مطالب مرتبط:
روش های سنتی، قادر به بهبود سفره مردم نیست
تهدید نصر الله و معادلات جدید جنگ احتمالی با اسراییل
واکنش کوریای شمالی به تهدید ترامپ در مورد"مرحله دوم" چگونه خواهد بود؟
خطر داعش همچنان منطقه و جهان را تهدید می کند
ممکن است کره شمالی سخنان ترامپ را تهدید به جنگ هسته ای تلقی کند
5 + 1
یارانه ها
مسکن مهر
قیمت جهانی طلا
قیمت روز طلا و ارز
قیمت جهانی نفت
اخبار نرخ ارز
قیمت طلا
قیمت سکه
آب و هوا
بازار کار
افغانستان
تاجیکستان
استانها
ویدئو های ورزشی
طنز و کاریکاتور
بازار آتی سکه
یکشنبه، 6 اسفند 1396 ساعت 02:052018-02-24اقتصادي

گرانی، تهدید سفره شب عید مردم


رییس کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس گفت: قیمت مرکبات در شب عید تغییر نخواهد کرد و برای تأمین نیاز گوشت باید دست به واردات زد.

علی اکبری با اشاره به وضعیت تنظیم بازار شب عید اظهار داشت: - همه ساله دولت در زمینه گوشت و مرغ از طریق واردات یا ذخایر ماه های قبل نسبت به تنظیم بازار اقدام می کند.

شعارسال:" معاون وزیر جهاد کشاورزی از وجود ذخایر کافی کالاهای اساسی برای تنظیم بازار شب عید خبر داد و گفت: مرغ منجمد درجه یک با قیمت هر کیلوگرم شش هزار و 200 تومان به مصرف کنندگان عرضه خواهد شد.

علی اکبر مهرفرد با اشاره به وجود ذخایر کافی کالاهای اساسی برای تنظیم بازار شب عید اظهار داشت: مرغ های منجمد در فروشگاه های زنجیره ای، تعاونی های مصرف کارکنان و میادین میوه و تره بار برای مصرف کننده به هر میزان که لازم باشد، عرضه می شود.

وی همچنین قیمت مصوب گوشت مرغ گرم را هر کیلوگرم هفت هزار و 500 تومان عنوان کرد.

مهرفرد با اشاره به تأمین کسری تولید گوشت گوسفندی از خارج گفت: گوشت گوسفندی گرم استرالیایی باکیفیت به صورت نیم شقه سردست با قیمت هر کیلوگرم 32، نیم شقه ران با قیمت هر کیلوگرم 34، به صورت فله فروشی لاشه هر کیلوگرم 33، گوشت گوسفندی سردست بسته بندی با قیمت هر کیلوگرم 42 هزار و 790 و گوشت گوسفندی ران بسته بندی با قیمت هر کیلوگرم 43 هزار و 290 تومان در مراکز عرضه یاد شده توزیع می شود.

وی افزود: توزیع هر شانه تخم مرغ نیز با قیمت 12 هزار و 600 تومان در فروشگاه های زنجیره ای و میادین و میوه تره بار ادامه دارد.

گوشت مورد نیاز بازار شب عید باید وارد شود رییس کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس هم گفت: قیمت مرکبات در شب عید تغییر نخواهد کرد و برای تأمین نیاز گوشت باید دست به واردات زد.

علی اکبری با اشاره به وضعیت تنظیم بازار شب عید اظهار داشت: همه ساله دولت در زمینه گوشت و مرغ از طریق واردات یا ذخایر ماه های قبل نسبت به تنظیم بازار اقدام می کند.

امسال نیز برای تأمین نیاز مصرف شب عید تدابیری می اندیشد.

رییس کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس شورای اسلامی با تأکید بر این که برای شب عید جای نگرانی وجود ندارد، گفت: درباره مرکبات و میوه نیز نگرانی وجود ندارد؛ چراکه در سال جاری تولید داخل قابل توجه بوده و سردخانه ها از زمان فصل برداشت، تولیدات داخلی را نگهداری کرده اند.

نماینده مردم بجنورد در مجلس دهم شورای اسلامی تأکید کرد: با توجه به ذخایر میوه و مرکبات در سردخانه ها قطعاً شب عید در زمینه میوه و مرکبات کمبود نخواهیم داشت.

این نماینده مجلس درباره احتمال افزایش قیمت ها در شب عید عنوان کرد: تغییرات قیمت به مسائل مختلفی بستگی دارد.

از نظر نیازهای داخلی قطعاً کمبود نخواهیم داشت؛ اما عوامل دیگر بر تغییر قیمت موثر خواهد بود و شاهد هستیم که به یک باره قیمت تخم مرغ افزایش پیدا کرد.

اکبری در ادامه با اشاره به افزایش نرخ ارز در روزهای گذشته اظهار داشت: این افزایش قیمت طبیعتاً بر روی قیمت تخم مرغ و اقلام دیگر نیز اثرگذار است که این بحث اجتناب ناپذیر و روشن است.

وی با تأکید بر این که قیمت خوراک دام و طیور وابسته به واردات است، گفت: واردات نیز متأثر از نرخ ارز است؛ بنابراین با افزایش قیمت ارز شاهد افزایش قیمت اقلام دیگر از جمله گوشت و مرغ نیز خواهیم بود.

رییس کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس شورای اسلامی درباره قیمت میوه در شب عید اظهار داشت: از آن جایی که نیاز میوه شب عید با تولید داخل تأمین می شود و به اندازه کافی این محصولات در سردخانه ها نگهداری شده است، تغییراتی در قیمت میوه نخواهیم داشت.

نیازی به واردات میوه در شب عید نداریم سخنگوی کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی نیز تأکید دارد که برای تنظیم بازار شب عید نیازی به واردات میوه نداریم.

رحیم زارع تنظیم بازار شب عید توسط دولت را ارزیابی کرد و گفت: برای تنظیم بازار شب عید معمولاً روال این است که اگر اقلام مورد نیاز را در انبارها داشته باشیم، دولت نسبت به واردات اقدام نمی کند و با توجه به بارندگی در طول سال در زمینه میوه و مرکبات نیازی به واردات نداریم.

سخنگوی کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی با اشاره به شیوع آنفلوآنزای مرغی درباره تأمین نیاز به تخم مرغ و مرغ در شب عید، بیان داشت: در حال حاضر اطلاعی از وضعیت تأمین مرغ در کشور ندارم؛ اما اگر دولت موفق به افزایش تولید مرغ نشده است، باید برای تنظیم بازار نسبت به واردات مرغ اقدام کند.

نماینده مردم بوانات و آباده در مجلس دهم شورای اسلامی با تأکید بر این که ستاد تنظیم بازار باید کسری اقلام را برآورد و نسبت به تأمین آن اقدام کند، گفت: علاوه بر تأمین اقلام مورد نیاز، بحث گرانی در ایام منتهی با نوروز نیز مطرح است و اعتقاد دارم که نباید گرانی رخ دهد.

وی ادامه داد: افزایش قیمت در شب عید منصفانه نیست و ستاد تنظیم بازار، اصناف، اتحادیه ها و وزارت صنعت، معدن و تجارت باید مانع افزایش قیمت ها شوند.

عضو هیئت رییسه کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی با بیان این که در طول سال 96 چندین بار افزایش قیمت ها رخ داده است، اظهار داشت: بنابراین دیگر نباید در شب عید اقلام گران شود و نهایت افزایش قیمت باید در حدود یک تا دو درصد باشد.

احتمال کاهش تولید گوشت قرمز برای شب عید وجود دارد عضو کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس نیز تأکید دارد که برای تنظیم بازار شب عید باید گوشت، مرغ و تخم مرغ وارد شود.

یوسف داوودی با اشاره به تنظیم بازار شب عید اظهار داشت: با توجه به این که میزان دام کشور از 120 میلیون گوسفند به نصف تبدیل شده است، تصور می کنم برای تنظیم بازار شب عید باید اقلام اساسی از جمله گوشت قرمز وارد شود.

عضو کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس شورای اسلامی ادامه داد: در حال حاضر با موضوع تب برفکی مواجه هستیم.

این بیماری در برخی از استان ها شیوع پیدا کرده و این انتظار می رود که گسترش یابد؛ بنابراین احتمال کاهش تولید گوشت قرمز برای شب عید وجود دارد.

نماینده مردم سراب در مجلس شورای اسلامی با اشاره به تعادل عرضه و تقاضا عنوان کرد: از آن جایی که عرضه به دلیل تب برفکی کاهش پیدا می کند و تقاضا به دلیل افزایش مصرف در شب عید بالا می رود، احتمال افزایش قیمت گوشت در شب عید بسیار زیاد است.

وی گفت: سال گذشته قیمت گوشت قرمز بین کیلویی25 تا 30 هزار تومان بود که امسال این رقم به بالای 40 هزار تومان خواهد رسیده؛ بنابراین نیاز داریم که برای کنترل قیمت واردات گوشت قرمز صورت گیرد.

داوودی تأکید کرد: از سوی دیگر شاهد معدوم شدن طیور به دلیل شیوع آنفلوآنزا هستیم؛ بنابراین جز واردات راهی برای کنترل بازار شب عید وجود ندارد.

عضو کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: از آن جایی که قیمت دلار نیز افزایش پیدا کرده است و تأثیر آن را روی اقلام اساسی زندگی مردم شاهدیم، پیشنهاد می کنم دولت برای تنظیم بازار واردات داشته باشد.

قول ستاد تنظیم بازار برای عدم کمبود کالا در شب عید عضو دیگر کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس شورای اسلامی از قول ستاد تنظیم بازار برای عدم مشکل و کمبود در بازار شب عید خبر داد.

علی اکبری با اشاره به بازار شب عید، اظهارداشت: اعضای کمیسیون کشاورزی مجلس درباره تنظیم بازار شب عید چندین جلسه با مسئولان ستاد تنظیم بازار برگزار کردند و در آن نشست ها بحث های متعددی داشتیم.

عضو کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس شورای اسلامی ادامه داد: مسئولان مربوطه قول دادند که با توجه به تولید و ذخیره سازی کالاهای مورد نیاز، مشکلی از نظر کمبود کالا در شب عید نخواهیم داشت.

نماینده مردم شیراز در مجلس دهم شورای اسلامی تأکید کرد: مسئولان ستاد تنظیم بازار این امیدواری را داده اند که امسال مشکلی از بابت کمبود کالا پیش نخواهد آمد.

اکبری در ادامه با اشاره به این که اخیراً به دلیل آنفلوآنزای مرغی، نگرانی در زمینه تأمین مرغ وجود دارد، اظهار داشت: با آنفلوآنزای اخیر چندین میلیون مرغ در سراسر کشور معدوم شد.

این اتفاق تنها خاص کشور ما نبود، بلکه کشورهای دیگر نیز مجبور به این کار شدند.

وی گفت: از سوی دیگر با نفوذ واسطه ها نیز با کمبود مرغ در بازار مواجه هستیم؛ اما انتظار می رود که اتحادیه ها و تعاونی ها بااحساس مسئولیت بیش تر در این عرصه حاضر شوند و برای حفظ منافع خود گامی بردارند.

عضو کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی در مجلس شورای اسلامی بیان داشت: با این حساب کمبودی در شب عید نخواهیم داشت و افزایش قیمت ها به صورت متعارف صورت می گیرد؛ البته تاکید شده است که قیمت تعاونی ها و فروشگاه های خاص تثبیت شده باشد.

افزایش قیمت ها در شب عید کنترل شده باشد عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس هم گفت: معمولاً در شب عید قیمت ها افزایش پیدا می کند؛ اما امیدواریم این افزایش کنترل شده باشد، چرا که برخی گرانی ها بُعد روانی دارد که دلیلی برای آن وجود ندارد؛ اما برخی گرانی ها به دلیل افزایش تقاضا است که عادی است.

حمید گرمابی با اشاره به نزدیک شدن به ایام نوروز، درباره اقدامات دولت برای تنظیم بازار شب عید اظهار داشت: به نظر می رسد برای تنظیم بازار شب عید، دولت برنامه ریزی های لازم را انجام داده و مواد مختلف مورد نیاز مردم در ایام نوروز را تهیه کرده باشد.

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی با بیان این که برای تنظیم بازار نیاز به واردات برخی کالاها داریم، عنوان کرد: به نظر می رسد باید برای تأمین نیاز شب عید، برنج وارد کرد؛ البته دولت اعلام کرده که به قدر کافی برنج داریم.

با این حساب اگر به قدر کافی در انبارها برنج داشته باشیم، دیگر نیازی به واردات نداریم.

نماینده مردم نیشابور و فیروزه در مجلس دهم شورای اسلامی با اشاره به شیوع آنفلوآنزای مرغی و تب برفکی گفت: در زمینه تأمین مرغ مورد نیاز در شب عید باید نسبت به واردات مرغ اقدام کرد.

وی درباره نحوه نظارت مجلس و ورود کمیسیون صنایع به تنظیم بازار شب عید اظهار داشت: کمیسیون قصد ورود به این موضوع را ندارد و در نگاه کلی مجلس اگر مشکلی وجود نداشته باشد نیز دخالت نمی کند؛ اما اگر مشکلی گزارش شود، قطعاً وارد می شویم.

این نماینده مجلس تأکید کرد: با این حال معمولاً تلاش می کنیم این امور را به دولت واگذار کنیم، مگر این که دولت به درستی به وظایفش عمل نکند.

کنترل جدی بازار شب عید رییس اتاق اصناف ایران نیز از کنترل جدی بازار شب عید خبر داد و گفت: نظام پولی و مالی کشور، در خدمت تولید نیست.

علی فاضلی گفت: در روزهای آتی فروش آخر سال آغاز می شود و ما در بخشنامه ای به تمام اتاق های اصناف سراسر کشور اعلام کردیم که به صورت فعال در بازرسی و کنترل بازار حضور جدی داشته باشند.

وی تصریح کرد: مردم اگر شکایتی از کیفیت یا قیمت کالایی داشتند، با تلفن 124 تماس بگیرند و ما به سرعت به این نوع شکایت ها رسیدگی خواهیم کرد.

رییس اتاق اصناف ایران درباره چگونگی حمایت از تولیدات و کالاهای ساخت ایران گفت: هم اکنون 42 رسته صنفی از معافیت پرداخت حق بیمه کارگران تا پنج نفر برخوردارند و ما به دولت پیشنهاد دادیم که این تعداد به 60 رسته صنفی برسد.

از نظر کمی و کیفی نگران بازار شب عید نیستیم دلاور حیدرپور، رییس جهاد کشاورزی مازندران، نیز درباره آخرین وضعیت توزیع میوه شب عید، اظهار کرد: براساس اخرین آمار، 10 هزارتن از مرکبات ذخیره سازی شده، به مقصد استان ها بارگیری و حمل شده است.

به گفته وی، تا آخر بهمن مرکبات ذخیره سازی شده براساس سهمیه به استان ها حمل شد.

حیدرپور با اشاره به وضعیت مناسب ذخیره سازی میوه شب عید، افزود: باغداران و سورتینگ داران افزون بر ذخایر بخش دولتی، حدود 30 هزار تن مرکبات در سردخانه ها ذخیره کردند که این مرکبات ذخیره سازی شده تا اردیبهشت جوابگوی نیاز کشور خواهد بود.

رییس جهاد کشاورزی مازندران ادامه داد: با توجه به وضعیت مناسب ذخیره سازی مرکبات از نظر کمی و کیفی، نگرانی ای برای شب عید نداریم.

وی با اشاره به این که محدودیتی در عرضه میوه ذخیره سازی شب عید وجود ندارد، گفت: ذخیره سازی میوه شب عید امسال با سال های گذشته قابل قیاس نیست؛ چراکه به میزان کافی سیب و پرتقال ذخیره سازی شده به استان ها حمل شده است.

این مقام مسئول درباه آخرین وضعیت قیمت میوه های ذخیره سازی برای ایام پایانی سال، بیان کرد: ستاد تنظیم بازار نرخ پایه میوه های ذخیره سازی شده به تفکیک هر استان را اعلام خواهد کرد که با وجود ذخیره سازی مناسب نوسان خاصی نخواهیم داشت.

حیدرپور با بیان این که از حیث تولید و عرضه میوه شب عید مشکلی نخواهیم داشت، افزود: با توجه به میزان ذخیره سازی میوه شب عید، نگران مازاد بار هستیم که بخشی از آن باید به بازارهای هدف صادر شود.

رییس جهاد کشاورزی مازندران با اشاره به این که محدودیتی در توزیع کیوی شب عید نخواهیم داشت، تصریح کرد: با توجه به وضعیت مناسب تولید، بیش از 70 تا 80 هزارتن از این محصول در سردخانه ها ذخیره سازی شده است.

سایت شعارسال، با اندکی اضافات و تلخیص برگرفته از روزنامه سبزینه، تاریخ انتشار: 5اسفند1396، کدخبر: 40032: www.

sabzineh.

org
کلید واژه ها: تنظیم بازار - قیمت - گوشت - بازار - منابع طبیعی - مرکبات - کشاورزی - کالاهای اساسی - واردات - علی اکبر - میوه - مجلس - نماینده مردم بجنورد - علی اکبری - بسته بندی - مجلس شورای اسلامی - مصرف - طبیعی - تولید - فروشگاه - اسلامی - مصرف کنندگان - نماینده مجلس - افزایش قیمت - توزیع - استرالیایی - منجمد - اکبری - شورای - صورت

آخرین اخبار سرویس:
ساعت کاری ادارات در کرمان تغییر کرد

با 20میلیون هم می توان خودرو خرید؟

خودرو های خارجی به طور رسمی ممنوع الورود شدند

تیام دوباره به استقلال باز می گردد

شهرداری پاکدشت عهده دار تملک اراضی معارض کمربندی این شهرستان است

گام تازه دولت برای ساماندهی وضع سکه

همه برندگان اجلاس اوپک

گسترش چتر نظارتی سازمان بازرسی کل کشور بر نمایندگی های فروش ایران خودرو

وزیر نیرو دنبال توسعه کشت فراسرزمینی

حمایت روسیه از افزایش تولید نفت اوپک

واردات 9 میلیون دلاری آب پرتقال به کشور!

افزایش قیمت سوخت زغال سنگ تصویب شد

از «کاهش شتاب صعود شاخص کل بورس» تا «سروکار خریداران عمده سکه به سازمان مالیاتی افتاد»

واردات بیش از 18 تن انواع نان سوخاری به کشور+جدول

تکرار سناریوی ثبت نام محصولات ایران خودرو با اعمال شاقه!

تشکیل 1859 پرونده تخلف به ارزش 6 میلیارد ریال در طول اجرای طرح ضیافت

نبود اطلاعات کافی باعث هدررفت سرمایه ها می شود

جدول زمانبندی فروش اینترنتی محصولات ایران خودرو ویژه ی تیرماه 97/ در ساعت های نخست اولین روز ثبت نام سایت ایران خودرو در دسترس نبود/ زمان باز شدن سایت هم تنها برخی نمایندگی ها در شهرهای دورافتاده پیشنهاد می شد/ خودروهای پرمتقاضی سهم چه کسانی است؟

احتمال تغییر نحوه محاسبه حقوق بازنشستگی/فعلا، ملاک 2 سال آخر بیمه پردازی است

کنگو، پانزدهمین عضو اوپک شد

رستگاری به وقت آلمان/رویس بهترین بازیکن دیدار آلمان و سوئد شد

عرضه بیش از 7 میلیون قطعه سکه برای برطرف کردن عطش عده ای!

آلمان و سوئد از نگاه آمار و ارقام

افزایش 200 درصدی قیمت لپ تاپ و رایانه

وضعیت تصادفات و عوامل تاثیرگذار برآن در جاده های کشور

اجرای طرح روستای کانونی برای اشتغال در کشور/ کاهش صادرات فرش از 5 هزار تن به 500 تن

روش تفکر درباره بازاریابی را بشناسید

سرنوشت نفت در ایران از سر نوشته می شود

بازار روز ایرانشهر

استخدام رییس کنترل کیفیت در شرکت الکتروپیک در تهران

استخدام کارشناس تولید در شرکت الکتروپیک در تهران

استخدام کارشناس تعمیرات و نگهداری،کارشناس مکانیک در تهران

استخدام کارشناس شبکه و امنیت،کارشناس پشتیبانی شبکه در تهران

استخدام کیک ساز و دسر زن حرفه ای در قنادی های ناتلی در تهران

استخدام کارگر ساده حمل و نقل و جابه جایی آقا در تهران

استخدام حسابدار در شرکت آراز مرغ تبریز در آذربایجان شرقی

79 درصد از استفاده کنندگان تلگرام، همچنان این پیام رسان حضور دارند

از تهاتر 3500 میلیارد ریالی برای راه اندازی مترو تا تعطیلی بیمارستان به خاطر نبود پارکینگ!

عرضه بیش از 7 میلیون قطعه سکه برای برطرف کردن عطش عده ای!

تاب آوری استان یزد درمقابل تحریم ها افزایش می یابد

تاب آوری استان یزد درمقابل تحریم ها افزایش می یابد

افزایش 200 درصدی لپ تاپ و رایانه

منتظر سکه سه میلیون تومانی باشیم؟

ممنوعیت ثبت سفارش واردات خودرو؛ شوک جدید دولت به بازار !

مظنه آپارتمان نوساز در تهران

استخدام متصدی امور دفتری خانم در یک شرکت معتبر در رشت

استخدام کارشناس ابزاردقیق،کارشناس برق در شرکت معتبر در تهران

استخدام کارشناس تولید محتوای وب در رسانه گردشگری کارناوال

استخدام کارشناس پشتیبانی IT،تکنسین برق،تعمیرکار در قزوین

استخدام کارشناس تولید،افسر ایمنی،مسئول دفتر مدیر کارخانه

راهنمای خرید کولر گازی

فناوری اطلاعات ابزار افزایش بهره وری است

«قاچاق ارز»، اختراع جدید دولت/ «بابک زنجانی‎»های جدید در راه است؟

معاون رییس قوه قضاییه: اجرای قانون کادستر در دستگاه های اجرایی با نقص جدی روبروست

نکات مهم برای خرید برنج مرغوب

واکنش نهاوندیان به کمپین علی کریمی

فناوری اطلاعات ابزار افزایش بهره وری است

پنج هزار روستا به عنوان کانون اشتغال کشور انتخاب شدند

شوک تازه دولت: ممنوعیت واردات خودرو

واکنش وزیر ارتباطات به گرانی گوشی موبایل

شوک جدید دولت به بازار خودرو؟

با مجوز شورای رقابت؛ 18 محصول ایران خودرو گران شد

پست انتقادی حمید فرخ نژاد بخاطر بی آبی های این روزهای خوزستان

طرح جدید برای تحول اشتغال در روستاها/ تسهیلات درد بیکاران نیست

استخدام محتوا گذار در یک شرکت معتبر در تهران

استخدام مسئول دفتر در فروشگاه اینترنتی آنلاین کالا در تهران

استخدام کارمنداپراتور سایت،کارشناس پاسخگوی امورمشتریان وگرافیک

استخدام مهندس نفت،کارشناس برنامه ریزی و کنترل پروژه-خوزستان

استخدام کارشناس بازرگانی،کارشناس حسابداری صنعتی، مهندس مکانیک

استخدام کارشناس تضمین کیفیت وایمنی،انباردار،مهندس نقشه کشی

استخدام تراشکار در یک شرکت معتبر در خوزستان

استخدام برنامه نویس و پشتیبان SQL در تهران

استخدام منشی در مجموعه شرکتی پترو زاگرس دی در تهران

استخدام مهندس مکانیک در مجموعه شرکتی پترو زاگرس دی در تهران

استخدام حسابدار،مهندس مکانیک،منشی درمجموعه شرکتی پترو زاگرس دی

استخدام انباردار آقا در یک موسسه معتبر

استخدام کارمند فروش خانم در یک موسسه معتبر

پنج هزار روستا به عنوان کانون اشتغال کشور انتخاب شدند

ایران و اروپا برای همکاری های استارتاپی خیز برداشتند

با ممنوعیت ورود برخی کالا ها از خروج 10 میلیارد دلار جلوگیری می شود

اختیارات تعزیرات فقط برای شرایط عادی جواب می دهد/همه گرانی را به ترامپ ربط ندهید

مناطق خاکی زمین کیفیت خود را از دست می دهد

رکوردهای تازه در بازار سکه و ارز؛ قیمت سکه آتی؛ بیش از 3 میلیون

فال روزانه یکشنبه 3 تیر 1397

استخدام کارشناس اداری،کارشناس فروش و بازرگانی در آموت/ مشهد

استخدام کارشناس ارشد سئو در یک شرکت معتبر در تهران

فناوری اطلاعات ابزار افزایش بهره وری است

80 درصد مشاغل کوچک گلستان توسط اصناف ایجاد می شود

آملی لاریجانی: در مجموع قوه قضاییه فعالیت قابل قبولی دارد

جلوگیری از خروج 10 میلیارد دلار ارز

فناوری اطلاعات ابزار افزایش بهره وری است

روستای بدون بیکار/ روستایی با سالن سینما

80 درصد مشاغل کوچک گلستان توسط اصناف ایجاد می شود

فناوری اطلاعات ابزار افزایش بهره وری است

80 درصد مشاغل کوچک گلستان توسط اصناف ایجاد می شود

چگونه می توان قیمت مسکن را کنترل کرد؟/اماواگرهای پیشنهادتازه مجلس

تشکیل 759 فقره پرونده در طرح تشدید نظارت رمضان

پرطرفدارترین عینک های آفتابی در ایران

ایران خودرو، ماشین احتکار نکرده است

مقاومت پتروشیمی ها برای ورود به سامانه نیما جواب داد

گرانی، تهدید سفره شب عید مردم

گرانی، تهدید سفره شب عید مردم