مطالب مرتبط:
فارس گزارش می دهد همه فیلم های تلویزیون در نوروز 97/ از نمایش دانکرک و ماجرای نیمروز تا سریع و خشن8 و اشنوگل
جشن نوروز در تلویزیون آرژانتین
جدول پخش فیلم های نوروزی تلویزیون + ساعت پخش
جدول پخش فیلم های نوروزی تلویزیون (+ساعت پخش)
جدول پخش فیلم های نوروزی تلویزیون + ساعت پخش
5 + 1
یارانه ها
مسکن مهر
قیمت جهانی طلا
قیمت روز طلا و ارز
قیمت جهانی نفت
اخبار نرخ ارز
قیمت طلا
قیمت سکه
آب و هوا
بازار کار
افغانستان
تاجیکستان
استانها
ویدئو های ورزشی
طنز و کاریکاتور
بازار آتی سکه
دوشنبه، 28 اسفند 1396 ساعت 01:522018-03-18فرهنگي

همه فیلم های تلویزیون در نوروز 97


جشنواره فیلم های نوروزی با گلچینی از آثار سینمای روز دنیا و ایران از 28 اسفندماه آغاز و تا 13 فروردین ماه به طول خواهد انجامید.

- به گزارش سایت قطره و به نقل ازدولت بهار، امسال به سنت هرساله تلویزیون سبدی از فیلم های متنوع تدارک دیده تا آنها را در ایام نوروز و تعطیلات که مردم فراغ بال بیشتری دارند، به روی آنتن ببرد.

بنا بر این گزارش، در ادامه به تفکیک فیلم های سینمایی هر شبکه و ساعت پخش آنها را می خوانید: **شبکه یک هر روز ساعت16 شبکه یک سیما پخش فیلم های نوروزی خود را از روز سه شنبه 29 اسفندماه آغاز می کند و اولین فیلمی که به روی آنتن می برد، طلای سیاه نام دارد که یک فیلم ایرانی و تاریخی و محصول سال 95 است.

این شبکه در روز چهارشنبه اول فروردین ماه فیلم پخش نخواهد کرد و این زمان به پخش سخنان مقام معظم رهبری اختصاص دارد.

همچنین روز 2 فرودین ماه شبکه یک فیلم سینمایی مثل یک ستاره زندگی کن را که یک اثر امریکایی و محصول سال 2017 است را روانه آنتن خواهد کرد و روز جمعه 3 فروردین نیز فیلم سینمایی قتل در قطار سریع السیر را که یک فیلم جنایی و درام است را پخش خواهد کرد.

این فیلم محصول مشترک امریکا و انگلستان در سال 2017 است.

آسمانخراش در آتش عنوان فیلمی محصول 2016 چین-هنگ کنک است که روز شنبه 4 فروردین پخش خواهد شد.

گیمجی درام ایرانی محصول ایران نیز روز یکشنبه 5 فروردین پخش خواهد شد.

ماشین جنگ اثری کمدی و درام از کشور امریکا در سال 2017 است که روز دوشنبه 6 فروردین ماه پخش خواهد شد.

و شرخر نیز نام اثر ایرانی دیگری است که بناست روز سه شنبه 7 فروردین ماه به روی آنتن برود.

ببرهای برنده فیلم چینی محصول 2016 نیز که یک اثر حادثه ای کمدی است، روز چهارشنبه 8 فروردین پخش خواهد شد.

آخرین قربانی که فیلم امریکایی محصول 2017 است نیز برای پنجشنبه 9 فروردین در نظر گرفته شده است.

دانکرک فیلم محصول مشترک انگلستان، امریکا، فرانسه و هلند در سال 2017 که یک اثر جنگی است روز جمعه 10 فروردین از شبکه یک سیما پخش خواهد شد.

ماجراجویان محصول چین، هنگ کنگ در سال 2017 نیز روز شنبه 11 فروردین پخش می شود و فیلم سینمایی ماجرای نیمروز به کارگردانی محمدحسین مهدویان برای روز 12 فروردین در نظر گرفته شده است.

معجزه در کوهستان نیز فیلم امریکایی محصول 2017 است که برای روز 13 فروردین از شبکه یک سیما پخش خواهد شد.

**شبکه دو هر روز ساعت 17:30 شبکه دو سیما پخش فیلم های خود را از روز دوشنبه 28 اسفندماه ماه آغاز می کند و اولین فیلمی که به روی آنتن می برد، افسانه تیم تالر محصول آلمان در سال 2017 است که یک فیلم کمدی به شمار می آید.

این شبکه در روز 29 اسفندماه ویژه برنامه تحویل سال خود را به روی آنتن می برد و فیلم نخواهد داشت و در ادامه روز اول فرودین ماه خداحافظی وینی پو محصول 2017 انگلستان را نمایش خواهد داد و برای روز 2 فروردین نیز ویلایی ها را پخش خواهد کرد.

ماشین دیوانه محصول سال 2016 فرانسه نیز فیلم دیگری است که روز جمعه 3 فروردین پخش خواهد شد.

بازگشت لوک خوش شانس اثر ایرانی محصول سال 92 نیز فیلم دیگری است که روز شنبه 4 فروردین به نمایش در خواهد آمد و آشپزی با عشق عنوان فیلم دیگری است که 5 فروردین پخش خواهد شد.

این فیلم محصول 2017 کشور چین است.

کلبه هورنر نیز نام فیلمی محصول مشترک انگلستان و بلژیک است که روز 6 فروردین به نمایش در خواهد آمد.

هویلای نفتی محصول 2016 آمریکا و کانادا نیز روز 7 فروردین از شبکه دو سیما پخش خواهد شد و در ادامه نیز رویای صعود ، سالیوت ، نابغه و راننده نیز به ترتیب 8، 9، 10 و 11 فروردین ماه پخش خواهند شد.

این شبکه برای روز 12 فروردین ماه نفس به کارگردانی نرگس آبیار را پخش خواهد کرد و معمای والتون آخرین فیلم نوروزی شبکه دو محسوب می شود.

**شبکه سه: ساعت 1 بامداد شبکه سه سیما در روز 29 اسفندماه 2 فیلم سینمایی احمق و احمق تر که یک اثر کمدی محصول سال 2014 امریکاست را به همراه سیانور به کارگردانی بهروز شعیبی روانه آنتن می کند.

این شبکه در روز اول فروردین ماه نیز دریاچه ماهی محصول ایران در سال 96 و فراتر از سرعت محصول مشترک امریکا، بلژیک و فرانسه را پخش می کند.

همچنین بیگانه تنها محصول مشترک انگلستان و چین که یک فیلم حادثه ای و جنایی محصول سال 2017 است روز 2 فروردین پخش خواهد شد.

شبکه سه روز جمعه سوم فروردین ماه به دلیل پخش مسابقه فوتبال تیم ملی فیلم سینمایی پخش نخواهد کرد و برای شنبه 4 فروردین ماه نیز کینگ کنگ، جزیره جمجمه را که محصول مشترک امریکا، چین و کانادا در سال 2017 است را و یک اثر حادثه ای و ماجراجویی به شمار می رود را پخش می کند.

اورست فتح بی پایان اثر ژاپنی، دیوار بزرگ محصول مشترک چین و امریکا در 2016، حسابدار فیلم امریکایی 2016، زیبایی هر اتفاق درام عاشقانه امریکایی در سال 2016، اسنودن فیلم فرانسوی- امریکایی و محافظ یک آدمکش اثر مشترک چین، امریکا و هلند در 2017 نیز به ترتیب 5، 6، 7، 8، 9 و 10 فروردین ماه پخش خواهند شد.

این شبکه برای روز شنبه 11 فروردین ماه فیلم سینمایی یتیم خانه ایران به کارگردانی ابوالقاسم طالبی را پخش خواهد کرد و روز 12 فروردین نیز فیلم ایرانی دریاچه ماهی را به روی آنتن خواهد برد.

این شبکه برای 13 فرودین ماه تکرار فیلم سیانور را در نظر گرفته است.

**شبکه چهار: ساعت 20:30 شبکه چهار سیما از روز چهارشنبه اول فروردین ماه نمایش فیلم های خود را آغاز خواهد کرد و در همین زمینه مکاتبه اثر ایتالیایی را به روی آنتن خواهد برد.

روز 2 فروردین نیز بازی تقلید که یک اثر امریکایی و محصول 2014 است، از این شبکه پخش خواهد شد.

ونسان دوستار شما ، تاج میان تهی: ریچارد دوم و ورود نیز به ترتیب 3، 4 و 5 فروردین ماه از شبکه چهار سیما پخش خواهند شد.

این شبکه برای روز 6 فروردین ماه یک فیلم ایرانی در نظر گرفته که نام آن هنوز مشخص نشده و عصر سایه ها ، ماری کوری: شهامت دانش ، اولین های تاریخ و صد متر نیز به ترتیب 7، 8 و 9 فروردین به نمایش در خواهند آمد.

برادرم خسرو و خانه ای در خیابان چهل و یکم 2 فیلم ایرانی دیگری هستند که 11 و 12 فروردین ماه از شبکه چهار به روی آنتن خواهند رفت و یادداشت های یک نابینا نیز روز دوشنبه 13 فروردین ماه پایان بخش جشنواره نوروزی شبکه چهار خواهد بود.

**شبکه پنج: ساعت 13:30 شبکه پنج سیما نمایش فیلم های نوروزی خود را از روز سه شنبه 29 اسفندماه با نمایش فیلم روز یارگیری که فیلم امریکایی محصول 2014 است آغاز می کند.

روز چهارشنبه اول فروردین نیز از این شبکه نبرد پانفیلیف محصول کشور روسیه در سال 2016 را پخش می کند که یک فیلم حادثه ای و درام محسوب می شود.

همچنین فیلم اکشن سریع و خشن 8 محصول مشترک امریکا، ژاپن و چین در سال 2017 نیز روز جمعه 3 فروردین ماه از شبکه پنج پخش خواهد شد و متولد 65 نیز اثر ایرانی دیگری است که قرار است روز 4 فروردین ماه پخش شود.

ارباب جنگ فیلم محصول چین و هنگ کنک در سال 2017 نیز روز یکشنبه 5 فروردین ماه پخش خواهد شد و سودای شکارچی محصول مشترک امریکا و اسپانیا در سال 2017 نیز که یک فیلم اکشن است در روز دوشنبه 6 فروردین ماه به روی آنتن خواهد رفت.

به گزارش سایت قطره و به نقل ازفارس، شبکه پنج سیما در روز سه شنبه 7 فررودین فیلم منشی فرمانروا فیلم کره ای تولید 2017 را که ماجراجویانه و کمدی است روانه آنتن می کند و برای چهارشنبه 8 فروردین نیز مدرسه هندی فیلم هندی سال 2017 را پخش خواهد کرد.

قلب خفته برمی خیزد اثر هنگ کنگ در سال 2016 ، نبرد با آتش فیلم امریکایی سال 2017، کونگ فو یوگا اثر مشترک چین و هندوستان و ساخت امریکا محصول امریکا در سال 2017 نیز به ترتیب 9، 10، 11 و 12 فروردین ماه پخش خواهند شد.

جشنواره نوروزی شبکه پنج با فیلم ایرانی اشنوگل در روز 13 فروردین ماه به کار خود پایان می دهد.

**شبکه نهال: ساعت 14:30 شبکه نهال هر روز فیلم هایی مختص رده کودکان به روی آنتن خواهد برد که پخش آنها از 28 اسفندماه با نمایش فیلم زبل موش قهرمان آغاز خواهد شد.

در ادامه به ترتیب روزهای هفته افسانه محافظان ، شازده کوچولو ، ماشین ها 3 ، ریچارد لک لک ، دیپ ، افسانه شاهزاده کاگویا ، گربه چکمه پوش ، بوبو قهرمان کوچک ، تکاوران کهکشانی ، عملیات آجیلی ، رودلف گربه سیاه ، لگو نینجا ، قهرمانان کوچک و دوما از یکم تا 13 فروردین ماه به روی آنتن خواهند رفت.

**شبکه امید: ساعت 18 این شبکه نمایش فیلم های خود را از روز 29 فروردین ماه با نمایش بیست و یک روز بعد آغاز خواهد کرد و روز اول فروردین ماه نیز اسباب بازی های زمان را به روی آنتن خواهد برد.

اوکجا ، مدرسه ژوراسیک ، یک پلیس و نصفی ، دایناسور خانگی من ، ترس و لرز ، ناپدید شده ، باشگاه ماجراجویی من ، معلممونو کوچیک کردم ، بابابزرگ مامور مخفی ، گیمچی ، مدرسه زندگی و فردیناند نیز به ترتیب در تعطیلات نوروزی پخش خواهند شد.

**شبکه نمایش: ساعت21 و23 شبکه نمایش سیما در دو باکس ساعت 21 و ساعت 23 فیلم های خود را پخش خواهد کرد.

نمایش این فیلم ها از روز 28 اسفندماه آغاز خواهد شد و تا 13 فروردین ماه ادامه خواهد داشت.

در باکس ساعت 21 فیلم های صبح بخیر آقای رییس جمهور محصول کره جنوبی در سال 2009 روز 28 اسفندماه پخش خواهد شد.

مرگ ماهی نیز روز 29 اسفندماه پخش خواهد شد و از روز 1 فروردین ماه به ترتیب شین گودزیلا ، هتل هونوچی ، فرمانروا ، دره استخوان ها ، پزشک افریقا ، سامبا ، افتخار تامی موریسون ، ایران برگر ، هپی خواهد گریخت ، عقاب صحرا و گرگ مبارز 2 پخش خواهد شد.

همچنین هر شب ساعت 23 نیز فیلم های سوخت رسان ، اسیر خاک ، جانواران شگفت انگیز و زیستگاه آنها ، خانه خراب کن ، غول بزرگ مهربان ، آخرین جنگجوی قهرمان ، مومون سرزمین نینجاها ، قلعه ، جنگل ، هفت دلاور ، مرد عنکبوتی: بازگشت به خانه ، وزیر کاتوه ، نقشه فرار و کوه نیز از 28 اسفند تا 13 فروردین به روی آنتن شبکه نمایش خواهد رفت.


کلید واژه ها: فیلم - شبکه - شنبه - امریکا - فیلم سینمایی - شبکه یک سیما - فیلم های نوروزی - ایران - امریکایی - نوروز - ویژه برنامه تحویل سال - ایرانی - تلویزیون - انگلستان - سیما - چهارشنبه - فیلم های سینمایی - مقام معظم رهبری - شبکه دو - کمدی - دوشنبه - ساعت - نوروزی - جشنواره فیلم - شبکه دو سیما - اول فروردین - فیلم ایرانی - ماجراجویان - اولین - گزارش

آخرین اخبار سرویس:
واکنش وزیر فرهنگ و ارشاد به حضور پناهی و فرهادی در کن/ به موضع رسمی نرسیده ایم

معرفی برترین های نوروز به انتخاب مردم/«پایتخت» برترین سریال و مدیری برترین مجری

معرفی برترین های نوروز به انتخاب مردم/«پایتخت» برترین سریال شد

برخی در بازیگری تنها به دنبال رابطه بازی هستند

برگزاری نخستین همایش بین المللی «بینات، قرآن در آیینه شعر ملل مسلمان» با شرکت 7 کشور جهان

دبیر همایش بین المللی بینات خبر داد برگزاری نخستین همایش بین المللی بینات، قرآن در آیینه شعر ملل مسلمان با شرکت 7 کشور جهان

اما و اگر های حمایت از نخبگان +فیلم

مراسم پایانی نخستین جشنواره مردمی صدا و سیما

«خاطرات نارنجی» در صف اکرانِ جشنواره حقوق بشر آمریکا

فیلم / آنونس سریال «ایراندخت»

تیپ "همسر قوچان نژاد" در خارج از کشور (اینستاپست)

روز فیلم های ایرانی در جشنواره جهانی فیلم فجر/اکران دوباره فیلم پرحاشیه هت تریک+عکس

به گفته ی نینا برگمن فیلم جدیدی از سری Doom ساخته می شود

عباس صالحی: وزارت ارشاد درباره نمایندگان ایران در کن موضع نگرفته است

(تصاویر) هنرمندان در دومین روز جشنواره جهانی فیلم /رانندگان چینی با ترساندن مسافران درآمد بیشتری کسب می کنند+عکس

نقاط دورافتاده و عجیب دنیا که شما را شگفت زده می کند+ تصاویر /هانیه توسلی در کنار خواهر هنرمندش طناز توسلی! عکس ( برگزیده )

خداداد عزیزی و ماجرای عجیب برنامه ماه عسل + فیلم

جشنواره گلستان خوانی الگویی برای پیوند با هویت ایرانی اسلامی است

مراسم اختتامیه جشنواره مردمی سین سیما برگزار شد

مارال فرجاد بازیگر زن ایرانی در جشنواره عشق آمریکا + عکس

افشاگری خداداد عزیزی درباره برنامه ماه عسل + فیلم

دستمزدم نجومی و عجیب و غریب نیست

خبرهای کوتاه قزوین+ فیلم

سالروز بزرگداشت شاعر بلند آوازه ایران سعدی شیرازی

استخدام شرکت پخش موادغذایی در اصفهان

بازیگر زن فرانسوی مشهور در تهران + عکس ها

پایگاه «تاریخ نگاری سینمای ایران» افتتاح شد

رسوایی آزار جنسی به جایزه نوبل هم رسید

افتتاح بلندترین سکوی دید در مسکو

واکنش تند شبنم فرشادجو به برخورد ناشایست مامور گشت ارشاد + فیلم

سکوت وزیر درباره بازداشت ادامه دار رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی مشهد

بازدید وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی از جشنواره جهانی فیلم فجر

نمایش «6410» به روی صحنه می رود

اولین اظهارات احمد مهرانفر بعد از ازدواجش + فیلم

«میترا حجار» با موهایی آبی! +عکس

برش هایی از فیلم شنل

سکوت وزیر درباره بازداشت ادامه دار رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی مشهد

مجری تلویزیون: تن سعدی را در گور نلرزانیم! + فیلم

فیلم مقایسه سرعت شارژ شدن گوشی های گلکسی S9 و آیفون X

طرز تهیه سالاد کرفس به سبکی خوشمزه و متفاوت

اولین حضور وزیر ارشاد در مراسم تجلیل از برگزیدگان آزمون سراسری حفظ و مفاهیم قرآن

برگزیدگان جشنواره موسیقی کلاسیک گیلان معرفی شدند

دار و دسته ی ونیزی به رشت می آیند

نمایشگاه آثار خوشنویسی در مشهد

سکوت وزیر درباره بازداشت ادامه دار رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی مشهد

گریم عجیب صورت نیلوفر پارسا با الگوی چهره چارلی چاپلین + عکس

صحبت های سارقان حرفه ای دستگاه های خودپرداز + فیلم

نمایشگاه آثار خوشنویسی هنرمندانی از کشور در مشهد

سکوت وزیر درباره دستگیری رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی مشهد

تکان دهنده ترین جمله در فرهنگ بشری از منظر مصطفی ملکیان

هدف از جدا برگزار کردن جشنواره جهانی فجر، تحت الشعاع قرار نگرفتن آن بود

سینمای سیار در مشگین شهر راه اندازی شد

جشنواره موسیقی و انسجام استان های لر نشین

وزارت ارشاد درباره نمایندگان ایران در کن موضع نگرفته است

سینمای سیار در مشگین شهر راه اندازی شد

2 شهربازی و سینما پنج بعدی کنگان پلمپ شد

یکسال تئاتر فارس، کم رونقی و امید

اظهارات وزیر ارشاد درباره جشنواره های کشور

تشریح جزییات بخش «بازسازی کلاسیک ها» / برنامه نمایش فیلم های بازسازی شده

درمورد حضور 2 سینماگر ایرانی در کن به موضع رسمی نرسیده ایم

وزیر فرهنگ وارشاد اسلامی: هنوز به هیچ موضع رسمی درباره حضور دو فیلمساز ایرانی در جشنواره فیلم کن نرسیده ایم

واکنش وزیر ارشاد به حضورفرهادی وپناهی در کن

لبخند مجانی است

گلباران شدن مزار سهراب در شهر گل و گلاب+فیلم

واکنش وزیر ارشاد به حضورفرهادی وپناهی در جشنواره کن

تصمیمی درباره حضور 2 فیلمساز ایرانی در «کن» نگرفته ایم

آموختم که باید ساده ببینم

تصویری از تیپ فاطمه معتمدآریا در جشنواره جهانی فیلم فجر

رییس سازمان سینمایی: نباید از پول خرج کردن بهراسیم

بزرگداشت مختومقلی فراغی در گلستان و مازندران برگزار می شود

فیلم | شوکه شدن وزیر ارتباطات از آمار روحانی!

حضور وزیر ارشاد در کاخ جشنواره جهانی فیلم فجر

در جمع خبرنگاران مطرح شد؛ توضیح وزیر ارشاد درباره جدایی جشنواره های ملی و جهانی فجر/ تصمیمی برای حضور 2 فیلمساز ایرانی در «کن» نگرفته ایم

نشست مدیران کل فرهنگ و ارشاد اسلامی منطقه 8 کشور برگزار شد

اظهارات حیدریان درباره تفکیک جشنواره های فجر و دبیرانش

بخش ملی و جهانی جشنواره فیلم فجر جدا می مانند / اظهارنظر درباره دبیر دوره بعد

فیلم/ تلاوت قاری بزرگسال انور حاسین از کشور مالزی در دومین روز مسابقات/ سوره آل عمران آیات 169 الی 173

نمایشگاه عکس سلامت شهری در فرهنگسرای انقلاب دایر شد

توزیع «تابستان داغ» و «نیلوفر»

درخشش ناشران ایرانی در نمایشگاه کتاب سارایوو

صدور بیش از نه هزار سند تک برگی تا پایان سال+فیلم

جشنواره غذای سالم در اسدآباد + گزارش

افزایش حضور سینماگران ایرانی در جشنواره کن

پژمان جمشیدی: من همیشه از کی روش حمایت کرده ام

فیلم/ ارزیابی استاد پویا از تلاوت متسابقین روز دوم/ نوبت صبح

فیلم/ تلاوت قاری بزرگسال عباس مصطفی شری از کشور لبنان در دومین روز مسابقات/ سوره قصص ایات 57 الی 60

برگزیدگان مرحله نخست جشنواره ملی داستان سقلاتون معرفی شدند

کتاب پاییز پرستوی سفید در جهرم بازخوانی شد

سرانه مصرف فرهنگی شهر ری پایین است

فیلم/ تلاوت قاری بزرگسال ابراهیم یحیی از کشور نیجریه در دومین روز مسابقات/ سوره نور آیات 35 الی 37

فیلم/ تلاوت حامدین ابیه (Abie) قاری بزرگسال از کشور فیلیپین در دومین روز مسابقات/ سوره عنکبوت آیات 7 الی 10

حضور چشمگیر ناشران ایرانی در نمایشگاه کتاب سارایوو

8 سینماگر ایرانی در جشنواره کن

پایگاه تاریخ نگاری سینمای ایران رونمایی شد

جانبازان، تمثال وفاداری و ایثار+فیلم

فیلم/ تلاوت قاری روشندل حسن انور حمیه از کشور از لبنان در دومین روز مسابقات/ سوره قصص آیات 1 الی 7

جدیدترین مجوزها در شبکه نمایش خانگی

آب و هاون

«سفر به سرزمین پدر بزرگ» با شبکه مستند سیما

ادامه ی سفرهای بین المللی ائو (خانه)

همه فیلم های تلویزیون در نوروز 97

همه فیلم های تلویزیون در نوروز 97