مطالب مرتبط:
فارس گزارش می دهد همه فیلم های تلویزیون در نوروز 97/ از نمایش دانکرک و ماجرای نیمروز تا سریع و خشن8 و اشنوگل
جشن نوروز در تلویزیون آرژانتین
جدول پخش فیلم های نوروزی تلویزیون + ساعت پخش
جدول پخش فیلم های نوروزی تلویزیون (+ساعت پخش)
جدول پخش فیلم های نوروزی تلویزیون + ساعت پخش
5 + 1
یارانه ها
مسکن مهر
قیمت جهانی طلا
قیمت روز طلا و ارز
قیمت جهانی نفت
اخبار نرخ ارز
قیمت طلا
قیمت سکه
آب و هوا
بازار کار
افغانستان
تاجیکستان
استانها
ویدئو های ورزشی
طنز و کاریکاتور
بازار آتی سکه
دوشنبه، 28 اسفند 1396 ساعت 01:522018-03-18فرهنگي

همه فیلم های تلویزیون در نوروز 97


جشنواره فیلم های نوروزی با گلچینی از آثار سینمای روز دنیا و ایران از 28 اسفندماه آغاز و تا 13 فروردین ماه به طول خواهد انجامید.

- به گزارش سایت قطره و به نقل ازدولت بهار، امسال به سنت هرساله تلویزیون سبدی از فیلم های متنوع تدارک دیده تا آنها را در ایام نوروز و تعطیلات که مردم فراغ بال بیشتری دارند، به روی آنتن ببرد.

بنا بر این گزارش، در ادامه به تفکیک فیلم های سینمایی هر شبکه و ساعت پخش آنها را می خوانید: **شبکه یک هر روز ساعت16 شبکه یک سیما پخش فیلم های نوروزی خود را از روز سه شنبه 29 اسفندماه آغاز می کند و اولین فیلمی که به روی آنتن می برد، طلای سیاه نام دارد که یک فیلم ایرانی و تاریخی و محصول سال 95 است.

این شبکه در روز چهارشنبه اول فروردین ماه فیلم پخش نخواهد کرد و این زمان به پخش سخنان مقام معظم رهبری اختصاص دارد.

همچنین روز 2 فرودین ماه شبکه یک فیلم سینمایی مثل یک ستاره زندگی کن را که یک اثر امریکایی و محصول سال 2017 است را روانه آنتن خواهد کرد و روز جمعه 3 فروردین نیز فیلم سینمایی قتل در قطار سریع السیر را که یک فیلم جنایی و درام است را پخش خواهد کرد.

این فیلم محصول مشترک امریکا و انگلستان در سال 2017 است.

آسمانخراش در آتش عنوان فیلمی محصول 2016 چین-هنگ کنک است که روز شنبه 4 فروردین پخش خواهد شد.

گیمجی درام ایرانی محصول ایران نیز روز یکشنبه 5 فروردین پخش خواهد شد.

ماشین جنگ اثری کمدی و درام از کشور امریکا در سال 2017 است که روز دوشنبه 6 فروردین ماه پخش خواهد شد.

و شرخر نیز نام اثر ایرانی دیگری است که بناست روز سه شنبه 7 فروردین ماه به روی آنتن برود.

ببرهای برنده فیلم چینی محصول 2016 نیز که یک اثر حادثه ای کمدی است، روز چهارشنبه 8 فروردین پخش خواهد شد.

آخرین قربانی که فیلم امریکایی محصول 2017 است نیز برای پنجشنبه 9 فروردین در نظر گرفته شده است.

دانکرک فیلم محصول مشترک انگلستان، امریکا، فرانسه و هلند در سال 2017 که یک اثر جنگی است روز جمعه 10 فروردین از شبکه یک سیما پخش خواهد شد.

ماجراجویان محصول چین، هنگ کنگ در سال 2017 نیز روز شنبه 11 فروردین پخش می شود و فیلم سینمایی ماجرای نیمروز به کارگردانی محمدحسین مهدویان برای روز 12 فروردین در نظر گرفته شده است.

معجزه در کوهستان نیز فیلم امریکایی محصول 2017 است که برای روز 13 فروردین از شبکه یک سیما پخش خواهد شد.

**شبکه دو هر روز ساعت 17:30 شبکه دو سیما پخش فیلم های خود را از روز دوشنبه 28 اسفندماه ماه آغاز می کند و اولین فیلمی که به روی آنتن می برد، افسانه تیم تالر محصول آلمان در سال 2017 است که یک فیلم کمدی به شمار می آید.

این شبکه در روز 29 اسفندماه ویژه برنامه تحویل سال خود را به روی آنتن می برد و فیلم نخواهد داشت و در ادامه روز اول فرودین ماه خداحافظی وینی پو محصول 2017 انگلستان را نمایش خواهد داد و برای روز 2 فروردین نیز ویلایی ها را پخش خواهد کرد.

ماشین دیوانه محصول سال 2016 فرانسه نیز فیلم دیگری است که روز جمعه 3 فروردین پخش خواهد شد.

بازگشت لوک خوش شانس اثر ایرانی محصول سال 92 نیز فیلم دیگری است که روز شنبه 4 فروردین به نمایش در خواهد آمد و آشپزی با عشق عنوان فیلم دیگری است که 5 فروردین پخش خواهد شد.

این فیلم محصول 2017 کشور چین است.

کلبه هورنر نیز نام فیلمی محصول مشترک انگلستان و بلژیک است که روز 6 فروردین به نمایش در خواهد آمد.

هویلای نفتی محصول 2016 آمریکا و کانادا نیز روز 7 فروردین از شبکه دو سیما پخش خواهد شد و در ادامه نیز رویای صعود ، سالیوت ، نابغه و راننده نیز به ترتیب 8، 9، 10 و 11 فروردین ماه پخش خواهند شد.

این شبکه برای روز 12 فروردین ماه نفس به کارگردانی نرگس آبیار را پخش خواهد کرد و معمای والتون آخرین فیلم نوروزی شبکه دو محسوب می شود.

**شبکه سه: ساعت 1 بامداد شبکه سه سیما در روز 29 اسفندماه 2 فیلم سینمایی احمق و احمق تر که یک اثر کمدی محصول سال 2014 امریکاست را به همراه سیانور به کارگردانی بهروز شعیبی روانه آنتن می کند.

این شبکه در روز اول فروردین ماه نیز دریاچه ماهی محصول ایران در سال 96 و فراتر از سرعت محصول مشترک امریکا، بلژیک و فرانسه را پخش می کند.

همچنین بیگانه تنها محصول مشترک انگلستان و چین که یک فیلم حادثه ای و جنایی محصول سال 2017 است روز 2 فروردین پخش خواهد شد.

شبکه سه روز جمعه سوم فروردین ماه به دلیل پخش مسابقه فوتبال تیم ملی فیلم سینمایی پخش نخواهد کرد و برای شنبه 4 فروردین ماه نیز کینگ کنگ، جزیره جمجمه را که محصول مشترک امریکا، چین و کانادا در سال 2017 است را و یک اثر حادثه ای و ماجراجویی به شمار می رود را پخش می کند.

اورست فتح بی پایان اثر ژاپنی، دیوار بزرگ محصول مشترک چین و امریکا در 2016، حسابدار فیلم امریکایی 2016، زیبایی هر اتفاق درام عاشقانه امریکایی در سال 2016، اسنودن فیلم فرانسوی- امریکایی و محافظ یک آدمکش اثر مشترک چین، امریکا و هلند در 2017 نیز به ترتیب 5، 6، 7، 8، 9 و 10 فروردین ماه پخش خواهند شد.

این شبکه برای روز شنبه 11 فروردین ماه فیلم سینمایی یتیم خانه ایران به کارگردانی ابوالقاسم طالبی را پخش خواهد کرد و روز 12 فروردین نیز فیلم ایرانی دریاچه ماهی را به روی آنتن خواهد برد.

این شبکه برای 13 فرودین ماه تکرار فیلم سیانور را در نظر گرفته است.

**شبکه چهار: ساعت 20:30 شبکه چهار سیما از روز چهارشنبه اول فروردین ماه نمایش فیلم های خود را آغاز خواهد کرد و در همین زمینه مکاتبه اثر ایتالیایی را به روی آنتن خواهد برد.

روز 2 فروردین نیز بازی تقلید که یک اثر امریکایی و محصول 2014 است، از این شبکه پخش خواهد شد.

ونسان دوستار شما ، تاج میان تهی: ریچارد دوم و ورود نیز به ترتیب 3، 4 و 5 فروردین ماه از شبکه چهار سیما پخش خواهند شد.

این شبکه برای روز 6 فروردین ماه یک فیلم ایرانی در نظر گرفته که نام آن هنوز مشخص نشده و عصر سایه ها ، ماری کوری: شهامت دانش ، اولین های تاریخ و صد متر نیز به ترتیب 7، 8 و 9 فروردین به نمایش در خواهند آمد.

برادرم خسرو و خانه ای در خیابان چهل و یکم 2 فیلم ایرانی دیگری هستند که 11 و 12 فروردین ماه از شبکه چهار به روی آنتن خواهند رفت و یادداشت های یک نابینا نیز روز دوشنبه 13 فروردین ماه پایان بخش جشنواره نوروزی شبکه چهار خواهد بود.

**شبکه پنج: ساعت 13:30 شبکه پنج سیما نمایش فیلم های نوروزی خود را از روز سه شنبه 29 اسفندماه با نمایش فیلم روز یارگیری که فیلم امریکایی محصول 2014 است آغاز می کند.

روز چهارشنبه اول فروردین نیز از این شبکه نبرد پانفیلیف محصول کشور روسیه در سال 2016 را پخش می کند که یک فیلم حادثه ای و درام محسوب می شود.

همچنین فیلم اکشن سریع و خشن 8 محصول مشترک امریکا، ژاپن و چین در سال 2017 نیز روز جمعه 3 فروردین ماه از شبکه پنج پخش خواهد شد و متولد 65 نیز اثر ایرانی دیگری است که قرار است روز 4 فروردین ماه پخش شود.

ارباب جنگ فیلم محصول چین و هنگ کنک در سال 2017 نیز روز یکشنبه 5 فروردین ماه پخش خواهد شد و سودای شکارچی محصول مشترک امریکا و اسپانیا در سال 2017 نیز که یک فیلم اکشن است در روز دوشنبه 6 فروردین ماه به روی آنتن خواهد رفت.

به گزارش سایت قطره و به نقل ازفارس، شبکه پنج سیما در روز سه شنبه 7 فررودین فیلم منشی فرمانروا فیلم کره ای تولید 2017 را که ماجراجویانه و کمدی است روانه آنتن می کند و برای چهارشنبه 8 فروردین نیز مدرسه هندی فیلم هندی سال 2017 را پخش خواهد کرد.

قلب خفته برمی خیزد اثر هنگ کنگ در سال 2016 ، نبرد با آتش فیلم امریکایی سال 2017، کونگ فو یوگا اثر مشترک چین و هندوستان و ساخت امریکا محصول امریکا در سال 2017 نیز به ترتیب 9، 10، 11 و 12 فروردین ماه پخش خواهند شد.

جشنواره نوروزی شبکه پنج با فیلم ایرانی اشنوگل در روز 13 فروردین ماه به کار خود پایان می دهد.

**شبکه نهال: ساعت 14:30 شبکه نهال هر روز فیلم هایی مختص رده کودکان به روی آنتن خواهد برد که پخش آنها از 28 اسفندماه با نمایش فیلم زبل موش قهرمان آغاز خواهد شد.

در ادامه به ترتیب روزهای هفته افسانه محافظان ، شازده کوچولو ، ماشین ها 3 ، ریچارد لک لک ، دیپ ، افسانه شاهزاده کاگویا ، گربه چکمه پوش ، بوبو قهرمان کوچک ، تکاوران کهکشانی ، عملیات آجیلی ، رودلف گربه سیاه ، لگو نینجا ، قهرمانان کوچک و دوما از یکم تا 13 فروردین ماه به روی آنتن خواهند رفت.

**شبکه امید: ساعت 18 این شبکه نمایش فیلم های خود را از روز 29 فروردین ماه با نمایش بیست و یک روز بعد آغاز خواهد کرد و روز اول فروردین ماه نیز اسباب بازی های زمان را به روی آنتن خواهد برد.

اوکجا ، مدرسه ژوراسیک ، یک پلیس و نصفی ، دایناسور خانگی من ، ترس و لرز ، ناپدید شده ، باشگاه ماجراجویی من ، معلممونو کوچیک کردم ، بابابزرگ مامور مخفی ، گیمچی ، مدرسه زندگی و فردیناند نیز به ترتیب در تعطیلات نوروزی پخش خواهند شد.

**شبکه نمایش: ساعت21 و23 شبکه نمایش سیما در دو باکس ساعت 21 و ساعت 23 فیلم های خود را پخش خواهد کرد.

نمایش این فیلم ها از روز 28 اسفندماه آغاز خواهد شد و تا 13 فروردین ماه ادامه خواهد داشت.

در باکس ساعت 21 فیلم های صبح بخیر آقای رییس جمهور محصول کره جنوبی در سال 2009 روز 28 اسفندماه پخش خواهد شد.

مرگ ماهی نیز روز 29 اسفندماه پخش خواهد شد و از روز 1 فروردین ماه به ترتیب شین گودزیلا ، هتل هونوچی ، فرمانروا ، دره استخوان ها ، پزشک افریقا ، سامبا ، افتخار تامی موریسون ، ایران برگر ، هپی خواهد گریخت ، عقاب صحرا و گرگ مبارز 2 پخش خواهد شد.

همچنین هر شب ساعت 23 نیز فیلم های سوخت رسان ، اسیر خاک ، جانواران شگفت انگیز و زیستگاه آنها ، خانه خراب کن ، غول بزرگ مهربان ، آخرین جنگجوی قهرمان ، مومون سرزمین نینجاها ، قلعه ، جنگل ، هفت دلاور ، مرد عنکبوتی: بازگشت به خانه ، وزیر کاتوه ، نقشه فرار و کوه نیز از 28 اسفند تا 13 فروردین به روی آنتن شبکه نمایش خواهد رفت.


کلید واژه ها: فیلم - شبکه - شنبه - امریکا - فیلم سینمایی - شبکه یک سیما - فیلم های نوروزی - ایران - امریکایی - نوروز - ویژه برنامه تحویل سال - ایرانی - تلویزیون - انگلستان - سیما - چهارشنبه - فیلم های سینمایی - مقام معظم رهبری - شبکه دو - کمدی - دوشنبه - ساعت - نوروزی - جشنواره فیلم - شبکه دو سیما - اول فروردین - فیلم ایرانی - ماجراجویان - اولین - گزارش

آخرین اخبار سرویس:
تبریک بهاره رهنما به دخترش برای روز دختر (عکس)

شهری پر از باغ وحش و موزه! /آلمان

برترین عکس های مسابقه عکاسی از پرندگان

اقتباس جدید انگلیسی ها از شاهکار ویکتور هوگو

سیزدهمین جشنواره ملی انتشارات روابط عمومی فردا برگزار می شود

سنندج میزبان آثار هنرمندان تصویرگر ایران و اسلواک است

نشست فیلم فلسفه با نمایش قاعده بازی

جشنواره بین المللی نامه ای به امام رضا(ع) در مراحل پایانی

چه خبر از سریال کمدی و جذاب کیانوش عیاری؟

26 مرداد، آخرین مهلت ارسال آثار به جشنواره هنرهای دیجیتال خوزستان

سینمای کودک نداشتیم اگر جشنواره نبود

گلایه «دارکوبی ها» از تیزرهای محدود تلویزیونی

همبستگی و کار سیاسی

ارسال 247 اثر به جشنواره بین المللی امام رضا(ع) کانون پرورش فکری لرستان/ 8 اثر انتخاب شد

اختصاص حواله کتاب به روستاهای فعال در حوزه ترویج کتابخوانی در خراسان شمالی

فیلم | گل زیبای ایوان پریشیچ به فرانسه

اختصاص حواله کتاب به روستاهای فعال در حوزه ترویج کتابخوانی درخراسان شمالی

اگر به جزییات پاسخ دهیم، در تمدن جدید استحاله می شویم/ ما را با استدلال سرگرم کرده اند تا جرئت سخن را بگیرند

منتظر آلبوم جدید "فریدون" باشید

واکنش محمدمهدی عسگر پور به حجم زیاد قرعه کشی ها در صداوسیما

در مواجهه کانت و هگل

آقای بازگیر در نقش یک روحانی در سریال «ستایش»/ عکس

اجرای «گزارش وضع هوا»در تالار قشقایی

سه اثر میراث ناملموس خوزستان در فهرست آثار ملی ثبت شد

اشیاء موزه آب بندرعباس ساماندهی می شوند

فراخوان آثار ادبی بانوان طلبه خوزستان منتشر شد

سنندج میزبان آثار هنرمندان تصویرگر ایران و اسلواک است

«گزارش وضع هوا» به تئاتر شهر رسید

آغاز برداشت خاویار گیاهی در گرمسار + فیلم

منتظر آلبوم جدید "فریدون" باشید

امشب ؛پخش یک سریال جدید از شبکه 3

بازیگر سریال وست ورلد دچار شوک و وحشت شد +عکس

باز هم گاف املایی بهاره رهنما حاشیه ساز شد +عکس

جشنهایی که می گریانند!

«بهترین نقش زندگی» را امشب از قاب شبکه سه ببینید

بهترین گل های جام جهانی 2018 (فیلم)

لرستان ، بخش خبری 19:30 یکشنبه 24 تیر ماه

برگزاری جشنواره تئاتر خصوصی؛ زمینه ساز ظرفیت های جدید در کار های نمایشی

فراخوان جمع آوری عکس های عاشورایی در لرستان

سازهایی خاموش در گیلان

تئاتر زبانی برای نقد مسایل اجتماعی است/ معرفی نتایج هفتمین جشنواره تئاتر «میثاق»

برگزاری جشنواره تئاترخصوصی؛ زمینه ساز ظرفیت های جدید درکار های نمایشی

مجموعه خبری 20:45 - 1397/4/24

استفاده از معلولان ذهنی و حرکتی در یک نمایش

«یه وا» برنده 2 جایزه جشنواره جهانی شد

سپند امیرسلیمانی از بیمارستان مرخص شد

«دارکوب» به مرز یک میلیارد رسید

عباس غزالی:باند بازی در سینمای ما کتمان شدنی نیست

خودروی چوبی هم به بازار آمد + فیلم

«گزارش وضع هوا» به تئاتر شهر رسید

آقای بازگیر در نقش یک روحانی در سریال «ستایش»/ عکس

پخش سریال «پدر» از فردا در شبکه دو سیما

لحظه اضافه شدن ستاره دوم به لوگو فرانسه در پاریس (فیلم)

فراخوان جمع آوری عکس با موضوع عاشورایی

بمب دستی لونگی برای چِتنیک ها

شکایت اولیای دم سیدامامی از رییس صدا و سیما

سازهایی خاموش در گیلان

نقشی متفاوت از شقایق فرهانی

عکس "ممنوعه" فاطمه گودرزی هم پخش شد! /عکس

ادبیات دفاع مقدس نیازمند خانه تکانی است

شقایق فراهانی بازیگر سینما، ملکه انگلیس شد! /عکس

حزب اللهی ام، پس نقد می کنم/مگر لقب «آخوند روشنفکر» بد است؟

سرمشق میرعماد بر دفتر خوشنویسی ایران

فراخوان جشنواره سراسری "انگشت جادویی" در شیراز

جشنهایی که می گریانند!

واکنش عجیب خانم بازیگر به تعریف کردن از زیبایی اش! عکس

بهانه گیری برای برپایی جشنواره

سند راهبردی توسعه فرهنگ قرآنی در خراسان شمالی تدوین شد

«دارکوب» به مرز یک میلیارد رسید

تتلو در راه لس آنجلس؟

آقای بازیگر:هنوز تحت درمان هستم و کار کردن برایم سخت شده است

سرنوشت نامعلوم ترجمه رمان «محمد(ص)»/ تبلیغات؛ تنها فعالیت حاصل شده

آثار تجسمی می توانند کالای ایرانی را در جان بنشانند

«شقایق فراهانی» ؛ ملکه انگلیس شد! /عکس

عکس "ممنوعه" فاطمه گودرزی هم پخش شد! /عکس

آلمانی ها فکر می کردند "نازی" هستم/در ایران فقط من و سهراب روی تنه درخت کار می کردیم/همهِ دنیا دانشکده ی من بود

عکس/ الهام حمیدی و سیاوش خیرابی در یک مراسم

در گفت وگو با فارس عنوان شد سپند امیرسلیمانی از بیمارستان مرخص شد/ حضور در بهترین شو

گفت وگوی تفصیلی فارس با احمد شاکری/ بخش اول غیر از عاشورا در جنگ هویتی نداریم/ ادبیات دفاع مقدس نیازمند خانه تکانی است

لحظه آویزان ماندن دو بچه از پنجره طبقه دوم یک ساختمان+فیلم

سرنوشت نامعلوم ترجمه رمان «محمد(ص)»/ تبلیغات؛ تنها نتیجه حاصل شده

عکسی قدیمی از زمان مجردی 3 بازیگر محبوب طنز

و باز هم گاف املایی "بهاره رهنما" ،حاشیه ساز شد/عکس

عکس هنری "روناک یونسی"

تیپ عجیب "بهاره رهنما" در یک میهمانی + عکس

گریم حرفه ای "بهنوش بختیاری" + عکس

تولدی برای استاد فقید بازیگری

خنده ات را ارزان نفروش!

عکس "ممنوعه" فاطمه گودرزی هم پخش شد! /عکس

ترامپ در حالِ نشر «اخبار جعلی» است!

گلایه های شدید بازیگر جوان از پرویز پرستویی!

وضعیت جوی بیست و پنجم تیر فارس + فیلم

یاسر عبدی تحلیل فقهی حقوقی آثار اضطرار در مسؤولیت غیرقراردادی ( مطالعه تطبیقی)

نقد و بررسی فیلم سینمایی A Quiet Place ؛ یک سکوت هوشمندانه

آقای بازیگر: نمی توانم باندبازی در سینما را کتمان کنم!

یادگارهای داود رشیدی در انتظار محلی برای نگهداری و نمایش

پیام مریم کاویانی به مردم خوزستان+فیلم

جشنواره صلح ژاپن میزبان سه فیلم ایرانی

فرزندان "جمشید مشایخی" بر بالین پدر + عکس

سلفی زیبا از بانوان هنرمند + عکس

همه فیلم های تلویزیون در نوروز 97

همه فیلم های تلویزیون در نوروز 97