مطالب مرتبط:
راز قتل 2 مرد با شوکر پس از 14 ماه افشا شد
راز قتل 2 مرد با شوکر پس از 14 ماه افشا شد
راز قتل 2 مرد با شوکر پس از 14 ماه افشا شد
جعبه سیاه نفتکش سانچی راز حادثه را افشا می کند
اعتراف به قتل هولناک دو عتیقه فروش بعد از 14 ماه+تصاویر خارج کردن اجساد از چاه و بازسازی صحنه جنایت
5 + 1
یارانه ها
مسکن مهر
قیمت جهانی طلا
قیمت روز طلا و ارز
قیمت جهانی نفت
اخبار نرخ ارز
قیمت طلا
قیمت سکه
آب و هوا
بازار کار
افغانستان
تاجیکستان
استانها
ویدئو های ورزشی
طنز و کاریکاتور
بازار آتی سکه
چهارشنبه، 27 دی 1396 ساعت 23:522018-01-17حوادث

راز قتل 2 مرد با شوکر پس از 14 ماه افشا شد


آبان سال 95 فردی با مراجعه به دادسرای امور جنایی تهران اعلام کرد که پدرش 55ساله اش از تاریخ 26 آبان از منزلشان در خیابان 17 شهریور خارج شده و دیگر مراجعتی به منزل نداشته است.

- : آخرین روز آبان سال 95 فردی با مراجعه به دادسرای امور جنایی تهران اعلام کرد که پدرش یحیی پنجاه و پنج ساله از تاریخ 26 آبان از منزلشان در خیابان 17 شهریور خارج شده و دیگر مراجعتی به منزل نداشته و پس از آن نیز پاسخگوی تماس آنها نبوده است.

پس از ثبت مفقودی این فرد، تیمی از مأموران اداره آگاهی با دستور قاضی سهرابی؛ بازپرس شعبه نهم دادسرای امور جنایی تهران برای یافتن مرد مفقود شده دست به کار شدند.

همزمان با شروع تحقیقات کارآگاهان به محل سکونت مرد مفقود شده رفته و در بررسی تصاویر به دست آمده از دوربینهای مداربسته داخل پارکینگ موفق به شناسایی یک دستگاه خودروی سواری پژو پرشیا سفید رنگ شدند که فقدانی به همراه فرد دیگری ( مالک خودرو ) سوار آن شده و در ساعت 14:45 بیست و ششم آبان 95 از داخل ساختمان خارج شده بودند.

با شناسایی هویت مالک خودرو به نام حسین (شصت و پنج ساله) کارآگاهان اقدام به شناسایی محل سکونت وی در شهرستان ارومیه کرده و در ادامه مطلع شدند همزمان با طرح شکایت فقدانی یحیی در دادسرای امور جنایی تهران، پرونده فقدانی حسین نیز در پلیس آگاهی شهرستان ارومیه تشکیل و در حال رسیدگی است.

خانواده حسین در شکایت خود گفته بودند که حسین برای ملاقات با یکی از دوستانش از خانه خارج و به تهران رفته اما پس از آن دیگر تماسی با آنها نداشته و پاسخگوی تماس خانواده اش نبوده است همچنین کارآگاهان در ادامه تحقیقات اطلاع پیدا کردند که هر دو مرد مفقوده شده (حسین و یحیی) در زمینه خرید و فروش دلار و ارز و عتیقه جات فعالیت دارند.

کارآگاهان در ادامه بررسی ها، اقدام به ثبت دستور شناسایی و توقیف خودروی پژو پرشیا متعلق به حسین در سیستم جامع پلیس کرده و پس از گذشت چند روز از پلیس آگاهی شهرستان قزوین به آنها اطلاع داده شد که خودروی پرشیای مورد نظر آنها به صورت کاملاً سوخته در مناطق کوهستانی این شهرستان، در حوالی روستای اردلان کشف شده است.

در ادامه تحقیقات، کارآگاهان پلیس آگاهی موفق به شناسایی یکی از افراد مرتبط با یحیی به نام تقی پنجاه ساله شدند، بنابر اطلاع به دست آمده قرار بود تا تقی برای ملاقات با یحیی و حسین، از محل سکونتش در شهرستان ابهر به تهران مراجعه کند و طبق تحقیقات پلیسی، در تاریخ 26 آبان 95 نیز به تهران آمده است.

تقی توسط کارآگاهان اداره یازدهم پلیس آگاهی دستگیر و به تهران منتقل شد، وی در تحقیقات منکر هرگونه اطلاع از موضوع فقدان یحیی و حسین شد و مدعی شد که در تاریخ 26 آبان 95 در میدان آزادی با حسین و یحیی ملاقات کرده و پس از آن نیز به شهرستان محل سکونتش مراجعت کرده است.

تقی در اظهاراتش به کارآگاهان گفت: چون هر دو فقدانی در زمینه خرید و فروش عتیقه فعالیت دارند، احتمالاً از کشور خارج شدند و در ادامه با ارائه یک فقره چک چند میلیارد تومانی متعلق به حسین مدعی شد که از حسین طلب مالی یک میلیارد و 300 میلیون تومانی دارد و این چک را نیز بابت طلب خود ، به واسطه خرید و فروش دلار دریافت کرده است.

با توجه به همزمانی هر دو فقدانی و کشف خودروی سوخته شده پرشیا متعلق به یکی از فقدانی ها و اطلاع از این موضوع که حسین و یحیی آخرین بار در زمان خارج شدن از ساختمان با یکدیگر مشاهده شدند، احتمال وقوع جنایت در پرونده ی هر دو فقدانی افزایش پیدا کرد ؛ بنابراین پرونده برای ادامه رسیدگی به اداره دهم پلیس آگاهی تهران بزرگ ارجاع داده شد.

در شرایطی که تقی همچنان منکر هرگونه اطلاع خود از سرنوشت یحیی و حسین شده بود، کارآگاهان در مسیر دیگری از تحقیقات پلیسی موفق به شناسایی یکی از همشهریان تقی به نام جعفر سی و شش ساله در شهرستان ابهر شدند که بنابر تحقیقات پلیسی، اطمینان داشتند وی همزمان با مفوقد شدن یحیی و حسین همچنین حضور تقی در تهران برای دیدار با فقدانی های پرونده، به همراه تقی در تهران حضور داشته است.

جعفر 20 آذر امسال در شهرستان ابهر دستگیر و به پلیس آگاهی تهران منتفل شد، وی در اظهارات اولیه منکر مراجعت خود به تهران و همچنین هرگونه آشنایی خود با تقی شد اما در ادامه تحقیقات پلیسی لب به اعتراف گشود و به قتل هر دو فقدانی توسط تقی اعتراف کرد.

جعفر در شرایطی که در تحقیقات اولیه ، خود را بی اطلاع از ماجرای فقدانی ها نشان داده بود، سرانجام پس از گذشت یک هفته از زمان دستگیری لب به اعتراف گشود و به کارآگاهان گفت: قرار بود تا تقی در ازای یک روز همراهی ام با وی، مبلغ پنج میلیون تومان به من پرداخت کند، تقی گفته بود که قصد دارد تا برای دریافت طلب مالی اش به تهران برود و به همین علت نیاز دارد تا یک نفر او را همراهی کند.

وی افزود: ظهر 26 آبان 95، تقی مقابل مغازه من آمد و دو نفری ، با خودروی سمند تقی به تهران آمدیم؛ تقی در میدان آزادی با دو نفر (حسین و یحیی) قرار گذاشته بود، در ادامه، تقی به بهانه نشان دادن و معامله (احتمالا عتیقه) فقدانی ها را به شهرستان اسلامشهر کشاند، پس از رسیدن به شهرستان اسلامشهر، تقی به داخل خودروی پرشیا رفت و یحیی به داخل ماشین سمند آمد، تقی به بهانه نشان دادن جنس به همراه حسین و با خودروی پرشیا از محل خارج شد و پس از گذشت یک ساعت، با پرشیا برگشت اما از حسین خبری نبود.

جعفر در ادامه اظهاراتش به کارآگاهان گفت: در حالیکه یحیی در صندلی سرنشین جلوی سمند نشسته بود، تقی در عقب ماشین را باز کرد و دقیقاً پشت سر یحیی قرار گرفت و ناگهان با شوکر چند ضربه به یحیی زد و یحیی بیهوش شد وقتی که علت این کار را از تقی جویا شدم، او گفت که حسین را نیز کشته و جنازه حسین در صندوق عقب پرشیا قرار دارد، در نهایت از اسلامشهر به سمت ابهر حرکت کردیم و با راهنمایی تقی، در بیابانهای منطقه هیدج دقیقاً به بالای چاهی رفتیم که گویا چندی پیش یحیی و دوستانش آن را برای پیدا کردن عتیقه ایجاد کرده بودند، سرانجام جنازه ها را به داخل گودال انداخته و روی آنرا پوشاندیم.

جعفر درباره آتش زدن خودروی پرشیا متعلق به حسین نیز به کارآگاهان گفت: خودروی پرشیا را نیز به حوالی روستای اردلان برده و در آنجا به آتش کشیدیم و پس از آن هر دو نفرمان به ابهر بازگشتیم.

با اعتراف صریح جعفر به وقوع دو جنایت و انتقال اجساد به منطقه کوهستانی شهرستان قزوین، تیم تشخیص هویت آگاهی تهران با همراهی تیمی از کاراگاهان پلیس آگاهی این شهرستان به محل دفن اجسادِ دو فقدانی رفته و نهایتاً اجساد هر دو فرد مفقود شده (مقتولان) در ساعت 16:00 روز گذشته (26 دی ماه جاری) از داخل چاه بیرون کشیده شده و در همان محل کشف اجساد ، مورد شناسایی قرار گرفتند.

در شرایطی که تقی همچنان مدعی بی گناهی بود، بار دیگر تحقیقات از وی در دستور کار کارآگاهان قرار گرفت و در حالیکه از از دستگیری جعفر و کشف اجساد فقدانی ها هیچگونه اطلاعی نداشت، پس از مواجه شدن با جعفر و همچنین فیلم صحنه خارج کردن اجساد از داخل چاه به ناچار لب به اعتراف گشود و به ارتکاب جنایت اعتراف کرد.

هر دو متهم این پرونده با دستور قاضی سهرابی؛ بازپرس امور جنایی تهران بازداشت شده و تحقیقات از آنها ادامه دارد.


کلید واژه ها: تهران - خودرو - پلیس - مفقود - منزل - اطلاع - تاریخ - 17 شهریور - خانواده - شهریور - ارومیه - خیابان - خودروی سواری - خرید و فروش - اداره - شکایت - موفق - کوهستانی - ساختمان - پارکینگ - روستای - دستگیر - تصاویر - مناطق - سواری - قزوین - عتیقه - همراه - فروش - شروع

آخرین اخبار سرویس:
گزارش 14 هزار و 600 مورد همسرآزاری و 16 هزار کودک آزاری طی 6 ماه

نقشه شوم جوانی برای پدربزرگش

محموله هشت کیلوگرمی طلای قاچاق در بندردیر بوشهر کشف شد

80متعرض به مناطق تاریخی کهگیلویه و بویراحمد شناسایی و دستگیر شدند

متخلف شکار و صید در نایین دستگیر شد

قتل به خاطر جای پارک /قاتل دستگیر شد

جنجالی شدن تبریک تولد نیروانا به زن بابایش شقایق دهقان!

ناکامی قاچاقچی مواد مخدر در قزوین

فعالیت زنان سی سختی در کمک به امداد گران

مروری بر پربازدیدهای فضای مجازی

نشست زمین در خیابان مولوی تهران+عکس

شلیک مرگبار به جوان 26 ساله در اهواز

ببینید | دستگیری سارقانی که خودروهای سرقتی را به مشتریان می فروختند

کشف و ضبط نزدیک به 150 هزار عدد مواد محترقه غیر مجاز در گیلان

دیدار مسئولان با خانواده برخی جانباختگان حادثه سقوط هواپیما

نیروی انتظامی با قدرت فولادی توطئه اغتشاشگران را از بین خواهد برد

کتابخانه ثامن الائمه برترین کتابخانه روستایی+گزارش

چمدان در هواپیمایی در فرودگاه چین آتش گرفت

«پلیس زن» مامور بازداشت بانوان بدحجاب

قائدی: من راننده نبودم

مرگ کودک 10 ماهه؛ کودک آزاری یا مرگ طبیعی!

کشف تریاک از داخل بادام زمینی در گمرک + عکس

ناکامی قاچاقچی مواد مخدر

توفان در بم

مروری بر اخبار معارفی رسانه ها/ رونمایی از کانال تلویزیونی مجازی بشارت

بچه مون تفریحی تریاک می کشه! +عکس

عوامل برداشت غیرمجاز اینترنتی از حساب های بانکی در محلات دستگیر شدند

انتقال مابقی پیکرهای هواپیمای تهران - یاسوج آسان نیست

ردپای جوان قوی هیکل در مرگ مشکوک مرد 62 ساله

توییت های جنجالی BBC فارسی درباره حجاب اجباری + تصاویر

پیشگیری و آگاهی بخشی، وظیفه مشترک نیروی انتظامی و رسانه ملی

کشف 1300 بطری مشروبات الکلی خارجی در هشترود

توفان در نرماشیر

انهدام و دستگیری باند سارقان منزل در اراک + فیلم

قتل جوان سنندجی به دلیل اختلافات خانوادگی

هرچه میکشیم از اینستاگرام است متهم اصلی پرونده قتل زیر اعترافاتش زد/ خواستگار سابق قتل را به گردن خرزو خان انداخت

کیف دستی مردان موفق

دو کشته در سانحه رانندگی شهرکرد

کشف تریاک از داخل بسته پستی در گمرک

اظهارات دادستان استان بوشهر : قائدی منکر رانندگی در شب حادثه شد!

دستگیری سارق حرفه ای احشام در کاشمر

طوفان شن آب ریگان را قطع کرد/ 32 نفر راهی مراکز درمانی شدند

پشت پرده مرگ مرموز صدف کوچولو در شهرکرد

دستگیری قاتل جوان سنندجی

محور فهرج - زاهدان بازگشایی شد

پیرزنی که با انجام عمل زیبایی جوان شد! +عکس

دستگیری اعضای باند حرفه ای قاچاق عتیقه در خراسان جنوبی

بازگشایی محور فهرج - زاهدان

کمک نقدی 40 میلیارد ریالی استان اصفهان به آسیب دیدگان زمین لرزه غرب کشور

امدادرسانی هلال احمر کرمان به 150 خودروی گرفتار در توفان شن

پلمب 3واحد صنفی متخلف در زرند

درخواست اشد مجازات برای عاملان به شهادت رساندن ماموران ناجا در حادثه خیابان پاسداران

اینجا سرپل ذهاب/ 105 روز پس از وقوع زلزله +تصاویر

کشف اسباب بازی های قاچاق 4 میلیارد ریالی در غرب استان تهران

کشف زمین خواری میلیاردی در گلپایگان

کشف 60 هزار عدد موادمحترقه در رضوانشهر

فرمانده انتظامی پل دختر: باند تهیه و توزیع موادمخدر در پلدختر منهدم شد/ کشف 3 کیلوگرم هرویین

باند تهیه و توزیع موادمخدر در پلدختر منهدم شد/ کشف 3 کیلوگرم هرویین

پیگیری خواسته اهالی یک خیابان

مرگ یا قتل؛ مسئله این است مرگ مشکوک مرد 62 ساله پای جوان قوی هیکل را به دادسرا باز کرد

محور فهرج ـ زاهدان بازگشایی شد

کشف 30 دستگاه خودرو و موتورسیکلت مسروقه در هرمزگان

سردار کوثری: حکم عوامل حادثه خیابان پاسداران از نظر ما اعدام است/ درگیری با دراویش به دلیل تفکر آنها نبود

کشف فرآورده های خام دامی غیرمجاز در اردستان

دستگیری اعضای باند تهیه و توزیع مواد مخدر صنعتی در پلدختر

انتقال مابقی پیکرهای هواپیمای تهران - یاسوج دشوار است

واژگونی خودرو و مرگ راننده در مسیر فسا - شیراز

پلمپ 3واحد صنفی متخلف در زرند

آشوبگران خیابان پاسداران می خواستند با قلدرمآبی در برابر پلیس بایستند

پرستاران فدارکار، ناجی نوزادان شهرکردی

دستگیری قاتل جوان سنندجی

یزدان کوتوله به دام پلیس افتاد

بارش سنگین برف در محورهای هراز و فیروزکوه

کشف 40 هزار قرص ترامادول 200 در جنوب غرب پایتخت

تحقیقات از والدین کودک آغاز شد مرگ کودک 10 ماهه در هاله ای از ابهام/ کودک آزاری یا مرگ طبیعی!

جلسه رسیدگی به تصادف مهدی قائدی برگزار شد

مهدی قائدی رانندگی در صحنه تصادف را انکار کرد

مانور تصادفات شهری از صحنه حادثه تا بیمارستان در گیلان

مهدی قائدی رانندگی در صحنه تصادف را انکار کرد

واکنش جانشین فرمانده قرارگاه ثارالله به اغتشاشات خیابان پاسداران

دستگیری عوامل آتش سوزی عمدی در کرمانشاه

ادامه جستجو برای یافتن اجساد قربانیان هواپیمای آسمان از فردا/ توقف کامل عملیات در صورت تایید نشدن شرایط

دستگیری "یزدان کوتوله" و "نظر زانتیا" توسط پلیس/ کرمانشاه 80 هزار معتاد دارد

قائدی منکر رانندگی خودرو است

بوی تخم مرغ گندیده در شهری روی گاز

دختری 4 سال برده کثافت کاری های این مرد بود

دستگیری 3 متهم جدید در هرمزگان مرتبط با پرونده سیدامامی

یک کشته بر اثر تصادف در فسا

مصدومیت 2 کارگر در حادثه ریزش دیوار ساختمان در دزفول

زخمی شدن محیط بان میانه ای در شلیک شکارچی متخلف

رییس پلیس راه سیستان و بلوچستان خبر داد محدودیت رفت و آمد خودروها در محور زاهدان- بم

محدودیت رفت و آمد خودروها در محور زاهدان- بم

سرقت از یک شهروند مشهدی با عنوان جایزه برنامه تلویزیونی

کاهش 18 درصدی تصادفات درون شهری در هرمزگان

کشف بیش از یک کیلوگرم تریاک از داخل بادام زمینی

پلیس فتا جزییات هک 120 سایت ایرانی را اعلام کرد

شناسایی 58 کانون تب برفکی در استان

فوت سالانه36هزارنفردرکشوردرحوادث

خیابان هاشمی پاتوق سارقان لوازم داخلی خودرو/ پلیس تمام اعضای باند را دستگیر کرد

موتورسیکلت مسروقه راز سارقان را لو داد

راز قتل 2 مرد با شوکر پس از 14 ماه افشا شد

راز قتل 2 مرد با شوکر پس از 14 ماه افشا شد