مطالب مرتبط:
علم الهدی: ​درویشی انحراف است /امریکا بجای داعش از دراویش استفاده کرد /همه تقاصیر از جریان دراویش است
انتقاد تند علم الهدی از دراویش؛ /انحراف را با گیس و سیبل راه انداختند /این جریان انحرافی است
علم الهدی: درویشی انحراف است/ درویشی دکانی است که دشمنان درست کرده اند/همه تقاصیر از جریان دراویش است/ اینها نطفه فساد هستند که باید از اول انقلاب براندازی می شد/اراذل قداره کش منحرف بودند
انتقاد علم الهدی از دراویش: این دکانی است که دشمنان درست کردند/انحراف را با گیس و سیبل راه انداختند
واکنش علم الهدی به غائله پاسداران: همه تقاصیر از جریان دراویش است/اینها نطفه فساد هستند/درویشی دکانی است که دشمنان درست کرده اند
5 + 1
یارانه ها
مسکن مهر
قیمت جهانی طلا
قیمت روز طلا و ارز
قیمت جهانی نفت
اخبار نرخ ارز
قیمت طلا
قیمت سکه
آب و هوا
بازار کار
افغانستان
تاجیکستان
استانها
ویدئو های ورزشی
طنز و کاریکاتور
بازار آتی سکه
جمعه، 4 اسفند 1396 ساعت 20:302018-02-23سياسي

جریان دراویش نتیجه انحراف از دین است


امام جمعه مشهد با اشاره به اینکه تمام فرقه های درویش بازی در کشور ما بعد از جریان تحریم تنباکو به وسیله مرحوم آیت الله میرزای شیرازی و نمایش اقتدار روحانیت، - از خراسان رضوی، به نقل از پایگاه اطلاع رسانی علم الهدی، آیت الله سیداحمد علم الهدی، امام جمعه مشهد ظهر امروز، چهارم اسفندماه در خطبه های نماز جمعه این هفته در حرم امام رضا(ع)، ضمن تشکر از حضور پررنگ مردم در مراسم شهادت حضرت زهرا(س)، اظهار کرد: از همه برادران و خواهران دلداده ولایت اهل البیت(ع) که در سالروز شهادت صدیقه اطهر(س) با این عزاداری مجلل و شایسته مقام ولایت امام هشتم(ع) به حرم رضوی مشرف شدید، تشکر می کنم.

وی با بیان اینکه شایستگی حضرت زهرا(س) بسیار بالاست، اظهار کرد: انجام این شعائر و اظهار عشق ها، شاید بتواند کمی از جراحت قلب نازنین امیرالمؤمنین(ع) بزداید، برادران و خواهران، اگر یک درصدی از شما و ما آن شب بودیم که بدن و جنازه حضرت زهرا(س) تنها نمی ماند، آن طور امیرالمؤمنین(ع) مستأصل نمی شد، شاید اگر یک درصدی از ما آنجا بودیم، شاید حضرت علی(ع) به این زودی حضرت زهرا(س) را از دست نمی دادند.

استیصال امیرالمؤمنین هنگام دفن حضرت زهرا(س) نماینده ولی فقیه در خراسان رضوی در بیان وضعیت امیرالمؤمنین(ع) در زمان دفن صدیقه اطهار(س)، اضافه کرد: حضرت علی(ع) در تمام زندگی اش یک بار مستأصل شد، آن شبی که می خواست حضرت زهرا(ع) را در میان قبر بگذارد، ایشان دو رکعت نماز خواند و از خدا صبر خواست تا مقاومتی به علی(ع) بدهد.

آیت الله علم الهدی ادامه داد: وقتی دست حضرت علی(ع) به زیر بدن مجروح حضرت زهرا(س) رسید، و بدن را تا نزدیک قبر رساند، اما دیگر نتوانست ادامه دهد، نگاهی به داخل قبر و نگاهی به بدن مجروح روی دستش کرد، مگر می شود این بدن را در میان قبر گذاشت؟ مگر می شود با دست خودم روی این بدن خاک بریزم؟وی با اشاره به اینکه حضرت علی(ع) همین طور مستأصل مانده بود، افزود: در نهج البلاغه حضرت علی(ع) این طور می فرمایند: که دو دست شبیه دست های پیامبر(ص) ظاهر شد، اگر این دست ها ظاهرنشده بود، آن شب دفن زهرا(س) به وسیله امیرالمؤمنین(ع) امکان نداشت.

امام جمعه مشهد با تأکید بر اینکه حضرت علی(ع)، پیکر حضرت زهرا(س) را به دست های پیامبر(ص) داد، ابراز کرد: حضرت علی(ع) به پیامبر(ص) فرمودند: یا رسول الله، سلام بر شما از جانب خودم، از جانب این دختری که امشب به شما سپردم و امشب مهمان شماست، امانتی که به من داده بودی به تو پس دادم، دخترت به تو خبر خواهد داد که بعد از شما امت با او چطور برخورد کردند.

انحراف ستیزی، محور قیام حضرت زهرا(س)آیت الله علم الهدی با بیان اینکه محور قیام حضرت زهرا(س) که به شهادت حضرت به این کیفیت منجر شد، انحراف ستیزی در جامعه بود، عنوان کرد: برادران جوان، خواهران جوان، درس خوانده ها، مرتبطان با فضای مجازی با همه فرهنگ های دنیا، انحراف ستیزی، آزادی ستیزی نیست، اگر بنا باشد محورهای اقتدار یک نظام در خط مقابله با انحراف قرار بگیرد و دستگاه های امنیتی، اطلاعاتی و خصوصاً شما، انحراف ستیزی را با آزادی ستیزی اشتباه بگیرید و جلوی حرکت های صیانت از نظام و ارزش های انقلاب را با این جوسازی های دشمن و تلقینات سوء بخواهید بگیرید، خیلی بی انصافی است.

امام جمعه مشهد با تأکید بر اینکه انحراف، دشمن جامعه است، تصریح کرد: انحراف، بن بست انقلاب است، انحراف، راه کج کردن برای مردم از صراط مستقیم است، باید با انحراف ستیز شود.

آیت الله علم الهدی با بیان اینکه حضرت علی(ع) و حضرت زهرا(س)، هم کفر ستیز و هم انحراف ستیز بودند، عنوان کرد: در عرصه کفرستیزی حضرت علی(ع) تنها با کفر می جنگید اما وقتی به مرحله انحراف ستیزی رسید، حضرت زهرا(س) به کمک حضرت علی(ع) آمد.

اتفاقات خیابان گلستان هفتم، نتیجه انحراف در دین بود وی اتفاقات خیابان گلستان هفتم تهران و آشوبگری دراویش را نتیجه انحراف از دین دانست و گفت: در دو ماه فاطمیه، این همه اشک برای حضرت زهرا(س) ریختیم، این همه دم از اشک حضرت زهرا(س) زدیم، لذا انحراف ستیزی باید مسیر، حرکت و راه ما باشد.

نماینده ولی فقیه در خراسان رضوی ادامه داد: این جریان ناپاکی که در شب شهادت حضرت زهرا(س) در خیابان گلستان هفتم تهران رخ داد و یک عده اراذل و اوباش قداره کش به جان مردم افتادند، زندگی مردم را تباه کردند، آتش زدند، خانه ها را تخریب کردند و عزیزان ما را کشتند، نتیجه انحراف بود.

درویش و درویش بازی، برنامه انگلیس برای تداوم استعمار است امام جمعه مشهد با تأکید بر اینکه مسئله درویشی، درویش بازی یک اندیشه نیست، تصریح کرد: همه این مسئله عرفان نیست، عرفان را یاد ندارند، این انحراف است؛ این دکانی است که دشمنان ما درست کردند.

آیت الله علم الهدی با اشاره به اینکه تمام فرقه های درویش بازی در کشور ما بعد از جریان تحریم تنباکو به وسیله مرحوم آیت الله میرزای شیرازی و نمایش اقتدار روحانیت، دین و مذهب درست شد، ابراز کرد: بعد از لغو قرارداد، انگلیسی ها دیدند برای استعمار، روحانیت و دین، یک قدرت و مانع عظیم است لذا مسئله انحراف به عنوان کج راهه دادن دین را از طریق درویش بازی راه انداختند.

این دراویش گنابادی نیستند، ملاسلطانی اندوی مؤسس جریان درویشی گری را ملاسلطان بیان کرد و گفت: مروج درویش بازی و حامی جریان ها و فرقه های درویشی در طول تاریخ گذشته، نظام ستم شاهی در دوره قاجار و سلطنت پهلوی، رجال سیاسی دست نشانده انگلیس و بعد هم آمریکا بودند، این ها مروج درویش بازی بودند.

آیت الله علم الهدی اظهار کرد: دراویشی که می گویند گنابادی، این ها اسمشان گنابادی نیست، این ها دراویش ملاسلطانی اند؛ اخیراً برای عوض کردن خط این جریان انحرافی، که دست ساز انگلیسی هایی که تحت حمایت رجال سیاسی دولت سلطنت پهلوی بوده، راه را گم کرده و خود را به جای درویش گنابادی جا زدند.

امام جمعه مشهد با بیان اینکه ملاسلطان عنصری، دست پرورده رجال سیاسی گذشته است، عنوان کرد: ملاسلطان را در روستای بیدخت گناباد مستقر کردند و این جریان را راه انداختند، رجال سیاسی قاجار از قبیل مقبول السلطنه به خراسان می آمدند و به روستای گناباد می رفتند، چرا که فکر می کردند یک محور عرفان و دلدادگی به مقام حق پیدا کردند.

به این وسیله با حمایتی که افراد جاسوس انگلیسی انجام دادند، این جریان ترویج شد.

نماینده ولی فقیه در خراسان رضوی با تأکید بر اینکه اصل این جریان را ملاسلطان راه انداخت، گفت: رهبری این فرقه به صورت موروثی بوده است، این چطور عرفانی است که وقتی خودش به درک می رود، پسرش می شود قطب عرفان و مرشد؟ این جز یک رهبری دست ساز انگلیسی در شکل موروثی نیست، این جریان انحراف است.

آشوب های تهران برنامه ریزی شده آمریکا و انگلیس استوی اضافه کرد: جریان این انحراف در خیابان گلستان هفتم چند شب پیش تهران، جریان اغتشاش، آشوب، بلوا و اجرای برنامه سیاسی دشمن در داخل کشور و ضرب وجرح مردم بود، این آشوب ها، آشوب معمولی و تصادفی نیست، برنامه ریزی آمریکا و انگلیس است.

آیت الله علم الهدی تصریح کرد: جریان درویشی با هیچ یک از معیارهای مذهبی و دینی و حتی عرفای به حق و مقام عرفان سازگار نیست، این ها همه دست نشانده دشمن هستند.

سبیل کلفت و گیس کجای دین و مذهب ماست؟ امام جمعه مشهد گفت: این ها جریان جاسوسی دشمن اند و به این اسم آمدند.

دو دسته دنبال این ها را می گیرند، یک عده عناصر آگاهی که دنبال دین بی دردسر می گردند، نماز و روزه نمی خواهند، تکلیف و حرام نداشته باشند و با یک یا علی گفتن، همه چیزشان مصالحه شود، عده دیگری هم که عناصر اراذل و اوباش و به دنبال قدرت یابی هستند، چنین بلوایی را راه انداختند.

ریشه جنایات دراویش از قبل انقلاب تا امروز نماینده ولی فقیه در خراسان رضوی به سابقه جنایات دراویش علیه مردم پیش از انقلاب در همکاری با ساواک تا به امروز اشاره کرد و گفت: من تعجب می کنم، دستگاه های امنیتی و اطلاعاتی ما چه می کنند، شما بروید گناباد، مردم گناباد از اجداد این ها در روزگار استقرارشان در بیدخت که تا قبل از پیروزی انقلاب بوده، ببینید چه جنایاتی سراغ دارند، چه فجایعی را به اسم درویشی انجام داده اند.

وی ادامه داد: قاچاق فروشی، بی بندوباری، حمایت های عظیم ساواک و خنثی کردن حرکت های مردمی در طول تاریخ و مبارزات، همه این ها را به اسم درویشی انجام داده اند.

آن وقت می گوییم یک مشت اراذل و اوباش بودند، با آنان برخورد کنیم، من تعجب می کنم برخی مسئولان چشمشان را روی هم می گذارند یا فکر می کنند، طوری عمل کنند که آن طرف آبی ها خوششان بیاید و مسئولان را سوژه عملیات روانی نکنند و نگویند شما ضد آزادی هستید.

آیت الله علم الهدی افزود: دشمن، انحراف ستیزی را می گوید آزادی ستیزی، شما چرا گوش می کنید؟ شما مسئول حفظ امنیت و آرامش هستید؛ در غائله ای که انجام گرفت، در دو آشوب، نیروی انتظامی، قهرمانانه تدبیری کرد که قابل تقدیر است، هم در آشوب هفتم دی و هم در این آشوب و بلوای تهران.

اسلحه به روی مردم نگشودند، آتش به روی مردم باز نکردند، قضیه را مهار کردند و 300 عنصر از اراذل و اوباش را گرفتند.

امام جمعه مشهد با بیان اینکه نیروی انتظامی باید زودتر دست به اقدام می زد، ابراز کرد: نیروی انتظامی محور اقتدار این نظام است، این گونه تدبیر قابل تقدیر است اما نه تا مرز پنج شهید دادن، این شهدا عزیزان ما بودند.

ابزار دشمن؛ داعش در عراق و سوریه، دراویش در ایراننماینده ولی فقیه در خراسان رضوی دراویش را ابزار ایجاد ناامنی در کشور دانست و گفت: آمریکا، ناامنی در سوریه و عراق را با عنوانی به نام داعش ، با اندیشه سخیف وهابیت راه انداخت، این طور نیست هر جا آمریکا بخواهد امنیت را برهم بزند، با همین عنوان وارد شود.

وی گفت: همان آمریکا به جای داعش برای بر هم زدن امنیت ما، با عنوان درویش و اندیشه فرقه ملاسلطانی به میدان آمد، همان کاری که داعش در عراق و سوریه می کرد، این ها در ایران کردند، دستگاه های امنیتی و اطلاعاتی ما باید قوی برخورد کنند.

دو هدف دشمن برای ایجاد غائله دراویشوی تصریح کرد: باید توجه داشته باشیم که دشمن، غائله تهران را با دو انگیزه انجام داد، اول اینکه مسئولان و کارگزاران نظام را به یک جریان مشغول کند تا فرصت رسیدگی به معیشت، اشتغال و اقتصاد مردم را در ماه آخر سال نکنند.

آیت الله علم الهدی انگیزه دیگر جریان دراویشی را که در تهران باعث آشوب و ناامنی شد اینگونه بیان کرد: یک جریان نابکارانه جاسوسی دشمن در جاسوسی موشکی زیر پوشش حفاظت محیط زیست که به دست قهرمانان اطلاعاتی و امنیتی ما در سپاه پاسداران افشا شد و دشمن شکست خورد را می خواهند به حاشیه برانند، افکار عمومی را منحرف کنند و مردم دیگر از جاسوس موشکی حرف نزنند و فکری برای آینده جاسوسی دشمن در کشور نباشند.

نطفه فساد و ناامنی در کشور باید از بین برودامام جمعه مشهد با تأکید بر اینکه نطفه فساد و ناامنی در کشور باید از بین برود، اظهار کرد: دشمن با برپایی این غائله، درویش ملاسلطانی که اسمش را گذاشته درویش گنابادی، معرفی کرد.

این جریان دست سازی است که انگلیس ها برای مواقع مختلف ساختند مخصوصاً برای این قضیه تا آن وقت بگوییم دراویش تقصیر ندارند.

نخیر، همه تقصیرها با دراویش است، این ها نطفه فسادند.

نماینده ولی فقیه در خراسان رضوی با بیان اینکه این نطفه فساد باید از اول انقلاب براندازی می شد، گفت: در حال حاضر این نطفه فساد به جایی رسیده که امنیت مردم را ابزار کرده است تا دشمن امنیت کشور را هدف بگیرد، این جریان شدیداً باید براندازی شود.


کلید واژه ها: امام جمعه مشهد - امام جمعه - علم الهدی - آیت الله - خراسان رضوی - امام - پایگاه اطلاع رسانی - خطبه های نماز جمعه - جمعه - نماینده ولی فقیه - خواهران - خراسان - مشهد - سالروز شهادت - اطلاع رسانی - ولایت - مجروح - شهادت - نماز جمعه - نماز - عزاداری - دراویش - شیرازی - مراسم - اطلاع - تحریم - نمایش - رسانی - زندگی - کشور

آخرین اخبار سرویس:
شرط معافیت 20 ساله مالیاتی مناطق آزاد تجاری

دولت نباید حقوق عمومی مردم را تضییع کند

دستور رهبری برای رفع مشکلات اسناد زمین کشاورزان

گستاخی نمایندگان مجلس رژیم باکو علیه ملت ایران

محسن امامی قشلاق، سید محمد هاشمی، محسن محبی، ولی رستمی حق بر محیط زیست سالم در پرتو اصول فقهی و اخلاقی

تیپ متفاوت "بهاره افشاری" در روسیه/عکس

نماینده ولی فقیه در لرستان از آیت الله عباسعلی صادقی عیادت کرد

انتقاد همراه با انصاف امری سازنده و مفید است/ پویایی جامعه در گرو تضارب افکار و حضور همه سلایق است

حامیان ایتام و محسنین کمیته امداد در فارس و در ماه رمضان گل کاشتند

وقتی تمام وجودشان صدا می شود

درگذشت شجریان تکذیب شد

آیت الله موسوی بجنوردی: نهادینه شدن اندیشه امام خمینی(ره) در حوزه عدالت باید در عمل زنده شود /امام (ره) همواره بر عفو تاکید داشتند

ایرانی ها معنوی ترین مردم جهان

پنجمین نشست شب یزد درمحل دفتر شهیدمحراب آیت الله صدوقی

سوره دهر یا انسان (شان نزول، خواص و متن عربی)

تصاویر/ تشییع پیکر شهید مدافع حرم حضرت زینب (س) در قم

نکوداشت بسطامی و خرقانی بدون مشکل برگزار می شود

محمود باقری، ابراهیم نوشادی چالش های تعیین صلاحیت قضایی و قانون حاکم بر قراردادهای الکترونیکی بین المللی

صوت کامل بیانات رهبری در دیدار نمایندگان مجلس شورای اسلامی

عکس/کشف محموله شامپوی تریاک در کامیون

تصاویر/ دیدار نمایندگان و کارکنان مجلس شورای اسلامی با رهبر انقلاب

مجلس در مواردی مثل مبارزه با تروریسم وپولشویی مستقل قانون بگذارد/ قانون باید حلّال مشکل طبقات ضعیف و متوسط باشد، نه آلت دست صاحبان زر و زور

صدا و سیما در خط مقدم مقابله با جنگ روانی دشمن است/ نمی گذاریم مردم در تامین ضروریات با مشکل مواجه شوند

ظهیر علی مرادی، عبدالحمید شمس، علی جهانگیری، مهدی رسولی قهرودی، علیرضا علوی تبار طراحی مدل خودگردانی استان های جمهوری اسلامی ایران

خطیب جمعه این هفته تهران کیست؟

اتفاق جالب در پایان بازی/ رهبر تیم اسپانیا به تیم ایران ادای احترام کرد

نشست خبری کمیته های شورای هماهنگی مبارزه بامواد مخدر یزد

طالع بینی تیر ماه 97

لایی دیدنی وحید امیری به پیکه

اجرای برنامه های فرهنگی و قرآنی تابستانه در مدارس علمیه

عناوین روزنامه های سیاسی 31 خرداد 97/ اشرافی گری بلای بزرگ کشور است +تصاویر

جلیل قنواتی، اسلام مندنی اخلاق و دادرسی عادلانه در پرتو قابلیت پیش بینی بودن قواعد دادرسی

صدرالدین شجره درگذشت

⁠⁠⁠⁠⁠وزیر اطلاعات: امنیت حق مردم است

مزیت عفو عمومی

آخرین وضعیت حریفان تیم ایران + جدول

حضور حجت الاسلام مجتبی خامنه ای در جنگ تحمیلی + فیلم

اهواز- آیین استقبال از پیکر مطهر شهید مدافع حرم

نهضت سوادآموزی فردوس مقام نخست خراسان جنوبی را کسب کرد

بی اخلاقی در حوزه نشر بیداد می کند

حیرت و شگفتی محافل خبری جهان از بازی یاران کی روش

یادداشت/ سید محمدرضا میرتاج الدینی ایرانی ها معنوی ترین مردم جهان

عزت الهی: باید تمام تلاشمان را برابر پرتغال انجام دهیم

تحلیل سیاسی هفته

صدا و سیما نشانه حیات سیاسی و اجتماعی نظام است / وظیفه رسانه ملی تقویت وحدت، اعتماد عمومی و امید به آینده است

دروغ بزرگ در پوشش جان بولتون

تجهیز اتوبوس های شهری اردبیل به وای فای رایگان

حمید بهره مند چالش های مقررات تعدد جرم در جرایم سایبری

31خرداد سالروز شهادت دکتر مصطفی چمران

رحیم نوبهار، یزدان صیقل ویژگی ها و راهبردهای کیفرشناسی ریسک مدار

اروپا مصمم تر از همیشه برای حفظ برجام است

جایگاه بی بدیل مادر در کلام رسول خدا(ص)

اروپا مصمم تر از همیشه برای حفظ برجام است

­مهدی چمران : شهید چمران اعتقاد داشت که ما می توانیم

اندیشه های مفاخر و بزرگان به نسل جوان منتقل شود

محمد حکاک، علی شریعت نژاد، عبداله ساعدی شناسایی الگوهای ذهنی مدیران در راستای توانمندسازی روانشناختی کارکنان

در پاسخ به پامپئو ظریف فهرست بخشی از مطالبات ایران از آمریکا را منتشر کرد

بازتاب لایی خوردن پیکه از امیری و از دست رفتن بهترین شانس ایران در سایت آس اسپانیا

اشمید: به زودی 100 شرکت وارد مذاکرات کاری با طرف ایرانی می شوند

روزنامه استخدامی استان خراسان رضوی و شهر مشهد | پنجشنبه 31 خرداد 97

فیلم/ نمایی دیدنی از لایی وحید امیری به پیکه

یادواره شهدای اهل سنت خراسان جنوبی برگزار می شود

یادواره شهدای اهل سنت خراسان جنوبی برگزار می شود

2 ویژگی بارز مراسم ترتیل خوانی حرم حضرت عبدالعظیم(ع) در ماه رمضان

دستورالعمل تبدیل کارمندان پیمانی به رسمی ابلاغ شد

گزارشگران اسپانیا: به سختی و با گل شانسی کاستا از سد ایران گذشتیم

علیرضا کریمی لاریمی، سید حسین صفایی مسئولیت مدنی وکیل دادگستری در برابر طرف دعوی و حق شرعی و اخلاقی ایشان

ما اشتباه کردیم، درب خانه علما را به روی مردم بستیم /حجت الاسلام طباطبایی نمونه روحانی مردم دار بود /خیلی از روحانیون پایین نشین بودند اما الان بالانشین شدند

عذرخواهی خدا از فقرا در قیامت

شهیدی که در شب تاسوعا حاجتش را گرفت

انتقاد صالحی از خروج شتابزده برخی شرکت های اروپایی از ایران

نشست 3ساعته رییس‎جمهور با مدیران صداوسیما

خانم مجری جوان ازدواج کرد/عکس

امروز باید گلایه ها و رقابت ها باید کنار گذاشته شود

دویست و هفتاد و پنجمین شماره ماهنامه قرآنی «باران» منتشر شد

چه زیباست با خدا ماندن و از همه عالم بریدن

اهواز- آیین استقبال از شهید مدافع حرم

برای ارتقای ظرفیت مدیران تلاش شود

گل مردود ایران به اسپانیا توسط عزت الهی

حکم جایزه پیش بینی نتیجه مسابقات

مهدی عباسی سرمدی، سیدسلمان سیدی زاده اصل قانون قابل اعمال برتعهدات غیرقراردادی در مقررات متحدالشکل رم دو (2007) و حقوق ایران

پشت پرده حمایت منافقین و ضدانقلاب از رامین حسین پناهی

انتقاد صالحی از خروج شتابزده برخی شرکت های اروپایی از ایران

⁠⁠⁠⁠⁠وزیر اطلاعات: امنیت حق مردم است /سربازان گمنام امام زمان(عج) سینه شان را سپر بلا کرده اند

تندروی و کندروی هر دو خطرناک است

مرتضی مرادی، رابعه زندی پاک نقش میانجی گری منابع انسانی حرفه ای در ارتباط بین روابط خوشه صنعتی و عملکرد شرکت ها

وظیفه رسانه ملی تقویت وحدت است

نسل جوان را با هنر و ادبیات با معارف دین آشنا کنیم//بالاترین افتخارم طلبگی است

جیب ایرانی چطور خالی می‎شود؟

اولین مصاحبه خواننده قدیمی بعد از چهل سال سکوت+ ویدئو

ناو بالگردبر «خارک» به دریا بازگشت

زندگینامه غلامرضایم کتاب شود/ یوسف خانواده احمدی/ چشم انتظار حمایت بنیاد شهید

دستور بسته شدن کافه های مشهد در ساعت 10 امشب صحت دارد؟

⁠⁠⁠⁠⁠وزیر اطلاعات: امنیت حق مردم است

پاسخ به یک شبهه چرا جوامع غربی از نعمت بیشتری برخوردار هستند؟

برگزاری مراسم وداع با شهید مدافع حرم سید فاضل موسوی امین در اهواز

آغاز داوری مرحله اول از هفتمین دوره ارزیابی قاریان و مدرسان قرآن کریم

پشت پرده حمایت منافقین و ضدانقلاب از رامین حسین پناهی

مصطفی معتقد بود که می توانیم مقابل تحریم ها بایستیم

حراج خودروی 14 میلیاردی بازیگر مشهور/عکس

جریان دراویش نتیجه انحراف از دین است

جریان دراویش نتیجه انحراف از دین است