مطالب مرتبط:
شرایط انتقال یا میهمانی دانشجویان سایر دانشگاه ها به دانشگاه آزاد اسلامی
ساخت دستگاه ضد جلبک از سوی محققان دانشگاه آزاد اسلامی
مراسم تکریم و معارفه سرپرست مرکز فناوری اطلاعات و ارتباطات دانشگاه آزاد اسلامی‎
رونمایی از کتاب تالیفی دانشجوی دانشگاه آزاد اسلامی واحد بندرگز در همایش ملی GIS
تکیه به توان داخلی و استفاده از تمامی ظرفیت ها برای تحقق اهداف دانشگاه آزاد اسلامی
5 + 1
یارانه ها
مسکن مهر
قیمت جهانی طلا
قیمت روز طلا و ارز
قیمت جهانی نفت
اخبار نرخ ارز
قیمت طلا
قیمت سکه
آب و هوا
بازار کار
افغانستان
تاجیکستان
استانها
ویدئو های ورزشی
طنز و کاریکاتور
بازار آتی سکه
شنبه، 25 آذر 1396 ساعت 19:302017-12-16دانش

جزییات نقل و انتقالات و میهمانی در دانشگاه آزاد اسلامی


ثبت نام نقل و انتقالات و میهمانی دانشگاه آزاد اسلامی از امروز 25 آذر ماه آغاز شد و نتایج آن هفتم بهمن ماه 96 اعلام می شود.

- به گزارش سایت قطره و به نقل ازخبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری ایسکانیوز، دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی می توانند بر اساس ضوابط شیوه نامه نقل و انتقالات دانشجویی، درخواست خود را در سامانه منادا، از تاریخ 15 تیرماه لغایت 15 مردادماه برای نیمسال اول و 15 لغایت 30 آذرماه برای نیمسال دوم ثبت نمایند.

تمامی روند رسیدگی به درخواست ها در کلیه مواد شیوه نامه مکانیزه شده به نحوی که نیازی به تردد دانشجو به واحدهای مبدأ، مقصد و سازمان مرکزی دانشگاه نیست و پس از اتمام مهلت ثبت نام در صورت موافقت با درخواست، دانشجو می تواند مستقیماً برای ثبت نام به واحد مقصد مراجعه نماید.

دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی تنها در صورت داشتن شرایط عمومی زیر می توانند برای میهمانی و یا انتقال درخواست خود را در سامانه ثبت نمایند.

شرایط عمومی برای میهمانی و یا انتقال دانشجویان * نداشتن منع ادامه تحصیل به دلیل شرایط آموزشی، انضباطی و نظام وظیفه * دانشجوی متقاضی حداقل یک نیمسال در واحد مبدأ ثبت نام نموده باشد.

(به استثنای واجدین شرایط میهمانی یا انتقال از بدو پذیرش) * انتقال صرفاً برای پذیرفته شدگان با آزمون و با توجه به ضوابط امکان پذیر است.

* انتقال و میهمانی دانشجویان دوره های خودگردان فقط به واحدهای مجری دوره های خودگردان امکان پذیر است.

* انتقال تنها در صورت وجود مقطع رشته/ گرایش و سال قبولی در واحد مقصد امکان پذیر است.

* انتقال در هر یک از مقاطع تحصیلی در نیمسال آخر تحصیل ممنوع است.

* در صورت داشتن مجوز میهمانی اخذ پایان نامه تنها با موافقت واحدهای مبدأ و مقصد امکان پذیر است.

* انتقال و میهمانی در مقطع دکتری تخصصی به غیر از مواد 2-1،2-2 ،10و 12 شیوه نامه ممنوع است.

* انتقال مجدد در هر مقطع تحصیلی به غیر از ماده 12 شیوه نامه ممنوع است.

* انتقال و میهمانی از واحد الکترونیکی (با توجه به غیرحضوری بودن تحصیل ) به سایر واحدها ممنوع است.

* انتقال و میهمانی از واحدهای بین الملل تنها به واحدهای بین المللی امکان پذیر است.

* انتقال و میهمانی از واحدهای برون مرزی به سایر واحدهای دانشگاهی در داخل کشور ممنوع است.

* انتقال و میهمانی دانشجویان پژوهش محور ممنوع است.

* انتقال و میهمانی کارکنان و اعضای هیات علمی واحدهای دانشگاهی به محل خدمت ممنوع است.

* درخواست نقل و انتقال دانشجویان اتباع غیر ایرانی از طریق واحد دانشگاهی مبدأ و اداره کل امور بین الملل و کمیسیون نقل و انتقال دانشجویی دانشگاه قابل بررسی است.

ضوابط انتقال یا میهمانی بر اساس ازدواج و متارکه درصورتی که دانشجو پس از انتخاب رشته محل، ازدواج دائم کرده باشد، همچنین دانشجویان متأهل زن که پس از انتخاب رشته محل متارکه نموده اند با ارائه مدارک لازم به هر یک از واحدهای دانشگاهی امکان پذیر است.

گفتنی است میهمانی دانشجویان زن تا پایان سال اول شیردهی امکان پذیر است.

شناسنامه زوجین، سند ازدواج، صفحات دوم تا پنجم طلاق نامه و صفحه اول شناسنامه کودک مدارکی است که متناسب با نوع درخواست باید ارائه شود.

ضوابط انتقال یا میهمانی بر اساس خانواده شاهد و ایثارگران طبق ماده 62 قانون جامع خدمات رسانی به ایثارگران، انتقال دانشجویان آزاده، اسیر، جانباز25 درصد و بالاتر و همسر و فرزندان آنان و دانشجویان شاهد یعنی پدر، مادر، همسر و فرزند شهید یا مفقودالاثر در بدو پذیرش با ارائه مدارک لازم به هر یک از واحدهای دانشگاهی امکان پذیر است.

همچنین انتقال یا میهمانی دانشجویان آزادگان، اسرا، جانبازان 25 % و بالاتر و همسر و فرزندان آنان و دانشجویان شاهد پس از ثبت نام در واحد مبدأ با ارائه مدارک لازم به هر یک از واحدهای دانشگاهی امکان پذیر است.

میهمانی جانبازان 5 % درصد و بالاتر و همسر و فرزندان ایشان، خواهر و برادر شهید، رزمندگان دارای حداقل شش ماه حضور داوطلبانه در جبهه تا قبل از تاریخ 24/7/67 و همسر و فرزندان ایشان با ارائه مدارک لازم به هریک از واحدهای دانشگاهی امکان پذیر است.

لازم به تذکر است مجوز انتقال یا میهمانی واجدین شرایط ماده فوق پس از تایید بنیاد شهید و کمیسیون ایثارگران سازمان مرکزی دانشگاه امکان پذیر است.

برای فرزندان و همسران شهید، کارت یا معرفی نامه از بنیاد شهید یا جانبازان، تصویر صفحات اول و دوم شناسنامه دانشجو و شهید و برای آزاده، فرزند یا همسر آزاده کارت یا معرفی نامه از اداره ایثارگری و جانبازی، تصویر صفحات اول و دوم شناسنامه دانشجو آزاده، برای جانباز 10 % و بالاتر کارت با معرفی نامه از اداره ایثارگری و جانبازی و برای رزمندگان دارای شش ماه و بیشتر کارت و معرفی نامه از یگان مربوطه مدارک لازم برای درخواست میهمانی و یا انتقالی است.

ضوابط میهمانی دانشجویان باردار، بیمار و معلول میهمانی دائم آن دسته از دانشجویانی که دارای معلولیت جسمی و حرکتی شدید، روشندل باشند و ناشنوایی شدید داشته باشند در صورت تایید مراجع ذیصلاح (سازمان بهزیستی و تایید کمیسیون پزشکی) و میهمانی دائم آن دسته از دانشجویانی که کمیسیون پزشکی بیماری آنان را صعب العلاج تشخیص داده است (نظیر ام اس، سرطان، دیالیزی و هموفیلی و.

) و همچنین میهمانی دانشجویان زن در طی دوره بارداری، پس از تایید کمیسیون پزشکی و کمیسیون نقل وانتقال دانشجویی به هر یک از واحدهای دانشگاهی امکان پذیر است.

گفتنی است میهمانی دانشجویان بیمار در صورت عدم امکان دریافت خدمات درمانی موردنیاز در محل تحصیل به شرط تایید کمیسیون پزشکی و کمیسیون نقل وانتقال دانشجویی دانشگاه به هر یک از واحدهای دانشگاهی امکان پذیر است.

ضابطه میهمانی بر اساس چند دانشجویی درصورتی که بیشتر از یک نفر از افراد تحت تکفل خانواده (پدر، مادر، خواهر، برادر، همسر و فرزند) به طور هم زمان در دانشگاه آزاد اسلامی مشغول به تحصیل باشند، میهمانی یک نفر یا بیشتر به هریک از واحدهای دانشگاهی به شرط موافقت واحدهای مبدأ و مقصد با ارائه مدارک لازم امکان پذیر است.

ضابطه میهمانی بر اساس فوت والدین، همسر و فرزند میهمانی دانشجویان مجردی که پس از انتخاب رشته محل دانشگاه، پدر یا مادر و همچنین دانشجویان متأهل که همسر یا فرزند آنان فوت نمایند با ارائه مدارک لازم به هریک از واحدهای دانشگاهی امکان پذیر است.

ضوابط انتقال یا میهمانی همسر و فرزندان کارکنان و اعضای هیأت علمی تمام وقت (شاغل و بازنشسته و متوفی) و نیمه وقت دانشگاه آزاد اسلامی انتقال یا میهمانی فرزندان و همسر کارکنان تمام وقت رسمی و قراردادی و اعضای هیأت علمی تمام وقت رسمی آزمایشی و قطعی)، پیمانی و نیمه وقت دانشگاه آزاد اسلامی در صورت احراز شرایط (کسب حداقل 90 % نمره قبولی آخرین نفر پذیرفته شده در واحد مقصد) و دایر بودن رشته، گرایش و مقطع تحصیلی به شهر محل خدمت کارمند یا عضو هیأت علمی (مطابق حکم کارگزینی) و در صورت عدم وجود رشته، گرایش و مقطع به نزدیک ترین واحد محل خدمت از بدو قبولی امکان پذیر است.

چنانچه دانشجوی متقاضی انتقال 90 % نمره آخرین نفر پذیرفته شده در واحد مقصد را کسب ننماید؛ مجوز دو ترم میهمانی به شرط پیشرفت تحصیلی در واحد مقصد صادر و در صورت احراز شرایط (گذراندن حداقل 24 واحد درسی در طی دونیم سال میهمانی برای مقاطع کاردانی، کارشناسی و دکترای حرفه ای با کسب معدل کل 14 و گذراندن 16 واحد درسی در مقطع کارشناسی ارشد با کسب معدل کل 15 (پس از دو ترم میهمانی مجوز انتقال صادر خواهد شد.

در غیر این صورت دانشجو برای ادامه تحصیل از طریق واحد مقصد به واحد قبولی اولیه معرفی خواهد شد.

ضوابط انتقال یا میهمانی کارکنان و اعضای هیات علمی دانشگاه آزاد اسلامی انتقال کارکنان و اعضای هیات علمی تمام وقت رسمی (آزمایشی و قطعی) دانشگاه آزاد اسلامی به نزدیک ترین واحد محل خدمت پذیرفته شده (به استثنای واحد محل خدمت) از بدو قبولی در صورت کسب 90 %نمره آخرین فرد پذیرفته شده در رشته مقطع مربوطه در واحد مقصد امکان پذیر است.

چنانچه دانشجوی متقاضی انتقال، 90 % نمره آخرین نفر پذیرفته شده در واحد مقصد را کسب ننماید؛ مجوز دو ترم میهمانی به شرط پیشرفت تحصیلی در واحد مقصد صادر و در صورت احراز شرایط (گذراندن حداقل 24 واحد درسی در طی دو ترم میهمانی برای مقاطع کاردانی، کارشناسی با کسب معدل کل 14 و گذراندن 16 واحد درسی در مقطع کارشناسی ارشد با کسب معدل کل 15 (پس از دو ترم میهمانی مجوز انتقال صادر خواهد شد.

در غیر این صورت دانشجو برای ادامه تحصیل از طریق واحد مقصد به واحد قبولی اولیه معرفی خواهد شد.

ضوابط انتقال یا تغییر رشته فرزندان اعضای هیأت علمی شاغل و بازنشسته و متوفی دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی کشور بر اساس مصوبه جلسه 735 مورخ 25/4/92 شورای عالی انقلاب فرهنگی -انتقال فرزندان اعضای هیأت علمی تمام وقت رسمی قطعی یا رسمی آزمایشی با مرتبه علمی مربی و بالاتر دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی کشور در صورت کسب 90 % نمره کل آخرین نفر پذیرفته شده در سهمیه مربوطه برای رشته، به شهر دانشگاه محل خدمت عضو هیات علمی و در صورت عدم وجود رشته به نزدیک ترین شهر به محل خدمت عضو هیات علمی در بدو قبولی امکان پذیر است.

تغییر رشته فرزندان اعضای هیأت علمی تمام وقت رسمی قطعی یا رسمی آزمایشی با مرتبه علمی مربی و بالاتر دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی کشور در صورت کسب 5/92 % نمره کل آخرین نفر پذیرفته شده در همان مقطع و گروه آزمایشی سهمیه مربوط برای رشته، به شهر دانشگاه محل خدمت عضو هیات علمی و در صورت عدم وجود رشته نزدیک ترین شهر به محل خدمت عضو هیات علمی در بدو قبولی امکان پذیر است.

گفتنی است چنانچه فرزند عضو هیات علمی حدنصاب لازم برای انتقال (90 % نمره کل آخرین نفر پذیرفته شده در واحد مقصد) را کسب ننماید؛ مجوز دو ترم میهمانی به شرط پیشرفت تحصیلی در واحد مقصد صادر و در صورت احراز شرایط(گذراندن حداقل 24 واحد درسی در طی دو نیمسال میهمانی با کسب معدل کل 14 (پس از دو ترم میهمانی مجوز انتقال صادر خواهد شد.

در غیر این صورت دانشجو برای ادامه تحصیل از طریق واحد مقصد به واحد قبولی اولیه معرفی خواهد شد.

ضوابط میهمانی ورزشکاران و قهرمانان ملی میهمانی دانشجویانی که در عضویت تیم های ملی فدراسیون های ورزشی بوده و با تایید وزارت ورزش و جوانان حضور ایشان در مسابقات رسمی، اردوها و تمرینات تیم ملی گواهی می شود، پس از احراز شرایط همکاری با دانشگاه و تایید معاونت ورزش دانشگاه امکان پذیر است.

همچنین میهمانی دانشجویانی که در تیم های ورزشی باشگاه فرهنگی ورزشی دانشگاه آزاد اسلامی عضویت دارند، با تایید معاونت ورزش دانشگاه امکان پذیر است.

حکم قهرمانی کشوری یا بین المللی و معرفی نامه از سوی فدراسیون مربوطه از مدارک لازم این درخواست است.

ضوابط میهمانی دانشجو به استناد ماده 71 قانون خدمات کشوری میهمانی وزرا، نمایندگان مجلس شورای اسلامی، معاونین رییس جمهور، استانداران و سفرا (بندهای ج و د ماده 71قانون خدمات کشوری) و همسر و فرزندان آنان در هر نیمسال تا پایان سال تحصیلی که در مسئولیت مربوطه انجام وظیفه می کنند به محل مأموریت و یا نزدیک ترین شهر به محل اشتغال پس از تایید کمیسیون نقل و انتقالات دانشجویی امکان پذیر است.

به گزارش سایت قطره و به نقل ازایسکانیوز،متقاضیان می توانند از هفتم بهمن ماه سال جاری، تا قبل از زمان شروع کلاس ها می توانند نتایج درخواست خود را از طریق سامانه نقل و انتقالات به آدرس https://www.

monada.

iau.

ir مشاهده نمایند.

همچنین بخوانید: شرایط انتقال یا میهمانی دانشجویان سایر دانشگاه ها به دانشگاه آزاد اسلامی شرایط میهمانی دائم دانشجـــویان دختــــر در مقاطع کاردانـــی و کارشناســـی" شرایط انتقالی پذیرفته شــدگان فارغ التحصیـــل دبیرستان های ســازمان ســــما
کلید واژه ها: انتقال - میهمانی - دانشگاه آزاد اسلامی - دانشگاه - دانشجو - دانشجویان - دانشگاه آزاد - نقل و انتقال - نقل و انتقالات - ممنوع - انتقال دانشجویان - ثبت نام - تحصیل - انتقالات - اسلامی - نقل و انتقال دانشجویان - نامه - شرایط - آزاد - صورت - ادامه تحصیل - پایان نامه - بین المللی - نظام وظیفه - هیات علمی - خبرگزاری - خبرنگار - کارکنان - ایرانی - دکتری

آخرین اخبار سرویس:
خواهان تعامل دو طرفه با مسئولان آموزش عالی هستیم

انتصاب سرپرست مرکز رشد واحدهای فناور واحد گرگان

امروز؛ آغاز ثبت نام براساس سوابق تحصیلی در مقاطع کاردانی دانشگاه آزاد اسلامی

100 نفر بر اثر گرد و غبار بستری شدند/ مراجعه بیش از 800 نفر به اورژانس

ثبت نام دوره های کاردانی دانشگاه آزاد آغاز شد

اسامی پذیرفته شدگان مرحله تکمیل ظرفیت کنکور امروز اعلام می شود

ثبت نام پذیرش بدون کنکور کاردانی دانشگاه آزاد آغاز شد

اعلام اسامی پذیرفته شدگان مرحله تکمیل ظرفیت کنکور 96

ثبت نام پذیرش بدون کنکور کاردانی دانشگاه آزاد آغاز شد

قلیون آزاد شد؟!

آغاز ثبت نام پذیرش بدون کنکور کاردانی دانشگاه آزاد

برگزاری طرح شمیم معرفت با حضور 120 دانشجو از دانشگاه های آزاد سیستان و بلوچستان

پارک آزادی لنگرود و تاکسی های شهری ساماندهی می شوند

نتایج تکمیل ظرفیت کنکور امروز اعلام می شود

برگزاری طرح شمیم معرفت با حضور 120 دانشجو از دانشگاه های آزاد سیستان و بلوچستان

ضوابط استفاده از سهمیه های کنکور اعلام شد

شرکت 120 دانشجوی نخبه در طرح «شمیم معرفت» دانشگاه آزاد چابهار

اسامی پذیرفته شدگان مرحله تکمیل ظرفیت کنکور امروز اعلام می شود

دیدار مسئول بسیج دانشجویی استان گیلان با رییس دانشگاه آزاد اسلامی واحد لاهیجان

ثبت نام پذیرش بدون کنکور کاردانی دانشگاه آزاد آغاز شد

ساخت و سازهای دانشگاه آزاد بیش از نیاز واقعی کهگیلویه و بویراحمد است

تجهیزات آزمایشگاهی پیشرفته و مدرن از امتیازات ویژه دانشگاه آزاد اسلامی است

ساخت و سازهای دانشگاه آزاد بیش از نیاز واقعی کهگیلویه و بویراحمد است

آغاز ثبت نام پذیرش بدون کنکور کاردانی دانشگاه آزاد از ساعت 9

پیش دانشگاهی 35 ساعته می شود

فیروزه اصغری، محمدعلی نعمتی چالش کیفیت رساله دکتری در ایران بر اساس مفهوم زنجیره ارزش

عباس زمانی، آذر قلی زاده تجارب دانشجویان از تهدیدهای مذهبی شبکه های اجتماعی تلفن همراه

فاطمه محبی، مونس سیّاح، شیما سادات حسینی دلالت های معنایی تأخیر در ازدواج دختران دانشجو

تقلب می کنیم تا صدای اعتراضمان را بشنوند/ برخورد با تخلفات را از کارمندان فاسد شروع کنند

رضا مهدی کیفیت زندگی دانشگاهی از دیدگاه دانشجویان بومی و غیر بومی دانشگاه های دولتی

با حکمی از سوی وزیر نیرو؛ مدیرکل روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت نیرو منصوب شد

گلها و مهارتهای لوکاس مورا گزینه خرید منچستریونایتد

یازدهمین همایش بین المللی پژوهش های قرآنی در مشهد و قم برگزار می شود

قلیان در قهوه خانه های مجوزدار آزاد شد؟

استخدام کارشناس ارتباط با مشتری(مدیریت،بازاریابی،بازرگانی،MBA)

معرفی و رونمایی از چند دستاورد علمی

صدیقه ببران مدیرکل روابط عمومی وزارت نیرو شد

استخدام متخصص سازه در یک شرکت معتبر در تهران

لزوم هدف گذاری بلندمدت دانشگاه آزاد براساس ظرفیت ها

اخبار دانشگاه پیام نور

رسانه های دانشگاه آزاد اسلامی تاثیرگذار هستند

استاد دانشگاه آزاد اسلامی مدیرکل روابط عمومی وزارت نیرو شد

روزی برای قدردانی از پرستاران

توانایی پرتوهای کششی در شناور نگه داشتن اجسام+فیلم

محققان دانشگاه تهران برنده جایزه جهانی انرژی شدند

صدیقه ببران مدیرکل روابط عمومی وزارت نیرو شد

رونمایی از گذرگاه کنترل تردد با نام «رابو»

پیروزی پرگل شاگردان مظفر در خانه

ابلاغ بخشنامه معافیت مالیاتی فرزندان شاهد و جانبازان دانشگاه آزاد

ارتقا عضو هیات علمی واحد قائم شهر به مرتبه استادیاری

دانشگاه آزاد به عنوان بخش غیردولتی قوی و توانمند، باید حمایت شود

10 دانشجو در رشته پرستاری تحصیل می کنند

هیات عالی نظارت منطقه 3 دانشگاه آزاد اسلامی از واحد بهشهر بازدید کرد

آغاز پذیرش بر اساس سوابق تحصیلی در مقاطع کاردانی پیوسته و ناپیوسته نیمسال دوم 97-96 دانشگاه آزاد

ساخت و ساز متناسب با وضع زمین شناسی و گسل ها نیست

دکتر اکرمی: دانشجویان عجولانه رفتار کردند

رشته زبان فارسی در دانشگاه پوترا مالزی دایر شد

نام نویسی دوره های کاردانی پیوسته و ناپیوسته دانشگاه آزاد از فردا

ثبت نام تکمیل ظرفیت مقاطع کارشناسی ارشد1396 دانشگاه آزاد اسلامی واحد آیت الله آملی ازفردا آغاز می شود

گیت های تردد ایرانی رونمایی شد

آغاز ثبت نام دوره های کاردانی دانشگاه آزاد از فردا

محققان دانشگاه تهران برنده جایزه جهانی انرژی شدند

راه اندازی دو رشته جدید در مقطع کارشناسی ارشد و دکتری در دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه

ثبت نام بر اساس سوابق تحصیلی در مقاطع کاردانی دانشگاه آزاد اسلامی از فردا

راه اندازی سامانه آنلاین مدیریت متمرکز حقوق و دستمزد در دانشگاه آزاد

راه اندازی سامانه آنلاین مدیریت متمرکز حقوق و دستمزد در دانشگاه آزاد

افتتاح خوابگاه دانشجویی خیّرساز + فیلم

افتتاح خوابگاه دانشجویی خیر ساز+فیلم

بازداشت معاون اداری مالی سابق دانشگاه پیام نور

دبیر هیات امنای استان هرمزگان ابقا شد

زمان برگزاری امتحانات لغو شده دانشگاه آزاد خوزستان

تیپ 100 میلیونی بازیگر زن ایرانی مشهور ! + عکس

ابلاغ بخشنامه معافیت مالیاتی فرزندان شاهد، جانبازان، آزادگان و رزمندگان دانشگاه آزاد

گرد و خاک بیش از 800 خوزستانی را روانه بیمارستان کرد

راه اندازی مرکز «مهارت آموزی» دانشجویان رازی کرمانشاه

محققان دانشگاه تهران برنده جایزه جهانی انرژی شدند

ثبت نام در تکمیل ظرفیت دوره کارشناسی دانشگاه پیام نور تا 15 بهمن

گرد و خاک بیش از 800 خوزستانی را روانه بیمارستان کرد

حقیقت ایران و زندگی مسالمت آمیز مذاهب در آن باید به مردم اندونزی شناسانده شود

عینکی که از حالت تهوع در خودرو جلوگیری می کند

ثبت نام بدون آزمون و با سوابق تحصیلی در دانشگاه آزاد اسلامی بوکان آغاز شد

یک تیر و دو نشان آبزی پروری

سرپرست دانشگاه پیام نور هرمزگان معرفی شد

سرپرست دانشگاه پیام نور هرمزگان معرفی شد

طرح اولیه عینک ضدتهوع ثبت شد

انتصاب رییس دانشگاه علوم پزشکی مازندران به عنوان رییس شورای کلان منطقه 1 کشور

کاشان ، خانه سفال اثر عضو هیات علمی دانشگاه کاشان منتشر شد

معافیت مالیاتی فرزندان شاهد و ایثارگر شاغل در دانشگاه آزاد

رونمایی از دو طرح فناورانه محققان پژوهشگاه پلیمر و پتروشیمی

اطلاعیه سازمان سنجش آموزش کشور در خصوص اعلام نتایج جایابی دانشجویان پژوهشگاه (منحل شده) شاخص پژوه در مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری

اعلام نتایج تکمیل ظرفیت کنکور سراسری 96 فردا سوم بهمن ماه

ارائه خدمات مرکز سلامت و تندرستی دانشگاه محقق اردبیلی برای اقشار مختلف جامعه

افزایش 7 درصدی تعداد دانشجویان دانشگاه پیام نور استان خالی بودن حدود 30 درصد صندلی ها

راه اندازی دو رشته جدید در مقطع کارشناسی ارشد و دکتری (Ph.D)

ساخت توربین بادی در سرزمین بادها

رشته زبان فارسی در دانشگاه پوترا مالزی دایر شد

ابلاغ بخشنامه معافیت مالیاتی شاهد و ایثارگران دانشگاه آزاد

ساخت و تکمیل پارکینک دانشگاه آزاد اسلامی واحد میاندوآب

زمان جدید امتحانات لغو شده دانشگاه آزاد خوزستان اعلام شد

پرداخت هدیه به پرستاران شاغل در مراکز آموزشی دانشگاه آزاد

جزییات نقل و انتقالات و میهمانی در دانشگاه آزاد اسلامی

جزییات نقل و انتقالات و میهمانی در دانشگاه آزاد اسلامی