مطالب مرتبط:
نمره بالای آقای وزیر به عملکرد وزارت کشور
فیلم/ آقای دکتر افشاگری کنید! مردم چشم براهند! خیلی ها خبر ندارند! کم نیارید! شما ظلم را دیدید! تکلیف دارید!
آقای قاضی، زنم قاشق داغ به بدترین جای بدنم چسبانده!
انتقاد بازیگر معروف از آقای رییس جمهور + عکس ها
صمد نیکخواه بهرامی: با اضافه شدن آقای شاهین طبع به تیم ملی روند روبه رشدی گرفته ایم
5 + 1
یارانه ها
مسکن مهر
قیمت جهانی طلا
قیمت روز طلا و ارز
قیمت جهانی نفت
اخبار نرخ ارز
قیمت طلا
قیمت سکه
آب و هوا
بازار کار
افغانستان
تاجیکستان
استانها
ویدئو های ورزشی
طنز و کاریکاتور
بازار آتی سکه
چهارشنبه، 1 فروردین 1397 ساعت 16:412018-03-21سياسي

یادداشت/ چه کسانی از مقدسات برای پیشبرد منافع دنیوی سوءاستفاده کردند؟/ آقای وزیر! بیشعور خطاب کردن فرماندار با کدام سیره اخلاقی منطبق است؟


آیا وزیر بهداشت از خاطر برده اند که در واکنش به درخواست های فرماندار شهر محروم بدره، بجای قول برای حل مشکلات مردم لب به سخنان ناپسند گشوده و با توهین خطاب به این فرد گفتند: - چه کسانی از مقدسات برای پیشبرد منافع دنیوی سوءاستفاده کردند؟/ آقای وزیر! بیشعور خطاب کردن فرماندار با کدام سیره اخلاقی منطبق است؟ آیا وزیر بهداشت از خاطر برده اند که در واکنش به درخواست های فرماندار شهر محروم بدره، بجای قول برای حل مشکلات مردم لب به سخنان ناپسند گشوده و با توهین خطاب به این فرد گفتند: " تو غلط کردی که نماینده مردمی، اگر گذاشتم یک روز بمانی اینجا بی شعور!" خبرگزاری فارس" - گروه اجتماعی: چند روز پیش گفتگویی از وزیر بهداشت در رسانه ها منتشر شد که وی در آن بجای پاسخگویی درباره عملکرد وزارتخانه متبوع خود در سال 96، به اتخاذ مواضعی پرداخته است که کمترین مشابهتی با روند عملکردی وی و دولت ندارد! در این مجال بر آن هستیم تا پاسخی مستند به ادعاهای ایشان بدهیم و امیدواریم با ماجرایی همچون شکایت ایشان از حسین دهباشی مواجه نگردیم! قاضی زاده هاشمی در این گفتگو اتفاقات رخ داده در دوران انتخابات را تلخ ترین اتفاق سال گذشته معرفی و مدعی شده است: " اتفاقاتی در جریان انتخابات و مناظره ها و حواشی آن رخ داد که دل دلسوزان انقلاب و میهن را به درد آورد.

چرا که شایسته نبود برخی برای مناصب دنیوی از دین و امام رضا (ع) و.

هزینه کنند"! مشخص نیست این ادعای وزیر بهداشت دولت تدبیر و امید بر اساس چه مبنایی می باشد اما آنچه واضح و مبرهن است که با مرور مواضع برخی دولتمردان نمی توان این دلسوزی قاضی زاده هاشمی را باور کرد! "درس مذاکره گرفتن از قیام عاشورا" جنجالی ترین سواستفاده از مقدسات مذهبی مردم بود.

این سخن که واکنش های متعددی در پی داشت درست در روزهایی که مذاکرات نتوانسته بود رضایت عمومی ای ایجاد کند و باعث ایجاد فضای شک اجتماعی نسبت به رویکرد منفعلانه سیاست خارجه دولت یازدهم شده بود از سوی روحانی در ایام محرم مطرح شد تا شاید بتوان با استناد به دلیلی ضعیف راه مذاکره را در افکار عمومی امتداد راه قیام حسینی جلوه دهد.

این رویکرد پیرامون سیاست خارجه دولت و مساله برجام با استفاده از الفاظی همچون "برجام را خدا آورد" و سپس در نتیجه از آن با عبارت "برجام یک نعمت الهی است چرا شکر نعمت نمی کنید؟" ادامه پیدا کرد.

مساله ریزگرد های خوزستان و ناکارآمدی دولت در مواجهه با آن که با نارضایتی گسترده مردم جنوب مواجه شد رییس دولت را وادار کرد تا دست به دامان تقدیرات الهی شود.

در حالی که افکار عمومی در انتظار پاسخگویی دولت تدبیر و امید نسبت به عملکرد زیست محیطی خود پیرامون این بحران بود یکی از دولتمردان به جای پاسخگویی در مقام مسوول، آن را نتیجه "عذاب الهی" دانست.

در این میان شاید تامل برانگیزترین سواستفاده دولت یازدهم از مقدسات مردم جهت توجیه اقدامات خود مربوط به مصاحبه تلویزیونی وزیر اطلاعات میشد که در بخشی از آن با اشاره به نحوه انتخاب برای این سمت گفت: "به آقای روحانی گفتم، شما با توجه به کدام سابقه کاری این مقام به من پیشنهاد می دهید؟ اگر بگویید وزارت کشور، من با این پُست آشنایی دارم، اگر بگویید وزارت ارشاد، بنده 9 سال سرباز مقام معظم رهبری و نماینده ایشان در ارتش بودم، کارهای فرهنگی از جمله عکاسی در زمان کودکی، نقاشی در دوران نوجوانی، بازیگری تئاتر در روزهای جوانی را انجام داده ام اما در مورد وزارت اطلاعات با چه آورده ای این مسوولیت را قبول کنم؟دیدم آقای دکتر با یک حالت عجیبی که من را منقلب کرد گفت علوی تو آورده ای نداری؟تو فرزند فاطمه زهرا(س) از مادرت کمک بخواهی بچه اش را رها می کند؟این را که گفت بغض گلویم را گرفت اشک در چشمانم جمع شد و گفتم حالا که اسم مادرم زهرا(س) را آوردید چشم!" اقای وزیر! موارد بالا تنها گوشه ای از انبوه سواستفاده دولتمردان از مقدسات است و علاوه بر سوء استفاده های متعدد دولت متبوع شما از مقدسات، آن فرد که شما مدعی هستید از مقدسات استفاده کرده است؛ رویه اخلاقی اش تغییر نکرده و همچنان همان سلوک رفتاری را دارد و تاکنون هیچ فکت مستند در مورد سوء استفاده ها از انتخابات ارایه ندادید و اکنون سوالی که برای همگان پیش می آید این است که چرا وزیر بهداشت در این موارد واضح و آشکار دغدغه مقدسات را پیدا نکرده و اکنون برای تحکیم جایگاه خود در نزد رییس دولت به اتهام پراکنی علیه دیگران مشغول است؟ قاضی زاده هاشمی در بخش دیگری از این گفتگوی خود به مقوله "اخلاق" پرداخته و گفته است: "ما انقلاب اسلامی را به خاطر ارزش های آن می خواستیم و می خواهیم که در صدر این ارزش ها چیزی نیست جز آنچه پیامبرعظیم الشان ما به خاطرش مبعوث شد؛ یعنی اخلاق.

اما آنچه در جریان مناظره ها دیدیم بی اخلاقی هایی بود که هیچ سنخیتی با ارزش های انقلاب اسلامی نداشت.

"! در پاسخ به این بخش از سخنان وزیر بهداشت هم واضح است که مواضع و سخنان حسن روحانی در بی اخلاقی انتخاباتی در نوع خود بی سابقه بود.

مواضعی که به شدت مورد استقبال جریانات ضد انقلاب از منافقین گرفته تا.

قرار گرفت اما در مورد شخص وزیر بهداشت هم باید به ایشان، قول خداوند متعال در آیه 2 سوره مبارکه صف را یادآوری کرد که می فرماید:" یَأَیهَا الَّذِینَ ءَامَنُوا لِمَ تَقُولُونَ مَا لا تَفْعَلُونَ ای کسانی که ایمان آورده اید! چرا سخنی می گویید که عمل نمی کنید؟" آقای قاضی زاده هاشمی که اینگونه دغدغه اخلاق را دارند و برای آن فلسفه بافی می کنند؛ آیا خاطره تلخی که از خود در اسفندماه 95 در استان ایلام بجا گذاشتند؛ را بیاد دارند؟ آیا از خاطر برده اند که در واکنش به درخواست های فرماندار شهر محروم بدره، بجای قول برای حل مشکلات مردم لب به سخنان ناپسند گشوده و با توهین خطاب به این فرد گفتند: " تو غلط کردی که نماینده مردمی، اگر گذاشتم یک روز بمانی اینجا بی شعور!" آیا انقلاب اسلامی برای این بوجود آمد که شخصی مانند شما در قامت وزیر اینگونه با بی اخلاقی با دیگران سخن بگوید؟ آیا جناب قاضی زاده هاشمی که تلاش می کند از بی اخلاقی ها گلایه کند، تاکنون درباره رویکرد رییس دولت با مردم و منتقدان به وی تذکر داده است؟ آیا ایشان لیست بلندبالای نزدیک به 60 توهین مستقیم رییس دولت را مشاهده کرده اند که در آن از "حواله به جهنم" گرفته تا "کم عقل" معرفی کردن منتقدان وجود دارد؟ این سخنان نه از لسان رقبای انتخاباتی که توسط شخص رییس جمهور در نزدیک به 5 سال تکیه بر صندلی ریاست جمهوری صادر شده است اما هیچگاه وزیر مدعی اخلاقمداری دولت واکنشی در انتقاد از این رفتار نداشته است! کاش جناب وزیر بهداشت بجای اتخاذ این مواضع غیر واقعی و اتهام پراکنی علیه دیگران، پاسخگوی شکست طرح تحول سلامت خود باشد! طرحی که قرار بود هزینه درمان مردم را پایین بیاورد اما امروز تنها موجب بالا رفتن درآمد پزشکان شده و به علت بدهی های کلان با توجه به عدم پذیرش دفترچه سلامت در مراکز درمانی، کم کم باید فاتحه آن را خواند! آقای وزیر چرا پاسخ نمی دهند اکنون که تداوم مسیر غلط تحول نظام سلامت باعث شد که کشور در سال 96 از این طریق با کسری 16 هزار میلیارد تومانی مواجه شود و در سال 97 این رقم به 20 هزار میلیارد تومان خواهد رسید، چه توجیهی در پیشگاه مردم برای این اقدام خود دارد؟ اینکه امروز با ادامه این طرح، بی عدالتی در نظام درمانی کشور به اوج رسیده و هم اینک در نظام پرداختی حوزه سلامت، یک نفر 100 میلیون تومان، یکی 10 میلیون تومان و دیگری یک میلیون تومان درآمد دارد، نیازمند پاسخگویی وزیر بهداشت است یا اتخاذ مواضع غیر مرتبط با حوزه فعالیت وی؟ انتهای پیام/ http://fna.

ir/bld31f
کلید واژه ها: وزیر بهداشت - قاضی زاده هاشمی - بهداشت - وزیر - دولت - سوءاستفاده - مردم - انتخابات - دولت تدبیر و امید - واکنش - وزیر بهداشت دولت - اجتماعی - مشکلات - مذاکره - تدبیر و امید - دولت یازدهم - محروم - خارجه - هاشمی - گفتگو - قاضی - امید - خبرگزاری - زاده - امام رضا - خوزستان - مذاکرات - مناظره - روحانی - ریزگرد

آخرین اخبار سرویس:
دیدگاه امام(ره) و شهید بهشتی در مورد آزادی

معاون رییس جمهوری از سد هراز در مازندران بازدید کرد

تفویض اختیارات دولت مشکلات بخش خصوصی را رفع می کند

اظهارات شیخ نعیم قاسم درباره احتمال ضعیف وقوع جنگ

مجلس با تمام توان از سرمایه گذاری خارجی حمایت می کند

بدترین عملکرد قرن 21 رئال مادرید!

معایب استفاده از شبکه های اجتماعی خارجی

آیین بزرگداشت دکتر سیدمحمدباقر کتابی

زیارتنامه امام حسین (ع) با صدای محسن فرهمند + صوت

معاون رییس جمهوری از سد هراز در مازندران بازدید کرد

معاون رییس جمهوری از سد هراز بازدید کرد

کارخانه 60 هزار تنی فروکروم رفسنجان افتتاح شد

مردم باید با مسئولیت شان در بحث سلامت آشنا شوند

زن و شوهر و خشو در دادگاه باهم درگیر شدند + ویدئو

تکثر پیام رسان ها راهکار رهایی فضای مجازی کشور از انحصار است

استخدام کارمند فروش خانم در شرکت معتبر در یزد

استخدام دبیر عربی،مشاور کنکور در موسسه کنکور آسان است

شکست های آمریکا در سوریه ادامه خواهد داشت

شکست های آمریکا در سوریه ادامه خواهد داشت

افت عجیب و فاحش صادرات سیمان از سال 92 تاکنون

حامی درآمد منصفانه مالیاتی برای کشور هستیم

امام جمعه تبریز و استاندار آذربایجانشرقی با خانواده شهید دیدار کردند

کارخانه 60 هزار تنی فروکروم رفسنجان افتتاح شد

معاون رییس جمهوری از سد هراز بازدید کرد

حامی درآمد منصفانه مالیاتی برای کشور هستیم

بررسی راهکارهای توسعه گیلان

بیشترین حجم پرونده ها در دادگستری مربوط به معوقات بانکها می باشد

موفقیت کالای ایرانی مستلزم حمایت دولت از تولید است

معاون دادستان مشهد: شکایتی از سوی کسبه برج سلمان ایراد نشده/دستگیری معاون مدیرکل و رییس ارشاد مشهد به نفع کسبه برج سلمان انجام شده

میگوئل دیاز کانل جانشین کاسترو شد

استخدام کارمند بخش بازرگانی خارجی در شرکت معتبر در تهران

ولایتی: برجام نه یک کلمه کم، نه یک کلمه زیاد

15 کتاب آموزش راه اندازی استارت آپ

دستگاه ها موظف به حفظ هویت اسلامی کشور هستند

ارتش سوریه به زودی عملیات علیه داعش در جنوب دمشق را کلید می زند

آیین بزرگداشت دکتر سید محمد باقر کتابی

پیام آیت الله جوادی آملی به مسابقات بین المللی قرآن قرآن کریم مصون از جعل است/ مکتب قرآن همواره پیروز و ظفرمند است

حجت الاسلام مبلغی: یکی از ابعاد مهم جواهر الکلام ادبیات فقهی آن است

موفقیت کالای ایرانی مستلزم حمایت دولت از تولید است

گزارش تصویری: آزمون ورودی مدارس و مراکز فقهی حوزه علمیه قم

مشهد میزبان برگزاری یادواره شهید کوهساری

رهبر جدید کوبا

ولایتی: برجام نه یک کلمه کم، نه یک کلمه زیاد

جواهر الکلام در حوزه تدریس شود/ادبیات فقهی صاحب جواهرادبیات هشداری و خط قرمزی است

ولایتی: برجام نه یک کلمه کم، نه یک کلمه زیاد

سرلشکر صفوی: شکست های آمریکا در سوریه ادامه خواهد داشت

واکنش دستیار رییس جمهور در حقوق شهروندی به ویدیوی برخورد گشت ارشاد

ولایتی: برجام نه یک کلمه کم، نه یک کلمه زیاد/آمریکا و اروپا در مساله برجام تقسیم نقش کردند

شکست های آمریکا در سوریه ادامه خواهد داشت/کمک می کنیم طرح خاورمیانه بزرگ با شکست مواجه شود

جنایت. خوننین درقهوه خانه لواسان

واکنش ناجا به فیلم ضرب و شتم دختر جوان توسط مأمور گشت ارشاد

آمار فروش روز اول مرحله پایانی بلیت های جام جهانی 2018 روسیه

داوطلبان حضور در سوریه رویش های انقلاب هستند/ فرهنگ شهادت سرمایه و هدیه ای برای کشور است

قرآن الگوی مقاومت اسلامی و بیداری اسلامی است

بیش از 800 هزار شغل در سال قبل ایجاد شد/قیمت واقعی دلار 4200 تومان است

بازدید معاون رییس جمهور از پروژه های سد هراز

رمز موفقیت استان کرمان در مدیریت جهادی است

اختصاص 32 هزار میلیارد ریال منابع برای حمایت از تولید داخلی

نماینده مردم خوانسار و گلپایگان در مجلس خبر داد اختصاص 32 هزار میلیارد ریال منابع برای حمایت از تولید داخلی

سلحشوری: برخورد گشت ارشاد با زن جوان را پیگیری می کنم /ماموران نیروی انتظامی حق اعمال خشونت را ندارند /این گونه برخوردها باعث نمی شود که زنان به حجاب روی بیاورند

مشارکت تمامی نامزدها و احزاب در انتخابات ترکیه

رمز موفقیت استان کرمان در مدیریت جهادی است

تکثر پیام رسان ها راهکار رهایی فضای مجازی کشور از انحصار است

کلر دِینس تأیید می کند که سریال Homeland با فصل هشتم به پایان خواهد رسید

کاربرد خطابه های قرآنی مسابقات بین المللی برای مبلغان

دیدار مدیر و مسئولان جامعه الزهرا(س) با خانواده شهید لطفی

استخدام پشتیبان هاستینگ و سرور در میزبانی وب مارال هاست

جمعی از بانوان کشور فرانسه از جامعه الزهرا(س) بازدید کردند

استخدام کارشناس IT در شرکت آغازدانه سپاهان اصفهان

استخدام سرپرست فروش در یک شرکت معتبر در اصفهان

درست نشینی در تاکسی ها و رعایت حقوق شهروندی +تصاویر

پروانه سلحشوری : برخورد گشت ارشاد با زن جوان را پیگیری می کنم

واکنش مولاوردی به ویدیوی برخورد گشت ارشاد به دختر بی حجاب +عکس

تصاویر محسن هاشمی در کنار فرمانده سپاه در مراسم شهدای پایگاه T4 سوریه

کشف 200هزار دلار از مسافر در فرودگاه مشهد

دولت امسال در بحث اقتصادی عزم جدی دارد

سخنان اولیاء الهی انسان ها را از ذلت به سوی عزت می برد

عوامل بی برکتی زندگی انسان ها تبین شد

مدیر کانال همسریابی: فقط تا پایان دوره ابتدایی درس خوانده ام اما کار من چه ربطی دارد به سواد؟

بنیاد شهید و امور ایثارگران بزرگ ترین سازمان کشور از حیث خدمات ایثارگری است

دستور وزیر کشور برای پیگیری رفتار نامتعارف گشت ارشاد با یکی از بانوان

مردم باید با مسئولیت شان در بحث سلامت آشنا شوند

نشست مشترک وزیر اقتصاد و اعضای کمیسیون اقتصادی مجلس با فعالان اقتصادی کرمان

جوانان مدافع حرم رویش های انقلاب هستند/ فرهنگ شهادت سرمایه و هدیه ای برای کشور است

داوطلبان حضور در سوریه رویش های انقلاب هستند/ فرهنگ شهادت سرمایه و هدیه ای برای کشور است

پیش بینی حق شناس از شهردار آینده تهران

ولایتی در افتتاحیه مسابقات بین المللی قرآن حمایت های ایران مانع تصرف بغداد و دمشق توسط داعش شد/ یمن باتلاق عربستان سعودی می شود

تکذیب خبر توقیف محموله لکسوس ها و تویوتاهای وارداتی در گمرک بوشهر

هزینه کاشت حلزون گوش برای کودکان زیر 5 سال رایگان شد

مهلت تطبیق احزاب با قانون جدید تا پایان خرداد است

سرلشکر صفوی: کمک می کنیم طرح خاورمیانه بزرگ با شکست مواجه شود

سفر مدیرکل صدا و سیمای استان به شهرستان تایباد

ثبت 18گونه جانوری جدید در نیشابور

آیین افتتاحیه بزرگترین رویداد قرآنی کشور برگزار شد

آیت الله اراکی: به شیعه انگلیسی در هیچ جامعه اسلامی نباید مجال قدرت نمایی داد

شکست های آمریکا در سوریه ادامه خواهد داشت

جنگ نمایندگان مجلس اوکراین پس برنامه تلویزیونی + ویدئو

کل مغازه های «بانه» تعطیل شد

سرمایه های انسانی جامعه باید به مردم معرفی شود

روایت جالب شایان مصلح از دوران دانشجویی

یادداشت/ چه کسانی از مقدسات برای پیشبرد منافع دنیوی سوءاستفاده کردند؟/ آقای وزیر! بیشعور خطاب کردن فرماندار با کدام سیره اخلاقی منطبق است؟

یادداشت/ چه کسانی از مقدسات برای پیشبرد منافع دنیوی سوءاستفاده کردند؟/ آقای وزیر! بیشعور خطاب کردن فرماندار با کدام سیره اخلاقی منطبق است؟