مطالب مرتبط:
صدیقی: باید پابرهنگان و جنوب شهری به نوا برسند نه اشرافیان مرفه بی درد/هیچ وقت ظلم نکنیم/در حوادث اخیر نیروهای ما کتک خوردند اما دست به اسلحه نبردند و کتک نزدند/قوه قضاییه مردم را ناراضی نکند/در بودجه به حوزه های علمیه توجه نمی شود
امام جمعه تهران: باید از کاخ ها بیرون آمد و جنوب شهر را دید/توقع نداشتیم بعد از 88 با چنین فتنه ای مواجه شویم
کاظم صدیقی: باید برای حوزه های علمیه و مراکز فرهنگی مان بودجه مناسب پیش بینی شود
صدیقی در نماز جمعه تهران: اجتماع ملت، دریایی را ایجاد کرد و آشغال ها را شست و تمیز کرد/ اگر می خواهیم دین را رواج دهیم باید بودجه حوزه های علمیه و فرهنگ را تقویت کنیم
صدیقی: با روحیه لیبرالی نمی توان خلاءهای مملکت را پر کرد/اجتماع ملت، دریایی را ایجاد کرد و آشغال ها را شست و تمیز کرد/ اگر می خواهیم دین را رواج دهیم باید بودجه حوزه های علمیه و فرهنگ را تقویت کنیم
5 + 1
یارانه ها
مسکن مهر
قیمت جهانی طلا
قیمت روز طلا و ارز
قیمت جهانی نفت
اخبار نرخ ارز
قیمت طلا
قیمت سکه
آب و هوا
بازار کار
افغانستان
تاجیکستان
استانها
ویدئو های ورزشی
طنز و کاریکاتور
بازار آتی سکه
شنبه، 23 دی 1396 ساعت 00:422018-01-12سياسي

مسئولان با مردم صادقانه سخن بگویند/ باید از کاخ ها بیرون آمد و جنوب شهر را دید/ همه بودجه حوزه های علمیه به اندازه یک دانشگاه نیست


امام جمعه موقت تهران با بیان اینکه مسئولان با مردم با صداقت سخن بگویند، گفت: بیکاری قابل تحمل نیست.

از کاخ های شیشه ای باید بیرون آمد و از جنوب شهر دیدن کرد.

- به گزارش سایت قطره و به نقل ازپایگاه اطلاع رسانی آینده روشن به نقل از خبرگزاری حوزه ، حجت الاسلام و المسلمین کاظم صدیقی، در خطبه های امروز (22 دیماه ) نماز جمعه تهران با بیان اینکه اغتشاشات اخیر طرح آمریکا، صهیونیسم و عربستان بود، اظهارداشت: نظام اسلامی دشمنان خائن قسم خورده ای دارد که چشم دیدن دین خدا را نداشته و استقلال هیچ کشوری را برنمی تابند.

امام جمعه موقت تهران، اغتشاشات اخیر در کشور را حادثه عبرت انگیز و بیدارگری خواند که باید نسبت به آن روشنگری شود، ادامه داد: فتنه چهره های منافق را هویدا و نابود می کند، این آشوب ها دوست و دشمن را نشان می دهد و در این فراز و نشیب ها گوهر افراد جامعه نمود پیدا می کند.

وی با بیان ارزیابی خود در رابطه با آشوب های اخیر در کشور خاطرنشان کرد: بهترین طرحی را در این رابطه رهبر معظم انقلاب داشتند که فرمودند این اغتشاش عوامل بیرونی دارد و طراحی شده است.

ما ه ها شیطان بزرگ و ایادی آن برنامه ریزی کردند و افرادی در مراکز توطئه تحت مطالعه قرار گرفتند و از این فرصت سوء استفاده کردند.

خطیب موقت جمعه تهران افزود: آشوب های این چنینی طرح آمریکا و صهیونیسم و با پول عربستان و پادوهای آنان است که در راس آن منافقین بدبخت و آواره بودند که از خود بریده و به بیگانگان پناهنده شدند و پادویی آنها را برعهده گرفتند.

وی اضافه کرد: البته برای ما متقن نبود که پس از فتنه 88 چنین اتفاقی بیفتد اما آنهایی که فکر می کنند انقلاب تمام شده و سعی دارند گفتمان انقلابی را به حاشیه ببرند و همچنان مسائل جزیی بی ارزش را بزرگ می کنند، بدانند دشمنان ما منتظر غفلت هستند و به محض اینکه احساس کنند مردم مشکل دارند از همان نقطه وارد می شوند و سعی در نابودی دارند.

لذا باید در این رابطه مردم همواره بسیج شده و هوشمندانه زندگی کنند.

حجت الاسلام و المسلمین صدیقی خطال به ملن انقلابی ایران با بیان این که همیشه باید دست به ماشه و بسیجی باشید، یادآور شد: دشمنان 40 سال از ملت ما تودهنی خوردند و مردم همواره در مقابل توطئه های آنان مقاومت کردند و مشت محکمی بر دهان آمریکا زدند و از این به بعد هم هرگاه آمریکا گرفتار توهم، جهالت و سردرگمی شود و قصد برهم زدن آرامش انقلاب اسلامی را داشته باشد بداند باز هم از ملت ما تو دهنی خواهد خورد و با مشت های گره کرده عاشقان شهادت مواجه خواهد شد.

دبیرکل بنیاد بین المللی غدیر افزود: این برای ما قابل توقع نبود که بعد از فتنه 88 با چنین فتنه ای مواجه شویم.

آنهایی که گفتمان انقلاب را به حاشیه می رانند و مسائل جزیی بی ارزش را عمده می کنند و دنبال ارضای هوس هایشان هستند، می گویند تا کی انقلاب باید باشد؟ دشمن بیکار نیست و منتظر همین غفلت شماها است، تا احساس کنند مردم مشکل دارند تا وارد شوند و از همان نقطه ضربه می زنند.

حجت الاسلام و المسلمین صدیقی تصریح کرد: تا شرف و استقلال حاصل شده از خون شهیدان پابرجا باشد، دشمن عنادش را روزافزون خواهد کرد، لذا در برابر این دشمن باید گفتمان انقلاب و انقلابی گری پابرجا باشد.

امام جمعه موقت تهران، اظهارات اخیر ترامپ درباره حوادث رخ داد را یاوه گویی تعبیر کرد و اظهار داشت: ترامپ بداند مردم بانی حکومت هستند، مردم انقلاب را به بار آوردند و حفاظت کردند.

لذا هرکجا موردی بوده مردم سینه سپر کردند.

وی در بخش دیگری از سخنانش خطاب به مسئولان با بیان اینکه با مردم با صداقت سخن بگویید، تاکید کرد: انقلاب اسلامی، انقلاب پابرهنگان و جنوب شهری و روستاییان است و باید اینها به نوا برسند، نه اشرافیان مرفه بی درد.

امام جمعه موقت تهران افزود: اگر دولت محترم نیروهای انقلابی را از گردونه سنگرهای خدمت بیرون کند، آسیب و سیلی می خورد و نمی تواند مملکت را اداره کند، این ممکلت با انقلاب، استقلال پیدا کرده است؛ روحیه لیبرالی و اشرافی برای جامعه مفید نبوده و با این روحیه نمی توان خلاء های مملکت را پر کرد.

وی، بی توجهی به فرهنگ و ایمان را از عوامل سواستفاده دشمن دانست و گفت: ما در جنگ برتر شدیم و تولید مقاومت کردیم، مرزها را درنوردیدیم و انقلاب را صادر کردیم، حالا جنگ نرم فرهنگی و اقتصادی در دستور کار دشمن است.

حجت الاسلام والمسلمین صدیقی با تاکید بر این که مجلس باید در بودجه 97 نکاتی را رعایت کند، تصریح کرد: مجلس باید نظارت کند و اقتدار خود را نشان دهد.

باید رهرو راه مدرس باشد، مجلس باید بر اوضاع مملکت اشراف پیدا کند، کم کاری و فساد را دنبال کنند، کمیسیون های مجلس این موارد را تعقیب کنند.

اینقدر عقب نشینی و انفعال به نفع مجلس وانقلاب نیست.

خطیب موقت جمعه تهران با بیان این مطلب که مجلس نشان دهد دیده بان خوبی برای جامعه و مردم است، یادآور شد: مجلس باید در قانون گذاری سراغ مسائل اصلی برود، نه موارد حاشیه ای که مقابله با شورای نگهبان را در پی دارد، این مسائل حاشیه سازی و کار مجلس نیست.

حجت الاسلام و المسلمین صدیقی اضافه کرد: در بودجه، برای فرهنگ بودجه ای قابل اعتنا در نظر گرفته نشده است.

به تقویت زیرساخت های حوزه های علمیه توجه نمی شود و همه بودجه ای که پیش بینی شده درصد کمی از یک دانشگاه از دانشگاه های کشور است، اگر می خواهید دین را رواج دهید باید برای حوزه های علمیه و مراکز فرهنگی در بودجه، برنامه ای مناسب پیش بینی کنید.

وی در ادامه، لزوم فقرزدایی را موردتوجه قرار داد و گفت: مردم همیشه در میدان هستند، اگر جنگ باشد اینها بچه هایشان را می فرستند، از این اشراف و بالانشین ها در صحنه های خطر ندیدم که کسی سینه سپر کند، لذا باید در بودجه هم جهت حمایتی را از اقشار ضعیف جامعه پیش بینی کنید.

فقر بعد از 4 دهه افتخاری برای انقلاب نیست.

انقلاب پابرهنگان و جنوب شهری و روستاییان است و باید اینها به نوا برسند نه اشرافیان مرفه بی درد.

امام جمعه موقت تهران، تامین بودجه و پول پاشی را دو مقوله متفاوت دانست و اظهار داشت: باید برای اشتغال جوانان مدیریت کارآمد داشته باشیم.

اینکه گفته شود چقدر بودجه دادیم، کافی نیست، به اندازه کافی هم وعده شنیده شده است مردم منتظر اقدام و عمل هستند.

امام جمعه موقت تهران اضافه کرد: بیکاری قابل تحمل نیست.

از کاخ های شیشه ای باید بیرون آمد و از جنوب شهر دیدن کرد.

از فارغ التحصیلان دانشجوی بیکار سراغ بگیرید، خود من در معرض مراجعه هستم گاهی دلم می خواهد بنشینم گریه کنم، افراد به هیچ کجا دست شان نمی رسد و درآمد خانوادگی کم است.

حجت الاسلام و المسلمین صدیقی، خواستار اعتنا و احترام به مردم در دستگاه های مختلف شد و گفت: شعارهای غربی برای مردم خوشایند نیست، هرچند ممکن است برای قشری رای بیاورد، اما مردم ما مومن و معتقد به قیامت هستند و باید آنان را تحویل گرفت.

اگر مطالباتی دارند باید حرفشان و اعتراضان را شنید، نه شنیدنی که تمام شود، وی خطاب به مسئولان افزود: اگر نمی توانید وعده های بی خودی ندهید.

با مردم با صداقت سخن بگویید و کار را به دست خود مردم بدهید.

تمام انبیاء سنگرشان توکل به خدا بوده، مردم را از طریق رضای خدا می توان راضی کرد، دین خدا را رواج بدهید دشمن خدا را شاد نکنید، به دین و اخلاق بپردازید.

وی ادامه داد: قوه قضاییه و قضات ما هم مردم را ناراضی نکنند و آنان را تحویل بگیرند، طلاق های سریع ندهند.

در یکی از شهرستان ها آقایی روحانی آمده بود که می گفت دختر خانمی 3 بار نامزد کرده و از هرکدام مبلغی برای سکه گرفته و آخر گفته نمی خواهم با او زندگی کنم، او هنوز دوشیزه است و به خانه بخت نرفته، اما 3 باز ازدواج کرد؛ اینها خلاف رضای خدا است.

امام جمعه موقت تهران در پایان با تشکر از سپاه، بسیج و نیروی انتظامی در برخورد با فتنه گران و برهم زنندگان امنیت مردم، گفت: نیروهای امنیتی در این اغتشاشات اخیر شهید دادند، اغتشاش گران به مدارس، حوزه های علمیه و پایگاه های نمازجمعه حمله بردند، اینها کار ملت نیست، این ضدمردم است، دست شیطان بزرگ است.

مردم صف اعتراض گران و معترضین قانونمند را از اغتشاش گران جدا کردند و در این میان نیروی انتظامی سنگ تمام گذاشت، شنیدم که طی این چند شب فرماندهی نیروی انتظامی خودش تمام شب را در دفتر بوده است و رصد می کرد.

نیروهای ما کتک خوردند اما دست به اسلحه نبردند، کتک خوردند اما کتک نزدند، لیدرها را دستگیر کردند، اما به کسی آسیب نزدند و این قدرت و شخصیت است، ما به نیروهای مسلح خود می بالیم.


کلید واژه ها: امام جمعه موقت تهران - آمریکا - مردم - تهران - امام جمعه - پایگاه اطلاع رسانی - جمعه - اغتشاشات - رهبر معظم انقلاب - رابطه - عربستان - مسئولان - نماز جمعه تهران - خبرگزاری حوزه - انقلاب اسلامی - کشور - اسلامی - برنامه ریزی - سوء استفاده - اطلاع رسانی - نظام اسلامی - منافق - صدیقی - نماز جمعه - امام - بسیج - خبرگزاری - جنوب - بیگانگان - بزرگ

آخرین اخبار سرویس:
ریشه ها و تبعات گزاره «عبور از روحانی» /آنچه روحانی نگفت/انتظاراتی که برآورده نشد/تزریق آرامش و ثبات در گفتگوی رییس جمهور/گفتگویی کم حاشیه که مورد نقد اصلاح طلبان قرار گرفت

تحقیق و تفحص از سرخابی ها در مجلس کلید خورد + فیلم

تقدیر معاون وزیر بهداشت از پرستاران با اهدای گل + عکس

طرح «مکنت» در شهرستان طبس اجرا می شود

سید ابراهیم معصومی؛ محسن مهاجرنیا راهبردهای سیاسی صادقین(ع) در مواجهه با انحرافات سیاسی و فرهنگی

واکنش های مجازی به گفت و گوی رییس جمهور با مجری صداوسیما + فیلم

محمد فرهوش، حسن تقیان، محمدعلی جمشیدی، رقیه کشمیری فراتحلیل مطالعات هوش معنوی

مصطفی صالحی، حمید عبداللهیان، علیرضا اسحاق پور هوموفیلی در شبکه های اجتماعی مجازی

پاتک شبانه پلیس به باندهای تبهکار پایتخت + فیلم

قدرت نمایی در زمان قاجار!/ عکس

سردار کوثری به دستور رهبری برای خروج نیروهای نظامی از فعالیت اقتصادی واکنش نشان داد!

مجید ملایوسفی جان راولز و روش تعادل اندیشه ورزانه در اخلاق

امام میخواست مانند همه مردم ایران که زیر فشار بودند زندگی کنند

استقبال قابل توجه کتاب خوانان از آثار مرحوم آیت الله حایری شیرازی

عکس های دیده نشده از ایران قبل از انقلاب

طلبه ای که در لباس مرزبانی به شهادت رسید

محمدعلی شکری نیا، محمود نوذری مبانی و مفروضات پژوهش در پدیده های هستی از دیدگاه قرآن کریم

تنها اثر به جا مانده از ارگ سمنان

مهدی منفرد ‏ براهین عقلی ـ نقلی اثبات وجود خداوند در تفسیر قمی

عوامل موثر در آمار استفاده از مواد مخدر در میان جوانان

«مادورو» برای دومین بار نامزد انتخابات ریاست جمهوری می‎شود

صداهای مخرب مغز چه هستند؟

کشف خانه تیمی اخلالگران توسط سپاه

غفلت یعنی چه؟ عوامل غفلت در قرآن و روایات

جعفر جدیری، علی فتحی آشتیانی، فرشته موتابی، حمیدرضا حسن آبادی اثربخشی زوج درمانی با رویکرد اسلامی بر رضایت زناشویی

اعلام آمادگی نیکلاس مادورو برای نامزدی مجدد در انتخابات ریاست جمهوری

دانلود آلبوم جدید جاوید نصیری بنام به قول خودت

دانلود آهنگ جدید مرتضی سرمدی بنام همه هستیم

دانلود آهنگ جدید سعید بیباک بنام نازی

اولین روز کاری

کاش چشمانت را باز می کردی آقای طارمی!

موافقت رهبری با اختصاص اعتبار برای مقابله با ریزگردهای جنوب کشور

تنها اثر به جا مانده از ارگ سمنان/ عکس

بیست روز قبل از شهادت

عکس/ علی مطهری فوتسالیست شد

اعزام 130نفر دانش آموز به اردوی راهیان نور

پیام اقتدار در جهت صلح

اعلام اسامی پذیرفته شدگان تکمیل ظرفیت کنکور 96

اقدامات پژوهشی در ارتقا سطح آگاهی طلاب مؤثر است/رونمایی از کتاب «پژوهش تمرینی» در مازندران

نظر گوینده خبر درباره مصاحبه دیشب «رشیدپور» +عکس

نوبخت سبحانی ,فرانک سعیدی فرد ,حسن جنگی ,معصومه جعفری تحلیل شاخص ها و ابعاد توسعه پایدار محله ای در راستای ارتقای امنیت شهری

الناز شاکردوست روی تخت بیمارستان +عکس

عباس ارغان تحلیل و بررسی جغرافیایی جرم و بزهکاری درکاربری های شهری

دانلود آهنگ جدید مجید حائری بنام نپرس ازم

پاسخ جالب به سلفی جنجالی «آمیتاب باچان»

انفجار 2 در بنغازی لیبی/ 11 کشته و چند زخمی

انتخاب خیابانی برای نامگذاری به نام «مصدق»

هدف حوزه انقلابی تقویت اعتماد میان مردم و نظام اسلامی است

قلیون آزاد شد؟!

رییس جدید «اف بی آی» ترامپ را تهدید کرد

ابطحی: اصلاح طلبان قصد براندازی نظام جمهوری اسلامی را نداشته و ندارند

گل آرایی ضریح حضرت زینب(س) +عکس

تکذیب حمله شبانه به شهرداری تهران

دو عکسی که ادعای رشیدپور را نقض کرد

علی چاپرک، حجت الله حاجی حسینی رابطه علم و فنّاوری از منظر سیاست گذاری، آموزش مهندسی و حوزه عمومی

پذیرش سراسری حوزه های علمیه خواهران آغاز شد

دانلود آهنگ جدید رضا غلامی بنام معجزه

دانلود آهنگ جدید پوریا آریا و محسن تیوان بنام وای قلبم

9 نکته ابطحی از مصاحبه تلویزیونی رییس جمهور

توییت تند زیباکلام درباره گفتگوی صداوسیما با روحانی

جزییات گزارش وزارت کشور از ناآرامی ها

اعتبار مقابله با گرد و غبار خوزستان از لایحه بودجه 97 حذف نشده است

وعده جالب حسن روحانی؛ موعد اتمام 2 ساله مسکن مهر 2 ماهه شد

تصاویری از پشت بام زیبای یک مدرسه

مک مستر: برنامه موشکی ایران از اولویت های امنیت ملی ترامپ در داووس است

سازمان ملل درباره انبارهای سلاح شیمیایی تحقیق کند

دانلود آهنگ جدید امیر بهادر نبی زاده بنام حواسم با توه

دانلود آهنگ جدید علی پرویزی بنام مرز بی نهایت

دانلود آهنگ جدید امین باقری بنام رز سرخ

راهنمای انتخاب و خرید لباس زیر مردانه

احتمال افزایش سقف حقوق ها تا 25 درصد

معجزه ترنجبین در نابودی سرفه

تصاویر/ مراسم جشن میلاد حضرت زینب(س) و بزرگداشت مرحوم حجت الاسلام والمسلمین مظاهری

خاموشی: دولت هاشمی را در ورشکستگی نجات دادم؛ مجمع تشخیص باید تبدیل به مجلس دوم شود

دستور مونسان به معاون میراث فرهنگی برای رسیدگی به وضعیت خانه نیما یوشیج

چه هدیه ای خانم ها را خوشحال می کند؟

عکس/ قدرت نمایی در زمان قاجار!

جزییات گزارش ارائه شده به رییس جمهور از حوادث اخیر

ویدئو / این داروها را حین پرواز مصرف نکنید

چرا دعا و طلب باران نمی کنیم

شمخانی: بازبینی برجام ناشی از توهم ترامپ است

تامین اجتماعی درحال ورشکستگی است هرکس جز این بگوید، لاپوشانی می کند!

عملیات شبانه پلیس تهران/ عکس

دانلود آهنگ جدید رضا بیجاری بنام آروم آروم

دانلود آهنگ جدید مهران قره داغی بنام آرزو کن

دماوند، بزرگترین کشتی جنگی ایران در دریای خزر،در حال غرق شدن است!

ورود کاروان «شوق تلاوت» به جزیره قشم / نوبت قرعه‎ها مشخص شد + عکس

حقوقی که مؤمنین بر گردن یکدیگر دارند

تصاویر/ رزمایش محمد رسول الله (ص)

از اصلاحات اقتصادی عقب نشینی نمی کنیم

آمریکا به دنبال حفظ کانون های مناقشه در غرب آسیاست

برگزاری چهارمین نشست مشترک کنسولی ایران و سوییس

چگونگی انتخاب «جمشید ممتاز» به عنوان قاضی دادگاه لاهه

اعتماد سپرده گذاران به بانک ها را سلب نکنید

فال روزانه چهارشنبه 4 بهمن 1396

تصاویر/ دیدار مسئولین فرهنگی سازمان اوقاف و امور خیریه کشور با آیت الله العظمی نوری همدانی

واکنش متفاوت سیاسیون به دومین گفت وگوی رییس جمهوری در دولت دوازدهم

چگونه اضطراب کودک را کم کنیم؟

امین اکبری ,امیر ملکی ,محمدجواد زاهدی ,شاه بختی رستمی تحلیل فضایی اجتماعی جرایم خشونت آمیز

دانلود آهنگ جدید مهرداد عجمی بنام هوا خوبه

مسئولان با مردم صادقانه سخن بگویند/ باید از کاخ ها بیرون آمد و جنوب شهر را دید/ همه بودجه حوزه های علمیه به اندازه یک دانشگاه نیست

مسئولان با مردم صادقانه سخن بگویند/ باید از کاخ ها بیرون آمد و جنوب شهر را دید/ همه بودجه حوزه های علمیه به اندازه یک دانشگاه نیست