مطالب مرتبط:
گزارش خبرنگار اعزامی فارس از هلند فیلم/ کسب مدال نقره عباسعلی در کاراته وان روتردام هلند
جشن نوروز در تلویزیون آرژانتین
جدول پخش فیلم های نوروزی تلویزیون + ساعت پخش
جدول پخش فیلم های نوروزی تلویزیون (+ساعت پخش)
جدول پخش فیلم های نوروزی تلویزیون + ساعت پخش
5 + 1
یارانه ها
مسکن مهر
قیمت جهانی طلا
قیمت روز طلا و ارز
قیمت جهانی نفت
اخبار نرخ ارز
قیمت طلا
قیمت سکه
آب و هوا
بازار کار
افغانستان
تاجیکستان
استانها
ویدئو های ورزشی
طنز و کاریکاتور
بازار آتی سکه
دوشنبه، 28 اسفند 1396 ساعت 01:012018-03-18فرهنگي

فارس گزارش می دهد همه فیلم های تلویزیون در نوروز 97/ از نمایش دانکرک و ماجرای نیمروز تا سریع و خشن8 و اشنوگل


جشنواره فیلم های نوروزی با گلچینی از آثار سینمای روز دنیا و ایران از 28 اسفندماه آغاز و تا 13 فروردین ماه به طول خواهد انجامید.

- همه فیلم های تلویزیون در نوروز 97/ از نمایش دانکرک و ماجرای نیمروز تا سریع و خشن8 و اشنوگل جشنواره فیلم های نوروزی با گلچینی از آثار سینمای روز دنیا و ایران از 28 اسفندماه آغاز و تا 13 فروردین ماه به طول خواهد انجامید.

به گزارش سایت قطره و به نقل ازخبرنگار رادیو و تلویزیون خبرگزاری فارس"، امسال به سنت هرساله تلویزیون سبدی از فیلم های متنوع تدارک دیده تا آنها را در ایام نوروز و تعطیلات که مردم فراغ بال بیشتری دارند، به روی آنتن ببرد.

بنا بر این گزارش، در ادامه به تفکیک فیلم های سینمایی هر شبکه و ساعت پخش آنها را می خوانید: **شبکه یک هر روز ساعت16 شبکه یک سیما پخش فیلم های نوروزی خود را از روز سه شنبه 29 اسفندماه آغاز می کند و اولین فیلمی که به روی آنتن می برد، طلای سیاه نام دارد که یک فیلم ایرانی و تاریخی و محصول سال 95 است.

این شبکه در روز چهارشنبه اول فروردین ماه فیلم پخش نخواهد کرد و این زمان به پخش سخنان مقام معظم رهبری اختصاص دارد.

همچنین روز 2 فرودین ماه شبکه یک فیلم سینمایی مثل یک ستاره زندگی کن را که یک اثر امریکایی و محصول سال 2017 است را روانه آنتن خواهد کرد و روز جمعه 3 فروردین نیز فیلم سینمایی قتل در قطار سریع السیر را که یک فیلم جنایی و درام است را پخش خواهد کرد.

این فیلم محصول مشترک امریکا و انگلستان در سال 2017 است.

آسمانخراش در آتش عنوان فیلمی محصول 2016 چین-هنگ کنک است که روز شنبه 4 فروردین پخش خواهد شد.

گیمجی درام ایرانی محصول ایران نیز روز یکشنبه 5 فروردین پخش خواهد شد.

ماشین جنگ اثری کمدی و درام از کشور امریکا در سال 2017 است که روز دوشنبه 6 فروردین ماه پخش خواهد شد.

و شرخر نیز نام اثر ایرانی دیگری است که بناست روز سه شنبه 7 فروردین ماه به روی آنتن برود.

ببرهای برنده فیلم چینی محصول 2016 نیز که یک اثر حادثه ای کمدی است، روز چهارشنبه 8 فروردین پخش خواهد شد.

آخرین قربانی که فیلم امریکایی محصول 2017 است نیز برای پنجشنبه 9 فروردین در نظر گرفته شده است.

دانکرک فیلم محصول مشترک انگلستان، امریکا، فرانسه و هلند در سال 2017 که یک اثر جنگی است روز جمعه 10 فروردین از شبکه یک سیما پخش خواهد شد.

ماجراجویان محصول چین، هنگ کنگ در سال 2017 نیز روز شنبه 11 فروردین پخش می شود و فیلم سینمایی ماجرای نیمروز به کارگردانی محمدحسین مهدویان برای روز 12 فروردین در نظر گرفته شده است.

معجزه در کوهستان نیز فیلم امریکایی محصول 2017 است که برای روز 13 فروردین از شبکه یک سیما پخش خواهد شد.

**شبکه دو هر روز ساعت 17:30 شبکه دو سیما پخش فیلم های خود را از روز دوشنبه 28 اسفندماه ماه آغاز می کند و اولین فیلمی که به روی آنتن می برد، افسانه تیم تالر محصول آلمان در سال 2017 است که یک فیلم کمدی به شمار می آید.

این شبکه در روز 29 اسفندماه ویژه برنامه تحویل سال خود را به روی آنتن می برد و فیلم نخواهد داشت و در ادامه روز اول فرودین ماه خداحافظی وینی پو محصول 2017 انگلستان را نمایش خواهد داد و برای روز 2 فروردین نیز ویلایی ها را پخش خواهد کرد.

ماشین دیوانه محصول سال 2016 فرانسه نیز فیلم دیگری است که روز جمعه 3 فروردین پخش خواهد شد.

بازگشت لوک خوش شانس اثر ایرانی محصول سال 92 نیز فیلم دیگری است که روز شنبه 4 فروردین به نمایش در خواهد آمد و آشپزی با عشق عنوان فیلم دیگری است که 5 فروردین پخش خواهد شد.

این فیلم محصول 2017 کشور چین است.

کلبه هورنر نیز نام فیلمی محصول مشترک انگلستان و بلژیک است که روز 6 فروردین به نمایش در خواهد آمد.

هویلای نفتی محصول 2016 آمریکا و کانادا نیز روز 7 فروردین از شبکه دو سیما پخش خواهد شد و در ادامه نیز رویای صعود ، سالیوت ، نابغه و راننده نیز به ترتیب 8، 9، 10 و 11 فروردین ماه پخش خواهند شد.

این شبکه برای روز 12 فروردین ماه نفس به کارگردانی نرگس آبیار را پخش خواهد کرد و معمای والتون آخرین فیلم نوروزی شبکه دو محسوب می شود.

**شبکه سه: ساعت 1 بامداد شبکه سه سیما در روز 29 اسفندماه 2 فیلم سینمایی احمق و احمق تر که یک اثر کمدی محصول سال 2014 امریکاست را به همراه سیانور به کارگردانی بهروز شعیبی روانه آنتن می کند.

این شبکه در روز اول فروردین ماه نیز دریاچه ماهی محصول ایران در سال 96 و فراتر از سرعت محصول مشترک امریکا، بلژیک و فرانسه را پخش می کند.

همچنین بیگانه تنها محصول مشترک انگلستان و چین که یک فیلم حادثه ای و جنایی محصول سال 2017 است روز 2 فروردین پخش خواهد شد.

شبکه سه روز جمعه سوم فروردین ماه به دلیل پخش مسابقه فوتبال تیم ملی فیلم سینمایی پخش نخواهد کرد و برای شنبه 4 فروردین ماه نیز کینگ کنگ، جزیره جمجمه را که محصول مشترک امریکا، چین و کانادا در سال 2017 است را و یک اثر حادثه ای و ماجراجویی به شمار می رود را پخش می کند.

اورست فتح بی پایان اثر ژاپنی، دیوار بزرگ محصول مشترک چین و امریکا در 2016، حسابدار فیلم امریکایی 2016، زیبایی هر اتفاق درام عاشقانه امریکایی در سال 2016، اسنودن فیلم فرانسوی- امریکایی و محافظ یک آدمکش اثر مشترک چین، امریکا و هلند در 2017 نیز به ترتیب 5، 6، 7، 8، 9 و 10 فروردین ماه پخش خواهند شد.

این شبکه برای روز شنبه 11 فروردین ماه فیلم سینمایی یتیم خانه ایران به کارگردانی ابوالقاسم طالبی را پخش خواهد کرد و روز 12 فروردین نیز فیلم ایرانی دریاچه ماهی را به روی آنتن خواهد برد.

این شبکه برای 13 فرودین ماه تکرار فیلم سیانور را در نظر گرفته است.

**شبکه چهار: ساعت 20:30 شبکه چهار سیما از روز چهارشنبه اول فروردین ماه نمایش فیلم های خود را آغاز خواهد کرد و در همین زمینه مکاتبه اثر ایتالیایی را به روی آنتن خواهد برد.

روز 2 فروردین نیز بازی تقلید که یک اثر امریکایی و محصول 2014 است، از این شبکه پخش خواهد شد.

ونسان دوستار شما ، تاج میان تهی: ریچارد دوم و ورود نیز به ترتیب 3، 4 و 5 فروردین ماه از شبکه چهار سیما پخش خواهند شد.

این شبکه برای روز 6 فروردین ماه یک فیلم ایرانی در نظر گرفته که نام آن هنوز مشخص نشده و عصر سایه ها ، ماری کوری: شهامت دانش ، اولین های تاریخ و صد متر نیز به ترتیب 7، 8 و 9 فروردین به نمایش در خواهند آمد.

برادرم خسرو و خانه ای در خیابان چهل و یکم 2 فیلم ایرانی دیگری هستند که 11 و 12 فروردین ماه از شبکه چهار به روی آنتن خواهند رفت و یادداشت های یک نابینا نیز روز دوشنبه 13 فروردین ماه پایان بخش جشنواره نوروزی شبکه چهار خواهد بود.

**شبکه پنج: ساعت 13:30 شبکه پنج سیما نمایش فیلم های نوروزی خود را از روز سه شنبه 29 اسفندماه با نمایش فیلم روز یارگیری که فیلم امریکایی محصول 2014 است آغاز می کند.

روز چهارشنبه اول فروردین نیز از این شبکه نبرد پانفیلیف محصول کشور روسیه در سال 2016 را پخش می کند که یک فیلم حادثه ای و درام محسوب می شود.

همچنین فیلم اکشن سریع و خشن 8 محصول مشترک امریکا، ژاپن و چین در سال 2017 نیز روز جمعه 3 فروردین ماه از شبکه پنج پخش خواهد شد و متولد 65 نیز اثر ایرانی دیگری است که قرار است روز 4 فروردین ماه پخش شود.

ارباب جنگ فیلم محصول چین و هنگ کنک در سال 2017 نیز روز یکشنبه 5 فروردین ماه پخش خواهد شد و سودای شکارچی محصول مشترک امریکا و اسپانیا در سال 2017 نیز که یک فیلم اکشن است در روز دوشنبه 6 فروردین ماه به روی آنتن خواهد رفت.

به گزارش سایت قطره و به نقل ازفارس، شبکه پنج سیما در روز سه شنبه 7 فررودین فیلم منشی فرمانروا فیلم کره ای تولید 2017 را که ماجراجویانه و کمدی است روانه آنتن می کند و برای چهارشنبه 8 فروردین نیز مدرسه هندی فیلم هندی سال 2017 را پخش خواهد کرد.

قلب خفته برمی خیزد اثر هنگ کنگ در سال 2016 ، نبرد با آتش فیلم امریکایی سال 2017، کونگ فو یوگا اثر مشترک چین و هندوستان و ساخت امریکا محصول امریکا در سال 2017 نیز به ترتیب 9، 10، 11 و 12 فروردین ماه پخش خواهند شد.

جشنواره نوروزی شبکه پنج با فیلم ایرانی اشنوگل در روز 13 فروردین ماه به کار خود پایان می دهد.

**شبکه نهال: ساعت 14:30 شبکه نهال هر روز فیلم هایی مختص رده کودکان به روی آنتن خواهد برد که پخش آنها از 28 اسفندماه با نمایش فیلم زبل موش قهرمان آغاز خواهد شد.

در ادامه به ترتیب روزهای هفته افسانه محافظان ، شازده کوچولو ، ماشین ها 3 ، ریچارد لک لک ، دیپ ، افسانه شاهزاده کاگویا ، گربه چکمه پوش ، بوبو قهرمان کوچک ، تکاوران کهکشانی ، عملیات آجیلی ، رودلف گربه سیاه ، لگو نینجا ، قهرمانان کوچک و دوما از یکم تا 13 فروردین ماه به روی آنتن خواهند رفت.

**شبکه امید: ساعت 18 این شبکه نمایش فیلم های خود را از روز 29 فروردین ماه با نمایش بیست و یک روز بعد آغاز خواهد کرد و روز اول فروردین ماه نیز اسباب بازی های زمان را به روی آنتن خواهد برد.

اوکجا ، مدرسه ژوراسیک ، یک پلیس و نصفی ، دایناسور خانگی من ، ترس و لرز ، ناپدید شده ، باشگاه ماجراجویی من ، معلممونو کوچیک کردم ، بابابزرگ مامور مخفی ، گیمچی ، مدرسه زندگی و فردیناند نیز به ترتیب در تعطیلات نوروزی پخش خواهند شد.

**شبکه نمایش: ساعت21 و23 شبکه نمایش سیما در دو باکس ساعت 21 و ساعت 23 فیلم های خود را پخش خواهد کرد.

نمایش این فیلم ها از روز 28 اسفندماه آغاز خواهد شد و تا 13 فروردین ماه ادامه خواهد داشت.

در باکس ساعت 21 فیلم های صبح بخیر آقای رییس جمهور محصول کره جنوبی در سال 2009 روز 28 اسفندماه پخش خواهد شد.

مرگ ماهی نیز روز 29 اسفندماه پخش خواهد شد و از روز 1 فروردین ماه به ترتیب شین گودزیلا ، هتل هونوچی ، فرمانروا ، دره استخوان ها ، پزشک افریقا ، سامبا ، افتخار تامی موریسون ، ایران برگر ، هپی خواهد گریخت ، عقاب صحرا و گرگ مبارز 2 پخش خواهد شد.

همچنین هر شب ساعت 23 نیز فیلم های سوخت رسان ، اسیر خاک ، جانواران شگفت انگیز و زیستگاه آنها ، خانه خراب کن ، غول بزرگ مهربان ، آخرین جنگجوی قهرمان ، مومون سرزمین نینجاها ، قلعه ، جنگل ، هفت دلاور ، مرد عنکبوتی: بازگشت به خانه ، وزیر کاتوه ، نقشه فرار و کوه نیز از 28 اسفند تا 13 فروردین به روی آنتن شبکه نمایش خواهد رفت.

انتهای پیام/ http://fna.

ir/a4j2ni
کلید واژه ها: فیلم - فیلم های نوروزی - شنبه - فیلم سینمایی - تلویزیون - نوروز - امریکا - ایران - شبکه - جشنواره فیلم - شبکه یک سیما - نوروزی - ایرانی - انگلستان - امریکایی - چهارشنبه - گزارش - فیلم های سینمایی - مقام معظم رهبری - جشنواره - چینی - اول فروردین - فیلم ایرانی - نمایش - ماجراجویان - کمدی - جمعه - خبرگزاری - سیما - ساعت

آخرین اخبار سرویس:
تیپ خاص "طناز طباطبایی" در جشنواره جهانی فجر/عکس

آنجا خودت هستی و میکروفن!

بازیگران خانم و آقا در پشت صحنه

مجری تازه داماد تلویزیون و همسرش در یک مراسم

پوشش متفاوت بازیگر زن فرانسوی مشهور در تهران

خاطره اسدی در کنار نیکی مظفری در جشنواره فجر

وقتی جایی برای نقد کمی و کیفی یک جشنواره نمی ماند

برگزاری نمایشگاه بزرگ کتاب ایران و افغانستان در دانشگاه کابل

فیلم جدید دواین جانسون 200 میلیون دلاری شد/فروش فوق العاده کینگ کونگ سفید در هالیوود+عکس

ظاهر عجیب بازیگر زن مشهور در حاشیه یک مراسم/عکس

طلایه داری که از لبه مرگ هراسی نداشت

از پلت فرم انجمن سینمای جوانان ایران رونمایی شد

عکس دو بازیگر زن در بین الحرمین

دست ندادن «مریلا زارعی» با مرد چینی سوژه شد! +عکس

کتاب های تالیفی از حمایت بیشتری برخوردار خواهند شد

پُرکردن سالن نباید مبنای جشنواره ها باشد/ ارائه همزمان بلیت و کارت در جشنواره درست نیست

چهارمین روز جشنواره جهانی فیلم فجر

تیپ ورزشی و خاص خانم بازیگر/عکس

جشنواره فجر با دارالفنون سینماگرِ همسو با ایران تربیت می کند؟

نخستین واکنش وزیر ارشاد به بازداشت رییس فرهنگ و ارشاد اسلامی مشهد در جریان مراسم برج سلمان

از آن مامورگشت ارشاد تقدیرکنید

مه لقا باقری در جشنواره جهانی فجر 97 + عکس

چهره زخمی سوپراستار ایرانی/عکس

یک استاد دانشگاه در گفت وگو با فارس: پُرکردن سالن نباید مبنای جشنواره ها باشد/ ارائه همزمان بلیت و کارت در جشنواره درست نیست

توافق لیلا اوتادی با «بی وزنی»

سی و ششمین جشنواره جهانی فیلم فجر

تست تفنگ تک تیرانداز ددپول

بازیگران پایتخت موظف به اعلام رقم قراردادشان نیستند

چهارمین روز سی و ششمین جشنواره جهانی فیلم فجر

بیوگرافی مارال فرجاد | عکس های خانوادگی مارال فرجاد

چهارمین روز جشنواره جهانی فیلم فجر

پلت فرم انجمن سینمای جوانان ایران رونمایی شد

هفته فرهنگ و هنر اسلواکی

تله گرام در کمین پول های کاربران + فیلم

ویژگی های افراد با هوش

فیلم | «استراتولانچ» بزرگترین هواپیمای دنیا

درخشش بازیگر زن ایرانی در چین

طرز تهیه پیراشکی مرغ

بزودی مهران مدیری با یک کار جدید می آید

افتتاح باغ لاله های گچسر در استان البرز

فیلم| واکنش قابل تحسین بازیگر زن ایرانی در مقابل سینماگر چینی

توییت وزیر ارشاد درباره رییس فرهنگ و ارشاد مشهد

مهران مدیری برای تلویزیون سریال می سازد

جشنواره فجر با دارالفنون سینماگرِ همسو ترتیب می کند؟

بهرام افشاری: من از تئاتر آمده ام

جشن هنر انقلاب و رونمایی از تولیدات حوزه هنری استان

شبیه سازی حیرت انگیز حرکت مایعات با استفاده از LED + فیلم

عکس | استیکرهای مورد علاقه موسس تلگرام

الهام غفوری: بازیگران موظف به اعلام رقم قراردادشان نیستند

فرانکو نرو: تلویزیون به سینما لطمه زده است

همکاری های فرهنگی و هنری ایران و اسلواکی افزایش می یابد

شهر ممنوعه، کاخی به وسعت یک کشور (+عکس)

سریال تاریخی سربداران مهمان تلویزیون شد

مستند دوما، دور اما نزدیک

آغاز تور جهانی جودو در خراسان شمالی + فیلم

مینا ساداتی جایزه جشنواره فیلم پکن را برد

واکنش مجازی وزیر ارشاد به بازداشت رییس ارشاد مشهد

لیلا اوتادی به «بی وزنی» رسید

درخشش بازیگر زن ایرانی در چین +عکس

نمایشگاه تصویرگری دو سالانه براتیسلاوا گشایش یافت

مجموعه خبری20--شبکه خاوران-2اردیبهشت 97

نخستین دور گفت و گوهای فرهنگی ایران و افغانستان آغاز شد

برش هایی از فیلم ساعت پنج عصر

محصولات جانبی پویانمایی «فهرست مقدس»

موبایل فرصت پرسش من که هستم را از ما گرفت

نرخ فریم بالا یا HFR چیست و چه مزایایی دارد

الهام غفوری : جعل سند علیه «پایتخت» بازتاب جایزه مردمی سین سیما است

15 فیلم پرحادثه و دیدنی که غم انگیزترین و مرگبارترین پایان بندی ها را دارند [قسمت اول]

واکنش وزیر ارشاد به بازداشت رییس ارشاد مشهد: نظام را با کم تدبیری تضعیف نکنیم

تجلیل از آهنگساز نامدار هالیوودی با جایزه استاینر

واکنش رشیدپور به انتقاد یکی از مخاطبان درباره بخش «چراغ زرد» + فیلم

فراخوان هشتمین جشنواره «جلوه های فرهنگ رضوی در رسانه ها» در کردستان اعلام شد

جایزه جشنواره بین المللی فیلم پکن برای بازیگر زن ایرانی+عکس

دوست دارم با مخالفان مدافعان حرم صحبت کنم

الیور استون آخرین استاد دارالفنون شد

دخترِ «علیرضا افتخاری» گوینده رادیو می شود!

بزرگداشت «شیخ بهایی» در رادیو نمایش

«مینا ساداتی» جایزه بهترین بازیگر نقش مکمل زن جشنواره پکن را کسب کرد

بوم گردی، اقامتی دلچسب در فضایی به یاد ماندنی+فیلم

تولید آب میوه با طعم سلامت در شیراز + فیلم

آغازی ساده برای روز هایی لبریز از عشق + فیلم

30هنرمند برتر کهگیلویه وبویراحمد تجلیل شدند

30هنرمند برتر کهگیلویه وبویراحمد تجلیل شدند

نمایشگاه تصویرگری منتخب دو سالانه براتیسلاوا در نیاوران

بقعه شیخ زاهد گیلانی در لاهیجان

اعتراض هنرمندان همدان به نشان رویداد 2018

کیوان ساکت در همدان می نوازد

امروز، جشنواره بزرگ دیجی کالا به مناسبت روز زمین پاک

شهروند خبرنگار+فیلم

گوهر خیراندیش با گریمی متفاوت +عکس

مینا ساداتی جایزه بهترین بازیگر نقش مکمل زن جشنواره پکن را به دست آورد

گزارشی از فیلم سینمایی لاتاری

استخدام شرکت پخش شایستگان در استان قزوین

«سربداران» از تلویزیون پخش می شود

نسخه جدید پژوهشنامه فرهنگی هرمزگان منتشر شد

ساخت فیلم شش اپیزودی با موضوع جزیره هرمز

گرامی داشت روز جهانی تئاتر در بندر امام خمینی (ره)

ثبت گروه های نمایش در بندر امام خمینی (ره)

خبرهای کوتاه قزوین+ فیلم

گرامی داشت روز جهانی تئاتر در بندر امام خمینی (ره)

فارس گزارش می دهد همه فیلم های تلویزیون در نوروز 97/ از نمایش دانکرک و ماجرای نیمروز تا سریع و خشن8 و اشنوگل

فارس گزارش می دهد همه فیلم های تلویزیون در نوروز 97/ از نمایش دانکرک و ماجرای نیمروز تا سریع و خشن8 و اشنوگل