مطالب مرتبط:
اتاق جنگ آمریکا در زمان حمله موشکی به سوریه(عکس)
حملات موشکی آمریکا و متحدانش به سوریه نقض آشکار قوانین و موازین بین المللی است
عکس/ حمله موشکی آمریکا، فرانسه و بریتانیا به سوریه
آثار بجا مانده حمله موشکی آمریکا به سوریه /عکس
آمریکا با حمله موشکی به سوریه درماندگی خود را به نمایش گذاشت
5 + 1
یارانه ها
مسکن مهر
قیمت جهانی طلا
قیمت روز طلا و ارز
قیمت جهانی نفت
اخبار نرخ ارز
قیمت طلا
قیمت سکه
آب و هوا
بازار کار
افغانستان
تاجیکستان
استانها
ویدئو های ورزشی
طنز و کاریکاتور
بازار آتی سکه
یکشنبه، 26 فروردین 1397 ساعت 13:202018-04-15سياسي

اروپاییان محرک جنگ های بین المللی/ آمریکا در حمله موشکی به سوریه ذلیل شد


نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی با اشاره به دروغ های متعددی که اروپاییان مطرح کردند، افزود: تمام فسادها و جنگ های بین المللی و فتنه های اخیر را اروپاییان به راه انداختند و محرک جنایات میانمار اروپا است و این برنامه آنان است.

- به گزارش سایت قطره و به نقل ازخبرنگار خبرگزاری شبستان" از بیرجند، آیت الله سید علیرضا عبادی امروز (26 فروردین) در جمع فرماندهان ارشد نظامی آجا و مسئولان عقیدتی سیاسی ارتش مستقر در استان با تبریک مبعث رسول اکرم صلی الله و علیه و آله و سلم و هفته ارتش جمهوری اسلامی ایران اظهار کرد: آنچه که امروز همه ملت های مختلف دنیا را بیش از پیش از خواب غفلت بیدار می کند این زنگ های خطر جهال و جنایتکاران بین المللی است که به هیچ قانونی پایبند نیستند البته سابقه تاریخی اروپا این است.

وی با بیان اینکه سیاست و فرهنگ حاکم بر اروپا فاسد بوده و هست، افزود: در مسائل مختلفی که از تاریخ اروپا به دست می آید و اصولاً فرهنگ و تمدن خلق الساعه نیست بسیاری منابع در طول زمان می خواهد که یک فرهنگ سازی انسانی و یک تمدن قابل قبول باشد و این در اروپا نبوده است.

نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی با اشاره به اینکه اروپا چه در زمانی که جهل و بی دین بودند و چه دورانی که دین و دانش داشتند بدتر شدند که بهتر نشدند، گفت: دین که نداشتند هیچ اما وقتی دین با خرافات داشتند نمادش این بود که دانشمندان را می سوختند و اکنون نیز خرافاتی به اسم مسیحیت و یهودیت درست کردند که مایه ننگ و خجالت آور است.

آیت الله عبادی ادامه داد: امروز هم علاوه بر خرافات از جهت سوء استفاده های دینی در تعلیمات تلمود یهودی اصلاً منشاء یک نژادپرستی خاص است که معتقدند انسانهای دیگر مال یهودی ها هستند و لذا در هر گونه قتل و جنایتی مسئولیتی ندارند و اکنون 70 سال است که کشور فلسطین را اشتغال کردند و از کشتن کودکان و زنان وجدانشان ناراحت نمی شود.

به گفته وی در روایت نیز آمده که یهودیان انبیاء الهی را شهید می کردند و بعد سربازار می رفتند انگار نه انگار که هیچ جنایتی کردند بنابراین شیوه یهودیان اینگونه است.

نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی با بیان اینکه آن روزی که اروپاییان جاهل بودند و مسلمانان قرن ها با کمال بزرگواری در جهت نشر علم به دنیا برای همه قسمت ها خدمت می کردند، افزود: اما وقتی علوم به دست جامعه بی فرهنگ (اروپا) برسد می شود علم مضر.

آیت الله عبادی با تاکید بر اینکه اقتصاد اروپا تنها مال پرستی است و برای انسان و کرامت انسانی ارزشی قائل نیستند، گفت: بنابراین در اروپا یک درصد جمعیت 99 درصد ثروت را قبضه کرده و 99 درصد دیگر جمعیت باید با یک درصد ثروت زندگی کنند! وی بیان داشت: برای اروپاییان تنها پول و ثروت مطرح است و تفکر قارونی دارند و برای کرامت انسانی ارزشی قائل نیستند.

نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی با اشاره به دروغ های متعددی که اروپاییان مطرح کردند، افزود: تمام فسادها و جنگ های بین المللی و فتنه های اخیر را اروپاییان به راه انداختند و محرک جنایات میانمار اروپا است و این برنامه آنان است.

آیت الله عبادی یادآور شد: از گذشته دور اروپا در هر جا نفوذ پیدا کرده تمام تلاشش به فرهنگ زدایی و آلوده کردن مردم و توسعه فساد و فحشا در جامعه بوده است.

به گفته وی اروپاییان رحم و دین ندارند و هدف انسانی در آنان وجود ندارد و روزی که ایران 20 میلیون جمعیت داشت و انگلیس ها سلطه داشتند قحطی مصنوعی ایجاد کردند که نصف مردم بر اثر گرسنگی و قحطی مُردند و این سابقه اروپاییان است و اکنون نیز پیداست و هیچ قانونی نمی پذیرند.

نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی با بیان اینکه تمام سخنان اروپاییان مکر و حیله است، گفت: آنچه به اسم سازمان ملل و شورای امنیت و حقوق بشر مطرح می کنند همه کَلک است و همواره پشتیبان انسان های دزد و قُلدر مانند اسراییل، صدام، رضاخان و آتاتورک هستند.

آیت الله عبادی تاکید کرد: امروز هم بازی که اروپاییان درآوردند و به وسیله عناصری که خودشان به وسیله مرتجعین منطقه تولید کردند مردم را ترور می کنند و ادعای جنگیدن با تروریست ها دارند اما تمام این ها حرف است تا برای خودشان در منطقه خاورمیانه جای پا باز کنند.

وی با اشاره به بیداری ملت های اسلامی، بیان کرد: وقتی اروپاییان دیدند تشکیلات تروریستی آنان از بین می رود و از طرفی سازمان ملل برای تحقیق در امری که بازی است گروهی را می فرستند تا مسئله استعمال مواد شیمیایی را بررسی کنند در حالی که از آن طرف موشک ها به کشور مستقل سوریه حمله می کند آن هم از طرف کشوری که در سازمان ملل عضویت دارد؛ اسم این را چه باید گذاشت؟ نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی با تاکید بر اینکه ما خیلی مقصر هستیم از جهتی که در میان ما افرادی هستند که می فهمند اما از جهت منافع مادی هنوز دارند امریکا، فرانسه و انگلیس را با این سوابقشان بزک می کنند و این ها موجب جرأت دشمنان می شود، افزود: دشمن به دلیل بی ایمانی در ذات خود بسیار ترسو هستند.

آیت الله عبادی با اشاره به اینکه نادان های میان ما دارند دشمنان را دلیر می کنند، بیان کرد: دشمن جرأتی که پنجه در پنجه کسی بیندازند ندارند اما وقتی نادانی وجود دارد نادان ها را به جان همدیگر می اندازند و زمینه را برای خودشان فراهم می کنند.

وی بر لزوم بصیرت در جامعه تاکید کرد و ادامه داد: امریکا و اروپا بیش از پیش در حمله موشکی به سوریه رسوا و ذلیل شدند و به خفت کشیده شدند.

نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی با بیان اینکه برای همه کسانی که ادعای مسلمانی دارند یک تجدیدنظر لازم است، گفت: چقدر باید این افراد از اسلام دور باشد که ابزار دست اروپا و امریکایی ها شود و بر علیه مسلمین فتنه کند.

آیت الله عبادی با اشاره به اینکه کسانی که امروز غرض سلطه بر مسلمانان دارند از این جهت است که مسلمانان حرف برای گفتن در دنیا دارند و قدرت عظیم هستند وگرنه برای آنان فرق نمی کنند و تمام بشریت را قتل و عام می کنند، اظهار کرد: انسان های بصیرت می دانند اگر امروز جامعه ای از خود دفاع نکند او را می خورند.

وی با گرامیداشت هفته ارتش جمهوری اسلامی ایران، گفت: مردم همراه با نیروهای مسلح می جنگنند و هرگز آنان را تنها نگذاشتند و هیچ فرصتی را به دشمن نمی دهند.

نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی خطاب به سوء استفاده گران، گفت: آنان که سوء استفاده کردند دیگر بس است و از جان و کرامت و خون مردم سوء استفاده نکنند و با این مردم و نیروهای مسلح کنار بیایند و با دشمن نسازند.

آیت الله عبادی افزود: ارتش جمهوری اسلامی ایران مکتبی و سرفراز و شجره طیبه است و اهداف نظامی اش عین اهداف توحید و دینی و عقیدتی اش است و دفاع از دین و ناموس یک عقیده است و همه برای ارزش ها و عقیده جهاد می کنند.

پایان پیام/375
کلید واژه ها: اروپا - نماینده ولی فقیه - خراسان جنوبی - بین المللی - آیت الله - انسان - فرهنگ - خراسان - خرافات - امروز - جمهوری اسلامی - فقیه - سوء استفاده - جنایتکاران - تاریخ - درصد - مسلمانان - ارتش - خبرگزاری - خبرنگار - مسئولان - میانمار - فلسطین - اسلامی - آمریکا - برنامه - اقتصاد - تاریخی - جمهوری - کودکان

آخرین اخبار سرویس:
ابتکار: نظارت ها باعث شد پارازیت ها کم شود

رستوران گردی نرگس محمدی و خواهرش

امضای تفاهم نامه همکاری مشترک معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و سازمان تامین اجتماعی

بررسی طرح جامع بانکداری در دستور کار مجلس

تصمیمات جدید ستاد اقتصاد مقاومتی/ بسته های ضدتحریم بازبینی شد

تشریح برنامه های هفته بهزیستی در چرام

اندیشمندان جهان اسلام رابطه سیاست و دیانت حج تمتع را دریابند

سخنگوی دولت: بسته های ضدتحریم بازبینی شد/جلسه فوق العاده برای اتصال خطوط ریلی بنادر جنوب به شبکه سراسری

بازدید نماینده ولی فقیه از نمایشگاه عفاف و حجاب در مسابقات قرآن

راه اندازی هتلینگ و بخش C.C.U بیمارستان شهدای گمنام

برگزاری مراسم ترحیم جانباختگان اتوبوس مسافربری سنندج

کتاب هایی درباره بوسنی در بازار نشر ایران

تصویر تروریست های به هلاکت رسیده در مرز کرمانشاه

آیت الله جوادی آملی: مسلمانان چین الهی فکرکردن را تبلیغ کنند

سفر خطرناک مهاجر خارجی برای ورود به ایران

نوبخت: بسته های ضدتحریم بازبینی شد

دستگیری عامل جنایت در جشن تولد نوشهر

احتمال فیلتر فیسبوک در افغانستان

عکسی که برای خانم بازیگر خنده دار است

روزنامه سعودی اردوغان را«هیتلر جدید» توصیف کرد

حضور رهبر انقلاب در مراسم جشن تکلیف دانش آموزان دختر + عکس

نامه وزیر اسبق آموزش و پرورش به رییس جمهور

میشل عون: خروج آمریکا از برجام پیامد های منفی دارد

11 مدیر نجومی بگیر به کار بازگشتند

صادقی: FATF تصویب خواهد شد

پرونده های ارز، سکه، خودرو و موبایل به طور ویژه در حال رسیدگی است

جهانگیری: تحریم ها علیه ایران کارساز نیست

تصمیمات جدید ستاد اقتصاد مقاومتی/بازبینی بسته های ضدتحریم/جلسه فوق العاده برای اتصال خطوط ریلی بنادر جنوب به شبکه سراسری

معرفی برگزیدگان مسابقات چوب کشی استان

جای خالی عفاف و حجاب در برنامه های صدا و سیما

توطئه جدید دشمن با هوشمندی ملت ها و اقتدار ایران خنثی می شود

«سید ضیاءالدین دری» برای پیوند کبد راهی شیراز شد

همایش وحدت و همبستگی عشایر

راه اندازی هتلینگ و بخش سی. سی. یوی بیمارستان شهدای گمنام

بازگشت پیکر 75 شهید دوران دفاع مقدس از مرز شلمچه به کشور

تحریم های ظالمانه دشمنان با همت ملت و دولت خنثی می شود/ متناسب با نوع تهدیدها، نیروهای مسلح را پشتیبانی می کنیم

تکمیل خطوط ریلی سه مرکز استان در مراحل پایانی است

شرکت هواپیمایی سپهران: شکایت از رشیدپور به خاطر اظهارات کمک خلبان در برنامه حالا خورشید/ این فرد کمک خلبان کارآموز اخراجی بود

توجه به گردشگری و صنایع دستی رونق اقتصادی و اشتغال را به دنبال دارد

مایکروسافت: سرفس فون جایی در نقشه راه فعلی ندارد

قطع برق شیرین شهر و 11 روستای مجاور به مدت 18 روز

ممنوع الخروجی و بازجویی از برخی مسئولان وزارت صنعت و معدن

علت وقوع حادثه سنندج اعلام شد/ تانکر حمل سوخت مربوط به ایران بود و ربطی به عراق نداشت

امنیت دختران و زنان در پرتو حجاب تأمین می شود

سرور تلگرام فارسی در طبقه 9 مرکز امام خمینی نبود

دولت ها در کنترل فناوری ها چندان موفق نیستند/ باید زیرساخت های شبکه های اجتماعی فضای مجازی ملی شود

آملی لاریجانی: تعیین شعبه ویژه قضایی برای بررسی پرونده های ارز، سکه و واردات خودرو

راه یابی 96 اثر از کودکان مازندرانی به جشنواره بین المللی امام رضا(ع)

جامعه امروز به شدت نیازمند تربیت اسلامی است

پاسخ مهم سپاه پاسداران به دونالد ترامپ

انتشار ترتیل کل قرآن کریم باصدای احمد ابوالقاسمی برای اولین بار

نامه 321 نفر از شریفی ها در اعتراض به بازنشستگی گلشنی

خشونت نخستین آسیب اجتماعی در مرند است

آغوش رییس جمهور کرواسی جنسی نبود مادرانه بود

مرگ مرموز دختر نوجوان در شهرک غرب

اعلام حریفان ایران در 5 وزن نخست کشتی فرنگی جوانان

خشکسالی500 روستای دیگر را به آبرسانی سیار اضافه کرد

ایران از آمریکا شکایت کرد

فروش بزرگترین مرکز فرهنگی آموزش و پرورش / نامه گلایه به روحانی

مائده های شبکه نفوذ

استخدام مدیر داخلی آقا در یک مجموعه مهاجرتی معتبر در شیراز

استخدام برنامه نویس حرفه ای Asp.Net در شرکت پرتو بیتا جاوید

استخدام نیروی کار کرده در فست فود در بندر عباس

کسی که توهم تماس از سوی ایران را دارد، ملت ما را نمی شناسد

شترداری در سمنان به روایت تصویر

برخی مسئولان وزارت صنعت در پرونده واردات خودرو بازجویی شدند/ پرونده های ارز، سکه، خودرو و موبایل به طور ویژه در حال رسیدگی است

پیش نیاز تخلیه سپاه از قلعه فلک الافلاک احداث پادگان جدید است

ترویج معارف دینی در جامعه با شیوه هنرمندانه

معاون صدا: رسانه باید مولد باشد

مهارت آموزی؛ راهکار ترویج امر به معروف و نهی از منکر

نگارپنداری آیات، راهبردی برای بازنمایی قرآن کریم

برگزاری اولین جشنواره گیاهان دارویی گیلان با رویکرد تجاری سازی

باقری با وزیر خارجه و فرمانده نیروی دریایی پاکستان دیدار کرد

75عضو جدید به خانواده رسانه کشور پیوستند

اطلاع رسانی ناقص و سفرهای حاشیه ساز- بهنام احمدی*

برخی مسئولان وزارت صنعت در پرونده واردات خودرو بازجویی شدند

بخشش 4 اعدامی پای چوبه دار

عکس هایی جذاب و دیدنی از آخرین روز جام جهانی

تصاویر/ تشییع پیکر شهید مدافع وطن ایمان یوسفی در بیرجند

اثر ماندگار از شیخ الشریعه اصفهانی در مناظره با آلوسی

اساتید دانشگاه بیشتر به مراکز دینی سر بزنند/ مساجد تاثیرگزار تر از کلیساها هستند

محافظت از وطن و خدمت به آن از اصول اسلام است/ تروریسم با اسلام و انسانیت ارتباطی ندارد

قدیمی ترین عکس از حرم حضرت معصومه(س)

نمی دانیم فتوای مجتهدمان تغییر کرده یا خیر؛ چه کنیم؟

نوبت کاری شب موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس آغاز شد

سایه روشن

هم اندیشی ایران و ترکیه برای ایجاد سامانه یکپارچه اطلاعات کشاورزی در کشور

قطع برق شیرین شهر و 11 روستای مجاور به مدت 18 روز

حضور ما در سوریه ربطی به آمریکا و روسیه ندارد

انتقاد علی مطهری از پخش حواشی فینال جام جهانی در تلویزیون

امیرعبداللهیان: حضور ایران در سوریه صرفا به تهران و دمشق مربوط است

بازدید خبرنگاران از یک مرکز مخابراتی؛ سرور تلگرام فارسی در طبقه 9 مرکز امام خمینی نبود/ همه ابهامات برطرف نشد

مطالبه برحق مردم از مسئولان، «صداقت» و «عدالت» است / پرونده های ارز و سکه و واردات خودرو و موبایل به صورت ویژه در حال رسیدگی است

پایان مسابقات چوب کشی استان با معرفی نفرات برتر

برخی مسئولان وزارت صنعت و معدن در پرونده واردات خودرو ممنوع الخروج و مورد بازجویی قرار گرفتند

معرفی امامزادگان البرز در پویش« امامزادگان سرزمین من»

دولت محور عبور از بحران

واکسن تاریخ گذشته وارد بازار نشده است

گفت وگو کلید فهم مشترک ایران و مصر است

شکایت ایران از آمریکا برای برقراری مجدد تحریم های یکجانبه تسلیم دیوان بین المللی دادگستری شد

اروپاییان محرک جنگ های بین المللی/ آمریکا در حمله موشکی به سوریه ذلیل شد

اروپاییان محرک جنگ های بین المللی/ آمریکا در حمله موشکی به سوریه ذلیل شد