مطالب مرتبط:
گزارش خبرنگار اعزامی فارس از هلند فیلم/ کسب مدال نقره عباسعلی در کاراته وان روتردام هلند
جشن نوروز در تلویزیون آرژانتین
جدول پخش فیلم های نوروزی تلویزیون + ساعت پخش
جدول پخش فیلم های نوروزی تلویزیون (+ساعت پخش)
جدول پخش فیلم های نوروزی تلویزیون + ساعت پخش
5 + 1
یارانه ها
مسکن مهر
قیمت جهانی طلا
قیمت روز طلا و ارز
قیمت جهانی نفت
اخبار نرخ ارز
قیمت طلا
قیمت سکه
آب و هوا
بازار کار
افغانستان
تاجیکستان
استانها
ویدئو های ورزشی
طنز و کاریکاتور
بازار آتی سکه
دوشنبه، 28 اسفند 1396 ساعت 01:012018-03-18فرهنگي

فارس گزارش می دهد همه فیلم های تلویزیون در نوروز 97/ از نمایش دانکرک و ماجرای نیمروز تا سریع و خشن8 و اشنوگل


جشنواره فیلم های نوروزی با گلچینی از آثار سینمای روز دنیا و ایران از 28 اسفندماه آغاز و تا 13 فروردین ماه به طول خواهد انجامید.

- همه فیلم های تلویزیون در نوروز 97/ از نمایش دانکرک و ماجرای نیمروز تا سریع و خشن8 و اشنوگل جشنواره فیلم های نوروزی با گلچینی از آثار سینمای روز دنیا و ایران از 28 اسفندماه آغاز و تا 13 فروردین ماه به طول خواهد انجامید.

به گزارش سایت قطره و به نقل ازخبرنگار رادیو و تلویزیون خبرگزاری فارس"، امسال به سنت هرساله تلویزیون سبدی از فیلم های متنوع تدارک دیده تا آنها را در ایام نوروز و تعطیلات که مردم فراغ بال بیشتری دارند، به روی آنتن ببرد.

بنا بر این گزارش، در ادامه به تفکیک فیلم های سینمایی هر شبکه و ساعت پخش آنها را می خوانید: **شبکه یک هر روز ساعت16 شبکه یک سیما پخش فیلم های نوروزی خود را از روز سه شنبه 29 اسفندماه آغاز می کند و اولین فیلمی که به روی آنتن می برد، طلای سیاه نام دارد که یک فیلم ایرانی و تاریخی و محصول سال 95 است.

این شبکه در روز چهارشنبه اول فروردین ماه فیلم پخش نخواهد کرد و این زمان به پخش سخنان مقام معظم رهبری اختصاص دارد.

همچنین روز 2 فرودین ماه شبکه یک فیلم سینمایی مثل یک ستاره زندگی کن را که یک اثر امریکایی و محصول سال 2017 است را روانه آنتن خواهد کرد و روز جمعه 3 فروردین نیز فیلم سینمایی قتل در قطار سریع السیر را که یک فیلم جنایی و درام است را پخش خواهد کرد.

این فیلم محصول مشترک امریکا و انگلستان در سال 2017 است.

آسمانخراش در آتش عنوان فیلمی محصول 2016 چین-هنگ کنک است که روز شنبه 4 فروردین پخش خواهد شد.

گیمجی درام ایرانی محصول ایران نیز روز یکشنبه 5 فروردین پخش خواهد شد.

ماشین جنگ اثری کمدی و درام از کشور امریکا در سال 2017 است که روز دوشنبه 6 فروردین ماه پخش خواهد شد.

و شرخر نیز نام اثر ایرانی دیگری است که بناست روز سه شنبه 7 فروردین ماه به روی آنتن برود.

ببرهای برنده فیلم چینی محصول 2016 نیز که یک اثر حادثه ای کمدی است، روز چهارشنبه 8 فروردین پخش خواهد شد.

آخرین قربانی که فیلم امریکایی محصول 2017 است نیز برای پنجشنبه 9 فروردین در نظر گرفته شده است.

دانکرک فیلم محصول مشترک انگلستان، امریکا، فرانسه و هلند در سال 2017 که یک اثر جنگی است روز جمعه 10 فروردین از شبکه یک سیما پخش خواهد شد.

ماجراجویان محصول چین، هنگ کنگ در سال 2017 نیز روز شنبه 11 فروردین پخش می شود و فیلم سینمایی ماجرای نیمروز به کارگردانی محمدحسین مهدویان برای روز 12 فروردین در نظر گرفته شده است.

معجزه در کوهستان نیز فیلم امریکایی محصول 2017 است که برای روز 13 فروردین از شبکه یک سیما پخش خواهد شد.

**شبکه دو هر روز ساعت 17:30 شبکه دو سیما پخش فیلم های خود را از روز دوشنبه 28 اسفندماه ماه آغاز می کند و اولین فیلمی که به روی آنتن می برد، افسانه تیم تالر محصول آلمان در سال 2017 است که یک فیلم کمدی به شمار می آید.

این شبکه در روز 29 اسفندماه ویژه برنامه تحویل سال خود را به روی آنتن می برد و فیلم نخواهد داشت و در ادامه روز اول فرودین ماه خداحافظی وینی پو محصول 2017 انگلستان را نمایش خواهد داد و برای روز 2 فروردین نیز ویلایی ها را پخش خواهد کرد.

ماشین دیوانه محصول سال 2016 فرانسه نیز فیلم دیگری است که روز جمعه 3 فروردین پخش خواهد شد.

بازگشت لوک خوش شانس اثر ایرانی محصول سال 92 نیز فیلم دیگری است که روز شنبه 4 فروردین به نمایش در خواهد آمد و آشپزی با عشق عنوان فیلم دیگری است که 5 فروردین پخش خواهد شد.

این فیلم محصول 2017 کشور چین است.

کلبه هورنر نیز نام فیلمی محصول مشترک انگلستان و بلژیک است که روز 6 فروردین به نمایش در خواهد آمد.

هویلای نفتی محصول 2016 آمریکا و کانادا نیز روز 7 فروردین از شبکه دو سیما پخش خواهد شد و در ادامه نیز رویای صعود ، سالیوت ، نابغه و راننده نیز به ترتیب 8، 9، 10 و 11 فروردین ماه پخش خواهند شد.

این شبکه برای روز 12 فروردین ماه نفس به کارگردانی نرگس آبیار را پخش خواهد کرد و معمای والتون آخرین فیلم نوروزی شبکه دو محسوب می شود.

**شبکه سه: ساعت 1 بامداد شبکه سه سیما در روز 29 اسفندماه 2 فیلم سینمایی احمق و احمق تر که یک اثر کمدی محصول سال 2014 امریکاست را به همراه سیانور به کارگردانی بهروز شعیبی روانه آنتن می کند.

این شبکه در روز اول فروردین ماه نیز دریاچه ماهی محصول ایران در سال 96 و فراتر از سرعت محصول مشترک امریکا، بلژیک و فرانسه را پخش می کند.

همچنین بیگانه تنها محصول مشترک انگلستان و چین که یک فیلم حادثه ای و جنایی محصول سال 2017 است روز 2 فروردین پخش خواهد شد.

شبکه سه روز جمعه سوم فروردین ماه به دلیل پخش مسابقه فوتبال تیم ملی فیلم سینمایی پخش نخواهد کرد و برای شنبه 4 فروردین ماه نیز کینگ کنگ، جزیره جمجمه را که محصول مشترک امریکا، چین و کانادا در سال 2017 است را و یک اثر حادثه ای و ماجراجویی به شمار می رود را پخش می کند.

اورست فتح بی پایان اثر ژاپنی، دیوار بزرگ محصول مشترک چین و امریکا در 2016، حسابدار فیلم امریکایی 2016، زیبایی هر اتفاق درام عاشقانه امریکایی در سال 2016، اسنودن فیلم فرانسوی- امریکایی و محافظ یک آدمکش اثر مشترک چین، امریکا و هلند در 2017 نیز به ترتیب 5، 6، 7، 8، 9 و 10 فروردین ماه پخش خواهند شد.

این شبکه برای روز شنبه 11 فروردین ماه فیلم سینمایی یتیم خانه ایران به کارگردانی ابوالقاسم طالبی را پخش خواهد کرد و روز 12 فروردین نیز فیلم ایرانی دریاچه ماهی را به روی آنتن خواهد برد.

این شبکه برای 13 فرودین ماه تکرار فیلم سیانور را در نظر گرفته است.

**شبکه چهار: ساعت 20:30 شبکه چهار سیما از روز چهارشنبه اول فروردین ماه نمایش فیلم های خود را آغاز خواهد کرد و در همین زمینه مکاتبه اثر ایتالیایی را به روی آنتن خواهد برد.

روز 2 فروردین نیز بازی تقلید که یک اثر امریکایی و محصول 2014 است، از این شبکه پخش خواهد شد.

ونسان دوستار شما ، تاج میان تهی: ریچارد دوم و ورود نیز به ترتیب 3، 4 و 5 فروردین ماه از شبکه چهار سیما پخش خواهند شد.

این شبکه برای روز 6 فروردین ماه یک فیلم ایرانی در نظر گرفته که نام آن هنوز مشخص نشده و عصر سایه ها ، ماری کوری: شهامت دانش ، اولین های تاریخ و صد متر نیز به ترتیب 7، 8 و 9 فروردین به نمایش در خواهند آمد.

برادرم خسرو و خانه ای در خیابان چهل و یکم 2 فیلم ایرانی دیگری هستند که 11 و 12 فروردین ماه از شبکه چهار به روی آنتن خواهند رفت و یادداشت های یک نابینا نیز روز دوشنبه 13 فروردین ماه پایان بخش جشنواره نوروزی شبکه چهار خواهد بود.

**شبکه پنج: ساعت 13:30 شبکه پنج سیما نمایش فیلم های نوروزی خود را از روز سه شنبه 29 اسفندماه با نمایش فیلم روز یارگیری که فیلم امریکایی محصول 2014 است آغاز می کند.

روز چهارشنبه اول فروردین نیز از این شبکه نبرد پانفیلیف محصول کشور روسیه در سال 2016 را پخش می کند که یک فیلم حادثه ای و درام محسوب می شود.

همچنین فیلم اکشن سریع و خشن 8 محصول مشترک امریکا، ژاپن و چین در سال 2017 نیز روز جمعه 3 فروردین ماه از شبکه پنج پخش خواهد شد و متولد 65 نیز اثر ایرانی دیگری است که قرار است روز 4 فروردین ماه پخش شود.

ارباب جنگ فیلم محصول چین و هنگ کنک در سال 2017 نیز روز یکشنبه 5 فروردین ماه پخش خواهد شد و سودای شکارچی محصول مشترک امریکا و اسپانیا در سال 2017 نیز که یک فیلم اکشن است در روز دوشنبه 6 فروردین ماه به روی آنتن خواهد رفت.

به گزارش سایت قطره و به نقل ازفارس، شبکه پنج سیما در روز سه شنبه 7 فررودین فیلم منشی فرمانروا فیلم کره ای تولید 2017 را که ماجراجویانه و کمدی است روانه آنتن می کند و برای چهارشنبه 8 فروردین نیز مدرسه هندی فیلم هندی سال 2017 را پخش خواهد کرد.

قلب خفته برمی خیزد اثر هنگ کنگ در سال 2016 ، نبرد با آتش فیلم امریکایی سال 2017، کونگ فو یوگا اثر مشترک چین و هندوستان و ساخت امریکا محصول امریکا در سال 2017 نیز به ترتیب 9، 10، 11 و 12 فروردین ماه پخش خواهند شد.

جشنواره نوروزی شبکه پنج با فیلم ایرانی اشنوگل در روز 13 فروردین ماه به کار خود پایان می دهد.

**شبکه نهال: ساعت 14:30 شبکه نهال هر روز فیلم هایی مختص رده کودکان به روی آنتن خواهد برد که پخش آنها از 28 اسفندماه با نمایش فیلم زبل موش قهرمان آغاز خواهد شد.

در ادامه به ترتیب روزهای هفته افسانه محافظان ، شازده کوچولو ، ماشین ها 3 ، ریچارد لک لک ، دیپ ، افسانه شاهزاده کاگویا ، گربه چکمه پوش ، بوبو قهرمان کوچک ، تکاوران کهکشانی ، عملیات آجیلی ، رودلف گربه سیاه ، لگو نینجا ، قهرمانان کوچک و دوما از یکم تا 13 فروردین ماه به روی آنتن خواهند رفت.

**شبکه امید: ساعت 18 این شبکه نمایش فیلم های خود را از روز 29 فروردین ماه با نمایش بیست و یک روز بعد آغاز خواهد کرد و روز اول فروردین ماه نیز اسباب بازی های زمان را به روی آنتن خواهد برد.

اوکجا ، مدرسه ژوراسیک ، یک پلیس و نصفی ، دایناسور خانگی من ، ترس و لرز ، ناپدید شده ، باشگاه ماجراجویی من ، معلممونو کوچیک کردم ، بابابزرگ مامور مخفی ، گیمچی ، مدرسه زندگی و فردیناند نیز به ترتیب در تعطیلات نوروزی پخش خواهند شد.

**شبکه نمایش: ساعت21 و23 شبکه نمایش سیما در دو باکس ساعت 21 و ساعت 23 فیلم های خود را پخش خواهد کرد.

نمایش این فیلم ها از روز 28 اسفندماه آغاز خواهد شد و تا 13 فروردین ماه ادامه خواهد داشت.

در باکس ساعت 21 فیلم های صبح بخیر آقای رییس جمهور محصول کره جنوبی در سال 2009 روز 28 اسفندماه پخش خواهد شد.

مرگ ماهی نیز روز 29 اسفندماه پخش خواهد شد و از روز 1 فروردین ماه به ترتیب شین گودزیلا ، هتل هونوچی ، فرمانروا ، دره استخوان ها ، پزشک افریقا ، سامبا ، افتخار تامی موریسون ، ایران برگر ، هپی خواهد گریخت ، عقاب صحرا و گرگ مبارز 2 پخش خواهد شد.

همچنین هر شب ساعت 23 نیز فیلم های سوخت رسان ، اسیر خاک ، جانواران شگفت انگیز و زیستگاه آنها ، خانه خراب کن ، غول بزرگ مهربان ، آخرین جنگجوی قهرمان ، مومون سرزمین نینجاها ، قلعه ، جنگل ، هفت دلاور ، مرد عنکبوتی: بازگشت به خانه ، وزیر کاتوه ، نقشه فرار و کوه نیز از 28 اسفند تا 13 فروردین به روی آنتن شبکه نمایش خواهد رفت.

انتهای پیام/ http://fna.

ir/a4j2ni
کلید واژه ها: فیلم - فیلم های نوروزی - شنبه - فیلم سینمایی - تلویزیون - نوروز - امریکا - ایران - شبکه - جشنواره فیلم - شبکه یک سیما - نوروزی - ایرانی - انگلستان - امریکایی - چهارشنبه - گزارش - فیلم های سینمایی - مقام معظم رهبری - جشنواره - چینی - اول فروردین - فیلم ایرانی - نمایش - ماجراجویان - کمدی - جمعه - خبرگزاری - سیما - ساعت

آخرین اخبار سرویس:
برگزاری اولین دوره از رویداد خلق ایده با شعار حمایت از جوان ایرانی، اندیشه ی ایرانی

جشنواره ماهیگیری در ملایر

شهرکرد میزبان نوزدهمین جشنواره هنرهای تجسمی هنرستان های کشور

تخریب عمدی قدیمی ترین کارخانه قند خاورمیانه

تخریب عمدی قدیمی ترین کارخانه قند خاورمیانه

بازگشت جکر به سینما هالیوود

تازه ترین اخبار از سریال فوق لیسانس ها

فیلم های سینمایی امروز بر پرده سینماهای یزد + زمان اکران

هوا خنک تر می شود+فیلم

اولین مردی که به فضا سفر کرد ؟

بازیگر زن مشهور با «بازی نقاب ها» به تلویزیون برمی گردد

اجرای سه مجری در«قرار شاعرانه»

«قرار شاعرانه» 3 مجری رادیویی

تخصصی ترین ترجمه ممکن با به کارگیری 14000 مترجم در تمامی رشته ها

ماجرای جذاب "اولین مرد" سفرکرده به فضا/عکس

بیمه تکمیلی رایگان رانندگان +فیلم

اعلام اسامی روسای کمیته های بیست و یکمین جشنواره تولیدات مراکز

شهرام شکوهی: ترجیح می دهم به جای گران ترین خواننده، ارزان ترین باشم

ایزابل هوپر در جشنواره رم تجلیل می شود/ جایزه ویژه برای بازیگر

ما در خرید آثار برای دوبله تعیین کننده نیستیم/ اجرای طرح «سپاس»

فیلم/ قابل توجه حزب اللهی ها؛ از کجا اینقدر به خودتون مطمئن هستید؟

عصر شعر مهر رضا برگزار شد شاعر اصفهانی سنگ تمام گذاشت/ هر که یک بار بیاید تو سه جا می آیی

دوستی عجیب یک مرد با کروکودیل + فیلم

مهلت شرکت گلستانی ها درکتابخوانی رضوی تمدید شد

لرستان ، بخش خبری 19:30 شنبه 30 تیر ماه

یک شروع تلخ برای تابستانی گرم؛ اگر به جان تان علاقه مند هستید این گزارش را ببینید (+فیلم)

فیلم بدشانس ترین بازیگر مرد سینما در سال 96 روی پرده می رود/بازگشت صدرعاملی به چرخه اکران

کثیف ترین نهنگ دنیا +عکس

سلفی بیرانوند با بازیگر زن پرحاشیه

فیلم | درخواست احسان علیخانی از روزنامه شرق

اعلام سهم سینماگران از فروش پخش فوتبال در سینما

انتشار یک فولکلور عاشقانه بلوچی در قالب رمان

مجموعه ورزشی 31 تیرماه+فیلم

هرچه از مراکز استان ها دورتر می شویم علاقه به کتاب بیشتر می شود

ماجرای جذاب "اولین مرد" سفرکرده به فضا/عکس

بازگشت "جوکر" به سینماهای جهان

حجم آثار ترجمه در وضعیت فعلی یک شبیخون فرهنگی است

«لطفا با مرگ من موافقت کنید» به محراب می آید/ قصه یک اتانازی

ضیافت «روناک» در وحدت/ لطفا با لباس محلی به کنسرت بیایید

شایستگان تقدیر جایزه کتاب سال تجلیل می شوند

مجموعه خبرهای کوتاه 31 تیر ماه+فیلم

کارگردان کیف انگلیسی در آی سی یو

درخواست عجیب احسان علیخانی از روزنامه شرق/فیلم

رمان الهام فلاح درباره اوتیسم منتشر شد

بهنوش طباطبایی و احسان کرمی (اینستاپست)

شلاق زدن دانش آموز دختر توسط معلمش!+فیلم

غذاهای محلی همدان، ملی شدند

از «فوق لیسانسه ها»ی محبوب تلویزیون چه خبر؟

اسکیت بازی با کوله پشتی چند منظوره+فیلم

دست پُر فیلمساز انقلابی و شاهکاری دیگر از خسرو سینمای ایران

پست اینستاگرامی بهنوش بختیاری برای دو هنرمند معروف

حال نامساعد کارگردان نام آشنای سینمای ایران

آشنایی با شرکت فیلمسازی کلمبیا

تمام گل های جام جهانی 2018 روسیه + فیلم

عده ای خواننده بی سواد روی صحنه می روند/کسی که کوچکترین اصوات را در موسیقی تشخیص نمی دهد خواننده نیست

شهرام شکوهی: ترجیح می دهم به جای گران ترین خواننده، ارزان ترین باشم

استندآپ محمدجواد رضایی در خنداننده شو (فیلم)

بازگشت "جوکر" به سینماهای جهان/عکس

پست اینستاگرامی بهنوش بختیاری برای دو هنرمند معروف / عکس

فیلم های دولتیِ گروه کودک هم راهی به اکران ندارند

لحظه وحشتناک سقوط درخت روی یک راننده+فیلم

حال دوبلور پیشکسوت مساعد نیست

عکس های جدید هدیه تهرانی بازیگر 46 ساله

تصاویر جدید هدیه تهرانی بازیگر 46 ساله /راز جسد یک دختر بچه در بیابان ( برگزیده )

10 حقیقت باورنکردنی که تصورتان از زمان را تغییر می دهد

اختتامیه دومین جشنواره ملی فیلم ایثار برگزار می شود

تازه ترین وضعیت جسمی جمشید مشایخی

ابهام در وضعیت آلبوم تازه محسن چاوشی

فصل شکار بادبادکها؛ نمایشی متین و ستودنی

شعرخوانی علی انصاریان در برنامه آیو اسپورت (فیلم)

در سفر به صربستان چه می بینید؟ (+فیلم)

مجموعه خبری بخش 20 شبکه خاوران، 30 تیر

تازه ترین وضعیت جسمی جمشید مشایخی

بازیگر زن پرحاشیه چادری شد!+عکس

آثار هنرمند امپرسیونیست ارمنی در «نقش جهان»

بوسه "داریوش ارجمند" بر دستان "جمشید مشایخی" + عکس

توضیحات متهم پرونده ثامن الحجج درباره وام دریافتی مهران مدیری/فیلم

حضور بیرانوند در اکران فیلم سردار آزمون (عکس)

تحلیل های شبکه ها و گروه های خارج نشین خنده دار است/گلستان پیغام داد نه به کشور بازمی گردد و نه می میرد/وضعیت آنقدر خراب است که دیگر با دستور نمی توان مشکلات را حل کرد

پیوند کبد کارگردان کلاه پهلوی باید هرچه سریعتر انجام شود/کارگردان کیف انگلیسی در آی سی یو

حال و هوای شیدایی خانم بازیگر+عکس

«سحر قریشی» با سر و وضعی نظامی و کلاه قرمز + عکس

لحظه عصبانیت شدید احسان علیخانی روی آنتن زنده تلویزیون + فیلم

تصویری از بازیگران جوان سریال پدر

جایزه مهرگان طلایی اهدا می شود

حراج مجموعه رابین ویلیامز

«سارا بهرامی» در دو فیلم «هزارپا» و «دارکوب» روی پرده سینما

ستاره هایی که نقش های بزرگ را رد کردند

عبدالرضا آتشین صدف، محمد خیری بنیان های نظری سبک زندگی در اندیشه پی یر بوردیو با رویکرد انتقادی

اکران ویژه ی «دارکوب» به نفع «زنان خانه خورشید» و «طلوع بی نشان»

لوکارنو 71 | برندگان جوایز ویژه از ایتن هاوک تا مگ رایان

این تئاتر ادعای صد ساله دارد اما...

واکنش عجیب همسر ترامپ بعد از دست دادن با پوتین/فیلم

حسین هدایتی با دستبند زندان در شبکه ورزش صداوسیما/فیلم

وقتی "بهنوش بختیاری" چادری می شود! /عکس

زمانی که ادبیات به بیانیه تبدل می شود

لحظه زیر گرفتن وحشتناک یک کودک!/فیلم

امضای قرارداد وحید امیری با ترابزون اسپور ترکیه/فیلم

تاریخ اکران فیلم جوکر مشخص شد/چالش سخت هیث لیجر نبودن

تاپ گان 2 | جنیفر کانلی در کنار تام کروز

فارس گزارش می دهد همه فیلم های تلویزیون در نوروز 97/ از نمایش دانکرک و ماجرای نیمروز تا سریع و خشن8 و اشنوگل

فارس گزارش می دهد همه فیلم های تلویزیون در نوروز 97/ از نمایش دانکرک و ماجرای نیمروز تا سریع و خشن8 و اشنوگل