مطالب مرتبط:
آخوندی در راه ماند/نمایش سندی که حاشیه ساز شد/موافقان و مخالفان استیضاح وزیر راه در مجلس چه گفتند؟
عکس/ جلسه استیضاح وزیر راه و شهرسازی در مجلس شورای اسلامی
علیرضابیگی: آخوندی سهمیه یک آقایی در دولت است/ ناکارآمدی وزیر راه با قربانی کردن معاونان جبران شده است
آخوندی سهمیه یک آقایی در دولت است/ ناکارآمدی وزیر راه با قربانی کردن معاونان جبران شده است
واکنش کاربران به استیضاح ربیعی و آخوندی +تصاویر
5 + 1
یارانه ها
مسکن مهر
قیمت جهانی طلا
قیمت روز طلا و ارز
قیمت جهانی نفت
اخبار نرخ ارز
قیمت طلا
قیمت سکه
آب و هوا
بازار کار
افغانستان
تاجیکستان
استانها
ویدئو های ورزشی
طنز و کاریکاتور
بازار آتی سکه
چهارشنبه، 23 اسفند 1396 ساعت 14:312018-03-14سياسي

واکنش دانشگاهیان در فضای مجازی به ماجرای استیضاح وزیر راه مجلس به جای وزیر راه هزاران خانواده کم درآمد و خانه بدوش را استیضاح کرد/درخواست برای جمع آوری کمک مالی به آخوندی


استیضاح وزیر راه برای بار سوم و رای مثبت مجلس به وی باعث شد تا در فضای مجازی واکنش ها و انتقادهای مختلفی از سوی دانشگاهیان به این موضوع و عملکرد مجلس در این رابطه مطرح شود.

- واکنش دانشگاهیان در فضای مجازی به ماجرای استیضاح وزیر راهمجلس به جای وزیر راه هزاران خانواده کم درآمد و خانه بدوش را استیضاح کرد/درخواست برای جمع آوری کمک مالی به آخوندی استیضاح وزیر راه برای بار سوم و رای مثبت مجلس به وی باعث شد تا در فضای مجازی واکنش ها و انتقادهای مختلفی از سوی دانشگاهیان به این موضوع و عملکرد مجلس در این رابطه مطرح شود.

به گزارش سایت قطره و به نقل ازخبرنگار گروه دانشگاه "، اگرچه طی امروز و دیروز سه وزیر دولت استیضاح شدند ولی واکنش هایی که نسبت به استیضاح عباس آخوندی وزیر راه، مسکن و شهرسازی بود بسیار پررنگ تر از دو وزیر دیگر یعنی وزیر کار و جهاد کشاورزی بود.

در همین رابطه بسیاری از دانشگاهیان با هشتگ های استیضاح ؛ آخوندی_استیضاح ؛ نماینده_مردم_باشید و هشتگ های دیگر نسبت به عملکرد مجلس درباره استیضاح آخوندی انتقاد کردند.

* تضعیف مشروعیت کیومرث یزدان پناه عضو هیات علمی دانشگاه تهران در پیامی در این رابطه نوشت: صرف نظر از نتایج استیضاح سه وزیر و قضاوت های متعددی که در کم و کیف آن وجود داشت، مهمترین پیام این استیضاح ها شائبه نمایشی بودن آن در جامعه است که قطعا تضعیف مشروعیت مجلس فعلی در شیوه مواجهه با دولت و کاهش شدید رفتارهای دمکراتیک نمایندگان را القاء می کند.

لذا این قضاوت شکل گرفته عمومی برای مجلسی که می خواهد در راس امور باشد!!! بسیار آسیب زاست.

* میگن شام ضیافت نمایندگان خیلی هم لذیذ بوده حجت الله عبدالملکی عضو هیات علمی دانشگاه امام صادق(ع) در توییتی درباره استیضاح وزیر راه یه نظرسنجی راه انداخته و نوشته: شما به وزیری که مجلس سه بار استیضاحش می کنه و هر بار دوباره بهش رای میده چی می گید؟ 1- وزیر مظلوم 2- وزیر قالتاق 3- هیچکدوم وی در توییت دیگری نوشت: هرچند قبلش بیانیه دادن که داستان ضیافت شام نمایندگان کذبه، اما اونایی که رفتن میگن شامش خیلی هم لذیذ بوده! * دلایل ایجاد افتضاحات مدیریتی، فساد سیستمی، برجام و عدم استیضاح وزرا مصطفی ابراهیمی دبیر شورای هماهنگی بسیج دانشجویی دانشگاه های آزاد تهران بزرگ هم نوشت: از دلایل همه افتضاحات مدیریتی و فساد سیستمی و برجام و افتضاح مجلس در استیضاح و.

می تواند موارد زیر باشد: 1_فرصت سوزی احمدی نژاد با ستون پنجمی مشایی و دلقکی بقایی 2_ مصلحت اندیشی شورای نگهبان برای تایید صلاحیت های ریاست جمهوری و مجلس 3_ سکوت مراجع عظام 4 _رای مردم به این مجلس ودولت * وزیری که سه بار استیضاح بشه و رای بیاره دیگه هیچی جلودارش نیست! محمدرضا گلرومفرد دبیر اتحادیه انجمن های اسلامی دانشجویان مستقل در پیامی نوشت: خوبیه استیضاح اینه که وزیرحتی اگر دوباره رای بیاره حواسش رو جمع می کنه در ادامه.

اما وزیری که سه بار استیضاح بشه و رای بیاره دیگه هیچی جلودارش نیست! وی در پیام دیگری نوشت: مهم ترین مسئله ای که باعث شد استیضاح وزرا رای نیاورد و سوال از رییس جمهور پرسیده نشود تعارض منافع است.

این نمایندگان برای رای آوری در حوزه انتخابیه خود می بایست برای آن حوزه از دولت پول و امکانات بگیرند و دولت به نمایندگان مخالف خود کمکی نمی کند.

* باز هم آخوندی رای میاره و آب هم از آب تکون نمی خوره امیرعلی صفا دانش آموخته حقوق سیاسی هم در توییتی نوشت: نماینده مجلس نامه ای رو نشون می ده که در اون آخوندی تایید کرده به برخی قضات آپارتمان داده بشه، با قضات تماس گرفته گفتن آره چنین پیشنهادی به ما شده، اما باز هم آخوندی رای میاره و آب هم از آب تکون نمی خوره.

پس فردا هم بنشینید در اندیشکده هاتون عزا بگیرید که علت اعتراض مردم چیه.

* لزوم برگزاری دوره آموزشی رای دادن برای بهارستانی تشکل دانشجویی جامعه اسلامی دانشجویان الزهرا‏ هم در پیامی در صفحه توییترش نوشت: باید به دوره آموزشی رای دادن برای بهارستانی ها بزارن خیلی واجبه * نمایندگان مردم خدا قوت!! یکی از اعضای انجمن اسلامی دانشجویان مستقل هم که با نام کاربری طباطبایی در توییتر فعالیت می کند در پیامی نوشت: داشتیم با رای نیاوردن استیضاح آخوندی کنار می اومدیم که مجلسی ها حماسه ای جدید آفریدند! نمایندگان مردم خداقوت!!! * مجلس صدها هزار خانواده کم درآمد و خانه بدوش را استیضاح کرد نه آخوندی را! سید امیر سیاح از فعالان دانشجویی هم در توییتی نوشت: مجلس امروز آخوندی را استیضاح نکرد، صدهاهزار خانواده کم درآمد و خانه بدوش را استیضاح کرد که 5ساله هرسال خانه محقرتری اجاره می کنند به این امید که آپارتمان مسکن مهرشان را تحویل دهند، این نماینده ها واقعا نماینده کدام مردمند؟! * شام هیات دولت با نمایندگان همان کند که جمال یوسف با زنان مصر بکرد! زهرا موسوی دانشجوی ارشد حسابداری هم در مطلبی نوشت: وی راپرسیدند ای وی چگونه وزیری که در دوره اش طیاره ها بیافکندندی و کشتی ها مغروق گشتندی و راه ها بسی کشته بستاندندی، همچنان رای اعتماد از مجلس بستاند؟ وی گفت شام هیات دولت با نمایندگان همان کند که جمال یوسف با زنان مصر بکرد! از این پاسخ مریدان گریبان چاک دادندی و جرها خوردندی؟ * وقتی زور، فساد و زد و بند به حد اعلای خود می رسد محمدجواد محمدزاده از فعالان دانشجویی هم در توییتی نوشت: ابقای آخوندی پاسخ خوبی است برای آنها که به دنبال علت اصلی وضع نامطلوب عدالت در جمهوری اسلامی هستند.

وقتی زور فساد و زد و بند به حد اعلای خود می رسد و بر همه چیز می چربد؛ حتی در خانه ی ملت.

* آخوندی می رفت از کجا می فهمیدیم مسافران قطارها و هواپیماها بیمه بودن یا نه! نفیسه سادات موسوی از فعالان دانشجویی هم در پیامی نوشت: اگه آخوندی می رفت ما دیگه از کجا می فهمیدیم مسافران قطارها و هواپیماهایی که تصادف و سقوط می کنن بیمه بودن یا نه؟ * رای نمایندگان به عملکرد نداشته آخوندی! پیام مرادی دبیر سیاسی سابق اتحادیه انجمن های اسلامی دانشجویان مستقل در توییتی نوشت: بالاخره دوران وزارت آخوندی هم می گذرد اما روسیاهی آن برای جناب رییس می ماند! نمایندگانی که امروز به کارنامه خالی آخوندی رای دادند در عملکرد نداشته او و بلایی که با او بر سر زیرساخت های مهم کشور خواهد آمد شریک هستند.

* این مجلس همان آشی است که با دست خودمان پختیم محمدعلی جبرییلی دانشجوی ارشد علوم سیاسی هم با اشتراک گذاشتن تصویر زیر نوشته است: خانم های محترم آقایان عزیز! این مجلسی که همه ما علیه آن توییت می زنیم از آسمان به وجود نیامده است.

این مجلس برآیند آرای همین مردمی است که در صندوق های انتخابات ریخته شده است.

این مجلس یعنی همان آشی است که با دست خودمان پختیم.

در انتخابات 98 هوشیارباشیم.

* کجایی مدرس.

محمدعلی سعادتی فعال دانشجویی و دبیر سابق اتحادیه سازمان اسلامی دانشجویان ایران در توییتی نوشت: پول، قول و قوم برنده شد! نمایندگان معامله گر برخلاف مطالبه عمومی به استیضاح نه گفتند.

کجایی مدرس.

* استیضاح یا افتیضاح؟ برخی از دانشگاهیان هم امروز تصویری که روزنامه وطن امروز در صفحه اولش منتشر کرده بود را به اشتراک گذاشته بودند و به نکاتی که در این عکس بیان شده بود تاکید کردند.

* ایجاد کمپینی برای جمع آوری کمک مالی به آخوندی و دخترش گفتنی است، آخوندی در زمان استیضاح خود گفت که کل کبلغ حسابش 4 و نیم میلیون تومان و کل موجودی حساب دخترش 638 هزار تومان است، همین موضوع باعث شد؛ که بسیاری از دانشجویان در فضای مجازی به این موضوع واکنش نشان دادند و به طنز کمپینی را برای کمک مالی به آخوندی و دخترش تشکیل دادند.

* آقای آخوندی شاید دختر مظلومت نخواد همه بدونن پول تو جیبش نیست، تو باید بری تو مجلس بگی به همه؟! یکی از فعالان دانشجویی هم که با نام کاربری دختر کرد در توییتر فعال است؛ نوشت: یکی به آخوندی بگه حالا خودت هیچ، چرا با آبروی اون بچه بازی می کنی؟ شاید اون دختر مظلومت نخواد همکلاسیاش بدونن پول تو جیبش نیست؟ تو باید بری تو مجلس بگی به همه؟! * آخوندی نشان داد با طرح هایی مانند اعاده اموال نامشروع مسئولان نمی توان مچِ لیبرال های نجومی خوار را گرفت علی قلهکی فعال دانشجویی در پیامی هم در خصوص اظهارات آخوندی در مجلس نوشت: آخوندی در جلسه استیضاح یک کد مهم داد؛ من 4میلیون و دخترم 630 هزارتومان پول دارد این سخنان تنها یک مفهوم داشت، یعنی این جماعت آنقدر در رانت و اختفای اموال استاد هستند که مطمئن باشید با طرح هایی شبیه اعاده اموال نامشروع مسئولان نیز نمی توان مچِ لیبرالهای نجومی خوار را گرفت * در حد توان خود به آقای آخوندی کمک کنید عماد عباسی یکی از فعالان دانشجویی هم تصویر زیر را با هشتک کمک مالی به وزیر راه به اشتراک گذاشته و نوشته است: در این روزهای باقی مانده تا شب عید، در حد توان خود به آقای آخوندی و دخترش کمک کنید.

* همه دارایی آخوندی رو ده میلیون تومن می خرم! یکی از دانشجویان هم که با نام کاربری سارا در فضای مجازی فعال است در این رابطه نوشت: همه دارایی آخوندی رو ده میلیون تومن خریدارم! چه نقدی و چه غیرنقدی! لطف بیشتر از این؟!؟ انتهای پیام/ http://fna.

ir/a4i81z
کلید واژه ها: استیضاح - دانشگاه - وزیر - وزیر راه - مجلس - فضای مجازی - آخوندی - واکنش - مجازی - رابطه - انتقاد - هیات علمی - عضو هیات - خانواده - بسیج دانشجویی - دانشگاه تهران - شورای هماهنگی - عباس آخوندی - تهران - درآمد - یزدان پناه - خانه - پیام - دولت - علمی - فساد - ابراهیمی - دانشجویی - مالی - وزیر کار

آخرین اخبار سرویس:
گلستان بهشت زیبای ایران

نامزد جدید پسر دیوید بکهام/بروکلین عاشق هنرپیشه هالیوودی/تصاویر

محمد اسماعیل نباتیان حوزه انقلابی و صدور فرهنگ انقلاب اسلامی

سلفی مسافران نوروزی با رییس جمهور / فیلم

کشت فراسرزمینی به قیمت نابودی کشاورزان تمام می شود

بررسی سیستمهای هوشمند در ویلاهای زیباکنار ساخت شرکت آرش

ایلناز علی نژاد، سید مهدی صالحی، رضا نیکخواه سرنقی بررسی جایگاه زن در اخلاق اسلامی با تاکید بر حق حضانت و اشتغال زنان در حقوق اسلام و بشر

می ترسیم به کیبورد احمدی نژاد نزدیک شویم

فال آنلاین دیوان حافظ جمعه سوم فروردین ماه 97

تلاش های تاجیکیان برای بازگشت به اصل ـ نوروز

وجود رانت اطلاعات دارویی/ پشت پرده واردات دارو

از تاسیس حوزه علمیه قم تا ورود نلسون راکفلر سرمایه دار مشهور امریکایی به جزیره خارک برای ملاقات با شاه

برای اثبات یک جرم چه ادله ای باید وجود داشته باشد؟

تلخ ترین اتفاق سال عقب افتادن حقوق بازنشستگان عزیز بود/ چشم بچه های فامیل برای عیدی به دست ماست!

استاد دانشگاه کابل: از جشن نوروز برای همگرایی منطقه ای استفاده شود

ناهید مصفا ، رضا حیدری نوری مضامین نفس ستیزی در اشعار آثار منثور عرفانی

مروری بر آداب و رسوم نوروزی اقوام کرد

وزیر دولت دهم: درباره تخلفات و سوء استفاده های حلقه احمدی نژاد روشنگری شود

سیدمحسن طباطبایی‎فر اجتهاد پویا؛ رویکرد حوزه انقلابی

گزارش کمیته تحقیق:مدرکی درباره تبانی،هماهنگی بین ستاد ترامپ و روسیه وجود ندارد

ترامپ، جو بایدن را "ضعیفه" خواند!

لیله الرغائب در اولین شب جمعه سال در زابل

سیدهاشم گلستانی ، نرگس کشتی ارای ، سمیه کاظمی تبیین و نقد تطبیقی قرابت ها و پارادکس های بین آموزه های تربیتی ایمانوئل کانت و اسلام

عطیه علیزاده نوری; حسین ناصری مقدم; علیرضا عابدی سرآسیا گونه های دلالت تقریر بر احکام شرعی

پیام نوروزی معاون استاندار تهران و فرماندار ویژه شهرستان ری

گلی که خواص ضد سرطانی دارد!

سال 97، سال حمایت از کالای ایرانی چرا اقتصاد همچنان اولویت است؟

چگونه محبوب خانواده باشیم

مدیران شهری منطقه 20 به دیدار خانواده شهدا رفتند

بصیرت؛ ویژگی مشترک یاران حسین(ع) و یاوران مهدی(عج)

حامد کرمی، سید علیرضا میربد رابطه انسان و حقوق در نظام حقوقی اسلام

تاکید آیت الله غروی بر رعایت آداب اسلامی در دید و بازدیدها

حسین ماهینی و همسرش مدل شدند (عکس)

سیده لطیفه حسینی ، ناهید محمدزاده فرادینی یا دینی بودن حقوق بشر وحقوق بشر دوستانه

آمریکا و عُمّال آمریکا هستند که این منطقه را بی ثبات کرده اند

شهربانو چتری نقش فرهنگ و اخلاق اسلامی بر توسعه یافتگی شخصیت زن و خانواده

قاهره حکم بازداشت رییس حزب «مصر قوی» را تمدید کرد

ماریه سید قریشی ، سید عبدالرحیم موسوی ، حسن سیفی ارائه ی مدل کاربردی کردن اخلاق اسلامی در حوزه فرماندهی نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران

علیرضا پیروزمند انقلابی گری، هویت ساز حوزه و روحانیت

جان بولتون، مشاور جدید امنیت ملی ترامپ اعلام شد

دکتر همایون مافی; رضا رضایی مقدم آثار سوگند نفی علم در فقه و حقوق ایران

راه حل برطرف نمودن موانع تحقق شعار سال مانع ذهنی و عینی پیش پای کالای ایرانی

محمدمهدی قوچانی خراسانی، داود حسین پور حاکمیت شبکه ای در نهادهای پژوهشی امنیت سایبری

علی بگدلی، احسان علی اکبری بابوکانی بررسی فقهی و حقوقی ورود دولت به حریم خصوصی

دوران جوانی برای تفریح کم نگذاشتم/ برای تعطیلات لحظه شماری می کنم

محمد حسن جوادی ، سیدمهدی قریشی ، بهزاد بالازاده اعاده حیثیت در حقوق، فقه و اخلاق اسلامی

چگونه در هنگام ورشکستگی سرپا بمانیم؟

مصر حکم بازداشت رهبر یک حزب مخالف را تمدید کرد

عبدالوهاب فراتی اقتدار مدنی روحانیت و چالش‏های نوین آن

ایران و پیمایش در مسیر اقتدار

محسن یگانه به بیمارستان رامسر منقل شد!

رضاعلی کرمی واکاوی ادله فقهی شیعه درباره شرطیت بلوغ در صحت معاملات

چه کسانی در تولید ثروت نقش دارند؟ 3 قشر اثرگذار در حمایت از کالای ایرانی

فرج اله رهنورد، سعید نجفی توانی، علی یزدی زاده بررسی نقش چابکی سازمانی و هم ترازی راهبردی در روابط میان حاکمیت فناوری اطلاعات و تفکر راهبردی با عملکرد سازمانی

دعوت ظریف برای پیوستن به چالش بی زباله

سیف اله احدی; محمد تقی فخلعی; محمد حسن حائری بازپژوهی ادله جواز تصرفات زوجه در مهر پیش از استقرار

طرح مصلحین برای اولین بار در محاکم خانواده شیراز اجرا می شود/ ایجاد 58 مرکز مشاوره پیش از طلاق در سطح استان

هیچ دستگاه دولتی حق خرید کالای خارجی با بودجه دولتی را ندارد

به هیچ وجه تا زمان پیدا شدن قبر مطهر حضرت زهرا (س) برای من سنگ قبری تهیه نکنید

منصور میر احمدی، محمدهادی احمدی حکومت داری در اندیشه سیاسی سعید نورسی و تأثیر آن بر اسلام گرایی معاصر ترکیه

مشاور امنیت ملی جدید کاخ سفید کیست؟

بهسازی شعار سال از سوی رهبری انقلاب و فرصت های عظیم پیش رو پیشنهادهای عملیاتی جهت حمایت از کالای ایرانی

حامد مصطفوی فرد; سیدکاظم طباطبایی پور; غلامرضا رییسیان چگونگی مواجهه شیخ طوسی با گفتمان مفید و مرتضی در مسئله حجیت خبر واحد

ثمین یوسفی، مهرداد گودرزوند چگینی، علیرضا عرب پور مسعود پورکیانی تبیین رابطه عوامل فردی با مهارت سیاسی مدیران در سازمان دولتی با توجه به نقش تعدیل کننده اراده سیاسی

داشتن برنامه ریزی برای حفظ در ایام تعطیلات نوروز؛ آری یا خیر؟!

منظره ای ناب در آذربایجان شرقی/ عکس

سید کاظم سیدباقری عوامل سیاست زدگی در میان حوزویان و راه های برون رفت از آن

هدف دولت از ایجاد نظام روزنامه نگاری چیست؟

بررسی غرب آسیا در جهان پسا تک قطبی غربی، چالش های مرحله انتقالی

تلاش دولت تاجیکستان برای تغییر پوشش اسلامی زنان

معرفی الخرائج و الجرائح در پرتو اصول حاکم بر جوامع حدیثی - بخش دوم و پایانی شکل گیری نهایی کتاب الخرائج و الجرائح

شادی کسنوی بررسی قاعده فقهی حرمت اکل مال به باطل از دریچه حقوق و اقتصاد

دانلود آلبوم جدید الکس بنام نیمه راه عشق

بهترین و بدترین بندگان نزد خدا کدام اند؟

محمدرضا خاتمی:ایرانیان مردم کره شمالی نیستند که بگوییم اشکنه بخورید/مخالف رای دادن برادرم بودم

علی محمد فلاح زاده، سید طه موسوی میرکلایی تحلیل جرم انگاری ارتداد در مواجهه حقوق بشر اسلامی و حقوق بشر بین المللی: دیالکتیک حقوق بشر و حقوق شهروندی

مرز های سیستان و بلوچستان برای مجرمان و مزدوران مکانی ناامن است/دستگیری 20 درصد از محکومین متواری

عیادت سیدحسن خمینی از حجت الاسلام طباطبایی

«ساده زیستیِ» شهید مدافع حرم «احمد اعطایی» به روایت همسر

جهاد واجب دینی است/ دوست دارم نام فرزندم نام حضرت زینب (س) باشد

پرتاب زباله و جریمه 30 هزار تومانی!

قرآنیان آن گونه که باید در جامعه تکریم نشده اند

آرزوهایی که اگر برای میراث فرهنگی برآورده شوند

جاذبه های گردشگری ایران در آنکارا معرفی شد

اصلاح فرهنگ خرید خانواده ها، لازمه حمایت از کالای ایرانی است

با تالاب های دیدنی ایران آشنا شوید

دانلود آهنگ جدید علی سفلی بنام دیوار به دیوار

ابوالفضل علیشاهی قلعه جوقی; معصومه حمیدی بررسی تأثیر جهت نامشروع در صحت و فساد معاملات

امیررضا نریمانی، سید مهدی الوانی، وجه اله قربانی زاده، رضا واعظی شناسایی عوامل و موانع برون سازمانی دانشگاه در تجاری سازی پژوهش های علوم انسانی

صوت/ بهار دل ها

حامد حیاتی، احمد امین پور ، رامین مدنی روش شناسی استخراج و استنباط صحیح از آموزه های اسلامی برای دریافت راهبردهای طراحی بر مبنای اصول اخلاقی و ایمانی

نگران آزمایش موشکی نباشید / دیگر لازم نیست رییس جمهور کره جنوبی از خواب که بیدار می شود فورا در نشست شورای امنیت ملی شرکت کند / هر مشکلی هم باشد با خط تلفنی ارتباطی مستقیم حل و فصل می کنیم

فیلم/ حمله به سفارت ایران در لندن / مهاجمان دستگیر شدند / سفیر: این افراد از طرفداران فرقه شیرازی هستند / با قمه و چماق وارد شدند / سخنگوی وزارت خارجه: سفارت اشغال نشده بود / تماس عراقچی با سفیر انگلیس

تنها رهبر زن آفریقا ناچار به استعفا شد

عوامل مؤثر بر سود آوری پروژه های GTL

تولید پروپیلن، استراتژی آینده صنعت پتروشیمی!؟

ساخت پلیمر ترکیبی حافظه دار با کاربرد در ساخت سپر خودرو

عکس/ ظاهر نظامی شمخانی در دیدار با وزیر خارجه فرانسه

هنرمندان ایرانی در جشنواره برلین/عکس

تحریم ناشی از قوانین سطحی بد تر از تحریم جهانی ضد توسعه پتروشیمی

واکنش دانشگاهیان در فضای مجازی به ماجرای استیضاح وزیر راه مجلس به جای وزیر راه هزاران خانواده کم درآمد و خانه بدوش را استیضاح کرد/درخواست برای جمع آوری کمک مالی به آخوندی

واکنش دانشگاهیان در فضای مجازی به ماجرای استیضاح وزیر راه مجلس به جای وزیر راه هزاران خانواده کم درآمد و خانه بدوش را استیضاح کرد/درخواست برای جمع آوری کمک مالی به آخوندی