مطالب مرتبط:
چالش لایحه قانون خدمات کشوری در بحث استخدام ها و پرداخت حقوق کارکنان دولت
استخدام کارمند خانم یا آقا جهت دفتر پیشخوان دولت در کرج
استخدام کارمند فروش جهت کار در دفاتر پیشخوان دولت  رشت
استخدام صندوقدار خانم جهت شیفت صبح در محدوده دولت آباد
توزیع ثروت، شعار خاک خورده در دست دولت
5 + 1
یارانه ها
مسکن مهر
قیمت جهانی طلا
قیمت روز طلا و ارز
قیمت جهانی نفت
اخبار نرخ ارز
قیمت طلا
قیمت سکه
آب و هوا
بازار کار
افغانستان
تاجیکستان
استانها
ویدئو های ورزشی
طنز و کاریکاتور
بازار آتی سکه
شنبه، 5 اسفند 1396 ساعت 12:452018-02-24سياسي

استخدام دولتی بسیار محدود است / دولت هنوز به چابکی مورد نظر دست نیافته است


امروز باید در کشور بازار کار بزرگی را ایجاد کنیم، چرا که استخدام دولتی بسیار محدود است و خود دولت هنوز به چابکی مورد نظر دست نیافته است؛ - به گزارش سایت قطره و به نقل ازگروه سیاسی خبرگزاری میزان، حجت الاسلام و المسلمین روحانی امروز شنبه در مراسم اختتامیه سی و یکمین جشنواره بین المللی خوارزمی، در بخشی از سخنانش با بیان اینکه ایران بزرگ، در طول تاریخ منشاء تمدن، علم و دانشوری بوده است، گفت: دانشگاه همواره در تحولات سیاسی و اجتماعی نقش اساسی داشته و دارد.

روحانی با ابراز خشنودی از حضور در جمع اصحاب علم و برگزیدگان این رویداد علمی، گفت: ایران کشوری است که در دو مقطع پیش از اسلام و پس از اسلام نقشی ارزنده در تولید و رشد علم و ایجاد و پرورش تمدن بشری داشته است.

رییس جمهور افزود: پیش از اسلام در ایران باستان صاحب نظران، اندیشمندان، هنرمندان، معماران و عالمانی در این کشور داشتیم که با خلق تمدنی در خور رقابت با تمدن های بزرگ و باستانی آن زمان مثل تمدن مصر، چین و یونان خلق، ایران را به کشوری بزرگ که اندیشه، حرف، برنامه و مراکز علمی و دانشوری برجسته داشت، تبدیل کرده بودند.

روحانی در توضیح مقطع دوم و پس از اسلام، اظهار داشت: اساساً اسلام نه تنها پیروان خود را به علم و دانش دعوت می کرد، بلکه این مکتب با امر به خواندن آغاز شد.

اسلام آیینی است که به علم و دانش مزیت بخشیده و برای آن برتری قایل است.

رییس جمهور تصریح کرد: اسلام در دوره ای که باسواد بودن در شبه جزیره عربستان مزیت به حساب نمی آمد و اشراف و بزرگان در آن دوره سواد نداشتن را برای خود مزیت می دانستند و حتی باسوادی را برای خود عار می دانستند، برای علم و دانش مزیت و برتری قایل شد و به پیروان خود آموخت که باید علم را از هر کجا که مقدور است، آموخت.

وی اظهار داشت:ما تأکیدات موکد پیامبر اسلام (ص) را داشتیم که پیروان اسلام را به علم آموزی از هر نطقه جهان تشویق می کردند؛ بنابراین هرگونه تلاش برای تقسیم بندی علم محکوم به شکست است.

روحانی تصریح کرد: دین یک نگاه، رویکرد و تفکر بلند برای هدایت زندگی بشر است که علوم مختلف در ذیل آن تعریف می شوند و علوم از لحاظ اهداف و نتایج آن ها البته به دو دسته کلی قابل تقسیم هستند.

یک دسته که علم را بر مبنای تفکر مادی ابزار سلطه و اعمال قدرت بر دیگران می داند و دسته دیگر که علم را در خدمت رشد و تعالی انسان ها می خواهد.

رییس جمهور گفت: در تفکر مادی علم وسیله ای برای قدرت یافتن و سلطه بر دیگران است و بر این مبنا همه علوم از سیاست تا فیزیک و شیمی بر مبنای تفوق یابی تعریف می شوند که امروز نیز شاهد توجه و توسعه به این رویکرد از علم در بسیاری از مراکز سیاسی دنیا هستیم.

روحانی با بیان اینکه البته طبیعی است که علم باعث توانمندی می شود، افزود: مهم این است که از توانمندی و قدرتی که در نتیجه رشد علمی حاصل می شود در چه جهت و به چه منظوری استفاده می شود، اگر از این قدرت برای توسعه سلطه بر دیگران استفاده شود، این علم اسلامی به حساب نمی آید.

رییس جمهور اظهار داشت: علم مطلوب در خدمت رفاه و پیشرفت بشر و حل مشکلات جامعه است و به دنبال شناخت خالق جهان قواعد طبیعت و روابط صحیح میان انسان هاست و به این معنا هر علمی که در خدمت به تعالی بشر باشد، اسلامی است.

روحانی تصریح کرد: خداوند در قرآن آنجا که می خواهد مزیت انسان بر دیگر مخلوقات را معلوم کند به قدرت علم آموزی و فراگیری بشر و بیان و توضیح این آموخته ها اشاره می کند.

رییس جمهور با بیان اینکه نسبت علم با دین، برمبنای اهداف هر علم تعیین می شود، خاطر نشان کرد: هرگونه تقسیم بندی درباره علم، غیر از این صحیح نیست، چنانکه تقسیم بندی علم به علوم سوسیالیستی و علوم بورژوازی نیز شکست خورد.

تفاوت علوم اسلامی و غیراسلامی صرفاً در اهداف و نتایج این علوم است، نه خود علم.

روحانی در ادامه سخنان خود با بیان اینکه سومین مقطع از نقش آفرینی ایران در عرصه تولید علم و تمدن سازی با پیروزی انقلاب اسلامی آغاز شده است، گفت: اینکه ما می توانیم سازنده یک تمدن بزرگ باشیم یا نه وابسته به برنامه ریزی دقیق و کار و تلاش فوق العاده است.

رییس جمهور افزود: امروز برخی کشور های آسیایی در زمینه پیشرفت علمی حرکت پرشتابی دارند و حتی در برخی زمینه ها با کشور های غربی رقابت می کنند و بسیاری می گویند که پایان قرن حاضر با برتری علمی کشور های آسیایی در عرصه علم مصادف خواهد بود.

روحانی اظهار داشت: خداوند این توانمندی را به ما ایرانی ها داده که بتوانیم تمدن آفرینی کرده و آن را در مسیر رشد و تعالی پرورش دهیم.

ایران اولین کشور منطقه است که از دمکراسی و مردمسالاری برخوردار شده و در برگزاری انتخابات پیشتاز است و یک مدل حکومت مردم سالار دینی به جهان ارایه کرده است.

رییس جمهور اظهار داشت: جمهوری اسلامی ایران در چهل سال گذشته پیشرفت های خوبی داشته و در توسعه انسانی گام های خوبی به جلو برداشته است.

دانشگاه های این کشور هیچگاه عظمت و وسعت امروز را نداشته که 12 میلیون دانش آموخته دانشگاهی به جامعه تحویل داده و 4 میلیون دانشجو داشته باشیم.

این ها اعداد و ارقام بزرگی هستند که در مسایل سیاسی، اجتماعی و سرنوشت ساز کشور تأثیرگذار خواهند بود.

روحانی تصریح کرد: از ابتدای نهضت اسلامی دانشگاه و حوزه در کنار هم بودند و دانشگاه همچون حوزه در پیروزی انقلاب اسلامی و در اداره جامعه پس از پیروزی انقلاب نقش اساسی داشته است.

رییس جمهور با اشاره به اینکه امروز نیز دانشگاه در برهه های مختلف نقش اساسی را در جامعه ایفا می کند، افزود: در جریان انتخابات های گوناگون در کشور، هنگامی که اساتید و دانشجویان وارد صحنه می شوند، همه جامعه را تحت تأثیر قرار می دهند.

روحانی با اشاره به اینکه رتبه شانزدهم رشد دانشگاه های کشور و پیشرفت هایی که در برخی فناوری های نو به طور قابل ملاحظه به دست آمده که می تواند ما را به مرحله رقابت با کشور های صنعتی جهان برساند، افزود: خوشبختانه امروز در رشته های های تک، سلول های بنیادی، ژنتیک، علوم فضایی، هسته ای، آی سی تی و بیو و نانوتکنولوژی، جزو کشور های پیشرفته جهان هستیم.

رییس جمهور با بیان اینکه امروز جوانان این کشور، اراده و انگیزه لازم برای رسیدن به پیشرفت دارند، اظهار داشت: دولت باید محیط لازم را ایجاد کند و اگر می خواهیم کشور پیشرفته در علم و فناوری باشیم، محیط علمی باید برای پژوهش آزاد باشد.

روحانی افزود: اساتید در دانشگاه ها باید بتوانند راحت تر نظرات خود را به صورت آزادانه بیان کنند؛ البته این به معنای آن نیست که بخواهند در دانشگاه ترویج مسایل سیاسی داشته باشند، چرا که محل ترویج مسایل سیاسی کلاس درس و دانشگاه نبوده بلکه احزاب است.

استاد از لحاظ علمی باید آزاد باشد تا هر نظری که به آن رسیده را در تمامی علوم چه حقوق، جامعه شناسی، علوم سیاسی و .

عالمانه و آزادانه بیان کند.

اگر استادی مجبور شد در بیان نظر، خود را سانسور کند، مشخص است که در شیوه های خود مشکل داریم.

رییس جمهور با بیان اینکه باید در پژوهش آزاد باشیم و نباید هدف پژوهش را از ابتدا تعیین کنیم، خاطر نشان کرد: در رابطه با یک نظریه، فرضیه و چارچوبی که مطرح می شود، تحقیق لازم صورت گیرد تا نتیجه مشخص شود، نه اینکه از پیش هدف یک پژوهش مشخص باشد.

روحانی ادامه داد: خداوند به ما استعداد و انگیزه لازم را عطا کرده و جوانان مشتاقانه در این مسیر حضور دارند و باید دولت، وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، دانشگاه ها، مجلس و دستگاه قضایی دست به دست هم داده و محیط مناسب را برای انجام پژوهش و آزادی در علم در دانشگاه ها بوجود آورد، اگر اینطور شد، پیشرفت در کشور، تحرک و سرعت می یابد.

رییس جمهور با تأکید بر ضرورت ارتباط با مراکز علمی جهان برای پیشرفت در موضوعات مختلف علمی، گفت: هیچ کشوری با انزوا به رشد و پیشرفت دست پیدا نخواهد کرد، اگر روابط علمی خود را با دنیا محدود کنیم هیچ فایده ای برای ما نخواهد داشت.

روحانی افزود: اگر با دنیا و مراکز تحقیقاتی جهان تعامل خوبی داشته باشیم و پروژه های مشترک را تعریف و به نتیجه برسانیم سریع تر به اهداف خود دست پیدا خواهیم کرد.

باید از آنچه دنیا به آن رسیده استفاده کرده و آن مسیر را ادامه دهیم.

رییس جمهور با اشاره به اینکه باید در تحقیق ها و پژوهش ها مشکلات روز کشور و تحقیقات کاربردی که این مشکلات را به نتیجه برساند مد نظر قرار دهیم، افزود: ما امروز در کشور مشکلات فراوانی نظیر آلودگی هوا داریم که مردم با آن ها مواجه اند و ناچار می شویم روز هایی مدارس را بخاطر آلودگی هوا تعطیل کنیم و این در حالی است که این مشکل قابل حل است و باید پژوهشگران، دانشگاه ها و اندیشمندان دست به دست هم داده و راه حل و منشأ آلودگی را پیدا کرده و با آن مقابله کند.

روحانی با بیان اینکه صنعت ناقص باعث کاهش هوای تنفسی مردم شده است، گفت: مطمئناً همه منابع آلودگی مانند خودروها، کارخانه ها و موتورها، قابل حل و یا برطرف شدن هستند که باید با پژوهش به راه حل این مشکلات دست پیدا کنیم.

رییس جمهور با بیان اینکه مشکل ترافیک و آلودگی هوا در همه شهر های بزرگ جهان وجود دارد، افزود: کاهش آلودگی ها یکی از موضوعات اولویت دار در دولت دوازدهم است که در بودجه سال آینده نیز منابع خوبی برای آن در نظر گرفته شده است و هر طرح و پژوهشی که بتواند موجب کاهش آلودگی هوا شده و هوای سالم را به ریه های مردم برساند و بتواند با گرد و خاک و ریزگرد مقابله کرده و در زمینه بهره وری آب و رفع مشکل کم آبی و بی آبی کمک کند، برای ما اولویت دارد.

روحانی با بیان اینکه در تحقیق و پژوهش باید مرز علم و دانش افراد مشخص و برای پژوهش در موارد خاص زمینه فراهم شود تا به اکتشافات و اختراعات مهم دست پیدا کنیم، گفت: ما در کشور مشکل زلزله داریم و شاید بشود بشر در مسیر پیشرفت علم و دانش به جایی برسد که زلزله را پیش بینی کند، اما امروز پژوهشگران ما می توانند در ساختن سازه مقاوم در برابر زلزله طراحی های خود را انجام داده و حرکت جدیدی را در این راستا سامان دهند.

رییس جمهور با اشاره به اینکه تاکنون تأکید بر این بود که دانشگاه باید پژوهش محور باشد و بتواند علم جدیدی را در اختیار بگذارد، گفت: دانشگاه نقال علوم گذشته نیست، بلکه برای خلاقیت و ابداع است؛ چرا که علم باید ما را به سخن، تحقیق، نتیجه و ابداعی جدید و نو برساند.

روحانی تأکید کرد: امروز دانشگاه ما باید علاوه بر پژوهش محوری در راستای حل مشکلات جامعه از جمله معضل اشتغال، کارآفرین هم باشد و آن دانشگاهی امتیاز دارد که همه فارغ التحصیلان آن پس از 2 سال بیکار نباشند.

رییس جمهور با اشاره به اینکه جذب دانشجو و دروس دانشگاهی، هنگامی که منجر به تولید کار و اشتغال در جامعه نشود، ایراد دارد، افزود: سازمان برنامه و بودجه در سال های آینده باید بودجه دانشگاه ها را بر مبنای کارآفرینی آن ها اختصاص دهد.

روحانی افزود: امروز باید در کشور بازار کار بزرگی را ایجاد کنیم، چرا که استخدام دولتی بسیار محدود است و خود دولت هنوز به چابکی مورد نظر دست نیافته است؛ معیار پژوهش باید صنعتی شدن محصول و به دست آوردن بازار بوده و معیار دانشگاه خوب باید کارآفرینی آن ها باشد.

رییس جمهور با اشاره به اینکه پژوهش ها باید منتهی به تصرف بازار و صنعتی شدن و تجربی شدن بشود، اظهار داشت: دستیابی به این هدف نیاز به تجدید نظر در برنامه ها، کنکور دانشگاه ها، جذب دانشجو و چگونگی آمایش واحد های دانشگاهی دارد.

روحانی افزود: ما باید بر مبنای زمینه هایی که در کشور وجود دارد از علم و دانش و استعداد جوانان برای آینده کشور، استفاده کنیم.

رییس جمهور خاطر نشان کرد: مطمئناً آینده بهتری در انتظار دانشگاه ها، پژوهش، فناوری و علم برای جوانان است و همه باید در این راستا تلاش و کوشش کنیم.

انتهای پیام/
کلید واژه ها: اسلام - رییس جمهور - استخدام دولتی - روحانی - بزرگ - ایران - دولت - کشور - استخدام - مراسم اختتامیه - علوم - سواد - ایران باستان - کشوری - امروز - سیاسی - بین المللی - بازار کار - اختتامیه - علمی - خبرگزاری - انسان ها - جشنواره - معماران - باستانی - اجتماعی - دانشگاه - عربستان - برنامه - تشویق

آخرین اخبار سرویس:
رضا نیکخواه سرنقی ، محمدرضا یزدان یار بررسی نظارت اخلاقی متقابل دولت و ملت در نظام حقوقی ایران و اسلام

تابش: نامه به سران نظام برای مذاکره با ترامپ موضع اصلاح طلبان نیست

اجرای طرح حیات شبانه شهر از 15 تیرماه

منطق می گوید اول گردشگری داخلی را رونق دهیم

سرنوشت 6 برادر چمران از کارگاه بافندگی تا قله های علم و جهاد/ اقدام هوشمندانه شهید مصطفی گام بزرگی در تولید کالای داخلی بود

تیپ عجیب خانم بازیگر در آمستردام/عکس

محمدجعفر حبیب زاده، محمود صابر، حسین سمیعی زنوز مسئولیت کیفری مؤسسه های اعتباری در حقوق ایران

مطمئنم با تدابیر رهبری با سرافرازی از چالش ها عبور خواهیم کرد

فهیمه بیکدلو، فرج اله رهنورد سنجش هماهنگی میان سازمانی و شناسایی عوامل مؤثر بر آن در سازمان های عمومی

محمود قیوم زاده، طاهره پور نعمتی شمس آباد ضمانت بر تقسیط مهریه، میانکشی فقهی، حقوقی و اخلاقی

جزای استعمال سیگار در اماکن عمومی چیست؟

حسرت عادل از عدم حضور پویول در برنامه 2018

مهریه و نفقه، رانت زنان نیست

جدیدترین عکسی که "هانیه توسلی" منتشر کرد

خودروهای ناب کلاسیک/ عکس

عشق از نگاه بچه ها

اسراییل چگونه نابود می شود؟

سید مرتضی حسینی مطلق، رحیم میردریکوندی ویژگیهای زندگی مطلوب در روانشناسی مثبت و مقایسه آن با زندگی مطلوب در منابع اسلامی

سخن پیامبر(ص) درباره کسانی که تمام نعمت دنیا را دارند

معاون رییس جمهور: موضوع ربایش دختران در ایرانشهر باید پیگیری شود

کنایه حاج رضایی و خیابانی به لایی خوردن پیکه

معمای پیچیده قتل زن باردار وپرداخت دیه از بیت المال

محسن ایزانلو، بابک شید تسری موافقت نامه داوری به اشخاص ثالث بر مبنای نظریه استاپل

اعمال سهمیه می تواند عدالت آموزشی را در کشور زیر سئوال ببرد

حسنعلی موذن زادگان، نرجس روستا دادرسی الکترونیکی در رویارویی با جرایم رایانه ای: چالش ها و بایسته ها

این افراد از تمام نعمت های دنیا و آخرت برخوردارند

رهایی از قصاص

معاون موگرینی: به زودی 100 شرکت وارد مذاکرات کاری با طرف ایرانی می شوند

انتقاد ​معاون رییس جمهور از خروج شتابزده برخی شرکت های اروپایی از ایران

روشهایی برای درمان حسد

حافظ خشم و کینه انقلابی در موضع گیری های خود باشید

در دیدار با وزیر خارجه نروژ صالحی: اروپا با درک حساسیت شرایط به اجرای تعهداتش در زمان مورد انتظار اقدام کند

آخرین وضعیت 12 پرونده مهم اقتصادی

اوقات شرعی سی و یکم خرداد شیراز

سی ان ان: جهان سیاست "تحمل صفر" ترامپ را محکوم کرد

فیلم/ بازدید نماینده ولی فقیه در کردستان از رسانه رسمی حوزه

شرط معافیت 20 ساله مالیاتی مناطق آزاد تجاری

دولت نباید حقوق عمومی مردم را تضییع کند

دستور رهبری برای رفع مشکلات اسناد زمین کشاورزان

گستاخی نمایندگان مجلس رژیم باکو علیه ملت ایران

محسن امامی قشلاق، سید محمد هاشمی، محسن محبی، ولی رستمی حق بر محیط زیست سالم در پرتو اصول فقهی و اخلاقی

تیپ متفاوت "بهاره افشاری" در روسیه/عکس

نماینده ولی فقیه در لرستان از آیت الله عباسعلی صادقی عیادت کرد

انتقاد همراه با انصاف امری سازنده و مفید است/ پویایی جامعه در گرو تضارب افکار و حضور همه سلایق است

حامیان ایتام و محسنین کمیته امداد در فارس و در ماه رمضان گل کاشتند

وقتی تمام وجودشان صدا می شود

درگذشت شجریان تکذیب شد

آیت الله موسوی بجنوردی: نهادینه شدن اندیشه امام خمینی(ره) در حوزه عدالت باید در عمل زنده شود /امام (ره) همواره بر عفو تاکید داشتند

ایرانی ها معنوی ترین مردم جهان

پنجمین نشست شب یزد درمحل دفتر شهیدمحراب آیت الله صدوقی

سوره دهر یا انسان (شان نزول، خواص و متن عربی)

تصاویر/ تشییع پیکر شهید مدافع حرم حضرت زینب (س) در قم

نکوداشت بسطامی و خرقانی بدون مشکل برگزار می شود

محمود باقری، ابراهیم نوشادی چالش های تعیین صلاحیت قضایی و قانون حاکم بر قراردادهای الکترونیکی بین المللی

صوت کامل بیانات رهبری در دیدار نمایندگان مجلس شورای اسلامی

عکس/کشف محموله شامپوی تریاک در کامیون

تصاویر/ دیدار نمایندگان و کارکنان مجلس شورای اسلامی با رهبر انقلاب

مجلس در مواردی مثل مبارزه با تروریسم وپولشویی مستقل قانون بگذارد/ قانون باید حلّال مشکل طبقات ضعیف و متوسط باشد، نه آلت دست صاحبان زر و زور

صدا و سیما در خط مقدم مقابله با جنگ روانی دشمن است/ نمی گذاریم مردم در تامین ضروریات با مشکل مواجه شوند

ظهیر علی مرادی، عبدالحمید شمس، علی جهانگیری، مهدی رسولی قهرودی، علیرضا علوی تبار طراحی مدل خودگردانی استان های جمهوری اسلامی ایران

خطیب جمعه این هفته تهران کیست؟

اتفاق جالب در پایان بازی/ رهبر تیم اسپانیا به تیم ایران ادای احترام کرد

نشست خبری کمیته های شورای هماهنگی مبارزه بامواد مخدر یزد

طالع بینی تیر ماه 97

لایی دیدنی وحید امیری به پیکه

اجرای برنامه های فرهنگی و قرآنی تابستانه در مدارس علمیه

عناوین روزنامه های سیاسی 31 خرداد 97/ اشرافی گری بلای بزرگ کشور است +تصاویر

جلیل قنواتی، اسلام مندنی اخلاق و دادرسی عادلانه در پرتو قابلیت پیش بینی بودن قواعد دادرسی

صدرالدین شجره درگذشت

⁠⁠⁠⁠⁠وزیر اطلاعات: امنیت حق مردم است

مزیت عفو عمومی

آخرین وضعیت حریفان تیم ایران + جدول

حضور حجت الاسلام مجتبی خامنه ای در جنگ تحمیلی + فیلم

اهواز- آیین استقبال از پیکر مطهر شهید مدافع حرم

نهضت سوادآموزی فردوس مقام نخست خراسان جنوبی را کسب کرد

بی اخلاقی در حوزه نشر بیداد می کند

حیرت و شگفتی محافل خبری جهان از بازی یاران کی روش

یادداشت/ سید محمدرضا میرتاج الدینی ایرانی ها معنوی ترین مردم جهان

عزت الهی: باید تمام تلاشمان را برابر پرتغال انجام دهیم

تحلیل سیاسی هفته

صدا و سیما نشانه حیات سیاسی و اجتماعی نظام است / وظیفه رسانه ملی تقویت وحدت، اعتماد عمومی و امید به آینده است

دروغ بزرگ در پوشش جان بولتون

تجهیز اتوبوس های شهری اردبیل به وای فای رایگان

حمید بهره مند چالش های مقررات تعدد جرم در جرایم سایبری

31خرداد سالروز شهادت دکتر مصطفی چمران

رحیم نوبهار، یزدان صیقل ویژگی ها و راهبردهای کیفرشناسی ریسک مدار

اروپا مصمم تر از همیشه برای حفظ برجام است

جایگاه بی بدیل مادر در کلام رسول خدا(ص)

اروپا مصمم تر از همیشه برای حفظ برجام است

­مهدی چمران : شهید چمران اعتقاد داشت که ما می توانیم

اندیشه های مفاخر و بزرگان به نسل جوان منتقل شود

محمد حکاک، علی شریعت نژاد، عبداله ساعدی شناسایی الگوهای ذهنی مدیران در راستای توانمندسازی روانشناختی کارکنان

در پاسخ به پامپئو ظریف فهرست بخشی از مطالبات ایران از آمریکا را منتشر کرد

بازتاب لایی خوردن پیکه از امیری و از دست رفتن بهترین شانس ایران در سایت آس اسپانیا

اشمید: به زودی 100 شرکت وارد مذاکرات کاری با طرف ایرانی می شوند

روزنامه استخدامی استان خراسان رضوی و شهر مشهد | پنجشنبه 31 خرداد 97

فیلم/ نمایی دیدنی از لایی وحید امیری به پیکه

یادواره شهدای اهل سنت خراسان جنوبی برگزار می شود

یادواره شهدای اهل سنت خراسان جنوبی برگزار می شود

2 ویژگی بارز مراسم ترتیل خوانی حرم حضرت عبدالعظیم(ع) در ماه رمضان

استخدام دولتی بسیار محدود است / دولت هنوز به چابکی مورد نظر دست نیافته است

استخدام دولتی بسیار محدود است / دولت هنوز به چابکی مورد نظر دست نیافته است