مطالب مرتبط:
فارس گزارش می دهد از سوءاستفاده مالی رمال ها تا تقاضای برهنه شدن برای جن گیری!
از سوءاستفاده مالی رمال ها تا تقاضای برهنه شدن برای جن گیری!
دکتر زیبایی عکس های نامناسب زنان در اتاق عمل را در تلگرام منتشر کرد + جزییات
6 عضو بدن جوان کهگیلویه و بویراحمدی اهدا شد
فواید آب برنج برای سلامت بدن و زیبایی
5 + 1
یارانه ها
مسکن مهر
قیمت جهانی طلا
قیمت روز طلا و ارز
قیمت جهانی نفت
اخبار نرخ ارز
قیمت طلا
قیمت سکه
آب و هوا
بازار کار
افغانستان
تاجیکستان
استانها
ویدئو های ورزشی
طنز و کاریکاتور
بازار آتی سکه
شنبه، 1 اردیبهشت 1397 ساعت 11:202018-04-21اجتماعي

جن گیرها زنان را برهنه کرده و در آغوش می گیرند /نوشتن وردهای جن گیری روی بدن زنان + جزییات


- از زمان های گذشته داستان های رمزآلود با چاشنی سحر و جادو در تمامی جوامع مشترک و جذاب بوده است؛ آموزش سحر و جادو توسط جنیان و شیاطین به مردم در زمان حضرت سلیمان و یا داستان عصای حضرت موسی (ع) در برابر جادوگران از این نوع داستان ها هستند.

با توجه به آیات قرآن و روایات معصومان در رابطه با باطل کردن سحر و جادو نمی توان وجود ماورا را در زندگی انکار کرد، اما امروز این علم ماورا تبدیل شده به ابزار دست سودجویان که در پوشش فالگیری، رمالی، کف بینی و دعانویسی علاوه بر اخاذی، از مردم سوءاستفاده جنسی کنند.

با گذشت زمان، تغییر زندگی مردم و پیشرفت تکنولوژی باور به وجود سحر و جادو نه تنها در زندگی مردم کمرنگ نشد، بلکه از قالب سنتی به شکل مدرن درآمد.

حجت الاسلام عبدالرضا یزدانی با اشاره به اینکه علوم به سه قسمت لدنی (الهی)، فیزیکی (تجربی) و شیطانی تقسیم می شوند، اظهار کرد: علم لدنی در اختیار خداوند است و مقداری از آن را به معصومین بخشیده است.

وی افزود: دسته دیگر از این علم مانند علم فقه است که کارشناسان و انسان های معمولی با تحقیق در آیات، روایات و قران "به آن می رسند.

علوم شیطانی با هدف ضربه زدن به خلق خدا اجرا می شوندکارشناس ارشد مسائل دینی با بیان اینکه علوم فیزیکی از طریق تجربه در اختیار انسان قرار می گیرد، اضافه کرد: اگر این علوم در راستای خدمت به خلق استفاده شوند، علم الهی و اگر با هدف ضربه زدن به خلق خدا باشد علم شیطانی هستند.

یزدانی با بیان اینکه به دست آوردن علم ماورالطبیعه از طریق تجربه ممکن نیست، ادامه داد: علم ماورالطبیعه ممکن است الهی باشد که یا از طریق عصمت به دست می آید و یا شیطانی باشد که از طریق کارهای خبیثانه حاصل می شود.

فالگیری و رمالی ریشه در ارتباط با شیاطین دارد و ذاتاً خبیثانه استوی با اشاره به اینکه فالگیری و رمالی ریشه در ارتباط با شیاطین دارد و ذاتاً خبیثانه است، متذکر شد: دو دسته رمال وجود دارد، یکی افرادی که واقعاً با اعمال خبیثانه از طریق شیاطین یکسری اطلاعات را به دست می آورند و در راستای فریب وماورالطبیعه باخبر می شوند.

اجنه و انسان ها برای عبادت خداوند خلق شدندحجت الاسلام صفرعلی علیخانی با اشاره به آیات و روایات دین اسلام، اظهار کرد: در خلقت خداوند دو گروه اجنه و انسان وجود دارد که هر دو برای عبادت خداوند خلق شدند.

وی با اشاره به آیاتی از سوره جن، افزود: گروهی از اجنه کافر و گروهی مؤمن هستند.

اجنه محدودیت زمانی و مکانی ندارند/ به فرمان درآوردن جن توسط انسان گناه استامام جمعه فرادنبه با اشاره به اینکه اجنه محدودیت زمانی و مکانی ندارند، اضافه کرد: به فرمان درآوردن جن توسط انسان برای کسب اطلاعات از عالم علم، عمل اشتباهی است، چراکه این موجود برای بندگی خداوند خلق شده و فرد خاطی در قیامت باید جوابگوی این عمل باشد.

شیاطین برای استراق سمع به آسمان هفتم می‎ رفتندعلیخانی ادامه داد: از زمان رانده شدن شیطان Evil "از آسمان ها، شیاطین برای استراق سمع به آسمان هفتم می‎ آمدند و توسط تیرهای ملائک رانده می شدند.

وی اضافه کرد: در روایات آمده است پس از تولد حضرت موسی (ع) شیاطین می توانستند تا آسمان چهارم و با تولد حضرت محمد (ص) تا آسمان اول بیایند و اخبار غیب را به دست آورند.

اخباری که از طریق تحت تصرف قرار دادن اجنه به دست می آید 100 درصد درست نیستاستاد حوزه علمیه افزود: اخباری که از طریق تحت تصرف قرار دادن اجنه به دست می آید صددرصد درست نیست، ممکن است راست یا دروغ باشد.

با مراجعه به دادگاه تجدیدنظر چهارمحال و بختیاری جویای قوانین موجود در برخورد با این آسیب اجتماعی شدیم.

مستشار دادگاه تجدید نظر چهارمحال و بختیاری اظهار کرد: از سال های دور و قدیم الایام در تمامی جوامع بشری خرافات وجود داشته است که از جمله اشکال آن می توان به دعانویسی، جن گیری، کف بینی، آینده نگری، رمالی و فالگیری اشاره کرد.

رمالی، فالگیری و دعا نویسی به عنوان یک معضل اجتماعی شناخته شده استمسعود محمودی افزود: اگر یک نگاه اجمالی به صفحه و اجتماعی متعددی را به دنبال دارد.

پنج تا 10 درصد طلاق ها ریشه در ماجراهای رمالی و فالگیری داردمستشار دادگاه تجدید نظر چهارمحال و بختیاری با اشاره به اینکه 5 تا 10 درصد طلاق ها ریشه در ماجراهای رمالی و فالگیری دارد، اضافه کرد: وقتی در این موارد به ریشه دعوای طلاق رجوع می کنیم به صحبت های رمال یا فالگیری می رسیم که فرد را نسبت به زندگی سرد کرده است.

وی ادامه داد: رمال ها و فالگیرها علاوه بر سوء استفاده های مالی جرایم دیگری مانند سرقت Stealing "و سوء استفاده جنسی از مراجعه کنندگان را مرتکب می شوند.

محمودی ادامه داد: اکثر رمال ها و فالگیرها علاوه بر سوء استفاده های مالی جرایم دیگری مانند سرقت و سوء استفاده جنسی از مراجعه کنندگان را مرتکب می شوند.

جن گیری از فرد مراجعه کننده مستلزم برهنه شدن استوی گفت: در مواردی مشاهده شده خانمی برای دعانویسی به رمالی مراجعه کرده و رمال به او گفته فلان دعا باید روی بدن شما نوشته شود که این عمل مستلزم برهنه شدن است.

مستشار دادگاه تجدید نظر چهارمحال و بختیاری افزود: در مواردی هم به مراجعه کننده گفته شده جن در بدن شما رفته است باید برهنه شوید و در آغوش من قرار بگیرید تا جن از بدن شما خارج و در بدن من قرار بگیرد.

محمودی با بیان اینکه رمال ها و فالگیرها مبالغ گزافی را از مردم می گیرند تا مشکلات آن ها را از طریق ماورالطبیعه برطرف و یا آینده را پیش بینی کنند، اضافه کرد: همیشه در طول تاریخ همسو و هم پای رمالی و فالگیری، افراد ساده لوحی وجود داشتند و دارند که عقل و دل به این امور سپردند.

امروزه مراجعه کنندگان به رمال ها و فالگیرها افراد جوان و تحصیل کرده و عموماً بانوان هستندوی ادامه داد: متأسفانه امروزه خیلی مراجعه کنندگان به رمال ها و فالگیرها افراد جوان و تحصیل کرده و عموماً بانوان هستند.

مستشار دادگاه تجدید نظر چهارمحال و بختیاری گفت: در اکثر کشورهای دنیا با این پدیده برخورد جدی و سنگین همراه با مجازات بالا وجود دارد.

محمودی با اشاره به اینکه در کشور برخورد با رمالی و فالگیر را در دو دوره باید بررسی کرد، افزود: در سال 1324 در بند 18 ماده 3 آیین نامه امور خلافی که توسط وزرات دادگستری نوشته شده بود رمالی و فالگیری جرم انگاری شده که مجازات آن هفت تا دو روز حبس تکدیری و از 100 تا 200 ریال غرامت مالی داشته است.

رمالی و فالگیری در قانون Law "مستقیماً جرم انگاری نشده استوی با بیان اینکه رمالی و فالگیری بعد از انقلاب اسلامی در قانون مستقیماً جرم انگاری نشده است، ادامه داد: در حال حاضر قانونی تحت این عنوان که اشخاص مستقیماً به خاطر رمالی و غیب گویی مجازات شود وجود ندارد.

مستشار دادگاه تجدید نظر چهارمحال و بختیاری اضافه کرد: در برخورد با این آسیب اجتماعی متوسل شدیم به یکسری مبانی بر این مبنا که کسب مال از طریق رمالی مشروع است یا نه!با رمالی و فال گیری می توان با عناوین کسب مال نامشروع، برخورد قانونی کردمحمودی با اشاره به اینکه تحصیل مال از طریق شرط بندی به جز در اسب سواری و تیراندازی در قانون و دین حرام است، گفت: بر همین مبنا کسب درآمد از کف بینی و فالگیری نیز فاقد مشروعیت است و با عناوین کسب مال نامشروع، کلاهبرداری و شروع به کلاهبرداری برخورد قانونی کرد.

وی افزود: فرد فالگیر هنگامی که مراجعه کننده را به امور غیرواقع امیدوار می کند و یا در آینده از امور غیر واقع خبر می دهد به عنوان کلاهبردار و اگر وجهی را دریافت نکرده باشد تحت عنوان شروع به کلاهبرداری در قانون شناخته می شود که برخورد با فرد مالگیر در مراجع قضایی هم نیازمند وجود شخص یا اشخاص شاکی در مراجع قضایی است.

مستشار دادگاه تجدید نظر چهارمحال و بختیاری با بیان اینکه جرائم به دو دسته قابل گذشت و غیر قابل گذشت دسته‎بندی می شوند، ادامه داد: برای برخورد قانونی با جرائم قابل گذشت حتماً باید شاکی خصوصی وجود داشته باشد در بحث رمالی نیز دادستان می تواند مستقیماً به ماجرا ورود پیدا کند اما چون شاکی خصوصی وجود ندارد فرد خاطی می تواند این اتهام را رد کند.

محمودی اضافه کرد: در برخورد با این جرم، رمالی یا فالگیری وسیله تحصیل مال نامشروع یا کلاهبرداری می شود و بعد آن با رجوع به قانون تشدید مجازات مرتکبین ارتشا، اختلاس و کلاهبرداری مصوب سال 1367، می توان فرد خاطی را مجازات کرد.

حبس و پرداخت جزای نقدی مجازات رمالی و فالگیری استوی گفت: در مجازات جرم Crime "کلاهبرداری، علاوه بر رد مال به مالباخته یا شاکی مجازات از یک تا هفت سال و جزای نقدی معادل آن مالی که به دست آورده شده است در نظر گرفته شده است.

مستشار دادگاه تجدید نظر استان چهارمحال و بختیاری افزود: اگر همین شخص رمال عنوان دولتی داشته باشد یا خلاف واقع خود را منصوب به سازمان و یا فردی عنوان کرده باشد دو تا 10 سال حبس جریمه دارد.

محمودی اضافه کرد: در مجازات جرم تحصیل مال از طریق نامشروع، فرد خاطی علاوه بر رد مال به سه ماه تا دوسال حبس یا جزای نقدی معادل دو برابر مال محکوم می شود.

وی ادامه داد: اگر در کنار رمالی و فال گیری سوءاستفاده جنسی یا سرقت نیز انجام شده باشد مجازات این جرائم به اتهامات قبل هم اضافه می شود.

فرد اغفال شده در بحث رمالی و فالگیری، مجرم شناخته نمی شودمستشار دادگاه تجدید نظر استان چهارمحال و بختیاری گفت: فرد مراجعه‎کننده در موضوعات رمالی تحت عنوان شاکی آسیب دیده و مال باخته و اغفال شده شناخته می شود، قانون گذار برای این فرد مجازاتی مقرر نکرده است و خاطی نیست.

با فالگیری های اینترنتی نیز برخورد قانونی می شودمحمودی افزود: در جرم فال گیری مجازی که از طریق سایت های الکترونیکی و سامانه های مخابراتی انجام می شود از طریق قانون جرائم اینترنی برای تحصیل نامشروع مال نامشروع و کلاهبرداری اینترنتی "می توان با خاطی برخورد کرد.

در علم جامعه شناختی تحقیقاتی در خصوص آسیب شناسی خرافات که منجر به مراجعه افراد به رمال ها و فالگیرها می شود انجام شده است.

یک جامعه شناس نیز با اشاره به اینکه در روابط روزمره و در بین مردم آسیب شناسی خرافات نقش بسیار مهمی دارد، اظهار کرد: برخی از شکست های درونی و یا خانوادگی، افراد را به سمت باورهای خرافی و مظاهر عملی آن مانند دعانویسی و یا فالگیری سوق می دهد و مبالغ هنگفتی نیز بابت این اعتقادات می پردازند.

طبقات اجتماعی هرچه پایین تر باشد، شخص خرافی تر استحمید فدایی افزود: بسیاری از جامعه شناسان بر این باورند که طبقات اجتماعی هرچه پایین تر باشد، شخص خرافی تر است، اما هرچه تحصیلات عالی تر باشد و افراد از فرهنگ بالایی برخوردار باشند خرافات کمتر و گرایش به آن محدودتر می شود.

گرایش هایی که افراد به خرافه روی می آورند عقایدی است که رخنه به گذشته دارنداین جامعه شناس با بیان اینکه گرایش هایی که افراد به خرافه روی می آورند عقایدی است که رخنه به گذشته دارند، اضافه کرد: نکته نگران کننده در باورهای خرافی، ترکیبی است که خرافه با پدیده هایی مانند جادو و فال بینی ایجاد می کند، این پدیده ها طی دهه های گذشته رواج بسیاری یافته و زمینه ای برای سوء استفاده برخی افراد شیاد فراهم کرده است تا با فریب دادن قربانیان خود به اهداف شوم شان برسند، در واقع این کلاهبرداران و شیادان از باورهای افراد خرافاتی به عنوان کلید طلایی در موفقیت "خود استفاده می کنند.

کنار گذاشتن و ترک باور خرافی در زندگی مردم تقریباً غیرممکن شده استفدایی ادامه داد: حال باید به این منظر نگریست که چگونه می توان از شیوع باورهای خرافی در میان مردم یک جامعه جلوگیری کرد؟ باورهای خرافی امروزه آنچنان در تاروپود زندگی بسیاری از مردم رسوخ کرده است که کنار گذاشتن و ترک این باور خرافی تقریباً غیر ممکن شده است.

برای مبارزه با خرافات در جامعه باید فرهنگ سازی شودوی گفت: در خصوص مبارزه با خرافات، در درجه اول باید باید فرهنگ سازی کرد و با یک نگاه علمی و اصولی در جامعه راهکار داد، چرا که اگر از راه علم و دانش منحرف شویم شاهد گرایش خرافات در جامعه خواهیم شد.

این استاد دانشگاه تصریح کرد: ترویج فرهنگ های پسندیده، استفاده از نظرات و دیدگاه های جامعه شناسان و روان شناسان، استفاده از ظرفیت های دیداری و شنیداری، ارتقای سطح فرهنگ افراد، استفاده از نخبگان دانشگاهی، برگزاری کارگاه های مختلف، همایش ها، انتشار مقالات سبب خواهد شد تا از شیوع این باور خرافی در جامعه جلوگیری کرد.


کلید واژه ها: انسان - فالگیری - جادو - داستان - اجنه - علوم - مردم - رمالی - ضربه زدن - زندگی - انسان ها - عصای حضرت موسی - سوءاستفاده - تکنولوژی - زنان - دعانویسی - جادوگران - اطلاعات - علیخانی - پیشرفت - سلیمان - رابطه - جوامع - مکانی - برهنه - انکار - امروز - آموزش - بینی - جمعه

آخرین اخبار سرویس:
توقف در حاشیه بزرگراه ها، علت تصادفات بزرگراهی

دانش آموزان 24 منطقه خوزستان زیر پوشش طرح شهاب قرارمی گیرند

معاون پایش و نظارت محیط زیست استان تهران: آلودگی امروز هوای تهران ناشی از بروز پدیده گردوغبار بود

تهرانی ها و 9 استان دیگر از سه شنبه منتظر موج جدید بارش ها باشند

فراخوان تمبرپستی و کارت پستال کودکان با موضوع" امام رضا(ع) "

موج جدید بارش ها در تهران و 9 استان دیگر

هفته ملی «نه به دخانیات» بهترین فرصت مبارزه با قلیان و قلیان سراها

کیفیت هوای اراک در شرایط هشدار

آخرین وضعیت سامانه بارشی در کشور

عامل بسیار مهم ناکامی در امتحانات و کنکور چیست؟

ماجرای مادری که بخشندگی هایش بعد از مرگ نیز ادامه دارد

معاون پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش در دیدار با جانشین رییس سازمان بسیج: اردوهای راهیان نور نیازمند تخصیص ردیف بودجه ای مستقل است/ دستورالعمل اردوها بازنگری شد

باید فعالیت های حرکتی دانش آموزان را توسعه دهیم / خطر نسل نشسته

نابودی زیستگاه قرقاول ها، آن ها را به فرودگاه برد

در هزاره سوم با خطر نسل نشسته روبرو هستیم

تمرینی برای روان صحبت کردن کودک

آموزش مجازی بیش از 30 هزار دبیر مدارس تهران در طرح مدرسه آماده

سوسن چلچراغ در ایستگاه گل و گیاه لاهیجان به گل نشست

ماجرای مادری که بخشندگی هایش بعد از مرگ نیز ادامه دارد

روستایی با قدمت 130 سال، فقط دو باسواد دارد

بازدید فراگیر دانش آموزان از مراکز فنی حرفه ای آذربایجان شرقی

مدیرکل آموزش و پرورش شهر تهران: از صدور بخشنامه های بی مورد به مدارس جلوگیری می شود

صف قرآنی

نابودی زیستگاه قرقاول ها، آن ها را به فرودگاه برد

نتیجه اولیه آزمون ارشد چهارشنبه اعلام می شود

سازمان هواشناسی نسبت به آبگرفتگی معابر هشدار داد

طرح شهاب در خوزستان به خوبی اجرا نمی شود

عکس/ وضعیت فعلی کیفیت هوای پایتخت

توکلی در گفت وگو با فارس: نتایج آزمون ورودی دوره های کارشناسی ارشد ناپیوسته 97 نهم خرداد منتشر می شود

رگبار و وزش باد برای استان تهران پیش بینی می شود

روند افزایش دما در خوزستان ادامه دارد

استمرار پی گیری ها برای جبران خسارت سیل «شاندرمن»

نتایج اولیه کارشناسی ارشد 97 روز چهارشنبه منتشر می شود

آغاز اعزام زائران خوزستانی به حج تمتع از دهه سوم تیرماه

روند افزایش دما در خوزستان ادامه دارد

رگبار و وزش باد برای استان تهران پیش بینی می شود

آغاز اعزام زائران خوزستانی به حج تمتع از دهه سوم تیرماه

رگبار و وزش باد برای استان تهران پیش بینی می شود

هشدار هواشناسی نسبت به آبگرفتگی معابر و سیلابی شدن رودخانه ها

تصویب یک فوریت الزام شهرداری برای تهیه "برنامه اجرایی ایمنی سرویس مدارس"

رقابت 12 هزار دانش آموز خوزستانی برای ورود به مدارس نمونه دولتی و سمپاد

عکس حوزه المپیاد نانو دهدشت رتبه دوم کشوری را کسب گرد

احتمال وقوع دوباره سیلاب در آذربایجان غربی

دید افقی در برخی مناطق اصفهان کاهش می یابد

دید افقی در برخی مناطق اصفهان کاهش می یابد

ورزشکاران و مردم حاشیه رودخانه کن را پاک سازی می کنند

رگبار ، رعدوبرق شدید و احتمال سیلابی شدن رودخانه ها در تهران

میراث کهن شیراز در محاصره باروت و زباله

بازدید مدیرکل اداره قرآن، عترت و نماز آموزش و پرورش از نمایشگاه قرآن کریم

ورزشکاران و مردم حاشیه رودخانه کن را پاک سازی می کنند

احتمال وقوع دوباره سیلاب در آذربایجان غربی

دکل بندهای مازندران، آموزش استاندارد این حرفه را می آموزند

سوسن چلچراغ در ایستگاه گل و گیاه لاهیجان به گل نشست

مهلت ثبت نام در دومین جشنواره قرآن ویژه اساتید جهاددانشگاهی آذربایجان شرقی تمدید شد

اطلاعیه سازمان سنجش آموزش کشور درباره اعلام نتایج اولیه و زمان انتشار دفترچه انتخاب رشته های تحصیلی برای داوطلبان مجاز به انتخاب رشته در آزمون ورودی دوره های کارشناسی ارشد ناپیوسته سال 1397

لحظه حیرت انگیز شکار مار غول پیکر توسط تمساح + عکس ها

سازمان هواشناسی نسبت به آبگرفتگی معابر هشدار داد

صدور حکم حبس و جریمه برای شکارچی متخلف

آزادی 21 نفر ازمحکومان جرایم غیرعمد به دست دانش آموزان تهرانی

معاون تربیت بدنی و سلامت آموزش و پرورش: با خطر نسل نشسته روبه رو هستیم

توقف های خونین در حاشیه بزرگراه ها

زمان توزیع کارت آزمون ورودی مدارس نمونه دولتی و سمپاد

خورشید فردا به صورت عمود بر کعبه می تابد/ زمان تعیین دقیق قبله

موافقان تقسیم کازرون جاده فارس به بوشهر و خوزستان را بستند

بازدید استاندار خوزستان از مراکزصنعتی شوش

سوسن چلچراغ در ایستگاه گل و گیاه لاهیجان به گل نشست

خرید و اهداء 160 میلیارد تومان تجهیزات پزشکی از محل درآمد موقوفات

هشتمین روز نمایشگاه قرآن کریم

آزادی 21 نفر از محکومان جرائم غیرعمد به دست دانش آموزان تهرانی/ اهدای دو هزار جفت کفش به آسیب دیدگان کرمانشاه

جلوه های بهاری روستای سردابه اردبیل

احتمال آب گرفتگی معابر و سیلابی شدن مسیل ها در زنجان طی روز سه شنبه

هشدار هواشناسی به احتمال سیلاب و آبگرفتگی معابر

آموزش مدیریت بحران برای بیش از 30 هزارمعلم

هوای تهران آلوده شد

اعزام زائران خوزستانی به حج از اواخر تیر آغاز می شود

اخطاریه سازمان هواشناسی نسبت به آبگرفتگی معابر

روستای لرزنه سوادکوه (عکس)

آغاز ثبت نام ترم تابستان مدرسه رباتیک امیرکبیر

زاهدی:
 
 سند 2030 در برخی مدارس در قالب کلاس های پرورشی در حال اجراست

فردا؛ زمان توزیع کارت آزمون مدارس نمونه دولتی و سمپاد

آغاز ثبت نام ترم تابستان مدرسه رباتیک امیرکبیر

احتمال آب گرفتگی معابر و سیلابی شدن مسیل ها طی روز سه شنبه

هوای اصفهان برای گروه های حساس ناسالم شد

احیای سه خانه تاریخی در روستای لافت

سازمان هواشناسی نسبت به آبگرفتگی معابر هشدار داد

ارسال سوالات به حوزه های امتحان نهایی الکترونیکی شد

ممنوعیت ورود دام های عشایری پیش از 15 خرداد ماه به مراتع سهند

شهرداری رشت اختیارات اندکی در حل آلودگی رودخانه ها بر عهده دارد

آغاز اعزام زائران خوزستانی به حج از اواخر تیر آغاز می شود

10 خردادماه؛ زمان برپایی آزمون معارفی مسابقات سراسری قرآن به صورت الکترونیکی

پیش بینی دمای هوا در شهر های استان

نکاتی که دانش آموزان برای امتحانات باید بدانند

آزمون استخدامی برای جذب نیروی محیط انسانی است نه طبیعی

واگذاری 501 فرزند بی سرپرست به خانواده ها

وزش باد شدید در پایتخت/ هوای تهران در شرایط ناسالم است

باسواد کردن جامعه زنان مهمترین هدف آموزش و پرورش اشنویه است

سازمان هواشناسی نسبت به آبگرفتگی معابر هشدار داد

جشن الفبا برای بیش از 10 هزار کلاس اولی در سمنان

32 هزار خادم ثابت مسجد تحت پوشش تامین اجتماعی قرار دارند

خوزستان عصر امروز خاکی است

جن گیرها زنان را برهنه کرده و در آغوش می گیرند /نوشتن وردهای جن گیری روی بدن زنان + جزییات

جن گیرها زنان را برهنه کرده و در آغوش می گیرند /نوشتن وردهای جن گیری روی بدن زنان + جزییات