مطالب مرتبط:
فرهنگی: مدیریت اقتصادی ربیعی نادرست است
ربیعی نتوانسته اموال کارگران را به درستی مدیریت کند
فرهنگی: مدیریت اقتصادی ربیعی نادرست است
ربیعی: مشکل فقر و بیکاری با پول پاشی حل نمی شود/ اغتشاشات دی ماه آژیری بود که تنها به بیکاری مربوط نبود
هواپیمای آسمان بیمه نبود/ آقای ربیعی حتی هواپیمایت را هم بیمه نکردی
5 + 1
یارانه ها
مسکن مهر
قیمت جهانی طلا
قیمت روز طلا و ارز
قیمت جهانی نفت
اخبار نرخ ارز
قیمت طلا
قیمت سکه
آب و هوا
بازار کار
افغانستان
تاجیکستان
استانها
ویدئو های ورزشی
طنز و کاریکاتور
بازار آتی سکه
سه شنبه، 22 اسفند 1396 ساعت 13:252018-03-13سياسي

نبود فساد نقطه قوت فعالیت های ربیعی است/ اولین مجله به زبان کردی با مدیریت ربیعی منتشر شد


 استیضاح «علی ربیعی» وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی، دستور کار اصلی نوبت صبح جلسه امروز (22 اسفند) مجلس شورای اسلامی شورای اسلامی است.

- به گزارش سایت قطره و به نقل ازگروه سیاسی خبرگزاری میزان، استیضاح علی ربیعی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی، دستور کار اصلی نوبت صبح جلسه امروز (22 اسفند) مجلس شورای اسلامی شورای اسلامی است.

نبود فساد نقطه قوت فعالیت های ربیعی است مصطفی کواکبیان در نشست علنی امروز (سه شنبه، 22 اسفندماه) مجلس شورای اسلامی در مخالف با استیضاح وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در تشریح علل موافقت خود با روند فعالیت وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: به رغم اینکه تاکنون در دفاع از هیچ وزیری صحبت نکرده ام، ولی در اینجا وظیفه خود دیدم که نکاتی را در مورد روند فعالیت ربیعی اعلام کنم.

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: وزارتخانه ای که آقای ربیعی در اختیار دارد سه بخش اقتصادی، اجتماعی و خدماتی را در بر می گیرد که از این سه بخش 20 درصد به انجام ماموریت های اقتصادی و 80 درصد به انجام ماموریت های اجتماعی و خدماتی می پردازند.

وی یادآور شد: در نامه استیضاح آمده است که بنگاه داری یکی از مشکلات این وزارتخانه بوده و خوشبختانه هیچ تعریضی بخش های اجتماعی و خدماتی نشده است چرا که عموم استیضاح کنندگان از روند فعالیت های سازمان بهزیستی و بخش های توانبخشی و اجتماعی کشور رضایت دارند و تمام انتقادات به 20 درصد فعالیت های اقتصادی این وزارتخانه برمی گردد و شفافیت اقدامات آقای ربیعی از این جهت بوده که 80 درصد فعالیت های اجتماعی و خدماتی در آن 20 درصد به کار گرفته شده است.

کواکبیان خطاب به نمایندگان تصریح کرد: کدام یک از استیضاح کنندگان در بخش های خدماتی و اجتماعی قائل به شفافیت نیست یا قائل به این نیست که عموم فعالیت های این وزارتخانه در اتاق های شیشه ای انجام می شود، اما در مورد 20 درصد فعالیت های اقتصادی در طول مدت وزارت آقای ربیعی کدام اختلاف در این وزارتخانه شکل گرفته است.

این نماینده مردم در مجلس دهم تاکید کرد: در دوره فعالیت وزیر قبل از 150 هزار میلیارد تومان که در بخش های اقتصادی هزینه شده فقط 17 هزار میلیارد تومان به بابک زنجانی بابت شرکت های مختلف پرداخت شده است همچنین مبلغ 3 هزار میلیارد تومان در جهت تامین هزینه های فساد اقتصادی امیر منصور آریا پرداخت شده است.

آیا تاکنون چنین موارد فساد اقتصادی در این دوره از فعالیت این وزارتخانه صورت گرفته است؟وی خاطرنشان کرد: البته نمی تواند منکر این بود که فعالیت های اقتصادی صورت گرفته در شرکت های زیرمجموعه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی ایرادی وجود نداشته است، اما باید انصاف داشته باشیم چرا که روند فعالیت های اقتصادی این وزارتخانه در مقایسه با سایر بخش های اقتصادی که در این دولت وجود دارد عملکرد خوبی داشته است.

کواکبیان با بیان اینکه در این کشور تا فساد کفن نشود این وطن وطن نشود، افزود: در این وزارتخانه چه فسادی صورت گرفته که بخواهیم به استیضاح وزیر رأی موافق بدهیم ضمن اینکه در این دوره از فعالیت های وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی تغییر رویکردی در حوزه اقتصادی وجود داشته بدین صورت که از مدیریت بنگاه داری خارج شده و به سمت سهام داری حرکت می کند تا شرکت های تابعه این وزارتخانه 40 درصد سهام داشته باشند کما اینکه اخیرا تاپیکا در بورس قرار گرفته که به معنای شفافیت و اداره این شرکت ها توسط مردم است.

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس شورای اسلامی عنوان کرد: در زمانی که سعید مرتضوی اداره سازمان تامین اجتماعی را برعهده داشت در مجلس هشتم دیدیم که به برخی نمایندگان پیشنهاد پرداخت پول به آن ها داده بود و این در حالی است که در این دوره از فعالیت وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی به نمایندگان گفته شده که حتی برای دریافت وام از بانک رفاه باید دو ضامن داشته باشند.

کواکبیان تصریح کرد: در این مدت از فعالیت آقای ربیعی مستمری که در سال 84 وجود داشت 32 درصد بوده که هم اکنون به 82 درصد افزایش یافته است ضمن اینکه نباید تعداد کثیر بیمه شدگان را نادیده گرفت.

کواکبیان افزود: نمایندگانی که اشاره کردند مقصر تمامی آسیب های اجتماعی ربیعی است پس چرا وزیر کشور رییس شورای اسیب های اجتماعی در کشور است؟ چرا این مطالب را به وزیر کشور انتقال نمی دهید.

وی ادامه داد: اگر آسیب های اجتماعی وجود دارد رییس شورای آن وزیر کشور است، چرا باید ربیعی را مقصر آسیب ها دانست.

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس شورای اسلامی، یادآور شد: آیا قرار است ربیعی تمامی فقر موجود و مشکلات اشتغال در کشور را حل کند؛ برخی می گویند خانه کارگر لشکر کشی کرده، کجا و کی این اتفاق افتاده است؟ درخواستی به وزارت کشور ارائه شد که مازاد کارگران از وزیر دفاع کنند و خوشبختانه یا متاسفانه وزارت کشور موافقت نکرد؛ شما باید یقه وزیر کشور را بگیرید که چرا به کارگران اجازه نمی دهید دفاع کنند.

کواکبیان ادامه داد: به آقای محجوب که محجوب ترین نماینده و 6 دوره در مجلس است حمله می کنید که می خواهید لشکرکشی کنید؛ در این رابطه ربیعی کار نامناسبی انجام داده که بدنه جامعه کارگری از او حمایت می کند؛ اگر ربیعی نبود ده ها اعتصاب و مشکل کارگری در سراسر کشور به وجود می آمد.

وی با بیان اینکه ربیعی کارگر بوده و همجنس کارگران است و مشکلات کارگران را درک می کند، تصریح کرد: اگر وی را برکنار و استضاح کنید چه کسی می تواند رنج و اندوه مشکلات کارگری را مرتفع کند.

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس شورای اسلامی، ادامه داد: برخی می گویند ربیعی عضو ستاد میرحسین بوده لازم است بگویم که عیار اصلاح طلبی ما هستیم نه شما؛ ما ربیعی را صد در صد اطلاح طلب می دانیم و بر اساس رای گیری مشخص شد که فراکسیون امید مخالف استیضاح است؛ چرا از زبان ما حرف می زنید.

کواکبیان ادامه داد: یکی از ایرادات برخی از اعضای فراکسیون امید این است که چرا ربیعی با با اصولگریان و مستقلین تعامل مثبت دارد در حالی که این موضوع بد نیست و به نفع مشکلات کشور است و باید افتخار کرد.

وی خطاب به نمایندگان، گفت: شما در معرض پیامد های مردمی هستید؛ برخی می گویند ربیعی لابی گر قوی است به خدا قسم نه در جلسه ای توجیه شدم و نه کسی توانسته با من را تماس برقرار کند بلکه وظیفه خود دانستم که از ربیعی به عنوان فرزند انقلاب دفاع کنم.

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس شورای اسلامی، افزود: به وزیر فعلی اطلاعات افتخار می کنیم وزیری که در راستای امنیت پایدار و خدمت به کشور و جامعه حرکت می کند را باید حمایت کرد.

کواکبیان خطاب به نمایندگان، افزود: در اینجا نه بحث اصولگرایی داریم و نه اصلاح طلبی و بدنه مجلس باید نشان دهد از وزیری که از جنس کارگران است می خواهد حمایت کند، اما حمایت ما نیز از وی مشروط بوده و اگر قرار است از وعده هایی که ربیعی در بحث بنگاه داری، رفاه اجتماعی و خدماتی سرباز بزند به طور حتم به دنبال استیضاح خواهیم بود؛ استدلال های نمایندگان را شنیدید و صحبت های وزیر را نیز خواهید شنید، اما تقاضا دارم اگر به دنبال این هستید که بخش های کارگری دچار چالش و تنش نشود و شب عیدی بتوانند همگی به حداقل حق و حقوق برسند به برادر انقلابی و کسی که از 18 سالگی در خدمت انقلاب بوده و تمامی کوچه های پس و کوچه های میدان انقلاب به پایین را می شناسد از ربیعی باید دفاع کرد.

امیدواریم وزیر منش و مشی فعلی را ادامه دهد و ما نیز مشروط با استیضاح مخالف هستیم.

اولین مجله به زبان کردی با مدیریت ربیعی منتشر شد جهانبخش محبی نیا در نشست علنی امروز (سه شنبه، 22 اسفندماه) مجلس شورای اسلامی و در مخالفت با استیضاح علی ربیعی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی، گفت: برادران و خواهران مطالبی در اینجا مطرح شد که بخشی از آن ها کاملا قابل تامل است و من از آقای ربیعی می خواهم در صورتی که مجلس شورای اسلامی بر ابقاء ایشان اعتماد کردند بدون شک به این دغدغه های نمایندگان توجه کنند و تا حدی که برای ایشان مقدور است با مجلس و امنا ملت مهربان باشند.

نماینده مردم میاندوآب، شاهین دژ و تکاب در مجلس شورای اسلامی افزود: درابتدای کلام از دوستانی که به من اجازه می دهند نسبت به نگاه آن ها منتقدانه برخورد کنم عذرخواهی می کنم؛ اگرچه عدم توجه برخی از مدیران ممکن است باعث ناراحتی شود، اما نقش آنها، دانایی، ارتفاع شخصیتی و فهم آن ها در حدی است که در آینده بتوان از آن ها به عنوان وزیر استفاده کرد.

محبی نیا بیان کرد: چطور اجازه می دهند در اینجا با افراد به گونه ای برخورد شود که شخصیتش مورد تخطئه قرار گیرد اگرچه از خیلی از وزرا گله مند هستیم، اما خود را جای آن ها بگذاریم در اینجا قرار است مدیریت وزیر مورد استیضاح قرار گیرد چرا خانمی که سالیان سال است اسیر خاک است تنش را در قبر می لرزانید؟ خانمی که من شاهدم در دوران جنگ رزمنده بوده است وفرزندان خود را زیر بمب باران تربیت کرده استوی اظهار کرد: سرور گرانقدرم فرمودن پرده را کنار بزن تو مسئول رفاه و تامین نیستی و مسئول تبعیضی؛ پرده را به چه دلیل کنار بزند؟عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی با اشاره به صحبت های آقای موسوی لارگانی، گفت: شما به من فرمودین اگرچه من به عملکرد آقای ربیعی انتقاد دارم، اما باید درنظر گرفت که ایشان فعالترین وزیر است چرا که بیشترین سرکشی ها به شهرستان ها را ایشان داشته است.

وی ادامه داد: وزاری سابق را با آقای ربیعی مقایسه کنید آن ها نیز مسئول تامین رفاه و تعاون بودند؛ سرور گرانقدر می فرمایند 6 ماه برای رسیدن به نقطه اپتیمم اشتغال، اصلاح مدیریت و برخورد با مفاسد کافی نیست.

قطعا 6 ماه کم است.

عضو فراکسیون ولایی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه صحبت های من چتر حمایتی برای تنبلی وزیر نیست، گفت: ربیعی فرزند خانواده ایست که فقر را در آغوش گرفته است من 40 سال است ایشان را می شناسم حتی ایشان یکبار به شورای عالی امنیت ملی از من شکایت کردند که بنده محکوم نشدم.

عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی در ادامه تاکید کرد: آقای ربیعی فرزند جوادیه است وقتی در تلویزیون گریه می کند می گوییم چرا گریه می کنی وقتی گریه نمی کند می گوییم چرا گریه نمی کنید.

وی با بیان اینکه در اوایل انقلاب زمانی که شتاب انقلاب مانند بهمن و به عنوان نعمت الهی سرعت یافت تمامی نیاز های نهفته تاریخ آشکار شد، اظهار داشت: در کردستان به عنوان سرزمین پاک ایران اسلامی من شاهد بودم ربیعی با نگاه جامعی سراغ امنیت آمد.

وی گفت: رییس زندان دولت عمومی بیان کرد بچه های سپاه و ارتش را اعدام می کردیم و جلوی زندانیان آویزان می کردیم در حالی که از صورتشان خون می بارید و در زندان ها را باز می کردیم و زندانیان با دیدن این صحنه متاثرمی شدند ما با این مسائل مواجه بودیم؛ اما در زمان آقای ربیعی به مسائل قومی، امنیت و جغرافیایی و ستم های تاریخی نگاه امنیتی محض نبود.

محبی نیا ادامه داد: در دوران پلوی اگر یک صفحه متن کردی پیدا می کردند اعدام می کردند اولین مجله به زبان کردی را با مدیریت ربیعی برای نخبگان و جامعه کرد حتی برای کرد های عراق سوریه و ترکیه منتشر کردند واین نسیمی بود که از طرف انقلاب که به رهبریت حضرت امام بود وزیدن گرفت.

عضو فراکسیون ولایی مجلس شورای اسلامی بیان کرد: برای مقابله با ضدانقلاب مسلح اولین کسی که مسئله اشتغال نیرو های بیکار حتی نیرو های بیکاری که از حزب برگشته بودند آقای ربیعی تامین کرد.

وی در ادامه با اشاره به ایرادات نمایندگان از ربیعی، خاطرنشان کرد: شما اشاره کردید بدهی سازمان تامین اجتماعی به بانک ها بالا رفته است.

محبی نیا در ادامه با اشاره به اینکه متوسط عمر در حال حاضر 76 الی 80 سال است، گفت: سن بازنشستگی 50 سال تعیین شده است و بخشی از مشکلات صندوق های بازنشستگی و بدهی ها ناشی از قوانینی است که در مجلس تصویب شده است.

وی با بیان اینکه وزارت رفاه 10 میلیون نفر را بیمه کرد، افزود: برخی وزرا باید 10 برابر اقدامات وزیر رفاه کار کنند.

این نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی خطاب به نمایندگان مجلس تاکید کرد: چه کسی پرده از روی فجایع صندوق های بازنشستگی کنار زد؟ به طور حتم مشکلات صندوق ها از مسائل محیط زیستی خطرناک تر است.

مجلس برای صندوق های بازنشستگی کشوری و لشگری و روستاییان و عشایر مبلغ 60 هزار میلیارد تومان اعتبار در نظر گرفت که نشان از کمبود اعتبارات این صندوق ها دارد.

محبی نیا با بیان اینکه 280 شرکت در اختیار وزارت رفاه قرار داشته و 210 شرکت بابت رد دیون به این وزارتخانه تحویل داده شده است، گفت: طبق قانون تا پایان سال 97 باید تمام شرکت های زیان ده واگذار شده و شرکت های سودده در بورس فعال شوند، البته وزارت رفاه در حوزه فقر، بیمه تامین اجتماعی و اشتغال مسئولیت دارد.

نماینده مردم شاهین دژ و تکاب در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه شاخص فقر در سال 84 در حدود 18 درصد و در سال 96 متاسفانه 30 درصد شده است، افزود: متاسفانه دلیل اصلی افزایش شاخص فقر حمایت چندپاره از خدمات اجتماعی است.

متولی مبارزه با فقر در کشور بسیار است و وزارت رفاه باید نسبت به حمایت های واحد اقدام کند.

محبی نیا با تاکید بر اینکه مجلس باید مسیر تغییر و تحولات در شرایط اجتماعی را هموار کند، گفت: شرایط اجتماعی کشور بسیار پیچیده است.

تقاضا های نمایندگان از این وزارتخانه تاکید بر فعالیت بیشتر وزیر و تیم او در مسائل مختلف است.

در حال حاضر سازمان تامین اجتماعی 82 بیمارستان داشته و نمایندگان 159 درخواست برای افتتاح بیمارستان و درمانگاه در نقاط مختلف کشور داشته اند که اگر برای احداث هر مرکز درمانی متوسط 500 میلیارد تومان هزینه شود، برای این تعداد بیمارستان و درمانگاه نزدیک به 48 هزار میلیارد تومان اعتبار نیاز است.

آنطور که خانه ملت نقل کرده، این نماینده مردم در مجلس دهم با بیان اینکه تقاضای نمایندگان بحق است، گفت: از نمایندگان مجلس تقاضا می شود عملکرد وزیر برای ادامه کار را با دقت مورد ارزیابی قرار داده و با رأی اعتماد دوباره به وزیر سبب سقوط هواپیمای فعالیت های این وزارتخانه نشوند.


کلید واژه ها: اجتماعی - مجلس شورای اسلامی - اقتصادی - رفاه اجتماعی - ربیعی - استیضاح - اسلامی - وزارت - شورای - درصد - وزیر - فساد اقتصادی - میلیارد - مجلس - فساد - رفاه - کواکبیان - امروز - مصطفی کواکبیان - سازمان بهزیستی - بابک زنجانی - هزینه - مردم - خبرگزاری - توانبخشی - بهزیستی - شیشه ای - مشکلات - مدیریت - زنجانی

آخرین اخبار سرویس:
اصلاح مسیرها

استخدام منشی خانم مسلط به برنامه هلو در کرج

روزنامه استخدامی استان اصفهان | عصر شنبه 2 تیر 97

مخاطرات تعهدپذیری بی رویه

فریاد مردم الحدیده علیه سکوت سازمان ملل

استخدام کارگر ماهر جهت کابینت سازی در غربِ تهران

پیشنهاد یک دیپلمات به ظریف: نامه سرگشاده به امریکایی ها خوب است، اما راه مذاکره با واشنگتن را باز کنید

نصیحت لقمان به فرزندش درباره انتخاب مجالس همنشینی

علل سوزش چشم ها/ درمان ها و راهکارهای خانگی/ سوزش چشم ها علاوه بر اینکه آزار دهنده است می تواند علتی جدی داشته باشد

مجری برنامه «اخلاق در خانواده» دار فانی را وداع گفت + عکس

لیلی گلستان:جوایز ادبی توجه جوانان را به ادبیات بیشتر می کند

13 کشته ومصدوم در سانحه رانندگی قم

امیدواریم در احکام دانشجویان تجدید نظر شود

پشت پرده قاچاق 400 دستگاه خودرو

پیام تسلیت در پی درگذشت حجت الاسلام سید علی اکبر حسینی

2 دلیل رشد شاخص بورس از زبان پور ابراهیمی

ماجرای مخالفان روحانی در این روزها / به کجا چنین شتابان

واکنش تند نیکی هیلی به گزارش سازمان ملل درباره فقر در آمریکا: ما را بررسی نکنید

واکنش زنگنه به خبر افزایش عرضه نفت پیش از توافق

مولاوردی: امیدواریم در احکام دانشجویان تجدید نظر شود

تفرقه افکنی تنها امید دشمن برای ضربه به نظام است

به نحوه ملی اعلام کردن اراضی کشاورزی معترضم

برجام در ترازو یا ای سی یو؟!

تدوین گزارش های لحظه ای یگان های ارتش در دفاع مقدس

شبهات دینی امروز ریشه در گذشته دارد

پیش بینی عضو ارشد حزب اپوزیسیون درباره انتخابات فردای ترکیه

مردم در رابطه با رخداد ایرانشهر احساسی برخورد نکنند

سرنوشت کتابخانه ای که رهبری به ورامین هدیه دادند

تریبون های مشهد، صدای همه شهر نیست

تربیت نیروهای مستعد توسط احزاب

رییس جدید دانشگاه آزاد شاهرود معرفی شد

فیلم/ نماهنگ «عالی بود، خدا قوت»

تدوین پروتوکل راهنمای عمل مداخله در خودکشی

شهید چمران "علم و عمل" و "علم و ایمان" را درهم آمیخته بود

رییس شورای شهر: عوارض ساخت وساز در تهران کاهش می یابد

دستور کار جلسات علنی مجلس در هفته جاری

آشفته بازار بین الملل منهای برجام

استقرار میز خدمت در ادارات مازندران از نمادهای حقوق شهروندی است

نوای «ای ایران» با سرانگشتان کلایدرمن در تهران

تعریض جاده دامغان- معلمان نیازمند اعتبار است

اخبار کوتاه

بدون تعارف با فرمانده لوتی های جبهه + فیلم

100مورد بازرسی از تجهیزات شهربازی درسه ماهه اول سالجاری در استان اردبیل انجام شده است

امیدواریم در احکام دانشجویان تجدیدنظر شود

گفتگوی بی واسطه مردم و مسئولان قضایی فارس

ضرورت رعایت حق الناس در جامعه

پیگیری بین المللی پرونده فاجعه منا باید ادامه پیدا کند/ علت عدم حصول نتیجه ملموس و راضی کننده، آلودگی دستگاه های امنیتی و قضایی و سیاسی کشور های دیگر است

منشوری از نور/ شکل گیری هویت دینی با حضور در مسجد

آماده سازی دانش آموزان خوزستانی راه یافته به مسابقات قرآن کشوری

اختلاف روحانی و چمران/ گفتگوی منتشرنشده چمران باآیت الله خامنه ای

گول نخوریم

استخدام تعدادی بازاریاب خانم با روابط عمومی بالا در اصفهان

استخدام راننده با اتومبیل در آژانس شمالشهرِ تهران

استخدام زیگزالدوز و میاندوزکار جهت تریکو بچه گانه در تهران

استخدام کارگر ساده با موتور سیکلت در هرمزگان

استخدام طراح و نجار مبلمان در محدوده آدرانِ تهران

استخدام شرکت حفاظتی چشم سوم در بندرعباس

استخدام بخارکار و وسط کار تریکو بچه گانه در تهران

استخدام کارگر ساده با مدرک دیپلم در کارگاه MDF

با وجود ترامپ، مذاکره با آمریکا هیچ منفعتی برای کشورمان ندارد

استخدام برنامه نویس وب و ویندوز در یک شرکت معتبر

احتکارکنندگان قصد ایجاد هرج و مرج و تزلزل نظام اسلامی را دارند/ دولت احتکار کنندگان را مجازات کند

16 کشور اروپایی در نشست فوری در بروکسل برای گفتگو درباره بحران پناهجویان

دیدار به قیامت

حاشیه های نشست اوپک در وین

گوینده خبر تلویزیون درگذشت

جشن باستانی تیرگان در زلف آباد فراهان

2 نفر، 59 هزار سکه خریدند

مراسم پایان دوره المپیادهای علمی کشور

داماد در لحظه آخر عروس را عوض کرد+ فیلم

خطبه های نماز جمعه یکم تیرماه تهران

کتاب خاطرات ناصر ملک مطیعی در آستانه انتشار

20 سال تأخیر در پرداختن به آسیب های اجتماعی

بررسی موقعیت دایک ها و مسیرهای اصلی ورودی آب به هامون

جدول برنامه های سیمای فارس،شنبه 2 تیر

کتابت قرآن، میراث جاودان

آمادگی ما در دل دشمن هراس انداخته است

تخصیص اعتبار برای اشتغال زایی مددجویان اشکنانی

نقشه راه تبلیغات اسلامی منویات مقام معظم رهبری است

بهره گیری ارتش از ظرفیت نهاد کتابخانه ها برای رشد کتابخوانی

درآمدی بر «نقش رسانه در قبض و بسط گفتمان»

از تخریب بقیع توسط وهابیت تا تبرک جستن مفتی وهابی به قرآن

آشفته بازار بین الملل منهای برجام

هیات مدیره جدید انجمن صنفی عکاسان مطبوعاتی معرفی شد

رسانه ملی ساخت سریال های دینی و مذهبی را از سر بگیرد

هرچه باید درباره انتخابات ترکیه بدانیم

با وجود ترامپ، مذاکره با آمریکا هیچ منفعتی برای کشورمان ندارد

چگونگی محاسبه سابقه خدمت معلمان حق التدریس

شرکت بیش از 33 هزار دانش آموز همدانی در گفتمان های دینی

صالحی: اگر اهداف ایران از برجام تامین نشود، حفظ آن ناممکن است

هزار با فراتر از «اُف»

غفلت بزرگ از بخش محیط زیستی معارف اسلام/ حد توازن آب را پیدا کنیم

تعریض جاده دامغان- معلمان نیازمند اعتبار است

آشفته بازار بین الملل منهای برجام

در حال بازگرداندن املاکی هستیم که غیرقانونی بهره برداری می شوند

استخدام کادر اداری و اعضای هیئت مولفین در موسسه معین

استخدام منشی و کمک آشپز جهت رستورانی در اصفهان

استخدام شرکت مهرسان

استخدام حسابدار در فروشگاه کاشی و سرامیک

پیشنهادات یک مسئول به روحانی برای حل مشکل ستاره دارها

نبود فساد نقطه قوت فعالیت های ربیعی است/ اولین مجله به زبان کردی با مدیریت ربیعی منتشر شد

نبود فساد نقطه قوت فعالیت های ربیعی است/ اولین مجله به زبان کردی با مدیریت ربیعی منتشر شد