مطالب مرتبط:
تبیین بیانات رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار مردم قم (3) آیا مردم آمریکا گرسنه نیستند؟
تبیین بیانات رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار مردم قم حکومتی که تکیه اش به مردم است
تمام پول های دول استکباری در مسیر مسلمان کشی و آدم کشی هزینه می شود/ مثلث شوم آمریکا، رژیم صهیونیستی و عربستان عاملین اغتشاشات در ایران بودند
جزییات نشست مشترک نمایندگان آمریکا، منافقین، بارزانی و عربستان درباره ایران
جزییات نشست مشترک نمایندگان آمریکا، منافقین، بارزانی و عربستان درباره ایران
5 + 1
یارانه ها
مسکن مهر
قیمت جهانی طلا
قیمت روز طلا و ارز
قیمت جهانی نفت
اخبار نرخ ارز
قیمت طلا
قیمت سکه
آب و هوا
بازار کار
افغانستان
تاجیکستان
استانها
ویدئو های ورزشی
طنز و کاریکاتور
بازار آتی سکه
شنبه، 23 دی 1396 ساعت 04:162018-01-13سياسي

تبیین بخشی از بیانات رهبر معظم انقلاب اسلامی مثلث آمریکا و صهیونیست ها، عربستان و منافقین علیه ملت، ایران و اسلام


اندیشکده راهبردی تبیین در چند تحلیل کوتاه نسبت به تبیین بیانات رهبر انقلاب در دیدار مردم قم (19 دی)، اقدام کرده است.

- مثلث آمریکا و صهیونیست ها، عربستان و منافقین علیه ملت، ایران و اسلام اندیشکده راهبردی تبیین در چند تحلیل کوتاه نسبت به تبیین بیانات رهبر انقلاب در دیدار مردم قم (19 دی)، اقدام کرده است.

ریشه های مردمی نظام جمهوری اسلامی ایران مقام معظم رهبری مدظله العالی در دیدار امروز خود با مردم قم، با اشاره به سخنان مقامات آمریکایی در مورد جایگاه مردم در ایران، نظام سیاسی و حکومتی ایران را برآمده از اراده مردم دانسته و عامل استمرار آن را تکیه بر پایه مردمی معرفی کردند.

نظام جمهوری اسلامی در طول نزدیک به چهار دهه از حیات خود، همواره از نیروی مردمی برای انجام کارویژه های خود، خصوصاً تأمین امنیت بهره برده است.

تحلیل و ارزیابی 1-برآمدن از متن مردم و نیز درصحنه نگه داشتن مردم، ویژگی ممتاز جمهوری اسلامی است که باعث می شود آن را در برابر نقشه ها و دخالت های بیرونی دشمنان، مصون سازد.

نمونه اخیر این مسئله حضور گسترده مردم در محکومیت اقدام عوامل داخلی و خارجی برای ایجاد آشوب در کشور بود.

2-به دلیل اهمیت پشتوانه و ریشه مردمی نظام اسلامی، عمده تمرکز دشمنان ایران و اسلام، بر قطع این ریشه، قرار دارد.

بهره برداری سوء از وضعیت معیشتی و اقتصادی و مخلوط کردن آن با شعارهای ضد نظام سیاسی، تازه ترین روش دشمن برای نابودی پشتوانه مردمی نظام جمهوری اسلامی است.

3-اصلی ترین دلیل و قرینه برای اثبات کارکرد پشتوانه و ریشه مردمی نظام اسلامی، حیات مقتدرانه و پایداری در اصول و ارزش های اساسی انقلابی است که باوجود هجمه های سنگین و متعدد از سوی دشمان، همچنان ادامه دارد.

شعار نه به گرانی و شکست دشمن در جذب نیرو برای اغتشاشات اگر بپذیریم آن چه در اغتشاشات اخیر در ایران رخ داد، بخش میدانی از فرایند جنگ نرم علیه انقلاب اسلامی است، باید گفت که طراحان و گردانندگان یک تجمع علیه نظام، تلاش می کنند تا در اوایل حرکت، چهره ای مسالمت جو و دارای مطالبات کم هزینه از خود ارائه کنند تا حداکثر امکان جذب از میان گروه های مختلف فراهم شود.

آن گاه که جمعیت شرکت کننده به تعداد قابل قبولی برای دست زدن به رفتارهای خشن تر و هنجارشکنانه تر رسید، مقصد اصلی خود را رو می کنند.

لذا در صورتی که به هر دلیلی مردم عادی با آن ها همراهی نکنند، عملا نقشه های آن ها با شکست مواجهه خواهد شد.

چنین روندی در اغتشاشات اخیر ایران نیز صورت گرفت.

رهبر معظم انقلاب اسلامی در این خصوص می فرمایند: از ماه ها قبل این ها آماده بودند.

خود رسانه های منافقین اعتراف کردند در همین روزها… کسانی را در داخل نشان کنند، پیدا کنند که بهشان کمک کنند، تا بیایند به مردم فراخوان بدهند.

فراخوان را هم آنها دادند.

شعار نه به گرانی بگذارند.

خب این شعاری هست که همه خوششان می آید.

با این شعار یک عده ای را جذب کنند.

بعد خودشان بیایند وسط، اهداف شوم خودشان را دنبال کنند، مردم را هم دنبال خودشان بکشند…کاری که مردم کردند در اینجا این است: اول خب یک عده ای آمدند، البته عده ی زیادی هم نبودند، لکن به مجرد اینکه دیدند که اینها هدفهایشان چیست، در شعارهایشان معلوم بود، مردم صف ها را جدا کردند.

واقعیت این است که کلیدی ترین بازیگر در شکست پروژه ی اخیر برای بی ثبات سازی ایران، مردم بودند.

برخی مردم ایران با وجود مشکلات و گله مندی اقتصادی، وقتی شعارها را مشاهده کردند، سریعا صف خود را از اغتشاش گران جدا کرده، علیه آن ها شده و عملا این پروژه را ناکام گذاشتند.

بصیرت در یک ملت، در چنین لحظات مهمی تعیین کننده است.

نظیر انقلاب ایران در هیچ جا وجود ندارد این حرکت عظیم منسجم مردمی در مقابل توطئه ی دشمن با این نظم با این بصیرت با این شور و انگیزه در هیچ جای دنیا نیست و این چهل سال است که ادامه دارد.

این سخنان رهبر معظم انقلاب به مناسبت قیام 19 دی با مردم قم است.

در این دیدار رهبر معظم انقلاب اشاره می کنند که حرکت عظیم مردمی در طول چهل سال گذشته با انگیزه ی تمام از انقلاب ادامه داشته است و این در هیچ جای دنیا وجود نداشته است.

مرور تاریخ انقلاب های بزرگ دنیا مانند انقلاب فرانسه، انقلاب الجزایر، انقلاب روسیه و غیره نشان می دهد که با تغیر نسل انقلابی و ظهور نسل جدید، مانند انقلاب شوروی حمایت از انقلاب یا از بین رفته و یا مانند انقلاب فرانسه با یک دوره ی رکود مواجه شده و دوباره با سختی های فراوان به برخی اهداف خود دست یافته است.

انقلاب های دیگری نیز در منطقه ی شمال آفریقا مانند انقلاب الجزایر و انقلاب سودان و مصر رخ داد.

اما پس از گذشت مدت کوتاهی همین انقلاب های ضد استعماری وقتی با سختی ها رو به رو شدند از اهداف اصلی خود عدول کردند و منحرف شدند تا حدی که خودِ بانیان انقلاب نیز به اهدافی که ترسیم کرده بودند پایبند نماندند.

اما انقلاب اسلامی ایران به علت تکیه بر ایمان و اعتقاد و انگیزه مردم پایدار باقی ماند زیرا مردم آرمان های خود را فراموش نکردند و ایستادگی کردند.

نبردهای سه گانه ی ملت، ایران و اسلام علیه دشمنان رهبرانقلاب اسلامی در دیدار مردم قم با اشاره به اغتشاشات روزهای اخیر، از یک مبارزه سه گانه ای اما به هم پیوسته نام بردند: نبرد ملت با ضدملت است، نبرد ایران با ضدایران است، نبرد اسلام با ضداسلام است.

اما این نبردها چگونه ریشه های انقلاب اسلامی را هدف قرار داده و انقلاب اسلامی چگونه با این نبرد سه گانه مواجهه شده است؟ 1-تحلیل گران متفقند که انقلاب از قلب ملت برخاسته و ملت از آن محافظت می کند لذا دشمن نوک پیکانش را به سمت ملت نشانه رفته است.

منافقین با مزدوری دشمن، ملت را می کشد و ترامپ هم ملت ایران را تروریست می نامد.

2-از طرف دیگر، ایران خاستگاه انقلابی بود که این کشور را به تنها قدرت مستقل تأثیرگذار منطقه ای بدل کرد و هر که در برابر این قدرتمندی عناد بورزد، ضد ایران است حتی اگر به ظاهر شعار ایران سر دهد مانند سلطنت طلب ها و منافقین.

3-اما محتوای اصلی این انقلاب،احیای اسلام ناب بود؛ اسلامی که توانست در برابر نسخه های اسلام آمریکایی، اسلام سرسپرده و اسلام وهابی بدرخشد.

4-با توجه به این جمله معظم له، می توان اینگونه نتیجه گرفت که دشمنان اسلام با ملت ایران به عنوان محافظان و حامیان انقلاب، با ایران به عنوان خاستگاه انقلاب و با اسلام به عنوان محتوای انقلاب، دشمنی خواهند کرد زیرا این سه در کنار هم انقلاب را حفظ کرده و در مقابل جبهه دشمنان،از ضعیف و تهی شدن آن جلوگیری کرده است.

لذا ملت، ایران و اسلام علیه کسانی هستند که شعار ملت، ایران و اسلام می دهند اما ضد اینها عمل می کنند.

قرائن آشکار رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار هزاران نفر از مردم قم به مثلثی اشاره داشتند که ناآرامی های اخیر در کشور را برنامه ریزی کردند: آمریکا و صهیونیست ها، دولت خرپول حاشیه خلیج فارس و منافقین برای اثبات نقش این مثلث قرائن آشکاری وجود دارد که برخی از آنها در ادامه ارائه می شود: 1-اسکات مادل، مشاور ارشد اندیشکده CSIS یازده ماه قبل در مجلس نمایندگان آمریکا گفت: خروجی های رسانه ای فارسی زبان باید توجه ها را به این معترضان جلب کنند: از کارگران عصبانی کارخانجات و گروه های قومیتی تا فعالان حقوق زنان و معلمان فقرزده.

هرچند این اعتراضات محلی و کم دوامند، باید به این خوشه های ازهم گسیخته نارضایتی کمک کنیم تا به همدیگر پیوسته و به رفتار ضدرژیم قوی تری تبدیل شوند Goo.

gl/XHGVJs 2-محمد بن سلمان ولیعهد سعودی در اظهارات خود هرگونه مذاکره با تهران را رد کرد و گفت جنگ را به ایران خواهد کشاند Goo.

gl/TF9Gup 3-دیدار جان مک کین و رضا پهلوی در کنگره و درخواست جان مک کین برای تغییر رژیم در ایران و دعوت مردم به مقابله با حکومت Goo.

gl/hs38LZ 4-حضور ترکی الفیصل رییس پیشین اطلاعات عربستان در نشست منافقین در پاریس و اعلام وعده پیروزی علیه ایران Goo.

gl/7Ca5tC 5-حمایت رکس تیلرسون وزیر خارجه آمریکا در کمیته امور خارجی مجلس نمایندگان از عناصری در داخل ایران برای تغییر رژیم به صورت صلح آمیز Goo.

gl/bLfFwC و حمایت های مختلف مقامات آمریکایی و صهیونیست از عوامل ناآرامی های اخیر در ایران که به تفصیل در کانال اندیشکده راهبردی تبیین انتشار یافته است چهار دهه شکست آمریکا از انقلاب اسلامی مقام معظم رهبری صبح امروز در دیدار مردم قم، با اشاره به عصبانت آمریکا از ملت ایران، علت این عصبانیت را، شکست این کشور از حرکت عظیم مردم ایران دانستند.

سابقه ی چهار دهه دشمنی ایالات متحده با ایران اسلامی، نشان دهنده ی شکست های متوالی این کشور در خباثت های خود علیه آن است و اصولاً می توان سیاست های استکباری آمریکا علیه ایران را، عکس العمل هایی از موضع ضعف تحلیل کرد.

1- نفس وقوع انقلاب اسلامی را می توان اولین شکست بزرگ ایالات متحده در منطقه ارزیابی کرد.

با وقوع انقلاب اسلامی، آمریکا مهم ترین کارگزار خویش در منطقه ی غرب آسیا را از دست داد.

2- بنابراین، دشمنی های این کشور علیه انقلاب و نظام اسلامی، از بدو جمهوری اسلامی آغاز شد و در حوزه های گوناگون ادامه یافته و حتی تشدید شده است.

3- مهم ترین نشانه ی شکست آمریکا را در قبال ایران، می توان ثبات نظام اسلامی در عین پیشرفت آن دانست.

ایالات متحده در مقاطع زمانی گوناگون و به صور مختلف، سعی در براندازی جمهوری اسلامی داشته که این توطئه ها تاکنون ناکام بوده و همین عامل را می توان علت اصلی عصبانیت این کشور تحلیل کرد.

4- کودتای نوژه، غائله ی تیر 1378، فتنه ی 1388 و اغتشاشات اخیر نمونه هایی از تلاش جهت براندازی نظام اسلامی است که به دلیل ریشه های مردمی امنیت در جمهوری اسلامی، تاکنون ناموفق بوده است.

خدمات مدعیان ایران دوستی به دشمنان ایران و انقلاب رهبر انقلاب اسلامی صبح امروز در دیدار مردم قم: ازیک طرف گفتند جانم فدای ایران، ازیک طرف پرچم ایران را آتش زدند!… شما کِی قربان ایران رفتید که می گویید جانم فدای ایران؟ یکی از دشمنان قسم خورده ی مردم ایران از بدو انقلاب اسلامی، منافقین بوده اند که در برهه های گوناگون به طرق مختلف، دستشان به خون مردم این سرزمین آلوده شده است.

در ادامه، برخی از مهم ترین خدماتی! که این سازمان به مردم ایران داشته است، موردبررسی قرار می گیرد: 1-ترورهای کور و بی هدف: این گروه تروریستی که در سهم خواهی از انقلاب اسلامی ناموفق بود، اندکی پس از انقلاب اسلامی به ترورهای کور روی آورد و نزدیک به 17000 تن از مردم بی گناه را به خاک و خون کشیدند.

2- خیانت به ایران در طول جنگ تحمیلی: خیانت این گروه تروریستی به کشور، در سه حوزه ی عمده اتفاق افتاد: فروش اطلاعات سری کشور به رژیم بعث کمک های عملیاتی به ارتش بعثی در حمله به ایران بازجویی و شکنجه ی اسرای ایرانی 3-پادویی ایالات متحده و رژیم صهیونیستی در پرونده ی هسته ای: در سال 1381، این گروه با برگزاری یک کنفرانس مطبوعاتی، ادعای افشای تأسیسات هسته ای ایران را اعلام کرد که باعث ایجاد غائله ای شد که به مدت بیش از یک دهه، هزینه های بالایی را در حوزه های سیاسی و اقتصادی به مردم ایران تحمیل کرد.

4-نشست های مکرر با نمایندگان کنگره ی آمریکا و درخواست از این کشور جهت تحریم ایران جمع بندی موارد ذکرشده، تنها بخشی از خیانت هایی است که منافقین طی چهار دهه ی گذشته در قبال ایران انجام داده اند.

مسئله ای که باید موردتوجه قرار گیرد این است که در حال حاضر این جماعت به چه دلیل شعار جانم فدای ایران سر می دهند؟
کلید واژه ها: مردم - اسلام - جمهوری اسلامی - اسلامی - ایران - نظام - انقلاب اسلامی - جمهوری - اغتشاشات - رهبر معظم انقلاب اسلامی - رهبر انقلاب - آمریکا - رهبر - دیدار - رهبر معظم انقلاب - مقامات آمریکایی - مقام معظم رهبری - عربستان - منافقین - سیاسی - نیرو - صورت - شکست - آمریکایی - نقشه - کم هزینه - پایداری - اقتصادی - مطالبات - جنگ نرم

آخرین اخبار سرویس:
مسائل حوزوی و دینی اثرش در زن ها و دخترها بیش از مردهاست/ زن های جامعه اگر اصلاح شوند، مردان هم اصلاح می شوند

لاریجانی در اختتامیه کنفرانس مجالس کشورهای اسلامی حرف های ترامپ نوعی جنگ جدید را نشان می دهد/ آمریکایی ها نمی خواهند تروریسم در منطقه پایان یابد

بدترین مکان زمین از زبان امام علی(ع)

انتقاد جبهه مردمی برای آزادی فلسطین از نشست اخیر ساف

امام جمعه اصفهان: آمریکا از مردانگی و ایستادگی ملت ایران هراس دارد

اختصاص 230 میلیارد تومان برای بیمه زنان سرپرست خانوار

هشتمین گزارش سه ماهه اجرای برجام تقدیم مجلس شد

شهادت می دهم آیت الله هاشمی از اتهامات قتل های زنجیره ای مبّرا بود/ در این قضیه وزیر اطلاعات را هم دور زدند/ 4،5 نفر بیرون نشسته و برای خود تصمیمی گرفتند/هاشمی غبطه چه چیزی را می خورد؟

برگزاری یادواره شهدای روستای قم قلعه مهاباد+گزارش

لاریجانی: نظامی گری عامل گسترش جریان تروریستی در منطقه شده است/پارلمان ها صدای ملت ها هستند

از تحریم تا شکنجه

همسرم هیچ گاه از بیت المال استفاده نکرد

احداث 600 سد در کشور پس از پیروزی انقلاب اسلامی

بیل گیتس: وقت خداحافظی با فلج اطفال برای همیشه فرا رسیده است

آنچه یک کارفرما باید درباره مطالبات کارکنانش بداند/ چرا بیشتر مردم شغل خود را رها می کنند؟

استخدام 10 ردیف شغلی در یک کافی شاپ و رستوران بزرگ در تهران

محجوب: بازماندگان پلاسکو از بی توجهی ها گله مند هستند

عارف: روند پیگیری رفع حصر قابل قبول است

ولایتی: برجام قابل مذاکره مجدد نیست

عارف: روند پیگیری رفع حصر قابل قبول است

دولت و ملت ایران همواره در کنار دولت و ملت لبنان خواهد بود

نماینده وزیر بهداشت در شورای عالی نظام پرستاری منصوب شد

3 بهمن؛ آغاز بیست ویکمین دوره ازدواج دانشجویی | 30 بهمن؛ آخرین مهلت ثبت نام زوج ها

احمدزاده با عکسی خاص تولد کامیابی نیا را تبریک گفت

تغییرات در وزارت خارجه نهایی شد/ عراقچی و انصاری معاونان سیاسی و اقتصادی

احداث 600 سد در کشور پس از پیروزی انقلاب اسلامی

هشتمین گزارش اجرای برجام به کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی ارایه شد

امروز باید با وحدت و برادری در مقابل توطئه های دشمنان بایسیم

وزیر کشور با تبدیل روستای آشار به شهر موافقت کرد

حذف برخی کارکنان خانه فرهنگ دانشگاه کاشان / شایسته سالاری یا سیاسی کاری

دانلود آهنگ جدید سجاد اسماعیلی بنام حالم بده

دانلود آهنگ جدید کلمست بنام لیلا

هنر فرصتی برای ارتقای فرهنگی دینی است

امام جمعه اصفهان: آمریکا از مردانگی و ایستادگی ملت ایران هراس دارد

آکادمی نظامی - عقیدتی نُجَباء افتتاح شد + تصاویر

آیت الله جوادی آملی: مسائل حوزوی و دینی اثرش در زن ها و دخترها بیش از مردهاست/ زن های جامعه اگر اصلاح شوند، مردان هم اصلاح می شوند

دیدار ولایتی با رییسان مجالس لبنان و سوریه

نخستین انتخابات الکترونیک اتحادیه های صنفی شهرستان ورامین برگزار شد

اعضای هیئت دولت در جمع خبرنگاران

آیت الله دری نجف آبادی: شهادت می دهم آیت الله هاشمی از اتهامات قتل های زنجیره ای مبّرا بود / در این قضیه وزیر اطلاعات را هم دور زدند / 5-4 نفر بیرون نشسته و برای خود تصمیمی گرفتند

توضیح دکتر روحانی مطابق با ضوابط اعتقادی شیعه و بسیار دقیق بیان شد

تقویت وحدت ضرورتی انکارناپذیر است

پارلمان اوکراین طرح قطع روابط دیپلماتیک با روسیه را رد کرد

نخستین انتخابات الکترونیک اتحادیه های صنفی شهرستان ورامین برگزار شد

معلول کار آفرین در کاشمر

تشریح روند بررسی بودجه در صحن علنی مجلس

واعظی:دستور روحانی به وزیر ارتباطات برای ایجاد شبکه های اجتماعی بومی/ مسایل مربوط به توان دفاعی کشور قابل مذاکره نیست

گسترش همکاری های ایران و اعضا سازمان همکاری اسلامی

برنامه آموزش ترم زمستان مجمع غرب مهد قرآن استان تهران

برجام به هیچ وجه بازنگری نخواهد شد

ویتنام؛ میزبان نشست «مجمع مجالس آسیا- پاسیفیک»

نخستین انتخابات الکترونیک اتحادیه های صنفی شهرستان ورامین برگزار شد

نگرانی سنای افغانستان از پخش شب نامه های داعش در حومه کابل

سه مانع ارتباط موثر شهرداری و شهروندان

علت احتیاط ایرباس در فروش هواپیما چیست

عراقچی و انصاری؛ معاونان سیاسی و اقتصادی ظریف

مدارس دولتی آب می رود

مسدود شدن اشتباهی گوشی ها در طرح رجیستری

چرا مردم رشد اقتصادی را نمی بینند؟

میانجی ایران و عربستان چه کشوری است؟

آتش بحران سوریه با تسلیح کردها توسط امریکا شعله ور شد

عارف: شورای عالی امنیت ملی، در حال بررسی زمان پایان حصر است

هشتمین گزارش سه ماهه وزارت خارجه درباره اجرای برجام تقدیم مجلس شد

تبلیغ «شهید نواب صفوی» برای کالای ایرانی در مسجد +عکس

یاسر هاشمی در کنگره جمعیت جوانان انقلاب اسلامی: مرحوم پدرم همواره بر حزب قوی تاکید داشت/ هیچ وقت حزب قوی نداشته ایم

ضرورت مناسب سازی اماکن عمومی برای معلولان

توسعه روابط دوجانبه ،منطقه ای و بین المللی تهران – بیروت ضروری است/ بی تردید صهیونیست ها از ایجاد اختلاف و تفرقه در لبنان سود می برند/ دولت و ملت ایران همواره در کنار دولت و ملت لبنان خواهد بود

تاکید مراجع عظام بر توجه به معیشت مردم

ایران هیچ محدودیتی برای ارتقاء همکاری های دفاعی و نظامی با پاکستان قائل نیست

گشایش دفتر یادبود گرامیداشت خاطره دریانوردان کشورمان در نخجوان

تعمیرات اساسی واحد آروماتیک پتروشیمی بندر امام با موفقیت به پایان رسید

شوراهای استانداری مرکزی بیش از حد فعال اند

سرداری که هنوز در میدان است

تقویت تعاملات صداوسیما با سپاه

رفع فیلتر تلگرام و اینستاگرام غیرقانونی است!

زمان پایان اعتبار کارت ملی قدیم

پیکر یکی از مفقودین حادثه ناوشکن دماوند کشف شد

کمک های مردم به زلزله زدگان در حساب های سلبریتی ها ماند!؟

عارف: روند پیگیری رفع حصر قابل قبول است

طباطبایی نژاد: اشتغال و حمایت از تولید ملی مغفول مانده است

واکنش کاربران اجتماعی به سالگرد شهید نواب صفوی و یاد و خاطره شهدای "فداییان اسلام"

تذکرات کتبی نمایندگان به مسئولان اجرایی کشور

توضیح دکتر روحانی مطابق با ضوابط اعتقادی شیعه و بسیار دقیق بیان شد

گشایش دفتر یادبود گرامیداشت خاطره دریانوردان کشتی نفتکش در نخجوان

توضیح سخنگوی وزارت امور خارجه درباره هشتمین گزارش سه ماهه اجرای برجام

استغاثه باران در جوار گلزار شهدای شیراز

معاون رییس قوه قضاییه هم به سخنان تکذیب شده روحانی واکنش نشان داد

پیشگیری از جرم اولویت سازمان قضایی نیروهای مسلح +فیلم

نیمی از مسائل فرهنگی به ضعف مدیریتی برمی گردد

برگزاری همایش تجلیل از خیران بخش رودبست در بابلسر

رکورد ترافیک دیتا در بین اپراتورهای تلفن همراه شکسته شد

لاییک ها و سکولارها را بجای تجویز نقد معصوم نقد کنیم

ابراز همدردی سفرا و دیپلماتها دروین با دولت و مردم ایران

اخبار جهان به روایت تصویر(1)، بیست و هفتم دی ماه

جریان حکمت ملی عراق با تعویق انتخابات مخالفت کرد

دانشجویانی که بوی بهشت نمی دهند!

ساعی در کنفرانس مجالس سازمان همکاری های اسلامی: نمایندگان کشورهای اسلامی در رویداد گردشگری جهان اسلام در تبریز حضور یابند

وجود ظرفیت های قانونی خوب در حوزه ایثار و شهادت/ یک سوم شهدای گیلانی دارای وصیت نامه هستند

روحانی بر ضرورت توسعه خدمات الکترونیک تاکید کرد

فرمانده بسیج بجنورد: هدف دشمنان تلخ کردن شیرینی انقلاب به کام مردم است

تبیین بخشی از بیانات رهبر معظم انقلاب اسلامی مثلث آمریکا و صهیونیست ها، عربستان و منافقین علیه ملت، ایران و اسلام

تبیین بخشی از بیانات رهبر معظم انقلاب اسلامی مثلث آمریکا و صهیونیست ها، عربستان و منافقین علیه ملت، ایران و اسلام