مطالب مرتبط:
پوپولیست دیروز، آزادی خواه امروز!/بازتاب نامه احمدی نژاد به رهبری
آزادی 144 نفر از محکومین مالی جرایم غیر عمد شورا های حل اختلاف از زندان
قانون اساسی و تضمین حقوق و آزادی های مذهبی
داستان دختری که تونست وارد استادیوم آزادی بشه + فیلم
نمی دانستیم کسانی که به ظاهر از عرفان و دل و عشق و آزادی صحبت می کنند با خنجر و دشنه و درفش وارد می شوند
5 + 1
یارانه ها
مسکن مهر
قیمت جهانی طلا
قیمت روز طلا و ارز
قیمت جهانی نفت
اخبار نرخ ارز
قیمت طلا
قیمت سکه
آب و هوا
بازار کار
افغانستان
تاجیکستان
استانها
ویدئو های ورزشی
طنز و کاریکاتور
بازار آتی سکه
جمعه، 4 اسفند 1396 ساعت 01:422018-02-22سياسي

پوپولیست دیروز، آزادی خواه امروز!


عضومجمع تشخیص مصلحت نظام در ادامه برنامه اپوزیسیون سازی، سخنانی تازه به زبان آورده است که یاوران سابق او باید در این زمینه پاسخگو باشند زیرا اظهارات او با مصلحت نظام هم خوانی ندارد.

- محموداحمدی نژاد همان پدیده خانمان براندازی که برای جریان های سیاسی حامی او جز پریشانی و پشیمانی ارثی به جا نگذاشته است روز گذشته بعد از سه روز تبلیغ نامه ای را خطاب به حضرت آیت ا.

خامنه ای ارسال کرده است که به قد و قواره او به هیچ وجه نمی خورد.

بیاناتی خاصاو در نامه خود با تحکمی خاص نسبت به مسائل مختلف کشور سخن می گوید و می نویسد: حضرتعالی در سخنرانی 29 بهمن 96 از نظرات انتقادی مردم نسبت به عملکرد و رفتار بخش های گوناگون حکومت به ویژه از اعتراض و نارضایتی عمومی به عدم اجرای عدالت استقبال کرده و فرمودید که مردم از قوای سه گانه و حتی خود حضرتعالی و دیگر مراکز حکومتی نارضایتی دارند لیکن هوشمندانه آن را از اصل انقلاب و نظام تفکیک می کنند.

علی القاعده برداشت این نیست که این اظهارات صریح از جانب رهبری که دارای قدرت و اختیارات بسیار گسترده و بی بدیل هستند، فقط با هدف همراهی با مردم و کاهش آلام آنان یا به عنوان توصیه هایی اخلاقی بیان شده باشد، بلکه نیازمند اقدامات عملی و فوری برای اصلاح وضع کشور در جهت خواست و رضایت مردم است.

اینجانب این واقعه را به فال نیک می گیرم و از این رو با تاکید مجدد بر اینکه انقلاب و نظام، برآمده از فداکاری های بی نظیر و مبارزات تاریخی و اراده آحاد ملت و متعلق به آنان بوده و به فضل الهی ، ملت ایران خود حافظ آن خواهد بود، پیشنهاداتی را جهت اصلاح امور و به عنوان اقدامات فوری ارائه می کنم که امیدوارم موثر واقع شود.

به پیوست پیشنهادهای تفصیلی در راستای انجام اصلاحات اساسی در قوای سه گانه و نهادها و ارگان های گوناگون و به ویژه دفتر حضرتعالی و در سیاست های راهبردی اقتصادی، سیاسی و فرهنگی، به منظور انطباق نحوه اداره کشور به خواست مردم و فلسفه وجودی انقلاب و نظام اسلامی که مستلزم تغییراتی در قانون اساسی نیز هست و درگذشته تدوین شده را ارسال می دارم.

آزادی و اعمال حق تعیین سرنوشت ، از حقوق اساسی مردم و از اهداف انقلاب است که به صراحت و به کرات در قانون اساسی مورد تاکید قرار گرفته و نظام اسلامی برای تامین همین حقوق برپا شده است.

برگزاری فوری و آزاد انتخابات ریاست جمهوری و مجلس شورای اسلامی، البته بدون مهندسی شورای نگهبان و دخالت نهادهای نظامی و امنیتی و آزاد گذاردن مردم برای انتخاب، یک ضرورت فوری است.

نقش دستگاه قضایی در برپایی عدالت و تامین آزادی و دیگر حقوق اساسی مردم، بسیار مهم و یگانه است و جنابعالی نیز بر اجرای عدالت به طور ویژه تاکید کرده اید.

امروز نیز از عوامل اصلی نارضایتی عمومی، عملکرد مقامات ارشد قضایی و ظلم هایی است که با مدیریت آنان در این دستگاه روا داشته می شود.

تغییر فوری رییس دستگاه قضا که منصوب مستقیم جنابعالی است و انتصاب فردی با ویژگی های مندرج در قانون اساسی و همچنین تعیین و معرفی مرجع مستقل و مورد قبول مردم برای رسیدگی به شکایات مردم از این دستگاه و احقاق حقوق و اعاده حیثیت از مظلومان، می تواند موجب تسکین مردم و همراهی آنان با اصلاحات باشد.

صدور دستور آزادی و منع تعقیب برای تمام کسانی که تحت عناوین مختلف و از جمله اعتراض به شرایط و نحوه اداره کشور، تضعیف و تبلیغ علیه نظام یا انتقاد از حضرتعالی و دیگر مراکز و مقامات حکومتی از سالیان گذشته تا کنون بازداشت یا محکوم شده اند و ختم رسیدگی به تمام ادعاهای مطرح شده در این زمینه، یک مطالبه حق و انسانی بوده و می تواند به باور و همراهی مردم و فعالان سیاسی در انجام اصلاحات کمک کند.

امیدوارم که روند مطالبه و انجام اصلاحات اساسی در کشور که با سخنان حضرتعالی شتاب گرفته است، تا تحقق نهایی همه آرمان ها و مطالبات مردم و جلب رضایت آنان، یعنی صاحبان اصلی انقلاب و کشور ادامه پیدا کند و عناصر شناخته شده که در ساختار رسمی و غیررسمی حکومت جا گرفته اند، نتوانند مانع تحقق این امر مهم شوند.

همچنین امیدوارم اجرای صحیح و سریع این پیشنهادها بتواند در بازیابی اعتماد عمومی موثر واقع شود.

از خداوند منان برای حضرتعالی، موفقیت در اتخاذ تصمیمات اساسی و به موقع، در جهت خواست مردم و راهگشایی برای اصلاح امور و برای ملت بزرگ ایران، عزت و سلامتی روزافزون تحت عنایات حضرت ولی عصر(ع) مسالت دارم .

مصلحت نظام در خطراظهاراتی را که احمدی نژاد در نامه خود آورده شاید مطالباتی باشد که سال هاست جریان های مختلف در ایران بیان می کنند ولی یاوران همین فرد آن ها را به براندازی و خیانت به نظام و ملت متهم کرده و با عناوینی مانند تشویش گر اذهان عمومی و اقدام کننده علیه امنیت ملی با آنان برخورد می کنند ولی امروز فردی که به عنوان عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام است فرمان را به دست گرفته و بیاناتی را مطرح می کند که اگر هر کدام از اهالی دیگر سیاست به زبان می آوردند با انگ های فتنه گر و .

به حاشیه رانده می شدند.

حقیقت های نچسبنکته دیگراینکه حامیان و سینه چاکان احمدی نژاد در سال های نه چندان دور باید امروز پاسخ دهند این است که چرا کفن پوش به خیابان نمی آیند و مقابل او نمی ایستند؟! هرچند که بیشتر سخنان او به حق است ولی شنیدن این بیانات از دهان فردی که خود متهم ردیف اول زیرپا گذاشتن بسیاری از این مسائل و قوانین است به دل هیچ کس نمی نشیند.

سکوت ننگیناین سکوتی که جماعت مذکور در دستور کار خود قرارداده اند چند دلیل بیشتر ندارد؛ یا آن ها با احمدی نژاد هم فکر هستند که باید با صدای بلند اعلام کنند و از لاک خود بیرون بیایند؛ یا آنکه جرات ایستادن و اعتراض به سخنان احمدی نژاد را ندارند و می ترسند این فرد با راهکارهایی که دارد این جماعت را نابود کند.

فرضیه سوم نیز این است که نان افراد مذکور در سکوت است و می شود آن ها را ساکتین اصلی فتنه ناب احمدی نژاد خواند.

امروز آن هایی که چندی پیش جوانان و دلسوزان این مرز و بوم را به خاطر این فرد نابود کردند و چشم بستند تا این سرزمین را آب بی مسئولیتی ببرد باید پاسخگو باشند که چرا آن زمان مصلحت این ملت را به دست فردی دادند که امروز نیز مصلحت نظام را نمی داند.

خفتگان بیدار شوندجای تعجب است آن هایی که ادعای اعتقاد به عقوبت گناه داشتند چگونه امروز صم و بکم خود را به بی حسی زده اند.

آن هایی که تهدید به استفاده از مولفه های دینی برای کنترل جریان های سیاسی می کردند چرا امروز در برابر هیاهوی این فرد سکوت کرده اند؟! زمانی که ثروت بی مایه شده بود و صحت بیمار، همه از تدین این فرد سخن می گفتند و به گفته آیت ا.

فاضل لنکرانی از این شهر به آن شهر می رفتند که برای او رای جمع کنند و دل به دست بیاورند، چرا امروز خفته اند؟!عقوبتی دردناکچه خوش گفت آن بزرگ که بخشی از قیامت در این دنیا ست و آن هایی که بدون هیچ حد و حصری در دهه 80 تازیدند به گمان آنکه دیگر دنیا به پایان رسیده و آن ها بر دنیا سوار شده اند امروز با حضور فردی مواجه هستند که به راحتی از بخشی از یاران سابق خود عبور کرده و دل به سودای تازه ای دارد که هدفش نامعلوم است.

پوپولیست دیروز، آزادی خواه امروز!روزنامه آرمان نیز درباره نامه احمدی نژاد به رهبر انقلاب نوشته است: کلیدواژه این است؛ مطرح شدن! او یک روز برای رییس قوه قضاییه نامه می نویسد و در آن زمین و زمان را به هم می بافد تا جایی که سخنگوی قوه قضاییه واکنشی سخت نشان می دهد.

روزی معاونش با زنبیل قرمز به دادگاه می رود.

در یک روز دیگر اما فرمان تحصن می دهد و حالا هم به مقام معظم رهبری نامه نوشته است.

محمود احمدی نژاد این همه را برای مطرح شدن خود به کار آورده است.

اگر چنین نکند، چه کسی دوست دارد به دورانی نظر کند که همه می دانند و در خاطر دارند؟ دورانی که حتی حامیان دیروز هم چشم بر آن بسته اند.

در آذرماه هم چنین کرد اما سایت های همسو با او در گذشته به انتقاد از این رفتار پرداختند چنان که جهان نیوز در آن زمان نوشت: 8 سال رییس جمهور این کشور باشد و از اشراف اطلاعاتی و مدیریتی حضرت آیت ا.

خامنه ای نسبت به تحولات ملت و دولت و مسائل مردم و دغدغه و اهتمام شبانه روزی ایشان برای حل مشکلات خبر نداشته باشد؟ کانال های گوناگون رهبری برای خبر یافتن از مسائل گوناگون آنقدر گسترده و موثر است که نیاز به اطلاع رسانی احمدی نژاد آن هم به این شکل تبلیغاتی و سیاسی کارانه ندارند.

اکنون نه از باب اطلاع رسانی بلکه گام بزرگتری برداشته و خواهان برگزاری انتخابات فوری ریاست جمهوری و مجلس، تغییر رییس قوه قضاییه و آزادی زندانیان شده است! ژست آزادی خواهی احمدی نژاد و آنچه در نامه نوشته با عملکرد او سازگاری ندارد.

محمود احمدی نژاد نامه نوشت؛ نامه او برای مقام معظم رهبری بود اما تصمیم برای علنی کردن این نامه نشان داد که شاید در پی اهداف دیگری هم باشد.

او دراین نامه درخواست هایی مطرح کرده که مشخص نیست چنین درخواست هایی از مقام معظم رهبری با کدام مسئولیت او همخوانی دارد.

مثلا برگزار انتخابات ریاست جمهوری یا مجلس موضوعی نیست که رییس جمهور سابق خواهان توجه مقامات ارشد کشور به آن شود.

یا او درباره آزادی زندانیان نوشته است و این در حالی است که وقتی خودش بر کرسی ریاست جمهوری نشسته بود، کمتر به این موضوعات بها می داد.

اما اکنون که رحیمی معاون اول دولت نهم در زندان است و دادگاه بقایی مشاور او در حال برگزاری است، به یاد سخن گفتن از آزادی زندانیان افتاده است.

به اعتقاد برخی نگارش این نامه و رسانه ای کردن آن فاز دیگر پروژه خودنمایی احمدی نژادی هاست.

محمود احمدی نژاد، چهره پر سر و صدای ماه های اخیر سپهر سیاسی ایران باز هم خطاب به رهبر معظم انقلاب نامه نوشت.

نامه ای که شب گذشته کانال دولت بهار منتشر کرد نامه سوم احمدی نژاد است.

او در این نامه خواستار موضوعاتی شده است که از عصبانیت او نشات می گیرد.

نطق محمود احمدی نژاد در روز جلسه چهارم دادگاه تجدید نظر حمید بقایی نشان می داد رییس دولت های نهم و دهم این روز ها از ورود دستگاه قضا به پرونده تخلفات افرادی که خط قرمز او هستند بسیار عصبانی است و این مهم در نامه سوم نمود عینی پیدا کرده است.

نامه سوم ابعاد تازه تری نیز دارد.

او در این نامه از دستگاه قضایی عبور و قوه مقننه و مجریه را نیز هدف قرار داده است.

مردم ایران در انتخاباتی دموکراتیک در سال های 94 و 96 افراد منتخب خود را از طریق صندوق رای انتخاب کرده اند؛ انتخابی که به مذاق احمدی نژاد و یاران او خوش نیامده و این جریان از انتخاب مردم خشمگین است.


کلید واژه ها: مردم - نظام - قانون اساسی - نظام اسلامی - انتخابات ریاست جمهوری - آزاد - اسلامی - نارضایتی - آزادی - اصلاح - نامه - کشور - حقوق - ریاست جمهوری - دستگاه قضایی - شورای نگهبان - حکومت - تامین - شورای - سیاسی - قانون - انتخابات - اختیارات - سخنرانی - اصلاحات - القاعده - تاریخی - اعتراض - برداشت - برنامه

آخرین اخبار سرویس:
مرضیه اکاتی، حسین خاکپور، غلامرضا رضوی دوست معناشناسی نسخ در پرتو روایت ناسخ و منسوخ امام علی (ع)

علی اکبر جعفری، مهرداد فلاح قدرت اقتصادی بریکس و بدیل برای اقتصاد لیبرال غرب

ارائه اصلاحیه قانون نظام صنفی به اتاق های اصناف قبل از ارسال به مجلس

محمدعلی میرعلی گسست و پیوست امت اسلامی در اندیشه سیاسی مودودی

محاکمه شیخ سلمان، محاکمه وطن، ملت و تاریخ بحرین است

مسئله ی خانواده ی شهدا فقط این نیست که یک شهید از آنها در راه حق به شهادت رسیده؛ صبر آنها خودش یک کوه باارزش است

حسین حسینیان مقدم، ابراهیم گودرزی بازشناسی حدیث الْإِمَام لَا یُغَسِّلُهُ‏ إِلَّا الْإِمَام‏ در گفتمان واقفیّه و امامیّه

احمد سلطانی نژاد، محمد داوند راهکارهای کاهش تهدیدات سازمان های غیردولتی حقوق بشری علیه امنیت ملی جمهوری اسلامی ایران

عباس مصلی نژاد، علی صمدی سیاستگذاری راهبردی عربستان در روند گسترش ژئوپلیتیک بحران خاورمیانه

سعید وثوقی، عسگر صفری نقش قزاقستان در گسترش روابط ایران و چین در آسیای مرکزی

روحانی و بحران ناتمام در شهرک غرب/ چرا قطار دولت دوازدهم بدون وزیر علوم راه افتاد؟

تلاش انجمن های علمی دانشگاه تهران برای ارتباط با شبکه های تخصصی دانشجویی خارج از کشور

امید پیشگر، عبدالرضا زاهدی بررسی تطبیقی تفسیر العیاشی و آثار شیخ صدوق بر محور اسانید

روزبه زارع ‏فعل خداوند در طبیعت طرح و بررسی دیدگاه جان پوکینگ هورن

سید هاشم آقاجری، سید علی مزینانی سه دوره تولید و بازتولید سیاست در نظام اجتماعی ارامنه قفقاز

روشن شدن تنور تبلیغات انتخابات در لبنان

امر به معروف و نهی از منکر را فراموش نکنید و نگذارید خون شهدا پایمال شود

شاهکار جدید مفتی سعودی؛ خوردن آجیل در نوروز حرام است!

«تهران قدیم»، منور به نور امامزاده بی بی شهربانو(س)

علی اکبر فراتی بررسی و نقد سبک‏شناختی مفهوم عبارتوَیْلُ امِّهِ، کَیْلاً بِغَیْرِ ثَمَن! در نهج البلاغه

راه اندازی "موتور آمبولانس" در دانشگاه تهران از فروردین

عبدالرحمن عالم، مصطفی انصافی بازشناسی گذار ساختارگرایی به پساساختارگرایی

رستم شامحمدی تحلیل و بررسی رابطه علم و دین از منظر اندیشه پویشی وایتهد

راهکار امام سجاد(ع) برای محبوبیت در خانواده

هیج جایی برای بعثی ها در دولت عراق نیست/ باید تمامی مناطق از وجود داعش پاک شود

رسول جعفریان، روح الله توحیدی نیا بازخوانی دیدگاه ها و مناقشات درباب روایت شیخ طریحی(م1087ق) از حدیث کساء

جملات زیبای تولدت مبارک پسرم

خروج از برجام، محور اولین گفت وگوی تلویزیونی مشاور جدید ترامپ

عید نوروز زمانی مناسب برای ادای سنت «صله رحم» است

مهدی فدایی مهربانی، مهرداد امیدپور ایده آلیسم و روانیدن روشنگری

راحله بطلانی اصفهانی، جعفر شانظری، مجید صادقی حسن آبادی خوانشی هستی شناختی از شاکله سازوارگی وحی و انسان در هندسه معرفتی صدرالمتألهین

بدون گفت وگوی ملی، در حوزه های اقتصادی و سیاسی شاهد پیشرفت نخواهیم بود

در دید و بازدیدهای نوروزی حجاب و عفاف رعایت شود

تهدید عجیب "ترامپ" برای تعطیلی دولت در نیمه شب

اسلام می خواهد ما را با موضوع عید به مبدأ همه عالم ارتباط دهد

انقلابی واقعی در گفتار و کردار از تولید ملی حمایت می کند

جشنواره بازی های بومی و محلی ماژان

محمدرضا مجیدی، محمدجواد فتحی، محمدتقی جهانبخش مدیریت بحران فدراسیون روسیه در مسئله اوکراین

مجیدرضا مومنی، امید رحیمی تقابل ایران و اسراییل و تأثیر آن بر گسترش روابط سیاسی- امنیتی اسراییل و جمهوری آذربایجان

پیش بینی عجیب درباره انتخابات 1400 ریاست جمهوری ایران + جزییات

محمدتقی فیاضی ، علی سوری، مجتبی باقری تودشکی استفاده بهینه از عواید نفتی در بودجه دولت ایران با استفاده از نظریه درآمد دائمی

عبدالهادی فقهی زاده، مهدیه دهقانی قناتغستانی تحلیل انتقادی برداشت های صورت گرفته از روایات تفسیری سَبْعاً مِنَ الْمَثانی

یادداشت داوری اردکانی برای داریوش شایگان

گزارش فارس از سریال نوروزی شبکه پنج خانم ها در هیات مدیره حرف اول را می زنند/ سریالی در دل پایتخت که به همه ایران می پردازد

مهمترین دستور کار دیپلماسی در سال جدید جلوگیری از ائتلاف دوباره آمریکا و اروپاست

شایعه عجیب در مشهد توسط آستان قدس تکذیب شد + جزییات

سعیده لطفیان، صدیقه نصری فخرداود سیاستگذاری محیط زیست در ایران: چالش ها و راه حل ها

مهدی ابوطالبی یزدی، رسول رسولی پور، امیرعباس علی زمانی، قربان علمی، محسن جوادی جایگاه خداباوری گشوده به عنوان رویکردی نوین در میان انواع خداباوری

تسلیت بنیاد شعر و ادبیات داستانی برای درگذشت شایگان

جدیدترین تزیینات جایگاه عروس و داماد

قانون 8 هفته ای روابط رمانتیک

احادیث زندگی در مورد همسران

دولت دستور ممنوعیت خرید کالای غیرایرانی را صادر کند

پایان گروگانگیری در فرانسه

10 اشتباهی که یک کارآفرین تازه وارد باید از آن ها دوری کند

جعفر صدری ، بیژن کرمی جلوه های مضامین دینی در سروده های الطیب السمانی

حکم جلب 5 جدایی طلب کاتالونیا صادر شد

هیچ دستگاه دولتی حق خرید کالای خارجی را ندارند

شهردار تهران مایل به استعفا نیست

تکذیب خبر استخدام سعید مرتضوی در آستان قدس

دستگاه ها دستورالعمل ممنوعیت خرید کالای غیرایرانی را صادر کنند/ اگر عزت ملت ایران را می خواهیم همه باید اهل انصاف باشیم

پوشش متفاوت آقای وزیر در سفر/عکس

وزیر ارتباطات عضو داوطلب هلال احمر شد +عکس

یزد اولین شهر خشت خام و دومین شهر تاریخی جهان/ "دارالعباده"بهشتی در دل کویر

غیرت دینی و ملی اقتضا نمی کند کالای خارجی بخریم/ مخاطب اول رهبری دولت و مسئولان هستند/ امروز خاکریز ما در 10 متری مرز اسراییل است

دولتمردان مانع سر راه مردم نشوند/ نیاز به کالاهای غیرضروری را در خود سرکوب کنیم

دعوا در کاخ سفید به سود تندروها تمام شد/ ترامپ یک تیم جنگ طلب ایجاد کرده است/ افزایش احتمال خروج آمریکا از برجام

فعالیت کشیک های نوروزی برای مقابله با زمین خواری

سید علی محمودی ارزیابی تطبیقی دیدگاه های کانت و میل درباره منزلت انسانی و حقوقی زنان

تولید کالای ایرانی مورد بی مهری قرار گرفته است/ «کیفیت» و «قیمت» دو شاخص اصلی برای حمایت

سازمان ملل ماموریت گزارشگر ویژه ایران را برای یکسال دیگر تمدید کرد

180 خانوار وارد و 167 خانوار از مجموعه کمیته امداد خارج شدند

دوگانگی کاغذبازی اداری با جنگ نرم

مونسان: کرمان جزو اهداف مهم گردشگری کشور است

فال روزانه شنبه 4 فروردین 1397

فاصله حقوق کارگران با مزد واقعی زیاد است

مصرف کالای داخلی موجب بالارفتن ارزش پول ملی و ایجاد اشتغال می شود

اخلاق و خطوط قرمز شیعیان در پرتو روایات

تحقق حیات معنوی با صله رحم

نگاه عرفانی به بهار در شعر فارسی

اطلاع رسانی رسانه ها در تعطیلات ضروری است

شناخت دشمن و روش های مقابله با آن از منظر حضرت آیت الله العظمی خامنه ای (مدّظلّه العالی)

قدردانی از شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب برای پذیرایی از راهیان نور

هنر در متروی سن پترزبورگ

توصیه خطیب جمعه تهران به دولتی ها

احمد رشیدی بازشناسی خود و دیگری در جریان های فکری و بنیادهای سیاست خارجی روسیه

حجاریان: اصلاح طلبان مدت هاست از بلوک قدرت خارج شده اند /در سیاست هنوز به دنبال آقا بالا سر هستیم | فاطمه صادقی: اصلاح طلبان حتی قادر نیستند نقش میانجی را ایفا کنند /بهتر است اصلاح طلبان را با دو بخش حکومتی و غیرحکومتی تقسیم کرد

تلاقی و تناسب آموزه های دینی و سنت باستانی نوروز

نقش صوت و لحن در تلاوت خاشعانه/ قاری خود را در محضر خدا ببیند

مونسان: کرمان جز اهداف مهم گردشگری کشور است

تمدید ماموریت گزارشگر سازمان ملل در ایران

«حمایت از کالای ایرانی» گره از مشکلات باز می کند

بیانیه وزارت امور خارجه در حمایت از کالای ایرانی و تولید ملی

بازنشر پرمخاطب ترین ویدئوهای سال 96 فیلم/ از برخورد تند با پیشنهاد غیراخلاقی یک سینماگر تا حاشیه های پیام تسلیت به احمدی نژاد/ کاویانی: بازیگرانی که منتقد همکاری ام با ده نمکی بودند در فیلمش بازی کردند!

سرخط اخبار هواپیمایی ،فرودگاه ها و سفر در 3 فروردین 1397

3 صفتی که رهبر معظم انقلاب اسلامی به پدر موشکی ایران دادند

جلسات قرآنی و برنامه های مذهبی کاشمر در نوروز

بازنشر پرمخاطب ترین ویدئوهای سال 96 فیلم/ تایم لپس دیدنی عملیات انتقال سکوی 2300 تنی فاز 22 پارس جنوبی

اولین سنگ مزار و ضریح حرم امام رضا(ع)/عکسی دیدی نشده

بازدید فرمانده کل ارتش از یادمان دهلاویه

پوپولیست دیروز، آزادی خواه امروز!

پوپولیست دیروز، آزادی خواه امروز!