مطالب مرتبط:
راز قتل 2 مرد با شوکر پس از 14 ماه افشا شد
راز قتل 2 مرد با شوکر پس از 14 ماه افشا شد
راز قتل 2 مرد با شوکر پس از 14 ماه افشا شد
جعبه سیاه نفتکش سانچی راز حادثه را افشا می کند
اعتراف به قتل هولناک دو عتیقه فروش بعد از 14 ماه+تصاویر خارج کردن اجساد از چاه و بازسازی صحنه جنایت
5 + 1
یارانه ها
مسکن مهر
قیمت جهانی طلا
قیمت روز طلا و ارز
قیمت جهانی نفت
اخبار نرخ ارز
قیمت طلا
قیمت سکه
آب و هوا
بازار کار
افغانستان
تاجیکستان
استانها
ویدئو های ورزشی
طنز و کاریکاتور
بازار آتی سکه
پنجشنبه، 28 دی 1396 ساعت 00:522018-01-17حوادث

راز قتل 2 مرد با شوکر پس از 14 ماه افشا شد


آبان سال 95 فردی با مراجعه به دادسرای امور جنایی تهران اعلام کرد که پدرش 55ساله اش از تاریخ 26 آبان از منزلشان در خیابان 17 شهریور خارج شده و دیگر مراجعتی به منزل نداشته است.

- : آخرین روز آبان سال 95 فردی با مراجعه به دادسرای امور جنایی تهران اعلام کرد که پدرش یحیی پنجاه و پنج ساله از تاریخ 26 آبان از منزلشان در خیابان 17 شهریور خارج شده و دیگر مراجعتی به منزل نداشته و پس از آن نیز پاسخگوی تماس آنها نبوده است.

پس از ثبت مفقودی این فرد، تیمی از مأموران اداره آگاهی با دستور قاضی سهرابی؛ بازپرس شعبه نهم دادسرای امور جنایی تهران برای یافتن مرد مفقود شده دست به کار شدند.

همزمان با شروع تحقیقات کارآگاهان به محل سکونت مرد مفقود شده رفته و در بررسی تصاویر به دست آمده از دوربینهای مداربسته داخل پارکینگ موفق به شناسایی یک دستگاه خودروی سواری پژو پرشیا سفید رنگ شدند که فقدانی به همراه فرد دیگری ( مالک خودرو ) سوار آن شده و در ساعت 14:45 بیست و ششم آبان 95 از داخل ساختمان خارج شده بودند.

با شناسایی هویت مالک خودرو به نام حسین (شصت و پنج ساله) کارآگاهان اقدام به شناسایی محل سکونت وی در شهرستان ارومیه کرده و در ادامه مطلع شدند همزمان با طرح شکایت فقدانی یحیی در دادسرای امور جنایی تهران، پرونده فقدانی حسین نیز در پلیس آگاهی شهرستان ارومیه تشکیل و در حال رسیدگی است.

خانواده حسین در شکایت خود گفته بودند که حسین برای ملاقات با یکی از دوستانش از خانه خارج و به تهران رفته اما پس از آن دیگر تماسی با آنها نداشته و پاسخگوی تماس خانواده اش نبوده است همچنین کارآگاهان در ادامه تحقیقات اطلاع پیدا کردند که هر دو مرد مفقوده شده (حسین و یحیی) در زمینه خرید و فروش دلار و ارز و عتیقه جات فعالیت دارند.

کارآگاهان در ادامه بررسی ها، اقدام به ثبت دستور شناسایی و توقیف خودروی پژو پرشیا متعلق به حسین در سیستم جامع پلیس کرده و پس از گذشت چند روز از پلیس آگاهی شهرستان قزوین به آنها اطلاع داده شد که خودروی پرشیای مورد نظر آنها به صورت کاملاً سوخته در مناطق کوهستانی این شهرستان، در حوالی روستای اردلان کشف شده است.

در ادامه تحقیقات، کارآگاهان پلیس آگاهی موفق به شناسایی یکی از افراد مرتبط با یحیی به نام تقی پنجاه ساله شدند، بنابر اطلاع به دست آمده قرار بود تا تقی برای ملاقات با یحیی و حسین، از محل سکونتش در شهرستان ابهر به تهران مراجعه کند و طبق تحقیقات پلیسی، در تاریخ 26 آبان 95 نیز به تهران آمده است.

تقی توسط کارآگاهان اداره یازدهم پلیس آگاهی دستگیر و به تهران منتقل شد، وی در تحقیقات منکر هرگونه اطلاع از موضوع فقدان یحیی و حسین شد و مدعی شد که در تاریخ 26 آبان 95 در میدان آزادی با حسین و یحیی ملاقات کرده و پس از آن نیز به شهرستان محل سکونتش مراجعت کرده است.

تقی در اظهاراتش به کارآگاهان گفت: چون هر دو فقدانی در زمینه خرید و فروش عتیقه فعالیت دارند، احتمالاً از کشور خارج شدند و در ادامه با ارائه یک فقره چک چند میلیارد تومانی متعلق به حسین مدعی شد که از حسین طلب مالی یک میلیارد و 300 میلیون تومانی دارد و این چک را نیز بابت طلب خود ، به واسطه خرید و فروش دلار دریافت کرده است.

با توجه به همزمانی هر دو فقدانی و کشف خودروی سوخته شده پرشیا متعلق به یکی از فقدانی ها و اطلاع از این موضوع که حسین و یحیی آخرین بار در زمان خارج شدن از ساختمان با یکدیگر مشاهده شدند، احتمال وقوع جنایت در پرونده ی هر دو فقدانی افزایش پیدا کرد ؛ بنابراین پرونده برای ادامه رسیدگی به اداره دهم پلیس آگاهی تهران بزرگ ارجاع داده شد.

در شرایطی که تقی همچنان منکر هرگونه اطلاع خود از سرنوشت یحیی و حسین شده بود، کارآگاهان در مسیر دیگری از تحقیقات پلیسی موفق به شناسایی یکی از همشهریان تقی به نام جعفر سی و شش ساله در شهرستان ابهر شدند که بنابر تحقیقات پلیسی، اطمینان داشتند وی همزمان با مفوقد شدن یحیی و حسین همچنین حضور تقی در تهران برای دیدار با فقدانی های پرونده، به همراه تقی در تهران حضور داشته است.

جعفر 20 آذر امسال در شهرستان ابهر دستگیر و به پلیس آگاهی تهران منتفل شد، وی در اظهارات اولیه منکر مراجعت خود به تهران و همچنین هرگونه آشنایی خود با تقی شد اما در ادامه تحقیقات پلیسی لب به اعتراف گشود و به قتل هر دو فقدانی توسط تقی اعتراف کرد.

جعفر در شرایطی که در تحقیقات اولیه ، خود را بی اطلاع از ماجرای فقدانی ها نشان داده بود، سرانجام پس از گذشت یک هفته از زمان دستگیری لب به اعتراف گشود و به کارآگاهان گفت: قرار بود تا تقی در ازای یک روز همراهی ام با وی، مبلغ پنج میلیون تومان به من پرداخت کند، تقی گفته بود که قصد دارد تا برای دریافت طلب مالی اش به تهران برود و به همین علت نیاز دارد تا یک نفر او را همراهی کند.

وی افزود: ظهر 26 آبان 95، تقی مقابل مغازه من آمد و دو نفری ، با خودروی سمند تقی به تهران آمدیم؛ تقی در میدان آزادی با دو نفر (حسین و یحیی) قرار گذاشته بود، در ادامه، تقی به بهانه نشان دادن و معامله (احتمالا عتیقه) فقدانی ها را به شهرستان اسلامشهر کشاند، پس از رسیدن به شهرستان اسلامشهر، تقی به داخل خودروی پرشیا رفت و یحیی به داخل ماشین سمند آمد، تقی به بهانه نشان دادن جنس به همراه حسین و با خودروی پرشیا از محل خارج شد و پس از گذشت یک ساعت، با پرشیا برگشت اما از حسین خبری نبود.

جعفر در ادامه اظهاراتش به کارآگاهان گفت: در حالیکه یحیی در صندلی سرنشین جلوی سمند نشسته بود، تقی در عقب ماشین را باز کرد و دقیقاً پشت سر یحیی قرار گرفت و ناگهان با شوکر چند ضربه به یحیی زد و یحیی بیهوش شد وقتی که علت این کار را از تقی جویا شدم، او گفت که حسین را نیز کشته و جنازه حسین در صندوق عقب پرشیا قرار دارد، در نهایت از اسلامشهر به سمت ابهر حرکت کردیم و با راهنمایی تقی، در بیابانهای منطقه هیدج دقیقاً به بالای چاهی رفتیم که گویا چندی پیش یحیی و دوستانش آن را برای پیدا کردن عتیقه ایجاد کرده بودند، سرانجام جنازه ها را به داخل گودال انداخته و روی آنرا پوشاندیم.

جعفر درباره آتش زدن خودروی پرشیا متعلق به حسین نیز به کارآگاهان گفت: خودروی پرشیا را نیز به حوالی روستای اردلان برده و در آنجا به آتش کشیدیم و پس از آن هر دو نفرمان به ابهر بازگشتیم.

با اعتراف صریح جعفر به وقوع دو جنایت و انتقال اجساد به منطقه کوهستانی شهرستان قزوین، تیم تشخیص هویت آگاهی تهران با همراهی تیمی از کاراگاهان پلیس آگاهی این شهرستان به محل دفن اجسادِ دو فقدانی رفته و نهایتاً اجساد هر دو فرد مفقود شده (مقتولان) در ساعت 16:00 روز گذشته (26 دی ماه جاری) از داخل چاه بیرون کشیده شده و در همان محل کشف اجساد ، مورد شناسایی قرار گرفتند.

در شرایطی که تقی همچنان مدعی بی گناهی بود، بار دیگر تحقیقات از وی در دستور کار کارآگاهان قرار گرفت و در حالیکه از از دستگیری جعفر و کشف اجساد فقدانی ها هیچگونه اطلاعی نداشت، پس از مواجه شدن با جعفر و همچنین فیلم صحنه خارج کردن اجساد از داخل چاه به ناچار لب به اعتراف گشود و به ارتکاب جنایت اعتراف کرد.

هر دو متهم این پرونده با دستور قاضی سهرابی؛ بازپرس امور جنایی تهران بازداشت شده و تحقیقات از آنها ادامه دارد.


کلید واژه ها: تهران - خودرو - پلیس - مفقود - منزل - اطلاع - تاریخ - 17 شهریور - خانواده - شهریور - ارومیه - خیابان - خودروی سواری - خرید و فروش - اداره - شکایت - موفق - کوهستانی - ساختمان - پارکینگ - روستای - دستگیر - تصاویر - مناطق - سواری - قزوین - عتیقه - همراه - فروش - شروع

آخرین اخبار سرویس:
اخاذی از تهرانی ها با جعل عنوان "سرهنگ پلیس موادمخدر" +عکس

رفع نواقص ایمنی حریق در سه بیمارستان و شعب سه بانک مستقر در رشت

آتش سوزی در یک مرکز فرهنگی تعطیل در منطقه 20 !

طوفان میکونو در یمن و عمان بیش از 10 کشته بر جای گذاشت

پلیس به دنبال «ظریف» قلابی + عکس

حمید صفت؛ خواننده متهم به قتل با وثیقه آزاد می شود

طوفان میکونو در یمن و عمان بیش از 10 کشته بر جای گذاشت

بهترین سن برای ازدواج چه سنی است ؟

پلیس لندن 500 هزار پوند بیت کوین مسروقه را ضبط کرد

فرد مهاجم دختر محجبه را در باکو با بنزین آتش زد

دستگیری شکارچیان متخلف در فارس

صحنه های جذاب از دوچرخه سواری کوهستان + ویدئو

قرار بازداشت حمید صفت لغو شد

زلزله 3.2 ریشتری لار را لرزاند

کشف احشام قاچاق در داراب

حمید صفت خواننده رپ متهم به قتل با وثیقه 500 میلیونی آزاد می شود + عکس

شناسایی 34 پیکر سانحه سقوط هواپیما در دنا تا امروز

11 هکتار از اراضی میانکاله طی 2 روز در آتش سوخت

دستبند پلیس بر دستان سرهنگ قلابی+عکس

حمید صفت آزاد می شود

7کشته و یک گمشده در پی سیل و آبگرفتگی در کشور

پدربزرگ جان خود را برای نوه 11 ساله اش در دامغان از دست داد

اخاذی با جعل عنوان "سرهنگ پلیس موادمخدر"(+عکس)

کشف 114 کیلوگرم مواد مخدر در چهارمحال و بختیاری

سواد رسانه ای مهارتی حیاتی در مقابله با جنگ نرم است

غرق شدن مرد جوان در سیل

کشف 3 میلیاردی طلای قاچاق در “سروآباد”

28 فقره سرقت در پرونده سارق دستگیر شده در دورود

کلانتری و پاسگاه ها خط مقدم و سرانگشتان نیروی انتظامی هستند

توقیف 2 محموله اسباب بازی قاچاق در اراک

مرگ یک زندانی در بیرجند با «شوکر برقی» کذب است / علت فوت این فرد «سکته حاد قلبی» بود

قاتل ندا محاکمه شد

سمند پلیس در آتش سوخت

کشف کالای قاچاق میلیاردی در ممسنی

120 کیلوگرم تریاک در همدان کشف شد

شناسایی 34 پیکر سانحه سقوط هواپیما در دنا تا امروز/ پایان خرداد؛ اتمام عملیات

آتش نشانی بجنورد فاقد تانکر آبرسانی است

فارس از آخرین آمارها و تلاش تیم های شناسایی خبرمی دهد شناسایی 34 پیکر سانحه سقوط هواپیما در دنا تا امروز/ پایان خرداد؛ اتمام عملیات

کشف روغن موتور قلابی در تایباد

تنها مازراتی شاسی بلند ایران /عکس

پیدا شدن 10 پیکر و 50 بافت انسانی جانباختگان پرواز"تهران- یاسوج"

قرص های روانگردان 5 دانش آموز مشهدی را روانه بیمارستان کرد

کشف انبار بزرگ کالای قاچاق 8 میلیاردی در اسلامشهر

فال روزانه یکشنبه 6 خرداد ماه 97

نجات جان جوان 18 ساله در چابکسر

عکس: این کلاهبردار فراری را شناسایی کنید

مرد شکاک همسرش را با ضربات سهمگین قفل کتابی به قتل رساند

پلیس به دنبال «ظریف» قلابی

4 استان در صدر وقوعات جرایم جعل و کلاهبرداری

قتل عاطفه 9 ساله برای دزدیدن کلیه هایش!

ساماندهی محلات بافت تاریخی یزد

بالگردهای هوانیروز و هلال احمر هیچ گونه پروازی در ارتفاعات دنا ندارند/ انجام 20 سُرتی پرواز تا کنون/ جایی که نفرات نتوانند پیاده حرکت کنند، از توان بالگردی استفاده می شود

سرقت دلار در پوشش مأمور

مسابقه ی مرگ در فلوریدا مادر و نوزادش را به کشتن داد! +تصاویر

مرد شکاک همسرش را با ضربات سهمگین قفل کتابی به قتل رساند

پلیس به دنبال «ظریف» قلابی + عکس

لزوم جایگزینی هزاران اتوبوس جدید در تهران

شکنجه و تجاوز به پسر 7ساله در ساختمان نیمه کاره توسط سه نوجوان افغان!

سرهنگ قلابی با 13 فقره سابقه محکومیت دستگیر شد

پلیس: کلاهبردار را شناسایی کنید

اعتیاد تهدیدی جدی کلان شهر کرج

13میلیارد ریال لوازم خودرو قاچاق در ممسنی کشف شد

فوری / خواننده رپ متهم به قتل با وثیقه 500 میلیونی آزاد می شود + عکس

18 متخلف شکار وصید در استان اصفهان دستگیر شدند

روزه، سپری برابر آتش

انحراف به چپ، جان راننده پراید را گرفت

کشف محموله قاچاق پرندگان در همدان +مصاحبه

آخرین وضعیت پرونده قاتل ندا

این کلاهبردار فراری را شناسایی کنید+ تصاویر

آنالیز مواد HD 2200J پتروشیمی ایلام

کشته شدن 48 نفر در سانحه جاده ای در اوگاندا

کلاهبردار را شناسایی کنید

مسمومیت 47 نفر در همدان با مصرف قارچ سمی/ مسمومیت 37 نفر در نهاوند

زمین لرزه لار بدون خسارت

اخاذی از تهرانی ها با جعل عنوان "سرهنگ پلیس موادمخدر" +عکس

افزایش دو برابری متخلفان دستگیر شده شکار در فارس

 انهدام باند کلاهبرداران 5 میلیاردی در خراسان شمالی 

سیل در روستای پسوه پیرانشهر

نجات جان جوان 18 ساله در چابکسر

کشف 120 کیلوگرم مواد مخدر در هرمزگان

باند کلاهبرداران 5 میلیاردی در خراسان شمالی متلاشی شد

کشف محموله 5 میلیاردی گوشی تلفن همراه قاچاق در خاتم

کشف 2100 کیلوگرم تریاک در استان بوشهر

سیل شدید در روستاهای پیرانشهر یک کشته برجای گذاشت

محموله میلیاردی قاچاق درخرم آباد توقیف شد

هیچ اثری از جانباختگان حادثه هواپیمای یاسوج به دست نیامده است

هفت ماه پس از زلزله شهرستان سرپل ذهاب

برداشت گل محمدی بهشهر

جان باختن اعضای خانواده 4 نفره پارس آبادی در سانحه تصادف

قرص های روانگردان 5 دانش آموز مشهدی را روانه بیمارستان کرد

دستبند پلیس بر دستان سرهنگ قلابی+عکس

پلیس به دنبال «ظریف» قلابی + عکس

تخصیص اعتبار برای تازه سازی و استحکام سقف کاخ سرهنگ آباد زواره

عامل آتش سوزی در میانکاله انسانی بوده/حریق در 11.5 هکتار از پناهگاه حیات وحش میانکاله

بلای مرگباری که در راور بر سر مرد جوان آمد

کشف چند بسته از بقایای جان باختگان سقوط هواپیما در دنا

این کلاهبردار فراری را شناسایی کنید+ تصاویر

قاتل ندا محاکمه شد

دستگیری جناب سرهنگ قلابی با 13 فقره سابقه

اعترافات شوکه کننده یک زن/ شوهرم پدر نوه دختری ام است

راز قتل 2 مرد با شوکر پس از 14 ماه افشا شد

راز قتل 2 مرد با شوکر پس از 14 ماه افشا شد