مطالب مرتبط:
رتبه اول بانک سپه در پرداخت تسهیلات برای رونق تولید استان گلستان / رشد 42 درصدی پرداخت وام در بخش مولد اقتصادی
رتبه اول بانک سپه در پرداخت تسهیلات برای رونق تولید استان گلستان
رتبه اول بانک سپه در پرداخت تسهیلات برای رونق تولید استان گلستان
رتبه اول بانک سپه در پرداخت تسهیلات برای رونق تولید استان گلستان
رتبه اول بانک سپه در پرداخت تسهیلات برای رونق تولید استان گلستان / رشد 42 درصدی پرداخت وام در بخش مولد اقتصادی/ افتتاح ساختمان مدیریت و راه اندازی واحد ارزی
5 + 1
یارانه ها
مسکن مهر
قیمت جهانی طلا
قیمت روز طلا و ارز
قیمت جهانی نفت
اخبار نرخ ارز
قیمت طلا
قیمت سکه
آب و هوا
بازار کار
افغانستان
تاجیکستان
استانها
ویدئو های ورزشی
طنز و کاریکاتور
بازار آتی سکه
چهارشنبه، 27 دی 1396 ساعت 16:102018-01-17اقتصادي

رتبه اول بانک سپه در پرداخت تسهیلات برای رونق تولید استان گلستان


بانک سپه در راستای سیاست های اقتصاد مقاومتی و به منظور حمایت از رونق تولید، از ابتدای سال 1395 تا آذرماه سال جاری یک هزار میلیارد ریال تسهیلات به صاحبان واحدهای تولیدی واجد شرایط استان گلستان پرداخت کرده است.

- مدیر شعب منطقه گلستان گفت: بانک سپه در راستای سیاست های اقتصاد مقاومتی و به منظور حمایت از رونق تولید، از ابتدای سال 1395 تا آذرماه سال جاری یک هزار میلیارد ریال تسهیلات به صاحبان واحدهای تولیدی واجد شرایط استان گلستان پرداخت کرده است.

به گزارش سایت قطره و به نقل ازسرویس بازار ایسنا، غلامرضا خموشی مدیر شعب بانک سپه" منطقه گلستان افزود: در 9 ماه نخست امسال این بانک با پرداخت 500 میلیارد ریال از این تسهیلات برای رونق 30 واحد تولیدی در قالب کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید در بین بانک های استان گلستان رتبه نخست را به خود اختصاص داد.

وی ادامه: پیگیری انعقاد قرارداد پرداخت بیش از250 میلیارد ریال تسهیلات برای رونق 36 واحد تولیدی دیگر استان گلستان، توسط بانک سپه درحال نهایی شدن بوده و به زودی این تسهیلات در اختیار صاحبان واحدهای تولیدی قرار می گیرد.

به گفته خموشی از زمان فعالیت کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان، تاکنون 140 واحد یا طرح تولیدی مورد نیاز حمایت مالی برای دریافت یک هزار و 800 میلیارد ریال به بانک سپه استان برای حمایت معرفی شده است.

مدیر شعب بانک سپه منطقه گلستان افزود: این بانک سال گذشته بیش از 600 میلیارد ریال تسهیلات به واحدهای تولیدی کوچک و متوسط استان به منظور پایداری اشتغال و رونق تولید پرداخت کرد و رتبه دوم را به خود اختصاص داد.

به گفته خموشی از ابتدای 95 تا پایان 9 ماه نخست امسال، 70 فقره تسهیلات از طریق سامانه بهین یاب سازمان صنعت، معدن و تجارت استان به واحدهای کوچک و متوسط نیازمند حمایت مالی توسط بانک سپه در کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان تصویب و پس از بررسی ،کارشناسی ،منجر به پرداخت شده است.

وی بر ضرورت حمایت از تولید و اشتغال برای کمک به تحقق اهداف اقتصاد مقاومتی تاکید کرد و افزود: در این راستا مدیریت بانک سپه استان حمایت از طرح های مولد در بخش های اقتصادی استان را سرلوحه فعالیت کاری خود قرار داده است.

رشد 42 درصدی پرداخت تسهیلات در بخش مولد اقتصادی مدیر شعب منطقه گلستان گفت: بانک سپه هزار و 500 میلیارد ریال تسهیلات به بخش های مولد اقتصادی در حوزه های کشاوزی، دامداری، صنعت و معدن و گردشگری در سال جاری پرداخت کرده است که نسبت به مدت مشابه سال قبل 42 درصد رشد دارد.

رشد 65 درصدی منابع بانک سپه در استان وی همچنین از افزایش منابع این بانک در سال جاری خبر داد و افزود: منابع بانک سپه در استان از 4 هزار و 862 میلیارد ریال در سال 94 به 8 هزار و 62 میلیارد ریال در پایان آذر سال جاری رسیده که از رشد 65 درصدی در چند سال اخیر برخوردار است.

خموشی افزود: با توجه به رشد منابع بانک سپه استان گلستان، ارایه تسهیلات به متقاضیان در راستای اجرای سیاست های دولت و کمک به رونق اقتصادی منطقه با ایجاد اشتغال پایدار امکان پذیر است.

افتتاح ساختمان مدیریت و راه اندازی واحد ارزی وی ضمن اشاره به افتتاح ساختمان جدید مدیریت شعب منطقه گلستان در سال جاری، از آغاز به کار واحد ارزی این مدیریت از اول آذر سال جاری به منظور ایجاد تحرک در رونق واحدهای تولیدی استان خبر داد و افزود: با توجه به هم مرز بودن این استان با کشورهای تازه استقلال یافته آسیای میانه، بانک سپه بعد از رفع تحریم ها و برای کمک به صادرات غیرنفتی از استان، اقدام به گشایش واحد ارزی در گرگان کرد.

خموشی یادآورشد: طبق گزارش اتاق بازرگانی، صنایع و معادن ، در این استان حدود 800 نفر عضو اتاق بازرگانی بوده و در زمینه صادرات و واردات کالا فعالیت دارند.

وی ادامه داد:استان گلستان دارای گمرک در مرز اینچه برون واقع در فاصله 80 کیلومتری گرگان مرکز استان با کشور ترکمنستان و سایر کشورهای آسیای میانه در حوزه مبادلات تجاری و تزانزیت کالا فعال است که در این حوزه جزو مناطق راهبردی کشور به شمار می رود.

مشارکت بانک سپه در اجرای طرح های بزرگ تولیدی استان خموشی با بیان اینکه حدود 15 واحد صنعتی بزرگ در استان گلستان که سهم قابل توجهی در اشتغال استان دارند، با استفاده از تسهیلات و مشارکت بانک سپه مورد بهره برداری قرارگرفته است، گفت: این طرح ها از جمله خوراک دام و طیور، کشتارگاها، شرکت تولیدی لبنی و زنجیرهای تولید گوشت مرغ، که با حمایت این بانک فعال شده است.

مدیر شعب منطقه گلستان با اشاره به خدمات بانک سپه به عنوان یکی از بانک های عامل صندوق توسعه ملی و رفع موانع تولید در استان، افزود: متقاضیان سرمایه گذاری در بخش های کشاورزی، صنعت، معدن، گردشگری تاکنون از تسهیلات این بانک بهره مند شده اند.

پرداخت 2500 فقره وام ازدواج در قالب طرح ضربتی خموشی در خصوص عملکرد بانک سپه در زمینه پرداخت تسهیلات ازدواج اظهار داشت: این بانک در قالب اجرای طرح ضربتی 2 هزار و 500 فقره وام ازدواج با اعتباری بیش از 300 میلیارد ریال به متقاضیان واجد شرایط در استان گلستان طی ماه های مهر و آبان سال جاری پرداخت کرد.

وی افزود: این اقدام بانک سپه باعث شده تا متقاضیان تسهیلات ازدواج در این بانک در استان گلستان صف انتظار دریافت وام ازدواج تا پایان شهریور سال جاری به پایان رسید.

به گفته خموشی از ابتدای امسال تاکنون بانک سپه 3 هزار و 200 فقره وام ازدواج در استان گلستان پرداخت کرده است که بیشترین آن درقالب طرح ضربتی بوده و جزو بهترین عملکرد این مدیریت در سطح کشور محسوب می شود.

بانک سپه تنها بانک استان گلستان در کاهش مطالبات معوق است وی با تاکید بر کاهش میزان مطالبات معوق این بانک در استان گلستان افزود: اکنون سپه، تنها بانک در استان است که مطالبات معوق غیر جاری خود را 22 درصد نسبت به سال قبل کاهش داده است.

به گفته خموشی بانک سپه استان مطالبات معوق خود را از 913 میلیارد ریال در سال 95 به 724 میلیارد ریال تا پایان آذر سال جاری کاهش داده است.

پرداخت 3737 فقره تسهیلات کارت اعتباری برای رفع نیاز ضروری خانوارها خموشی اظهارداشت: از نیمه دوم سال 1395 تا پایان آذر ماه سال جاری جهت رفع نیاز ضروری خانوارها و کمک به اقتصاد آنها تعداد سه هزار و 737 فقره کارت اعتباری به میزان 454 میلیارد ریال پرداخت شد.

کمک به اقشار آسیب پذیر مدیر منطقه گلستان گفت: تسهیلات پرداخت شده توسط بانک سپه به اقشار آسیب پذیر تحت پوشش کمیته امداد و بهزیستی در استان گلستان از ابتدای سال 1395 و نیمه نخست سال جاری 236 فقره به مبلغ 33 میلیارد و 400 میلیون ریال بوده است.

به گفته وی پرداخت تسهیلات به اقشار آسیب پذیر در استان گلستان در پی امضای تفاهم نامه بین بانک سپه و کمیته امداد و بهزیستی شتاب به خود گرفته است.

خموشی افزود: در زمان حال بیش از 40 میلیارد ریال وام قرض الحسنه توسط بانک سپه برای توانمندسازی و اشتغال زایی خانواده های تحت پوشش کمیته امداد و بهزیستی تخصیص داده شده است.

حمایت از طرح مشاغل خانگی وی همچنین از سرمایه گذاری 100 میلیارد ریالی بانک سپه استان درقالب قرض الحسنه طرح مشاغل خانگی به منظور ایجاد اشتغال در میان خانواده ها خبر داد و گفت: این طرح با همکاری اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان به اجرا درآمده است.

مدیر منطقه گلستان افزود: تاکنون 20 میلیارد ریال از این تسهیلات در اختیار متقاضیان واجد شرایط قرار گرفته است.

به گفته وی عمده استفاده کنندگان از وام مشاغل خانگی بانوان هستند.

خموشی مشارکت در اجرای طرح اشتغال فراگیر اداره کل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی استان را از دیگر تعهد بانک سپه در ایجاد فرصت های شغلی برای جوانان جویای کار برشمرد و گفت: برای این منظور 535 میلیارد ریال تسهیلات پیش بینی شده که با معرفی دستگاه های اجرایی مرتبط، عملیاتی می شود.

استان مرزی گلستان با یک میلیون و 869 هزار و 819 هزار نفر جمعیت در 14 شهرستان دارای مزیت های نسبی در بخش کشاورزی و گردشگری بوده و مطابق سند توسعه باید به سوی صنعتی شدن پیش برود.

انتهای پیام
کلید واژه ها: تولید - تسهیلات - استان - استان گلستان - بانک - گلستان - میلیارد - اقتصاد مقاومتی - اقتصاد - حمایت - اقتصادی - منطقه - مدیر - اشتغال - رتبه - درصد - شرایط - کوچک - مالی - صنعت - معدن - قرارداد - پایداری - گردشگری - مدیریت - افزایش - بازار - گزارش - سرویس

آخرین اخبار سرویس:
خاورمیانه نیازمند ساخت مدل اقتصادی تازه

مصیبت اقتصاد سرطانی

پشتیبانی 24 ساعته در مرکز امداد مشتریان صدای سپهر بانک صادرات ایران

نسخه اوپک برای قیمت نفت

افزایش 8 سانتیمتری تراز دریاچه ارومیه

آنفلوانزای پرندگان چه بلایی سر قیمت تخم مرغ آورد؟

آب مجازی؛ چاره یا چالش؟

صادرات خرما 20 درصد افزایش یافته است

1500 واحد صنعتی تحت تملک بانک ها

بنزین سوپر کشور، وارداتی است/تهرانی ها؛بزرگترین مصرف کننده

«اظهار قبل از ورود کالا» در بنادر باهنر و خرمشهر عملیاتی شد

قیمت مرغ در خرده فروشی ها به 8250 تومان رسید

ثبات قیمت میوه و صیفی در میدان مرکزی میوه و تره بار

خرید حمایتی 67 تن زعفران از کشاورزان

تصویب 41 طرح اشتغالزایی کنگاور در کمیته فنی تسهیلات اشتغال استان

2 داروی تولید داخل کشور در اصفهان رونمایی می شود

تصویب 41 طرح اشتغالزایی کنگاور در کمیته فنی تسهیلات اشتغال استان

قیمت نفت کاهش یافت

بازگشت قیمت محصولات لبنی به حالت قبل/مردم گرانفروشی را گزارش دهند

برآورد سرمایه گذاری در راه آهن اهواز - اصفهان حدود 5 میلیارد دلار است

نخستین نمایشگاه بین المللی طب سنتی

نقد و بررسی مرسدس اس-کلاس 2018

عرضه 10 هزار تن تخم مرغ وارداتی در آذربایجان شرقی

دریافت مالیات بر اساس اطلاعات ناقص غیرقانونی است

اجرایی شدن اظهار قبل از ورود کالا در گمرکات بنادر شهید باهنر و خرمشهر

تصویب 41 طرح اشتغالزایی کنگاور در کمیته فنی تسهیلات اشتغال استان

استخدام مدیر فروش در شیفت عصر شرکت مهندسی نرم افزاری در گیلان

بودجه نظامی هند جزو پنج کشور اول جهان

یک شهروند کره ای به دور زدن تحریم های آمریکا علیه ایران متهم شد

5 برابر شدن سرعت شارژ باتری ها با حسگر جدید

سند چشم انداز بخش تعاون تدوین می شود

اجرایی شدن اظهار قبل از ورود کالا در گمرکات بنادر شهید باهنر و خرمشهر

دریافت مالیات بر اساس اطلاعات ناقص غیرقانونی است

بنیانگذار فیسبوک می خواهد ماهانه 500 دلار به 90 میلیون آمریکایی بدهد

دریافت مالیات بر اساس اطلاعات ناقص غیرقانونی است

واکنش آیت الله جنتی به حوادث منطقه پاسداران: نهادهای مسئول، این حادثه را با سرعت و دقت بررسی کنند/با مقصرین برخورد کنید

خودکفایی کشور در تولید یو پی اس های صنعتی

فروش نوروزی محصولات گروه سایپا با مدل97

بنیانگذار فیسبوک می خواهد ماهانه 500 دلار به 90 میلیون آمریکایی بدهد

گوشت و تخم مرغ تا پایان فروردین گران نمی شود

بهره مندی بیش از هزار خانوار روستایی فهرج از راه مناسب

بودجه نظامی هند جزو پنج کشور اول جهان

یک خودرو جدید کره ای برای عرضه وارد ایران شد + عکس و قیمت

پلیس راه یزد ـ کرمان افتتاح شد

اختصاص اعتبار 500 میلیارد تومانی به جمعیت هلال احمر برای رسیدگی به حوادث غیرمترقبه

ژاپنی ها مشتری تن ماهیان سیستان وبلوچستان

رونمایی از عملکرد بانک ها در پرداخت تسهیلات

اپل برای جلوگیری از کمبود منابع باتری، به دنبال خرید مستقیم کُبالت از معادن است

پیاده سازی آزمایشی اولین ارز دیجیتالی ایران

رونمایی از عملکرد بانک ها در پرداخت تسهیلات

انتشار 700 میلیارد تومان اوراق مرابحه توسط ایران خودرو

اپل برای جلوگیری از کمبود منابع باتری، به دنبال خرید مستقیم کُبالت از معادن است

نوبخت: دولت آمادگی قطع یارانه خانوارهای پردرآمد را دارد

اختصاص هزار و 250 میلیارد تومان برای وزارت بهداشت و تقویت صندوق بیمه کشاورزی

پرورش آبزیان در خوزستان ممنوع شد/ ابهام در وضعیت 14 هزار شاغل این صنعت

ممنوعیت پرورش آبزیان در خوزستان و ابهام در وضعیت 14 هزار شاغل در آن

چینی ساختار شکن در بازار با شرایط ایده ال برای مشتری

بررسی جابجایی بین حوزه ای آب و مدیریت مصرف در شرق کشور

نوبخت: دولت آمادگی قطع یارانه خانوارهای پردرآمد را دارد

35 پروژه آبرسانی روستایی در مازندران در دست اقدام است

جمع آوری لنت ترمز با نشان جعلی استاندارد در قزوین

بررسی مرسدس اس-کلاس 2018

دستگاه های مرتبط با قوای سه گانه از دریافت سود از سپرده های بانکی ممنوع شدند

نیازمندی های استخدامی زنجان 2 اسفند 96

پیاده سازی آزمایشی ارز دیجیتالی در ایران

اختصاص 2500 میلیارد تومان اعتبار برای آبیاری نوین

دلار به کانال 4500 تومان برگشت

آنجفی رییس جدید سازمان جهاد کشاورزی استان مرکزی + فیلم

بوت هایی که هر مردی به آنها نیاز دارد

بررسی مشکلات واحدهای تولیدی استان

ممنوعیت پرورش آبزیان در خوزستان و ابهام در وضعیت 14 هزار شاغل در آن

نوبخت: حذف یارانه خانوارهای پردرآمد در طول سه ماه شدنی نیست

ممنوعیت پرورش آبزیان در خوزستان و ابهام در وضعیت 14 هزار شاغل در آن

نوبخت: حذف یارانه خانوارهای پردرآمد در طول سه ماه شدنی نیست

بررسی جابجایی بین حوزه ای آب و مدیریت مصرف در شرق کشور

محافظت از منافع سپرده گذاران خرد رویکرد اصلی بانک مرکزی است

جمع آوری لنت ترمز با نشان جعلی استاندارد در قزوین

جمع آوری لنت ترمز با نشان جعلی استاندارد در قزوین

35 پروژه آبرسانی روستایی در مازندران در دست اقدام است

سال آینده 55 میلیون ایرانی یارانه دریافت می کنند

ارز دیجیتالی در ایران

ذخیره سازی 60 هزار تن میوه برای شب عید

استخدام فروشنده،کارشناس ارشد تحقیقات بازار،کارشناس حسابداری

بازیگر مشهور سریال شهرزاد در کنار دخترش

60 هزار تن میوه برای شب عید ذخیره شد

نوبخت: حذف دهک های پردرآمد طی 3 ماه امکانپذیر نیست/چگونه می شود حساب و تراکنش مالی 80 میلیون نفر را بررسی کرد

ایجاد شبکه ملی پایش کیفیت منابع آب در کشور الزامی است

فرماندار سرپل ذهاب خبر داد ساخت 2هزار واحد مسکونی در روستاهای سرپل ذهاب آغاز شد

خوزستان در بخش جاده ای با استانداردهای لازم فاصله دارد

نوبخت: دولت آمادگی قطع یارانه خانوارهای پردرآمد را دارد

بازار میوه شب عید در زنجان

اختیارات مدیران شهرستان ساوه افزایش می یابد

محافظت از منافع سپرده گذاران خرد رویکرد اصلی بانک مرکزی است

بررسی جابجایی بین حوزه ای آب و مدیریت مصرف در شرق کشور

دریافت لوح و تندیس سیمین صنعت سبز کشور توسط شرکت سایپاسیتروئن

پیش نمایش از 508 جدید پژو در آستانه نمایشگاه ژنو

معرفی پتروشیمی زاگرس به عنوان شرکت برتر صادرات گرای کشور

تحلیل بازار ارز های دیجیتال در ایران و جهان [رپورتاژ آگهی]

اعتبار 2500 میلیاردی برای آبیاری نوین در سال آینده

ذخیره سازی 60 هزار تن میوه برای شب عید

رتبه اول بانک سپه در پرداخت تسهیلات برای رونق تولید استان گلستان

رتبه اول بانک سپه در پرداخت تسهیلات برای رونق تولید استان گلستان