مطالب مرتبط:
9 شرکت فرابورسی با تغییر تابلو روبرو شدند
عضو اصلاح طلب شورای چهارم در واکنش به گزارش سیاه نجفی رفتارهای سیاسی واکنش منفی مردم را درپی دارد/ مدیران جدید عملکرد خود را به اطلاع مردم برسانند
استخدام راننده بصورت تمام وقت با حقوق عالی در یک شرکت معتبر
استخدام انباردار آقا جهت شرکت بازرگانی در تهران
استخدام کارشناس بازرگانی خارجی در شرکت ایما امین
5 + 1
یارانه ها
مسکن مهر
قیمت جهانی طلا
قیمت روز طلا و ارز
قیمت جهانی نفت
اخبار نرخ ارز
قیمت طلا
قیمت سکه
آب و هوا
بازار کار
افغانستان
تاجیکستان
استانها
ویدئو های ورزشی
طنز و کاریکاتور
بازار آتی سکه
یکشنبه، 1 بهمن 1396 ساعت 09:222018-01-21اقتصادي

گزارش عملکرد 6 و 9 ماهه 72 شرکت بورسی و فرابورسی


71 شرکت بورسی و فرابورسی گزارش عملکرد 9 ماهه و یک شرکت هم گزارش عملکرد 6 ماهه را منتشر کردند.

- به گزارش سایت قطره و به نقل ازاخبار بانک، در جریان انتشار گزارش های میاندوره هایی شرکت ها در کدال ، گزارش عملکرد 9 ماهه 71 شرکت بورسی و فرابورسی در گروه های خودروسازی،بیمه،داروسازی،معدنی فولادی و .

منتشر شد.

همچنین شرکت تکادو که دارای سال مالی منتهی به خرداد است،گزارش عملکرد 6 ماهه را ارائه داد.

فولاد کاوه جنوب کیش در دوره 9 ماهه منتهی به آذر به ازای هر سهم 152 ریال سود محقق کرده که نسبت به مدت مشابه سال قبل 660درصد رشد داشته است.

"کاوه" براساس عملکرد 9 ماهه پیش بینی فعلی سال مالی جاری را 73 درصد پوشش داده است.

فولاد امیرکبیر کاشان در دوره 9 ماهه منتهی به آذر به ازای هر سهم 334 ریال سود محقق کرده که نسبت به مدت مشابه سال قبل 107درصد رشد داشته است.

"فجر براساس عملکرد 9 ماهه ،پیش بینی فعلی سال مالی جاری را 96درصد پوشش داده است.

فولاد خوزستان در دوره 9 ماهه منتهی به آذر به ازای هر سهم 735 ریال سود محقق کرده که نسبت به گزارش سایت قطره و به نقل ازقبل 140درصد رشد داشته است.

"فخوز" براساس 9 ماهه، پیش بینی فعلی سال مالی جاری را 91درصد پوشش داده است.

معدنی دماوند در دوره 9 ماهه منتهی به آذر به ازای هر سهم 70 ریال سود محقق کرده که نسبت به مدت مشابه سال قبل 63درصد افت داشته است.

"کدما" براساس عملکرد 9 ماهه پیش بینی فعلی سال مالی جاری را 36 درصد پوشش داده است.

ملی صنایع مس در دوره 9 ماهه منتهی به آذر به ازای هر سهم 288 ریال سود محقق کرده و در سال مالی جاری سرمایه را 20 درصد افزایش داده که با لحاظ سرمایه جدید 6 هزار میلیارد تومانی نسبت به مدت مشابه سال قبل در سود هر سهم 34 درصد رشد داشته اما سود خالص رشد 61 درصدی داشته است.

"فملی" براساس عملکرد 9 ماهه پیش بینی فعلی سال مالی جاری را 75 درصد پوشش داده است.

کالسیمین در دوره 9 ماهه منتهی به آذر به ازای هر سهم 738 ریال سود محقق کرده که نسبت به مدت مشابه سال قبل 124درصد رشد داشته است.

" فاسمین" بر اساس عملکرد 9 ماهه، پیش بینی فعلی سال مالی جاری را 71درصد پوشش داده است.

فولاد افزا سپاهان در دوره 9 ماهه منتهی به آذر به ازای هر سهم 401 ریال سود شناسایی کرده که نسبت به مدت مشابه سال قبل 50 درصد رشد داشته است.

"فافزا" براساس عملکرد 9 ماهه برای سال مالی جاری مبلغ 36,117 میلیون ریال سود خالص شناسایی کرده است.

آهن و فولاد ارفع در دوره 9 ماهه منتهی به آذر به ازای هر سهم 39 ریال زیان شناسایی کرده در حالی که در مدت مشابه سال قبل به ازای هر سهم 224 ریال سود محقق کرده بود.

"ارفع" طبق آخرین پیش بینی برای سال مالی جاری به ازای هر سهم 280 ریال سود اعلام کرده است.

آلومینیوم ایران که به دلیل زیان ده شده عملکرد شرکت طی دو سال متوالی مشمول فرایند تعلیق شده، در دوره 9 ماهه منتهی به آذر به ازای هر سهم 47 ریال سود محقق کرده در حالی که در مدت مشابه سال قبل به ازای هرسهم 152 ریال زیان محقق کرده بود.

"فایرا" براساس عملکرد 9 ماهه، پیش بینی فعلی سال مالی جاری را 69 درصد پوشش داده است.

زرین معدن آسیا در دوره 9 ماهه منتهی به آذر به ازای هر سهم 759 ریال سود محقق کرده و در سال مالی جاری افزایش سرمایه67 درصدی را به ثبت رسانده که بالحاظ سرمایه جدید 30 میلیارد تومانی نسبت به مدت مشابه سال قبل در سود هر سهم 103درصد رشد داشته ولی سود خالص رشد 238درصدی داشته است.

"فزرین" بر اساس عملکرد 9 ماهه، پیش بینی فعلی سال مالی جاری را 89 درصد پوشش داده است.

پترو صنعت گامرون در دوره 9 ماهه منتهی به آذربه ازای هر سهم 1,645 ریال سود شناسایی کرده که نسبت به مدت مشابه سال قبل 63 درصد افت داشته است.

"شگامرن" براساس عملکرد 9 ماهه برای سال مالی جاری مبلغ 98,671 میلیون ریال سود خالص شناسایی کرده است.

سرمایه گذاری توکا فولاد در دوره 9 ماهه منتهی به آذر به ازای هر سهم 14 ریال زیان شناسایی کرده در حالی که در مدت مشابه سال قبل به ازای هر سهم 157 ریال سود محقق کرده بود.

"وتوکا" طبق گزارش ارائه شده در دوره 6 ماهه برای سال مالی جاری به ازای هر سهم 100 ریال سود پیش بینی کرده است.

سرمایه گذاری تدبیرگران فارس و خوزستان در دوره 9 ماهه منتهی به آذر به ازای هر سهم 44 ریال زیان شناسایی کرده در حالی که در مدت مشابه سال قبل به ازای هر سهم 31 ریال سود شناسایی کرده بود.

"سدبیر" براساس عملکرد 9 ماهه، برای سال مالی جاری مبلغ 4,513 میلیون ریال زیان خالص شناسایی کرده است.

سرمایه گذاری ساختمانی بین المللی نام آوران مهندسی در دوره 9 ماهه منتهی به آذر به ازای هر سهم 16 ریال سود شناسایی کرده که نسبت به مدت مشابه سال قبل 300 درصد رشد داشته است.

"ثنام" براساس عملکرد 9 ماهه برای سال مالی جاری مبلغ 8,042 میلیون ریال سود خالص شناسایی کرده است.

گسترش سرمایه گذاری ایران خودرو در دوره 9 ماهه منتهی به آذر به ازای هر سهم 173 ریال سود محقق کرده که نسبت به مدت مشابه سال قبل 188درصد رشد داشته است.

"خگستر" براساس عملکرد 9 ماهه پیش بینی فعلی سال مالی جاری را 63 درصد پوشش داده است.

پارس سویچ در دوره 9 ماهه منتهی به آذر به ازای هر سهم 895 ریال سود محقق کرده که نسبت به مدت مشابه سال قبل 28درصد رشد داشته است.

"بسویچ" براساس عملکرد 9ماهه پیش بینی فعلی سال مالی جاری را 81 درصد پوشش داده است.

افرانت در دوره 9 ماهه منتهی به آذر به ازای هر سهم 105 ریال سود محقق کرده که نسبت به مدت مشابه سال قبل 1درصد افت داشته است.

"افرا"براساس عملکرد 9 ماهه پیش بینی فعلی سال مالی جاری را 70 درصد پوشش داده است.

زامیاد در دوره 9 ماهه منتهی به آذر به ازای هر سهم 79 ریال زیان شناسایی کرده که نسبت به مدت مشابه سال قبل 31 درصد کاهش داشته است.

"خزامیا" طبق گزارش ارائه شده در دوره 6 ماهه (حسابرسی نشده) برای سال مالی جاری به ازای هر سهم 7 ریال سود پیش بینی کرده است.

ایران خودرو دیزل که به علت شمول ماده 141 قانون تجارت و عدم ارائه گزارش 6 ماهه حسابرسی نشده مشمول فرایند تعلیق شده، در دوره 9 ماهه منتهی به آذر به ازای هر سهم 1,296 ریال زیان محقق کرده که نسبت به مدت مشابه سال قبل 34 درصد افزایش داشته است.

"خاور" براساس عملکرد 9 ماهه، پیش بینی فعلی سال مالی جاری را 102 درصد پوشش داده است.

محورسازان ایران خودرو در دوره 9 ماهه منتهی به آذر به ازای هر سهم 313 ریال زیان محقق کرده که نسبت به مدت مشابه سال قبل 103 درصد افزایش داشته است.

"خوساز" براساس عملکرد 9 ماهه ،پیش بینی فعلی سال مالی جاری را 79 درصد پوشش داده است.

گسترش صنایع و خدمات کشاورزی در دوره 9 ماهه منتهی به آذر به ازای هر سهم 127 ریال سود محقق کرده که نسبت به مدت مشابه سال قبل 59 درصد رشد داشته است.

"تکشا" بر اساس عملکرد 9 ماهه ،پیش بینی فعلی سال مالی جاری را 50 درصد پوشش داده است.

پتروشیمی داراب در دوره 9 ماهه منتهی به آذر به ازای هر سهم 13 ریال سود شناسایی کرده و در سال مالی جاری سرمایه را 127درصد افزایش داده که با لحاظ سرمایه جدید 340.

8 میلیارد تومانی نسبت مدت مشابه سال قبل در سود هر سهم افت 78 درصدی داشته اما سود خالص افت 52 درصدی داشته است.

"داراب" براساس عملکرد 9 ماهه برای سال مالی جاری مبلغ 43,338 میلیون ریال سود خالص شناسایی کرده است.

پتروشیمی فسا در دوره 9 ماهه منتهی به آذر به ازای هر سهم 12 ریال سود شناسایی کرده و در سال مالی جاری سرمایه را 132درصد افزایش داده که با لحاظ سرمایه جدید 348.

6 میلیارد تومانی نسبت مدت مشابه سال قبل در سود هر سهم 79 درصد افت داشته اما سود خالص افت 51 درصد داشته است.

"فسا" براساس عملکرد 9 ماهه برای سال مالی جاری مبلغ 41,382 میلیون ریال سود خالص شناسایی کرده است.

پتروشیمی جهرم در دوره 9 ماهه منتهی به آذر به ازای هر سهم 13 ریال سود شناسایی کرده و در سال مالی جاری سرمایه را 121درصد افزایش داده که با لحاظ سرمایه جدید 331.

3 میلیارد تومانی نسبت مدت مشابه سال قبل در سود هر سهم 78 درصد کاهش داشته ولی سود خالص کاهش 50 درصدی داشته است.

"جهرم" براساس عملکرد 9 ماهه، برای سال مالی جاری مبلغ 43,351 میلیون ریال سود خالص شناسایی کرده است.

پتروشیمی کازرون در دوره 9 ماهه منتهی به آذر به ازای هر سهم 15 ریال سود شناسایی کرده در حالی که در مدت مشابه سال قبل به ازای هر سهم 2 ریال زیان شناسایی کرده بود.

"کازرو" براساس عملکرد 9 ماهه برای سال مالی جاری مبلغ 17,987 میلیون ریال سود خالص شناسایی کرده است.

صنایع شیمیایی سینا در دوره 9 ماهه منتهی به آذر به ازای هر سهم 141 ریال زیان شناسایی کرده در حالی که در مدت مشابه سال قبل و به ازای هر سهم 97 ریال سود محقق کرده بود.

"شسینا" طبق گزارش ارائه شده در دوره 3 ماهه برای سال مالی جاری به ازای هر سهم 481 ریال سود پیش بینی کرده است.

دارویی و بهداشتی لقمان در دوره 9 ماهه منتهی به آذر به ازای هر سهم 212 ریال سود محقق کرده و در سال مالی جاری سرمایه را 100درصد افزایش داده که با لحاظ سرمایه جدید 45 میلیارد تومانی نسبت به مدت مشابه سال قبل در سود هر سهم 7 درصد کاهش داشته اما سود خالص 86 درصد رشد داشته است.

"دلقما" بر اساس عملکرد 9 ماهه، پیش بینی فعلی سال مالی جاری را 55 درصد پوشش داده است.

روز دارو در دوره 9 ماهه منتهی به آذر به ازای هر سهم 27 ریال سود محقق کرده در حالی که در مدت مشابه سال قبل به ازای هر سهم 5 ریال زیان شناسایی کرده بود.

"دروز" براساس عملکرد 9 ماهه،پیش بینی فعلی سال مالی جاری را 82 درصدپوشش داده است.

داروسازی کوثر در دوره 9 ماهه منتهی به آذر به ازای هر سهم 5 ریال سود محقق کرده در حالی که در مدت مشابه سال قبل به ازای هر سهم 38 ریال زیان شناسایی کرده بود.

"دکوثر" بر اساس عملکرد 9 ماهه ،پیش بینی فعلی سال مالی جاری را 7 درصد پوشش داده است.

گروه دارویی سبحان در دوره 9 ماهه منتهی به آذر به ازای هر سهم 15 ریال سود محقق کرده و در سال مالی جاری سرمایه را 21 درصد افزایش داده که با لحاظ سرمایه جدید 167 میلیارد تومانی نسبت به مدت مشابه سال قبل در سود هر سهم 89 درصد افت داشته ولی سود خالص افت 87 درصدی داشته است.

"دسبحا" براساس عملکرد 9 ماهه پیش بینی فعلی سال مالی منتهی به آذر سال جاری را 2 درصد پوشش داده است.

داروسازی فارابی در دوره 9 ماهه منتهی به آذر ضمن به ثبت رساندن افزایش سرمایه 33درصدی و رساندن سرمایه به 40 میلیارد تومان، به ازای هر سهم 595 ریال زیان شناسایی کرده در حالی که مدت مشابه سال قبل و بدون احتساب سرمایه جدید به ازای هر سهم 891 ریال سود محقق کرده بود.

"دفارا" طبق گزارش ارائه شده در دوره 6 ماهه برای سال مالی جاری به ازای هر سهم 4 ریال سود اعلام کرده است.

داروسازی امین در دوره 9 ماهه منتهی به آذر به ازای هر سهم 203 ریال سود محقق کرده که نسبت به مدت مشابه سال قبل 7درصد رشد داشته است.

"دامین" براساس عملکرد 9 ماهه پیش بینی فعلی سال مالی جاری را 80 درصد پوشش داده است.

فراورده های تزریقی و دارویی ایران در دوره 9 ماهه منتهی به آذر به ازای هر سهم 671 ریال سود محقق کرده که نسبت به مدت مشابه سال قبل 9درصد افت داشته است.

"دفرا" براساس عملکرد 9 ماهه پیش بینی فعلی سال مالی جاری را 69درصد پوشش داده است.

بیمه سامان که طی 6 روز گذشته با توقف نماد روبرو بوده، در دوره 9 ماهه منتهی به آذر به ازای هر سهم 237 ریال سود محقق کرده و در سال مالی جاری افزایش سرمایه 30 درصدی را به ثبت رسانده که با لحاظ سرمایه جدید 80.

3 میلیارد تومانی نسبت به مدت مشابه سال قبل در سود هر سهم 5 درصد رشد داشته اما سود خالص رشد 37 درصدی داشته است.

"بساما" براساس عملکرد 9 ماهه، پیش بینی فعلی سال مالی جاری را 49 درصد پوشش داده است.

بیمه ما در دوره 9 ماهه منتهی به آذر به ازای هر سهم 241 ریال سود محقق کرده که نسبت به مدت مشابه سال قبل افت 30 درصدی داشته است.

"ما" براساس عملکرد 9 ماهه ،پیش بینی فعلی سال مالی جاری را 67درصد پوشش داده است.

بیمه حافظ در دوره 9 ماهه منتهی به آذر ضمن به ثبت رساندن افزایش سرمایه 100 درصدی و رساندن سرمایه به 12.

2 میلیارد تومانی در سال مالی جاری به ازای هر سهم 183 ریال سود شناسایی کرده در حالی که در مدت مشابه سال قبل و بدون احتساب سرمایه جدید به ازای هر سهم 1,110 ریال زیان شناسایی کرده بود.

"وحافظ" براساس عملکرد 9 ماهه، برای سال مالی جاری مبلغ 22,335 میلیون ریال سود خالص شناسایی کرده است.

بیمه نوین که طی 3 روز گذشته با توقف نماد روبرو بوده در دوره 9 ماهه منتهی به آذر به ازای هر سهم 101 ریال سود شناسایی کرده که نسبت به مدت مشابه سال قبل 63درصد رشد داشته است.

"نوین" براساس عملکرد 9 ماهه برای سال مالی جاری مبلغ 151,536 میلیون ریال سود خالص شناسایی کرده است.

بیمه پاسارگاد در دوره 9 ماهه منتهی به آذربه ازای هر سهم 210 ریال سود محقق کرده که نسبت به مدت مشابه سال قبل 22درصد رشد داشته است.

"بپاس" براساس عملکرد 9 ماهه، پیش بینی فعلی سال مالی جاری را 64درصد پوشش داده است.

تولید نیروی برق دماوند در دوره 9 ماهه منتهی به آذر به ازای هر سهم 885 ریال سود محقق کرده که نسبت به مدت مشابه سال قبل 16درصد افت داشته است.

"دماوند" براساس عملکرد 9 ماهه، پیش بینی فعلی سال مالی جاری را 67 درصد پوشش داده است.

صنعتی آما در دوره 9 ماهه منتهی به آذر به ازای هر سهم 316 ریال سود محقق کرده که نسبت به مدت مشابه سال قبل افت 16 درصدی داشته است.

"فاما" بر اساس عملکرد 9 ماهه ،پیش بینی فعلی سال مالی جاری را 73 درصد پوشش داده است.

مهندسی حمل و نقل پتروشیمی که به دلیل عدم ارائه گزارش فعالیت ماهانه آذر مشمول فرایند تعلیق شده، در دوره 9 ماهه منتهی به آذر به ازای هر سهم 6 ریال سود محقق کرده که نسبت به مدت مشابه سال قبل 200 درصد رشد داشته است.

"حپترو" براساس عملکرد 9 ماهه ،پیش بینی فعلی سال مالی منتهی جاری را 11 درصد پوشش داده است.

کاشی و سرامیک سینا در دوره 9 ماهه منتهی به آذربه ازای هر سهم 170 ریال سود محقق کرده که نسبت به مدت مشابه سال قبل کاهش 35 درصدی داشته است.

"کساوه" براساس عملکرد 9 ماهه، پیش بینی فعلی سال مالی جاری را 60 درصد پوشش داده است.

کاشی پارس در دوره 9 ماهه منتهی به آذر به ازای هر سهم 513 ریال سود محقق کرده که نسبت به مدت مشابه سال قبل 14درصد افت داشته است.

"کپارس" براساس عملکرد 9 ماهه، پیش بینی فعلی سال مالی جاری را 77درصد پوشش داده است.

شیر پاستوریزه پگاه آذربایجان شرقی در دوره 9 ماهه منتهی به آذر به ازای هر سهم 252 ریال سود محقق کرده که نسبت به مدت مشابه سال قبل رشد 5 درصدی داشته است.

"غپآذر" براساس عملکرد 9 ماهه، پیش بینی فعلی سال مالی جاری را 76 درصد پوشش داده است.

شیر پاستوریزه پگاه گلپایگان در دوره 9 ماهه منتهی به آذر به ازای هر سهم 1,161 ریال سود محقق کرده که نسبت به مدت مشابه سال قبل 3 درصد رشد داشته است.

"غگلپا" براساس عملکرد 9 ماهه ،پیش بینی فعلی سال مالی جاری را 72 درصد پوشش داده است.

صنعتی دریایی ایران در دوره 9 ماهه منتهی به آذر به ازای هر سهم 710 ریال سود شناسایی کرده در حالی که در مدت مشابه سال قبل به ازای هر سهم 0 ریال سود شناسایی کرده بود.

"خصدرا" براساس عملکرد 9 ماهه برای سال مالی جاری مبلغ 1,065 میلیارد ریال سود خالص شناسایی کرده است.

تولیدی و خدمات صنایع نسوز توکا در دوره 9 ماهه منتهی به آذر به ازای هر سهم 231 ریال سود محقق کرده که نسبت به مدت مشابه سال قبل رشد 52 درصدی داشته است.

"کتوکا" براساس عملکرد 9 ماهه، پیش بینی فعلی سال مالی جاری را 68 درصد پوشش داده است.

صنعتی پارس مینو در دوره 9 ماهه منتهی به آذر به ازای هر سهم 147 ریال سود محقق کرده و در سال مالی جاری افزایش سرمایه 100 درصدی را به ثبت رسانده که با لحاظ سرمایه جدید 126 میلیارد تومانی نسبت به مدت مشابه سال قبل در سود هرسهم 57 درصد کاهش داشته ولی سود خالص کاهش 14درصد داشته است.

"غپینو" بر اساس عملکرد 9 ماهه ،پیش بینی فعلی سال مالی جاری را 53 درصد پوشش داده است.

قند شیروان، قوچان و بجنورد که به علت شمول ماده 141 قانون تجارت مشمول فرایند تعلیق شده، در دوره 9 ماهه منتهی به آذر به ازای هر سهم 79 ریال سود محقق کرده و در سال مالی جاری سرمایه را 228 درصد افزایش داده که با لحاظ سرمایه جدید 33 میلیارد تومانی نسبت به مدت مشابه سال قبل در سود هر سهم 70 درصد کاهش داشته ولی سود خالص کاهش 2درصد داشته است.

"قشیر" که با قیمت 2819 ریالی هر سهم با صف خرید روبروست، براساس عملکرد 9 ماهه ،پیش بینی فعلی سال مالی جاری را 58 درصد پوشش داده است.

قند اصفهان در دوره 9 ماهه منتهی به آذر به ازای هر سهم 644 ریال سود محقق کرده که نسبت به مدت مشابه سال قبل 126درصد رشد داشته است.

"قصفها" که با قیمت 8790 ریالی هر سهم با صف خرید روبروست، بر اساس عملکرد 9 ماهه ،پیش بینی فعلی سال مالی جاری را 60 درصد پوشش داده است.

رینگ سازی مشهد که به علت زیان ده شدن عملکرد طی دو سال متوالی مشمول فرایند تعلیق شده، در دوره 9 ماهه منتهی به آذر به ازای هر سهم 70 ریال زیان شناسایی کرده است که نسبت به مدت مشابه سال قبل 69 درصد کاهش داشته است.

"خرینگ" بر اساس عملکرد 9 ماهه، پیش بینی فعلی سال مالی جاری را 36 درصد پوشش داده است.

خدمات انفورماتیک در دوره 9 ماهه منتهی به آذر به ازای هر سهم 1,770 ریال سود محقق کرده که نسبت به مدت مشابه سال قبل 12درصد رشد داشته است.

"رانفور" براساس عملکرد 9 ماهه، پیش بینی فعلی سال مالی جاری را 70 درصد پوشش داده است.

سیمان سفید نی ریز در دوره 9 ماهه منتهی به آذر به ازای هر سهم 843 ریال سود محقق کرده که نسبت به مدت مشابه سال قبل 165 درصد رشد داشته است.

"سنیر" براساس عملکرد 9 ماهه، پیش بینی فعلی سال مالی جاری را 103 درصد پوشش داده است.

سیمان ممتازان کرمان در دوره 9 ماهه منتهی به آذر به ازای هر سهم 381 ریال سود شناسایی کرده که نسبت به مدت مشابه سال قبل 20 درصد افت داشته است.

"سمتاز" براساس عملکرد 9 ماهه برای سال مالی جاری مبلغ 149,365 میلیون ریال سود خالص شناسایی کرده است.

سیمان ارومیه در دوره 9 ماهه منتهی به آذربه ازای هر سهم 500 ریال سود محقق کرده و در سال مالی جاری افزایش سرمایه 75 درصدی را به ثبت رسانده که با لحاظ سرمایه جدید 70 میلیارد تومانی نسبت به مدت مشابه سال قبل در سود هر سهم 1درصد رشد داشته ولی سود خالص رشد 77درصدی داشته است.

"ساروم" براساس عملکرد 9 ماهه ،پیش بینی فعلی سال مالی جاری را 101درصد پوشش داده است.

سالمین در دوره 9 ماهه منتهی به آذر به ازای هر سهم 165 ریال سود محقق کرده که نسبت به مدت مشابه سال قبل 20 درصد افت داشته است.

"غسالم" بر اساس عملکرد 9 ماهه ،پیش بینی فعلی سال مالی جاری را 61 درصد پوشش داده است.

پاکشو در دوره 9 ماهه منتهی به آذر به ازای هر سهم 924 ریال سود محقق کرده و در سال مالی جاری افزایش سرمایه 43درصدی را به ثبت رسانده که با لحاظ سرمایه جدید 100 میلیارد تومانی نسبت به مدت مشابه سال قبل در سود هر سهم 29 درصد کاهش داشته ولی سود خالص رشد 2درصدی داشته است.

"پاکشو" بر اساس عملکرد 9 ماهه پیش بینی فعلی سال مالی جاری را 62درصد پوشش داده است.

کیسون در دوره 9ماهه منتهی به آذر به ازای هر سهم 20 ریال سود شناسایی کرده که نسبت به مدت مشابه سال قبل 56 درصد افت داشته است.

"کیسون" براساس عملکرد واقعی 9 ماهه برای سال مالی جاری مبلغ 75,257 میلیون ریال سود خالص شناسایی کرده است.

مهرکام پارس در دوره 9 ماهه منتهی به آذر به ازای هر سهم 14 ریال سود محقق کرده که نسبت به مدت مشابه سال قبل 64درصد افت داشته است.

"خمهر" بر اساس عملکرد 9 ماهه ،پیش بینی فعلی سال مالی جاری را 40درصد پوشش داده است.

نیرو ترانس در دوره 9 ماهه منتهی به آذر به ازای هر سهم 247 ریال سود محقق کرده و در سال مالی جاری افزایش سرمایه 67درصدی را به ثبت رسانده که با لحاظ سرمایه جدید 50 میلیارد تومانی نسبت به مدت مشابه سال قبل در سود هر سهم 27درصد کاهش داشته ولی سود خالص 21درصد رشد داشته است.

"بنیرو" براساس عملکرد 9 ماهه، پیش بینی فعلی سال مالی جاری را 71درصد پوشش داده است.

تکین کو در دوره 9 ماهه منتهی به اذر به ازای هر سهم 538 ریال سود محقق کرده که نسبت به مدت مشابه سال قبل 5 درصد افت داشته است.

"رتکو" بر اساس عملکرد 9 ماهه ،پیش بینی فعلی سال مالی جاری را 56درصد پوشش داده است.

بیسکویت گرجی در دوره 9 ماهه منتهی به آذر به ازای هر سهم 210 ریال سود محقق کرده که نسبت به مدت مشابه سال قبل 26درصد رشد داشته است.

"غگرجی" بر اساس عملکرد 9 ماهه پیش بینی سال مالی جاری را 71درصد پوشش داده است.

خدمات دریایی و کشتیرانی خط دریا بندر که از 20 دی جاری با توقف نماد روبروست، در دوره 9 ماهه منتهی به آذر به ازای هر سهم 501 ریال سود شناسایی کرده که نسبت به مدت مشابه سال قبل 140درصد رشد داشته است.

" حبندر" براساس عملکرد 9 ماهه برای سال مالی جاری مبلغ 31,762 میلیون ریال سود خالص شناسایی کرده است.

کشتیرانی دریای خزر در دوره 9 ماهه منتهی به آذر به ازای هر سهم 163 ریال سود محقق کرده که نسبت به مدت مشابه سال قبل 27درصد رشد داشته است.

"حخزر" براساس عملکرد 9 ماهه پیش بینی فعلی سال مالی جاری را 72درصد پوشش داده است.

فرآورده های نسوز ایران در دوره 9 ماهه منتهی به آذر به ازای هر سهم 485 ریال سود محقق کرده که نسبت به مدت مشابه سال قبل 64درصد رشد داشته است.

" کفرا" براساس عملکرد 9 ماهه، پیش بینی فعلی سال مالی جاری را 110درصد پوشش داده است.

توکا رنگ فولاد سپاهان که با قیمت 5644 تومانی هر سهم با صف خرید روبروست، در دوره 9 ماهه منتهی به آذر به ازای هر سهم 301 ریال سود محقق کرده که نسبت به مدت مشابه سال قبل 2درصد رشد داشته است.

"شتوکا" براساس عملکرد 9 ماهه پیش بینی اولیه سال مالی جاری را 74درصد پوشش داده است.

آبادگران ایران در دوره 9 ماهه منتهی به آذربه ازای هر سهم 11 ریال سود محقق کرده که نسبت به مدت مشابه سال قبل هزار درصد رشد داشته است.

"ثاباد" بر اساس عملکرد 9 ماهه، پیش بینی فعلی سال مالی جاری را 13درصد پوشش داده است.

ریخته گری تراکتور سازی ایران در دوره 9 ماهه منتهی به آذر به ازای هر سهم 59 ریال سود محقق کرده که نسبت به مدت مشابه سال قبل 28 درصد رشد داشته است.

" ختراک" براساس عملکرد 9 ماهه، پیش بینی فعلی سال مالی جاری را 73درصد پوشش داده است.

کشت و دام گلدشت نمونه اصفهان در دوره 9 ماهه منتهی به آذر به ازای هر سهم 353 ریال سود محقق کرده که نسبت به مدت مشابه سال قبل 4درصد رشد داشته است.

"زگلدشت" بر اساس عملکرد 9 ماهه پیش بینی فعلی سال مالی جاری را 83درصد پوشش داده است.

توسعه سرمایه گذاری کشاورزی آرین توسکا در دوره 9 ماهه منتهی به آذر به ازای هر سهم 36 ریال زیان شناسایی کرده که نسبت به مدت مشابه سال قبل 64درصد افزایش داشته است.

"وآتوس" بر اساس عملکرد 9 ماهه برای سال مالی جاری مبلغ 2,136 میلیون ریال زیان خالص شناسایی کرده است.

کارت اعتباری ایران کیش در دوره 9 ماهه منتهی به آذر به ازای هر سهم 382 ریال سود محقق کرده و در سال مالی جاری سرمایه را 53درصد افزایش داده که با لحاظ سرمایه جدید 200 میلیارد تومانی نسبت به مدت مشابه سال قبل در سود هر سهم 5درصد کاهش داشته ولی سود خالص 45درصد رشد داشته است.

"رکیش" بر اساس عملکرد 9 ماهه ،پیش بینی فعلی سال مالی جاری را 77درصد پوشش داده است.

همچنین تکادو در دوره 6 ماهه منتهی به آذر به ازای هر سهم 9 ریال زیان شناسایی کرده در حالی که درمدت مشابه سال قبل به ازای هر سهم 260 ریال سود شناسایی کرده بود.

"وکادو" براساس عملکرد 6 ماهه برای سال مالی منتهی به خرداد سال آینده مبلغ 3,506 میلیون ریال زیان خالص شناسایی کرده است.


کلید واژه ها: درصد - پیش بینی - مالی - گزارش - بورسی - فولاد - بینی - فولاد خوزستان - سرمایه - منتشر - امیرکبیر - میلیارد - خوزستان - دماوند - سپاهان - افزایش - اخبار - کاشان - خرداد - مبلغ - زیان - جدید - جنوب - هایی

آخرین اخبار سرویس:
انعقاد تفاهم نامه همکاری آموزشی بین سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور و شرکت ملی گاز ایران

محاسبه قدم به قدم هزینه های واردات خودرو

تاکید لاریجانی بر همگرایی قوا برای حل مشکلات نظام بانکی

احتمال انتشار بدافزار VPNFilter در ساعات و روزهای آینده

انعقاد سه قرارداد نفتی دیگر در راه است

بهبود چشمگیر راندمان مصرف انرژی در شرکت آب و فاضلاب روستایی خوزستان

نمی توانیم توصیه به عدم کشت کنیم

تعیین قیمت لوازم آرایشی و بهداشتی در دستور کار قرار گرفت

بودجه 166 میلیارد یورویی اروپا با هدف رشد اقتصادی قدرتمندتر

تشریح جلسه غیرعلنی مجلس با رییس کل بانک مرکزی و وزیر امور اقتصادی و دارایی

ظرفیت اقتصادی عظیم کشور گروگان برجام زدگی دولت

فولادگر در گفت وگو با فارس: اقتصاد کشور چند سال معطل برجام بود/سرفصل کالای ایرانی به قانون استفاده از تولید داخل اضافه می شود

کمبود انرژی سه هزار مگاواتی در خوزستان

نساجی ، بازیگر اصلی اقتصاد مقاومتی در زنجان

رشد 16 درصدی معاملات آپارتمان مسکونی شهر تهران

نجات یک هکتار باغ از خطر خشکی 6 میلیون هزینه می خواهد

بدهکار بزرگ بانکی از کشور گریخت

طرح ساخت اولین شهرک حمل و نقل قم

مشارکت مردم از مؤلفه های توسعه پایدار/ اساسنامه سمن ها نیاز به بازنگری دارد

ارزش معاملات بورس البرز 26 درصد کاهش یافت

بازاریابی، مشکل اصلی تعاونی های زنجان برای فروش محصولات است

برجام مهم تر است یا دلار؟

میزان بارندگی بهاری در میاندوآب 60 درصد افزایش یافت

75 درصد روستاییان آذربایجان غربی از آب سالم برخوردار هستند

میزان بارش در آذربایجان شرقی به 308میلی متر رسید

بیش از 6 هزار متر مربع از اراضی همدان رفع تصرف شد

نزاع 38 نفر را روزانه به پزشکی قانونی همدان کشاند

جلوگیری از اجرای برنامه به ‎زبان اشاره توسط ‎ناشنوایان و ‎کم شنوایان !

محور چوار - تونل پیامبر اعظم (ص) تا هفته دولت چهار بانده می شود

آزمایشگاه مرکزی آبفار مازندران موفق به کسب گواهینامه PT شد

بیش از 4 میلیارد کالای قاچاق در چهارمحال وبختیاری توقیف شد

بر اساس آمار وزارت مسکن و شهرسازی روی داد رشد 12 درصدی قیمت مسکن در اردیبهشت /بیشترین افزایش مربوط به منطقه 22+نمودار

انعقاد سه قرارداد نفتی در قالب قرارداد های آی پی سی

اعتراضات رانندگان به شدت روزهای اول نیست

کشفیات قاچاق در گمرک بیله سوار 187 درصد افزایش یافته است

ممنوعیت ته لنجی مساوی ست با خالی شدن هندیجان از سکنه/مرجع مشخصی برای تامین ارز ملوانان مشخص نشده است

افزایش 6.2 درصدی جابجایی کالا نسبت به سال قبل در همدان

بازاریابی، مشکل اصلی تعاونی های زنجان برای فروش محصولات است

یزد کم باران ترین استان کشور

خبر های کوتاه از گوشه و کنار

ارزش معاملات بورس البرز 26 درصد کاهش یافت

مشارکت مردم از مولفه های توسعه پایدار/اساسنامه سمن ها نیاز به بازنگری دارد

میزان بارندگی بهاری در میاندوآب 60 درصد افزایش یافت

رییس مجلس: امیدوارم همگرایی ها کمک کند تا مشکلات نظام بانکی برطرف شود

بیش از 6 هزار متر مربع از اراضی همدان رفع تصرف شد

استخدام منشی مسلط به کامپیوتر در شرکت بازرگانی

استخدام پلی استر کار ماهر یا نیمه ماهر در خراسان رضوی

استخدام کارگر ماهر جهت یک کارواش با امکانات جای خواب

استخدام املاک سعید

تعیین قیمت لوازم آرایشی و بهداشتی در دستور کار قرار گرفت

استخدام مشاور فروش برند آرایشی در اصفهان

ماموریت مجلس به بانک مرکزی برای اصلاح ساختار و اعطای تسهیلات به تولیدکنندگان

استخدام موسسه معراج اندیشه در امامت 38 مشهد

گزینه افزایش تولید نفت روی میز است

خروج ترامپ از برجام و تکلیف "سوییفت"

استخدام کارشناس روانشناسی جهت کار با کودکان اوتیسم

40 درصد از سالمندان گرفتار شرایط سخت اقتصادی و مشکلات پنهان

نامه باغداران به روحانی و لاریجانی

افتتاح فاز دوم باغ پرندگان تا پایان شهریور

میلیون دلار برای اجرای طرح های آبخیزداری در سال 97 اختصاص یافت

شرایط فروش اقساطی MVM X22

در کدام مناطق تهران می توان آپارتمان های 300 تا 400 میلیونی خرید؟

ماموریت بانک مرکزی و وزارت اقتصاد برای حل مشکلات اقتصادی و تولید داخلی

کم یاب شدن روغن خام

افتتاح فاز دوم باغ پرندگان تا پایان شهریور

توتال در آستانه خروج از فاز 11 پارس جنوبی

تبعیضی در پرداخت دلار 4200 تومانی نیست

تعیین قیمت لوازم آرایشی و بهداشتی در دستور کار قرار گرفت

استخدام مدیر فروش در یک شرکت معتبر در خراسان رضوی

استخدام برنامه نویس،کارشناس تحلیل و طراحی،BI و پردازش تصویر

استخدام انباردار در کارخانه بزرگ صنعت داران افتخاری در فارس

اوج گیری مافیای پرواز در تعطیلات

جمع آوری کالاهای سعودی و اماراتی از فروشگاه های قطر و حمایت از تولیدات داخلی

استخدام سرپرست فروش و پخش مویرگی در گروه صنایع غذایی بالسی

استخدام مسئول انتظامات،بازاریاب حرفه ای پخش گرم،مسئول انتظامات

یزد کم باران ترین استان کشور

استخدام مدیر منابع انسانی،مدیر فروش،حسابدار،کارشناس حقوقی

استخدام منشی در موسسه انتخاب سازان آرون نیکا در تهران

به دنبال اغتشاش نیستیم/ دستور وزیر راه برای تشکیل کمیسیون تخصصی رفع مشکلات رانندگان/ شرکت ها 40 درصد حق کمیسیون می گیرند

75 درصد روستاییان آذربایجان غربی از آب سالم برخوردار هستند

محور چوار - تونل پیامبر اعظم (ص) تا هفته دولت چهار بانده می شود

بانک های سرمایه گذاری برای رونق تولید ایجاد می شوند

مصرف برق به 42 هزار مگاوات رسید

توتال در آستانه خروج از فاز 11 پارس جنوبی

راه اندازی دفتر خدمات الکترونیک در میناب

آغاز تولید گاز در فاز های 22 تا 24 پارس جنوبی

میزان بارش در آذربایجان شرقی به 308میلی متر رسید

محور چوار - تونل پیامبر اعظم (ص) تا هفته دولت چهار بانده می شود

اوج گیری مافیای پرواز در تعطیلات

نزاع 38 نفر را روزانه به پزشکی قانونی همدان کشاند

75 درصد روستاییان آذربایجان غربی از آب سالم برخوردار هستند

2 هزار جلد کتاب به کتابخانه های ارومیه اهدا شد

گاوداری مکانیزه در ایران

مردم از برداشت، خرید و مصرف قارچ های وحشی اکیدا خودداری کنند

رییس سازمان برنامه و بودجه در گفت وگو با فارس: کسری درآمد نفت از منابع صندوق توسعه ملی تامین شد/ از بانک ها برای بودجه 96 وام نگرفتیم

گزینه «افزایش تولید نفت به سطح اکتبر 2016» روی میز است

57 هزار متر مربع از سواحل قشم پاکسازی شد

کارمزد جایگاه داران سوخت قزوین پرداخت نشده است

استخدام کارمند خانم ( با مدرک نقشه برداری یا Gis ) در هرمزگان

استخدام برنامه نویس PHP و IOS در شرکت دکسشارپ مشهد

گزارش عملکرد 6 و 9 ماهه 72 شرکت بورسی و فرابورسی

گزارش عملکرد 6 و 9 ماهه 72 شرکت بورسی و فرابورسی