مطالب مرتبط:
استخدام فروشنده خانم با روابط عمومی بالا در کرج
رفتار آینه ای در روابط عمومی
استخدام نیروی خانم با روابط عمومی بالا در بندر عباس
کارنامه 12 ساله جشنواره ملی انتشارات روابط عمومی
استخدام طراح هنری و انیماتور،کارشناس روابط عمومی در زنجان
5 + 1
یارانه ها
مسکن مهر
قیمت جهانی طلا
قیمت روز طلا و ارز
قیمت جهانی نفت
اخبار نرخ ارز
قیمت طلا
قیمت سکه
آب و هوا
بازار کار
افغانستان
تاجیکستان
استانها
ویدئو های ورزشی
طنز و کاریکاتور
بازار آتی سکه
چهارشنبه، 23 اسفند 1396 ساعت 14:222018-03-14اقتصادي

معرفی نه کتاب برای استانداردهای روابط عمومی


استانداردهای ارایه شده در این کتابها، گروهی از اصول، الزامات، شیوه ها و مشخصاتی هستند که برنامه ریزی و اجرای بسیاری از برنامه ها و فعالیتهای روابط عمومی را تسهیل و هدایت می کنند.

- کتاب کاربرد فنون مطبوعاتی در نشریه تالیف سیدشهاب سیدمحسنی از سوی انتشارات کارگزار روابط عمومی به بازار کتاب عرضه شده است.

این کتاب در پنج فصل: سرمقاله نویسی، مقاله نویسی، مصاحبه، تهیه و تولید خبر و گزارش نویسی تدوین شده است.

کاربرد فنون مطبوعاتی در نشریه/ مولف: سیدشهاب سیدمحسنی/ ناشر: کارگزار روابط عموم؛ چاپ اول تابستان 1391/قطع خشتی/قیمت:6000 تومان 2.

کتاب "مدیریت بروشور در روابط عمومی" کتاب مدیریت تولید و انتشار بروشور تالیف مهدی باقریان از سوی انتشارات کارگزار روابط عمومی به بازار کتاب عرضه شده اسبه گزارش سایت قطره و به نقل ازشارا، این کتاب در پنج فصل: کلیات و مفاهیم، ساختار بروشور، صفحه آرایی بروشور، فرآیند تولید و انتشار بروشور و اقدامات بعد از انتشار بروشور تدوین شده است.

کتاب مدیریت تولید و انتشار بروشور/ مولف: مهدی باقریان/ ناشر: کارگزار روابط عمومی؛ چاپ اول تابستان 1391/قطع خشتی 3.

کتاب "پوستر" کتاب پوستر تالیف قربانعلی تنگ شیر از سوی انتشارات کارگزار روابط عمومی به بازار کتاب عرضه شده است.

این کتاب در چهار فصل: کلیات و مفاهیم، سبک ها و تکنیک ها، پیام پوستر و رهنودهای کلی تدوین شده است.

پوستر / مولف: قربانعلی تنگ شیر/ ناشر: کارگزار روابط عمومی؛ چاپ اول تابستان 1391/قطع خشتی/قیمت:4000 تومان 4.

کتاب گزارش نویسی در روابط عمومی کتاب گزارش نویسی در روابط عمومی تالیف سیدشهاب سید محسنی" است.

یکی از شاخه های فعالیتی و ارزیابی در جشنواره ملی انتشارات روابط عمومی که همه ساله توسط انجمن متخصصان روابط عمومی برگزار می شود مربوط به حوزه گزارش نویسی است.

همین موضوع ایجاب می کند، شرکت کنندگان در این جشنواره نیز با اصول و فنون گزارش نویسی و شاخصه های مربوط به آن بیشتر آشنا شوند.

به هرحال کتاب با بخش هایی مانند سابقه و پیشینه نویسی در گزارش، شیوه های تحقیق در گزارش نویسی، تیتر و لیدنویسی در گزارش، ویژگی های یک گزارش نویس و گزارش نویسی برای سایت و فضای مجازی منتشر شده است.

تلاش بر این بوده که با تلفیق ساختار تئوریک با عمل کتابی کاربردی منتشر شود.

همچنین بخش ضمائم کتاب از نمونه های برتر حوزه گزارش نویسی سازمان ها و دستگاه های اجرایی موفق در جشنواره دهم انتشارات روابط عمومی های کشور انتخاب شده که بتواند الگویی عملی را در این زمینه نیز ارائه کند.

5.

کتاب راهنمای نگارش و ویرایش صفحات وب کتاب راهنمای نگارش و ویرایش صفحات وب که توسظ مهدی باقریان" تهیه و تدوین شده است به مخاطبان کمک می کند تا محتوای وب را به صورت موثری تهیه کنند و آن را با استانداردهای مورد استناد ویراستاران تطبیق دهند و همچنین خوانایی آنلاین خود را افزایش دهند.

اصول نگارش صفحات وب، نگارش وب و سبک ارائه، آماده سازی محتوا و مدیریت فرایند نگارش ویرایش، غلط گیری وب سایت ها، بهبود و رتبه بندی در موتورهای جستجوگر از فصول شش گانه این کتاب است.

به گزارش سایت قطره و به نقل ازشارا، این کتاب ها در راستای ارایه الگوهای کاربردی در حوزه نشر منتشر می شود.

شایان ذکر است انجمن متخصصان روابط عمومی در سال 1391 چهار عنوان کتاب کاربردی با موضوعات "" منتشر نموده است.

6.

کتاب "استانداردهای روابط عمومی" - جلد اول کتاب استانداردهای روابط عمومی تالیف دکتر احمد یحیایی ایله ای و با مدیریت محمد جشنی از سوی انتشارات کارگزار روابط عمومی به بازار کتاب عرضه شده است.

این کتاب در دو بخش فنون و فعالیت های روابط عمومی و اصول مدیریت روابط عمومی تدوین شده است.

مفهوم سازی فعالیت های روابط عمومی، ترسیم گردش کار در حوزه های مختلف روابط عمومی و تدوین اقدامات کلیدی در فعالیت های روابط عمومی از جمله اهداف تدوین این کتاب می باشد و برای دستیابی به این اهداف ابتدا طی جلساتی متعدد با کارشناسان روابط عمومی، فعالیت های اولویت دار روابط عمومی شناسایی و پس از آن با استفاده از منابع و مستندات، متن استاندارد نگارش شد و در مرحله نهایی صحه گذاری توسط مشاوران علمی حامدرضا اسماعیلی، حسین امامی، مهدی باقریان، قربانعلی تنگ شیر، سیدشهاب سیدمحسنی، میرمحمود سجادی، علی فروزفر، هادی کمریی، محمود مختاریان و امیرمسعود مظاهری انجام گرفت.

این کتاب، از معدود کتاب هایی است که رویکردی صرفاً کاربردی داشته و با شناسایی انواع فنون وفعالیت های موردنیاز روابط عمومی ها، فرآیند و چک لیست کاری و نمودار فرآیندی هر فعالیت تبیین و ترسیم شده و می توان گفت کتابی است که حتی برای کسانی که تاکنون تجربه کار و فعالیت در واحد روابط عمومی را نداشته می  توانند با به کار گرفتن فرآیند کاری که برای هر فعالیت تعریف شده آن تکنیک را به راحتی و با کیفیت خوب در سازمان شان اجرا و پیاده سازی نمایند و به نوعی می توان گفت یک کتاب راهنمای کار و فعالیت درحوزه روابط عمومی محسوب می گردد.

استانداردهای روابط عمومی/ مولف: دکتر احمد یحیایی ایله ای/ناشر: کارگزار روابط عمومی؛ چاپ اول تابستان 1392/قطع رحلی/قیمت:20 هزار تومان/456 صفحه عنوان کتاب: استانداردهای روابط عمومی نویسنده: دکتر احمد یحیایی ایله ای مدیر پروژه: محمد جشنی مشاوران علمی(طبق حروف الفبا): حامدرضا اسماعیلی، حسین امامی، مهدی باقریان، قربانعلی تنگ شیر، سیدشهاب سیدمحسنی، میرمحمود سجادی، علی فروزفر، هادی کمریی، محمود مختاریان و امیرمسعود مظاهری فهرست مطالب پیشگفتار مقدمه اول مقدمه دوم بخش اول: اصول مدیریت روابط عمومی الف: پژوهش و افکارسنجی آسیب شناسی روابط عمومی تحلیل محتوای بریده جراید طراحی و تدوین پرسشنامه اجرای نظرسنجی ب: برنامه ریزی برنامه سالانه تدوین آیین نامه اجرایی استخدام کارمند روابط عمومی مدیریت جلسات داخلی روابط عمومی انتخاب پیمانکار روابط عمومی (برون سپاری) ج: ارزیابی ارزیابی عملکرد روابط عمومی گزارش عملکرد سازمان گزارش عملکرد روابط عمومی جشنواره های ملی روابط عمومی جشنواره روابط عمومی های سازمان بخش دوم: فنون و فعالیتهای روابط عمومی الف: ارتباطات رسانه ای کنفرانس خبری مصاحبه اختصاصی شرکت در برنامه زنده تلویزیونی مصاحبه اختصاصی با رسانه های خارجی مصاحبه تلفنی تهیه و ارسال خبر اطلاع رسانی در بحران یادداشت و مقاله مطبوعاتی سفر و تور رسانه ای مدیریت سایت اینترنتی جوابیه رسانه ای صدور بیانیه (مناسبت ها) اطلاع رسانی پیامکی آگهی مطبوعاتی ب: ارتباطات مردمی مدیریت شایعات مدیریت جلسات پرسش و پاسخ مدیریت نامه های مردمی ج: ارتباطات کارمندی دیدار نوروزی مدیر  سازمان اردوی تفریحی کارکنان برگزاری جشن بازنشستگان جشن دانش آموزان ممتاز مناسبت های مذهبی (اعیاد) مناسبت های مذهبی (شهادت) مسابقات فرهنگی تابلوی اعلانات د  : مدیریت انتشارات نشریه داخلی بروشور تهیه و توزیع بریده جراید تهیه ویژه نامه همایش و نمایشگاه تهیه متون سخنرانی تهیه لوح تقدیر ه : مدیریت گردهمایی جلسه شورای مدیران بازدید رییس سازمان از پروژه ها جشن سالروز تاسیس سازمان سمینارهای علمی و تخصصی کارگاه های آموزش روابط عمومی مدیریت مراسم افتتاحیه مراسم امضای قرارداد بازدید میهمانان خارجی از پروژه ها مراسم روز روابط عمومی برگزاری مراسم روز خبرنگار گزینش و آموزش مجری مراسم مدیریت سالن اجتماعات و  : مدیریت نمایشگاه شرکت در نمایشگاه های داخلی شرکت در نمایشگاه های خارجی گزینش و آموزش غرفه داران مدیریت نمایشگاه دایمی ز: مدیریت تبلیغات طراحی و چاپ پوستر هدایای تبلیغاتی طراحی و نصب بیلبورد تیزر تلویزیونی ح: سمعی و بصری تولید فیلم مستند فیلم سینمایی و سریال مولتی مدیا بانک عکس و فیلم فیلمبرداری صنعتی سرود سازمانی دستورالعمل فیلمبرداری مراسم 7.

کتاب استانداردهای روابط عمومی - جلد دوم جلد دوم کتاب استانداردهای روابط عمومی تالیف احمد یحیایی ایله ای، سیدشهاب سیدمحسنی، مهـدی بـاقریــان، سـیـد حسیـن قـوامی، عـادل میرشــاهی و با مدیریت سید هادی میرباقری از سوی انتشارات کارگزار روابط عمومی به بازار کتاب عرضه شده است.

این کتاب در دو بخش مدیریت برنامه ریزی و فنون روابط عمومی تدوین شده است.

استانداردهای روابط عمومی/ مولف: احمد یحیایی ایله ای، سیدشهاب سیدمحسنی، مهـدی بـاقریــان، سـیـد حسیـن قـوامی، عـادل میرشــاهی /ناشر: کارگزار روابط عمومی؛ چاپ اول بهار 1394/قطع رحلی/قیمت:27500 تومان/203 صفحه فهرست مطالب یادداشت ناشر.

5 مقدمه اول.

6 مقدمه دوم.

7 بخش اول: مدیریت برنامه ریزی.

8 سند روابط عمومی.

9 بهینه سازی فعالیت های روابط عمومی .

13 انتخاب مدیر روابط عمومی .

17 انتخاب مشاور روابط عمومی .

21 مدیریت افکار عمومی.

26 مدیریت بحران .

30 مدیریت مذاکره .

35 مدیریت شهرت .

41 بخش دوم: فنون روابط عمومی.

45 الف ـ ارتباطات رسانه ای برنامه ریزی رسانه ای.

46 گزارش خبری.

50 گزارش تحلیلی.

55 گزارش تلویزیونی.

61 مصاحبه کتبی.

65 پوشش خبری و تصویری مراسم و برنامه ها.

69 میهمانی رسانه ای.

74 راه اندازی ویدئو کنفرانس.

79 راه اندازی اتاق خبرنگاران.

82 راه اندازی بانک اطلاعات رسانه ای.

86 پایش رسانه ای.

91 ب ـ ارتباطات اینترنتی و الکترونیکی وب  سایت.

96 اینترانت.

100 وبلاگ.

105 مدیریت شبکه های اجتماعی.

108 مدیریت روابط عمومی موبایل.

113 مدیریت تولید محتوا.

117 نگارش استاندارد.

122 تهیه متن سخنرانی.

126 برنامه ریزی برای سئو پی آر.

130 مدیریت اجرا و پیاده سازی سئو پی آر.

135 مدیریت تور یا نمایشگاه آنلاین.

140 ج ـ ارتباطات مردمی مدیریت ملاقات مردمی .

146 نظام پذیرش و بررسی پیشنهادها .

151 مدیریت رسیدگی به شکایات .

155 مدیریت صندوق دریافت شکایات .

159 تهیه نامه های اداری .

164 د ـ مدیریت گردهمایی مدیریت مراسم بزرگداشت .

171 مدیریت مراسم اختتامیه .

176 مدیریت مراسم اهداء جوایز (جشنواره ها) .

182 شیوه نامه عکسبرداری از مراسم .

187 هـ- مدیریت انتشارات کتاب عملکرد سازمان .

192 مقاله نویسی برای همایش های علمی .

196 منابع و مأخذ.

202 8.

کتاب استانداردهای روابط عمومی - جلد سوم این کتاب با تالیف مهدی باقریان و مدیریت رضا طاهری از سوی انتشارات کارگزار روابط عمومی به بازار کتاب عرضه شده است.

این کتاب در دو بخش مدیریت روابط عمومی و راهنماهای تخصصی تدوین شده است.

در بخشی از مقدمه کتاب آمده است: استانداردهای ارایه شده در کتابهای سه گانه، گروهی از اصول، الزامات، شیوه ها و مشخصاتی هستند که برنامه ریزی و اجرای بسیاری از برنامه ها و فعالیتهای روابط عمومی را تسهیل و هدایت می کنند.

این استانداردها بطور خاص برای پاسخگویی به نیازهای افرادی که در حوزه روابط عمومی فعالیت می¬کنند، طراحی شده اند.

این فرایندها شامل استاندارد روابط عمومی، مدیریت مستندسازی، مستندسازی تجارب، مدیریت سوابق، مدیریت محک زنی، مدیریت حل مشکل، مسئولیت پذیری اجتماعی، استاندارد چاپ، و.

می باشد که همه ما با آنها کار می کنیم.

این استانداردها برای مدیریت و واحدهای روابط عمومی بسیار مهم و کمک رسان هستند.

درک شاغل روابط عمومی از نحوه¬ اجرای گام به گام یک برنامه برای موفقیت و اجرای مناسب آن حیاتی است.

فرایندِ پشتیبانیِ برنامهِ خوب و موفقیت آمیز، ضروری است.

اغلب دانش روابط عمومی بصورت تئوری از طریق آموزش ارایه می شود.

با این حال، در یک واحد عملیاتی بنام روابط عمومی، دانش و ارتباطات شفاهی برای دستیابی به انتقال اطلاعات و اجرای برنامه ها در حوزه عمل در مقیاس وسیع ناکافی هستند.

برای مدیریت چرخه فعالیتهای کارآمد و مقرون به صرفه نیاز به یک فرایند منظم داریم.

همچنین به برنامه ها و فعالیتهای استاندارد شده ای نیاز داریم که سبک و منطق منسجمی را به اشتراک می گذارند.

ما اعتقاد داریم اگر روابط عمومی خودش استانداردهایش را پایه ریزی نکند، عامل خارجی این کار را خواهند کرد.

به همین دلیل طراحی استانداردها برای موفقیت آینده و حرفه ای شدن روابط عمومی ها هم ممکن و هم لازم است.

این پروژه زمانی اهمیت بیشتری پیدا کرد که جامعه روابط عمومی کشور از این برنامه استقبال کرد و آن را به رویکرد توانمندی تغییر داد که استحقاق تکمیل همه فرایندهای هنرهشتم را دارد.

یکی از ویژگیهای منحصربفرد این استانداردها، امکان انعطاف پذیری در حوزه های خاص با جزییات است که برای واحدهای مختلف روابط عمومی در همه سازمانها و شرکتهای دولتی و خصوصی مفید می باشد.

به عبارت دیگر، کتاب سه گانه استانداردها به شاغلان این حوزه اجازه می دهد تا این فرایندها را مرتب سازی کرده و برای موقعیت های مناسب و با اعمال وزن مناسب و سطح جزییات به قابلیتها از آن استفاده کنند.

استانداردها باید در زمینه¬های زیر طراحی و نگهداری شوند تا بهبود عملکرد روابط عمومی را تضمین کنند: - مدیریتی را انتخاب کنید که بالاترین توانایی را دارد، کسی که درک درستی از اهداف و استانداردهای عملکرد داشته باشد.

- مستندسازی را در همان سطح و با همان دقتی برنامه ریزی کنید که مایلید برای هر خدمت دیگری انجام دهید.

- مخاطبان هدف را شناسایی کنید.

- مشخصات طراحی فرایند، نحوه اجرا و مدیریت آن را برای هر برنامه جداگانه آماده کنید.

قبل از اینکه بنویسید طراحی کنید.

- از ظرفیتهای تکنولوژی به منظور رسیدن به بالاترین سودمندی استفاده کنید.

استانداردهای موسسه کارگزار روابط عمومی، فرهنگ و برنامه مشترکی را در میان بسیاری از واحدهای روابط عمومی ایجاد می کند.

برنامه ما روی فعالیتهای مختلف تمرکز می کند و اینکه چگونه آنها در محیط همکاری متقابل و اهداف مشترک در فرایند روابط عمومی گردهم آورده می شوند.

این همان چیزی است که کار استانداردهای ما را به موفقیت تبدیل می کند.

برنامه استاندارد موسسه کارگزار روابط عمومی، به عنوان یک پاسخ، به بازخورد جامعه روابط عمومی به بازار آمد.

آنها به ما گفتند که این مستندات بخش اعظم نیازهای آنها را برآورده می کند.

بنابراین، هدف اولیه این استانداردها و فرایندهای مربوطه، پاسخ به این نیاز بود.

برای اینکه به نظر اجماعی از همه کارشناسانی که در این عرصه صاحب ایده و تفکر بودند برسیم، یک مرکز صلاحیت و اعتباربخشی را تشکیل دادیم.

ما با این افراد در مورد اسناد و طراحی فرایندها مشورت کردیم و اطلاعاتی که از مرکز صلاحیت عبور کردند، مبنای دستورالعمل و راهنمای استانداردها شدند.

بخش اول این کتاب مدیریت و فرایندگراست.

یک بخش بعدی راهنماها هستند که توسط انجمن خبرگان روابط عمومی منتشر شده اند.

بخش پیوست، مروری بر سه فرایند نظام مدیریت یکپارچه، برنامه رادیویی و نشریات ترویجی را ارائه می دهد.

نویسندگان می خواهند توجه شما را به بخش راهنمای این کتاب که بسیاری از بخشهای آن برای نخستین بار ارایه می شود جلب کنند.

نویسندگان تلاش می کنند نه تنها فعالیتهای روابط عمومی ایران را از طریق برنامه استانداردها بهبود دهند، بلکه می خواهند از ظرفیتها و سودمندی فن آوری ارتباطات نیز استفاده کنند.

استفاده از تکنولوژی الکترونیکی باعث می شود تا همه چیز به سرعت پیش برود اما این تکنولوژی، فرایند بی انتهای ارتباط را تغییر نمی دهد.

شناسنامه کتاب: عنوان کتاب: استانداردهای روابط عمومی - جلد سوم مدیر پروژه: رضا طاهری مولف: مهدی باقریان ناشر: کارگزار روابط عمومی چاپ: 1396 قطع: رحلی تعداد صفحه: 278 صفحه فهرست کتاب: شماره مرکز پخش: 88617577-88617576
کلید واژه ها: روابط عمومی - کتاب - روابط - گزارش - جشنواره - تابستان - تولید - پوستر - مدیریت - بازار - ساختار - برنامه - برنامه ریزی - منتشر - مقاله - فضای مجازی - مهدی - کاربردی - سرمقاله - انتخاب - برگزار - مجازی - صفحه - پیام - موفق - آشنا - کشور - هایی

آخرین اخبار سرویس:
تولید نانوذراتی برای ذخیره سازی هیدروژن با عصاره چای سبز

حمایت 42 میلیاردی ستاد نانو از 5051 محقق نانویی

زیرساخت های صادراتی فراهم نیست

همه چیز به کام واردکنندگان

وعده نوبخت درباره پرداخت بدهی دولت به پیمانکاران

در روز اول بهار چه اتفاقی برای مدار چرخش زمین می افتد

به بهانه پیشتازی سرمایه گذاری افغانستانی ها در ایران

بازار نوروز 97 مشکلی ندارد/ وفور محصول و فعال بودن مرزها

اولین روز تعطیلات در قم دو میلیون لیتر انواع فرآورده های نفتی مصرف شد

اولین روز تعطیلات در قم دو میلیون لیتر انواع فرآورده های نفتی مصرف شد

استقبال گردشگران از نمایشگاه توانمندی های بانوان کارآفرین رامسری

شکسته شدن رکورد تولید کنسانتره و گندله در گل گهر سیرجان

آغازساخت بزرگترین خیابان طرح تفصیلی یاسوج

استان مرکزی چشم انتظار مسافران نوروزی

احتمال واگذاری سهام خودروسازان به کنسرسیومی از قطعه سازان ایران

46میلیون تن کالا در بنادر خوزستان تخلیه و بارگیری شد

پیام نوروزی معاون وزیر نفت و مدیر عامل شرکت ملی صنایع پتروشیمی

عرضه اولیه اوراق سلف موازی استاندارد پلی اتیلن پتروشیمی ایلام

حدود نیمی از سدهای مهم کشور تنها 40 درصد آب دارد

پلمب خانه های اجاره ای ساعتی

افزایش قیمت ارز، توسط خودِ بانک مرکزی

بررسی مسائل پیمانکاری در سال 96

واردات 6 میوه به کشور آزاد شد

با ثروتمندترین فرد آسیا آشنا شوید

از پولو تا لامبورگینی؛ تلاش برای فروش بیشتر خودروهای اسپرت مسابقه ای

حق السکوت 150 میلیون دلاری به یک مدل برای سکوت در برابر روابطش با ترامپ

توجه همگان به تولید ملی، اکسیر حیات بخش اقتصاد ایران

نکته بهداشتی: میز کار ایستاده

تشدید بازرسی اصناف در ایام نوروز

شکسته شدن رکورد تولیدکنسانتره وگندله در گل گهر سیرجان

برپایی سفره هفت سین در عمق 20متری دریای خز دررامسر

اعلام وضعیت پروازها بعد از تغییر ساعت رسمی

حدود 98 درصد از داروهای مورد نیاز کشور، در داخل تولید می شود

راهکارهای تحقق شعار سال چیست؟

بازار نوروز 97 مشکلی ندارد/ وفور محصول و فعال بودن مرزها

اسکیمر چگونه باعث سرقت اطلاعات کارت های بانکی می شود؟

ایران خواستار تغییر میزبانی مقابل سعودی ها

خنده محسن افشانی و همسرش در مناطق زلزله زده!+عکس

وضع جاده ها خوب است

انجام حرکت ­قطارهای رجا براساس ساعت رسمی کشور

پیش بینی عبور قیمت جهانی طلا از 1400 دلار در سال جدید

رکورد صادرات سیب شکسته شد

افزایش 9 میلیارد دلاری واردات در سال حمایت از تولید و اشتغال+جدول

سفر واعظی و بانک به قشم/ افتتاح 8 پروژه گردشگری در سطح جزیره

گوشت یخ زده را در یخچال بگذارید

بانک مرکزی اموال غیرمنقول بانک ها را اعلام کرد

14مجتمع رفاهی بین راهی در لرستان آماده خدمت رسانی به مسافران نوروزی است

اعلام اولویت های وزارت اقتصاد در سال97

افزایش 9 میلیارد دلاری واردات در سال حمایت از تولید و اشتغال+ جدول

دفاع نایب رییس اتاق بازرگانی از بررسی حساب فعالان اقتصادی

رکود صادرات سیب شکسته شد

پروازها مطابق با برنامه و زمان درج شده در بلیت انجام می شود

ایران همچون بهار تشنه توسعه و شکوفایی است

وصول 22 هزار میلیارد تومان حقوق ورودی در سال گذشته

جزییات پیش بینی آب وهوای کشور در 14 روز تعطیلات نوروز

1.5 میلیون مسافر از ابتدای شروع طرح نوروزی در مازندران اقامت کردند

حمایت از کالای ایرانی، شعار امسال

گوشت یخ زده را در یخچال بگذارید

فرآیندهای گمرکی و تجاری شفاف شد

بیش از 36 هزار میلیارد تومان برای طرح های عمرانی پرداخت شد

سازمان هواپیمایی کشوری اعلام کرد وضعیت پروازها پس از تغییر ساعت رسمی کشور

برای کیفیت بنزین کشور هیچ کاری نمی توان کرد؟

مالیات تکلیفی و چگونگی محاسبه آن

پرداخت 17 هزار میلیارد تومان به شهرداری ها

افزایش قیمت نفت با احتمال تحریم ایران

توجه به تولید، اشتغال و رفاه مردم در اولویت برنامه های مسئولان

انجام پرواز ها طبق برنامه و زمان درج شده در بلیت ها

مصرف بالا باعث افت فشار و قطعی آب برخی مناطق اهواز شد

داستان غم انگیز زندگی خواننده مشهور از عشقش که در نوجوانی مرد+عکس

مهاجم کلیدی تونس بازی با ایران را از دست داد

جابجایی بیش از 2 میلیون مسافر از ابتدای تعطیلات نوروزی

دارایی زاکربرگ به میزان 6.06 میلیارد دلار کاهش یافت

پیش فروش سکه در تعطیلات نوروز ادامه دارد

تصمیم گیری فدرال رزرو در مورد سرعت نرخ بهره

5 اولویت وزارت اقتصاد در سال 97

بیش از 308 هزار میلیارد تومان وصولی داشته باشیم

معاون گردشگری کشور: آزادسازی نرخ بلیت هواپیما ضربه به رونق سفر است

معاون گردشگری کشور: آزادسازی نرخ بلیت هواپیما ضربه به رونق سفر است

دومین تریلر فیلم Sicario 2: The Day of the Soldado منتشر شد

ورود بیش از 2.5 میلیون زائر و مسافر به خراسان رضوی طی 4 روز گذشته

1.5 میلیون مسافر از ابتدای شروع طرح نوروزی در مازندران اقامت کردند

صدور گواهینامه استاندارد به کالاهای صادراتی در آستارا 73 درصد افزایش یافت

سه هزار میلیارد ریال از املاک مازاد بانک ها ظرف 2 ماه واگذار شد

8 حقیقت جالب و جذاب درباره لکسس UX

نوبخت: پرداخت بیش از 36 هزار میلیارد تومان برای طرح های عمرانی

چند راهکار برای گرفتن عیدی! +عکس

پایان 96 با 6 ماه بی حقوقی

جزییات ممنوعیت و محدودیت های ترافیکی

برنامه حرکت قطارها و هواپیماها با ساعت جدید تغییر می کند

صدور گواهینامه استاندارد به کالاهای صادراتی در آستارا 73 درصد افزایش یافت

نوبخت: 100 هزار میلیارد تومان از بدهی پیمانکاران طلبکار از دولت پرداخت می شود

وزیر ارتباطات: آمارهای خوبی در حوزه اشتغال ارائه خواهد شد

گیلان چهارمین استان پرتردد کشور

یک میلیون و500 هزار مسافر شب اقامت در مازندران

افزایش 9 درصدی ماموریت های اورژانس 115 در مازندران

حمایت از کالای ایرانی چراغ راه همه مسئولان و مردم

برای خرید تجهیزات سفر چقدر باید هزینه کرد؟ + جدول قیمت

پیام نوروزی استاندار فارس/ شتاب بیشتر اجرای پروژه های اقتصادی و توسعه گرا در سال 97

نماهنگ/ حمایت از کالای ایرانی

شعار حمایت از کالای ایرانی چراغ راه همه مسئولان و مردم

معرفی نه کتاب برای استانداردهای روابط عمومی

معرفی نه کتاب برای استانداردهای روابط عمومی