مطالب مرتبط:
فال روزانه جمعه 22 دی 1396
فال روزانه جمعه 22 دی 1396
سرخط روزنامه های لبنان/جمعه 22 دی 1396
اخبار مشروح 13، چمعه 22 دی 1396
فال روزانه شنبه 23 دی 1396
5 + 1
یارانه ها
مسکن مهر
قیمت جهانی طلا
قیمت روز طلا و ارز
قیمت جهانی نفت
اخبار نرخ ارز
قیمت طلا
قیمت سکه
آب و هوا
بازار کار
افغانستان
تاجیکستان
استانها
ویدئو های ورزشی
طنز و کاریکاتور
بازار آتی سکه
شنبه، 23 دی 1396 ساعت 00:122018-01-12سياسي

جزییات6خبر ویژه امروز شنبه23دی ماه 1396


- علی مطهری می گوید معترضان سال 88 برانداز نبودند.

وی در نشست حزب همبستگان، ضمن بیان اینکه باید نگاه به ولایت فقیه را اصلاح کنیم، گفت: اگر در جایی خطایی می بینیم، باید وارد شویم.

نامه آیت الله هاشمی به رهبری در سال 88 نیز از همین رو است.

مطهری در ادامه به تحولات و ناآرامی های اخیر در کشور اشاره کرد و اظهار داشت: بعد از حوادث اخیر، مجلس و دولت نباید منفعل شود.

اگر لازم است بنزین گران شود، اینطور نباشد بعد چند تظاهرات عقب نشینی کنند.

مصلحت جامعه اقتضا می کند.

بنزین گران شود و یارانه برخی قطع شود.

وی با بیان اینکه عدم حضور معترضان سال 88 در این تظاهرات اخیر دلیل بر این است که اتهامات برانداز برای آنها غلط است، عنوان کرد: اگر اینها برانداز بودند بهترین فرصت بود اما کسی وارد نشد.

باید دوستان نگاه خود را به معترضان 88 تغییر دهند.

سخنان آقای مطهری اگر تجاهل العارف نباشد، سهل اندیشی و بی دقتی است.

چه اینکه باید میان افراد فریب خورده در سال 88 (با دروغ تقلب) و سردمداران متعمد القای تقلب فرق گذاشت.

امثال هاشمی، موسوی و خاتمی در سال 88 می دانستند که تقلب آن هم درحد 11 میلیون رأی مطلقاً امکانپذیر نیست اما چنین القا کردند یا اجازه دادند دیگران این دروغ بزرگ را القا کنند و براساس آن، سران فتنه موج سواری کردند.

بنابراین حکم فریبکاران با فریب خوردگان و تهییج شدگان یکی نیست؛ همچنان که به فاصله چند ماه، اکثریت قریب به اتفاق مردم مردد، پشت فتنه گران را خالی کردند اما سران فتنه تا آخر خط و تا هر جا که امکان داشت به اغوا و فریب مردم و تحریک به آشوب ادامه دادند.

کار به جایی رسید که آشوبگران علناً شعار می دادند انتخابات بهانه است، اصل نظام نشانه است و روی اسلام در جمهوری اسلامی خط می کشیدند و به تصویر حضرت امام (ره) بی حرمتی می کردند و مرگ بر اصل ولایت فقیه می گفتند.

اگر اینها از نگاه آقای مطهری براندازی نیست، پس براندازی چیست؟ چرا یکی از سران سرشکسته فتنه (موسوی) اغتشاشگران وابسته به بهاییت و سازمان منافقین را که در روز عاشورا به ساحت امام حسین(ع) بی حرمتی کردند، مردمان خداجو نامید؟!در حوادث اخیر نیز، مردم دست دشمن و فتنه گران را خواند و با آنها همراهی نکردند وگرنه منافقین مدعی اصلاح طلبی بارها سعی کردند آشوبگران آدم کش و تخریب کننده اموال عمومی، را معترض مدنی جا بزنند و با شعار باید اعتراض را به رسمیت بشناسیم روی آتش افروزی دشمن، بنزین بریزند که ناکام ماندند.

و بالاخره اینکه، آقای مطهری متأسفانه به وکیل الدوله بی اختیار تبدیل شده و از حقوق مردم دفاع نمی کند.

سند اینکه از رویکرد دولت برای 50 درصد گران کردن بنزین حمایت می کند و این در حالی است که طی دو سه سال گذشته، به دولت اعتراض کرد که چرا (با نگاه انتخاباتی و سیاست زده) افزایش سالانه و تدریجی قیمت بنزین را متوقف کرده اید تا نیازی به افزایش انفجاری قیمت آن نباشد؟!مغالطه جدید روزنامه دولت خروج آمریکا از برجام بی اثر است!روزنامه دولتی ایران ادعا کرد خروج آمریکا از برجام تأثیر ناچیزی دارد.

روزنامه ایران در گزارشی با همین تیتر می نویسد: در صورت خروج آمریکا از برجام، فاجعه ای برای ما نخواهد بود و وضعیت از آنچه الان هست بدتر نخواهد شد.

این روزنامه نوشت: خروج آمریکا از برجام برای اقتصاد ایران بی تأثیر است و فاجعه ای در صورت خروج آمریکا رخ نخواهد داد.

یک سؤال روشن در تقابل این استدلال روزنامه دولت وجود دارد و آن اینکه اگر خروج آمریکا از برجام، هیچ تأثیری ندارد، پس چرا رییس دولت از آمریکا به عنوان کدخدا یاد کرد و در ادامه امتیازات هنگفت و یکجانبه و نقد به طرف مقابل واگذار کرد؟! چرا این امتیازات نقد در مقابل وعده نسیه تعلیق تحریم ها داده شد؟ چرا امتیازات طرف ایرانی شامل از بین بردن 90 درصد توان هسته ای در کمتر از دو ماه انجام شد اما تعهد محدود طرف آمریکایی درباره تعلیق بخشی از تحریم ها، هر چند ماه یک بار باید تمدید شود که عملاً منجر به بی اعتمادی شرکای تجاری ایران و سرمایه گذاران خارجی شده است.

فارین پالیسی: مردم ایران از تو متنفرند آقای ترامپیک مجله آمریکایی، ریاکاری واشنگتن را برای مردم ایران منزجرکننده توصیف کرد.

فارین پالیسی با اشاره به مواضع دوگانه دولت آمریکا درباره ملت ایران می نویسد:حمایت های ریاکارانه ترامپ از اغتشاشات اخیر در ایران بازخورد منفی خواهد داشت.

اعتراضات ایران می تواند جنبه ای از سیاست خارجی دولت ترامپ را برملا سازد که برای اعتبار آمریکا زیان بار است.

این رویکرد یعنی انتقاد از حقوق بشر در برخی کشورها و در عین حال بستن چشم ها به روی برخی حقایق دیگر کشورها دقیقا بر رویکرد گزینشی و دوگانه آمریکا دلالت دارد.

نخستین سفر خارجی ترامپ به عربستان سعودی و جایی بود که ترامپ به جای حمایت از آزادی بیان و برابری جنسیتی از منافع و ارزش های مشترک میان واشنگتن و ریاض سخن گفت.

آمریکا و عربستان سعودی اولویت های مشترک دارند ولی در کشوری که زنان شهروند درجه دو محسوب می شوند و هتل ریتز - چارلتون به عنوان یک بازداشتگاه سلطنتی توجه همگان را به خود جلب کرده است، ارزش های مشترکی میان آمریکا و سعودی ها نمی تواند وجود داشته باشد.

البته به طور قطع پیش تر نیز ذخایر نفتی سعودی چشم روسای جمهوری آمریکا را کور کرده بود ولی این نفت نبود که چشم ترامپ را در برابر نقض حقوق بشر کور می کند.

از عبدالفتاح السیسی رییس جمهور مصر در کاخ سفید استقبال می کند، ترامپ در برخورد با شی جینپینگ رییس جمهور چین نیز حقوق بشر را نادیده می گیرد، از صمیم قلب به رجب طیب اردوغان رییس جمهور ترکیه تحکیم پایه های قدرت وی را تبریک می گوید.

ترامپ درباره ایران گفته است شهروندان ایرانی، آزادی را فریاد می زنند و سیاست آمریکا حمایت از این آرزوهاست.

برای تیم ترامپ، لفاظی ها درباره حقوق بشر صرفا به مثابه چماقی است برای کوبیدن بر سر دشمنان سیاسی هر گاه که لازم باشد.

مشکل اینجاست که دشمنان آمریکا این تناقض و دوگانگی را می بینند.

چنان که آیت الله علی خامنه ای رهبر معظم ایران نیز بر نقش عوامل خارجی در اغتشاشات اخیر این کشور تاکید کرد.

مردم ایران به حمایت های لفظی و استقبال آمریکا از اعتراضات اعتنایی نکردند.

واکنش آنها به طور قطع از این واقعیت ناشی می شود که نمی خواهند تحرکات مردمی در ایران شائبه حمایت خارجی به خود بگیرد.

این حمایت ریاکارانه و دورویی آمریکا برای ایرانی هایی که همین دولت ترامپ تلاش کرده تا مانع از سفر آنان به آمریکا شود بسیار منزجر کننده و تنفرآمیز است.

برای ایرانی ها این موضوع به گونه ای غیر قابل درک و هضم است که چگونه آمریکا می تواند در کنار و حامی آنها باشد، در حالی که از ورود آنها به آمریکا جلوگیری می کند.

ایندیپندنت: حر ف های ترامپ در حد کودک 8 ساله استروزنامه ایندیپندنت تصریح کرد سطح سخنان رییس جمهور آمریکا، در حد کودک 8 ساله است.

این روزنامه با استناد به گزارش سایت قطره و به نقل ازمرکز گردآوری نوشت: سطح سخنان ترامپ رییس جمهور کنونی آمریکا در حد یک کودک هشت ساله است و کمترین مهارت های گفتاری را در مقایسه با 15 رییس جمهور پیشین این کشور دارد.

به گزارش سایت قطره و به نقل ازخبرگزاری صدا وسیما از لندن؛ مرکز گردآوری اطلاعات برخط (factba.

se) با تحلیل 30هزار کلمه از مصاحبه ها سخنرانی ها و نشست های خبری ترامپ و بررسی آنها اعلام کرد: ترامپ از 7 رتبه فقط توانسته 3 رتبه کسب کند که کمترین میزان در مقایسه با روسای جمهور پیشین آمریکا از سال 1929 تاکنون است.

به نوشته ایندیپندنت، دایره لغات و ساختار جملات ترامپ به صورت چشمگیری ساده و تکراری است به گونه ای که از زمان رییس جمهور هربرت هوور تاکنون تنزل تا این سطح سابقه نداشته است.

در این ارزیابی هشت ویژگی ازجمله پیچیدگی ساختار گفتار، تنوع واژگان و رعایت اصول و دستور زبان در گفتار ترامپ ارزیابی شد که وی در همه آنان پایین ترین رتبه را به دست آورده است.

یادآور می شود رهبر معظم انقلاب روز سه شنبه در دیدار مردم قم، ضمن اشاره به خباثت ها و شیطنت های دولت آمریکا تصریح کردند: هم این آقایی که در راس آنجا (آمریکا)ست بداند - اگرچه ظاهراً آدم متعادلی نیست و همین روزها صحبت مشکل روانی و دکتر روانشناس و مانند اینها برایش هست - و هم اجزای حکومت آمریکا و دوروبری ها بدانند این دیوانه بازی های نمایشی هم بی جواب نخواهد ماند.

ترامپ هفته گذشته چند بار با بلاهت تمام از اغتشاشگران حمایت کرد.

شوخی بامزه با حقوق شهروندیرعایت حقوق شهروندی و رسیدگی به مشکلات مصرف کنندگان به قدری در دولت تدبیر جدی گرفته شده که تصور می شود با ایجاد سازمان های جدید نظارتی می توان از حقوق مصرف کنندگان دفاع کرد.

روزنامه جوان در یادداشتی با عنوان تحقق حقوق شهروندی با ایجاد تشکیلات جدید ! نوشت: سازمان حمایت تغییر ماهیت داده و به سازمان حمایت از تولید کنندگان تبدیل شده است.

این سازمان بیشتر جنبه تشریفاتی دارد و تنها نام حمایت از مصرف کنندگان را یدک می کشد، چراکه تنها وظیفه اش حداقل در سال های اخیر، موافقت چند باره با گرانی قیمت شیر و لبنیات یا روغن نباتی بوده است.

این سازمان بیشتر ماه های سال را در خواب به سر می برد و نقش نظارتی اش را یک تا دو هفته بعد از گرانی قیمت کالاهای مصرفی ایفا می کند.

بعضاً اگر گرانی ها در بوق و کرنای رسانه ها نشود، سکوت اختیار کرده و با شرکت خاطی برخورد نمی شود.

اخیراً نیز بعد ازگذشت چند روز از افزایش قیمت شیر و لبنیات برای سومین بار در 10 ماه گذشته با ارسال اطلاعیه ای گرانی شیر و لبنیات را تخلف دانسته و آن را غیر قانونی اعلام کرده است.

اکنون این سؤال مطرح می شود که واقعاً سازمان عریض و طویل حمایت از مصرف کننده و تعزیرات حکومتی با آن همه نیروی انسانی، کارشناس و بازرس در چهار روز گذشته خواب بوده اند که متوجه تغییر قیمت ها نشده اند.

این دست اتفاقات سالی چند بار اتفاق می افتد و متأسفانه هیچ مسئولی پاسخگو نیست، البته در بیشتر مواقع این گرانی قیمت ها با نظر موافق این سازمان اتفاق می افتد و جالب این است که این چراغ سبز گرانی قیمت ها بدون افزایش قیمت مواد اولیه به عنوان مثال شیر خام در صنایع لبنی، روغن خام در بازار های جهانی در صنعت روغن و.

اتفاق می افتد.

حال در چنین شرایطی وزارت صنعت به دنبال ایجاد شورای عالی مصرف کنندگان است تا به حقوق شهروندی ایرانی ها احترام بگذارد و از سوی دیگر سخنگوی دولت در توجیه گرانی های اخیر کالاهای مصرفی مردم را نبود وزارت مجزایی به نام بازرگانی عنوان می کند و بدون توجه به قانون انتزاع کشاورزی و وظایف وزارت جهاد در تولید، توزیع و تأمین مواد غذایی و مصرفی مردم به دنبال ایجاد وزارت بازرگانی است تا موازی کاری های سا ل های پیش از ادغام دوباره تکرار شود.

آیا مشکل فعلی کمبود برخی از کالاها و افزایش قیمت کالاهای مصرفی مردم، نبود سازمان، وزارتخانه و تشکیلات مدافع مصرف کننده است یا نبود تدبیر و برآورد دقیق از میزان تولید و مصرف است؟ آیا با ایجاد سازمان های موازی مانند شورای عالی مصرف کنندگان یا وزارت بازرگانی مشکل دلال بازی، نبود نظارت، زیرمیزی های بازرسان و.

حل می شود؟قطعاً مسئولان دولتی از شخص سخنگوی دولت گرفته تا وزیر صنعت و حتی اعضای شورای عالی اقتصاد به خوبی می دانند که هیچ شرکت و کارخانه ای نمی تواند بدون کسب اجازه و رضایت اعضای این شورا یا ستاد تنظیم بازار قیمت کالای تولیدی اش را گران کند و اینکه بعد از چند روز سازمان های نظارتی از وقوع تخلف سخن می گویند، بی احترامی به مصرف کنندگان و حقوق آنهاست.

شاید هم با جداسازی بازرگانی از صنعت، پاسکاری ها و دنبال مقصر گشتن ها در مطالبات مردم و دفاع از حقوق آنها گم شود یا با واردات مکفی توسط وزارتخانه جدید التأسیس دیگر کمبودی در بازار حس نشود و دلال ها و مافیای واردات، بدون اینکه دغدغه حمایت از تولید داخل یا کشاورزان را داشته باشند با خیال راحت بتازند و با دلار ارزان، انبار های کشور را مملو از کالای وارداتی کنند.

با این اتفاقات دیگر نه کمبود کالاها حس می شود و نه دولت بابت گرانی ها و بی تدبیری هایش مورد بازخواست افکار عمومی قرار می گیرد، البته در این میان آمار اشتغال نیز ممکن است رشد کند.

نویسنده صهیونیست: اغتشاش در ایران برای تغییر نقشه خاورمیانه بودیک نویسنده صهیونیست تصریح کرد اسراییل بیشترین استفاده و سود را از ناآرامی در ایران می برد.

به گزارش سایت قطره و به نقل ازپایگاه خبری عربی 21، اورایم گانور تصریح کرد: اسراییل برنده اصلی ناآرامی در ایران است زیرا بر اساس رویاهای شیمون پرز (رییس پیشین اسراییل) درصورت پیروزی معترضان در ایران و تبدیل اعتراضات به انقلاب، خاورمیانه جدیدی بوجود خواهد آورد.

وی ادعا کرد: اعتراض هایی که در ایران رخ داده، امید و بشارت بزرگی به اسراییل به صورت ویژه است.

تظاهرات معترضان در ایران یادآور آغاز ماجرای سوریه است که این کشور را نابود و ویران کرد.

با تغییر در ایران تغییر در لبنان هم که در سال های اخیر توسط حزب الله به عنوان بازوی اجرایی ایران در منطقه دور نگه داشته شده، آغاز می شود.

گانور درباره یمن نیز نوشت: حوثی ها به عنوان شاخه رژیم ایران 3 سال است که به واسطه حمایت تهران بر یمن تسلط یافته و بر اساس دستورات ایران علیه عربستان فعالیت می کنند که با سقوط ایران، حوثی ها نیز منبع قدرت خود را از دست می دهند.

در صورت سقوط رژیم ایران، جنبش های حماس و جهاد اسلامی و سازمان های کوچک دیگر که در نوار غزه فعالیت و تحت حمایت ایران هستند نیز کمک ایران را از دست خواهند داد.

این همچنین می تواند بستگی به حکومت ترکیه هم باشد که به دلیل منافع مشترک اخیرا با ایران هم پیمان شده اند.

وی در ادامه رویابافی افزود: با پیروزی مخالفان، مسئله هسته ای ایران که امنیت اسراییل را به خطر می انداخت نیز مرتفع می شود و حزب الله، حماس و جهاد اسلامی بدون حامی باقی خواهند ماند و فلسطینی ها نیز مجبور به سازش می شوند.

نویسنده صهیونیست در خاتمه نوشت: پیروزی مخالفان در ایران رویای شیمون پرز طراح برنامه هسته ای اسراییل در ایجاد خاورمیانه جدید را محقق خواهد ساخت.

یادآور می شود خروش تاریخی مردم بصیر در شهرهای مختلف طی چند روز اخیر، تمام رویابافی های آمریکا و رژیم صهیونیستی را نابود کرد.

اما درعین حال، تحلیل این نویسنده صهیونیست نشان می دهد که اغتشاشات اخیر برخلاف برخی تحلیل های عناصر فتنه گر، طراحی صهیونیسم مسیحی برای تغییر نقشه خاورمیانه است.


کلید واژه ها: مطهری - معترضان - مردم - ولایت فقیه - فتنه گران - بنزین - منافقین - تظاهرات - آیت الله هاشمی - جمهوری اسلامی - تقلب - سران - موسوی - ولایت - حوادث - هاشمی - اصلاح - اسلام - موج سواری - دروغ بزرگ - علی مطهری - امام - دروغ - فقیه - انتخابات - آیت الله - اسلامی - یارانه - جمهوری - اعتراض

آخرین اخبار سرویس:
با دقت و حساسیت بالا به دنبال بررسی جعبه سیاه سانچی هستیم

تیپ لیلا اوتادی دیشب در یک مراسم! + عکس

تیپ متفاوت «شقایق فراهانی» در یک گالری! + عکس

قرار عاشقانه نرگس محمدی و علی اوجی در یک کافی شاپ! + عکس

نخستین نماز جمعه به امامت آیت الله خامنه ای (عکس)

توصیف جالب «جهانگیری» از «هاشمی» (اینستاپست)

از تحریف صحبت «روحانی» تا سکوت برابر «احمدی نژاد»

تتوی عجیب یک عنصر «انتخابات 96» (عکس)

آخرین اخبار «شورای عالی سیاستگذاری اصلاح طلبان»

خودروهای هیبریدی پشت چراغ قرمز دولت

پاسخ به ابهامات «سانحه نفت کش»/ شبیه سازی سناریوهای فنی برای تغییر احتمالی شرایط/ تصویب «پروتکل الحاقی» فعلا در برنامه کار ما نیست/ آمریکایی ها در برجام شکست خورده اند

فراهم شدن امکان حسابرسی عملکردی بودجه 97 توسط دیوان محاسبات کشور

انتقاد از دولت روحانی «نان» دارد؟!

رابطه طهارت انسانی با بطون قرآنی از نگاه سید جلال الدین آشتیانی - بخش دوم و پایانی مراتب طهارت برای فهم قرآن

تیلرسون: راهبرد ما در سوریه از بین بردن نفوذ ایران است

ثبت نام دوره های آموزشی «کلامی ـ حدیثی» آغاز شد

برنامه های شعبه لرزاده جامعهالقرآن در ایام دهه فجر اعلام شد

آغاز دور جدید حفظ تخصصی مؤسسه بحرالقرآن شهر قدس

امام خمینی: آرای عمومی شاه را خلع کرده است

محفل قرآنی ویژه بانوان در زابل برگزار شد

لیست 15 نفر از زیباترین زنان سلبریتی 100 سال اخیر دنیا + عکس ها

غزه و فلسطین عرصه ی رسوایی غرب است/ مسئله ی غزه مسئله ی یک تکه سرزمین نیست/ فلسطین آزاد خواهد شد

صدراعظم نوری: وعده های داده شده به خانواده های شهدای پلاسکو محقق شده است

کلید قرآنی رسیدن به سعادت و خوشبختی

طرح بودجه موقت دولت به تصویب مجلس نمایندگان آمریکا رسید

دولت ترامپ همچنان در آستانه تعطیلی

اثرات تحریم اخیر آمریکا علیه افراد و نهادهای ایرانی چیست؟ / آیا این تحریم ها صرفا جنبه نمایشی دارد؟

چیستی عدل - بخش دوم معنای عدل بر اساس نصوص وحیانی

مجلس نمایندگان آمریکا به طرح تصویب بودجه موقت رای مثبت داد

دیدار نظربایف با گوترش/پیشرفت مذاکرات آستانه و تاکید بر مذاکرات ژنو

سیر تحول و تکامل فقه سیاسی در ادوار تطور فقه سیاسی شیعه - بخش دوم و پایانی تقابل فقاهت و سلطنت

یک مقام منصوب ترامپ به دلیل اظهارات اسلام ستیزانه استعفا کرد

بدترین مردگان از زبان پیامبرچه کسانی اند؟

عکس/نفتکش های زمان قاجار را ببینید

عملی که جز خداوند کسی اندازه پاداش آن را نمی داند

رابطه حقوق بشر و انسان شناسی - بخش دوم و پایانی رابطه حقوق بشر و انسان شناسی دینی

فلسفه تفاوت های جنسیتی از منظر عدل الهی - بخش دوم و پایانی تفاوت های جنسیتی از منظر عدل الهی

واکاوی معیار تشخیص جنسیت دوجنسه ها در فقه مذاهب اسلامی با رویکرد روایی - بخش دوم و پایانی اختلاف و اضطراب در متن های منقول روایت شریح

چرا پویا مثل نسیم دیده نمی شود؟

اثم یعنی چه؟ اثم در قرآن به چه معناست؟

نامه آیت الله عرب به آیت الله یزدی در واکنش به انتقادات به مواضع رییس جمهور

مردم امروز نبود آیت الله هاشمی را احساس می کنند مشکلات کشور با نزاع و تفرقه حل نمی شود

مردم امروز نبود آیت الله هاشمی را احساس می کنند/ مشکلات کشور با نزاع و تفرقه حل نمی شود

چالش های تک فرزندی درجامعه ایرانی/ فردگرایی وکاهش سرمایه اجتماعی

موافقت استاندار خوزستان با استعفای فرماندار ویژه دزفول

هیلی: ایران عامل بی ثباتی خاورمیانه است

7 حق واجبی که مؤمنین گردن یکدیگر دارند

لزوم استفاده دستگاه ها و وزارتخانه ها از توانمندی های داخل

فیلم/ گفتگو با رهبر انقلاب درباره شخصیت شهید نواب صفوی

خواب عمیق یک نماینده در مجلس

ترامپ: اگر این مسیر را ادامه دهیم انتخابات زیادی را خواهیم برد

اظهارات پدر مهماندار نفتکش سانچی

اولین تمرین طارمی در الغرافه قطر+عکس

معلول ذهنی یارانه اش را به فقرا بخشید

بی پولی سیستماتیک "سلامت" و "وضع وخیم دارو"

مدیری به احمد نجفی: شما نورچشمی احمدی نژاد بودید

عکس فیسبوک راز قتل را آشکار کرد+تصویر

متلک های یک روزنامه به کیهان و مصباح یزدی!

یادداشت اینستاگرامی قالیباف در سالگرد حادثه پلاسکو

واکنش سردار سلیمانی به آتش زدن پرچم ایران

لایحه بودجه 97 برپایه اقتصاد ریاضتی تنظیم شده نه اقتصاد مقاومتی

گشایش دفتر یادبود «شهدای خدمت» حادثه سانچی در سفارت ایران در کویت

نیازمند نهضت روشنگری هستیم

صالحی: تئاتر می تواند نشاط را در جامعه بگستراند

فرهنگ مناظره در دانشگاه ها وجود ندارد

«جامه پیامبر»؛ پاسخی به ابهامات درباره لباس روحانیت

لطفا مردم را عصبانی نکنید!

ستاره استقلال خیال هواداران را راحت کرد+عکس

رباعی های یک شاعر در مدح بانوی کربلا

نهمین جشنواره «کتاب برتر» برگزیدگان خود را شناخت

زلزله جوادآباد مربوط به گسل پیشوا است

دانلود آهنگ جدید فرید نظری بنام کجایی

فریاد هم می کشم اما فعلا فحش می خورم!

شفا گرفتن بیمار قطع نخاع از امام رضا(ع) تایید شد

سردار جلالی: اگر به مدیریت فضای مجازی توجه نکنیم، ایران اسلامی اشغال می شود

دیدار 6 ساعته وزیران امور خارجه جمهوری آذربایجان و ارمنستان

حفاظ آهنین برای دولتی ها در مجلس!

نماینده هلند در سازمان ملل: همه طرف ها تعهدات برجامی را اجرا کنند

تکذیب اجبار زندانیان به مصرف هرگونه دارو

کاش آن نادان بجای پرچم، من را 10 بار آتش می زد

آقای استاندار! فتنه بیخ گوش شماست +عکس نوشت

لغو برجام پیامی نگران کننده به جهان خواهد بود

فال روزانه جمعه 29 دی 1396

سازمان اداری استخدامی: 67 مورد از قانون مدیریت خدمات کشوری اصلاح شد/ حقوق و مزایای کارکنان و بازنشستگان تغییر می کند

بی سوادی 32 درصد لازم التعلیم ها در سیستان و بلوچستان

مردم بزرگ ترین سرمایه انقلاب هستند/ چگونه می توان دشمن را منجی و حلال مشکلات خواند؟ / سپاه سایه امنیت را بر سر منطقه گسترانده است

دلجویی استاندار از خانواده کشته شدگان لرستانی حادثه نفتکش سانچی

مردم بزرگ ترین سرمایه انقلاب هستند/ چگونه می توان دشمن را منجی و حلال مشکلات خواند؟ / برای انتقال ارزش های انقلاب به نسل نو نیازمند نهضت روشنگری هستیم

«قانون شنود اطلاعات خارجی» در سنای آمریکا تصویب شد

فردی که می خواهد سعد حریری عراق شود

مراسم یادبود خدمه کشتی سانچی در بوشهر (عکس)

عضو سابق شورای شهر: گزارش نجفی از عملکرد سالهای گذشته شهرداری قریب به واقعیت است

واکنش علم الهدی به اتهام دخالت در اعتراضات اخیر مشهد: من در سفر سبزوار بودم

3 تکنیک قرآنی که زندگیتان را دگرگون می کند

نامه رییس دفتر سیاسی حماس به مقام معظم رهبری

آیت الله شبیری زنجانی: در ملاقات اول از هاشمی خوشم نیامد/ احمدی نژاد خیلی از حد خود خارج می شد

نهمین جشنواره کتاب برتر برگزیدگان خود را شناخت مسجد جامعی: پای کتاب کودک را به عرصه های بین المللی باز کنید

فضای مجازی باید مورد بررسی فقهی قرار بگیرد

سرلیستس رییسی جدی است؟

شهید نواب صفوی تحولات زیادی را در جامعه به وجود آورد/ ملی شدن صنعت نفت از اقدامات جنبش فداییان اسلام بود

جزییات6خبر ویژه امروز شنبه23دی ماه 1396

جزییات6خبر ویژه امروز شنبه23دی ماه 1396