مطالب مرتبط:
تبیین بیانات رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار مردم قم (3) آیا مردم آمریکا گرسنه نیستند؟
تبیین بیانات رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار مردم قم حکومتی که تکیه اش به مردم است
تمام پول های دول استکباری در مسیر مسلمان کشی و آدم کشی هزینه می شود/ مثلث شوم آمریکا، رژیم صهیونیستی و عربستان عاملین اغتشاشات در ایران بودند
جزییات نشست مشترک نمایندگان آمریکا، منافقین، بارزانی و عربستان درباره ایران
جزییات نشست مشترک نمایندگان آمریکا، منافقین، بارزانی و عربستان درباره ایران
5 + 1
یارانه ها
مسکن مهر
قیمت جهانی طلا
قیمت روز طلا و ارز
قیمت جهانی نفت
اخبار نرخ ارز
قیمت طلا
قیمت سکه
آب و هوا
بازار کار
افغانستان
تاجیکستان
استانها
ویدئو های ورزشی
طنز و کاریکاتور
بازار آتی سکه
شنبه، 23 دی 1396 ساعت 04:162018-01-13سياسي

تبیین بخشی از بیانات رهبر معظم انقلاب اسلامی مثلث آمریکا و صهیونیست ها، عربستان و منافقین علیه ملت، ایران و اسلام


اندیشکده راهبردی تبیین در چند تحلیل کوتاه نسبت به تبیین بیانات رهبر انقلاب در دیدار مردم قم (19 دی)، اقدام کرده است.

- مثلث آمریکا و صهیونیست ها، عربستان و منافقین علیه ملت، ایران و اسلام اندیشکده راهبردی تبیین در چند تحلیل کوتاه نسبت به تبیین بیانات رهبر انقلاب در دیدار مردم قم (19 دی)، اقدام کرده است.

ریشه های مردمی نظام جمهوری اسلامی ایران مقام معظم رهبری مدظله العالی در دیدار امروز خود با مردم قم، با اشاره به سخنان مقامات آمریکایی در مورد جایگاه مردم در ایران، نظام سیاسی و حکومتی ایران را برآمده از اراده مردم دانسته و عامل استمرار آن را تکیه بر پایه مردمی معرفی کردند.

نظام جمهوری اسلامی در طول نزدیک به چهار دهه از حیات خود، همواره از نیروی مردمی برای انجام کارویژه های خود، خصوصاً تأمین امنیت بهره برده است.

تحلیل و ارزیابی 1-برآمدن از متن مردم و نیز درصحنه نگه داشتن مردم، ویژگی ممتاز جمهوری اسلامی است که باعث می شود آن را در برابر نقشه ها و دخالت های بیرونی دشمنان، مصون سازد.

نمونه اخیر این مسئله حضور گسترده مردم در محکومیت اقدام عوامل داخلی و خارجی برای ایجاد آشوب در کشور بود.

2-به دلیل اهمیت پشتوانه و ریشه مردمی نظام اسلامی، عمده تمرکز دشمنان ایران و اسلام، بر قطع این ریشه، قرار دارد.

بهره برداری سوء از وضعیت معیشتی و اقتصادی و مخلوط کردن آن با شعارهای ضد نظام سیاسی، تازه ترین روش دشمن برای نابودی پشتوانه مردمی نظام جمهوری اسلامی است.

3-اصلی ترین دلیل و قرینه برای اثبات کارکرد پشتوانه و ریشه مردمی نظام اسلامی، حیات مقتدرانه و پایداری در اصول و ارزش های اساسی انقلابی است که باوجود هجمه های سنگین و متعدد از سوی دشمان، همچنان ادامه دارد.

شعار نه به گرانی و شکست دشمن در جذب نیرو برای اغتشاشات اگر بپذیریم آن چه در اغتشاشات اخیر در ایران رخ داد، بخش میدانی از فرایند جنگ نرم علیه انقلاب اسلامی است، باید گفت که طراحان و گردانندگان یک تجمع علیه نظام، تلاش می کنند تا در اوایل حرکت، چهره ای مسالمت جو و دارای مطالبات کم هزینه از خود ارائه کنند تا حداکثر امکان جذب از میان گروه های مختلف فراهم شود.

آن گاه که جمعیت شرکت کننده به تعداد قابل قبولی برای دست زدن به رفتارهای خشن تر و هنجارشکنانه تر رسید، مقصد اصلی خود را رو می کنند.

لذا در صورتی که به هر دلیلی مردم عادی با آن ها همراهی نکنند، عملا نقشه های آن ها با شکست مواجهه خواهد شد.

چنین روندی در اغتشاشات اخیر ایران نیز صورت گرفت.

رهبر معظم انقلاب اسلامی در این خصوص می فرمایند: از ماه ها قبل این ها آماده بودند.

خود رسانه های منافقین اعتراف کردند در همین روزها… کسانی را در داخل نشان کنند، پیدا کنند که بهشان کمک کنند، تا بیایند به مردم فراخوان بدهند.

فراخوان را هم آنها دادند.

شعار نه به گرانی بگذارند.

خب این شعاری هست که همه خوششان می آید.

با این شعار یک عده ای را جذب کنند.

بعد خودشان بیایند وسط، اهداف شوم خودشان را دنبال کنند، مردم را هم دنبال خودشان بکشند…کاری که مردم کردند در اینجا این است: اول خب یک عده ای آمدند، البته عده ی زیادی هم نبودند، لکن به مجرد اینکه دیدند که اینها هدفهایشان چیست، در شعارهایشان معلوم بود، مردم صف ها را جدا کردند.

واقعیت این است که کلیدی ترین بازیگر در شکست پروژه ی اخیر برای بی ثبات سازی ایران، مردم بودند.

برخی مردم ایران با وجود مشکلات و گله مندی اقتصادی، وقتی شعارها را مشاهده کردند، سریعا صف خود را از اغتشاش گران جدا کرده، علیه آن ها شده و عملا این پروژه را ناکام گذاشتند.

بصیرت در یک ملت، در چنین لحظات مهمی تعیین کننده است.

نظیر انقلاب ایران در هیچ جا وجود ندارد این حرکت عظیم منسجم مردمی در مقابل توطئه ی دشمن با این نظم با این بصیرت با این شور و انگیزه در هیچ جای دنیا نیست و این چهل سال است که ادامه دارد.

این سخنان رهبر معظم انقلاب به مناسبت قیام 19 دی با مردم قم است.

در این دیدار رهبر معظم انقلاب اشاره می کنند که حرکت عظیم مردمی در طول چهل سال گذشته با انگیزه ی تمام از انقلاب ادامه داشته است و این در هیچ جای دنیا وجود نداشته است.

مرور تاریخ انقلاب های بزرگ دنیا مانند انقلاب فرانسه، انقلاب الجزایر، انقلاب روسیه و غیره نشان می دهد که با تغیر نسل انقلابی و ظهور نسل جدید، مانند انقلاب شوروی حمایت از انقلاب یا از بین رفته و یا مانند انقلاب فرانسه با یک دوره ی رکود مواجه شده و دوباره با سختی های فراوان به برخی اهداف خود دست یافته است.

انقلاب های دیگری نیز در منطقه ی شمال آفریقا مانند انقلاب الجزایر و انقلاب سودان و مصر رخ داد.

اما پس از گذشت مدت کوتاهی همین انقلاب های ضد استعماری وقتی با سختی ها رو به رو شدند از اهداف اصلی خود عدول کردند و منحرف شدند تا حدی که خودِ بانیان انقلاب نیز به اهدافی که ترسیم کرده بودند پایبند نماندند.

اما انقلاب اسلامی ایران به علت تکیه بر ایمان و اعتقاد و انگیزه مردم پایدار باقی ماند زیرا مردم آرمان های خود را فراموش نکردند و ایستادگی کردند.

نبردهای سه گانه ی ملت، ایران و اسلام علیه دشمنان رهبرانقلاب اسلامی در دیدار مردم قم با اشاره به اغتشاشات روزهای اخیر، از یک مبارزه سه گانه ای اما به هم پیوسته نام بردند: نبرد ملت با ضدملت است، نبرد ایران با ضدایران است، نبرد اسلام با ضداسلام است.

اما این نبردها چگونه ریشه های انقلاب اسلامی را هدف قرار داده و انقلاب اسلامی چگونه با این نبرد سه گانه مواجهه شده است؟ 1-تحلیل گران متفقند که انقلاب از قلب ملت برخاسته و ملت از آن محافظت می کند لذا دشمن نوک پیکانش را به سمت ملت نشانه رفته است.

منافقین با مزدوری دشمن، ملت را می کشد و ترامپ هم ملت ایران را تروریست می نامد.

2-از طرف دیگر، ایران خاستگاه انقلابی بود که این کشور را به تنها قدرت مستقل تأثیرگذار منطقه ای بدل کرد و هر که در برابر این قدرتمندی عناد بورزد، ضد ایران است حتی اگر به ظاهر شعار ایران سر دهد مانند سلطنت طلب ها و منافقین.

3-اما محتوای اصلی این انقلاب،احیای اسلام ناب بود؛ اسلامی که توانست در برابر نسخه های اسلام آمریکایی، اسلام سرسپرده و اسلام وهابی بدرخشد.

4-با توجه به این جمله معظم له، می توان اینگونه نتیجه گرفت که دشمنان اسلام با ملت ایران به عنوان محافظان و حامیان انقلاب، با ایران به عنوان خاستگاه انقلاب و با اسلام به عنوان محتوای انقلاب، دشمنی خواهند کرد زیرا این سه در کنار هم انقلاب را حفظ کرده و در مقابل جبهه دشمنان،از ضعیف و تهی شدن آن جلوگیری کرده است.

لذا ملت، ایران و اسلام علیه کسانی هستند که شعار ملت، ایران و اسلام می دهند اما ضد اینها عمل می کنند.

قرائن آشکار رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار هزاران نفر از مردم قم به مثلثی اشاره داشتند که ناآرامی های اخیر در کشور را برنامه ریزی کردند: آمریکا و صهیونیست ها، دولت خرپول حاشیه خلیج فارس و منافقین برای اثبات نقش این مثلث قرائن آشکاری وجود دارد که برخی از آنها در ادامه ارائه می شود: 1-اسکات مادل، مشاور ارشد اندیشکده CSIS یازده ماه قبل در مجلس نمایندگان آمریکا گفت: خروجی های رسانه ای فارسی زبان باید توجه ها را به این معترضان جلب کنند: از کارگران عصبانی کارخانجات و گروه های قومیتی تا فعالان حقوق زنان و معلمان فقرزده.

هرچند این اعتراضات محلی و کم دوامند، باید به این خوشه های ازهم گسیخته نارضایتی کمک کنیم تا به همدیگر پیوسته و به رفتار ضدرژیم قوی تری تبدیل شوند Goo.

gl/XHGVJs 2-محمد بن سلمان ولیعهد سعودی در اظهارات خود هرگونه مذاکره با تهران را رد کرد و گفت جنگ را به ایران خواهد کشاند Goo.

gl/TF9Gup 3-دیدار جان مک کین و رضا پهلوی در کنگره و درخواست جان مک کین برای تغییر رژیم در ایران و دعوت مردم به مقابله با حکومت Goo.

gl/hs38LZ 4-حضور ترکی الفیصل رییس پیشین اطلاعات عربستان در نشست منافقین در پاریس و اعلام وعده پیروزی علیه ایران Goo.

gl/7Ca5tC 5-حمایت رکس تیلرسون وزیر خارجه آمریکا در کمیته امور خارجی مجلس نمایندگان از عناصری در داخل ایران برای تغییر رژیم به صورت صلح آمیز Goo.

gl/bLfFwC و حمایت های مختلف مقامات آمریکایی و صهیونیست از عوامل ناآرامی های اخیر در ایران که به تفصیل در کانال اندیشکده راهبردی تبیین انتشار یافته است چهار دهه شکست آمریکا از انقلاب اسلامی مقام معظم رهبری صبح امروز در دیدار مردم قم، با اشاره به عصبانت آمریکا از ملت ایران، علت این عصبانیت را، شکست این کشور از حرکت عظیم مردم ایران دانستند.

سابقه ی چهار دهه دشمنی ایالات متحده با ایران اسلامی، نشان دهنده ی شکست های متوالی این کشور در خباثت های خود علیه آن است و اصولاً می توان سیاست های استکباری آمریکا علیه ایران را، عکس العمل هایی از موضع ضعف تحلیل کرد.

1- نفس وقوع انقلاب اسلامی را می توان اولین شکست بزرگ ایالات متحده در منطقه ارزیابی کرد.

با وقوع انقلاب اسلامی، آمریکا مهم ترین کارگزار خویش در منطقه ی غرب آسیا را از دست داد.

2- بنابراین، دشمنی های این کشور علیه انقلاب و نظام اسلامی، از بدو جمهوری اسلامی آغاز شد و در حوزه های گوناگون ادامه یافته و حتی تشدید شده است.

3- مهم ترین نشانه ی شکست آمریکا را در قبال ایران، می توان ثبات نظام اسلامی در عین پیشرفت آن دانست.

ایالات متحده در مقاطع زمانی گوناگون و به صور مختلف، سعی در براندازی جمهوری اسلامی داشته که این توطئه ها تاکنون ناکام بوده و همین عامل را می توان علت اصلی عصبانیت این کشور تحلیل کرد.

4- کودتای نوژه، غائله ی تیر 1378، فتنه ی 1388 و اغتشاشات اخیر نمونه هایی از تلاش جهت براندازی نظام اسلامی است که به دلیل ریشه های مردمی امنیت در جمهوری اسلامی، تاکنون ناموفق بوده است.

خدمات مدعیان ایران دوستی به دشمنان ایران و انقلاب رهبر انقلاب اسلامی صبح امروز در دیدار مردم قم: ازیک طرف گفتند جانم فدای ایران، ازیک طرف پرچم ایران را آتش زدند!… شما کِی قربان ایران رفتید که می گویید جانم فدای ایران؟ یکی از دشمنان قسم خورده ی مردم ایران از بدو انقلاب اسلامی، منافقین بوده اند که در برهه های گوناگون به طرق مختلف، دستشان به خون مردم این سرزمین آلوده شده است.

در ادامه، برخی از مهم ترین خدماتی! که این سازمان به مردم ایران داشته است، موردبررسی قرار می گیرد: 1-ترورهای کور و بی هدف: این گروه تروریستی که در سهم خواهی از انقلاب اسلامی ناموفق بود، اندکی پس از انقلاب اسلامی به ترورهای کور روی آورد و نزدیک به 17000 تن از مردم بی گناه را به خاک و خون کشیدند.

2- خیانت به ایران در طول جنگ تحمیلی: خیانت این گروه تروریستی به کشور، در سه حوزه ی عمده اتفاق افتاد: فروش اطلاعات سری کشور به رژیم بعث کمک های عملیاتی به ارتش بعثی در حمله به ایران بازجویی و شکنجه ی اسرای ایرانی 3-پادویی ایالات متحده و رژیم صهیونیستی در پرونده ی هسته ای: در سال 1381، این گروه با برگزاری یک کنفرانس مطبوعاتی، ادعای افشای تأسیسات هسته ای ایران را اعلام کرد که باعث ایجاد غائله ای شد که به مدت بیش از یک دهه، هزینه های بالایی را در حوزه های سیاسی و اقتصادی به مردم ایران تحمیل کرد.

4-نشست های مکرر با نمایندگان کنگره ی آمریکا و درخواست از این کشور جهت تحریم ایران جمع بندی موارد ذکرشده، تنها بخشی از خیانت هایی است که منافقین طی چهار دهه ی گذشته در قبال ایران انجام داده اند.

مسئله ای که باید موردتوجه قرار گیرد این است که در حال حاضر این جماعت به چه دلیل شعار جانم فدای ایران سر می دهند؟
کلید واژه ها: مردم - اسلام - جمهوری اسلامی - اسلامی - ایران - نظام - انقلاب اسلامی - جمهوری - اغتشاشات - رهبر معظم انقلاب اسلامی - رهبر انقلاب - آمریکا - رهبر - دیدار - رهبر معظم انقلاب - مقامات آمریکایی - مقام معظم رهبری - عربستان - منافقین - سیاسی - نیرو - صورت - شکست - آمریکایی - نقشه - کم هزینه - پایداری - اقتصادی - مطالبات - جنگ نرم

آخرین اخبار سرویس:
خدایا زلزله را در 3 و 4 جمعش کن و به 7 و 8 نرسان!

اطلاع از برنامه های صدا وسیما مرکز سیستان وبلوچستان با مراجعه به کانال های اطلاع رسانی   + مصاحبه

آغاز طرح جمع اوری معتادان متجاهر در استان اردبیل

دیدار رییس مجلس شورای اسلامی با سه خانواده شهید در قم

مشاور وزیر فرهنگ در گسترش ارتباطات فرهنگی منصوب شد

پیش نویس ضوابط اجرایی قانون بودجه 1397 برای تصویب به دولت ارسال شد + عکس

گازرسانی به 180 روستا در سال 97

تصادف زنجیره ای خونین در جاده شاهرود

مفقودی اطفال مهاجرین در سویدن

طرح سوال از روحانی منتفی شد

آیفون SE 2 را در طرح مفهومی جدید مشاهده کنید؛ دوربین بهبود یافته به همراه قاب شیشه ای

دختران پنجاه هزارتومانی توییتر را داغ کردند +تصاویر

معاون سیاسی استاندار خراسان رضوی آغاز سال جدید را تبریک گفت

مهندس بهروز مرادی به عنوان سرپرست شرکت توسعه منابع آب و نیروی ایران معرفی شد

آثار پیروزی پوتین در عرصه منطقه ای و بین المللی

معاون سیاسی استاندار خراسان رضوی آغاز سال جدید را تبریک گفت

سمینار "عظمت و اهمیت نهج البلاغه" در اسلام آباد برگزار شد

هجمه های سنگین جنگ نرم در عرصه باورهای دینی جامعه

آغاز بزرگترین رزمایش کشورهای عرب حاشیه خلیج فارس در عربستان

ولیعهد عربستان به آمریکا رفت

برنامه امتحانات کتبی نیم سال اول سطوح عالی حوزه اعلام شد

مبارزه با تحریف؛ مهمترین اقدام امام باقر (ع) + فیلم

استخدام برنامه نویس،کارآموز برنامه نویس موبایل اندروید،ios،PHP

اهمیت صله رحم از نظر حجت الاسلام و المسلمین قرائتی

با خانواده طالب بساطی دیدار می کنم/پیگیری فوت جوان ایلامی در زندان

کرباسچی: نجفی را کسی نمی دانم که به خاطر فشارها از ناحیه فساد مالی که افشا کرده اند بخواهد عقب نشینی کند

نماینده ایلام: با خانواده طالب بساطی دیدار می کنم/پیگیری فوت جوان ایلامی در زندان

چه زمانی کودکمان را با قرآن آشنا کنیم؟

هزار و 300 خادم در ایام نوروز 97 بسیج می شوند

فضیلت ماه رجب از دیدگاه معصومین(ع)

با این 14 نکته دیگران را به حجاب دعوت کنید

زمان درخواست صدور کارت هوشمند ایثارگران تمدید شد

روایت ظریف از " تزویر مطلق" شاکیان برنامه موشکی ایران/هاشم زایی: فیلترینگ تلگرام در شورای عالی فضای مجازی تصویب شده است

مصوبه حداقل مزد سال آینده به امضای دولت و کارفرمایان می رسد

چگونگی مواجهه محققان شیعه با مصادر اهل سنت

بی توجهی به دستورات دینی، انسان را به مرتبه پایین تر از چهارپایان می رساند

همکاری های علمی و فناوری ایران و بلاروس توسعه می یابد

وزیر کشور با تبدیل 2 روستا به شهر موافقت کرد

نظر هاوکینگ درباره برنده نشدن جایزه نوبل چه بود؟

ماه رجب فرصتی برای بازگشتن به مقام اصلی آدمیت است

آنچه باید قبل از کوه نوردی بدانیم

دزدی یا یادگاری هایی از هتل ها

مدیرکل دفتر امور مجلس وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی:

آیین اذن خدمت خادمان آستان حضرت معصومه(س) در نوروز 97 برگزار شد

روحانی: شادی را به رسمیت بشناسیم

نمایشگاه نوروزی بهشت بانو در حرم کریمه اهل بیت (س) افتتاح می شود

آذری جهرمی: مشکلی در آنتن دهی تلفن همراه در مناطق دفاع مقدس نداریم

الهام علی اف بخش از ارمنستان کنونی را متعلق به جمهوری آذربایجان دانست

مجید انصاری: عده ای با صحبت ها و کردارشان در تریبون های رسمی برای جذب سرمایه گذاری فضایی ناامن ایجاد می کنند

برپایی 22 نمایشگاه صنایع دستی در ایام نوروز در مازندران

یادمان های شهدا بهترین مکان برای تمرین حفاظت از انقلاب است

استاندار قم:
 آسیب های بی شماری در گرو ضعف باورهای دینی است

یادمان های شهدا بهترین مکان برای تمرین حفاظت از انقلاب است

روحانی ضمن تبریک به مرکل: تاکید بر نقش سازنده آلمان در اجرای برجام

بدهی دولت به صندوق های بیمه و تأمین اجتماعی طی 5 سال پرداخت می شود

بافت تابلوفرش ویژه «تبریز 2018» آغاز شد

تدابیر نوروزی شهرداری کاشان با ایجاد پنج پایگاه راهنمای گردشگری

موگرینی: توافق هسته ای ایران برای اتحادیه اروپا از اهمیتی استراتژیک برخوردار است

فرانسه: برجام را نمی توان بر خلاف میل ایران، روسیه و چین اصلاح کرد

راه اندازی قطار جدید اتوبوسی در مسیر زنجان - تهران

بافت تابلوفرش ویژه «تبریز 2018» آغاز شد

رتبه اول تامین اجتماعی بندرگز در گلستان

مشکلی در آنتن دهی تلفن همراه درمناطق دفاع مقدس نیست

راه آهن شمال -جنوب سبب رونق اقتصادی شرق سمنان می شود

تغییر و تحولات بنیادین در شهرک های صنعتی کردستان در سال 97

فرماندار ابرکوه از عملکرد ضعیف دستگاه های اجرایی در اطلاع رسانی انتقاد کرد

نماینده ایلام:
 
 با خانواده طالب بساطی دیدار می کنم/پیگیری فوت جوان ایلامی در زندان

مشکلی در آنتن دهی تلفن همراه درمناطق دفاع مقدس نیست

عالم برجسته یمنی درگذشت

حرم مطهر رضوی در آستانه سال نو

برپایی 22 نمایشگاه صنایع دستی در ایام نوروز در مازندران

آخرین جلسه قرآن «محمدصادق بهشتی» در سال 96 + عکس

مشکلی در آنتن دهی تلفن همراه درمناطق دفاع مقدس نیست

محبوبیت پوتین در بریتانیا

فیلترینگ تلگرام در شورای عالی فضای مجازی تصویب شد!

آغاز بافت تابلوفرش ویژه تبریز 2018

محمود الزهار دو جلد کتاب به جشنواره عمار اهدا کرد

دیدار رییس مجلس با خانواده شهیدان سلیمانیان و هاشمی نسب

سازمان بازرسی با گران فروشی بلیت و تأخیر های پروازی برخورد کند

راه آهن شمال -جنوب سبب رونق اقتصادی شرق سمنان می شود

پیروزی پوتین آثار بسیاری در عرصه منطقه ای و بین المللی خواهد داشت

مدیران خبرگزاری ها باید به دنبال ایده نو و خلاقیت متناسب با زمان و مکان باشند

ایران درباره مسائل دفاعی بر سر میز مذاکره با دیگران نمی نشیند

راه آهن شمال -جنوب سبب رونق اقتصادی شرق سمنان می شود

کرملین خطاب به انگلیس: یا مدرک نشان دهید یا عذرخواهی کنید

حاجی بابایی: مجلس حق عائله مندی زنان معلم مجرد را پیگیری می کند

وزیر ارتباطات: مشکل ارتباطاتی مناطق محروم در دست پیگیری است

نشست پوتین با همه رقیبان انتخاباتی اش

کدام دولت رکوردار واردات بنزین شد؟ +جدول

ادعای وزرای خارجه مصر و امارات علیه ایران

رحیم مشایی رو اینطوری بردن زندان!

بوی عید در کرمانشاه با طعم چادر و کانکس +عکس

حسن نیا: رشد 5 درصدی تردد خودرو ها در نوروز پیش بینی شده است

آماده باش نیروهای پلیس کرمانشاه برای برقراری نظم و امنیت در ایام عید

دیدار رییس مجلس با خانواده شهیدان سلیمانیان و هاشمی نسب

پرداخت حقوق و عیدی کارگران گروه ملی صنعتی فولاد ایران

محور میامی-سبزوار به طور کامل بازگشایی شد

پیام تبریک پادشاه و ولیعهد عربستان به پوتین

تاکید آیت الله علم الهدی بر رسیدگی به بهداشت و درمان خانواده شهدا

مدیرکل دفتر امور مجلس وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی: اولویت اصلی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی رفع دغدغه های فرهنگی رهبر معظم انقلاب است

تبیین بخشی از بیانات رهبر معظم انقلاب اسلامی مثلث آمریکا و صهیونیست ها، عربستان و منافقین علیه ملت، ایران و اسلام

تبیین بخشی از بیانات رهبر معظم انقلاب اسلامی مثلث آمریکا و صهیونیست ها، عربستان و منافقین علیه ملت، ایران و اسلام