مطالب مرتبط:
رتبه اول بانک سپه در پرداخت تسهیلات برای رونق تولید استان گلستان / رشد 42 درصدی پرداخت وام در بخش مولد اقتصادی
رتبه اول بانک سپه در پرداخت تسهیلات برای رونق تولید استان گلستان
رتبه اول بانک سپه در پرداخت تسهیلات برای رونق تولید استان گلستان
رتبه اول بانک سپه در پرداخت تسهیلات برای رونق تولید استان گلستان
رتبه اول بانک سپه در پرداخت تسهیلات برای رونق تولید استان گلستان / رشد 42 درصدی پرداخت وام در بخش مولد اقتصادی/ افتتاح ساختمان مدیریت و راه اندازی واحد ارزی
5 + 1
یارانه ها
مسکن مهر
قیمت جهانی طلا
قیمت روز طلا و ارز
قیمت جهانی نفت
اخبار نرخ ارز
قیمت طلا
قیمت سکه
آب و هوا
بازار کار
افغانستان
تاجیکستان
استانها
ویدئو های ورزشی
طنز و کاریکاتور
بازار آتی سکه
چهارشنبه، 27 دی 1396 ساعت 17:102018-01-17اقتصادي

رتبه اول بانک سپه در پرداخت تسهیلات برای رونق تولید استان گلستان


بانک سپه در راستای سیاست های اقتصاد مقاومتی و به منظور حمایت از رونق تولید، از ابتدای سال 1395 تا آذرماه سال جاری یک هزار میلیارد ریال تسهیلات به صاحبان واحدهای تولیدی واجد شرایط استان گلستان پرداخت کرده است.

- مدیر شعب منطقه گلستان گفت: بانک سپه در راستای سیاست های اقتصاد مقاومتی و به منظور حمایت از رونق تولید، از ابتدای سال 1395 تا آذرماه سال جاری یک هزار میلیارد ریال تسهیلات به صاحبان واحدهای تولیدی واجد شرایط استان گلستان پرداخت کرده است.

به گزارش سایت قطره و به نقل ازسرویس بازار ایسنا، غلامرضا خموشی مدیر شعب بانک سپه" منطقه گلستان افزود: در 9 ماه نخست امسال این بانک با پرداخت 500 میلیارد ریال از این تسهیلات برای رونق 30 واحد تولیدی در قالب کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید در بین بانک های استان گلستان رتبه نخست را به خود اختصاص داد.

وی ادامه: پیگیری انعقاد قرارداد پرداخت بیش از250 میلیارد ریال تسهیلات برای رونق 36 واحد تولیدی دیگر استان گلستان، توسط بانک سپه درحال نهایی شدن بوده و به زودی این تسهیلات در اختیار صاحبان واحدهای تولیدی قرار می گیرد.

به گفته خموشی از زمان فعالیت کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان، تاکنون 140 واحد یا طرح تولیدی مورد نیاز حمایت مالی برای دریافت یک هزار و 800 میلیارد ریال به بانک سپه استان برای حمایت معرفی شده است.

مدیر شعب بانک سپه منطقه گلستان افزود: این بانک سال گذشته بیش از 600 میلیارد ریال تسهیلات به واحدهای تولیدی کوچک و متوسط استان به منظور پایداری اشتغال و رونق تولید پرداخت کرد و رتبه دوم را به خود اختصاص داد.

به گفته خموشی از ابتدای 95 تا پایان 9 ماه نخست امسال، 70 فقره تسهیلات از طریق سامانه بهین یاب سازمان صنعت، معدن و تجارت استان به واحدهای کوچک و متوسط نیازمند حمایت مالی توسط بانک سپه در کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان تصویب و پس از بررسی ،کارشناسی ،منجر به پرداخت شده است.

وی بر ضرورت حمایت از تولید و اشتغال برای کمک به تحقق اهداف اقتصاد مقاومتی تاکید کرد و افزود: در این راستا مدیریت بانک سپه استان حمایت از طرح های مولد در بخش های اقتصادی استان را سرلوحه فعالیت کاری خود قرار داده است.

رشد 42 درصدی پرداخت تسهیلات در بخش مولد اقتصادی مدیر شعب منطقه گلستان گفت: بانک سپه هزار و 500 میلیارد ریال تسهیلات به بخش های مولد اقتصادی در حوزه های کشاوزی، دامداری، صنعت و معدن و گردشگری در سال جاری پرداخت کرده است که نسبت به مدت مشابه سال قبل 42 درصد رشد دارد.

رشد 65 درصدی منابع بانک سپه در استان وی همچنین از افزایش منابع این بانک در سال جاری خبر داد و افزود: منابع بانک سپه در استان از 4 هزار و 862 میلیارد ریال در سال 94 به 8 هزار و 62 میلیارد ریال در پایان آذر سال جاری رسیده که از رشد 65 درصدی در چند سال اخیر برخوردار است.

خموشی افزود: با توجه به رشد منابع بانک سپه استان گلستان، ارایه تسهیلات به متقاضیان در راستای اجرای سیاست های دولت و کمک به رونق اقتصادی منطقه با ایجاد اشتغال پایدار امکان پذیر است.

افتتاح ساختمان مدیریت و راه اندازی واحد ارزی وی ضمن اشاره به افتتاح ساختمان جدید مدیریت شعب منطقه گلستان در سال جاری، از آغاز به کار واحد ارزی این مدیریت از اول آذر سال جاری به منظور ایجاد تحرک در رونق واحدهای تولیدی استان خبر داد و افزود: با توجه به هم مرز بودن این استان با کشورهای تازه استقلال یافته آسیای میانه، بانک سپه بعد از رفع تحریم ها و برای کمک به صادرات غیرنفتی از استان، اقدام به گشایش واحد ارزی در گرگان کرد.

خموشی یادآورشد: طبق گزارش اتاق بازرگانی، صنایع و معادن ، در این استان حدود 800 نفر عضو اتاق بازرگانی بوده و در زمینه صادرات و واردات کالا فعالیت دارند.

وی ادامه داد:استان گلستان دارای گمرک در مرز اینچه برون واقع در فاصله 80 کیلومتری گرگان مرکز استان با کشور ترکمنستان و سایر کشورهای آسیای میانه در حوزه مبادلات تجاری و تزانزیت کالا فعال است که در این حوزه جزو مناطق راهبردی کشور به شمار می رود.

مشارکت بانک سپه در اجرای طرح های بزرگ تولیدی استان خموشی با بیان اینکه حدود 15 واحد صنعتی بزرگ در استان گلستان که سهم قابل توجهی در اشتغال استان دارند، با استفاده از تسهیلات و مشارکت بانک سپه مورد بهره برداری قرارگرفته است، گفت: این طرح ها از جمله خوراک دام و طیور، کشتارگاها، شرکت تولیدی لبنی و زنجیرهای تولید گوشت مرغ، که با حمایت این بانک فعال شده است.

مدیر شعب منطقه گلستان با اشاره به خدمات بانک سپه به عنوان یکی از بانک های عامل صندوق توسعه ملی و رفع موانع تولید در استان، افزود: متقاضیان سرمایه گذاری در بخش های کشاورزی، صنعت، معدن، گردشگری تاکنون از تسهیلات این بانک بهره مند شده اند.

پرداخت 2500 فقره وام ازدواج در قالب طرح ضربتی خموشی در خصوص عملکرد بانک سپه در زمینه پرداخت تسهیلات ازدواج اظهار داشت: این بانک در قالب اجرای طرح ضربتی 2 هزار و 500 فقره وام ازدواج با اعتباری بیش از 300 میلیارد ریال به متقاضیان واجد شرایط در استان گلستان طی ماه های مهر و آبان سال جاری پرداخت کرد.

وی افزود: این اقدام بانک سپه باعث شده تا متقاضیان تسهیلات ازدواج در این بانک در استان گلستان صف انتظار دریافت وام ازدواج تا پایان شهریور سال جاری به پایان رسید.

به گفته خموشی از ابتدای امسال تاکنون بانک سپه 3 هزار و 200 فقره وام ازدواج در استان گلستان پرداخت کرده است که بیشترین آن درقالب طرح ضربتی بوده و جزو بهترین عملکرد این مدیریت در سطح کشور محسوب می شود.

بانک سپه تنها بانک استان گلستان در کاهش مطالبات معوق است وی با تاکید بر کاهش میزان مطالبات معوق این بانک در استان گلستان افزود: اکنون سپه، تنها بانک در استان است که مطالبات معوق غیر جاری خود را 22 درصد نسبت به سال قبل کاهش داده است.

به گفته خموشی بانک سپه استان مطالبات معوق خود را از 913 میلیارد ریال در سال 95 به 724 میلیارد ریال تا پایان آذر سال جاری کاهش داده است.

پرداخت 3737 فقره تسهیلات کارت اعتباری برای رفع نیاز ضروری خانوارها خموشی اظهارداشت: از نیمه دوم سال 1395 تا پایان آذر ماه سال جاری جهت رفع نیاز ضروری خانوارها و کمک به اقتصاد آنها تعداد سه هزار و 737 فقره کارت اعتباری به میزان 454 میلیارد ریال پرداخت شد.

کمک به اقشار آسیب پذیر مدیر منطقه گلستان گفت: تسهیلات پرداخت شده توسط بانک سپه به اقشار آسیب پذیر تحت پوشش کمیته امداد و بهزیستی در استان گلستان از ابتدای سال 1395 و نیمه نخست سال جاری 236 فقره به مبلغ 33 میلیارد و 400 میلیون ریال بوده است.

به گفته وی پرداخت تسهیلات به اقشار آسیب پذیر در استان گلستان در پی امضای تفاهم نامه بین بانک سپه و کمیته امداد و بهزیستی شتاب به خود گرفته است.

خموشی افزود: در زمان حال بیش از 40 میلیارد ریال وام قرض الحسنه توسط بانک سپه برای توانمندسازی و اشتغال زایی خانواده های تحت پوشش کمیته امداد و بهزیستی تخصیص داده شده است.

حمایت از طرح مشاغل خانگی وی همچنین از سرمایه گذاری 100 میلیارد ریالی بانک سپه استان درقالب قرض الحسنه طرح مشاغل خانگی به منظور ایجاد اشتغال در میان خانواده ها خبر داد و گفت: این طرح با همکاری اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان به اجرا درآمده است.

مدیر منطقه گلستان افزود: تاکنون 20 میلیارد ریال از این تسهیلات در اختیار متقاضیان واجد شرایط قرار گرفته است.

به گفته وی عمده استفاده کنندگان از وام مشاغل خانگی بانوان هستند.

خموشی مشارکت در اجرای طرح اشتغال فراگیر اداره کل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی استان را از دیگر تعهد بانک سپه در ایجاد فرصت های شغلی برای جوانان جویای کار برشمرد و گفت: برای این منظور 535 میلیارد ریال تسهیلات پیش بینی شده که با معرفی دستگاه های اجرایی مرتبط، عملیاتی می شود.

استان مرزی گلستان با یک میلیون و 869 هزار و 819 هزار نفر جمعیت در 14 شهرستان دارای مزیت های نسبی در بخش کشاورزی و گردشگری بوده و مطابق سند توسعه باید به سوی صنعتی شدن پیش برود.

انتهای پیام
کلید واژه ها: تولید - تسهیلات - استان - استان گلستان - بانک - گلستان - میلیارد - اقتصاد مقاومتی - اقتصاد - حمایت - اقتصادی - منطقه - مدیر - اشتغال - رتبه - درصد - شرایط - کوچک - مالی - صنعت - معدن - قرارداد - پایداری - گردشگری - مدیریت - افزایش - بازار - گزارش - سرویس

آخرین اخبار سرویس:
شورای سیاستگذاری قیمت دارو تصمیمی برای افزایش قیمت داروها ندارد

آیا درج عنوان شغلی در لیست بیمه مهم است؟

استخدام کارشناس بازاریابی در یک شرکت معتبر در یزد

استخدام حسابدار ارشد آقا مسلط به امور مالی ومالیاتی در تهران

استخدام یک نفر خانم جهت کادر اداری با روابط عمومی بالا

استخدام کارشناس فروش در نمایندگی برند محصولات نوباراکس

با خروج توتال، شرکت چینی CNPC و پتروپارس جایگزین می شود

افزایش نرخ دلار موجب افزایش قیمت لوازم یدکی کامیون ها/ مردم ایران روز به روز فقیرتر می شوند

چرا چشم پوشی از بازار خودروی ایران سخت است؟

گران ترین عوارضی گران تر شد!

دویچه بانک آلمان 7 هزار نفر از کارکنانش را اخراج می کند

استخدام کارمند واحد فروش جهت شرکت تولیدی در شهر مشهد

تازه ترین شماره هفته نامه ایران خودرو در سراسر ایران

استخدام مسئول فروش، حسابدار و انباردار در مجموعه فروشگاهی الکتریکی

کمک های تویوتا به سوزوکی در زمینه پیشرانه

تشکیل کمیته ویژه حل مشکلات صنعت پوشاک

40 درصد از زنان زندانی ملاقات کننده ندارند

با خروج توتال، شرکت چینی CNPC و پتروپارس جایگزین می شود

قائم مقام سابق پالایش و پخش در گفت وگو با فارس از وقتی نگاه ها به بیرون دوخته شد کار صنعت نفت متوقف شد/ نگرش مسئولان باید به سمت حداکثر کردن ارزش افزوده داخلی تغییر کند

رییس اتحادیه فروشندگان خشکبار: وایتکس به آجیل ها زده نمی شود

ضرورت نیاز بسیج ملی اقتصادی در کشور

تازه ترین شماره هفته نامه ایران خودرو در سراسر ایران

صادرات نفت ایران طبق روال ادامه دارد

نرخ لحظه ای و آنلاین ارز/یکشنبه 6 خرداد 97

قیمت آنلاین و لحظه ای سکه در بازار/یکشنبه 6 خرداد 97

صادرات به عراق امسال چقدر می شود؟

گروه پالایشی پیشتاز معاملات در هفته گذشته / روند صعودی معاملات با رفع موانع تولید

استخدام کارشناس دیجیتال مارکتینگ در خلاق سروش سیما در تهران

استفاده از افراد بازنشسته، با شعار شهردارهمخوانی ندارد

نسخه قدیمی بیمه برای کالای ایرانی/ سرمایه گذار داخلی از ریسک تولید می ترسد!

تهرانی ها با «استرس» زندگی می کنند

تولید 100 هزار فولکس واگن کالیفرنیا کمپر ون در هانوفر

اقدام جدید قطر علیه عربستان

تولید فولاد خام ایران 27 درصد رشد کرد

نکاتی که کارگران باید درباره شرایط اتمام قرارداد کار بدانند!

مظنه آپارتمان در محدوده غرب و شمال غرب تهران + جدول قیمت

زندان یک دارو برای تأمین امنیت و عدالت کیفری است

ماجرای سود 13 میلیارد تومانی یک ایرانی فقط در یک ماه !

جمع بندی روز: شنبه، 05 خرداد 1397

ایران سومین تولیدکننده گردو در جهان

نوسانات ارزی و فاجعه در معادن

کاهش سهم آپارتمان های 300 تا 400 میلیونی از معاملات

آخرین وضعیت تعاونی های مسکن مهر/تشکیل پرونده قضایی برای62هزارواحد

همه چیز درباره معامله گری در بازار آتی زعفران

وزارت نفت: برای واریز همه درآمد نفت گاز به خزانه، تکلیف قانونی نداشتیم

صادرات به عراق امسال چقدر می شود؟

استخدام مشهد و خراسان – 06 خرداد 97

استخدام اصفهان – شهر و استان اصفهان – 06 خرداد 97

233 میلیارد تومان اعتبارات هزینه ای به خراسان جنوبی اختصاص یافت

طرح انتقال آب کلید توسعه استان/ خراسان جنوبی به مرکز تولید نرم افزاری بین المللی تبدیل شود

آجیل وایتکسی هم داریم!؟

آخرین وضعیت شیوع بیماری لکه سفید میگو

عمده ترین حوادث بازار تهران مربوط به سیم کشی نامناسب است/ 93 درصد آتش سوزی ها در ساختمان های زیر شش طبقه رخ می دهد/سیر صعودی منحنی حوادث

استخدام کارشناس فروش لوازم کامپیوتر در شرکت بلوچ

اشتغال دهه شصتی ها به روایت آمار

آخرین وضعیت شیوع بیماری لکه سفید میگو

عدم تأثیر تحریم ها بر تولید نفت ایران

به راحتی آویز گلدان های شیک و ارزان بسازید

گره بحران صندوق های بازنشستگی چگونه باز می شود؟

نفت سبک ایران رکورددار افزایش قیمت شد

صادرات نفت ایران طبق روال ادامه دارد

تبارشناسی بحران بانکی (7) ثبات بدهی بانک در شرایط رکود، منشاء اصلی ایجاد بحران بانکی

آقازاده هایی که با یک تماس پدرشان وام میلیاردی می گیرند

الزامات تحقق اقتصاد مقاومتی(2)؛ زمینه های توسعه اقتصاد مقاومتی در راهبرد اقتصاد دانش بنیان

4 دلیل گرانی مسکن

اختصاص 130 میلیارد ریال تسهیلات برای تولید

ماموریت غیرممکن: نجات از کم آبی

حال دریاچه ارومیه خوب شد + عکس

ماجرای مدیران دو تابعیتی از کجا شروع شد؟

واردات این محصول ممنوع شد

16 گام برای دریافت دلار از صرافان در سامانه نیما

آسمان فارس کمی ابری همراه با افزایش ابر

اقدامات اروپا برای حفظ برجام کافی نیست /ایجاد فوری بازار دوم ارز /شیفتگان دخانیات، فراریان از کتاب

برخورد با اخلال گری احتمالی در بازار

بازارها خالی از رایانه و کالاها پشت سد گمرک

گران ترین ماه تابستان را بشناسید

گروه پالایشی پیشتاز معاملات در هفته گذشته / روند صعودی معاملات با رفع موانع تولید

قطر خرید و فروش کالا های عربستان، امارات، بحرین و مصر را ممنوع کرد

داستان تلخ دبه های 20 لیتری!

توهم حضور مدیران دو تابعیتی؛ سنگ اندازی جدید در مسیر دولت

عکس واقعی ال جی وی 35 تین کیو منتشر شد: مجهز به یک پنل تقریبا بدون حاشیه

مرکز بزرگ تجاری ایرانیان در تفلیس راه اندازی می شود

تکمیل خطوط مترو کلانشهر مشهد با سرمایه گذاری بانک شهر

بهره برداری از مجموعه ورزشی سرپل ذهاب تا پایان شهریورماه

دویچه بانک آلمان 7 هزار نفر از کارکنانش را اخراج می کند

خارگِ پاکم آرزوست...

اعتبارات برای حمایت از تولید هزینه نشد

نکاتی برای خرید کفش تابستانی

سالانه 500 تن پشم در کهگیلویه وبویراحمد تولید می شود

سالانه 500 تن پشم در کهگیلویه وبویراحمد تولید می شود

ثبت حدود 70 هزار بیمار

صفحه اول روزنامه های ورزشی چاپ 6 خرداد

تورم اردیبهشت تک رقمی ماند

مراحل تدوین استراتژی برند

صرافی ها به بازار ارز بازگشتند

چراغ سبز مجلس به افزایش قیمت خودرو

اعلام جدیدترین قیمت خودرو های تولید داخل

میزان سرمایه های ایرانیان مقیم آمریکا

نرخ دلار رسمی به 4450 تومان می رسد

هشدار نسبت به مرگ ابدی دشت های کشور با تداوم فرونشست

رتبه اول بانک سپه در پرداخت تسهیلات برای رونق تولید استان گلستان

رتبه اول بانک سپه در پرداخت تسهیلات برای رونق تولید استان گلستان