی از دغدغه های ماستخبر 14 تیر 94- افزایش 3 درصدی سرمایه گذاری در اشتغال خراسان رضوی  خبرگزاری ایسنا : استاندار خراسان رضوی گفت: سرمایه گذاری در اشتغال 3 درصد افزایش یافت، اما باز هم کفایت نیاز اشتغال استان را پاسخگو نیست.

به گزارش سایت قطره و به نقل ازخبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)- منطقه خراسان، علیرضا رشیدیان شب گذشته 13 تیرماه در نشست شورای اداری استان ها که در ساختمان استانداری خراسان رضوی برگزار شد، بیان کرد: در حوزه اشتغال نسبت به بهار سال گذشته 53 هزار فرصت شغلی کاهش یافته، اما جمعیت به آماده اشتغال 200 هزار نفر اضافه شده است.

وی با تاکید بر اینکه اشتغال زایی در استان نیازمند بسیج عمومی است، اظهار کرد: با کمک بخش خصوصی و فعالان صنعتی عملکرد مناسبی در سال گذشته داشتیم که امیدوارم بهتر شود.

رشیدیان در خصوص ایام مبارزه با مواد مخدر نیز گفت: مبارزه با این پدیده شوم فقط تحت اختیار دستگاه های دولتی نیست، بلکه مردم و به خصوص خانواده ها باید در محوریت این امر قرار گیرند، چراکه متاسفانه در شهر مشهد آمار بالایی از این افراد داریم.

وی با توجه به نزدیک بودن راهپیمایی روز قدس نیز اظهار کرد: در ایامی که گروه های افراطی جنگ را به درون خانواده بزرگ اسلامی کشانده اند، روز قدس باید باشکوه هرچه تمام تر برگزار شود.

استاندار خراسان رضوی در خصوص روز عفاف و حجاب نیز عنوان کرد: با توجه به دستورات دینی و نقش روانی حجاب در سلامت جامعه و استحکام خانواده باید توجه ویژه ای به این مسئله شود.

خبر 23 خرداد 94  غذا، اولین صنعت اشتغالزای خراسان رضوی  رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان رضوی گفت: 836 فقره پروانه بهره برداری در زمینه صنعت غذا در خراسان رضوی با اشتغالزایی 39 هزار نفر صادر شده است.

به گزارش سایت قطره و به نقل ازایلنا، راضیه علیرضایی اظهار کرد: در استان 836 واحد دارای پروانه بهره برداری صنایع غذایی با سرمایه گذاری 16 هزار و 242 میلیارد ریال و با اشتغال 38 هزار و 742 نفر است.

وی خاطرنشان کرد: این رقم در مقایسه با کل صنایع غذایی کشور از نظر تعداد 8 درصد، سرمایه گذاری 9 درصد و از نظر اشتغال 11 درصد را شامل می شود.

وی با اشاره به اینکه این صنعت از نظر سرمایه گذاری بعد از کانی غیرفلزی، صنایع فلزی و شیمیایی چهارمین و از نظر اشتغال اولین رتبه را بین صنایع استان دارد، تصریح کرد: صنایع غذایی در مقایسه با سایر بخش های صنعتی استان از نظر تعداد 15 درصد، از نظر حجم سرمایه گذاری 16 درصد و از نظر اشتغال 21 درصد را شامل می شود.

علیرضایی گفت: اکثر واحدهای صنایع غذایی استان، صنایع کوچک و متوسط محسوب می شوند که می توان تاثیر سریع بر فعال شدن دیگر حلقه های زنجیره تامین، افزایش مستقیم توان مصرف، انتقال سریع منابع دریافتی به بخش های دیگر، تحریک آن ها و سرعت بالای تاثیرگذاری مستقیم روی صنایع بالادستی و بازار مصرف را از مزایای این واحدها برشمرد.

وی توسعه و پیشرفت صنعت غذا همگام با استانداردهای جهانی را حائز اهمیت دانست و افزود: فناوری های جدید از جمله نانو برای ماندگاری بیشتر، بهبود کیفیت، افزایش کارایی فرآیندهای تولید و بسته بندی های مناسب مبتنی بر سلامت و بهداشت سازگار با محیط زیست همراه با بهینه سازی مصرف انرژی از اولویت های سرمایه گذاری در این رشته صنعتی خواهد بود.

رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان رضوی با بیان اینکه عمده صادرات صنایع غذایی به کشورهای نزدیک صورت می گیرد، افزود: مهم ترین بازارهای هدف صادراتی برای محصولات صنایع غذایی استان، کشورهای افغانستان، تاجیکستان، ترکمنستان، روسیه، هنگ کنگ، عراق، امارات، قرقیزستان، عربستان و & است.

علیرضایی یادآور شد: در سال گذشته صادرات 362 هزارتن محصولات صنایع غذایی به ارزش 300 میلیون دلار از خراسان رضوی صورت گرفته است.

متاسفانه مرورگر شما از جاواسکرپیت پشتیبانی نمیکنید.

لطفا با یک مرورگر دیگر امتحان کنید
کلید واژه ها: آتش نشانی - استخدام - نشان - آزمون - جمهوری اسلامی - راننده - خراسان رضوی - مدرک تحصیلی - قرارداد - قانون - شرایط - ثبت نام - معافیت - گواهینامه رانندگی - کارکنان قراردادی - اسلام - ایران - کارکنان - کارت پایان خدمت - آزمون استخدامی - خراسان - اسلامی - جمهوری - استخدام بانک - معافیت پزشکی - قانون اساسی - پزشکی - مواد مخدر - جدید - استخدامی

آخرین اخبار سرویس:
تحمل دلار 4200 تومانی تمام شد

هشدار به تاخیردرپرداخت بدهی های شهرداری

افزایش 8 برابری قیمت بلیت دیدار ایران - ترکیه!

بهره برداری از مجموعه ورزشی سرپل ذهاب تا پایان شهریورماه

شایعه بسته شدن حساب های ایرانیان در گرجستان بی اساس است

نصف قاچاق کشور متعلق به این 4 کالا است

محصولات جدید سیتروئن در راه است

نگرانی مرغ داران؛ 70 درصد خوراک مرغ وارداتی است

فارس گزارش می دهد نگاهی به سود نقدی مصوب مجامع برگزار شده/جیب سهامداران 5 شرکت خالی ماند

اهداءسبد کالا بین خانوارهای زندانیان

بخشی از واردات کالاهای موردنیاز به مرزنشینان محول شود

تصویر بازنشستگان در سال 1415

این خودروی بنز یک هتل دو طبقه لوکس است

نفت سقوط کرد

هشدار شهرداری نسبت به کلاهبرداری طرح ترافیک

مدل جدید کار صرافی ها در راه است/چهارراه استانبول رونق می گیرد؟

دستورالعمل شناسه دار شدن خودروهای سبک و سنگین ابلاغ شد

اوپل کورسا GSi معرفی شد

خرید تضمینی 49000 تن گندم از کشاورزان هرمزگانی

لغو مالیات 4درصدی واردات قطعی برای تولید داخل

مردم ولایتمدار ایران هرگز تحت تاثیر تهدیدهای توخالی آمریکا قرار نمی گیرند

لاریجانی: نباید بیش از این به بار دولت اضافه شود

احداث مجتمع های گردشگری از تخریب جنگل جلوگیری می کند

ورودی آب به سد های تهران 350 میلیون متر مکعب افت کرد

بیش از 384 میلیارد ریال از درآمدهای آذربایجان غربی وصول شد

کشف 29 میلیون دلار پول نقد از محل سکونت نخست وزیر سابق مالزی

منابع آگاه اعلام کردند عربستان و روسیه به دنبال افزایش یک میلیون بشکه ای سقف تولید

نگاه هفته نامه پگاه به معضل بیکاری چهارمحال و بختیاری

کشف 29 میلیون دلار پول نقد از محل سکونت نجیب رزاق

جمع آوری 700میلیون تومان زکات در فاروج

برای خرید خودرو 206 چقدر باید هزینه کرد؟ +جدول

گران کردن هندوانه و سبزی به بهانه ماه رمضان +عکس

همه چیز درباره وام های مسکن در تهران و سایر شهرها

خرید نفت ایران توسط کره جنوبی 17 درصد کاهش یافت

کاهش 29 درصدی بارش در کشور | تهران 23 درصد کمبود بارش دارد

تغییرات عجیب در آئودی TT

آغاز عملیات اجرایی 7 طرح عمرانی در ورزنه

قیمت بلیت دیدار ایران - ترکیه 8 برابر شد!

کاهش حقوق وزیران اولین اقدام دولت جدید مالزی

تله کابین به ناوگان حمل و نقل شهری مسکو اضافه می شود

هشدار شهرداری نسبت به کلاهبرداری در قالب خرید فروش و فروش طرح ترافیک

لغو مالیات علی الحساب 4درصدی واردات قطعی برای تولید داخل+سند

سافت بانک تمام سهم خود در فلیپ کارت را به والمارت واگذار می کند

آنچه که می بینید، ظرف غذای یک خانواده ایرانی است!

چرا برندها در ایران می میرند؟

شهرداری تهران: فریب کلاهبرداران را نخورید

خبر آزادی خرمشهر را چه کسی اعلام کرد؟/ عکس

رونق کشت دانه های روغنی کلزا

خرید کالای ایرانی به شرط کیفیت مطلوب

جمعه بازار خاتون در سنندج گشایش یافت

همکاری ایران و فرانسه در فاز 2 پارس جنوبی

کاهش میزان واردات کالای قاچاق به کشور

تله کابین به ناوگان حمل و نقل شهری مسکو اضافه می شوذ

از ادامه فروش گوشت لاکچری در فروشگاه های اینترنتی تا افزایش 20 درصدی نرخ عوارض در آزادراه ها/ نان بعد از ماه رمضان گران می شود

اسکناس در آینده حذف می شود

افزایش ناگهانی نرخ بهره هم روند سقوط لیر را متوقف نکرد

گزارش: توسعه دومین موبایل کمپانی اسنشال کنسل شده است

قیمت بلیت دیدار ایران - ترکیه 8 برابر شد!

بحث موشک نیست،ازاسلام ناراحتند

کشف 29 میلیون دلار پول نقد از محل سکونت نجیب رزاق

کاهش میزان واردات کالای قاچاق در کشور

پروژه بیابان زدایی با حمایت معاون علمی و فناوری رییس جمهور در گناباد

فعالیت جهاددانشگاهی در نمایشگاه قرآن در یک نگاه

ساخت خط ریلی رشت –آستارا به جذابیت دالان شمال-جنوب می افزود

اسکناس در آینده حدف می شود/ نروژ اولین کشور مؤید ارز مجازی

تحریم ها خللی در اراده مردم ایجاد نمی کند

مشکلات اقتصادی کشور به برجام گره نخورد

ساخت خط ریلی رشت –آستارا به جذابیت دالان شمال-جنوب می افزود

از ادامه فروش گوشت لاکچری در فروشگاه های اینترنتی تا افزایش 20 درصدی نرخ عوارض در آزادراه ها/سود و اصل سهام عدالت متوفیان تعیین و تکلیف می شود

جمعه بازار خاتون در سنندج گشایش یافت

شیائومی رسما وارد فرانسه و ایتالیا شد

افزایش ناگهانی نرخ بهره هم روند سقوط لیر را متوقف نکرد

ترکیه نرخ بهره را 3 درصد افزایش داد

مشارکت هزار شرکت حمل و نقل با گمرک برای پیشگیری از قاچاق کالا

تعمیر داخل ضریح امام رضا(ع)/ عکس

افزایش تا 20 درصدی کرایه کامیون دارها

تحریم ها خللی در اراده مردم ایجاد نمی کند

مشکلات اقتصادی کشور به برجام گره نخورد

آمار ابتلا به اوتیسم در ایران

تصاویر یو 12 پلاس در سایت تست اچ تی سی منتشر شد

مشکلات اقتصادی کشور به برجام گره نخورد

عکس های برگزیده هفته

تحریم ها خللی در اراده مردم ایجاد نمی کند

نرخ اجاره آپارتمان نوساز در تهران+ جدول

اعلام فهرست کالاهای صادراتی مشمول دستورالعمل جدید ارزی

بحث آمریکا موشک نیست آنها با اسلام مخالفند

دزدیدن جواهراتی به ارزش 5 میلیون دلار هنک کنگ+ ویدیو

ارز بر قیمت برق تاثیر نگذاشت

مردم به شایعات گرانی بنزین توجه نکنند

پایگاه های محیط بانی ایران یک ششم استاندارد جهانی است

اگر ایران تمام سلاح هایش را کنار بگذارد آمریکا بازهم دست از دشمنی برنمی دارد

جزییات، ممنوعیت و محدودیت های ترافیکی اعلام شد

همه چیز درباره وام های مسکن در تهران و سایر شهرها

بتای عمومی بازی Dauntless در دسترس قرار گرفت

مشکلات خیابان «17 شهریور» تهران ادامه دارد

اسکناس در آینده حدف می شود/ نروژ اولین کشور مؤید ارز مجازی

پایان دادگاه 7 ساله اپل علیه سامسونگ

پژو - سیتروئن استراتژی خود در ایران را تغییر نمی دهد

پیش بینی های جالب درباره چگونگی پیشرفت فناوری ها در آینده نزدیک

پایان دلار 4200 تومانی

استخدام استانداری خراسان رضوی سال 97 (خبر جدید)

استخدام استانداری خراسان رضوی سال 97 (خبر جدید)