مطالب مرتبط:
اتاق جنگ آمریکا در زمان حمله موشکی به سوریه(عکس)
حملات موشکی آمریکا و متحدانش به سوریه نقض آشکار قوانین و موازین بین المللی است
عکس/ حمله موشکی آمریکا، فرانسه و بریتانیا به سوریه
آثار بجا مانده حمله موشکی آمریکا به سوریه /عکس
آمریکا با حمله موشکی به سوریه درماندگی خود را به نمایش گذاشت
5 + 1
یارانه ها
مسکن مهر
قیمت جهانی طلا
قیمت روز طلا و ارز
قیمت جهانی نفت
اخبار نرخ ارز
قیمت طلا
قیمت سکه
آب و هوا
بازار کار
افغانستان
تاجیکستان
استانها
ویدئو های ورزشی
طنز و کاریکاتور
بازار آتی سکه
یکشنبه، 26 فروردین 1397 ساعت 13:202018-04-15سياسي

اروپاییان محرک جنگ های بین المللی/ آمریکا در حمله موشکی به سوریه ذلیل شد


نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی با اشاره به دروغ های متعددی که اروپاییان مطرح کردند، افزود: تمام فسادها و جنگ های بین المللی و فتنه های اخیر را اروپاییان به راه انداختند و محرک جنایات میانمار اروپا است و این برنامه آنان است.

- به گزارش سایت قطره و به نقل ازخبرنگار خبرگزاری شبستان" از بیرجند، آیت الله سید علیرضا عبادی امروز (26 فروردین) در جمع فرماندهان ارشد نظامی آجا و مسئولان عقیدتی سیاسی ارتش مستقر در استان با تبریک مبعث رسول اکرم صلی الله و علیه و آله و سلم و هفته ارتش جمهوری اسلامی ایران اظهار کرد: آنچه که امروز همه ملت های مختلف دنیا را بیش از پیش از خواب غفلت بیدار می کند این زنگ های خطر جهال و جنایتکاران بین المللی است که به هیچ قانونی پایبند نیستند البته سابقه تاریخی اروپا این است.

وی با بیان اینکه سیاست و فرهنگ حاکم بر اروپا فاسد بوده و هست، افزود: در مسائل مختلفی که از تاریخ اروپا به دست می آید و اصولاً فرهنگ و تمدن خلق الساعه نیست بسیاری منابع در طول زمان می خواهد که یک فرهنگ سازی انسانی و یک تمدن قابل قبول باشد و این در اروپا نبوده است.

نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی با اشاره به اینکه اروپا چه در زمانی که جهل و بی دین بودند و چه دورانی که دین و دانش داشتند بدتر شدند که بهتر نشدند، گفت: دین که نداشتند هیچ اما وقتی دین با خرافات داشتند نمادش این بود که دانشمندان را می سوختند و اکنون نیز خرافاتی به اسم مسیحیت و یهودیت درست کردند که مایه ننگ و خجالت آور است.

آیت الله عبادی ادامه داد: امروز هم علاوه بر خرافات از جهت سوء استفاده های دینی در تعلیمات تلمود یهودی اصلاً منشاء یک نژادپرستی خاص است که معتقدند انسانهای دیگر مال یهودی ها هستند و لذا در هر گونه قتل و جنایتی مسئولیتی ندارند و اکنون 70 سال است که کشور فلسطین را اشتغال کردند و از کشتن کودکان و زنان وجدانشان ناراحت نمی شود.

به گفته وی در روایت نیز آمده که یهودیان انبیاء الهی را شهید می کردند و بعد سربازار می رفتند انگار نه انگار که هیچ جنایتی کردند بنابراین شیوه یهودیان اینگونه است.

نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی با بیان اینکه آن روزی که اروپاییان جاهل بودند و مسلمانان قرن ها با کمال بزرگواری در جهت نشر علم به دنیا برای همه قسمت ها خدمت می کردند، افزود: اما وقتی علوم به دست جامعه بی فرهنگ (اروپا) برسد می شود علم مضر.

آیت الله عبادی با تاکید بر اینکه اقتصاد اروپا تنها مال پرستی است و برای انسان و کرامت انسانی ارزشی قائل نیستند، گفت: بنابراین در اروپا یک درصد جمعیت 99 درصد ثروت را قبضه کرده و 99 درصد دیگر جمعیت باید با یک درصد ثروت زندگی کنند! وی بیان داشت: برای اروپاییان تنها پول و ثروت مطرح است و تفکر قارونی دارند و برای کرامت انسانی ارزشی قائل نیستند.

نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی با اشاره به دروغ های متعددی که اروپاییان مطرح کردند، افزود: تمام فسادها و جنگ های بین المللی و فتنه های اخیر را اروپاییان به راه انداختند و محرک جنایات میانمار اروپا است و این برنامه آنان است.

آیت الله عبادی یادآور شد: از گذشته دور اروپا در هر جا نفوذ پیدا کرده تمام تلاشش به فرهنگ زدایی و آلوده کردن مردم و توسعه فساد و فحشا در جامعه بوده است.

به گفته وی اروپاییان رحم و دین ندارند و هدف انسانی در آنان وجود ندارد و روزی که ایران 20 میلیون جمعیت داشت و انگلیس ها سلطه داشتند قحطی مصنوعی ایجاد کردند که نصف مردم بر اثر گرسنگی و قحطی مُردند و این سابقه اروپاییان است و اکنون نیز پیداست و هیچ قانونی نمی پذیرند.

نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی با بیان اینکه تمام سخنان اروپاییان مکر و حیله است، گفت: آنچه به اسم سازمان ملل و شورای امنیت و حقوق بشر مطرح می کنند همه کَلک است و همواره پشتیبان انسان های دزد و قُلدر مانند اسراییل، صدام، رضاخان و آتاتورک هستند.

آیت الله عبادی تاکید کرد: امروز هم بازی که اروپاییان درآوردند و به وسیله عناصری که خودشان به وسیله مرتجعین منطقه تولید کردند مردم را ترور می کنند و ادعای جنگیدن با تروریست ها دارند اما تمام این ها حرف است تا برای خودشان در منطقه خاورمیانه جای پا باز کنند.

وی با اشاره به بیداری ملت های اسلامی، بیان کرد: وقتی اروپاییان دیدند تشکیلات تروریستی آنان از بین می رود و از طرفی سازمان ملل برای تحقیق در امری که بازی است گروهی را می فرستند تا مسئله استعمال مواد شیمیایی را بررسی کنند در حالی که از آن طرف موشک ها به کشور مستقل سوریه حمله می کند آن هم از طرف کشوری که در سازمان ملل عضویت دارد؛ اسم این را چه باید گذاشت؟ نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی با تاکید بر اینکه ما خیلی مقصر هستیم از جهتی که در میان ما افرادی هستند که می فهمند اما از جهت منافع مادی هنوز دارند امریکا، فرانسه و انگلیس را با این سوابقشان بزک می کنند و این ها موجب جرأت دشمنان می شود، افزود: دشمن به دلیل بی ایمانی در ذات خود بسیار ترسو هستند.

آیت الله عبادی با اشاره به اینکه نادان های میان ما دارند دشمنان را دلیر می کنند، بیان کرد: دشمن جرأتی که پنجه در پنجه کسی بیندازند ندارند اما وقتی نادانی وجود دارد نادان ها را به جان همدیگر می اندازند و زمینه را برای خودشان فراهم می کنند.

وی بر لزوم بصیرت در جامعه تاکید کرد و ادامه داد: امریکا و اروپا بیش از پیش در حمله موشکی به سوریه رسوا و ذلیل شدند و به خفت کشیده شدند.

نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی با بیان اینکه برای همه کسانی که ادعای مسلمانی دارند یک تجدیدنظر لازم است، گفت: چقدر باید این افراد از اسلام دور باشد که ابزار دست اروپا و امریکایی ها شود و بر علیه مسلمین فتنه کند.

آیت الله عبادی با اشاره به اینکه کسانی که امروز غرض سلطه بر مسلمانان دارند از این جهت است که مسلمانان حرف برای گفتن در دنیا دارند و قدرت عظیم هستند وگرنه برای آنان فرق نمی کنند و تمام بشریت را قتل و عام می کنند، اظهار کرد: انسان های بصیرت می دانند اگر امروز جامعه ای از خود دفاع نکند او را می خورند.

وی با گرامیداشت هفته ارتش جمهوری اسلامی ایران، گفت: مردم همراه با نیروهای مسلح می جنگنند و هرگز آنان را تنها نگذاشتند و هیچ فرصتی را به دشمن نمی دهند.

نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی خطاب به سوء استفاده گران، گفت: آنان که سوء استفاده کردند دیگر بس است و از جان و کرامت و خون مردم سوء استفاده نکنند و با این مردم و نیروهای مسلح کنار بیایند و با دشمن نسازند.

آیت الله عبادی افزود: ارتش جمهوری اسلامی ایران مکتبی و سرفراز و شجره طیبه است و اهداف نظامی اش عین اهداف توحید و دینی و عقیدتی اش است و دفاع از دین و ناموس یک عقیده است و همه برای ارزش ها و عقیده جهاد می کنند.

پایان پیام/375
کلید واژه ها: اروپا - نماینده ولی فقیه - خراسان جنوبی - بین المللی - آیت الله - انسان - فرهنگ - خراسان - خرافات - امروز - جمهوری اسلامی - فقیه - سوء استفاده - جنایتکاران - تاریخ - درصد - مسلمانان - ارتش - خبرگزاری - خبرنگار - مسئولان - میانمار - فلسطین - اسلامی - آمریکا - برنامه - اقتصاد - تاریخی - جمهوری - کودکان

آخرین اخبار سرویس:
عملکرد لژیونرها در هفته ای که گذشت

شهرداری ملزم به ارائه گزارش به شورای شهر و شورای ترافیک شد

250 کارویژه برای روحانیت و طلاب در جهت شناسایی مشاغل آن ها ابلاغ شده است

حسین رویوران وضعیت ائتلاف ها در عراق و اولویت های راهبردی ایران

خط و نشان مجدد پیروزبخت برای"خودروسازان"

گزارش تصویری آریا از بارش باران بهاری در تهران

سوالات ازمون نظام مهندسی -عمران - نظارت - پایه 3 - خرداد ماه - 1393

2 هزار گونه گیاهی ایران در خطر انقراض قرار دارد

فریبرز ارغوانی پیرسلامی، مجتبی دهقان قانون اساسی و حقوق بشر در نظام حقوقی جمهوری اسلامی ایران

عربستان و امارات برای "مقابله به مثل" آماده باشند

کاراپتیان نخست وزیر موقت ارمنستان شد

نود تا نود (3 / 2

پاکستان بهتر از افغانستان است

آیا خواب دیدن مردان و زنان باهم متفاوت است؟

نخست وزیر ارمنستان از سمت خود استعفا داد

نخست وزیر ارمنستان از سمت خود استعفا داد

تبادار به پیشنهاد تصدی شهرداری تهران پاسخ منفی داد

193 نفر به اتهام همکاری با گروه گولن در ترکیه بازداشت شدند

علما و حوزویان به مطالبه گری برای ارتقای کیفی محصولات ایرانی بپردازند

بهزاد حسن نژاد کاشانی، اکبر نصراللهی کاسمانی شناسایی و طبقه بندی زمینه های سیاستگذاری عمومی فضای مجازی

سومین روز مسابقات قرآن طلاب علوم دینی

شهر خسته ی قائمشهر، پرشور و با عشق

نود درجه (97 / 02

عکس "ممنوعه" بازیگر مشهور سینما با چهره ای کاملا متفاوت

تاکید «انصارالله» بر دادن پاسخ عملی به شهادت «صالح الصماد»

تبادار به پیشنهاد تصدی شهرداری تهران پاسخ منفی داد

واکنش حسین شریعتمداری به هتاکی یک خبرنگار اصلاح طلب

زهیر صیدانلو اولین گردهمایی گروه چهل شاهد

دریادار فدوی با فرمانده نیروی دریایی پاکستان دیدار و گفت وگو کرد

سعدی و سعادت

علت لوس شدن بچه ها وروش های مقابله باآن

کدام مرتضوی خبر اول امروز رسانه ها و افراد جریان اصلاحات شد؟

گردشگران خارجی به پارک ملی کرخه سفر کردند

احداث فازهای 3 و 4 نیروگاه سهند بناب فرصت شغلی خوب برای منطقه است

10 نکته حیاتی در هنگام رانندگی در شب

وزیر دادگستری: عبور از مشکلات هدف اصلی دولت است

آستانه ی تحمل پایین از مشکلات کشور است

مرتضوی را می بخشم

پست اینستاگرامی رییس جمهور پیش از سفر به تبریز

دولت از سیاست ارزی عقب نشینی نخواهد کرد

دانلود آهنگ جدید شهاب کامویی بنام بیقرار

آیا فاصله انداختن بین دونماز واجب، مستحب است؟پاسخ حضرت آیت الله سیستانی

روزنامه استخدامی استان قم | سه شنبه 4 اردیبهشت 97

واکنش شفر به خداحافظی غیرمنتظره حسینی

وزیر دادگستری: هدف اصلی دولت عبور از مشکلات است

دادگاه پرونده دکل نفتی امروز برگزار می شود

«کلید» پلیس برای 10 بزرگراه

«کارن کاراپتیان» نخست وزیر موقت ارمنستان شد

همایش بین المللی ادبیات تطبیقی فارسی و عربی در دمشق آغاز شد

واکنش رهبر جنبش انصارالله به شهادت «صالح صماد»

بحران سوریه فقط راه حل سیاسی دارد

گردشگران خارجی به پارک ملی کرخه سفر کردند

تاکید وزرای خارجه ایران و بلژیک بر ضرورت پایبندی همه طرف های برجام به تعهداتشان

پدر یکی از قربانیان کهریزک: ماجراهای اجرای حکم مرتضوی نه تنها باعث تسکین من نشد، مرا جریحه دار کرد

ضرغامی علیه سعید مرتضوی: او نسبت به رهنمود و دستور رهبری غفلت کرد

چهره عجیب خانم بازیگر که تا حالا ندیده اید/عکس

فوری/ حمله جدید ارتش صهیونیستی به سوریه

مهدی احمدیان، محمدمهدی ذوالفقارزاده، علی اصغر پورعزت تبیین ماهیت انقلاب اسلامی ایران از منظر سوره مجادله: کاوشی در تقابل دو جریان حزب الله و حزب الشیطان

سفر رییس دفتر رییس جمهوری به تبریز

دانلود موزیک ویدیو جدید بابک جهانبخش بنام حوای من

عناوین روزنامه های سیاسی 4 اردیبهشت 97/ ظریف: برجام، یا همه یا هیچ +تصاویر

یادداشت/ مهدی فضائلی گفت و گوی ملی چگونه باورپذیر می شود؟

شبکه های اجتماعی داخلی باید دسترسی آسان و ارزان داشته باشند

برگزاری نشست هم اندیشی «شکوفایی عقلانیت از منظر تفکر حسینی » در باکو

محکومیت مقامات ارشد وزارت منحله امنیت ملی جمهوری آذربایجان

پایان دور مقدماتی مسابقات قرآن بانوان/ اجرای خوب نماینده کشورمان در میان اجراهای امروز

جلسه مشترک شورای عالی سیاستگذاری اصلاح طلبان با شورای شهر تهران

تاکید «انصارالله» بر دادن پاسخ عملی به شهادت «صالح الصماد»

واکنش مولاوردی به حواشی ایجاد شده درباره برند روسری اش + تصویر

وزیر دادگستری: عبور از مشکلات هدف اصلی دولت است

وزیر دادگستری: عبور از مشکلات هدف اصلی دولت است

اکرم علیمردانی ,حمیدرضا آراسته ,حسن رضا زین آبادی ,علی محبی امکان سنجی برون سپاری آموزشِ مهارت های رشته مبارزه با مواد مخدر

شرکت های پتروشیمی و فولاد برای تأمین آب در سواحل تأسیس شوند

جیش الاسلام سلاح های خود را تحویل داد

دانلود آهنگ جدید مهدی جهانی بنام صبر کن

دانلود آهنگ جدید حمید نور محمدی بنام حسم کن

دانلود آهنگ جدید امیرعلی بنام نبینم اشکاتو

شرکت های پتروشیمی و فولاد برای تأمین آب در سواحل تأسیس شوند

دیدار کارگران با رییس جمهور به مناسبت هفته کارگر/ دولت و مجلس مشوق های حمایتی از کالای ایرانی داشته باشند

زیباترین خانه های صخره ای دنیا + عکس ها

دولت از سیاست ارزی عقب نشینی نخواهد کرد

انتقاد شدید انبوه سازان از سازمان نظام مهندسی و مجلس

مشاور روحانی: رفتار آخوندی مستبدانه است

برگزاری دهمین جلسه دادگاه رسیدگی به پرونده دکل نفتی

شاعران با الهام از معارف قرآنی آثار فاخری خلق کنند

عناوین روزنامه های سیاسی 4 اردیبهشت 97/ پروژه فشار به رییس جمهور +تصاویر

مدیرعامل خبرگزاری فارس: هر چقدر اخبار دقیق تر و کامل تر باشد تصمیمات اتخاذ شده هم دقت بیشتری دارد/ تلاش می کنیم اخبار سالم را به مردم برسانیم

حمید دهقانیان، حیدر نجفی رستاقی سیاستگذاری سواد رسانه ای مبتنی بر رویکرد آینده پژوهانه و با استفاده از روش سناریونویسی

سفارش من به همکارانم این است که قدردان نعمت خدمت در سپاه پاسداران باشند

رییس سازمان تعزیرات حکومتی در بازدید از خبرگزاری فارس: تلاش می کنیم با کمک رسانه ها نقاط ضعف را اصلاح و نقاط قوت را تقویت کنیم

موسویان: اختلاف اساسی ما با سعودی به اختلاف ما با آمریکا برمی گردد

تسلیت امامان جمعه استان به مناسبت رحلت آیت الله مهمان نواز

پایان دور مقدماتی مسابقات بانوان/ اجرای خوب نماینده کشورمان در میان اجراهای امروز

روسری جنجالی معاون رییس جمهور حاشیه ساز شد + عکس

خاطره تکان دهنده شمس الواعظین از مرتضوی + جزییات

کسب قابلیت های انطباقی شرط موفقیت درتحولات امروز جهان است

کنایه ضرغامی به سعید مرتضوی/به خاطر خودتان حقوق متهمین را اعمال کنید

غیرت ایرانی در حمایت از کالای داخلی به رونق اقتصادی می انجامد

آغاز به کار نمایشگاه بین المللی فناوری اطلاعات و ارتباطات درکیش

ادبیات فارسی توام با آموزه های قرآنی است

اروپاییان محرک جنگ های بین المللی/ آمریکا در حمله موشکی به سوریه ذلیل شد

اروپاییان محرک جنگ های بین المللی/ آمریکا در حمله موشکی به سوریه ذلیل شد