مطالب مرتبط:
جلسه بررسی طرح سوال از رییس جمهور در کمیسیون اقتصادی برگزار شد/ ادامه جلسه به عصر موکول شد
سیده فاطمه حسینی: جلسه بررسی طرح سوال از رییس جمهور در کمیسیون اقتصادی برگزار شد/ ادامه جلسه به عصر موکول شد
جلسه کمیسیون اقتصادی با سیف، کرباسیان و نهاوندیان درباره سوال از رییس جمهور
جلسه کمیسیون اقتصادی با سیف، کرباسیان و نهاوندیان درباره سوال از رییس جمهور
حضور نمایندگان رییس جمهور در کمیسیون اقتصادی برای بررسی سوالات نمایندگان از روحانی
5 + 1
یارانه ها
مسکن مهر
قیمت جهانی طلا
قیمت روز طلا و ارز
قیمت جهانی نفت
اخبار نرخ ارز
قیمت طلا
قیمت سکه
آب و هوا
بازار کار
افغانستان
تاجیکستان
استانها
ویدئو های ورزشی
طنز و کاریکاتور
بازار آتی سکه
دوشنبه، 30 بهمن 1396 ساعت 05:552018-02-19سياسي

بررسی سوال از رییس جمهور در کمیسیون اقتصادی


جلسه سوال کنندگان از رییس جمهور و نمایندگان آقای روحانی برای بررسی این سوال در کمیسیون اقتصادی مجلس برگزار شد.

- شعارسال": شرکت کنندگان در این نشست درخصوص سوال از رییس جمهور با هم مذاکره کردند و در صورت منتفی شدن سوال، گزارش به هیات رییسه مجلس ارایه خواهد شد.

همچنین در صورتی که نمایندگان سوال کننده از رییس جمهور قانع نشوند گزارش مربوط به هیات رییسه برای سوال از رییس جمهور ارسال خواهد شد و رییس جمهور یک ماه فرصت دارد تا برای پاسخ به سوال نمایندگان در صحن علنی حضور یابد.

پزشکیان: تشکیل تیم های مجزا برای رفع مشکلات موسسات مالی غیرمجاز نایب رییس مجلس شورای اسلامی از تعیین اعضای تیم حقیقت یاب وزارت اطلاعات برای شناسایی اموال موسسات مالی غیرمجاز و شناسایی افراد خاطی خبر داد.

مسعود پزشکیان در نشست کمیسیون اقتصادی برای بررسی تقاضای نمایندگان سوال کننده از رییس جمهور که با حضور نمایندگان تقاضا کننده و نمایندگان ویژه رییس جمهور برگزار شد، گفت: قرار است چهارشنبه این هفته جلسه ای با حضور نیروهای وزارت اطلاعات تشکیل شود تا موضوع شناسایی اموال و افرادی که در شکل گیری این مشکلات نقش داشته اند با سرعت بیشتری پیگیری شود.

نایب رییس مجلس شورای اسلامی با اشاره به تشکیل کمیسیون سه نفره از نمایندگان سران سه قوه افزود: در این کمیسیون مقرر شد که در هر شهری گروهی تشکیل شود تا مشکلات سپرده گذاران بررسی شود و افرادی که در لبه پرتگاه هستند و مشکلات آنها بحرانی تر است، شناسایی شوند تا به آنها کمک شود.

نماینده مردم تبریز، اسکو و آذرشهر در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه در تمام تصمیمات اتخاذ شده در جلسات نمایندگان سه قوه سپرده گذاران حضور دارند، ادامه داد: البته مقرر شده است یک نماینده از سپرده گذاران در تمام جلسات حضور یابد و اسامی افرادی که سپرده خود را دریافت کرده و دریافت نکرده اند روی سایت قرار گیرد.

وی اظهار داشت: در مواردی سپرده گذاران، سپرده های خود را دریافت نکرده اند که این موضوع در حال بررسی است و کمیته حقیقت یاب برای شناسایی اموال این موسسات مالی تشکیل شده است تا بتواند با شناسایی اموال، سپرده های سپرده گذاران را به آنها بازگرداند.

پزشکیان با اشاره به اینکه تیمی تشکیل شده است تا افرادی که حسابرسی این موسسات را انجام داده اند و میزان حساب های این موسسات را بیش از میزان واقعی نشان داده اند شناسایی کند، افزود: مقرر شده است وزیر اطلاعات افرادی را مشخص کند که این افراد با سرعت بیشتر افراد دخیل در این وضع و همچنین اموال این موسسات را سریع تر شناسایی کنند.

وی با بیان اینکه مقرر شده است برای هر موسسه یک تیم جداگانه تشکیل شود، ادامه داد: تیم ها برای هر کدام از بخش های پاسخگویی، حقیقت یابی و شناسایی اموال مختلف است و در واقع تیم های جداگانه برای هر یک از این بخش ها تشکیل شده است.

نماینده مردم تبریز، اسکو و آذرشهر در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه سپرده گذاران موسسات مالی و اعتباری اطلاعات خوبی در اختیار دارند، یادآور شد: ممکن است برخی از این اطلاعات درست نباشد اما بسیاری از این اطلاعات صحیح است.

پزشکیان با بیان اینکه تیمی تشکیل شده است تا دغدغه مردم را بشنود، افزود: در حال حاضر با چالشی به اسم مشکلات موسسات مالی و اعتباری مواجه هستیم که این چالش خوراک بیگانگان و ضدانقلاب است.

وی ادامه داد: اگر دولت می تواند مطالبات سپرده گذاران را پرداخت کند بگوید تا مجلس تصویب کند که دولت این مطالبات را پرداخت کند.

این نماینده مردم در مجلس دهم با بیان اینکه تیمی تعیین شده است مختص به اینکه اموال با قیمت کارشناسی به فروش برسد، اظهار داشت: میزان تیم هایی که تشکیل شده کم است و تعداد مسائل و مشکلاتی که در این موسسات وجود دارد زیاد است.

نایب رییس مجلس شورای اسلامی از تعیین اعضای تیم حقیقت یاب وزارت اطلاعات خبر داد، گفت: احتمالاً روز چهارشنبه جلسه ای با اعضای این گروه تشکیل می شود تا هر چه سریع تر بخشی از مشکلات سپرده گذاران موسسات مالی و اعتباری رفع شود.

جزییات جلسه کمیسیون اقتصادی مجلس با نمایندگان رییس جمهور رییس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی پس از پایان جلسه این کمیسیون با نمایندگان رییس جمهور درباره طرح سوال از رییس جمهور گفت: براساس زمان بندی که طبق آیین نامه داخلی مجلس داشتیم ، بعد از ارائه سوال 76 نماینده به هیئت رییسه، طبق آیین نامه کمیسیون اقتصادی یک هفته فرصت داشت تا نشست مشترکی با نمایندگان رییس جمهور در کمیسیون برگزار کند .

­به گزارش سایت قطره و به نقل ازخبرنگار خبرگزاری صدا و سیما، محمدرضا پور ابراهیمی ادامه داد: بر اساس جدول زمان بندی ، امروز از ساعت 10 صبح جلسه آغاز شد و نمایندگان رییس جمهور از جمله رییس کل بانک مرکزی ، وزیر اقتصاد و دارایی و معاون اقتصادی رییس جمهور که طی نامه ای به مجلس و کمیسیون اقتصادی معرفی شده بودند ، در جلسه امروز حاضر شدند .

رییس کمیسیون اقتصادی مجلس با بیان اینکه بخش زیادی از جلسه امروز به اظهار نظر همکاران و نمایندگان سوال کننده اختصاص یافت اظهار داشت : مطالب مطرح شده در خصوص مسائل ، مشکلات و پیامدهای پیش آمده طی ماههای اخیر در حوزه موسسات غیر مجاز بود .

پور ابراهیمی ادامه داد : پس از صحبت های نمایندگان مجلس ، وارد پاسخ نمایندگان رییس جمهور شدیم که بخشی از مطالب به دلیل اهمیت موضوع و لزوم تبیین بیشتر بالطبع نیازمند وقت بیشتری است .

وی اضافه کرد : بر اساس آیین نامه داخلی مجلس کسانی که از پاسخ های نمایندگان رییس جمهور در کمیسیون اقتصادی قانع می شوند ، تنها موضوع در قالب سوال به هیئت رییسه می رود و موضوع طرح سوال نیز منتفی می شود .

پور ابراهیمی با بیان اینکه اگر نمایندگان از پاسخ ها قانع نشوند سوال در دستور کار مجلس قرا رمی گیرد افزود : در صورت قانع نشدن نمایندگان پس از اتمام بررسی بودجه ، بر اساس آیین نامه داخلی مجلس ، رییس جمهور باید ظرف یک ماه شخصا در مجلس حاضر شود تا جمع بندی کمیسیون اقتصادی در صحن، قرائت شود و رییس جمهور نیز پاسخ دهد .

وی اضافه کرد : سپس رای گیری نهایی درباره قانع شدن یا نشدن نمایندگان در جلسه علنی انجام می شود .

پور ابراهیمی افزود : با توجه به اهمیت موضوع جلسه صبح دو و نیم ساعت به طول انجامید و با توجه به کم بودن زمان جمع بندی نهایی بعدازظهر اعلام می شود .

وی با بیان اینکه در جلسه عصر وقت کافی در اختیار نمایندگان رییس جمهور نیز قرار می گیرد تصریح کرد : در نهایت جمع بندی نهایی ظرف یک هفته به هیئت رییسه اعلام می شود.

واقعیت های میدانی با گزارش های ارائه شده در خصوص سپرده گذاران متفاوت است رییس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی گفت: یکی از نقاطی که در جلسه امروز مطرح شد این بود که سوال از رییس جمهور، سوالی برمبنای رویکرد سیاسی نیست.

محمد رضا پورابراهیمی افزود: جالب است که بدانید ترکیب سوال کنندگان ترکیبی از گروه های سیاسی و کمیسیون های مختلف مجلس بود و این موضوع نشان می دهد عمده مباحث مطرح شده، دغدغه های درحوزه میدانی جامعه است.

رییس کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: با اینکه در ماه های اخیر اعلام شد ساماندهی حدود 98 درصد از سپرده گذاران انجام شده است و حتی برخی از صحبت های رییس جمهور در این خصوص مطرح شد اما واقعیت های میدانی نشان می دهد موضوع متفاوت است.

وی ادامه داد: یکی از دغدغه های نمایندگان در مجلس و کمیسیون اقتصادی این بود که گزارش های بانک مرکزی در خصوص ساماندهی و تسویه مشکلات مربوط به سپرده گذاران موسسات، مطابق آنچه گزارش می شود نیست و گزارش میدانی متفاوت با گزارشی است که ارائه می شود.

پورابراهیمی با بیان اینکه دغدغه نمایندگان ارائه راهکار مناسب برای مشکلات باقیمانده است اظهار داشت: تلاش داریم راهکار مناسب برای مجموعه مشکلاتی که تا امروز تعیین تکلیف نشده است پیدا کنیم و همه اینها در راستای این موضوع است که التهابی را که در جامعه ایجاد شد و ما شاهد اعتراضات میدانی بودیم به کمترین حد ممکن رسانده شود و حق مردم را بر اساس ضوابط اعلام کنیم.

وی با اشاره به اینکه کمیسیون اقتصادی با جدیت موضوع را پیگیری می کند ادامه داد: یکی از محورهای مد نظر ما این است که دستگاه قضایی حتماً باید با متخلفان در این حوزه برخورد قانونی کند، چه متخلفانی که در این موسسات مرتکب تخلف شده و امروز مردم را گرفتار کرده اند و چه متخلفانی که در دوره های قبل در حوزه مسئولیت های دولتی چه در وزارت تعاون بابت مجوزهای که داده اند و چه کسانی که سال های قبل در بانک مرکزی بوده اند و چه متخلفانی که امروز به وظایف خود عمل نکرده اند.

رییس کمیسیون اقتصادی مجلس ادامه داد: مبنای گزارش ما به صحن علنی موضوعی است که مد نظر و دغدغه نمایندگان سوال کننده باشد.

پورابراهیمی افزود: البته درخصوص اعمال ماده 236 که تا امروز گزارش مشخصی از دستگاه قضایی اعلام نشده است، از دستگاه قضایی انتظار داریم که حتما آن را به صورت شفاف به مردم و مجلس ارائه و کسی را که مردم را دچار مشکل کرده است مشخص کند.

وی در پایان تاکید کرد: انتظار داریم دستگاه قضایی بدون هیچ گونه ملاحظه ای دربرابر همه عوامل این موضوع، چه در دولت های قبل و چه در دولت فعلی، اعمال قانون کند.

شعارسال، با اندکی تلخیص و اضافات بر گرفته از خبرگزاری صدا و سیما ، تاریخ انتشار: 29 بهمن 1396 ، کدخبر: 2035560 ، www.

iribnews.

ir
کلید واژه ها: رییس جمهور - نایب رییس مجلس شورای اسلامی - سوال از رییس جمهور - مجلس شورای اسلامی - رییس مجلس شورای اسلامی - سپرده - موسسات مالی - نایب رییس مجلس - وزارت اطلاعات - مشکلات - اقتصادی - پزشکیان - اطلاعات - مجلس - کمیسیون اقتصادی مجلس - اسلامی - رییس مجلس - شورای - هیات رییسه مجلس - مسعود پزشکیان - برگزار - مالی - وزیر اطلاعات - میزان - وزارت - سران سه قوه - گزارش - چهارشنبه - صورت - مذاکره

آخرین اخبار سرویس:
نامزد جدید پسر دیوید بکهام/بروکلین عاشق هنرپیشه هالیوودی/تصاویر

محمد اسماعیل نباتیان حوزه انقلابی و صدور فرهنگ انقلاب اسلامی

سلفی مسافران نوروزی با رییس جمهور / فیلم

کشت فراسرزمینی به قیمت نابودی کشاورزان تمام می شود

بررسی سیستمهای هوشمند در ویلاهای زیباکنار ساخت شرکت آرش

ایلناز علی نژاد، سید مهدی صالحی، رضا نیکخواه سرنقی بررسی جایگاه زن در اخلاق اسلامی با تاکید بر حق حضانت و اشتغال زنان در حقوق اسلام و بشر

می ترسیم به کیبورد احمدی نژاد نزدیک شویم

فال آنلاین دیوان حافظ جمعه سوم فروردین ماه 97

تلاش های تاجیکیان برای بازگشت به اصل ـ نوروز

وجود رانت اطلاعات دارویی/ پشت پرده واردات دارو

از تاسیس حوزه علمیه قم تا ورود نلسون راکفلر سرمایه دار مشهور امریکایی به جزیره خارک برای ملاقات با شاه

برای اثبات یک جرم چه ادله ای باید وجود داشته باشد؟

تلخ ترین اتفاق سال عقب افتادن حقوق بازنشستگان عزیز بود/ چشم بچه های فامیل برای عیدی به دست ماست!

استاد دانشگاه کابل: از جشن نوروز برای همگرایی منطقه ای استفاده شود

ناهید مصفا ، رضا حیدری نوری مضامین نفس ستیزی در اشعار آثار منثور عرفانی

مروری بر آداب و رسوم نوروزی اقوام کرد

وزیر دولت دهم: درباره تخلفات و سوء استفاده های حلقه احمدی نژاد روشنگری شود

سیدمحسن طباطبایی‎فر اجتهاد پویا؛ رویکرد حوزه انقلابی

گزارش کمیته تحقیق:مدرکی درباره تبانی،هماهنگی بین ستاد ترامپ و روسیه وجود ندارد

ترامپ، جو بایدن را "ضعیفه" خواند!

لیله الرغائب در اولین شب جمعه سال در زابل

سیدهاشم گلستانی ، نرگس کشتی ارای ، سمیه کاظمی تبیین و نقد تطبیقی قرابت ها و پارادکس های بین آموزه های تربیتی ایمانوئل کانت و اسلام

عطیه علیزاده نوری; حسین ناصری مقدم; علیرضا عابدی سرآسیا گونه های دلالت تقریر بر احکام شرعی

پیام نوروزی معاون استاندار تهران و فرماندار ویژه شهرستان ری

گلی که خواص ضد سرطانی دارد!

سال 97، سال حمایت از کالای ایرانی چرا اقتصاد همچنان اولویت است؟

چگونه محبوب خانواده باشیم

مدیران شهری منطقه 20 به دیدار خانواده شهدا رفتند

بصیرت؛ ویژگی مشترک یاران حسین(ع) و یاوران مهدی(عج)

حامد کرمی، سید علیرضا میربد رابطه انسان و حقوق در نظام حقوقی اسلام

تاکید آیت الله غروی بر رعایت آداب اسلامی در دید و بازدیدها

حسین ماهینی و همسرش مدل شدند (عکس)

سیده لطیفه حسینی ، ناهید محمدزاده فرادینی یا دینی بودن حقوق بشر وحقوق بشر دوستانه

آمریکا و عُمّال آمریکا هستند که این منطقه را بی ثبات کرده اند

شهربانو چتری نقش فرهنگ و اخلاق اسلامی بر توسعه یافتگی شخصیت زن و خانواده

قاهره حکم بازداشت رییس حزب «مصر قوی» را تمدید کرد

ماریه سید قریشی ، سید عبدالرحیم موسوی ، حسن سیفی ارائه ی مدل کاربردی کردن اخلاق اسلامی در حوزه فرماندهی نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران

علیرضا پیروزمند انقلابی گری، هویت ساز حوزه و روحانیت

جان بولتون، مشاور جدید امنیت ملی ترامپ اعلام شد

دکتر همایون مافی; رضا رضایی مقدم آثار سوگند نفی علم در فقه و حقوق ایران

راه حل برطرف نمودن موانع تحقق شعار سال مانع ذهنی و عینی پیش پای کالای ایرانی

محمدمهدی قوچانی خراسانی، داود حسین پور حاکمیت شبکه ای در نهادهای پژوهشی امنیت سایبری

علی بگدلی، احسان علی اکبری بابوکانی بررسی فقهی و حقوقی ورود دولت به حریم خصوصی

دوران جوانی برای تفریح کم نگذاشتم/ برای تعطیلات لحظه شماری می کنم

محمد حسن جوادی ، سیدمهدی قریشی ، بهزاد بالازاده اعاده حیثیت در حقوق، فقه و اخلاق اسلامی

چگونه در هنگام ورشکستگی سرپا بمانیم؟

مصر حکم بازداشت رهبر یک حزب مخالف را تمدید کرد

عبدالوهاب فراتی اقتدار مدنی روحانیت و چالش‏های نوین آن

ایران و پیمایش در مسیر اقتدار

محسن یگانه به بیمارستان رامسر منقل شد!

رضاعلی کرمی واکاوی ادله فقهی شیعه درباره شرطیت بلوغ در صحت معاملات

چه کسانی در تولید ثروت نقش دارند؟ 3 قشر اثرگذار در حمایت از کالای ایرانی

فرج اله رهنورد، سعید نجفی توانی، علی یزدی زاده بررسی نقش چابکی سازمانی و هم ترازی راهبردی در روابط میان حاکمیت فناوری اطلاعات و تفکر راهبردی با عملکرد سازمانی

دعوت ظریف برای پیوستن به چالش بی زباله

سیف اله احدی; محمد تقی فخلعی; محمد حسن حائری بازپژوهی ادله جواز تصرفات زوجه در مهر پیش از استقرار

طرح مصلحین برای اولین بار در محاکم خانواده شیراز اجرا می شود/ ایجاد 58 مرکز مشاوره پیش از طلاق در سطح استان

هیچ دستگاه دولتی حق خرید کالای خارجی با بودجه دولتی را ندارد

به هیچ وجه تا زمان پیدا شدن قبر مطهر حضرت زهرا (س) برای من سنگ قبری تهیه نکنید

منصور میر احمدی، محمدهادی احمدی حکومت داری در اندیشه سیاسی سعید نورسی و تأثیر آن بر اسلام گرایی معاصر ترکیه

مشاور امنیت ملی جدید کاخ سفید کیست؟

بهسازی شعار سال از سوی رهبری انقلاب و فرصت های عظیم پیش رو پیشنهادهای عملیاتی جهت حمایت از کالای ایرانی

حامد مصطفوی فرد; سیدکاظم طباطبایی پور; غلامرضا رییسیان چگونگی مواجهه شیخ طوسی با گفتمان مفید و مرتضی در مسئله حجیت خبر واحد

ثمین یوسفی، مهرداد گودرزوند چگینی، علیرضا عرب پور مسعود پورکیانی تبیین رابطه عوامل فردی با مهارت سیاسی مدیران در سازمان دولتی با توجه به نقش تعدیل کننده اراده سیاسی

داشتن برنامه ریزی برای حفظ در ایام تعطیلات نوروز؛ آری یا خیر؟!

منظره ای ناب در آذربایجان شرقی/ عکس

سید کاظم سیدباقری عوامل سیاست زدگی در میان حوزویان و راه های برون رفت از آن

هدف دولت از ایجاد نظام روزنامه نگاری چیست؟

بررسی غرب آسیا در جهان پسا تک قطبی غربی، چالش های مرحله انتقالی

تلاش دولت تاجیکستان برای تغییر پوشش اسلامی زنان

معرفی الخرائج و الجرائح در پرتو اصول حاکم بر جوامع حدیثی - بخش دوم و پایانی شکل گیری نهایی کتاب الخرائج و الجرائح

شادی کسنوی بررسی قاعده فقهی حرمت اکل مال به باطل از دریچه حقوق و اقتصاد

دانلود آلبوم جدید الکس بنام نیمه راه عشق

بهترین و بدترین بندگان نزد خدا کدام اند؟

محمدرضا خاتمی:ایرانیان مردم کره شمالی نیستند که بگوییم اشکنه بخورید/مخالف رای دادن برادرم بودم

علی محمد فلاح زاده، سید طه موسوی میرکلایی تحلیل جرم انگاری ارتداد در مواجهه حقوق بشر اسلامی و حقوق بشر بین المللی: دیالکتیک حقوق بشر و حقوق شهروندی

مرز های سیستان و بلوچستان برای مجرمان و مزدوران مکانی ناامن است/دستگیری 20 درصد از محکومین متواری

عیادت سیدحسن خمینی از حجت الاسلام طباطبایی

«ساده زیستیِ» شهید مدافع حرم «احمد اعطایی» به روایت همسر

جهاد واجب دینی است/ دوست دارم نام فرزندم نام حضرت زینب (س) باشد

پرتاب زباله و جریمه 30 هزار تومانی!

قرآنیان آن گونه که باید در جامعه تکریم نشده اند

آرزوهایی که اگر برای میراث فرهنگی برآورده شوند

جاذبه های گردشگری ایران در آنکارا معرفی شد

اصلاح فرهنگ خرید خانواده ها، لازمه حمایت از کالای ایرانی است

با تالاب های دیدنی ایران آشنا شوید

دانلود آهنگ جدید علی سفلی بنام دیوار به دیوار

ابوالفضل علیشاهی قلعه جوقی; معصومه حمیدی بررسی تأثیر جهت نامشروع در صحت و فساد معاملات

امیررضا نریمانی، سید مهدی الوانی، وجه اله قربانی زاده، رضا واعظی شناسایی عوامل و موانع برون سازمانی دانشگاه در تجاری سازی پژوهش های علوم انسانی

صوت/ بهار دل ها

حامد حیاتی، احمد امین پور ، رامین مدنی روش شناسی استخراج و استنباط صحیح از آموزه های اسلامی برای دریافت راهبردهای طراحی بر مبنای اصول اخلاقی و ایمانی

نگران آزمایش موشکی نباشید / دیگر لازم نیست رییس جمهور کره جنوبی از خواب که بیدار می شود فورا در نشست شورای امنیت ملی شرکت کند / هر مشکلی هم باشد با خط تلفنی ارتباطی مستقیم حل و فصل می کنیم

فیلم/ حمله به سفارت ایران در لندن / مهاجمان دستگیر شدند / سفیر: این افراد از طرفداران فرقه شیرازی هستند / با قمه و چماق وارد شدند / سخنگوی وزارت خارجه: سفارت اشغال نشده بود / تماس عراقچی با سفیر انگلیس

تنها رهبر زن آفریقا ناچار به استعفا شد

عوامل مؤثر بر سود آوری پروژه های GTL

تولید پروپیلن، استراتژی آینده صنعت پتروشیمی!؟

ساخت پلیمر ترکیبی حافظه دار با کاربرد در ساخت سپر خودرو

عکس/ ظاهر نظامی شمخانی در دیدار با وزیر خارجه فرانسه

هنرمندان ایرانی در جشنواره برلین/عکس

تحریم ناشی از قوانین سطحی بد تر از تحریم جهانی ضد توسعه پتروشیمی

قلعه فلک الافلاک در ایام نوروز

بررسی سوال از رییس جمهور در کمیسیون اقتصادی

بررسی سوال از رییس جمهور در کمیسیون اقتصادی