مطالب مرتبط:
37هزارتن محصول نارنگی از باغ های هرمزگان برداشت شد
37هزارتن محصول نارنگی از باغ های هرمزگان برداشت شد
7900 هکتار زمین شیب دار برای توسعه باغ در کهگیلویه شناسایی شد
7900 هکتار زمین شیب دار برای توسعه باغ در کهگیلویه شناسایی شد
موضوع بمب گذاری در باغ دبیر قزوین تکذیب شد
5 + 1
یارانه ها
مسکن مهر
قیمت جهانی طلا
قیمت روز طلا و ارز
قیمت جهانی نفت
اخبار نرخ ارز
قیمت طلا
قیمت سکه
آب و هوا
بازار کار
افغانستان
تاجیکستان
استانها
ویدئو های ورزشی
طنز و کاریکاتور
بازار آتی سکه
دوشنبه، 30 بهمن 1396 ساعت 12:322018-02-19سياسي

بهبودوضعیت تداخل سواره وپیاده درمحدوده پل باغ ملی


رییس کمیسیون معماری و شهرسازی شورای شهر کرمان بر لزوم بهبود وضعیت تداخل سواره و پیاده در محدوده پل باغ ملی تاکید کرد.

- نشست عمومی شورای اسلامی شهر کرمان در غیاب رییس شورا و شهردار کرمان، به ریاست علی بهرامی نایب رییس شورا برگزار شد.

علی اکبر مشرفی، عضو شورای اسلامی شهر کرمان در این نشست با اشاره به نزدیک شدن به ایام نوروز، خواستار بازگشایی معبر گنجعلی خان به سمت میدان توحید شد.

وی همچنین گفت: با توجه به اینکه در پایان سال و در نزدیکی ایام نوروز قرار داریم، نورپردازی ساختمان خانه شهر نیز باید در دستور کار قرار گیرد.

رامین ارجمند کرمانی، رییس کمیسیون معماری و شهرسازی شورای شهر کرمان نیز با اشاره به بهره برداری از پل باغ ملی گفت: تداخل سواره و عابران پیاده در محدوده ی پل باغ ملی بسیار زیاد و خطرساز شده است؛ بنابراین، ضرورت دارد با استفاده از عناصر ترافیکی، نسبت به جداسازی سواره از پیاده در محدوده این پل اقدام شود.

علی خدادادی رییس کمیسیون خدمات شهری شورای شهر کرمان نیز به بررسی سه چهار موضوع در نشست این کمیسیون اشاره کرد و گفت: ازجمله مسائل مطرح شده در نشست کمیسیون، وضعیت تابلوهای تبلیغاتی سطح شهر و تداخل فعالیت های شرکت های تبلیغاتی بود.

رییس کمیسیون خدمات شهری شورای شهر کرمان همچنین تصریح کرد: متأسفانه تابلوهای تبلیغاتی متعلق به شهرداری کرمان، شش ماه مورد استفاده قرار نمی گیرد که با توجه به مشکلات مالی شهرداری کرمان، این موضوع به هیچ وجه منطقی و درست نیست.

علی خدادادی افزود: در این باره از مدیر مربوط در شهرداری سوال شد که اعلام کرد چندگانگی در متولیان تابلوهای تبلیغاتی شهرداری، موجب شده این تابلوها مورد استفاده قرار نگیرد.

وی همچنین درخصوص نصب پل های عابر پیاده در شهر نیز تأکید کرد: پل های عابر پیاده باید به صورت تخصصی جانمایی شود.

راجمند کرمانی، رییس کمیسیون معماری و شهرسازی شورای شهر کرمان نیز بر تدوین آیین نامه و چارچوب مشخصی برای نصب پل های عابر پیاده و جانمایی تخصصی این پل ها تأکید کرد.

علی بهرامی نایب رییس شورا و رییس کمیسیون اجتماعی، ورزش و جوانان نیز با اشاره به ثبت نام شورای مشورتی جوانان تا هفتم اسفندماه گفت: پس از هفتم اسفندماه، انتخابات داخلی شورای مشورتی جوانان برگزار می شود و پس از آن کارگروه های شورای مشورتی جوانان به کمیسیون های شورا وصل می شوند تا به اعضای شورا کمک کنند.

وی افزود: تاکنون، 600 نفر از جوانان کرمانی با مدرک کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکترا در شورای مشورتی جوانان ثبت نام کرده اند.

حسین چناریان، رییس کمیسیون برنامه، بودجه و منابع پایدار شورا هم از تصویب نهایی لوایح درآمدی شهرداری خبر داد.

وی همچنین با بیان اینکه ازسوی شهرداری بیان شده بود که مطالبات وصول نشده شهرداری کرمان بیش از 100 میلیارد تومان است، گفت: قرار بود برای وصول این مطالبات دوسه کارگروه در شهرداری تشکیل شود و شورا هم زمینه را فراهم کند تا مطالبات شهرداری پیگیری و وصول شود.

رییس کمیسیون برنامه، بودجه و منابع پایدار شورای شهر کرمان تصریح کرد: متأسفانه به نظر می رسد علی رغم اینکه شهردار کرمان، دو سه جلسه برای این منظور برگزار کرده، اما مدیران مربوط در شهرداری، اراده ای برای وصول مطالبات ندارند.

چناریان افزود: به نظر می رسد حتی در شهرداری های مناطق نیز این اراده وجود ندارد؛ ضمن اینکه شهرداری کرمان فاقد برنامه جدید و نو برای وصول مطالبات است.

وی با اشاره به بدهی های شهرداری و معوق شدن مطالبات کارکنان شرکتی گفت: طی روزهای اخیر شاهد تجمع کارگران شرکتی شهرداری به دلیل عدم دریافت حقوق بوده ایم؛ بنابراین، لازم است هرچه سریع تر برای وصول مطالبات اقدامات لازم انجام گیرد.

رییس کمیسیون برنامه، بودجه و منابع پایدار شورای شهر کرمان افزود: طبق پیش بینی ها، درآمدهای شهرداری امسال به 200 میلیارد تومان هم نمی رسد و بدون شک با این وضعیت، شهرداری در پایان سال دچار مشکل خواهد شد.

در ادامه، دریافت علی الحساب ازسوی شهرداری های مناطق برای عوارض صدور پروانه ساختمان، مورد بررسی قرار گرفت که راجمند کرمانی، عضو شورا تأکید کرد: برای دریافت علی الحساب در شهرداری های مناق باید مکانیزمی در نظر گرفته شود.

خدادادی رییس کمیسیون خدمات شهری شورا نیز در همین رابطه گفت: اگر شهروندان به موقع نقشه های خود را ارایه دهند، پروانه ی ساختمان صادر می شود و مشکلی هم به وجود نمی آید.

زهرا ایرانمنش رییس کمیسیون فرهنگی، هنری و بانوان شورا نیز با اشاره به دیدار اعضای شورا و شهردار کرمان با خانواده ی شهیدان سیف الدینی گفت: خانواده سیف الدینی، پنج شهید را تقدیم نظام اسلامی کرده اند، اما شاید به دلیل کوتاهی شورای اسلامی شهر کرمان، تاکنون معبر و یا مکانی به نام شهیدان سیف الدینی نام گذاری نشده که تصمیم گرفته شد به زودی معبری به نام شهیدان سیف الدینی نام گذاری شود.

وی با اشاره به تصویر زیبای مادر شهیدان سیف الدینی در کنار رهبر معظم انقلاب گفت: همچنین مقرر شد این تصویر زیبا به عنوان نماد مادر، در پارک مادر نصب شود.

رییس کمیسیون فرهنگی، هنری و بانوان شورا از تدوین آیین نامه جامع نام گذاری معابر توسط شهرداری نیز خبر داد و با بیان اینکه شهرداری کرمان برای تدوین این آیین نامه زحمت زیادی متحمل شده است، گفت: آیین نامه نام گذاری معابر در اختیار اعضای شورا گذاشته می شود تا پس از بررسی، در جلسه آینده شورا تصویب شود.

ایرانمنش همچنین گفت: در اختیار گذاشتن مکانی برای عرضه محصولات خانگی خانم های سرپرست خانوار و خانم های بهبودیافته در حال بررسی است تا این افراد بتوانند در ایام نوروز محصولات خود را به فروش برسانند.

منصور ایرانمنش، رییس کمیسیون حقوقی، نظارت و حاشیه نشینی شورا نیز از تعیین تکلیف 13 پرونده در نشست این کمیسیون خبر داد.

وی با اشاره به وضعت خاک غرب کرمان اشاره کرد و گفت: با توجه به این که خاک غرب کرمان سست است و ازسوی دیگر فاضلاب این محدوده به شبکه فاضلاب وصل نشده است؛ اگر همین روند پیش برود، با مشکل نشست ساختمان ها و زمین در این محدوده مواجه خواهیم شد.

ایرانمنش با بیان این که جمعیت زیادی از شهروندان کرمانی در این محدوده زندگی می کنند، خواستار دعوت از مدیرعامل آبفا کرمان برای بررسی این وضعیت شد.

وی وجود سگ های بدون صاحب در شهر کرمان را معضل مهمی دانست که باید هرچه سریع تر برای این موضوع چاره اندیشی شود.


کلید واژه ها: کرمان - شورا - شورای - شورای شهر - جوانان - پیاده - تبلیغاتی - شهردار - شهرداری - شهرسازی - معماری - کرمانی - ثبت نام - کارشناسی ارشد - ورزش و جوانان - برگزار - اسلامی - مشکلات مالی - نوروز - انتخابات - علی اکبر - ساختمان - ارجمند - مشکلات - دکترا - درست - ارشد - آیین - صورت - مدیر

آخرین اخبار سرویس:
منصور میر احمدی، محمدهادی احمدی حکومت داری در اندیشه سیاسی سعید نورسی و تأثیر آن بر اسلام گرایی معاصر ترکیه

مشاور امنیت ملی جدید کاخ سفید کیست؟

بهسازی شعار سال از سوی رهبری انقلاب و فرصت های عظیم پیش رو پیشنهادهای عملیاتی جهت حمایت از کالای ایرانی

حامد مصطفوی فرد; سیدکاظم طباطبایی پور; غلامرضا رییسیان چگونگی مواجهه شیخ طوسی با گفتمان مفید و مرتضی در مسئله حجیت خبر واحد

ثمین یوسفی، مهرداد گودرزوند چگینی، علیرضا عرب پور مسعود پورکیانی تبیین رابطه عوامل فردی با مهارت سیاسی مدیران در سازمان دولتی با توجه به نقش تعدیل کننده اراده سیاسی

داشتن برنامه ریزی برای حفظ در ایام تعطیلات نوروز؛ آری یا خیر؟!

منظره ای ناب در آذربایجان شرقی/ عکس

سید کاظم سیدباقری عوامل سیاست زدگی در میان حوزویان و راه های برون رفت از آن

هدف دولت از ایجاد نظام روزنامه نگاری چیست؟

بررسی غرب آسیا در جهان پسا تک قطبی غربی، چالش های مرحله انتقالی

تلاش دولت تاجیکستان برای تغییر پوشش اسلامی زنان

معرفی الخرائج و الجرائح در پرتو اصول حاکم بر جوامع حدیثی - بخش دوم و پایانی شکل گیری نهایی کتاب الخرائج و الجرائح

شادی کسنوی بررسی قاعده فقهی حرمت اکل مال به باطل از دریچه حقوق و اقتصاد

دانلود آلبوم جدید الکس بنام نیمه راه عشق

بهترین و بدترین بندگان نزد خدا کدام اند؟

محمدرضا خاتمی:ایرانیان مردم کره شمالی نیستند که بگوییم اشکنه بخورید/مخالف رای دادن برادرم بودم

علی محمد فلاح زاده، سید طه موسوی میرکلایی تحلیل جرم انگاری ارتداد در مواجهه حقوق بشر اسلامی و حقوق بشر بین المللی: دیالکتیک حقوق بشر و حقوق شهروندی

مرز های سیستان و بلوچستان برای مجرمان و مزدوران مکانی ناامن است/دستگیری 20 درصد از محکومین متواری

عیادت سیدحسن خمینی از حجت الاسلام طباطبایی

«ساده زیستیِ» شهید مدافع حرم «احمد اعطایی» به روایت همسر

جهاد واجب دینی است/ دوست دارم نام فرزندم نام حضرت زینب (س) باشد

پرتاب زباله و جریمه 30 هزار تومانی!

قرآنیان آن گونه که باید در جامعه تکریم نشده اند

آرزوهایی که اگر برای میراث فرهنگی برآورده شوند

جاذبه های گردشگری ایران در آنکارا معرفی شد

اصلاح فرهنگ خرید خانواده ها، لازمه حمایت از کالای ایرانی است

با تالاب های دیدنی ایران آشنا شوید

دانلود آهنگ جدید علی سفلی بنام دیوار به دیوار

ابوالفضل علیشاهی قلعه جوقی; معصومه حمیدی بررسی تأثیر جهت نامشروع در صحت و فساد معاملات

امیررضا نریمانی، سید مهدی الوانی، وجه اله قربانی زاده، رضا واعظی شناسایی عوامل و موانع برون سازمانی دانشگاه در تجاری سازی پژوهش های علوم انسانی

صوت/ بهار دل ها

حامد حیاتی، احمد امین پور ، رامین مدنی روش شناسی استخراج و استنباط صحیح از آموزه های اسلامی برای دریافت راهبردهای طراحی بر مبنای اصول اخلاقی و ایمانی

نگران آزمایش موشکی نباشید / دیگر لازم نیست رییس جمهور کره جنوبی از خواب که بیدار می شود فورا در نشست شورای امنیت ملی شرکت کند / هر مشکلی هم باشد با خط تلفنی ارتباطی مستقیم حل و فصل می کنیم

فیلم/ حمله به سفارت ایران در لندن / مهاجمان دستگیر شدند / سفیر: این افراد از طرفداران فرقه شیرازی هستند / با قمه و چماق وارد شدند / سخنگوی وزارت خارجه: سفارت اشغال نشده بود / تماس عراقچی با سفیر انگلیس

تنها رهبر زن آفریقا ناچار به استعفا شد

عوامل مؤثر بر سود آوری پروژه های GTL

تولید پروپیلن، استراتژی آینده صنعت پتروشیمی!؟

ساخت پلیمر ترکیبی حافظه دار با کاربرد در ساخت سپر خودرو

عکس/ ظاهر نظامی شمخانی در دیدار با وزیر خارجه فرانسه

هنرمندان ایرانی در جشنواره برلین/عکس

تحریم ناشی از قوانین سطحی بد تر از تحریم جهانی ضد توسعه پتروشیمی

قلعه فلک الافلاک در ایام نوروز

فال روزانه جمعه 3 فروردین 1397

سلطان قابوس فرا رسیدن نوروز را تبریک گفت

جشن نوروز با حضور ایرانیان در آنکارا برگزار شد

محمد معتمدی ،مهمان امشب برنامه دورهمی +عکس

لیله الرغائب چیست؟ نماز لیله الرغائب را چگونه بخوانیم؟

تصاویر/ اردوی سازندگی جامعه روحانیت بلتستان پاکستان در روستای حمیدیه خوزستان

نمایش هفت شاهکار زرین هنر ایرانی از دوران باستان

نخستین پرواز به تل آویو از آسمان عربستان

تصاویر/ میزبانی دو کوهه از مسافران نوروزی

مطالعه ی تطبیقی ارکان تحقق نقض غیرمستقیم حق اختراع - بخش دوم و پایانی وضعیت حقوق ایران در خصوص نقض غیر مستقیم حق اختراع

تخریب اصلاح طلب ها، سناریویی گسترده که فعلا در مخالفت با شورا و نجفی خود را هویدا کرده است

روایتی از رزمنده نام آور لرستانی که فاتح فتح المبین شد

نمی دانیم چه کنیم

پروژه جدید تخریب اصلاح طلبان با حمله به شورای شهر و نجفی

داریوش شایگان؛ روایتگر جهان چهل تکه

جشن نوروز ایرانیان در آنکارا

(تصاویر)بندبازی روی امواج دریا ، یخ زدن موج دریا ،ستاد انتخابات در روسیه و..... در عکس های خبری روز

خواننده معروف هنگام اجرا از حال رفت+ فیلم

جدول/ بازی های حساس تیم های ملی در 48 ساعت آینده

محمدعلی خورسندیان; مجید سربازیان; سجاد برزگری پژوهشی پیرامون شرط خیار به موجب استیمار

قاسمی درگذشت داریوش شایگان را تسلیت گفت

بازدید 250 هزار زائر راهیان نور از منطقه فتح المبین

علی جهانگیری، حسین عباسپور طهرانی فرد تأثیر مدیریت استعداد بر عملکرد شغلی: با نقش میانجی تلاش کاری و رضایت شغلی

نوروز انسان را به کامروایی امیدوار می کند

اوقاف عضو ستاد تسهیلات سفرهای نوروزی نیست ولی به مسافران خدمت رسانی می کند

بروزرسانی خدمات فرهنگی در خیمه های معرفت / اتخاذ برنامه های متنوع در امامزادگان و بقاع متبرکه استان تهران

450 هزار زائر میهمان بقاع متبرکه استان فارس در لحظه تحویل سال

وقتی علی دایی،بازار تونس را برای معاون وزیر باز کرد!

سخنگوی وزارت خارجه درگذشت داریوش شایگان را تسلیت گفت

کار جالب امام جمعه لوشان برای نوروز +عکس

نظارت استاندار لرستان بر خدمات رسانی به مهمانان نوروزی

زندگی امیرالمومنین(ع) در کلام رهبر معظم انقلاب+عکس

برند گردشگری ارس تقویت می شود

مسیب داوری، محمد رسول آهنگران، کاظم رحمان ستایش گونه شناسی ساختارهای فقهی عدالت و ارتباط ساماندار آن با اخلاق صنفی

عکس| عیادت سیدحسن خمینی از استاد اخلاق

تصاویر/ نقاره زنی در اولین شب جمعه سال 97 در حرم حضرت معصومه(س)

ماجرای تراشیدن مو و پوشیدن شلوار کُردی شهید هادی

3 روایت از رهبر معظم انقلاب اسلامی پیرامون شهید برونسی

چاپ و نصب بیش از 70 بنر با موضوعات پیشگیرانه در سطح شهر بندرعباس

عکس/ آیفونی که برای 47 سال قفل شد!

آشنایی با موزهٔ قرآن و کتابت تبریز

سخنگوی وزارت خارجه درگذشت شایگان را تسلیت گفت

سخنگوی وزارت خارجه درگذشت شایگان را تسلیت گفت

10 اشتباهی که یک کارآفرین تازه وارد باید از آن ها دوری کند

خانواده «پرستو صالحی» در یک قاب +عکس

انتخابات ریاست جمهوری روسیه در تهران +تصاویر

همراهی ایران خودرو با زلزله زدگان سرپل ذهاب

نهاد های دولتی؛ خرید کالای خارجی ممنوع

روحانی در هنگام تحویل سال +عکس

خانواده اسحاق جهانگیری +عکس

آغاز به کار اولین نمایشگاه حمایت از کالای ایرانی در سال 97

جزییات مصوبه 8 بندی شورای عالی درباره طرح جامع شهر جدید تیس

آغاز به کار اولین نمایشگاه حمایت از کالای ایرانی در سال 97

33 سال پیش در چنین روزی پیام رییس جمهور به سران کشورهای مقاومت

از سوی آستان قدس رضوی صورت گرفت آغاز به کار اولین نمایشگاه حمایت از کالای ایرانی در سال 97

قطر 19 فرد و 8 نهاد را در لیست تروریستی قرار داد

نمایشگاه تولیدات ایرانی در آستان قدس رضوی

انتخاب نام برای سلاح های جدید روسیه توسط مردم

بهبودوضعیت تداخل سواره وپیاده درمحدوده پل باغ ملی

بهبودوضعیت تداخل سواره وپیاده درمحدوده پل باغ ملی